HET WOONHUIS EN ERF taaldienst in ontvang f 11.328,65, en uit gaaf fl 1.272,batig slot f56,60. De rekening vatn bet burgerlijk armbestuur over 1925 werd goedgekeurd in ontvangst op f7082.40, en uitgaaf f4132,2ljV*» ba- tig slot f 2951,18V2. De begroolimg van bet burgerlijk armbestuur over 1927 werd goedgekeurd in ontvangst en uitgaaf op f 7330,26V2. De gemeentebegrooiing over 1927 werd aangeboden op e:n ontvangst van f 58.708,211/2. niet een post van plaat selijke inkomstenbelasting van f 12.0Ü0, vorige dienstjaar f13 000. -, de post ka- pitaaldienst pro-memorie. Voorts werd be handeld een verzoek jfaii Joh. Driediijk om vergoeding voor zijn 2de schoolgaand kind, om een bijdrage in de kosten voor vervoer naar de r.k. school te Goes, groot f40, B. en W. stelden voor, gezien de kosten van vervoer belangrijk zijn verminderd se'ert aain adressant door Ged. Sta'en voor zijn eerste schoolgaand kind f40,was toegekend, nu voor bet 2de kind f8,per jaar toe te kennen. STADS-NIEUWS. De verjaardag der koningin. Geen spelen, geen vreugde-kreten, geen vuurwerk. Alleen vlaggen uit vele buizen, tegen den avond een groepje kinderen met oranje-sjerpen en miniatuur-N laggetjes die met begeleiding van een trom tot in de treuire hel „ronje-boven, leve Wille- mien" uitkermen. Tol slot een muzikale wandeling van de gezelschappen „Ho sanna" en „Euphonia" onder den schijn van walmende fakkels. Zóó hebben we den verjaardag yam onze vorstin gevierd. Het komt ons voor, dat er in Goes, dat toch vele vereinigingen telt, een dank baar terrein braak ligl voor een flinke centrale oranje-vereeniging. Wat elders kan, zelfs itn steden wa.ar bet roode ele ment gein belangrijke Jplaats cnnèèmt, kan toch ook in Goes? „Hosanna" beeft gisteravond tijdens de rondwandeling nog een serenade ge bracht bij de heeren Goedbloed en Slegt, burgemeester van Hoedekenskerkewnen een koninklijke onderscheiding was te beurt gevallen. Een nieuw telefoonkantoor. Welk een voorname plaats Goes vooral de laatste jaren voor Noord- en Zuikl- Beveland geworden is, blijkt o.a. uit bet telegrafische en telefonische verkeer, dat geleid wordt over bet postkantoor alhier. Nagenoeg al'le plaatsen op Noord- en Zuid-Beveland worden van bier uit be diend. De telefonische verbindingen "zijn den laatsten tijd sterk in aantal toege nomen en daardoor deed zeeb de behoefte gevoelen aan een afzonderlijk gebouw waarin deze tak van dienst der P. T. T. zou kunnen worden ondergebracht. Heel wat plannen betref lende de tele- fonie en de telegrafie -hebben destijds het licht gezien. De eerste opzet was al heel groot. Men koesterde 11.1. bet voornemen een geheel nieuw postkantoor neer te zetten. Toen de bezuiniging de intrede deed op de departementen kwam óet hoofdbestuur echter van dit voorne men terug en de uitbreidingsplannen wer den tot kleine proporties teruggebracht. Zooals bekend, is reeds eenigen tijd hel woonhuis op de Markt, naast het postkan toor slaande, eigendom der posterijen. Men heeft besloten de gelijkvloersche verdieping vatn dit pand ie bestemmen voor telefoonkantoor. - De kabels worden aan de Marktzijde in het gebouw gebracht, in wendig zal dit verbouwd worden zoodat het aan het gestelde doel zal beantwoor den. De muur die het postkantoor van- het huis scheidt, zal gedeeltelijk worden weggebroken waardoor esn reclhitslreek- sche verbinding tusschen de eigendommen zal komen. Hef is nu nog niet den tijd om de technische bijzonderheden van het nieuwe telefoonkantoor te