BINNENLAND. Debat Van EmbdenSnijders. De groep van vrijzinnige jongeren uit den Vrijheidsbond hqfcft tot oud-géneraal Snijders de uitnoodigmg gericht, zijn re pliek, die hem door Rerrumult op den debatavond van Dinsdag ónmogelijk werd gemaakt, uit te spreken in een door de vrijzinnige jongeren te beleggen nieu\ve vergadering. Het „Hdbl." verneemt nader, dat ge neraal Snijders tallooze uitnoodigingen heeft ontvangen voor e.en voortgezet nieuw debat over ontwapening. Hij zal echter geen dier,'intnoodi gingen meer aanvaar den, omdat hij van meening is, Dinsdag avond aan zijn plicht tot beantwoording van degenen, wier actie hij onlangs had gegispt, te hebben voldaan. Drukke tgraanaa7ivoer te Rotterdam venvacht. De Rotterdamsche haven krijgt in Octo ber en November eeftA graanseizoen als zij de laatste jaren niet gehad heeft. De seizoendruikie, is, volgens "het „Hdbl." reeds' begonnen. De laatste week mocht bogen op een aanvoer van 100.000 ton. Het is echter niets bij het geen nog komen zal. Het cijfer van het vorig jaar, dat met zijn 2.7 millioen |cm nog een vrij arme lijk figuur sloe§}' vergeleken bij de 4 en een half millioen ton van voor den «oor log, zal verre worden overtroffen. Men kent de oorzaak. Zij ligt in de groote vraag naar graan tengevolge van den slechten oogst in ons land en met naihe in DuitscMand. De vraag van Duitschland is enorm. Zoowel de Rotterdamsche havens als de Nedeidandsche meelfabrieken profi- teeren daarvan*. Salarisregeling ambtenaren. De bijzondere audiëntie van de ver tegenwoordigers van het Comité van Zes (A.C.O.P. en C.N.O.P.) met den minis ter van financiën, is gisteren verleend. Uitvoerig werd db^wenschelijkheid be pleit om de voorgenomen salarisverlaging gen op 1 October en 1 Januari miet te doen doorgaan, zulks o.m. op grtiïid van het ruimer vloeien der rumiddelen en de snelle stijging van de prijzen der voor naamste levensmiddelen. De minister antwoordde, positief, dat de voorgenomen verlaging op 1 October ten volle zou worden toegepast en dat hij. omtrent zijn bedoelingen op 1 Januari a.s. nog niets kon zeggen, zoolang de ver wachtingen, die gekoesterd/ worden ten aanzien van een beteren toestand van s lands financiën, géSr'feiten zijn geworden. Hiermede deed de minister dus alle ge ruchten te niet, dief den laa/tsten tijd hier omtrent in de pers zijn verschenen, speci aal ten aanzien van het bericht in de katholieke pers, betreffende het halveeren per 1 October van de voorgenomen sa larisverlaging. Nederland gereserveerd. Het Ned. Corr. Bureau meldt: Met betrekking tot het^redes-protocol van Genève vernemen wij, (Jat, ofschoon het ontwerp in vele opzichte een belang rijken vooruitgang beteekent en aanbeve ling verdient, de regeering nochtans ge meend heeft met het oog op enkele pun ten zich nog de gelegenheid to moeten voorbehouden van bestudeering en over weging alvorens zich te verbinden. Ons-vaatkundig verval. Voor de af deeling Delft van den Vrij heidsbond jieeft prof. B. D. Eerdmans, van Leiden, gesproken over: Ons staat kundig verval. De grondfouten zijn gelegen in de be geerte om alles van staatswege te willen regelen en in een aanwakkeren van het denkbeeld, dat particulieren en groepen den staat zooveel mogelijk ten eigen bate mogen gebruiken. Door de eerste ontstond de beroepspolitiek met al haar schaduw zijden en gevaar voor staatkundig bedrijf. 