V. P. z. De oplossing van eem zoogenaamd na tionaal kabinet, reeds vóór de crisis door ons bepleit, niet in dien zin van een amal gama van alle partijen zonder meer, maar van een stel mannen die zich onthouden van partijpolitiek, met een programma van uitsluitend die werkzaamheden, welke, ii de neutrale zone liggend, op herstel en versterking van volkskracht zijn gericht is nog even natuurlijk en mogelijk al: vóór de pogingen van de hoeren de Vis •ser en Limburg. Die oplossing behoeft ook niet zooveel tijd te kosten, wanneer men zich van antecedenten van het thans zittend ministerie, derhalve van Pause lijke en Belgische quaes ties, volkomen kan losmaken. Een verlenging van twee weken der crisis tot diL doel ware onein dig veel beter dan een berusten door een gevoel van afmatting in een komende oplossing, welke onze natie en hare vrije ontwikkeling duurzaam zou schaden. PROVINCIE-NIEUWS. Stoomvaart Mij. Zeeland. Toen verleden jaar de Stoomvaartmaat schappij Zeeland, Koninklijke Nederland- sche Postvaart te Vlissingen haar 50-jarig bestaan herdacht, kwam uit het personee spontaan de wensch op, aan het bestuur der Maatschappij een blijvend aandenken aan te bieden, en werd een comité van 8 personen, zoowel uit het varende, het ad ministratieve, als het werkliedenpersoïiee! gevormd. Dit comité zocht contact met de directie en vond den oudste der heeren. die de directie vertegenwoordigen, den heer Mulder, bereid het eere-voorzitter schap van het comité op zich te nemen. In overleg met den heer Mulder kwam men tot het plan in den vorm van een gedenksteen hulde aan het bestuur der Maatschappij te brengen. Dit plan is in zijn uitvoering eenigszins vertraagd, om dat het lang duurde eer een geschikt ontwerp was gevonden. Tenslotte is men daarin goed geslaagd, en werd de uitvoering opgedragen aan d; fabriek „de Poceleyne Fles" te Delft, Zaterdagmiddag te 12 uur vereenigden zich in de commissariskamer in het kan toorgebouw' de president-commissaris, de heer Th. de Meester, de heeren Mulder en Waller, vertegenwoordigers der direc tie en een deputatie van hen, die bijdroe gen in de kosten van het huldeblijk. De voorzitter van het comité, de heer J. Pelle, afdeelingschef, bood den steen, die een plaats in de vestibule van het gebouw krijgt, met enkele toepasselijke woorden aan het bestuur aan. De president-commissaris, de heer de Meester, aanvaardde het geschenk voor de Maatschappij met woorden van dank aan de deelnemers aan dit huldeblijk. De steen draagt de volgende opdracht: 18751925, Huldeblijk van het personeel bij het 50-jarig bestaan der Stoomvaart maatschappij „Zeeland". In de bovenhoe ken staan de wapens vafn Vlissingen en Zeeland, in de benedenhoeken d:e van Engeland en Nederland. In het midden boven staat de vlag der maatschappij, geflankeerd door afbeeldingen van een rader- en van een schroef mailboot der Maatschappij. Onder aan den steen staat Kon. Ned. Postvaart, geflankeerd door twee brieven en daarboven de namen van de havens Vlissingen, Queensboro en Folkestone. Gebroken telefoondraden. Op Schouwen is in landboüwkringen dezer dagen de klacht geuit, dat het telkens voorkomen van breken der tele foondraden een groot gevaar oplevert voor het verkeer. Speciaal bij duisternis of mist kunnen dergelijke op den weg han gende draden oorzaak worden van een groot verkeersongeluk. Het is voorgeko men, dat deze draden dagen lang bleven liggen, alvorens ze weggeruimd werden; dat het verkeer daardoor onveilig wordt, is duidelijk. Om een spoediger opruimen van ge broken lijnen in de hand te werken, werd door de landbouworganisatie van Schou wen een verzoek gericht tot den heer Directeur van het Post- en Telegraaf kantoor te Zierikzee, die