noemen, wel kan reeds gezegd worden, dat met het nieuwe kantoor een ftrodcrac inrichting zal ontslaan. De verbouwingskosten zul len totaal f9000 bedragen. Voor het telefonisch verkeer zal deze verandering teëln goede verbetering betee- kenen. Malaria-fiÜ». De afdeeling Zuid- en Noord-Beveland van de Ned. maatschappij ter bevordering der geneeskunst en de afdeeling Zuid-Be veland Oost van het Nederland sche Roode K/ruis zullen op Woensdag 9 Sept. as. des avonds 8 uur in de Landbouw-Bios- coop alhier, gratis doen vertonnen de zeer interessante malaria-film. In deze film wordt op we'eaischappe- lijke wijze alles in beeld gebracht be treffende deze gevaarlijke ziekte, die niets andiers is, dan de vroeger hier zoo alom heerschende Zeeuwsche koorts. Hoe zij zich uitbreidt. Hoe de besmet ting tot stand koinit. Hoe zij te bestrijden is. Hoe zij voorkomen kan worden. Hier in Zeeland zijn alle gunstige voor waarden aanwezig, waardoor de ziekte steeds nog gelegenheid heeft zich weer hier te nestelen, gelijk zij dat gedaan/ heeft in Noord-Holland, en kortelings in een begrensd gebied in Friesland. Waar deze feiten onomstootelijk vast jstaan leek het bovengenoemde vereenigin- gen wenschelijk, om iedere belangstellende inzake in de gelegenheid te stellen deze film te komen zien. Een onktesfch gerucht Dezer dagen doet in Goes een weinig kiesch gerucht de ronde, verband houdend met het ongeval aan het Goesche Sas, dat hiej, M. uit Voorscholen onlangs het leven kostte. Volgens het veelhoofdig monster, de -onbekende „men' zou n.l. van een on geluk geen sprake zijn, „men" zou mej. M. zelfs in Engeland gesignaleerd hebben. Wij hebben dit gerucht onderzocht, en weten na een nauwkeurige reconstructie van het ons ter 00re gekomone, dat het geheel op onwaarheid berusit. Helaas Heit praatje Is waarschijnlijk in die wei ekl -gek ome 1door Ja t men den 1 adhaind- doek, die mej. M. had meegenomen, niet bij de achtergelaten Weeding vond. Een schaapherder, die mej. M. in de richting van heit water heeft zien wandelen, kan echter verklaren, dat zij den badhand doek om den hals droeg. Deze is zonder twijfel mee in de diepte gegaan. De familie mist kleecüng noch schoei sel,. zoodat het buitengesloten is, dat mej. M. het geheel© geval geënsceneerd heeft. Daarvoor bestond trouwens ook geen en kele lieden. Welgemoed is heit slachtoffer des (middags naar 't Sas gereden, na nog een vriendin te hebben uitgemoodigd baar te vergezellen. Men ziet dal het weinig kiesche gerucht idus geheel van grónd ontbloot is. Dat het lijk tot nu toe niet is gevonden is geen reden om.aan te nemen, dat er geen ongeluk heeft plaats gehad. De stroom kan het in de Noordzee, zelfs tot diep in Hol land voeren. As gebroken. Gisteravond omstreeks 7 uur brak de achteras van een vrachtauto, eigendom varn de fa. Gebirs. Duvekot, welke auto zich op den Oost singel bevond. De „Gram" had een en ander spoedig in orde ge bracht, zoodat de reis kon worden voort gezet. Behalve dat de as der auto was gebroken, cs er nog meer materieele scha de. Het geval trok kijkers-. Veemarkt. Ter markt van gisteren waren aange voerd 63 bjggen. RECHTSZAKEN. Rechtbank te Middelburg. In de zitting van heden werden- de volgende vonnissen uitgesproken: Mishandeling. P. J. d. M.. IR jaar. werkman te Krui- nahgen, 14 dagen gevangenisstraf. Diefstal van een paard. FI. J. v. Z„ 21 jaar, schilder te Mid delburg, gedetineerd, 1 jaar gevangenis straf, met aftrek van het voorarrest. In hooger beroep. Den