134 2- sport" Donderdag den 71detti Februari was de groote dag. Om precies half 12 vond in de witte zaal van het koninklijk paleis te Den Haag de voltrekking van het burgerlijk huwelijk plaats. Daarbij fun geerde de minister van justitie, mr. Cort van der Linden, als ambte naar van den Burgerlijken Stand, bijge staan door den gemeente-secretaris van 's Gravenhage, en in tegenwoordigheid van zes getuigen. Dat waren: Mr. A. van Naamen van Eemnes, voor zitter van de Eerste Kamer der S.-G.; Mr. J. G. Gleichman, voorzitter van de Tweede Kamer der S.-G.; Luit.-gen. jhr. G. M. Verspyck, adju dant-generaal van H. M. de Koningin; K. J. G. baron van Harderbroek van 's Heeraartsberg en Bergambacht, op perkamerheer van Hare Majesteit; Luit.-gen. graaf C. H. F. du Monceau, adjudant-generaal, chef van het Militaire Huis van H. M.; en Jhr. mr. J. W. M. Scihorer, vice- president van den Raad van State. Volgde het kerkelijk huwelijk in de Groote of Sint Jacobskerk. Een grijszij den baldakijn met rood-peluchea portières en gouden kwasten was er uitgezet boven de zitplaatsen van het jonge paar, en op dien grond d aarvoor was gespreid het kost bare tapijt der Nederlandsche jonkvrou wen. Verder was de kerk getooid met Nassaublauw laken, bewerkt met gele Leeuwen, en met kostbare bloemen en zeld zame planten. Toen de Koningin en Haar Gemaal plechtig binnenschreden ontroerend oogenblik, dat niemand kan vergeten, die het heeft bijgewoond zong een koor onder leiding van Am. Spoel Vs. 16 van Kap. 1 uit het boek Ruth, op muziek von Hilbacb. De Koning n droeg een japon van wit zilverlaken, gebor duurd in de KumstmaaMwerkschool te Amsterdam, versierd met zilver en paar- len, en met een „devaot" van witte tulle, waarover slingers van oranjebloesem. Op het corsage schitterden brillanten en lag ook een tak oranjebloesems en in het haar droeg Hare Maje^eit een brillanten diadeem., waaromheen weder een krans van oranjebloesems was gelegd. Een prachtige wit-tullen sluier hing in breede plooien af. Maar ook afgescheiden van dien schitterenden tooi kan gezegd wor den, dat zelden een liever bruidje werd gezien. De predikant, de hofprediker dr. Van der Flier, had tot tekst gekozen Psalm 4:7: „Verhef Gij over ons het licht Uws aanschijns, o Heer!" en daarna volg de de symbolische handeling van de wis seling der ringen. Na afloop der kerkelijke plechtigheid vond ten paleize de cour vain gelukwen- sching plaats, welke gevolgd werd door een gala-dejeuner, en hierna vertrok het jonge paar naar het Loo, om de witte broodsweken door te brengen. Het „Vad." schrijft nog over de plech tigheid der kerkelijke inzegening: Het trok algemeen de aandacht, dat Koningin en Prins even lu:d als hart grondig hun „Ja uitspraken. Toen volgde een aangrijpend oogenbliik en zij, die het bijwoonden, vertellen er nog op den dag van heden met aandoe ning van. Bruid en Bruidegom knielden neer om den zegen te ontvangen en toen zij daar lagen, hand in hand, de hoofden vlak naast elkaar, verhief zich de schit terende schaar van de zetels; het orgel zette zachtkens in en allen zongen; Vader sla hen steeds in liefde gade Zoon des Vaders schenk hun U w genade Uw gemeenschap, Geest van God] Amen zij hun eeuwig lot! Een rilling, zegt de kroniek van die dagen, ging door de menigte. Langzaam verhieven zich de Jongge huwden en toen zij weer gezeten waren, trad de predikant naar voren, een Bijbel in de hand; en volgens oud-kerkelijk ge bruik gaf 'bij het Boek der Boeken me de op den pas door twee men- schenkinderen begonnen levensweg. De inzegening eindigde met het ge meenschappelijk zingen van Psalm 133, het laatste vers: Waar Liefde woont, gebiedt de Heer Zijn zegen Daar woont Hij zelf daar wordt Zijn heil verkregen