daarop het vol gende antwoordde „Wanneer iemand een gebroken lijn op den weg ziet liggen, stelt hij den kan toorhouder van het dichtstbijgelegen hulp kantoor hiermede in kennis, met verzoek mij zoo spoedig mogelijk in te lichten. Op deze wijze ben ik het spoedigst op de hoogte, waar zich gebroken lijnen be vinden en kan daarmede bij de herstel lingen rekening houden". Een ieder werke aan de veiligheid van het verder verkeer mede ((Z. Lb.bl.) Jaarvergadering V. P. Z. Vrijdagmiddag vergaderde in hotel Al bion te Vlissingen de V. P. Z. onder voorzitterschap van den heer H. A. Han- ken, die er zijn vreugde over uitsprak dat uk geheel Zeeland afdeelingen verte genwoordigd waren, wat wijst op vooruit gang in de nut veehouder ij. Spr. hoopt, dat dit ook in de toekomst zoo zal voort gaan. Vroeger jaren werd de pluimvee houderij als een bijzaak voor de land bouwers beschouwd, nu heeft men inge zien, dat het een belangrijke bron van in komsten is vooral voor den kie nen land bouw. De V.P.Z. is begonnen met 167 leden en is nu gestegen tot bijna 1100, wat spr. echter nog een peulschilletji noemt voor Zeeland, het ledental kan nog vertiendubbeien. Volgens spr. was 1925 een voordeelig jaar voor de pluimveehou derij en hij hoopt, dat dit in 1926 ook zoo zal zijn, dit is ook van belang voor de Vooral heet spr. den heer van Asperen Vervenne, den assistent-Rijkspluimvee- consulent,, welkom, omdat juist door hem leven in de zaak is gekomen. Spr. weet zelf wat het zeggen wil Zeeland te be reizen en te bewerken, De heer Hanken hoopt dat de heer van Asperen Vervenne nog lang in het midden van de Zeeuwsche pluimveehouders zal zijn. Naar aanleiding van ingekomen mede deelingen meende de voorz., Id-at men voor zichtig moet zijn met het uitgeven van een eigen orgaan der V. P. N. met de aan gesloten provinciale vereenigingen, spr. weet verschillende voorbeelden, waarbij het stichten van een eigen orgaan, de dergang van vereenigingen werd. De heer van Asperen Vervenne meent clat het wel zal gaan, gezien de groole oplaag, n.l. 60.000 pluimveehouders, Hierna werd door den secretaris-pen ningmeester, den heer J. M. Slegt, het jaarverslag uitgebracht, waaruit blijkt dat voor het eerst het ledental boven de 1000 is gekomen en nu 1097 bedroeg op *31 December j.l. Als nieuwe afdeelingen werden opge richt die op Tbolen en die op Sc'houwen- Du.veland. Uit het rapport van het Fokwezen blijkt, dat het aantal aangemelde toornen 71 bedroeg, tegen 84 in 1924, doch het gehalte is beter geworden. Er werden 17275 broedeieren verkocht tegen 20831 1924. Door bemiddeling van den heer van Asperen Vervenne werden enkele wa gons oud-pluimvee naar Duitschland uit gevoerd, tot ploseling bericht kwam dat geen levend pluimvee meer in Duitsch land werd toegelaten. Alleen van de af deelingen Hulst en Oostburg kwamen ver dagen in, vooral het eerste ^demt een geest van grooten vooruitgang-. De heer van Asperen Vervenne meende, dat alle afdeelingen een verslag moesten inzenden, dat zal een beter overzicht geven Het jaarverslag werd goedgekeurd, evenals de rekening, die aanwijst in ont vang f 1508,49 en in uitgaaf f575,62, alzoo een goed s lot van f 932,89, - tegen f 887,66 over 1924. Bij de behandeliaig der begroeting voor 1926 bracht Schouwen en Duivelandden wensch naar voren, dat de V. P. Z. voor f25,— lid zal worden van de Z. L. M., maar legde er zich na eenige bespreking bij neer, dat voorloopig de vergaderingen van de V. P. Z. bij advertentie in het Zeeuwsch Landbouwblad bekend worden gemaakt. Op een vraag van Schouwen en Duave- land, zeide de heer van Asperen Ver venne dat in Zuid-Holland een centraal inkoopbureau voor voeder goed werkt, zeker alle reden bestaat eens een