officier van justi'ie te Middelburg heeft hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis van den Politierechter van 27 Augustus 1926, waarbij C. F., 34 jaar, werkman te Wemeldinge is veroordeeld tot 2 maanden gevangenisstraf ter zake' van diefstal. BINNENLAND. Twee meisjes ontvoerd. Zondagmiddag meldden zich iin liet ge sticht De Voorzienigheid te Noordwijker- foout eenige familieleden aain tot het bren gen van een bezoek aan twee meisjes. Zij werden met de "kinderen alleen gelalen in de spreekkamer en de zuster deed, zooals gewoonlijk', de deur op slot. Toen het spreekuur voorbij was. wilde de zuster de bezoekers waarschuwen, doch tot haar schrik waren meisjes en familieleden ver dwenen. Zij waren door een der openstaan de ramen naar buiten geklommen. De po litie werd gewaarschuwd en onmiddellijk stelde zij een onderzoek in. Vermoedelijk zijn de bezoekers echter in een auto ge komen en zijn zij met de meisjes er van door gegaan. De moeder der kinderen hoort in éen verdacht huis te Amsterdam thuis. Een sleepboot gezonken. Zondagmiddag is bij het ver!rek van het touristenschip Ranchi" van New castle, dat m de Jobshaven te Rotterdam gemeerd lag, een ontzettend ongeluk ge beurd. De „Ranchi werd door drie sleep- booten, van L. Smits em Co.'s Internatio nale Sleepdienst uit de ha vein gésleept achter aan het schip waren de Minerva" en de „Schiedam De tros van de eerste sleepboot is niet los kunnen komen, waar door dit schip, toen de „Ranchi" vooruit ging, achterwaarts werd meegetrokken. De Minerva werd onder water gelrok ken. De vijf opvarenden geraakten te wa ter, terwijl de kapitein, de 36-jarige M. Kroon en de tweede matroos, de 15-jarige B. v. d. Steen, woonachtig aan de Span- jaardstraat en aan de Bloeankweekerstraat, verdronken. De (machinist, de 48-jarige A. van Raf- fe, uit de Gaffelstraat, kreeg een hoofd wond. Bewusteloos werd hij op het bureau van de rivierpolitie gebracht en vandaar is hij per auto van den G.G.D. naar het ziekenhuis aan den Coolsinge! vervoerd. Geruimen tijd heeft men gedregd; echter zonder resultaat. Het E n g e 1 s c h e invoerverbod. Vanwege het Engelscbe ministerie van landbouw is, naar Reu-ter meldt, eein lange verklaring verschenen, (naar aanleiding van den druk, die de Neierlamdscihe re geering en de importeurs hier te lande oefenen om het invoerverbod voor ge slachte beesten en vers-ch vleesch uit Ne derland herroepen te krijgen. De minister verklaart, dat hij in zijn plicht tot be scherming van den Engelsehen veestapel te kort- zou schieten, indien hij de tegen woordige politiek liet -varen. De minister zegt, dat de proeven die in Holland ge nomen zijin, om aan 'te tooinien dat het virus van mond- en klauwzeer niet m leven blijft in varkens, die in het incubatie- tijdperk geslacht zijn. niets afdoet aan de in Engeland opge lane ervaring, welke laatste redelijken grond verschaft voor de conclusie, dat de beste inspectie van geslachte beesten in Nederland niet ver hindert dat de smetstof naar Engeland overgebracht kan worden. De minister stelt voorts in het licht dat bet mond- ein klauwzeer in den loop van dit jaar iin ons land sterk is toegenomen en dat het uit roeien van mond- en klauwzeer baarden in Engeland de schatkist in de af gel nopen zeven jaar op 5 mill i oen pd. st. Ie staan is gekomen. De verlaging der Post tarieven. Onlangs maakten wij melding pver de met 1 October a.s. ingaande verlagingen van het post tarief.' De verschillende wij zigingen zijn naar