C o m ni li ui i s t e n De landraad te Serang heeft zes com munisten, wegens deelneming aan de rel letjes, veroordeeld: 2 tot vijftien, 3 tot dertien en 1 tot twaalf jaar gevange nisstraf. PROVINCIE-NIEUWS. Moord te lerseke. Gistermorgen in de vroegte bereikte ons het bericht van onzen oorrespondent in lerseke, dat den moord op M. Bier steker meldde. Onmiddellijk begaven we ons naar het oesterdorp, waar we een onderzoek in stelden, met het gevolg dat reeds in de morgenuren het navolgende kon worden gebulletineerd „In lerseke is Dinsdagavond de 35-jarige melkslijter M. B. aan den openbaren weg vermoord. Omstreeks kwart over elf hoorden be woners van de Julianastraat eenige kreten. Toen zij „moord" hoorden spoedden zij zich naar buiten, waar zij M. B. badende in zijn bloed op het trottoir zagen liggen. In de verte hoorde men iemand op klom pen wegloopen. Het slachtoffer werd in de woning van de familie Sinke- binnen gedragen. Boven het linkeroog van M. B. was waarschijnlijk met een scherp voor werp een diepe wonde toegebracht. Het slachtoffer gaf toen men hem in de wo ning had gedragen nog slechts weinig fceeken van leven, en pogingen om den naam van den dader te vernemen hadden geen succes. Even nadat Dr. Klinkenberg ter plaatse was gaf M. B. zonder geheel bij kennis te zijn geweest den geest. De Rijks- en Gemeentepolitie stelde on middellijk een Onderzoek in, en lichtte te 1 uur reeds den 30-jarigen A. R. als de vermoedelijke dader van het bed. Hij werd in arrest gesteld, een mes en een paar klompen, waarop zich bloed bevond werden in beslag genomen. De vermoorde, vader van 10 kinderen, is op den avond, dat het drama plaats vond, te 11 uur nog door inwoners van lerseke gezien. Hij was toen alleen. Op weg naar huis moet hij plotseling overvallen zijn. Vermoedt wordt, dat A. R. wraak wilde nemen, omdat M. B. het schoonmaken der Oud-Geref. Kerk was toegezegd, welk werk tot nu toe door A. R. werd verricht. De verslagene staat bekend als een oppassend man. Toen we hedenmorgen in lerseke kwa men teneinde een onderhoud met de po litie te hebben, had de gearresteerde nog niet bekend. Het parket zou hedenmiddag arriveeren. Het anders zoo rustig dorp verkeerde in hevige opwinding". De marktgawgers in Goes die den mis daad bij geruchte vernamen, hokten samen op de plaatsen waar het bulletin 'der „Goesche Courant werd aangeplakt of uitgedeeld. In het bulletin moesten we ons natuur lijk tot de feiten zelve bepalen. Daarom volgen in dit nummer thans nog eenige bijzonderheden Bij onze komst in lerseke hadden we, ook zonder van het gebeurde op de hoogte te zijn, kunnen bespeuren dat er iets had plaats gevonden, dat de bewoners van het dorp uit hun dagelij ksche gedoe had gerukt. Voor de huizen stonden de men- schen in groepen te praten en iedere vreem deling werd met meer dan gewone be langstelling nagekeken. Er was veel politie de been, rijksveldwachters en marechaus see kwamen uit diverse richtingen naar lerseke gefietst. In de omgeving van het gemeentehuis leek te ongeveer 10 uur het gekeele dorp samengestroomd. Met accur ratesse werd de toegang tot het dorps huis bewaakt. Het gerucht ging immers dat het parket spoedig zou aniveeren. Ons eerste bezoek gold den burgemees ter, die door het verschrikkelijke feit meer dan voorheen het middelpunt van het dorp was geworden. Hij toch had in de afgeloopen nacht ais hoofd der politie liet onderzoek geleid en den verdachte doen arresteeren. Veel kwamen we van burge meester Sinke gistermorgen niet te weten. „Alles is nog zoo vaag", deelde nij mede. De verdachte heeft niet bekend en de bewijzen zijn niet dermate, dat ik reeds van schuld kan spreken". Toen het ons duidelijk werd, dat we in het gemeentehuis niet veel wijzer zou den worden, reden we naar de plaats waar de moord was bedreven. In de Julianastraat had de overval plaats gehad, iets voorbij