B. en W. stellen voor dit verzoek af te wijzen. Zoolang bedoelde weg particu lier eigendom is, ligt bet b.i. niet op den weg der gemeente dezen op baar kosten te verlachten. Losvliegen van duiven. Het Dag. Bestuur der Zeeuw sche Landbouw Mij verzoekt om een bepaling in bet leven te roepen, waarbij wordt straf baar gesteld het laten uitvliegen van dui ven gedurende het tijdvak 15 Maart tot 1 Mei van elk jaar, zulks ter beteugeling van de schade, welke door deze dieren aan versch bezaaide akkers pleegt te wor den toegebracht. B. en W. stellen voor hieraan te voldoen Openbare Leergangen voor de Praktijk. B. en W. deelen mede dat zich een 20-tal jongens hebben aangemeld voor den betrekkelijken openbaren Leergang voor de Praktijk. Bij het aangestelde hoofd, tevens onderwijzer en ook bij de overige gegadigden voor deze betrekking, beston den bezwaren tegen het wekelijks door één leerkracht te geven aantal van 12 les uren. B. en W., stellen voor dat de mogelijk heid geopend wordt, om, indien dit door hen wordt noodig geacht, het aan een leer gang per week te geven aantal lesuren te verdeelen over meerdere leerkrachten, een en ander voor zoover dat aantal uren meer dan 6 bedraagt. Het is de bedoe ling, dat het Hoofd alsdan slechts beloo ning zal ontvangen naar het aantal uren gedurende welke het werkelijk les zal geven Verpachting jachtrecht. Aangezien Ged. Staten bezwaar hebben tegen een onderhandsche verpachting van het jachtrecht op gemeentegronden, stel len B. en W. den Raad voor hun college machtiging te verleenen tot publieke ver pachting. Bouwverordening. Door de Commissie tot onderzoek der woningtoestanden in verband met den nieuw bouw van arbeiderswoningen is naar aan leiding van een bespreking dier Commissie met B. en W., den Inspecteur van de Volksgezondheid, Jhr. G. de Graeff en het raadslid den heer Ir. J. van Poel geest, ingezonden een tweede nota van wijzigingen in het nieuw ontwerp Bouw verordening, benevens een tweede nota van wijziging van het ontwerp van een Verordening tot het weren van ontsie rende reclame. In verband daarmede doen B. en W. den Raad toekomen een nota van wijzi ging van de bouwverordening. ADVIEZEN FIN. COMMISSIE. Secretarie-personeel. De fin. commissie heeft de gegevens die door B. en W. zijn verzameld, bestu deerd. Zij kwam evenwel niet tot dezelfde con clusies als genoemd college, maar meent op de bestaande verschillen niet nader te moeten ingaan, daar de beoordeeling van de gegevens zeer moeilijk is en toch geen volledige eenstemmigheid betreffende de conclusies te bereiken zal zijn. Temeer acht zij verdere beschouwin gen overbodig, nu door B. en W. bereid willig het voorstel der fin. commissie, zij het dan ook bij wijze van proef, is over genomen. Salarieering Gemeente-personeel. De fin. commissie merkt naar aanlei ding van de beschouwingen en voorstellen van B. en W. het volgende op: De fin. commissie deelt niet de alge- meene indruk, dat de salarissen en loonen van het gemeentepersoneel zeker aan den lagen kant zijn. De commissie is door de motieven, die door B. en W. daarvoor indertijd zijn aangevoerd niet overtuigd; zij handhaaft het door haar ingenomen standpunt, maar wenscht hieromtrent even als B, en W. niet in herhalingen te treden. De fin. commissie heeft een vergelij kend onderzoek ingesteld naar de salaris sen en loonen, die in het particulier be drijf te GoéS warden betaald en de sala rissen en loonen van het gemeente-perso neel. Uit de cijfers, die daardoor teharer beschikking zijn maar bezwaarlijk gepubli ceerd kunnen worden, is bet aan de fin. commissie gebleken, dat de salarissen en loonen van het gemeentepersoneel hoo- ger zijn dan die, in het particulier be drijf, ook al laat men de storting voor