'Door het tweede worden deze schaduw zijden nog aangedikt,- Iets te ondernemen om werk te ver schaffen, is een wèihig denkbaar en veel gesmaad onderstaan. De meening, dat van de publieke kas alles gehaald kan en mag worden, wordt in de hand gewerkt. De geheel geest, die een achtergrond vormt vhn ons verkiezingswede is ver keerd. Kerkelijke en maatschappelijke hartstochten' worden aangewakkerd om te winnen. Er wordt geen leiding gegeven, maar gespeculeerd op wat men denkt, dat de kieners willen hooren. Een weinig opgewekt taf reel. De eenige weg tot herstel is bezinning van hen, die geroepen zijn den doorslag te geven, d.w.z. van de kiezers. De Vrij heidsbond, aldus besluit spreker, wijst den weg tot het juiste midden. SCHOOL EN KERK. Onderwijzers salarissen Naar dc „Tel." verpeeiit luidt het ontwerp-besluit tot herziening der onder wijzers-salarissen in hoofdzaken als vqjgt a. onderwijzers met hoofdakte f 1400 f 3iÜ0; b. idem zonder hoofdakte f 1200 f2600; c, oagehuwden missen de vier laatste verhoogingen; d. marge voor U. L. O. f400 bij bezit van hoofdakte, 2 bijakten of 3 bijakten; e. marge hoofd f300 bij minder dan 143 leerlingen, f500 bij 145 336 leerlingen, f 700 bij 337 of meer leerlingen; f. marge hoofd U. L. O. bij minstens 2 bijakten: f700 be neden 61 leerlingen f 900 bij 61 of meer leerlingen (zijn er geen 2 bijakten dan wordt de marge f400 minder); g. bijakten aan do lagere scholen f50 tot een maximum van f4; h. bijakten aan U. L. O.-scholen f 100 per akte in de vakken, welke aan de school worden on derwezen; i. middelbare bevoegdheden dezelfde belooning als de lagere; j. jeugdaftrek f 100 per jaar voor hen, die bij de ouders inwonen; f 100 in totaal voor hen, die bij vreemden inwonen; k. kindertoeslag 3 pet.; 1. gehuwden en kostwinners zullen in 1925 hoogstens 15 pet. verliezen van wat het .bezoldigings besluit 1920 hun toekende. Valsei e handteekeui7igai voor r. k schole7i In verband met de vermoedens \an val- sche handteekeningen op de lijsten dc aanvragen voor Je bouw an r ie scholen te Arnhem, heeft (Ie o.lieer ,m justitie een onderzoek gelast. Het dos ier betreffende de aanvragen is gesteld lu an- den van den officier van justitie. Het door B. en W. van Arnhem in te stellen onderzoek is in verband hiermee geschorst. Ned Herv. Kerk. Aangenomen het beroep naar de ge meente der provinciale ziekenhuizen te Santpoort en te Bakkum door ds. H. J. Visser te Rilland-Bath. UIT DE PERS. Schandelijkmaar ook dom. Het Vaderland schrijft onder boven staand opschrift: Bij het debat tusschen Prof. van Emb den en Generaal Snijders is, aan den laatste de repliek onmogelijk gemaakt. De oud-opperbevelhebber moest het tegeneen bende opgeven, die het zingen van de internationale voor argument houdt. En de Voorzitter, was het onbenulligheid of erger, inplaats van als protest tegen zoo schandelijk onwaardig optreden direct heen te gaan, constateerde.... dat men alle re den had om over den avond tevreden te wezen. Hij meende zeker, dat alle oor- logzuchtigen daar tevreden konden zijn, want dc vredesidee heeft daar een leelijken gekregen. Wie toch een ander met geweld den mond snoert, omdat diens argumenten hem, niet aangenaam zijn, is niets anders dan veen oorlogspropagandist eerste klas, hij verkiest toch geweid boven arbitrage. Zwaar drukt de verantwoordelijkheid van het gebeurde op de Vrijzinnig-demo cratische partij; trouwens de geheele ker misachtige opzet van zooveel mogelijk toe hoorders en de radio deden reeds zien, dat het haar niet te doen was om de waarheid, maar om politieke winste. LANDBOUW, VEETEELT EN VISSCHERIJ. Lijmbanden om vruchtboomen. De aandacht van belanghebbenden wordt hierbij wederom gevestigd op het aan leggen van lijmbanden, dat thans moet ge schieden. Deze