onderzoek in te stellen of ook in Zee land zulk een bureau levensvatbaarheid zal hebben. Het Dag. Bestuur zal dit onderzoek instellen. Naar aanleiding van een opmerking van Walcheren over de f75,die voor den secretaris is uitgetrokken, was het vooral de heer van Asperen Vervenne, die meen de, dat over dit bedrag niet mag worden gesproken, het is belachelijk voor het werk, dat er voor gedaan wordt, wat o.a. Oostburg volkomen onderschreef. De heer van Asperen Vervenne vond ok gelegenheid er op te wijzen, dat er meer verschil moet worden gemaakt tus- schen een tentoonstelling alleen van pluim vee en die welke tijdens de tentoonstellin gen van de Z. L. M. woirden gehouden Men moet vooral de bedrijfshoenders naar voren brengen en spr. zou gaarne de plannen vooraf kennen en raad geven. Hiertegen bleek bij de aanwezigen geen bezwaar te bestaan. De begrooting werd ten slotte in ont vang en uitgaaf vastgesteld op f680, met een geraamd nadeelig slot van f 30,25 (het voordeelig saldo 1925 is hierbij na tuurlijk geheel buiten rekening gelaten). In overweging zal worden genomen of het niet mogelijk is de provinciale ten toonstelling en de jaarvergadering te doen samenvallen, maar nu werd als plaats voor de volgende algemeene vergadering Mid delburg aangewezen. Tot voorzitter der vereemiging werd met op een na algemieene stemmen her kozen de heer Hanken, die hoopt nog weer 3 jaar te zullen kunnen uitzitten. Bij de rondvraag meende de heer van Asperen Vervenne, dat aan het uitschrij ven van een legwedstrijd vooral nog al bezwaren van financieelen aard zijn ver bonden. De secretaris wees er nog op, dat de vereeniging 1 Januari 1927 25 jaar zal bestaan. Overwogen zal worden of dit jubileum eenagszins feestelijk zal worden her dacht. De voorz. sloot hierop de vergadering met het uitspreken van den wensch, dat ook de volgende vergaderingen door alle fdeelingen zullen worden bezocht. Colijnsplaat. In de vacature van no tabele der Ned. Herv. Gemeente alhier, ontstaan door de benoeming van den heer M. Provoost tot kerkvoogd, is gekozen dhr. S. Visser. Waarde. In de Vrijdag gehouden raads vergadering werd besloten tot het aangaan van een geldleening groot f 11.500,- tegen ten hoogste 5 pet., af te lossen in ten hoogste 23 jaren. Naar aanleiding van een ingekomen adres inzake overlast van de jeugd ondervonden, werd de Ver ordening op Straten en Pleinen gewijzigd, Aan verschillende personen werd een ge deellelijke ontheffing verleend van. school geld, tot een bedrag van f42,30. De be groot in gen voor den dienst 1925 en 1926 worden gewijzigd tot een bedrag van f 13.800,—wegens geldleeningen en van f3500,—, wegens conversie annuïteits- leeningen. Ten slotte werd op een inge komen verzoek van dhr. J. de Muijnck autobus-ondernemer om subsidie van f 800 tot instandhouding van zijn autobusdien met algemeene stemmen afwijzend beschikt Wolf aartsdijk. Zaterdag hield alhier i het gebouw T.A.V.E.N.Ü. dhr. van der Plassche, rijkstuinbouwconsulent voor Zee land, een lezing over groententeelt en ge meenschappelijke verzending (veiling): welke lezing werd verduidelijkt door een serie lantaarnplaatjes. De zaal was flink bezet, en de aanwezigen zullen zeker hun kennis op het gebied van groentenkweeken hebben vermeerderd. Na afloop gaven een 15-tal personen zich als lid van een eventueele op te richten tuinbouwvereeni- op. Het voornemen is, om in den loop van deze week nogmaals bijeen te komen ten einde de vereeniging te stich ten. Dhr. J. A. Koert dankte spr. voor zijn leerzame rede en hoopte dat zij suc ces moge afwerpen. Door m.g.n. heer Koert werd ook do spr. ingeleid. Ellewoutsdijk. Donderdagavond heeft dhr. D. A. Poldermans uit 's Gravenpol der voor de leden