pensioen, die het gemeentepersoneel ge niet en !d ie niet anders te beschouwen is, dan een uitgesteld loon, buiten beschou wing. Daarbij komt nog dat het gemeente personeel door de geldende wachtgeld en ziektegeld-regeling in een gunstiger po sitie verkeert dan zij, die in het parti culier bedrijf werkzaam zijn. Speciaal de salarissen ter secretarie stijgen boven de bedragen die in het particulier bedrijf wor den betaald. Een eventueele salarisverlaging van het gemeentepersoneel behoeft met de be doelde cijfers voor oogen niet te leiden tot een aantasting van de bestaansmoge lijkheid der gezinnen. Dat door B. en W. reeds een bespa ring van meer dan f5600 verkregen is, wordt door de fin. commissie gewaar deerd. Het peil der belastingen zal door dit bedrag evenwel weinig dalen en blijft zoodanig dat nog steeds ernstig naar meer dere bezuiniging moet worden gestreefd. De voorgestelde wijziging van den werk tijd acht de fin. commissie doelmatig en niet onbillijk in verband met de werktijden in het particulier bedrijf. Het voorstel van B. en W. om de sa larissen van het nieuw aan te stellen per soneel te bepalen op ongeveer 90 pet. van de thans geldende normen levert het beste bewijs, dat een salaris verlaging ook door B. en W. mogelijk wordt geacht. Zooals het betreffende voorstel luidt, schuilt daarin, zonder een verlaging van de salarissen van het huidige gemeente personeel, voor de nieuw aan te stellen personen een onbillijkheid, die de fin. commissie niet gaarne zou aanvaarden. Bovenstaande overwegingen leiden de fin. commissie er toe: le. accoord te gaan met het voorstel van B. en W. betreffende de wijziging in den werktijd van het gemeente-perso neel. 2e. voor te stellen om, gezien de da ling in de kosten van levensonderhoud se dert 1920, 'gezien de salarissen in het par- ticulierbedrijf en de gunstiger positie van het gemeentepersoneel betreffende pen sioen-, ziekte- en wachtgeldregeling. de salarisnormen zoowel van het huidige als van het nieuw aan te stellen gemeente personeel met ingang van den eersten No vember 1924 te bepalen op 90 pet. van de thans geldende. Betreffende het 5e voorstel van B. en W. is het aan de fin. commissie niet dui delijk dat het personeel nog in de gelegen heid dient gesteld te worden om zijn ge dachten dienaangaande 'kenbaar te ma ken, waarbij het zich desgewenscht door een of meer bestuurders zijner vakorga nisaties kan doen bijstaan. Uit de mededeelingen van B. en W. blijkt dat taan artikel 70 van het Werklie denreglement en aan de gewoonte, om ook de organisaties der ambtenaren gele genheid te geven hun meening kenbaar te maken, reeds gehoor is gegeven. Bioscoop Schuttpirshof „De Dweper", de film welke in deze bioscoop werd vertoond, gaf te aanschou wen iemand, die, zijn geloof vergetende, op den rechten weg werd gebracht door de barmhartige Magdalena. Deze geleidt hem in zijn droom door verschillende tafereelen waar hij de schuld van onheil was of nog zou worden. Benauwde oogenblikken maakt hij in zijn droom door, vooral waar het geldt het wel en wee van zijn eigen kind. Na het ontwaken besluit hij dan ook voor goed een ander mensch te worden, en zijn fouten, in zijn droom aangewezen, te ver beteren. In deze film kwamen zeer schoone too- neelen voor. Ook de Christus-figuur en de Magdalena werden prachtig weerge geven. Als slot werd nog vertoond het komi sche stuk „In het Sanatorium", wat de lachspieren weder geducht in beweging bracht. Het programma voor a.s. Zaterdag en Zondag belooft weer iets buitengewoons te worden. Volgens dhr. De Soomer zal dan gegeven worden „Dulcy helpt", waar in de wereldberoemde film-actrice Con stance Talmadge de hoofdrol vervult, welke bij vele Goesenaren geen onbeken de meer is. Voorts