de woning van de familie Sinke. De verslagene was blijk baar op weg naar zijn woning, die daar in de omgeving ligt. Bi] de plek waar Bier steker neergevallen was, stonden een rijksveldwachter en een gemeenteveldwach ter op post. Op de stoep langs de huizen waren nog bloedsporen. Het meeste bloed was echter met planken afgedekt. We begaven ons eerst naar de woning van de familie Sinke, waar Biersteker binnengedragen en gestorven is. Een bloed spoor gaf den weg aan. De dochter des huizes deelde mede: Toen mijn zuster en ik Maandagavond juist in bed lagen, het zal zoowat kwart over elf zijn geweest hoorden we buiten roepen. We letten er eerst niet op, maar toen het zich even later her haalde en het leek alsof er moord ge roepen werd, stonden we op. Het was op dat o ogenblik stil. Even later hoorden we „au" gillen. Daarop niets meer. Bij de buren werden ramen opgeschoven. We wekten onze broers en gingen daarop naar buiten. Tegelijk kwam de oesterwacht aan- loopen. U begrijpt hoe we verschrokken, toen we een man zagen liggen, die als 't ware in zijn bloed dreef. Zag U niemand anders. Was er van dien dader niets te bemerken Neen, alleen hoorden we in de verte iemand op klompen wegloopen. Bier steker is door de mannen opgenomen en in deze kamer gebracht. Verder is er direct iemand naar den dokter en naar de politie gegaan. Was de gewonde bij kennis? Neen, hij kreunde alleen. Hij ver stond ons echter niet. Er is nog getracht hem iets te laten zeggen. Ook Dr. Klin kenberg kon hem niet meer bij brengen. Hij legde verband om de hoofdwonde en gaf een injectie, maar het hielp niet. Hij is spoedig gestorven, en het lijk is daarop uit het huis vervoerd." Een andere' inwoner van lerseke, die bij dit gesprek tegenwoordig was, vertelde daarop dat de politie 's nachts A. R. had gearresteerd. In het dorp was het alge meen bekend, dat A. R. en Biersteker on- eenigheid hadden over het schoonmaken dar kerk. Daar A. R. niet zeer gunstig staat aangeschreven en de politie ook van de oneenigheid gehoord had, is zij waar schijnlijk tot de arrestatie overgegaan. Dit idee hoorden we later ook van an deren. De politie zelf wilde zich over de motieven der arrestatie niet uitlaten. Toe gegeven werd dat een mes en een paar klompen in beslag waren genomen, die aan A. R. toebehoorden'. Op de klompen waren een paar druppels bloed. Vol gens A. R. zou dit bloed echter afkomstig zijn van een wondje in zijn hand, 's Maan dags bij het houthakken opgedaan. A. R. schijnt echter zijn alibi tusschen 11 uur en 11.15 niet te kunnen bewijzen. Gedu rende dezen tijd heeft de moord plaats gevonden. Te omstreeks 11 uur is n.l. de verslagene nog door dorpsgenooten gezien. Hij was toen geheel alleen. A. R. blijft echter zijn onschuld volhou den. Hij is gisteren met het lijk geconfron teerd, doch hij beheerschte zich volkomen. We hebben gisteren de politie nog ge vraagd of er met een politiehond gewerkt is. Dit is niet geschied, daar, toen de politie ter plaatse was de omgeving van bet misdrijf al door te veel mensohen was be treden. Men heeft eigenlijk de hulp der politie te laat ingeroepen. Toen zij in de woning der familie S. kwam, was Bierste ker ai gestorven. Men is thans idr.uk in de weer pm bewijs materiaal te verzamelen. We zijn niet te weten gekomen of de politie geprofileerd heeft van het feit, dat A. R. bij zijn aan houding onmogelijk kon weten dat Bier steker zonder bij kennis te zijn gekomen gestorven was. Hij kon zelfs in het geval van schuld niet weten dat zijn aanval den dood tengevolge heeft gehad. Het wekt verwondering dat het misdrijf gepleegd is in een druk bewoonde straat en op een tijdstip, dat nog velen wakker moesten zijn. De dader liep liet gevaar op het hulpgeroep van zijn slachtoffer ontdekt te worden. Mag men hieruit beslui ten, dat de moord onopzettelijk geschiedde en dat het in de bedoeling lag slechts