En 't leven tot in eeuwigheid! Van dien Trouwbijbel hebben wij ver nomen, dat hij Huisbijbel in het Ko ninklijk gezin is geworden en dagelijks bij de huiselijke godsdienstoefeningen, wel ke de Koningin meestal zelf leidt, ge bruikt wordt. Strubbelingen in de P. T. T. -leidin g. Naar de „Tel." van welingelichte zijde verneemt is ten opzichte van den heer Darwme, directeur-generaal van de Poste rijen en Telegrafie een bijzondere maat regel getroffen, welke met nalaten zal opzien te baren. Maandag a.s. zal n.l. per dienstorder worden bekendgemaakt, dat de heer Damme, voorloopig gedurende het verdere deel van de maand Februari afwezig zal zijn. Zijn werk zal dan worden waargeno men door de heeren mr. J. F. van Royen, algemeen secretaris der Posterijen en Telegrafie, G. J. Hofker, inspecteur der Posterijen en Telegrafie in Algemeenen Dienst, en A. P. F. Duiynstee, inspec teur der Posterijen en Telegrafie, welke beide laatste heeren tijdelijk belast zajn met de waarneming van de functie van hoofdinspecteur der Posterijen en Tele grafie. De aanleiding van den ten aanzien van den heer Damme getroffen maatregel is gelegen in een zakelijk meenings verschil over dienstopvattingen tusschen den mi nister van Waterstaat en den heer Damlme. Deze laatste was de laatste dagen reeds niet meer op het kantoor van het hoofdbe stuur der Posterijen en Telegrafie aan wezig. Personalia. Zaterdagavond omstreeks 8 uur is op zijn landgoed „Wolfrath" te Holtum in den ouderdom van 84 jaar zacht en kalm overleden de oud-minister van Justitie in het kabinet-Mackay en oud-commissaris der Koningin in Limburg, jhr. mr. G. L. M. H. Ruys de Beerenbrouek. Het zilveren huwelijksfeest te Apeldoorn. Zondagmorgen half negen is door drie muziekkorpsen een aubade gebracht aan de Kon. Familie ten paleize „Het Loo". De Koningin, de Prins en de Prinses met de Duitsche familieleden, aldus bericht de „Crt.", begaven zich tot aan het paleis hek in de nabijheid der muziek. Daar aangekomen lieten de muziek korpsen achtereenvolgens hooren Ge zang 2:1, twee couple tien van het „Wil helmus", twee coupletten van 't „Wen Neerlands Bloed" en tot slot Psalm Het publick zong de gespeelde liede ren mede. Een paar minuten voor tienen hield voor den Koninklijken ingang van het kerkgebouw de gesloten auto van de Ko ningin-Moeder stil, die gevolgd werd door open rijtuigen met tweespannen, waarin gezeten waren de Koningin, de Prins en de Prinses en het gevolg, Ook de vrien dinnen van de Prinses, die bij het kerk gebouw hadden gewacht traden door den Koninklijken ingang de kerk binnen. De godsdienstoefening werd geleid door Apeldoorns oudsten predikant ds. C. Hattink. Toen de Kon. Familie met gevolg bet kerkgebouw binnentrad en in de Kon. loge plaats nam, stonden alle aanwezigen van hun zitplaatsen op en speelde hel orgel: „Wilt heden nu treden voor God den Heer". Als tekst voor de predicatie was geko zen het laatste gedeelte van Ps. 42 Lui dende: „Hij is de menigvuldige verlos sing mijns aangezichts en mijn God". RECHTSZAKEN. Kantongerecht te Goes. Rectificatie. Niet C. v. S., doch P. C. v. d. S. te Goes werd veroordeeld tot f 73 sub. 60 dagen wegens het niet voorzien zijn van zijn motorrijtuig van minstens twee geheel onafhankelijke van elkander krach tig werkende remmen. Arrondissements-Rechtbank te Middelburg. Zitting van 4 Febr. 1926. J. W. v. S., 38 jaar, schipper te Vrees wijk, was door den Kantonrechter te Goes d.d. 18 December j.l. veroordeeld wegens het varen met een schip door het Kanaal door Zu.d-Bieveland waar de naam van den schipper niet op vermeld was tot f3 boete of 3 dagen hechtenis. De veroordeelde was in hooger beroep gekomen. EischBevestiging vonnis van den Kan tonrechter. J. W. M., 