zal Jef Verschuere weder op aangename wijze het publiek be zighouden. Verplaatst De minister van financiën heeft op zijn verzoek, verplaatst den ontvanger der registratie en domeinen C. J. C. de Haan, van het kantoor te Veghel naar het kan toor te Goes. Rijkspostspaarbank. Opgave uitsluitend betreffende het post kantoor Goes en zijne hulppostkantoren over de maand September 1924. Aan bo vengenoemde kantoren werd in den loop der maand, op spaarbankboekjes inge legd f 42066,78 en terugbetaald f46662,51. Derhalve minder ingelegd dan terugbetaald f4595,73. Het aantal nieuw uitgegeven spaarbankboekjes bedroeg 34. Door tusschenkomst dezer kantoren werd ter Directie op staatsschuldboekjes afge schreven f6000, derhalve minder in- dan afgeschreven f 6000. Geslaagd. Voor het te Utrecht gehouden examen voor apothekers-assistent slaagde onze stad- genoote mej. A. J. J. Buitendijk. H andelsveetentoonstell1ng. Aan het officieele programma ontleenen wij nog het volgende Niet minder dan 584 stuks vee zullen naar de verschillende prijzen mededingen, terwijl door den Wel Ed. heer H. A. Hinken, Directeur van uen Wilhelmina- polder, een zeer schoone collectie handels vee ter opluistering wordt ingezonden. Voorts zijn er verschillende stands van landbouwwerktuigen en-artikelen. Dank wordt gebracht aan de vele col leges en lichamen welke medewerkten aan de2e tentoonstelling en de hoop uilge sproken dat op deze wijze het doel, een flinke najaarsmarkt te Goes op te richten, zal worden bereikt, Vermelden wij nog dat Dinsdagavond om 8 uur Hosanna een concert op de Groote Markt zal geven. Om 8.15 vindt de officieele ontvangst ten stadhuize plaats, daarna is er een Soi ée Amusante in het Schutteishof. Woensdagmorgen om half 11 wordt de tentoonstelling officieel geopend. Om 3 uur worden de prijzen uitgereikt, terwijl van 8— 5 de reclame-optocht door de stad zal trekken langs de volgende route Opstelling op het tentoonstellingsterrein. Westerstr., 'a Heer Hendrikskinderenstr., Opril, Turfkade, Bierkade, Groote kade, St. Jacobstr., Vischmarkt, Lange Vorststr., GanzepoortstrVoorstad, Wilhelminastr., Laurens Pieter v. d. Spiegelstr., Wijn- gaardstr., Vlasmarkt, Rijfelaarstr., Groot" Markt (N.Z.), Groote Markt (O.Z.), Lange Kerkstr,, Klokstr., Ganzepoortstr., Jacob Valckestr., Boudewijn de Wittestr., Kreu- kelmarkt, Singelstr., Kcrte Kerkstr., Groote Markt (W.Z), Opril, Magdalenastr,, Bees tenmarkt, Nieuwstr., Westsingel, Laurens Pieter v. d. Spiegelstraat., waar de stoet ontbonden wordt. Om 7 uur is er een gemeenschappelijke maaltijd in 't Schuttershof, cm 8 uur concert van Euphonia op de Groote Markt en om 9 uur Reünie in het Schuttershof. Het aantal deelnemers aan den etalage wedstrijd bedraagt 44. Voor 't overige verwijzen wij naar het geen reeds werd gepubliceerd. BINNENLAND. De ijwielbelasting De rijwielbelasting heeft tot 1 October opgebracht f 5.233.008. De raming voor het geheele jaar was 3 millioen gulden. In totaal zijn dus verkocht 1.744.336 be lastingplaatjes. Particuliere verkeersinspectie Ook voor de provincie Utrecht is thans een particuliere verkeers-inspectie inge steld. SCHOOL EN KERK. Ned Herv. Kerk. Ellewoutsdijk. Tot zelfs uit Heinkens zand en Nieuwdorp waren Zondag de kerkgangers toegestroomd om de af scheidsrede van Ds. Van Leeuwen te hoo- ren. Velen moesten staan. Tot tekst had de Predikant gekozen I Cor. I 9. Na dankzegging aan verschillende autoriteiten en personen werd den scheidenden Leeraar op verzoek van den Consulent Ds. Kals- hoven toegezongen het eerste en laatste vers van Gez. 224. PROVINCIE-NIEUWS. 