een vechtpartij te beginnen? Of A. R. Bier steker te voren niet bedreigd heeft, is niet bekend. De politie staat voor een moeilijk ge val, het feit dat zoo spoedig na den moord een arrestatie plaats vond, doet hieraan niets af. Zooals gemeld verkeert de bevolking van lerseke diep onder den indruk van het gebeurde. Temeer omdat de versla gene als oppassend en vroom bekend stond en omdat hij een weduwe en een zeer groot gezin achterlaat geheel zonder ver diensten. Men is met het lot der achterge blevenen begaan. lerseke dat jaren geleden geen goede reputatie had er werd veel gevochten en het mes speelde er een rol van betee- kenis was langzamerhand een vrede lievend oord geworden, dat den vreemde ling niet langer afschrikte. De jongste ge beurtenis die de omgeving met afschuw vervult, doet het vroegere lerseke .weer voor ons opleven. Een record-mail. Met de mailboot werd Zondag te Vlissingen aangevoerd een record-mail van 2000 zakken. Wat dusverre nooit heeft plaats gehad, zagen wij Maandag ge beuren. Er bleven n.l. naar schatting 700 a 800 zakken achter, die eerst met den trein van 6.49 werden doorgezonden, wat voor de Noord-Duitsche post een ver traging van ongeveer een half etmaal ten gevolge had. De zuivelcommissie voor Zeeland. De minister van binnenlandsche zaken en landbouw heeft, met ingang van 1 Februari 1927, op zijn verzoek, eervol ontslag verleend aan den heer Tj. B. Kielstra te 's Gravenhage ais lid der zui velcommissie voor Zeeland. Provinciale Statenverkiezing. In den kieskring Vlissingen is de lijst van a.r. candidaten als volgt vastgesteldG. v. d. Putte, P. G. Laemoes,. beide te Vlissingen en beide aftredend, C. Boone te Koudekerke, L. Simonse te Biggekerke, J. Koppejan Jz. te Zoutelande, A. Me lis te Oost- en West-Souburg, F. de Rijcke te Koudekerke en J. Polderman, Westkapelle. Driewegen. De raad vergaderde Maan dag. Het percentage der inkomstenbelas ting werd bepaald op 2.8 Aan het „Schoolmuseum" te Middelburg werd geen subsidie verleend. Besloten werd om tot 1 Januari 1929 ontheffing te vragen van het onderwijs in lichamelijke oefeningen. Het kohier hondenbelasting werd vastge steld op f 104,Tot Leden van het stembureau voor de Provinciale Staten werden benoemd: plaatsvervangend voor zitter P. Koemen; leden J. G. Nieu- wenhuize en M. Nijsse. Plaatsvervangers J. Krijger en C. Rijk. En voor den ge meenteraad plaatsvervangend voorzitter P. Koeman. Leden J. Timmerman en C. Rijk. Plaatsvervangende leden: M. Nijsse en W. Noels. Tot leden der schattings- commissie werden herbenoemd de heeren: L. W. B. A. Mulder, J. Timmerman en W. Noels. In de plaats van den heer W. van Loo werd benoemd de heer Jacob Krijger. In de begroeting voor 1926 hadden enkele af- en overschrijvin gen plaats. Ellewoutsdijk. Maandag hadden we een diamanten paar, het vierde in de, laatste vijftig jaar. Onze oud-postbode, de heer M. Geense en zijn vrouw J. Krijger, mochten 7 Februari den dag van hun zestig-jarige echtvereeniging herden ken. Ofschoon de tachtig gepasseerd, zijn beideen nog flink en krachtig, en niemand, hen in huis of op straat ontmoetende, zou denken een paar te zien, dat een eöht van zestig jaren achter den rug heeft. Toen de herdenkingsdag bekend werd, vormde zich dadelijk een commissie met den burgemeester als voorzitter, om te trachten, dien dag voor de echtelieden tot een feestdag te maken. De deelname der bevolking was algemeen. De familie Van Hattum stelde groen uit haar tuin beschikbaar, vrijwilligers boden, zich aan om te kronen en de beide zangvereeni- gingen zegden hare medewerking toe. Maandag toonde de bevolking haar sym pathie, door te vlaggen. Het diamanten paar ontving verscheidene bloemstukken, o.a. van Mevr. van Hattum en van den kerkeraad. Al hun kinderen en verschei dene kleinkindereen waren aanwezig. Des middags bood de feestcommissie namens de bevolking