de „TeJegr." meldt als volgt: Het port van briefkaarten wordt ge bracht van 7 Va op 5 cent. Flet recht voor expresse-bestellingen van brieven wordt verminderd van 30 tot 20 cent en voor postpakketten van 40 tot 30 cent. Heit tarief voor postpakketten wordt als volgt: tot een gewicht van 1 K.G. 30 cent (thans 40 cent); voor een gewicht van 1 tot 3 K.G. 40 cent (thans 50 cent) en voor een gewicht van 3 tot 5 K.G. 50 cent (thans 60 cent). Naar het blad verneemt wordt met Indxë nog onderhandeld over de wijziging van enkele tarieven landmailbrieven, en -briefkaarten, doch daaromtrent is nog geen beslissing gevallen. Flet bedrag, dat door de bovengemoem de verlagingen door de posterijen zal worden gederfd, wordt op ruim 3 millioen gulden per jaar geschat. Van verlaging van het tarief voor bin- nenlandsdhe brieven schijnt vooreerst niets te zullen komen. W e 1 k o m t h u i s. Toen Zaterdagavondf de deciliter van IT. M.( wonende aan den Ouden Rijn te Leiden, omstreeks 9 uur haar woning, die zij om half 9 met haar vader verlaten had, wilde binnengaan hoorde zij eenig gestommel, waaruit zij afleidde {lat haar vader vroegtijdig thuisgekomen was. Plot seling kwam een haar onbekende man de trap afloopen, die haar ruw opzij duwde en de vlucht nam. Bij onderzoek is ge bleken, dat een dief de woning was binnen gegaan en alles overhoop had gehaald, Em bedrag van f 2000 lag klaar oin mede te nemen. De politië stelt een uitgebreid onderzoek in, doch tot1 heden heeft zij geen enkele aanwijzing van den dader. Snippers. Betreffende de arrestatie van den postdirecteur te Vlaardingea kan nog ge meld worden, dat het tekort in kas een f4000 bedraagt. De verdachte is Maan dagmiddag naai* Rotterdam gebracht om voor dm officier van justitie te worden geleid. LAATSTE EN TELEGRAFISCHE BERICHTEN. Spoedefschende gemeenteraadsvergadering. Morgenmiddag 4 uur zal een spoed- eischende gemeenteraadsvergaderiing ge houden worden. Eenig punt van de agenda: Won ingbou w sp 00 rwegpersoneel Doordat eenzelfde advertentie drie maal geplaatst twee maal wordt berekend, is de p r ij s per regel slechts 16 cent. GEMENGD NIEUWS. De wraak'van den Chinees. Er gaat bijna geen weck voorbij, schrijft „V Oeuvre"', dat de Chinsezen, Algerijnen, Polen, Italianen of Tsjecho- Slowaken te Parijs niet van zich laten spreken Zij gedragen zich vrij behoorlijk de eerste dagen van de week, maar als de Zaterdag is aangebroken, kunnen zij hun driften niet meer intoomen en hun twisten eindigen vaak met meer dan woor den. Zaterdagavond zijn in de Passage Brunoy Chineezen en Algerijnen, die meer gedronken hadden dan goed voor hen was elkaar te lijf gegaan. Toen de politie ter jflaatse kwam vond zij twee Algerijnen ter aarde liggen. De een, door twee revol verschoten 111 het hoofd geraakt, was dood, de ander met een schot door de long, leefdë nog Een Chinees werd aan gewezen als de dader en door de politie opgepakt,Jevenals een vriend, die er van ver dacht werd het wapen, waarmee de moord gepleegd is, verborgen te hebben. De moordenaar zou uit wraak gehandeld heb ben en speciaal te Parijs zijn gekomen om de Algerijnen te dooden, die zich aan een van zijn liefjes vergrepen zouden heb ben „Een echt Parijsch drama7', zet l'Oeuvre ironisch boven haar verslag van het gebeurde VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN. September 7 Goes, woonhuis en erf, van Dissel. 7 Goes, woonhuis en werkplaats, Ver bist. 8 Kap-elle, woon- en winkelhuis met bergplaats en erf. Kram. 8 Ovezand, bouwlanden, Pilaar. 