's Gravenpolder. Verplaatst de ontvan ger J. Gevaert, van het kantoor der di recte belastingen en accijnzen te 's Gra venpolder naar het kantoor dier midde len te Nieuw-Buinen. Kapelle. Zaterdagavond bracht het fan farekorps „Ons Genoegen" alhier aan haren voorzitter, dhr. H. Blok, een sere nade met zijn 35-jarig huwelijksfeest. Dhr. E. Vervaat, vice-voorz., memo reerde wat dhr. Blok vanaf de oprichting voor „Ons Genoegen" is geweest. Voor de Ned. Hervormde Kerk al hier, die verleden jaar op de begrooting was gebracht doch daarna door de bezui- nigingsnoodzaak weer was afgevoerd, wordt voor 1925 subsidie aangevraagd. De restauratie van deze fraaie kerk, met haar bijzonder belangrijk dubbel koor, is urgent gebleken, in die mate zelfs, dat de kerk voogdij reedis is begonnen met de ïioodzar kelijkste voorzieningen als vern.euwing van het dak en de goten uit te voeren in de ver onderstelling, dat op haar verzoek om rijkssteun gunstig zal worden beschikt. De minister stelt nu voor van de kosten dezer restauratie, die op 53.500 gulden zijn geraamd, twintig duizend voor reke ning van het rijk te nemen, welk bedrag over vijf jaar zou kunnen worden verdeeld. Leider van deze restauratie is de archi tect H. van der Kloot Meijburg, die in onze omgeving de kerken te Nisse en Goes restaureert. Nisse. Zaterdagavond j.l. vergaderde de Raad dezer gemeente. Aanwezig alle leden. Besloten werd om afwijzend te beschik ken op het verzoek van het Fonds tot steun aan de R.H.B.S. te Goes, Besloten werd voor wegverbetering aan te koopen plm. 35 bub. meter grond van M. Mol. Het bekende verzoek der Z.L.M. i.z. Duiven- verordening werd ingewilligd. De gemeentebegrooting 1925 werd be handeld en vastgesteld in ontvangst en uit gaaf op f20679,30 met een post van on voorzien ad f799,03 en een half. Aan W. Bos te Kloetinge werd een half jaar ontheffing hondenbelasting verleend wegens vertrek vóór 1 Juli uit de gemeente De begrooting 1925 Keuringsdienst van vee en vleesch, kring Heinkenszand, werd goedgekeurd. Besloten werd het dorps plein niet meer te verpachten. Aan dhr. A. Slabbekoorn is op zijn verzoek eervol ontslag verleend als gemeente-brandmees ter. I 's Heer Arendskerke. Naar men ons meldt zal het jubileum van dr. v. Iwaarden niet op' 4 dloch op 1 Nov. a.s. plaats vin den. Biezelinge. Bedankt voor de Chr. Gei-. Kerk alhier Ds. P. de Smit van Nieuwe Pekela. Dir. Belastingen. Bij de directe belastingen, invoerrech ten en accijnzen zijn bevorderd tot de le klasse de kommiezen 2e kl. H. M. Kra mer te Goes en A. v. d. Wege'te Elle woutsdijk. Verplaatst met 1 en 16 Oct. de kommiezen 2e klasse J. A. van Licre van Zaamslag naar Heinkenszand en Th. Kik van Sas van Gent naar Hanswccrt. Concert. Middelburg. Wij verwijzen naar de an nonce betrelfende het concert van Carl Friedberg, in dit blad. Carl Friedberg behoort tot de groot- sten onder de pianisten. En het program ma, dat hij ten gehoore zal brengen is buitengewoon interessant. RECHTSZAKEN. De malversaties te Leiden. Tegen den 59-jarigen Rijksbouwmeester J. A. W. Vrijman te Den Haag, beklaagd van het plegen van malversaties bij den Rijksgebouwendienst, waaronder knoeierij en bij den bouw van het Academisch Zie kenhuis te Leiden en Laboratoria der Technische Hoogeschool te Delft, is door het O. M. der Haagsche rechtbank 4 jaar. gevangenisstraf geëischt. Onder de getuigen waren de oud-minis ter Cort van der Linden en minister de Visser. Deze laatste verklaarde: Het ver trouwen in beklaagde was zóó groot, dat de ministerraad verleden jaar unaniem be sloot hem de leiding van den Rijksgebou wendienst op te dragen. (Beklaagde zit te snikken). GEMENGD NIEUWS. Een hnmanebehandeling Over de ontvluchting van Briedc, een der directeuren van de Brusselsche Bank, uit de strafgevangenis te Bonn, deelt de „Tel." het volgende mede: In den aanvang toen Briedé en De Jong naar de strafgevangenis werden