een stoffelijk blijk van be langstelling aan, waarbij de burgemeester en den heer Klooster het woord voerden. Het fanfare-gezelschap „Prinses Juliana" van Baarland, bracht een serenade en daarop deed het bruidspaar per auto on der de opwekkende tonen der muziek een tocht door het dorp. Bijna alles diep in dien stoet mee en toen deze eindelijk weer bij de woning van het bruidspaar was aangekomen, lieten zich de beide zangvereenigingen hooren. Deze, zoowel als de fanfare „Prinses Juliana" hebben veel tot het slagen van den avond bij gedragen. Tot omstreeks negen uur bleef het vroo- lijk en druk op straat, maar de krasse bruid en bruidegom vierden te midder nacht nog dapper feest in den familie kring. lerseke. De verkoop yam zaai-oesters heeft een aanvang genomen. Na veel ge talm worden nu eerst de mooiste en zwaar ste partijen (4547 K.G. per 1000) uitgezocht en gaan nogal van de hand te gen een gulden per K.G. Naar goed van minder gewicht is trouwens ai een paar jaar minder vraag, daar die of niet in 't zelfde jaar op de markt als con sump tie-oesters kunnen worden ge bracht of indien wel, als kleinere oesters minder geld opbrengen. En daar in oesters zaken doen ook als in andere evemtueele winst alles beheersdht, is de vraag naar 't meest winstgevende overheerschend. Een en ander laat zich dus goed aanzien. Ook uit Frankrijk, 'de groote afnemer, kopt meer belangstelling. Was de leverancier van consumptie-oesters tot heden goed, het laat zich aanzien dat ook de zaaigoed- verkooper dit seizoen een Loonend be staan zal hebben. Dinsdagavond 8 dezer hield de Ver. ter bevordering der belangen van het open baar onderwijs in de gemeente lerseke, haar talrijk bezochte jaarvergadering in school I. Bij de opening herdacht de voorzitter, met woorden van verontwaardiging en af grijzen, alsmede van deernis en deelne ming, de vreeselijke gebeurtenis, eergiste ren in ons dorp voorgevallen. De notulen van bestuurs- en algemeen© vergadering werden voorgelezen en goed gekeurd, evenals de jaarverslagen van sec retaris en penningmeester. De vereeniging telt thans 147 leden, 1 begunstiger en de stand der kas is goed. De aftredende be stursleden dhrn. K. R. Klaasesz (voorz.) en J. Ossewaarde (secr.) werden beiden bij acclamatie her kozen. Bij de reglementsherziening bleef, na voorlezing van de artikelen, welke het doel der vereeniging omschrijven, alles on veranderd. De heer J. Ossewaarde droeg voor „Twee Jantjes" van Justus van Maurik; de heer M. Verschuure Az. uit „de Ne der igndsche Ouderraad", een stukje, ge titeld: „Ben oorveeg op het juiste oogen- blik". Het strijkorkest met orgel en fluit van het Nut luisterde de vergadering op, waar ook nog thee met gebak werd ge presenteerd. Uit den boezem der vereeniging werd op deze vergadering eeii kern gevormd voor de oprichting van eene af deeling Volksonderwij s Kapelle. Een vereeniging is alhier op gericht van aangeslotenen met de radio. In het bestupr werden gekozen de heeren H. Blok, voorzitter; A. de Jager Joz.z., secretaris en P. Zegers, penningmeester. Het doel is om stoornissen op te helpen sporen en de helpende 'hand te bieden bij nieuw aangeslotenen enz. Ontslag als ontvanger en admi nistrateur der Ned. Herv. Kerk te Ka- pelle is aangevraagd door den heer W. K. C. Schrier, alhier. De tuin bouw vereeniging Kapel le en omgeving kwam in ledenvergadering bij een in de zaal van den heer Kramer te Kapel le. De voorzitter, de heer H. Eversdijk, heette de talrijk opgekomenen weljcom en inzonderheid de rijks tuinbouwconsulent de beer v. d. Plassche, die een interessante causerie hield over de groententeelt. Deze rede werd met aandacht gevolgd. De plat- glascultuur en kassenbouw begint hier aardig toe te nemen. Alhier is gevormd een cursus in de groententeelt met aanvankelijk 21 leer lingen. Als onderwijzer treedt op 'ae heer W. Glas. De rijkstuinbouwconsulent