15 Ierseke, woonhuis met werkplaats, erf en tuin, Kram. 16 's Heer Abtskerke, verpachting wei land, Pilaar. Goes, hofstede te *s Fleer Arends- kerke, Pilaar. October 1 's Heer Abtskerke, bouwland, Pi laar. 8 Ierseke, huis met schuurtjes, erf en tuin, Kram. 22 Heinkenszand. inboedel. Pilaar. VERGADERINGEN EN VOORSTELLINGEN ENZ. September 4 Atletiekwedstrijden. LICHT OP. September uur Woensdag 1 3.19 Donderdag 2 3.16 VEILIGHEID EN VOLKS GEZONDHEID. Voorkomen van verontreiniging van drinkwater. Laat nooit een aain een tapkraan der waterleiding verbonden s-langj of ander- zins uitmonden in gevulde vaten, kuipen of bakken (bijv. in een badkuip, hand- wasdbbakje, spoelbak voor fotografische doeleinden, spoeiblik in koffiehuizen, enz.). Bij drukvermindering of afsluiting van de waterleiding kan het verontreinigde water anders onder bepaalde omstawd.gjheden in de leiding worden gezogen, waardoor een ernstige verontreiniging, van het 'leiding water kan ontstaan. GEZONDHEIDSRAAD. AFLOOP AANBESTEDINGEN VERPACHTINGEN EN VERKOOPINGEN. Middelburg. Namens den hoofd-inge nieur-directeur van dien rijkswaterstaat in Zeeland werd heden te Middelburg aan besteed a. het uitbaggeren van een geul in het Veer gal in de nabijheid der buiten haven van het kanaal door Walcheren te Veere en het op diepte brengen van den mond dier haven, behoorende tot de zee- werken in de provincie Zeeland. InschrijversN.V. Nijmeegsche Aan nemersbedrijf te Nijmegen f 19.620; N.V. Baggcrmaatschiappij Holland te I lardings- veld f 19.430; A. Volleer» AFVn. te Slie- drecht f 18.500; N.V. de Groot's Bag- germaatschappij te Flilversuin f 17.000; en J. Kraayenveld te Sliedrecht f 14.000. b. het maken van en opstellen van bruggen boven de deur kassen van beide sluishoofden van de derde schutsluis te Wemeldinge, met bijkomende werken, be hoorende tot de werken voor den bouw van derde sluizen in het kanaal door Zuid-Beveland te Hansweert en Wemel dinge. Raming f 27.000. Inschrijvers: N.V. Flollandsche con st ructiewerkplaatsen te Lenden f25.824; firma Pen en Bauduin te Dordrecht f23.850; N.V. Nederl. fabriek ^Werk spoor" te Amsterdam f23.790; N.V. Rot te rdamsche machinefabriek „Braat te Rotterdam f23.720; Klutman Co. te Witte a. Ruhr f23.500; Sliedrechtsche constructiewerkplaatsen te Sliedrecht f23.475; N.V. F. Kloos en Zonen's werkplaatsen te Kinderdijk f 23.279 en Utrechtsche Machinefabriek Frans Smul ders te Utrecht f22.600. c. het maken van acht contragewichten voor de hefbruggen over de deurkassen van de derde schutsluis te Wemeldinge, behoorende tot de werken voor den bouw van derde schutsluizen in bet kanaal door Zuid-Beveland te Hansweert en Wemel dinge. Raming f7800, Eenig geldig biljet van firma Pen Bauduin te Dordrecht voor f 6660, Een tweede ingekomen biljet was van onwaarde, daar een voorwaarde in strijd met het bestek was gesteld. BURG^RLIJKË^TAND VAN GOES. GeborenJan Willem z.v. Willem Kra-- mer en Leunt je Lepoeter; Rika d.v. Wil lem van Ginkel en Antomiia Evertje van Ginkel; Anthonetta Johanna d.v. Mari- nus Johannes Govers en Johanna Eliza beth Pieternella Walrave. VEILINGSVEREENIGING ZUID-BEVELAND TE GOES. Veiling van 31 Augustus 1926. Peren: Clapp's Favorite f 12 a f31 Triumph de Vienne f 15 a f27, Bonne Louisse d'Avranclhes f 18 a f 21, Margue- rithe Marrillat f 13 a f 25, Seagneur d'Es- pereo f 9 a 1' 18, Souvenir de Congres f 10 a f 13, Souvenir Madame Treyoe yf9 a f 14. Bon Chiretien Williams f6 