Oen Bóeren-Inspan den Kapitalen Böeren-Inspaii zigers uit Parijs zijn zeiter voor de rïcK- ting Rotterdam bestemd. Bij wel-stoppen van bedoelde treinen te Roosendaal, zou de men ook niets eerder naar Zeeland kunnen vertrekken. Voor de bewoners van bet gebied der KameW is het al dan niet stoppen voor een vlugger overkomst dan ook van geen belang. Het bureau stelt ttan ooft voor het adres van de Bredasche Kamer voor kenninsgeving aan te nemen en hiervan aan die Kamer mededeeling te doen. Krabbendijke. Met ingang van beden is bet post-, telegraaf- en telefoonkantoor alhier opgengesteldvoor den postdienst Van 8 u. v.m. tot 12.30 u. n.m., 2 u. n.m 'tot 4 u. n.mi. en 6 u. n.m. tot 7.30 u. nm. Voor den telegraafdienst van 8 u. v.m. tot 12.30 u. n.m. van 2 tot 4 u. n.m. en van 6 tot 9 u. n.m. Voor den telefoondienst van 8 u. v.m. tot 1 u. nm. en van 2 tot 9 u. n.m. Het telegraaf en telefoonstation te Oost dijk (gem. Krabbendijke) is met ingang van denzelfden datum opengesteld voor den telegraafdienst van 8 u. v.m. tot 12.30 u. n.m. en van 6 tot 8.30 u. n.m.; voor den telefoondienst 8 u. v.m. tot 1 u. n.m. en vaai 5 tot 8.30 u. n.m. Wemeldinge. Dinsdag bad bet doch tertje van M. d. G. alhier het ongeluk wegens de gladheid te vallen en zich der mate te bezeeren, dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Dr. Gnirrep constateerde inwendige kneuzing. Kape 11e. De aandeelhouders van de weegbrug ,,Ons Belang" kwamen in ver gadering bijeen onder voorzitterschap van dhr. D. Ganseman. De drie aftredende bestuursleden werden herkozen. De pen ningmeester deed rekening en verantwoor ding. Den aandeelhouders zal worden uit gekeerd een dividend van tien procent, terwijl nog een mooi bedrag als reserve overblijft. Kapelle-Biezelinge. In dank werd door Zuster Scheffer ontvangen voor wijkver pleging drie giften, één van f 10, één van f5 en één van f2,50. (Belangeloos). Kloietinge. Alhier is door den Bur gemeester een commissie ingesteld om gelden in te zamelen voor de slachtoffers van den jongs ten Watersnood. Donderdag a.s. wordt begonnen met de inzameling. De commissie bestaat uit de volgende personen: P. Buisrogge, A. AUemekin- ders, M. Eversdijk, j. Q. C. Lenshoek, K. M. Straub, J. Dekker, Q. Trimpe, P. j. Herdink, G. Houtekamer, J. Wisse- kerke, K. Dagevos, P. I. Somer, C. Gij zel, M. Meulenberg, W. L. de Vneze en P. D. Hoogstraate. (Belangeloos). Kortgene. De alhier gehouden collecte langs de hlxizen voor de door den Wa tersnood geteisterde slreken in geheel Ne derland, heeft opgebracht de somma van f 596,60, welk bedrag aan het Algemeen Watersnoodcomité te Amsterdam is af gedragen. Rilland-Bath. Maandagmorgen werd op het Gemeentehuis een vergadering gehou den onder voorzitterschap van dhr. A. Blok, waarn. Burgemeester, teneinde een Watersnoodcomité op te richten. De uit- genoodigden waren op enkele na allen aanwezig. De voorz. wees er in zijn ope ningswoord op, dat krachtige steun verlee ning aan de door den Watersnood geteis terde streken, zeer noodzakelijk zal zijn. Hij heet de aanwezigen welkom en dankt voor de groote opkomst en belangstelling. Voorlezing werd gedaan van de circulaire van den Commissaris der Koningin be nevens enkele kennisgevingen van verhin dering tot bijwoning der vergadering. De gemeente werd verdeeld in verschillende wijken, 8 in het geheel. Voor elke wijk werden de personen die daar rond zullen gaan met een lijst aangewezen. De oom commissie bestaat na samenstelling uit: A. Blok, Waarn. Burgemeester, voorz.; Ds. J. S. Hartjes; Dr. W. M. Moree; Overste