zeg de toe te trachten dezen cursus zoo hoog mogelijk op te voeren om de allernood zakelijkste kennis aan te kweeken. Krabbendijke. Maandag vergaderde de afdeeling Krabbendijke van de Z. L. M. onder voorzitterschap van den heer A. P. Woutersen. Het aantal leden bedraagt 59. Drie leden bedankten en één lid trad toe. Aangekocht werden 332.718 K.G. kunstmeststoffen voor een bedrag van f30.035,27. Het goed slot is f61,70. De gewone inkomsten waren f 961.03V2, die uitgaven f832,63, dus een goed slot van f 128,401/2- Ingeleverd werden 2456 musschen en 925 eieren. Daarna hield de heer Ir. M. J. Boerendonck, adj.- seoretaris van de Z. L. M. een voor dracht over: „De ontwikkeling van den Zeeuwschen landbouw van de oudste tij den tot heden". Na de pauze gaf spr. een duidelijk beeld van het leven der landbouwers in Frankrijk, toegelicht door lantaarnplaatjes. Deze lezing werd met belangstelling gevolgd. Jammer dat de opkomst zoo gering was. Middelburg. De vereeniging „Handels belang" alhier, heeft Dinsdagavond onder groote belangstelling van haar leden en ge- introduceerden met hun dames, een goed geslaagde propaganda-avond gehouden voor het Nederlandsche fabrikaat. Na een inleiding van den voorzitter der ver eeniging, den heer G. van Nectar veen, waarin deze het groote belang van het gebruik van Nederlandsche producten, als die even goed zijn als de buitenlandsche, aantoonde, werden een vijftal films van verschillende Nederlandsche industrieën vertoond, welke zijn vervaardigd met me dewerking van de vereeniging »»Het Ne- derlandsch Fabrikaat", gevolgd door eeii der propaganda-films der Maatschappij Zeeland en een film van een voetbalwed strijd te Middelburg. Rilland-Bath. In de Maandag gehou den raadsvergadering was afwezig de heer Butijn met kennisgeving. De burgemeester opent de vergadering op gebruikelijke wij ze en geeft in deze eerste vergadering in 1927 een overzicht van de maatregelen, in het afgeloopen jaar tot staild geko men. Inzake de electrificatie werd opge merkt „Wat de electriciteitsvoorziening aan gaat, het voorbijgegane jaar werd geheel in beslag genomen door voorbereidende maatregelen en onderhandelingen. Er be staat geen aanleiding om zich al te on geduldig te betoonen, aangezien het hier geldt de oplossing van een zeer moeilijk vraagstuk, waarbij met sterk uiteenloo- pernde belangen rekening moet worden ge houden. Bij elke andere oplossing, in welke richting ook gezocht, zou men voor het meerendeel toch dezelfde bezwaren op zijn weg vinden, wier wegneming nu zooveel tijd vergt en herhaald <en breed overleg noodzakelijk maakt. Nu eenmaal krachtens besluit der Provinciale Staten deze zaak in handen der P.Z.E.M. is gegeven, dient men haar een royale kans te geven om de electrificatie tot stand te brengen- Een loyale houding tegenover de plannen der P.Z.E.M. is ook in het belang van hem, die de richting, door het Statenbesluit aangewezen, niet de ideale vindt. Wanneer aan het einde de P.Z.E.M. niet in staat zou blijken de gewekte ver wachtingen te verwezenlijken, dan zou dit alleen reeds eene oplossing in andere richting versterken. Eene onderbroken po ging vanwege de P.Z.E.M. zou voor elke andere oplossing eene blijvende be dreiging vormen. Met belangstelling zien we uit naar een antwoord op de vraag, of de P.Z.E.M. in staat is de haar opgedragen taak te volbrengen. Een dui delijk, afdoend antwoord hierop, hoe dan ook luidend, is voor de oplossing van het electrificatie-vraagstuk in Zeeland thans eerste eisch". Ten aanzien van het onderwijs zeide de voorzitter o.a.: „Voor het eerst had plaats de drie- jaarlijksche verrekening inzake de exploi tatie der bijzondere scholen die het zij met genoegen geconstateerd tot geen enkel conflict met de schoolbesturen aan leiding gaf. Waar de raad, die steeds op behoorlijke wijze het openbaar onderwijs verzorgde, getoond