a f 17, Dir. Jules Guyot f 8 a f 12, Keizer Wilhelm f9, Calabasse Catrafon f 11 a f 15, Williams Duchesse f 10 a F17, Beurré Hardy f 11 a f 20, Beurré de Me- rode f 7 a f 14, Beurré d'Amanlis f 7 a f 17, Beurré Durandeau f7 a flO, Beur ré Clairgean f 7 a f 11Beurré Lebrun f8 a f 15, Diamamtperen f5 a f 10, Ber gamotten f7 a f8, Ronde Perzikperen if 5 a f 8, Marsiepiijperen f5 a f 8, Duifjes peren f4 a f8, Siijsjesperem f9, Vijge peren f 10 a f 14, Jutteperen f 16 a f32, Blanke Jutten f 8a f 12, Rietperen f 6 a f 10, Schellebellen f6 a f8, Groentjes peren f4 a f6, Wittebroodsperen f4 a f7, Calleboutspeilen f4 a f7, Schariaken- pereii f4 a f6, Afval- en Kroefcperen f 1 a f5, Appels.: Manks Codliin. f 12 a 138, Transp. de Croncels f 10 a f30, The Queen f 10 a f 26, Signe TiliLish f 12 a f 14, Lemoenappel f 18, Paergood Non such f 10 a f 14, Warners hing 112 a f 18, Duch. d'Oldenburg f 10 a f 14, Sterappels f 14, Jaques Lebel f 10 a f 16, Zomer Court Pendu f 7 a f 12, Codlin Keswick f7 a f 15, Cox Pomona f6 a f 16, Biisi- marek f9 a f 13, Clasieappel f5 a f 10, Keizer Alexander f6 a f9, Roode Cal vi-lle f8 a f9, Witte Calville f7 a f 11, Gulderlingen f 8 a f 10, Ganzebout f 7 a f 11, Notarisappel f9 a f 12, Const, de Groot f 10 a f 12, Reinelte d'Automme f 10 a f 11Poezelingem f9 a F 11Gra- vensteiners f8 a 9, Zoete Ribbeling f8 a f 14, Blomzoet f 8 a f 10, Diversie- zoete appels f7 a f 12, Afval- en Kroetappeis fl a f7, Pruimen: Reine Claude f30 a f36, Bjjrbank f25 a f28, Witte wijn pruimen f25, Jefferson f 19, Abriko- zenpruimen f 18 af 28, Bede de Lou- vain f 15 a f 17, Reine Victoria fll a f 19, Roode Eierpruimen f 10 a f25, De Montfortpruimen f 15, Blauwe kwet sen f 15, Diverse pruimen f5 a f 16, alles per 100 K.G., Diversen: Meloenen f 25 a f 57, Perziken f 1 a f7, beide per 100 stuks, Patrijzön f0,40 a F 0,59 per stuk. VEILINGSVEREENIGING K.B.O. TE KAPELLE. Veiling van 30 Augustus 1926. Clapp's Favorite f8 a f 18, Triumph de Vienne f 16 a f 25, Beurré de Mer ode f6 a f 12, Beurré Lebrun f8 a f 15, Seigneur d'Esperen f8 a f 12, Williams Duchesse 15 a f 15, Souvenir de Congres 15 a f8. Diamant peiren f3 a f 8, Jutten f20 a f35, Blanke Jutten f 12 a F 15, Duifjesperen f4af8, Marsepijnperen f3 a f 6, Bergamotpereai f 3 a f 8 Bon Chre tien William f4 a f 10, Perzikperen f4 a f6, Kaleb out speren f3 a f5, Goudbal- len f 3 a f 6, Kroetperen f 1 a f 3, Jacques Lebel f 10 a f 13, Oldenburgers f 10 a f 15, Manks Codling f 11 a f 15, Ceswick f8 a f 12, Nelsons Glorie f 10 a f 13, Ganzebout fll a f 14, Reiine Victoria f8 a f25, Gele Eierpruimen 145, Kir- kespruimen f 18, Reine de Claude Violet F 18, Reine de, Claude f38, Princesse- boonen f5 a f 14, Perfect boonen f6 a f 15, alles per 100 K.G., Snijiboonen- f 0,10 a f0,24, Augurken f8 a 122, Komkom mers f2, Roode kool f2 a f4, Bloem kool f 1 a f 10, alles per 100 stuks. WEERBERICHT. Hoogste barometerstand 769.2 te Aber deen. Laagste barometerstand 742.8 te Vardoe. De verwachting tot den avond van 2 dezer luidt: meest zwakke wind uit O. richtingen, nevelig tot licht of half be wolkt, droog weer behoudens kans op on weer in het Zuiden, vooral in het Noorden koeler. I j I ADVERTENTIEN. TE KOOP: te 's Heer Arendskerke, aan het Spoorpad, groot 3 A. 70 c.A. Thans verhuurd aan den heer J. Dirkse. Op gebruik 1 October a s. Te bezichtigen Donderdags en Vrijdags van 56 uur. Information te bekomen ten kantore van Notaris PILAAR te Goes.

Goessche Courant | 1926 | | pagina 3