Klooster; W. F. van Gorsel; J. van Gorsel; J. J. van Gorsel; Jacs. Krijger; H. van Gorsel Jz.; M. Boon man; F. M. Boot; Jacs. Blok; J. Wa- beke; P. Bonte; J. BLokJz.; J. van de Sande; P. A. van Boven; J. Deurloo; M. C. van Wingen; A. David en W. Griep, secretaris-penningm. De collecte zal deze week worden gehouden. Voor afkondiging werd reeds eerder door de kerkgenootschappen gezorgd. Het is te hopen dat de opbrengst der collecte zeer groot mag zijn. Na nog enkele besprekin gen werd de vergadering door den voorz. gesloten. Hoedekenskerke. In de Maandag' ge houden vergadering van den raad der ge meente waren alle leden tegenwoordig. Na opening door dein voorz. met den gebrui- kelijken nieuwjaarwensch werd o.a. me degedeeld dat dhr. J. Steijn zijn benoe ming tot voorz. van het Burg. Armbestuur had aangenomen. Voorts dat de opbrengst van de haven over 1925 heeft bedragen f 7889,44. Als lid van het Burg. Armbestuur werd thans benoemd dhr. P. J. Verburg met 6 stemmen tegen 1 op dhr. D. de Regt. De pensioengrondslagen voor het on derwijzend personeel en gem. veldwachter werden ingevolge art. 150 le lid der pen sioenwet 1922 staatsblad 240 vastgesteld. Pp voorstel van B. en W. zal de zoo genaamde zandput tot 31 December 1925 in pacht geweest bij de erven M. West- dorp bij inschrijving opnieuw worden ver pacht. i Aan de landarheidersvereeniging Eigen Erf werd een voorschot toegekend ad f2800r aflosbaar in 30 jaar voor het bouwen van een plaatsje voor C. de Jong, thans nog te Baarland woonachtig. Het primitief kohier hondenbelasting 1926 werd vastgesteld op f 185,ver deeld over 93 contribuabelen. Met 4tiegen 3 stemmen werd afwijzend beschikt op een verzoek van den beurt schipper G. v. d. Berge, om zijn haven geld bij abonnement voor 1926 van f50 op f 40 te bréngen. De pensioengrondslagen van dhr. J. de Reij, belast geweest met het geven van herhalings- en vervolgonderwijs werden vastgesteld. Bij de rondvraag door den voorz. be sprak dhr. Boone het van gemeentewege kosteloos voorzien van de hulp van een lijkdienaar bij het begraven van onvermo- genden. Dhr. M. Walraven besprak de slechte waterafvoer voor de woning van B. Bou- dens, waarna de zitting in een vergade ring met gesloten deuren overging. Ierseke. In de raadsvergadering van Dinsdagavond was de geheele raad vol tallig en werd op de gebruikelijke wijze door den voorz. als eerste vergadering in het nieuwe jaar 'toegesproken en ge opend. De notulen der laatste vergade ring werden na een kleine opmerking van dhr. Ossewaarde goedgekeurd. Ingekomen was een adres van 46 werk loozen om door het verstrekken van werk de werkloosheid te bestrijden; benevens een schrijven der raadsleden Mol, Daane en Ossewaarde om een spoedige raads vergadering, teneinde dit adres te behan delen. De eerst ondergeteekende M. Mol wijst op den ernst van den toestand onder de werkloozen, hij schetst de armoede die geleden wordt, en wij st op de onvoldoende hulp die geboden wordt door het Burg. of Algemeen Armbestuur, wat hij met voorbeelden staaft. Spr. principe is al lereerst: kerkelijke armensteun, dan het Burg. Armbestuur en 't laast de gemeente. In ieder geval moet geholpen worden. Z. L kan aan de haven nog wel werk ver richt worden. Direct ontspint zich tus- schen den voorz. en dhr. Mol een dis cussie over het noodige en nuttige van werken aan de haven en steun van het algemeen Armbestuur. Dhr. Mol nleent ook dat de regeering voor werkloosheidszorg bijdraagt. Wat de gemeente weder verlichten zal. De