ovei ge bracht, plaatste men hen in afzonderlijke cellen. Het duurde echter niet lang of zij werden samen in één cel ondergebracht. Deze cel werd bovendien na eenigen tijd in een meer confortabcl vertrek herscha pen. Zoo werden er bijvoorbeeld twee bed den geplaatst, terwijl de kribben er uit verwijderd werden. Des te verder de tijd vorderde, des te aangenamer werd het verblijf in de ge vangenis gemaakt. Het tweetal kreeg een oppasser, wien het vergund was bood schappen in de stad te verrichten. Onge veer een maand geleden werd zoowel Briedé als De Jong de z.g. bewegings vrijheid toegestaan. Deze strekt zich zelfs uit tot in den 'tuin, die het gebouw om geeft. Het is in elite gevangenis voorschrift dat de directeur de uitgaande brieven van zijn arrestanten naleest; dezelfde censuur word't toegepast op de ingekomen brieven. In Bonn was hiervan later geen sprake. In- en uitgaande correspondentie bleef gesloten en kwam in dien toestand in de handen van de Brusselsche Bank-directie. Tal van Amsterdamsche vrienden en zakenrelaties werden tot de gevangenen toegelaten. Zoo konden de broeder van Briedé, alsmede de procuratiehouder van de Brusselsche Bank, vrij toegang tot de logeerkamer in de gevangenis krijgen. Het zelfde was het geval met de echtgenooten van het tweetal, die in een hotel aldaar haar intrek hadden genomen. Op 31 Augustus boden Briedé en Dc Jong ter gelegenheid van den jaardag van de Koningin een fuifje aan hun iotgenoo- ten aan, die het overigens niet zoo prettig hadden als de Hollanders. Er werd op ham, worst en gehakt ge- tracteerd, terwijl ook voor de bewakers deze dag niet geheel onopgemerkt voor bijging. Er zijn in Bonn echter meer Hollanders en spoedig waren deze feiten hun bekend. Ook te Amsterdam werd door de vrienden van de beide arrestanten de loftrompet op uitbundige wijze gestoken over de humane wijze, waarop de Duilsdhe justitie in dezen den Hollanders tegemoet kwam. Het spreekt vanzelf, dat hot gebeurde ter oore kwam van de justitie hier ter stede. Deze drong aan- op een strengere controle over de beide gevangenen. Onge veer terzelfder tijd werd te Amsterdam het gerucht verspreid, dat het tweetal binnenkort zou vluchten. Dit gerucht werd bewaarheid, toen Briedé plotseling spoor loos verdween, Verwacht wordt, dat ook De Jong op de vlucht zal slaan indien niet- van hoogerhand door den Duitschen mi nister van Justitie wordt ingegrepen. Door een locomotief gegrepen. De heer van B. te Maastricht, die mei zijn auto op den weg van Grevenbicht naar Obbicht reed, werd op dc kruissing van tramlijn en weg door de tramlocomo tief gegrepen, waardoor de auto werd meegesleurd en totaal vermeld. De heer v. B. zat tusschen de brokstukken van zijn auto en de buffers van de locomotief be kneld. Met veel moeite werd hij bevrijd, en daar hij over pijn in rug, schouders en beenen klaagde, werd hij naar Maastricht vervoerd. Een pak papier op het hoofd. Op de papierfabriek van de firma van Gelder en Zonen te Renkum heeft een ernstig ongeluk plaats gehad. Op de fa briek waren eenige arbeiders zware pak ken papier aan het laden. Door onoplet tendheid van een der arbeiders schijnt een der pakken van een takel te zijn los- gèraakt, met het noodlottig gevolg, dat een pak papier van 200 K.G. zwaarte op den arbeider v. d. P., wonende te Ren kum, terecht kwam. Ernstig verminkt werd hij naar'het ziekenhuis te Arnhem overge bracht, waar hij is overleden. De ongeluk kige laat een vrouw en één kind achter. Combinatie van ongelukken Op den Rijksstraatweg te De Bilt reed een automobiel, komende van de Bilt, te gen een groentewagen, bespannen met een paard. Het ondpjrstel werd onder den groentewagen uitgereden, waarna de be stuurder met zijn paard in dc sloot terecht