30 jaar, handelaar in vee voeder te Middelburg, was door den kan tonrechter te Goes veroordeeld wegens het verkoopen van een mengsel voedermeel volgens etiket bevattende Liebigsvleesch- meel, rijst-voedermeel, tarwegrint, tarwe meel, gerstemeel, lijnmeel, sesammee^, grondnotenmeel, gedroogde gist, Phosfor- zure voederkalk, bevattende 34 pet. eiwit en 6.8 pet. vet; terwijl het bij onderzoek bleek te bevatten lijnmeel, rijstvoedermeel, diermeel tarwegries, grondnotenmeel, fos- forzure voederkalk en levende mijten met eiwit 30.8 pet. en vetachtige stoffen 6.1 pet. gepleegd te Nisse op 16 Juni jl. tot eene geldboete van f 500 of 90 dagen hech tenis. De beklaagde en de ambtenaar O.M. waren tegen het vonnis in hooger beroep gekomen. Eisch: Bevestiging van het vonnis van den Kantonrechter te Goes. Wijziging der straf in f 250 boete of 90 dagen hechtenis. J. C. K., autohandelaar te Goes, werd beklaagd, dat hij op 10 Juni 1925 te Mid delburg op de openbare terechtzitting voor Burgerlijke zaken der Rehtbank in een procedure tusschen S. G Meijler als ei scher en hem als gedaagde, opzettelijk valschelijk onder cede heeft verklaard: Ik zweer, dat het met waar is dat ik met eischer overeengekomen ben, dat hij de in de dagvaarding gestelde carosserie voor mij zou maken en op het daarvoor be stemde chassis plaatsen voor een som, die beneden de f2000 moest blijven, doch dat het waar is, dat ei?ciher ei ik zijn over eengekomen, dat hij die werkzaamheden zou verrichten voor f 700 en dat ik dus aan eischer schuldig ben te dezer zake f700; terwijl dit voor zijne procedu e een beslis sende eed was. Omtrent de behandeling der zaak oint- leenen we het volgende aan de „Mid- delb. Crt.": Do eerste getuige S. G. Meijler, ver klaart, dat bekl. bij hem is geweest om te spreken over het maken van een caros- serie, jzr zou over geschreven worden. Bij de onderhandelingen is geen vaste som geaccordeerd en dus ook geen f700 Getuige presenteerde een rekening van f 1265 en hiertegen kwam bekl. op. Er moet f500 af volgens bekl. Bekl. zegt dat wel degelijk het bedrag was afgesproken; vroeger waren de ca- rosserieën veel goedkooper, tot f250 toe. De verdediger, mr. Kegge, vindt het eigenaardig dat get. zoo lang wachtte om zijn geld le vragen en bekl. te dagvaarden. Getuige verklaart nog dat beslist af gesproken is, dat de carosserie benedein de f2000 zou blijven. De tweede getuige, L. Meijler, is bij de afspraak geweest over het maken der oarosserie, de prijs zou blijven onder de f-2000. Vroeger had zijn vader wel eens meer een carosserie gemaakt voor Krijger. De derde getuige, W. Zwartepoorte, weet, dat de carosserie door Meijler is gemaakt cn dat de rekening is ingediend. Ook verklaart hij, dat de in 1921 gemaak'e carosserie, in 1924 reeds gescheurd was. De vierde en laatste getuige a charge, J. M. de Kok, deurwaarder le Goes, die de kwitantie bij K. presenteerde en geweigerd terugnam. Bekl. gaf blijk niet precies een prijs te hebben afgesproken, hij wilde echter maar f 750 betalen bij wijze van schikking, doch sprak toen niet over een gemaakte afspraak. Volgens den verdediger wilde bekl. f 750, dus f 50 meer dan hij meent schul dig te zijn, betalen, om dan van het voeren van een procedure af te zijn. Na het hooren van clezen getu'ge, werd de zaak geschorst tol half twee. De eerste getu ge a décharge was -C. Strijd, echtgenoot© van beklaagde, die buiten cede werd gehoord, z idc, dat de overeenkomst is gesloten in het kantoor, zij heeft Meijler den bewuitcn dag ook gezien. De volgende getuige, J. Adri sanse, heeft de maat genomen vain de carosserie Ook kan hij verklaren, dat Zwartepoorte een paar dagen geleden gezegd heeft, te weten, dat de carosser.e f 700 moest