voorz. denkt dat dit nog de vraag zal zijn. Dhr. Mol denkt dat het lid dhr. Hartog wel licht wel nadere en betere inlichtingen zal kunnen verstrekken., kan een ander lid voorstellen doen? Dhr. Daane denkt, dat er in de Ierseksche moer nog wel enkele weiden zijn, die bewerkt kunnen worden, met toestemming en subsidie van de respec. eigenaars. Bovendien moet er nog veel gespit worden. Over de bron en de af komst der te voteeren gelden wordt ook nog van gedachten gewisseld. Dhr. Pb. Bom is in principe tegen steun uit de ge meentekas aan werkloozen. Wel is, hij voor productieve werk ver schaf Eng. Hij wijst daartoe aan: opruiming van den Z.W. ha vendam, de grond te gebruiken voor slootdemping aan den Dam vanaf de wed. Souer tot aan L. Bek; de dijk gren zende aan de Julianas braat in overleg met de Br. W. B. I. en talud te brengen enz. Dhr. Ph. Bom doet gepreciseerde voorstellen over een ein ander. De voorz. merkt op, dat we uit het gehoorde kunnen opmaken, dat het adres der werkloozen het lid Ph. Bom niet onvruchtbaar is ge passeerd. hij denkt alleen, dat al die idee- en tot het schimmenrijk zullen behooren. Dhr. Hartoog geeft eenige voorbeel den van steunregeling door 't burgerlijk armbestuur. Hebben de werkloozen zich reeds gewend tot den correspondent van de arbeidsbeurs Bovendien heeft spre ker de lijst onderzocht en bevonden dat er meerderen opstaan van wie gezegd kan worden, dat ze niet tot steun der lijsten zijn. Dit neemt niet weg, dat er armoede wordt geleden, door den bes taanden toe stand en dat hulp gewenscht wordt. Het B. A. zal ook niet overal in kunnen voor zien. Wethouder J. L. Bom bestrijdt, punt voor punt motiveerend, de heeren Bom en Mol. Hij raadt aan werkaanwij- zing, maar vraagt, waar haalt ge het geld vandaan. Dhr. Ossewaarde heeft met ge noegen gehoord, dat geen der raadsleden heeft betoogd dat het adres niet waard is behandeld te worden, m.a.w. ieder stemt toe, dat er werkloosheid is en dientenge volge dat daarin voorzien moet worden. Wij als vaders der gemeente hooren dat de burgers, de kinderen in nood zijn. Daar om moeten wij tot een goed resultaat ko men en werk verschaffen. Geld kan altoos worden gevonden. Dhr. Ossewaarde juicht toe dat de hee ren Bom etc. werken hebben aangewezen. Ook noemt nog enkele dingen op, die ver betering behoeven. Steen halen uit België met visschersschepen (met overheidssteun) Kan aan een aannemer van de nieuw aan te leggen ondergronclsche kabel niet ver zocht worden oin bespoediging en te werk stellen van werkloozen. Dhr. J. Sink'e, die wederom aandringt op aanwijzen van gelden, vraagt naar productief werk. Dhr. Ossewaarde zegt, dat nu zich wreekt de methode van behandeling der begrooting. Nu blijkt dat niemand de begrooting kent. 't Is een domheid geweest de begrooting in eens aan te nemen, zonder arlikelsgewijze behandeling. Over welk feit nog eens uit voerig wordt geredekaveld. Dhr. G. Daa ne stelt voor om omgaande aan Ged. Sta ten toestemming te vragen om werkloozen te mogen betalen uit de kas. Dhr. Osse waarde stelt voor om de haven uit te die pen en indien noodig de gelden daarvoor aan te vragen aan Ged. Stalen. Bovendien de diaconieën te raadplegen over steun en de werkgevers uitnoodigen om werk aan te wijzen. Verder benoeme de Raad een commissie om deze voorstellen te behan delen en voor deze commissie alvast f 300 beschikbaar te stellen om wat werk te be ginnen. In stemming gebracht wordt het voor stel-Ossewaarde aangenomen met 6 stem men voor en 5 tegen. Voor De Jager, Scbeele, Mol, Daane, Hartoog