kwam. Ook de auto.beliep averij. Onge veer op hetzelfde oogenblik reed, even eens van dc Bilt kennende, een auto tegen een andere groentewagen. De as daar van werd verzet en ook de auto beliep eenige schade. De chauffeur geraakte ten gevolge van de aanrijding het stuur kwijt, hield te veel naar links aan. en reed toen tegen een boompje; Een juist passeeren- de wielrijder ktoam met zijn fiets tusschen den auto en het boompje, ten gevolge waarvan 'hijzelf een beenkneuzing kreeg en zijn rijwiel totaal werd vernield. De gewonde wielrijder is met een toevallig passeerenden auto naar zijn woning te Utrecht gebracht. Bedrog met z.g. mthraciet. Dc directeur van den Warenkeurings- dienst tc Arnhem wijst op de omvangrijke wijze, waarap door gelegenheids kooplui he drog gepleegd wordt met brandstoffen. Verscheidene Amsterdammers en ook el ders wonende personen zijn dezen zomer begonnen op groote schaal liet publiek te bedriegen met brandstoffen, niet slechts door een minderwaardige soort, n.l. vlani- kolen, als anbhraoiet te verkoopen, maar bovendien door in plaats van de gebrui kelijke mudden van 75 a 80 kilo zakken te leveren met slechts 50 kilo of nog ge ringer inhoud. Scheepsladingen en wagons worden door hen naar bepaalde plaatsen gedirigeerd, en van daar uit in een geheele sLreck gedistribueerd. Ze zijn reeds ge weest in Arnhem, Doesburg, Doelinchun, Barneveld, Renkum, Hengelo, Den Bosch, Briclle, FIcllevoetsluis en nog in talrijke andere plaatsen. Wat zij leveren zijn vlam- nooljes, die wel ecnigszins op anthraciet gelijken, maar die ongeveer 307 vluchtige stoffen bevatten, tegen anthraciet slechts 87. Het is een zeer voordeel'g zaakje voor hen, want het publick bel aalt meer dan het dubbele van de waarde. Massavergiftigi7ig Eenige dagen geleden, aldus de Ban- doengsche correspondent van het Bat. Nsbl. heeft in liet vijftiende bataljon, vierde compagnie een massa-vergiftiging plaats gehad tengevolge van het eten van bedorven zalm in blik. Vijftig man zijn hierdoor ongesteld geworden, vier zijn mo menteel ernstig ziek en een is reeds be zweken. Dit alles is het gevolg van grove on verschilligheid, die welhaast misdadig is tc noemen, want op dc blikjes stond dui delijk vermeld: „Even vóór het gebruik te openen". Desniettegenstaande heeft men toch den avond te voren dc blikjes reeds opengemaakt, don geheelcn inhoud in een pot gedaan en eerst den volgenden odhtend bij het ontbijt verstrekt. Voorts is ook gehandeld in strijd met de regle menten., die uitdrukkelijk voorschrijven, dat alle eten in blik direct na opening dient genuttigd te worden. Dc officier belast met het toezicht op het eten, op wiens bevel bovenbedoelde verstrekking van levensmiddelen is geschied zal daarvoor ter -verantwoording geroe pen worden. Het is trouwens niet de eerste keer, dat een dergelijke vergiftiging plaats had, echter nooit met zooveel slachtoffers als gevolg. VEILINGSVEREENIGING K.B.O. TE KAPELLE. Kleine veiling van 10 Oct. 1924. Peren: Beurré de Clairgeau f8 a f 16, Beurré Durandeau fó a f 12, Nou veau Poitcau f4 a f8, Jodenpercn f4 a f7, Pondspcren f4 a f7, IJzerperen f3 a f6, Winitersuiikerij f 3 a f5, Gieser Wil deman f8 a f 12, Kleiperen f4 a f8, Beurré Diel f 10 a f 16, Kroetperen f 1 a f3, alles per 100 Kg., Appels: Goudreinettcn f 16 a f34, Zure Belle fleur f 10 a f 13, Zoete Bellefleur f 7 a f 9, Campagner Zoet f9 a f 12, Pomme d' Oranje f8 a f 10, Prince'Albert f6 a f 10, Sterappels f 12 a f21, Diverse ap pels f4 a f8, Kroetappels f2 a f4, alles per 100 Kg., Diversen: Blauwe druiven f 0,55 a f0,60 per Kg., Noten f 0,60 a f 1,26, Roode kool 17 a f 12. Savoije kool f 6, Bloemkool f6 a f 12, Augurkefl f0,30, alles per 100 stuks.

Goessche Courant | 1924 | | pagina 2