der Afd. van 't Nut alhier, in de zaal .vain het Van Hattum Prümersfonds, een lezing gehouden die zeer goed bezocht was, en waarbij van t begin tot het einde genoten werd. Het is onmogelijk voor mij om in détails alles juist weer te geven, wat door den b gaaf den auteur ten gehoore gebracht werd. Vóór de pauze was het dramatische en daarna het komische aan de beurt. Was het drama zoowel door inhoud als voor dracht diep indrukwekkend en schoon, het komische wat we daarna te hooren kregen, bracht de lachspieren onbedaarlijk in beweging. Wel, bet was alsof mm werkelijkheid van het gebeuren in: „Ze wist niet wat zq- dee" voor zich zag plaats grijpen. Vooral aan het slot. Lezingen als deze, waarbij in het eigen landsdia- lect tafereelen geschetst worden, op de wijze waarop alleen dhr. P. dat kan, die de noodlottige gevolgen van licht zinnigheid doen zien, en waarbij ook de schoonheid in de natuur tot zelfs in het ritselend blaadje tot haar recht komt, hebben een leerzame veredelende invloed. We hopen dan ook dat dhr. P. ons spoe dig weer eens komt vergasten. Oudelande. Eén der in Juli van het vorige jaar geboren drielingen van het htpaar K. alhier, is thans gestorven. Vrijdagmorgen geraakte een jon getje van G. R. alhier, spelende onder een wagen, waarvan een der wielen hem over het lichaam ging. Met een gebroken sleutelbeen, hetwelk door Dr. Folmer van Driewegen werd geconstateerd, liep het ongeluk nog tamelijk goed af. f Onder den veestapel van den land- landbouwer A. B. alhier, is het mond en klauwzeer uitgebroken. Schore. Zondag had een aanrijding op den Opril bij de Schorebrug, lusschen een luxe auto en een woonwagen. Tengevolge hiervan werd de auto belang rijk beschadigd, terwijl de woonwagen er met enkele schrammen afkwam. Bij 't schoonmaken, waartoe een ladder werd gebruikt, viel een vrouw zoodanig daarvan, dat zij inwendig zwaar gekneusd werd opgenomen. Geneeskun dige hulp moest noodzakelijk worden in geroepen. Onder de varkens van een veehou der alhier, deed zich een geval voor van vlekziekte met doodelijken afloop. De overige varkens zijn daarop alle tegen deze ziekte door een veearts ingespoten. Rilland-Bath. Donderdag j.l. gaf de Zangvereeniging „T.O.G." (Tot Ons Ge noegen) in de zaal van dhr. Traas, een uitvoering. Dhr. J. A. Boot opende dit concert met een welkomstwoord. De in leidende liederen werden, hoewel voor verbetering vatbaar, vrij goed uitgevoerd. Na het muzikaal gedeelte werd opge voerd: „Kobus voor den rechter van In structie". De stemming bij het publiek kwam er toen al spoedig in. Vervolgens het hoofdnummer van het programma: ,De Weduwe Hanson' Dit kluchtspel in 3 bedrijven, liep vlot van stapel en ge tuigde van goede studie. Vervolgens een komische scène: „De Burgerwacht van Knuppelveer". De lachspieren werden toen nogal eens in beweging gebracht. Hier mede was het concert teneinde. Dat de uitvoeringen van deze zangvereeniging op prijs worden gesteld, bleek weer uit de groote belangstelling. Hansweert. Het eenige weken alhier aan den ketting gelegde nieuwe schip „Jantina is thans door den deurwaard< weder vrij gegeven. Aanvaring op de Wester-Schelde. Te Hansweert had Zaterdagmiddag een ernstige aanvaring plaats lusschen de bin nenkomende Harwichboot „Antwerp" de u.tgaande boot „Darlinglon", waarbij beide schepen zoodanige averij bekwa men, dat ze oin zinken te voorkomen aan den grond moesten worden gezet. Bij de Harwichboot waren ongeveer 50 passa giers aan boord, die direct in de sloepen werden gelaten. Later werden de sloepen door een blazer opgepikt en terug naar boord gebracht. De mail en de passagiers zijn weer op een andere boot overgegaan die naar Antwerpen is opgestoomd. De „Darlington" is