en Osse waarde; tegen B. en W. en Ph. Bom en P. de Koeijer. Alsou wordt overgegaan tot stemming over de bewuste commissie. Benoemd worden C. Hartoog, M. Mol, J. Ossewaarde, jW. Scheele, G. Daane en De Jager. Dhr. Ossewaarde raadt aan als 7de een werknemer te benoemen. Bij 3e stemming wordt aangewezen L. van Es. Direct werd in stemming gebracht om een post op de begrooting te veranderen: f300 te brengen inplaats van onvoorzien op post werkverschaffing. Aangenomen met alg. stemmen. De vergadering die om 7 uur begon en bezocht werd door een 50 a 60 werkloozen, eindigde om ongeveer half elf. De commissievergadering zal Woensdagavond voor de le maal ver gaderen. RECHTSZAKEN. Kantongerecht te Goes. Door den kantonrechter te Goes zijn veroordeeld wegens overtreding LeerplichtwetM. D. B.te Wolphaitrts- dijk f5 s. 5 d. Arbeidswet: M. W. te Krabbendijke f 0^50 a. dag. Zitten te Colijnsplaat op een niet daar voor bestemd voorwerpP. G. te Colijns plaat f 1 8. 1 dag. «J. 8. aldaar f 2 s. 1 w. tsch. Te groot aantal passagiers in autobus vervoeren M. H. te Goes vrijgesproken. Met motorrijtuig niet voldoende uit wijken P. L, S, te Wemeldinge vrijge sproken. Schelde bevisschen zonder consentG. W. te 's Heeren hoek terug aan ouders. Overtreding reglement op de regen en en voetpaden C. v. 't W.f P. de B.t A. K. te Ovezande f 5 s. 5 d. Naam van den schipper niet op door hem bevarend schip hebbenJ. C. te Doel, W. J. te Dordrecht, J. J„ te Ant werpen, P. J. J. te Dordrecht, C. v. d. V, te Rotterdam, f3 8. 3 d. Met rijwiel niet rechts houden L. M. O. te Kloetiuge f 8 s. 3 d. Te Kapelle met auto te hard rijden J. D. te Kapelle f 15 s. 15 d. Met aato niet voldoende Daar reents uitwijken L. L. te Hansweert f 10 s. 10 d. Fietsen zonder rem M. v. 't W. te Hoedekenskerke f 5 s. 5 d. Fietsen zonder belH. Ij. te Goes 13 8. 3 d. 's Avonds met voertuig rijdon zo ader lichtJ. d. L. te Kloetinge f2 8. 2d. 's Avonds fietsen zonder lichtP. C. O. te Kloetinge f 0,50 s. 1 dag, G. W. N. te Rilland, D. v. d. M. te Ovezande, C. H. J. te Colijnsplaat, L. T. te Elle- woutsdijk f 5 s. 5 d. II oog o Raad. Bij arrest van den Hoogen Raad der Nederlanden is vernietigd bet vonnis der Rechtbank te Middelburg van 18 Augustus 1925, waarbij C. L. B., 64 jaar, oester- iweeker te Ierseke, ter zake van openbare dronkenschap is veroordeeld tot eene week hechtenis. De kantonrechter te Goes had deze beklaagde vr'igesproken. GEMENGD NIEUWS- Belangrijke diefstallen. De opsporingsdienst der Ned. Spoor wegen ie Utrecht, in samenwerking met ie politie te Roosendaal, zijn op het spoor gekomen van belangrijke diefstal len op het station te Roosendaal, van aan de Ned. Spoorwegen ten vervoer toever trouwde goederen. De ontvreemde goederen bestaan voor» uainelyk uit rijwielen en manufacturen De diefstallen Joopen over een tijdvak van vijf h zes jaar. Reeds zijn vier arbeiders gearresteerd, van wie een zekere M., is overgebracht naar Breda, waar h\j ter beschikking van de justitie gehouden werd. Meer arresta ties worden nog verwacht. Doodelijk ongeval. Zaterdagmiddag hadden eenige kin deren te Goirle een glijbaan gemaakt met als eindpunt een lantaarnpaal. De kinde ren gleden de baan af en zwierden dan om den paal heen om terug te loopen» De 9-jarige van E. wonende te Goirle, zag daarbij een aankomenden auto niet, met het noodlottig gevolg, dat, om den lantaarnpaal zwaaiende, hij met het hoofd bekneld geraakte tusschen de auto en den paal en op slag gedood werd, meldt de „M.M." Het parket uit Breda