heeft ook een loyale toepassing lager onderwijswet ten aan zien van de bijzondere scholen te be- geeren, is een woord van waardeering voor deze houding zeker op zijn plaats". Aan het einde richtte de voorzitter zijn beste wenschen tot den raad en riep de medewerking der leden in. De heer Van die Sande antwoordde namens den raad en wenschte den voorzitter het goede toe voor zich en zijn gezin. Afwijzend wordt beschikt op een aan vrage om een jaar lij ksche bijdrage ten be hoeve van het „Schoolmuseum" te Mid delburg. Een vernieuwde aanvrage van wege de Kerkvoogdij der Ned. Herv. Kerk om subsidie ten behoeve van den toren der nieuw te bouwen kerk, wordt gesteld in handen van B. en W. om prae-advies. De voorzitter merkt op, dat het buiten toedoen is van B. en W., dat het publiek van dit adres in extenso kon kennis nemen uit een plaatselijk blad al vorens het officieel ter kennis van de raadsleden kon worden gebracht, het adres kwam pas Donderdag j.l. in. Enkele raadsleden geven verwondering hierover te kennen. Aan den heer M. Boonman wordt op zijn verzoek eervol ontslag verleend als lid der commissie van toezicht op het L. O. Een adres van P. Verplakke wordt ter zijde gelegd. Nadat in 1925 de raad had verworpen een voorstel van den ingenieur van den Rijkswaterstaat om enkele wegvakken in onderhoud en beheer over te doen nemen door het Rijk op een grondslag van f600,-onderhouds kosten per K.M. en per jaar, werd ook verworpen een voorstel van B. en w. om dit te bepalen op f 500,De raad. achtte een nog aanmerkelijk lager bedrag voldoende. Ged. Staten achtten voldoen den grond aanwezig om het voorstel van Bv en W. te steunen en na herhaalde cor respondentie is thans de Minister van Waterstaat bereid gevonden de overname som voor de wegvakken te berekenen naar een onderhoudsbedrag f500,per K.M. en per jaar. Op verzoek van den Minister leggen B. en W. hun voorstel nogmaals aan den raad voor. De heer Bruijnzeel blijft erbij dat hij het bedrag te hoog vindt, er werd geen rekening gehouden met de jaren vóór den oorlog. Ook de heer Van de Sande meent, diat het voor gestelde bedrag in werkelijkheid niet werd uitgegeven. De voorzitter antwoordt, dat het steunt op de werkelijke uitgaven en men niet moet vergeten, dat men in de toekomst tot verbreeding zou moeten over gaan. Die heer Van Boven is ook deze meening toegedaan, de tegenwoordige breedte is voor het moderne verkeer niet voldoende, we zouden in de toekomst be langrijke uitgaven moeten doen. In ge- Lijken geest spreekt wethouder Blok. Het voorstel van B. en W. wordt ten slotte aangenomen, terwijl de heer Bruijnzeel wil worden geacht te hebben tegenge stemd. In de begrooting voor 1927 worden enkele wijzigingen aangebracht. Aan M. Giesbergen wordt krachtens art. 13 der lager onderwijswet eene bijdrage verleend van f 10,Vastgesteld worden de voor schotten krachtens art. 101 L. O.-wet voor de bijzondere scholen, te weten: voor de Chr. School Zandbaan f 400, voor de school in den Völckerpolder f 300,voor de Chr. school Hoofdweg f352,voor de R. K. school f300, De vergoeding voor de R. K. bewaar school over 1926 wordt toegekend. De benoeming heeft plaats van leden der stembureaux en van het hoofdstembureau. Voorzitter in district 4 is de burgemeester plaatsvervanger wethouder A. Blok Jz., leden de heeren P. Bruijnzeel en C. J. van der Werff, plaatsvervangers de hee ren F. M. Boot en J. van Gorsel. In district II voorzitter wethouder J. Deur- loo, plaatsvervanger de heer J. van de Sande, leden de heeren P. A. van Boven en C. A. Kalle, plaatsvervangers de hee ren M. Boonman en Jac. Krijger. Tot leden van het hoofdstembureau worden aangewezen naast den burgemeester de heeren A. Blok Jz., J. Deurloo, P. A. van Boven en J. van de Sande. Aan C. Geense wordt voor een half jaar ontheffing verleend van zijn aanslag

Goessche Courant | 1927 | | pagina 2