banden, dienen om de vrouwelijke wintervlinders, die geen vleu gels bezitten en die dus loopende de tak ken moeten bereiken om daar hare eieren te leggen, het opkruipen tegen den stam te beletten. PROVINCIE-NIEUWS. De wintertijd. In verband met het eindigen van den Zomertijd, zette men. Zaterdagavond, al vorens zich ter ruste te begeven, de klok een uur achteruit. Winterdienst spoorwegen. Wij vestigen de aandacht onzer lezers op het nieuwe spoorwegstaatje, dat de Winterdienst der Spoorv\ egen op de Zeeuw sche lijnen vermeldt, welke 5 Oct. ingaat. Kattendijke. In de Woensdag gehou den raadsvergadering werd besloten geen subsidie te verleenen aan het Fonds ter bevordering van den bloei der Rijks Hoo- gere Burgerschool te Goes. Op verzoek van de Z. L. M. te Goes, wordt besloten in de algemeene politie verordening een strafbepaling op te ne men, waarbij bet verboden is, van 15 Maart tot 1 Mei duiven anders te houden dan in hokken of in afgesloten ruimten; ter voorkoming van uitvliegen. Een besluit wordt opgemaakt tot het aangaan van een rekening-courant met de Boerenleenbank te Wemeldinge. De begrooting dienst 1925 werd in ont vang en uitgaaf vastgesteld op f34470,90 en een half. Wemeldinge. (Verbetering). Niet Woensdagavond, doch Maandagavond vond de in ons vorig nr. vermelde aan rijding plaats. Vlissingen. De nieuwe werktijd- en loonregeling aan de Kon. Mij. de Schelde te Vlissingen zal 6 October ingaan. Er zal 52 uur per week worden gewerkt, name lijk 5 dagen 9 en een half uur en Zater dags 4 en een half uur. De loonsverla ging bedraagt 7 en een half pet. Middelburg. Woensdagavond had het zoontje van W., wonende aan den Noord- weg, de ook door andere kinderen maar al te dikwijls gepleegde onvoorzichtigheid bij het Hospitaal op de treeplank van de electrische train te springen. Vermoede lijk doordat hij een. conducteur zag komen, wilde de jongen er afspringen, maar kwam daarbij te vallen en werd door den laat- sten wagen deerlijk aan het linkerbeentje verwond. Dc knaap werd voorloopig in bet hospitaal binnengedragen en na daar verbonden te zijn naar het Gasthuis ver voerd, waar het beentje moest worden geamputeerd. Kloetinge. Openbare vergadering van den raad dezer gemeente gehouden op Donderdag 2 October des namiddags ten 2 ure. Afwezig de heer D. Sinke wegens ongesteldheid. Ingekomen stukken en mede deelingen Van de gemeente Goes een af schrift van de verlies- en winstrekening van den Keu ringsdienst van Vee en Vleesch, met een eindcijfer van f 9964,62 en saldo van f 1563,15. Voor kennisgeving aangenomen. Een schrijven van dhr. P. D. Hoog- straate, waarbij hij ontslag vraagt als lid van de Commissie tot wering van School verzuim. De voorz. stelt voor dhr. Hoog straate eervol ontslag te verleenen en zegt hem dank voor de bewezen diensten. De voorz. deelt mede, dat een tweetal is opgemaakt, n.I. de heeren J. Felius en M. F. Harinck. Dhr. J. Felius wordt met meerderheid van stemmen gekozen. Een schrijven van de Zeeuwsche Landbouw Maatschappij, waarbij beroep op de ge meente worclt gedaan om eenige nieuwe artikelen aan de bestaande Politie-ver- ordening toe te voegen, in verband met het groote aantal tamme duiven die eenn groote schade aan de gewassen toebren gen. Besloten wordt een nieuw artikel aan de Politie-verordening toe te voe gen, inhoudende dat tamme duiven tus schen 15 Maart en 1 Juni moeten worden opgehouden. Nalatigheid in dezen zal wor den gestraft. Een verzoek van dhr. Blok, land- en tuinbouwonderwijzer alhier, om een der schoollokalen te mogen gebruiken tot het houden van