Zondag op eigen kracht naar Antwerpen vertrokken, begeleid door twee sleepbooten van Gerliing. De berging van de „Antwerp" is aan GerV.ng te Ant werpen opgedragen, die druk bezig is om het gat af te kisten. Met laag water zit de boot geheel droog. Omtrent de schade meldt de Crt. nog het volgende: De Harwichboot „Antwerp", welke Za terdagmiddag te twaalf uur Vlissingen passeerde, is ter hoogte van Hansweert in aanvaring gekomen met de van Antwerpen komende Hull-boot „Dairliington". De .Antwerp" liep door den schok tegen den zeedijk omhoog en bevond zich daardoor en ook ten gevolge van het zwaar lek- s booten, in zeer gevaarlijke positie. Het achterschip bevond zich reeds kort na de aanvaring in zinkenden toestand. De „Darlington" werd ook zwaar be schadigd. doch behoefde niet verlaten te worden door de opvarenden. Flet schip, dat o.a. een groot gat in dom voorsteven bekwam, zit eveneens tegen de slikken van den dijk omhoog. De „N. R. Crt." maakt nog melding van de volgende aanvaringen Het Belgische stoomschip Caucasier van New-York naar Antwerpen en het Belgische stoomschip Olympiër, van Bue nos Ayres naar Antwerpen, zijn in het Miiddelgat met elkaar in aanvaring geweest Beide schepen zijn licht beschadigd naar Antwerpen opgestoomd. Het Dultsche stoomschip Poseidon, van Rotterdam naar Valparaiso, is op de Schelde met het Fransche stoomschip Depulé Henri Durre in aanvaring ge weest. Laatstgenoemd schip is gezonken. De bemanning werd gered. Flet Noorsche stoomschip Rinda, van Oslo via Antwerpen naar Calcutta, en het Duitsche stoomschip Targis, van Anto- fagasta, laatst van Antwerpen naar Ham burg, zijn nabij Antwerpen met elkaar in aanvaring geweest. Beide schepen wierden licht beschadigd. De schade aan het stoom schip Targis is van dien aard, dat het de reis niet kan voortzetten. STADS-NIEUWS. L a n d b o u w-B ioscoop. ,De zwervers van het dorre land' naar het verhaal van Zane Grey, en waar in Jack Holt, Kathlijn Williams, Noah Beery en Billy Dove de hoofdrollen ver vullen, is het hoofdnummer, dat deze week in bovengenoemde bioscoop ver toond wordt. Dit machtige filmwerk, waaraan kos ten noch moeiten gespaard zijn, dwingt dien toeschouwer alle bewondering af. Het is een lust voor de oogen deze in natuurlijke kleuren opgenomen film te vol gen. De opnamen van de streek waarin dit verhaal speelt, zijn in één woord schitterend, ja grenzen haast aan bet on- geloofelijke. Iai het bijzonder noemen wij hier de doodsvallei, de oases en de onaf zienbare woestijnvlakten, verzengend in de brandende zon. Het spel in deze film was subliem. Vooral datgene wat de hoofdpersonen ons gaven te genieten. Naar gelang de film teneinde liep, steeg ook steeds de spanning. Alleen deze film verdient reeds vol'lb zalen, waaraan wij ook geenszins twijfe len. Vooraf ging nog o.a. een film, welke ons verschillende takken van sport liet zien, en waarbij de gelukkige winnaars achtereenvolgens de revue passeerden. Vervolgens een klucht, waarbij niet al leen eens hartelijk gelachen kon worden, doch die tevens illustreerde wat men een hond leeren kan. Benoemd. Benoemd tot onderwijzer aan de bijzon dere school te Nieuw-Vennep, de heer C. de Koning te Goes. Eervol ontslag. Aan de telefoniste 2e klasse L. E. van der HeijdtRoest van het Post- en Telegraafkantoor alhier is op haar ver zoek eervol ontslag verleend. Serenade. Zaterdagavond bracht „Euphon'a" een serenade aan den heer F. Temmerman, wonende bij de Gasfabriek alhier, welke dien dag 25 jaar als werkend lid aan de vereeniging was verbonden-. Een en ander bracht heel wat publiek op de been. Bevolking. Gedurende de 2e helft der maand Ja nuari 1926 zijn vertrokkenA. I. La- main, bakkersknecht naar Wolf