kosten. De derde getu'ge a décharge was Aidr. Does. Deze heeft ook de maat genomen voor de carosserie. De vierde, M. de Muinck, heeft de carosserie bekleed bij Meijler en heeft ge hoord, dat zij f 700 moest kosten, wanneer dit gezegd is, weet getuige niet meer. Ook weet get. niet van wien hij het hoorde, het kan ook van bekl. zijn ge weest. Als regel wordt geen vaste som bepaald voor het werk. Getuige J. Verhage heeft ook aan de carosserie helpen werken. Getuige J. Demmers, tevens deskun dige, meent, dat de carosserie hoogstens f 1000 moest kosten. De laatste getuige, G. Reijerse, was vroeger bij bekl. in dienst, en weet dat in 1921 de carosserie besteld werd bij Meijler, die meermalen kwam, spr. hoor de ook van f700. De officier van justitie verzocht de zaak nog aan te houden voor het hooren van zekeren de Haan, die geschreven heeft dat de carosserie niet beneden f 2000 zou zijn te leveren. De verdediger en de beklaagde zullen dan ook nog een deskundige hunnerzijds laten hooren. De rechtbank besloot daartoe en werd de zaak geschorst tot 5 Maart. KUNST EN WETENSCHAP. Jan Morks Zondagmorgen overleed op 60-jarigein leeftijd de heer Jan Morks, de ook hier zoo goed bekende oud-directeur van het Middelburgsch Muziekkorps. De over ledene, doe 6 October 1865 te Dordrecht geboren werd, kwam reeds 15 Juni 1875 bij het Schutterij Muziekkorps aldaar en bespeelde daar achtereenvolgens verschil lende instrumenten om ingaande 1 April 1891 benoemd te worden tot directeur van het Schutterij Muziekkorps te Mid delburg, dat later werd omgezet in Mid delburgsch Muziekkorps en daaraan bleef hij verbonden tot hem met 1 October j.l. eervol ontslag werd verleend, nadat' hij reeds het geheel seizoen 25 door zijn bijaa geheel blind zijn, verhinderd was zijn functie waar te nemen. Blehalve als directeur van het korps, maakte de overledene zich bekend door zijn talrijke composities, waaronder zeer populaire marschen, enz., het Zeeuwsch Volkslied en andere liederen, waarin de aanhankelijkheid der Zeeuwen aan ons Vorstenhuis tot uiting komt. Als. carilon- nïst van de Lange Jan heeft de heer Morks ook velen aangename uren bezorgd. De verdiensten van den overledene wer den officieel erkend door zijn benoeming in 1894 tot luitenant-directeur van de Schutterij en in 1907 lot ridder in de orde van Oranje-Nassau. Op zijn 60sten jaardag, 6 October j.l. werd de heer Morks op grootsche wijze gehuldigd als dank voor wat hij voor Middelburg en andere plaatsen heeft gepresteerd. Zijn heengaan op betrekkelijk niet Imo gen leeftijd zal dan ook zeker in groo- ten kring met leedwezen worden vernomen. De teraardebestelling is bepaald op Woensdag a.s. één uur. Aan het graf zal op verzoek van de familie niet worden gesproken. Voetbal. Zuidelijke 2e klasse N.V.B. Voor de Zudelijko 2e klasse N.V.B. hadden gisteren de volgende weds tri j 'en plaats met uitslag.n als: Bergsche Boys Middelburg 13. AllianceDongen 1 0. Waalwijk Roosendaal 06. Zuidelijke 3e klasse N.V.B. De wedstrijd Goes IZcelandia I is gisteren wegens het onbespeelbare ter rein tot nader order uitgesteld. PROVINCIE-NIEUWS, Directe belastingen. Bij de directe belas'iagen zijn verplaatst de kommiezen le Idasse A. Pimmelaar van Steenbergen naar Goes; G. v. d. Loeden, van Bath naar Dongen; J. Dub- beld, van Nieuw Namen naar Hansweert W. Moerdijk van Ossendrecht naar Biath Driewegen. De raad vergaderde 4 Fe bruari. Present alle leden. Het nieuw© gekozen raadslid Jacob Krijger werd be- eedigd en geïnstalleerd. Tot wethouder werd gekozen met 4 stemmen dhr. W. Noels. Twee stemmen waren uitgebracht op dhr. J. Timmerman en 1 op C. Rijk. Tot lid van het Burg. Armbestuur werd benoemd dhr. P. Koeman. Voor de be noeming werd de wen schel