een cursus. Dhr. Straub zal voorstemmen indien voldoende leerlingen zullen deelnemen. Met alge meene stemmen wordt besloten het ver zoek van dhr. Blok in te willigen. Die voorz. deelt mede dat in de eerst volgende vergadering over de uitbreiding der begraafplaats zal worden gesproken. Aan de orde os het verzoek tot toe kenning eener bijdrage van 10 cent per inwoner, ten behoeve eener op te richten literair-economische afdeeling aan de R. H. B. School te Goes. Dhr. Straub zegt dat hij deze zaak nog eens heeft onder zocht en zal, waar de gemeente reeds een flink bedrag voor het H. B. S.-onderwijs moet betalen, tegen stemmen. Ook dhr. Trimpe blijft bij zijn standpunt, dat de ouders van de leerlingen de aangewezen personen zijn. Hij vindt de bijdrage der ouders ad f800 zeer gering. Het voor stel van B. en W. wordt in stemming ge bracht, waarbij de stemmen staken, (voor de heeren Eversdijk, Lenshoek en van Liere, tegen de heeren Trimpe, Straub en Hoogstraate). Daarna komt in behandeling het voor stel van B. en W. om niet over te gaan tot verhooging der opcenten op de hoofd som der grondbelasting. Dhr. Straub kan zich niet met het voorstel van B. en W. vereenigen. Het meerendeel zou van bui ten de gemeente en van de meest gegoede inwoners worden gehaald, terwijl anderen niet getroffen zouden worden. Dhr. Trim pe vindt dat indien het niet beslist noo- dig is niet tot verhooging moet worden overgegaan. Doordat er vele ingezetenen zijn die eenige grond bezitten doch niet kapitaalkrachtig zijn, in de belasting wor den getroffen, acht hij de voorgestelde verhooging niet int het belang der inge zetenen. Op dé vraag van dhr. Lenshoek of dhr. Straub ook verhooging van de op centen op de bebouwde eigendommen be oogt, antwoordt deze ontkennend en stelt voor de opcenten op de ongebouwde eigen dommen te verhoogen tot 20, waarna na eenige discussie het voorstel Straub in stemming gebracht wordt en met viei4 tegen 2 stemmen verworpen. Voor de heeren Straub en Hoogstraate. Besloten wordt de rooil. voor nieuw te bouwen wonin gen aan het verlengde van de W. Zelleweg te bepalen op 8 M. van de aan de voor zijde van die perceelen gelegen sloot. Op voorstel van den voorz. wordt ook beslo ten het verlengde van dien weg gelegen op grondgebied van de gemeente Kloetinge, Willem Zelleweg te noemen. Hierna wordt den raad do begrooting voor 1925 aan geboden. Bij de rondvraag komt dhr* van Liere neer dat de put bij het begin van den Molenweg zeer hinderlijk is voor het verkeer en vraagt of het niet moge lijk is deze put te dempen. Volgens dhr. Trimpe zou dan de put op Tervaten ook gedempt moeten worden. B en W. zul len hiervan nota nemen. Dhr. Hoogstraate vestigt de aandacht op het harde rijden van motorrijtuigen. De voorz. zal hieromtrent maatregelen nemen. Dhr. Straub vraagt of de ingang van het Slob niet verbreed kan worden. Hierna sluiting. Opening Provinciale Staten. De opening van de najaarszitting van de Prov. Staten van Zeeland is bepaald op Dinsdag 25 November des avonds te half acht. Krabbendtyke. Ouder leiding van den beer A. Tollenaar zai alhier een cursus gegeven worden in bedrijfsboekhouden voor ambachtslieden. Het Eantal deelne mers bedraagt reeds 9. De neutrale zangvereeniging, die sinds eenigen t\jd niet meer oefende, be gint weer nieuw leven te toonen. De oefeningen, die in het veilingsgebouw worden gehouden, zijn vorige week onder leiding van dhr. Lobbezoo weer' aange vangen. Verhuring van gemeenteeigendommen. Een en ander maal werden aan Ged. Staten ter goedkeuring gezonden raads besluiten tot