la n tet 7V/ Even tijd voorn Caravellis Veel heil en zegen aan familie, vrien den en bekenden in fel nieuwt» jaajr. J. Nneuwenhuise. Veel heil en zegen toegewenscht in het nieuwe jaair aan familie, vrienden en bekenden. C. van de Velde. J. van de VeldeBruinooge. HEINKENSZAND. Onze beste wenschen aan familie, vrien den en begunstigers in het nieuwe'jaar. J. Vermeulen en Echtgenoot©. Bakker. Onze beste wensc'hen aan familie, vrien den en begunstigers in het nieuwe jaar. J. C. v. Iwaarden, Bakker. Onze beste wenschen aan familie, vrien den en begunstigers in het nieuwe jaar. Wed. J. P. de Regt en Kinderen. Onze beste wenschen aan familie, vrien den en begunstigers in het nieuwe jaar. E. J. de Jong, Bierbrouwer. Aan familie, vrienden en begunstigers allen een gelukkig nieuwjaar. Wed. D. Riijk en kinderen. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenscht ondergeteekende aan allen een gelukkig jaar toe. M. Hannewijk en Echtgenoote. ZaadhandeJ. Veel heil en zegen aan familie, vrien den en begunstigers worde u toegewenscht in het nieuwe jaar. J. de Mol en Echtgenoote. Timmerman en Machinale houtbewerking. H. van waarden. C. M. van I waardenWabeke. p. f. f. J. J. Franke,. Assurantiën,» Hypotheken, Vaste goederen. Onze beste wenschen aan familie, vrien den en begunstigers in het nieuwe jaar. M. Almekinders en Echtgenoote. Rijwielhandel. Aan familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. L. Kloosterman en Echtgenoote. Bode op Goes. 's GRAVENPOLDER. J- J. A. W. van Djijkew van D'ijke- Stols. B'ij de intrede van het nieuwe jiaar onze beste wenschen aan Familie, Vrienden, Bekenden en Begunstigers. J. Hooge steger en Echtgenoote, Commis sioenair. Aan vrienden en begunstigers Gods besten zegen toegewenscht hij de wisse ling des jaars. Chr. C. Verhulst, in Manufacturen. Bij de in trede van het nieuwe j aar onze beste wenschen aan Familie, Vrienden, Bekenden en Begunstigers. A. de Dreu en Echtgenoote. Mr. Bakker. KAPELLE. Veel heil en zegen toegewenscht aan onze geachte clientele, vrienden en be kenden. Familie G. van Willigen Jzn. en Echtgenoote. Veel heil en zegen toegewenscht aan Familie, Vrienden en Begunstigers voor het nieuwe jaar. W. A. 'de Groene en Echtgenoote. Rijwielhandelaar. Veel heil en zegen toegewenscht aan Familie, Vrienden en Begunstigers voor het nieuwe jaar. J. Huissoon en Echtgenoote. Manufacturen. Veel heil en zegen toegewenscht aan Familie, Vrienden en Begunstigers voor het nieuwe jaar. A. van Wingen en Echtgenoote. Molenaar. Veel 'heil en zegen toegewenscht aan Familie, Vrienden en Begunstigers voor het nieuwe jaar. J. Tollenaar en Zuster, Bij de wisseling des jaars bieden wij U onze beste wenschen. Firma H. Blok en Zonen. Veel heil en zegen toegewenscht aan Familie, Vrienden en Begunstigers voor het nieuwe jaar. Firma D. van Maris, Timmerman en Aannemer. KATTENDIJKE. Biij den aanvang van het nieuwe jaar wenschen wij familie en vrienden een recht gelukkig jaar. Jacobus Staal Jz. en echtgenoote. Familie, vrienden en bekenden worden met den aanvang van het nieuwe jaar har telijk gelukgewensoht door C. Staal Jz. Hartelijke geluk wen sdh aan familie, vrienden en bekenden. A. J. Nijssen en Echtgenoote. Veel heil en zegen wordt toegewenscht aan familie en bekenden in het nieuwe jaar. B. Smits en Echtgenoote, mr. Timmerman. KRABBENDIJKE. Mijn beste wenschen bij den aanvang van het nieuwe jaar aan vrienden, beken den en begunstigers. Tollenaar en Kinderen, Gemeente-Ontvanger. ADR TOLLENAAR. m. g. Mijn beste wenschen bij den aanvang van het nieuwe jaar aan vrienden, be kenden en begunstigers. M. Tollenaar en Familie, mr. Bakker. Aan begunstigers, vrienden en beken den een gelukkig nieuwjaar toegewenscht. M. Otte, v.h. W. Krijger, Hotel „de Koophandel". KRUININGEN. Onzen hartelfijken gelukwensch bij de wisseling des jaars aan onze geachte cliën- tèle, familie en bekenden. J. Krijger Jz. en Echtgenoote. Hartelijke gelukwensch aan familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van het nieuwe jaar. Joseph Krijger Azn. NISSE. Miijn beste wenschen aan familie, vrien den en begunstigers in het nieuwe jaar. P. Verburg, Molenaar. Mijn beste wenschen aan familie, vrien den en bekenden in het nieu/wfa jaar. Mars. Nieuwenhu'ijze en Echtgenoote. OUDELANDE. Bij de intrede van het Nieuwe jaail veel geluk en voorspoed toegewenscht aan alle vrienden en bekenden. I. de Bakker. Bij de intrede van het Nieuwe jaar Gods besten zegen toegewenscht aan fa milie, vrienden en bekenden. Jan de Dreu en kinderen. 'tHof Watervliet. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. Familie Smit, Huljppo stkaptofor. WEMELDINGE. Bij de intrede van het nieuwe jaar onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. E. Lindenbergh en Echtgenoote. Familie, vrienden en bekenden heil en zegen toegewenscht door P. Lindenbergh en Vrouw. 'Aan familie, vrienden en bekenden een voorspoedig jaar toegewenscht door J. Lindenbergh en Echtgenoote. Aannemer. Familie W. Dekker Pz. f. Familie, vrienden en begunstiger een gelukkig Nieuwjaar. D. J. Lindenbergh. T. A. LindenberghMeeuwse. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden familie, vrien den en bekenden een gezegend Nieuwjaar. F. Burger en Echtgenoote. Bij de intrede van het pas begonnen jaar onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. A. P. Lindenbergh. L Lindenberghde Back. WOLFAARTSDIJK. Aan begunstigers, vrienden en beken den een gezegend Nieuwjaar toegewenscht bij de intrede van het pas begonnen jaar. W. Haart sen en Echtgenoote. Mr. Schilder. Familie C. van Nieuwenhuijze, p. r. p. f. Aan familie, vrienden en bekenden Gods besten zegen toegewenscht met ingang van het nieuwe jaar. A. Beenhakker. W. BeenhakkerKlap. Brievengaarder. DIVERSEN. N. van Poppelon, Koepelstraat 91,, Bergen op Zoom. Sigarenhandelaar, wenscht vrienden en begunstigers een za lig nieuwjaar. i Mijn beste wenschen aan familie, vrien den en begunstigers blij den aanvang van het nieuwe jaar. A. Mourer, Goud, zilver, galanteriën, Bergen op Zoom. UNIE-LOTEN. Ondergeteekende wenscht zijn clientèle een gelukkig jaar. Hoofdagent, C. VAN HESE. De ondergeteekende wenscht familie, vrienden en bekenden een hoogst gelukkig nieuwjaar toe. Dat de „hemel Uwe wegen en de mijne in ruime mate mogen zegenen. D. Korstanje Czn. en kinderen. 's Heer Abtskerke. Frans Berkvens, Eindhoven. Fabrikant 1ste klasse Sigaren. Gelukkig Nieuwjaar. J. VAN DE VELDE en Echtgenoote. Ierseke. Oestefrkweeker. p. f. 1925 BELASTING-PLAATJES. 1925 Thans geen bezwaren of zoo iets, Want bij aankoop van een nieuwe fiets Geven wij 't belastingplaatje, Ja luister, het is geen' praatje, Er gratis bij voor niets. Dit jaar houden wij voorraad, En ik noodig U uit bij voorbaat, Kijk naar een fiets bij mij, Met een belastingplaatje, Voor niemendal er bij. Aanbevelend, HET SPORT- EN RIJWIEL-HUIS. KEIZERSTRAAT 7. Heil en -zegen aan familie, vrienden en bekenden toegewenscht door M. Ferdinandusse en Echtgenoote. Biezelinge. De Heer en Mevrouw DORST-Woutersen. Stavenisse. p. f. Onze beste wenschen aan familie, vrien den en kennissen. 'J. Lindenbergh. M. LindenberghKole. Wolfaartsdijk. Mijn beste wensc'hen aan familie, vrien den en begunstigers in het nieuw begon nen jaar. A. Wijk, Commissionnair. Ovezand. Onze beste wenschen aan familie, vrien den en begunstigers in het pas begonnen jaar. M. Raas. M. RaasHamerlinck. Gemeenteher berg Ovezand. J. DE BAARE-TRAPMAN. Costumière. Korte Heerengracht M 278 Middelburg l wenscht haar geachte cliëntèle een Ge lukkig Nieuwjaar. Bij den aanvang van 'het nieuwe jaar wenscht ondergeteekende aan allen een gelukkig jaar toe. K. HAMELINK, Ter Neuzen. Beurtschipper. Ondergeteekende wenscht familie, vrien den en begunstigers een gelukkig en voor spoedig jaar toe. S. de Winter, Distillateur, Wijnhandelaar, Likeurstoker. Bergen op Zoom. Aan allen een gelukkig Nieuwjaar toe gewenscht door P. BUTEIJN—SIMONS Kwadendamme, Manufacturen, Mode-Artikelen, Naai-ma- chines enz. Onze hartelijke felicitatie op den dag van het pas begonnen jaar. Familie J. L. Mol. St. Maartensdijk. Veel heil en zegen aan familie, vrien den en begunstigers blij den aanvang van het nieuwe jaar toegewenscht. A. de Blaejij en Echtgenoote. Timmerman. Wolfaartsdijk. Gods onmisbaren zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden b)ij de intrede van het nieuwe jaar. P. Scheelede Putter. Landbouwer. Biezelinge. Harteljijke gelukwensch in het nieuwe jaar aan familie, begunstigers en beken den. Jan Lagrand en Echtgenoote. Timmerman. Hoedekenkerke. Hartelijk gelukgewenscht aan familie vrienden en bekenden bij den aanvang van het nieuwe jaar door W. van Liere en Echtgenoote. 's Heer Abtskerke. Waar schaakspelers zijn,daar worden „Caravellis Cigaretten gerookt Evenals de Koning, de raadsheer en het paard behoort het doosje Caravellis bij het schaakspel En welk een intens genot als men zijn volle aandacht aan n Caravellis kan wijden, ter wijl de tegenpartij een zet overweegt! Prime 2 cent (stroo mondstuk) Specials 2'/, cent (goud mondstuk) Corona 3 cent (zonder mondstuk)

Goessche Courant | 1925 | | pagina 3