stelde ter plaatse een onderzoek in. Volgeis ooggetuigen treft den chauffeur geen schuld. Een nieuwe betrekking. In België is het gebruik van jenever verboden. Op een goeden dag doen gen darmen een inval in een herberg in het artondissement van Dinant en treffen daai iei personen aan, gezeten aan een tafel, waarop vijf glaasjes jenever staan. Tegen de zes personen wordt procea-verbaal op gemaakt, doch de rechtbank te Dinaiit od daarna het Hof van Appèl te Luik heeft alle beklaagden vrijgesproken op grond van het feit, „dat het aantal glazen ééu minder bedroeg dan het aantal aanzitten de», zoodat Let niet mogelijk was uit te maken, wie de vijf schuldigen waren en wie de onthouder''. De Belgische kaste leins hebben met belangstelling kennis genomen van deze rechterlijke uitspraak en de mogelijkheden, die hierdoor worden geopend, onder het oog gezien. Zal wel licht binnenkort bij onze Zuiderburen een nieuwe betrekking ontstaan, die van „ont hoader* b\j het geven van een rondje (Cook's Reisblad.) BUITENLANDSCH NIEUWS. Nogmaals hoog water. Naar de draadlooze dienst te Berlijn meldt, valt in heel Duitschland geweldig veel sneeuw, zoodat bij plotseling optre denden dooi opuieuw watersnood dreigt. Naar Wolff meldt, heeft men te Koblentz van officieele zijde verzekerd, dat de be volking tijdig gewaarschuwd zal worden als er weer gevaar voor overstroomingen dreigt. Tot dusver is volgens het metereo- logisch instituut te Aken nog geen hoog water te vreezen. De sneeuw, die de laatste dagen in het stoomgebied van den R\jn en zijn zijrivieren is gevallen, ligt betrek kelijk weinig hoog en smelten van de sneeuw in het gebergte is voor dezen tijd des jaars niet te verwachten. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.) Mijnheer de Redacteur. B\j voorbaat mijn dank voor de plaats ruimte in uw veelgelezen blad. Wanneer de sneeuw onze Goesche straten haast onbegaanbaar maakt door haar gladheid, komen de mannen zand- strooiers die zorgen dat de voetgangers een beetje gemakkelijk kunnen loopen. Dat dit zeer te waardeeren valt, behoeft geen betoog. Maar nu vraag ik mg af, voor wie, of wat dit zand gestrooid wordt. Is het voor de paarden, voor de auto's, of voor... de voetgangers. Wanneer het wordt gedaan voor auto's of paarden dan heb ik verder niets te zeggen. Js het voor de voetgangers, dan vraag ik mij afwaarom strooien ze dat midden op de straten Dat dit gebeurt in straten waar geen trottoirs of voetpaden zijn, kan ik mij nog indenken, hoewel het aan den kant van de straat volgens mgu opinie toch minder gevaarlijk zou zijn om te loopen. Maar, dat ze het strooien, zooals het m\j Dinsdagmiddag weer opviel midden op de straat, en dan nog wel aan den Oostkant van de Groote Markt waar het vooral Dinsdags ontzettend druk is met autobussen enz. dit vond ik onbegrijpelijk. Waar zijn onze voetpaden langs de huizen voor? Is het niet, de voetgangers verplichten, om op het midden van den rijweg te loopen en de groote kans te loopen ondei een auto of ander vervoermiddel te ge raken Vooral daar er tegenwoordig zooveel auto's en autobussen ons plaatsje kruisen. Mij dunkt, dat velen het met mij zouden op prijs stellen, wanneer het zand over de voetpaden gestrooid werd, zoodat men niet gehouden is, het midden der straat te houden. EEN MARKTBEWONER. LAATSTE EN TELEGRAFISCHE BERICHTEN. Vliegtuig vermist. Te Soesterberg maakt men zich onge rust over het uitblijven van een Fokker- verkeirnersvliegtuig met twee onderoffi cieren aan boord, dat Dinsdagmiddag 12 u. opgestegen