verhuring van gemeente eigendommen, waarin aangaande den ter mijn van verhuring was bepaald, dat deze zou loopen voor één jaar, doch bij omme komst daarvan telkens weder voor een gelijken term\jn geacht zou worden te zijn verlengd, indien niet door een van beide partijen véor een, in de overeenkomst bepaald, tijdstip opzegging der huurover eenkomst was geschied. Ged. Staten verzoeken nu aan de colleges van B. en W. in den vervolge in besluiten tot verhuring van gemeente eigendommen steeds een bepaling op te nemen, waarait blijkt, dat de verhuring na een bepaalden turmyn eindigt. Het gemeentebelang toch eischt, dat de prijzen, waarvoor de gemeente-eigen dommen zijn verhuurd, op gezette tijden worden herzien. GEMENGD NIEUWS. Door een tijger gedood De desalieden van Soebang begaven zich naar het bosch bij Tjikaré om honing te zoeken. Plotseling werd een hunner be- sprongen door een koningstijger, die een der menschen bij de keel greep en met hem wegsprong, hem meevoerend zooals een kat een muis meeneemt. De andere twee inlanders hieven een luid. geschreeuw aan en alarmeerden de bevolking. Aan de jacht, welke volgde en waar bij het bosch doorzocht word, namen ook twee gewapende Europeanen deel. Spoe dig vond men het half-ver scheurde li chaam van het ongelukkige slachtoffer. Het lijk werd weggedragen, de menschen verwijderden zich, alleen de Europeesche jagers bleven achter, verscholen in een boom. Toen de tijger na geruimen tijd. terugkeerde, zoekend naar zijn prooi, viq'l hij, getroffen door twee karabijnkogels. Het dier was zoo groot» dat acht men schen hem moesten weg-dragen. Zijn ta7ite De 17-jarige H. S., die uit het poli tiebureau te Almelo is ontsnapt, zou door een veldwachter uit Enschedé naar Alme lo worden getransporteerd. Op de Markt gekomen, riep S. plotseling: „Kijk, daar heb je mijn tante". De rijksveldwachter keek om en van deze sohoone gelegen heid maakte S. gebruik om het hazenpad te kiezen. Ofschoon de geheele Almelo- sche politiemacht er op uit is getrokken om den gladden vogel te achterhalen, is het nog niet gelukt hem weder in handen te krijgen. v 1 Door haar man gestohe7i Mej. J. de W., echtgenoote van M. S. te Steenwijk, is in de Kallenkater Al lee aldaar, toen zij op weg was naar haar ouders, door haar man die haar te fiets achterop was gekomfen, om tot nu toe onbekende redenen met een mes gesto ken. De vrouw heeft emstjge verwondin gen gekregen; zij is, na door een dokter verbonden te zijn, per auto jnaar de ouder lijke woning vervoerd. S. s|tond te Steen- wijk zeer gunstig bekend. Schandelijk. Een ergerlijk geval van verwaarloo- zing van een dier heeft zicÖ te Arnhem voorgedaan. Een inspecteur van de ver- eeniging tot bescherming van dieren ont dekte een voor een wagen gesp* innen paard welks rug met een zeil was bedekt om een diepe, etterende wonde op 'net achterge deelte van den rug van ongeweer' 18 c.M. te bedekken. Het paard hijd langen tijd geleden een wondje opgeloopen, dat niet verzorgd was. Het dier we rd uitgö spannen en tegen 'den eigenaar w erd proces-ver baal opgemaakt. s VEILINGSVERF LENIGING E.M.M. TE KRAB BENDIJKE. Groote veiling van Oct. 1924. Soldat Laboreur f;$ a f7, Beurrévan den Ham f 11Willij jyms «Duchcsse f 3 a f 15, Bonne Louise (f 'Avranches f6 a f 18, Souv. do Conf rpc$ f6 a f8, Nou veau Poiteau f 5, Hcrfstdoppen f4 a f 19, Glasappels f 1 a f-2, Jacques Lebel f3 a f7, Sterapp ds f2 a f 13, Oranje Reinetten f 5 a f 1 0. <Zure afval f2 a f3, alles per 100 Kg,r A VEILINGSVEREENIGING ZUID-BEVELAND TE GOES. Veiling van 2 Oct. 1924. Peren: Beurré