aartsdijk; Jac. van Brem-en, metselaar, naar Kloe- tinge B 17; I. Leenhouts, schilder, naar Vlissingen, Flobijmstraat 40; H. Kouwen- berg, boerenknecht, naar Ni jmegem,Much- terstraat 22; E. J. Windhorst, winkeljuf frouw, naar Jutphaas, Hoog Ravensche- weg 13 FE. C. Th. M. Lurasco, ver pleegster, naar Bols ward, Kade 42; Y. Huitema, verpleegster, naar Bolsward, Ka de 42; J. Knuist, bakkersknecht, naar Schore; H. G. van den Berg, officier Leger des Heils, naar Rotterdam, Bil- dendijkstraat 14b; G. J. Maters, arbei der-rangeerder, naar Dordrecht, Theofiel- de Bokstraat 78. Ingekomen M. J. Planteijdt - Dorre - paal, arts, Stationsweg 6; C. W. Ro- baard, hypotheek-bewaarder, Beesten markt 14; A. Traas, molenaarsknecht, Scbengestraat 17; H de Dreu, chauf feur, Nieuwslraat 23; G. H. Jouwenaar, officier Leger des Heils, Ravelijn 10; I I. Lobbezoo, slager knecht, Korte Kerk straat 7; A. P. Lobbezoo, spoorbeambte, 's Heer Hendrikskinclenendijk 10; J. van de Velde, schilder, Rozemarijnstraat 10. SPORT. Voetbal. Zuidelijke 2e klasse N.V.B. Gisteren had M.d lel burg I voor de tweede klasse competitie Breda I op be zoek, de gasten wonnen met 21, wat voor Middelburg zeker een leelijke te genvaller was. Alliance- -Roosendaal 02. DongenWaalwijk 45. Zuidelijke 3e klasse N.V.B. Voor de derde klasse had te Mid delburg de plaatselijke ontmoeting Wal cheren Stavast plaats met tot uitslag gelijk spel 22. De wedstrijd TerneuzenZierikzee voor deze zelfde klasse was afgelast. De wedstrijd te Bergen op Zoom ge speeld voor de zelfde klasse M.E.V.O. Goes I werd met 5 3 door M.E.V.O. gewonnen. De stand bij de rust was 30 :n het voordeel van Goes. De stand van deze klasse is op het oogenblik Zeelandia 7 6 1 0 13 248 M.E.V.O. 6 4 2 0 10 16— 5 Terneuzen 8 4 2 2 10 2316 Goes 8 3 tl 4 7 25—17 Walcheren 9 2 3 4 7 13-24 Stavast 8 116 3 11—26 Zierikzee 4 0 0 4 0 2-18 V riendschappelijk. Te Vlissingen speelde Vlissingen I vriendschappelijk tegen Zeelandia I en n met 72. UIT DE PERS. Om de crisis. Het „Vaderland" schrijft: De crisis duurt voort, en de Hr. Mar- chant heeft weer eens iets van zich laten hooren en in 's Flertogenbosch eene poli tieke rede gehouden voor de afdeeling van den Vrijzinnig-democratischen bond aldaar Hij heeft die rede er eene van zelfverde diging genoemd, en wij zijn verblijd over dit symptoon van beterschap; hij begrijpt dus dat zijne houding verdediging moodig heeft, en bij ontstentenis van partijgenoo- ten die zulks willen doen, houdt hij die zelf. Ons goed, de domineesvrouw uit Renter's Olie Kamille zou zeggen: Flij er de naaste toe. Maar twee zaken zijn ons in die rede totaal onbegrijpelijk. De eerste is, dat de Mr. March ant, die in zijne forma teurs- periode den katholieken volledig herstel aanbood van het gezantschap, nu weer in eens aankomt -met het nieuws, dat het heelemaal niet onmisbaar is, en dat hij dit een oogenblik gedacht heeft, omdat hij te dien opzichte door den Minister misleid. De tweede is, dat de Hr. Limburg, als hij slaagt, een Nederiandschen Mussolini zou voorbereiden, omdat men zoo makke lijk van het extra-parlementair Kabinet naar een koninklijk dito afglijdt. Hoe is dat te rijmen met de bewering van den Hr. Marchant, dat hij Liever dan Lim- burg's slagen den terugkeer van het mi nisterie -Colijn zal zien? Want als de Kroon weer in de impasse komt zooals bij de Vlootwet, dat Zij de demissionaire ministers moet verzoeken hun ontslag in te trekken, zal de Hr. Colijn daar met zijne collega's juist als Koninklijk mini sterie zitten, en wordt de parlementaire klok feitelijk 60 jaar achteruit gezet. Maai- het komt niet in de kraam van den Hr Marchant te pas op zulke kleinigheden le

Goessche Courant | 1926 | | pagina 2