ij kheid be toogd dat elk der hier bestaande kerk genootschappen voortaan in het Armbe stuur vertegenwoordigd zullen worden. Tot ambtenaar van den Burgerlijken Stand werd gekozen dhr. N. Slaak weg. Als lid der commissie tot Wering van Schoolver zuim werd gekozen dhr. Jacob Krijger, als lid der Schallingscomimissie dhr. J. Timmerman, en tot afgevaardigde naar de vergaderingen der Waterleiding dhr. Jacob Krijger. Hierna sluiting. Borssele. In de vergadering der sehiet- vereeniging „Frank van Borsselen" deed de penningmeester rekening en verant woording, waaruit bleek, dat de rekening sluit met een batig saldo van f22,50. Overgegaan werd tot aanwijzing van een nieuwen bode, aangezien de oude bode bedankt beeft. Het laagst werd ingeschre ven door J. de Smidt voor f 40,die als zoodanig werd aangewezen. Uit de in het verloopen jaar gehouden schietoefe ningen bleek dat P. Karelse 1ste korps- schutter is. Ook is door hem het hoogste aantal punten behaald in de door hem geschoten oefeningen, zoodat het eere- kruis, door den vorigen voorzi ter aan de vereeniging geschonken, voor de derde maal in zijn bezit is en daardoor zijin eigendom werd. De voorzitter reikte hem dit uit en wenscht hem van harte geluk met zijn behaald succes. De voorzitter merkte op, nu het eerekruis verschoten is, de ambitie bij de leden vermoedelijk zal verminderen en dit een nadoel teweeg kan brengen voor de belangen der vereeniging. Hij schenkt een eerekruis aan de vereeni ging en bepaalt daarbij dat, wanneer dit ook door een lid 3 jaar wordt behaald, dit zijn eigendom zal worden. Door den secretaris werd uit naam der leden hem hiervoor hun dank toegezegd. De heer P. Karelse zeide dat hij voor dit kruis nuet in aanmerking wenscht te komen, aange zien hij er een beh aald heeft. (z Kortgene. De Gemeenteraad kwam Donderdagavond in openbare zitting bij een. De voorz. deelde, na de gebruikelijke Nieuwjaarsrede, mede, dat de buiten wer king gestelden ruwoliemotor as verkocht voor f71,98 en dat B. en W. tot schat ter der dranklokalen hebben benoemd dhr. C. Schrier te Colijnsplaat. Vastgesteld werd een af- en overschrijving in de be groeting voor 1925 tor verhooging van di verse uitgaafposten die te laag geraamd blijken te zijn ten totalen bedrage van f 1552,62, alsmede een wijziging dierzelf- de begrooting. Als vertegenwoordiger der gemeente werd tot lid van den Walcrschapsraad Stadspolder benoemd de heer Jhr. L. van Citters, burgemeester. Ten slotte had een uitvoerige bespre king plaats betreffende de wijze van her stelling van de beschoeiing van de oude haven. Aanvankelijk werd aan een basalt- muur de voorkeur gegeven, doch waar de kosten daarvan, na raadpleging van een deskundige, ten laatste waren utgedijd tot een bedrag van ongeveer f18.000 (kostgn, van toezicht enz. inbegrepen) werd, alvo rens een definitieve beslissing te nemen, op voorstel van den heer Salomé besloten, eerst nog een raming te vragen van de kos ten van een nieuwe houten beschoeiing van damwand. Na rondvraag sluit de voorzitter de vergadering. Schore. Bij Kon. besluit van 11 De cember 1925, no. 19, is benoemd en aam gesteld tot reserve 2e luitenant der Infan terie dhr. Corns. Bruijnzeel alhier. Mei ingang van 16 dezer is de heer J. A. Gerhart, stationschef alhier, in ge lijke betrekking overgeplaatst naar het station Den Dolder (U.) Wemeldinge. Het motorschip „Hero- poliite", schipper Van Maarcn, van Hans- weert, is in den nacht van Donderdag op Vrijdag op de Vianenslifltken aam den grond geloopen en tot heden is het nog niet mogen gelukken om het schip dai voor België bestemd is en geladen met zand af te brengen. De sleepboot „Mastgat" met een s'leeplrein onderweg van Dordrecht naar België verloor op de