Hardy f 15 a f 35, Beur ré de Merode fll, Beurré Lebrun f 15 a f 16, Beurré CLairgeau f21, Beurre Durandeau f6 a f8, Beurré Bachelier f6 a f 10, Beurré St. Nicolaas f 9, Beur ré Alexander Lucas f 15, Beurré Wil- helmina f6 a f8, Calabasse Oberdickt f7, Josephine de Malines f21, Comtesse de Paris 'f 7 a f 14, Spaansclhe wijnperen f 12, Bezy van Schonauwen f6 a f 10, Herzogin El/sa f 19, Eva Ballet f 8, Zwijndrechtsche wijnperen fll, Williams Duchesse f,14 a f21, Soldat Laboreur fll a f 13, Copis. a la Cour fll a f 13, Nouveau Poiteau f4 a f8, Maagdepe ren f 10 a f 12, Cuiré f4 a f8, Joden- peren f5 a f7, Ma/rsepijnperen f 6, Ber gamotten f 4 a f8, Peren zonder zaadhuis f 5, Kruidperen ff8, Pondsperen f4 a f7, Calleboutsperen f5 a f6, IJzerperen f 6, Afval- en Kroetperen f 1 a f 8, alles per 100 Kg., Appels: Transp. de Cron- cels f28, The Queen f30, Goudreinet- ten f 16 a f27, Sterappels f 18 a f23, Baumans Reinetten f 10 a f 14, Bismarck f8 a fll, Grof zuur f9 a f 12, Adams Permain f9, Oranje Reinetten f 21, Hondsmuilen fll, Rembour Mortier f 6 a f8, Zure Bellefleur f9 a f 12, Para dijsappels f5 a f7, Zoete Bellefleur f7 a f9, Pomme d' Oranje fll a f 13, Af val- en Kroetappejs f 1 a f9, alles per 100 Kg., Diversen: Spruiten f5 a f 15, Sjalotten f6, Aardappels (poters) f 4, Boonen f 13, alles per 100 Kg., Bloem kool f21, Savoije kool f4 a f4,10, Au gurken f 0,29 a f;0,33, alles per 100 stuks, Patrijzen f0,47 a f0,58, Hazen f2,10, beide per stuk. VEILINGSVEREENIGING K.B.O. TE KAPELLE. Kleine veiling van 1 Oct. 1924. Peren: Beurré Hardy f25 a f30, Beurré Clairgeau f 10 a f 14, Beurré de Merode f8 a fll, Maagdeperen f 10 a^f 13, Beurré d' Aremberg f 10 a f 12, Beurré Superfin f 8, Beurré Lebrun f 8 a f 12, Marie Louise f 12 a f 14, Beurré Wilhelmina f6 a f 10, Jodenperen f 6 a f8, Pondsperen f6 a f7, Nouveau Poi teau f8 a f 12, Beurré Durandeau f 6 a f 10, Bonne Louise d, Avranches f20 a f 26, Peren zonder pitten f4 a f8, Riet peren f8 a f 12, Win ter jut ten f6 a f8, Blanke Suikerij 'f4 a f6, Wijnperen f8 a f 12, Dubbele Bergamotten f6 a f8, Diverse peren f2 a f6, Kroetperen f.1 a f3, alles per 100 Kg., Appels: Goud- reinetten f2 a f31, Zure Bellefleur f 10 a f 13, Sterappek f 19 a f23, Notaris appels f8 a f 14, Jacques Lebel f9 a f 13, Gulderlingen f 10 a f 14, Lemoen- appels f8 a f 12, Bismarck f8 a f 12, Pomme d' Oranje f 10 a f 12, Hol- landsch zoet f6 a f 10, Campagne zoet f8 a f 12, Bender zoet f7, Paradijsap pels f6 a f 10, Fransche schijven f8 a f 12, Val-appels f2 a f5, Diverse appels f4 a f8, Kroetappels f2,50, alles per 100 Kg., Diversen: Augurken f0,21 a f 0,31, Savoije kool f6 a f8, Roode kool f6, alles per 100 stuks. 436e STAATSLOTERIJ. 5e klasse 11e lijst Trekking 1 Oct. f 1000: 904 4999 8130 11676 11788 14954 15211 22532 f 400: 6886 14988 15667 f 200: 1077 4607 6448 9564 12026 21254 21371 f 100: 604 1032 2473 6330 13559 14882 17260 17976 18376 20351 20539 21636 5e klasse 12 lijst Trekking 2 October f2000: 20797 f 1000: 757 5578 12165 14035 f 400: 1377 2370 4560 7109 9725 15555 17230 20314 21975 f 200: 175 6074 10499 15832 22773 f 100: 1618 5073 5241 6223 6548 16780 17103 19941 20225 20303 20804 21912 WATERGETIJEN VOOR WEMELDINGE. (Oude tijd). (Die voör Ierseke vallen ongeveer 5 minuten later en voor Hansweert ruim een 'half uur vroeger.) Dagen. Hoogwater. Laagwater Vrm. Nam Vrm. Nam. 4 Oct. 6.86 6.56 0.14 5 7.90 7.46 0.43 1.06 6 H 8.16 8.5S 1.89 2.10 7 9.41 10.31 2.59 3.41 11.17 11.58 4.39 5.19 9 0.34 6.OS 6.26 10 1.08 1.32 6.59 7.17

Goessche Courant | 1924 | | pagina 2