en nog niet teruggevonden is. Naar wij vernemen kon hedenmorgen om 9.30 uur nog geen vliegtuig vertrek ken, om naar het vermiste Fokker-verken ners vliegtuig te zoeken. Het vliegtuig was bemand door den sergeant-vlieger Hartjes veld en M. Bos. De verongelukte loodsschoener. AMSTERDAM. (V.D.) De oorzaak van den ramp van den loodsschoener van Terschelling, vergaan op 25 November 1925, waarbij 13 personen het leven lie ten, zal in verband met art. 70 van de Schepenwet, niet door den Raad van Scheepvaart worden onderzocht. Het nieuwe Duitsche kabinet. Luther heeft het nieuwe Duitsche ka binet samengesteld; de benoemingen der nieuwe ministers zijn reeds door Hinden burg bekrachtigd. De bekendste ministers zijn: Rijkskan selier Luther; buitenlandsche zaken Stre- semann; justitie Marx; rijksweerbaarheid Gessier. BURGERLIJKE STAND VAN GOES. Overleden: Trijntje Tip 74 j. gehuwd met Adriaan Dekker; levenloos aange geven een kind van het mannelijk geslacht van Machiel Mol en Johanna Christiana Mijnsbergen. WEERBERICHT. Hoogste barometerstand 765.1 le Tou louse. Laagste barometerstand 743.2 te Storno way. De verwachting tot den avond van 21 dezer luidt: Zwakke tot matige Z.W. tot Z.O. wind, nevelig tot zwaar bewolkt, la ter wellicht weer neerslag in het Zuiden en Westen, in het N.O. lichte tot matige vorst des nachts, lichte dooi overdag. VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN. Januari: 21 tot en met 26, Slot Oostende, da mes- en heeren-confectie, bontstel len, enz., de Kok. 21 Krabbendijke, kuis met erf en tuin. Schram. 21 Goes, olmen en canada's. Pilaar. 22 Kapelle, bouwland en 3 populieren, Kram. 23 Kloetinge, 4 woonhuizen met erf, van Dissel. 27 Heinkenszand, winkel- en woonhuis met pakhuis, schuur, erf en tuin, Kram. 27 Heinkenszand, woonhuis met land bouw schuur, Kram. 28 Oud-Sabbinge, woonhuis en erf. Pi laar. 28 Krabbendijke, hofstede met bouw land, Neervoort. 29 Hoedekenskerke,woonhuis met schuur en erf en bouwland, Beth. 29 Wolfaartsdijk, inboedel, Pilaar. 29 's Gravenpolder, woonhuis en erf, Verbist. Februari: 3 Wolfaartsdijk, woonhuis met erf en tuin, van Dissel. 3 Borsselen, bouwland, Beth. 4 Heinkenszand, woonhuis met schuur en tuin, van Cleef. 5 Nisse, bouwland, Pilaar. 17 Nieuwdorp, publieke verp. bouw land, Pilaar. 17 Nieuwdorp, woonhuis en erf, Pilaar. 19 's Heer Arendskerke, kapitale boe ren-inspan. Pilaar. 19 Heinkenszand, wagenmakerij en 2 woonhuizen, van Dissel. 24 Wolfaartsdijk, boereninspan, Pilaar. 24 Kruiningen, kapitale boeren-inspau, Verbist. 25 Wolfaartsdijk, kapitalen boereninspan van Dissel. 26 Rilland, kapitale bóeren-inspan, Pi laar. 27 's Heer Abtskerke, weiland, van Dis sel. 27 Kloetinge, wissenbosch, van Dissel. Maart: 3 Schone, boeren-inspan, Kram. 3 's Heer Hendrikskinderen, boeren inspan, Pilaar. 4 Rilland, Kap. Boereninspan, Pilaar. 5 Wissenkerke, kapitalen boereninspan. Pilaar. 11 Oudelande, inspan. De Kok. A DVERTENT1 EN. DE VERK.OOP1NG van van den heer Q. HEIJNSDIJK, te Wol- phaarttdjjk zal plaats hebben Woensdag 24 Februari 1926. Notaris PILAAR. DE VERKOOP1NG van in den heer JAN DE KAM Cz. te Wia- enkerke (N.-Beveland) zal plaats hebben Vrijdag 5 Maart 1926. Notaris PILAAR. De Notaris PILAAR zal Vrljthg 29 ia tuari 1926, des namiddags te 12£ uur te Wolphaartsdijk, in „Ta/enu" voorden er N. DE KaTER q.q. tegen kontante b&.' allng verkoopen: Bedden, Ledikanten, Tafels, MM Stoelen, Kachels, Lampen, Klokken, Schilderijen, Klee- ien, Matten, Glas- en Aardewerk, enz.

Goessche Courant | 1926 | | pagina 3