Ooster-Schelde zijn schroef, en dreef met zijn op sleeptouw hebbende schepen hulploos rond. De sleepboot „Krammer" is ter assistentie uitgevaren om het convooi behouden bin nen te brengen. - Bij den landbouwer R. zijn in korten tijd de drie beste paarden van zijn sial ge storven, hetgeen voor genoemden, land bouwer een groote schadepost beteekemt. Heinkenszand. Heden 8 Februari her denkt de heer H. van I waar den-het feit, dat hij 25 jaar geleden als gemeenteraads lid werd geïnstalleerd. Gedurende deze 25 jaar was hij ©enige jaren wethouder, welke functie hij ook thans bekleedt. lerseke. Den 17den Maart hoopt de Christelijke school aan de Kakeldans zijn 40-jarig bestaan te herdenken. Uit de oud-leerlingen heeft zich nu een comité gevormd, beslaande uit de heeren C. Bol, Jan Bom, Jac. Nieuwehuizen, D. J. Sin- ke en A. Willemsen, die de school een geschikt geschenk wenscihem aan te bieden. Naar wij vernemen zal het geschenk be staan u:t een kast met een zeer mooie collectie natuurkundige instrumenten. De vraag naar zaaioesters uit Zee land is weer groot. Al kan nog niets van de prijzen gezegd worden, toch laat het zich aanzien dat die niet veel minder zul len zijn dan verleden jaar. De eerste par tijtjes niet meer dan monsters, zijn reeds naar Frankrijk verzonden. Ook Enge land dal dit saisoen reusachtig veel van zijn eigen oesters opruimde tot de 30 kilo toe, moet wel koopen, maar wacht tot dat het een beetje constant weer is. De aanwe zige voorraad valt niet tegen, al laat het zich aanzien, dat de te groote verwachtin gen wel niet vervuld zullen worden. Zaai ers van 20 en 30 zijin er haast niet, wel 40 kilo's. i KapeUe. Zaterdagmiddag werd door dhr. A. v. d. Have, in tegenwoordigheid van het personeel van de boomkweekerij en zaadhaudel van de firma D. J. v. d. Have te Kapelle, den heer M. Willeboer, chef van de veredelingsafdeeliag vrucht- zoomen en rozen van de boomkweekerij gehuldigd. De verdiensten van dhr. M. Willeboer worden op hoogen prys gesteld. Spr. memoreert het vele dat dhr. Willeboer heeft gepresteerd, roemt hem als een trouw, bekwaam ervaren vakman, die de «aak mee heeft helpen vestigen, hoopc dat hij nog vele jaren als chef van ge noemde afdeeling mag fungeeren. Ook doet het spr. genoegen dat ook Hare Majesteit onze Koningin voor deze 45- jarige trouwe dienst hem de zilveren eeremedaille verbonden san de Orde van Oranje Nassau toekende. Spr. feliciteert hem met deze onderscheiding en spelt hem de medaille op de borst. Met een luid hoera werd deze plech tigheid besloten. Krabbeudyke. Vrijdag 5 Febr. gaf de Zeeuwsche Ver. ^Zeelaudia" te Amster dam een groote liefdadigheidsuitvoering tea bate van de slachtoffers van de waters nood. Het bestuur had daarvoor de mede werking gevraagd van de tooneelclub van het nntsdepartement wKrabbend\jkeB. De lames en heeren beschouwden. Let als een eer de gasten te zijn van deze ver. en om mede te werken voor dit goede doel. Zoo liep Vrijdagavond de groote zaal van „Bellevue" vol. Terwijl de dames en heeren nog aan het schminken waren, hield de voorzitter dhr. Nobel een kern achtige toespraak en riep de club een hartelijk welkom toe. Hij zei o.a, wij Am. sterdammers hebben menigmaal ^Tropei*» adel'' door beroepsspelers kunnen zien spelen, met spanning wachten wij op de opvoering van dezen avond. Wij willen hedenavond de Amsterdammersche Zeeu wen eens laten zen, dat de jongeren onder Je Zeeuwen met hun tjjd meegaan. Daarna hield de voorzitter van Let departement dhr. A. Tollenaar een toe spraak waaraan wij het volgende ontleeneu, Spr. zegt o. m.: Moge de opvoering van „Tropenadel" U den indmk geven, dat wij in Krab- bendijke en Rilland nog niet heelemaal

Goessche Courant | 1926 | | pagina 2