Het HBerentmis en Tnin Vitte Bioscoop Be Parel Her lee Dinsdag 29 November ÜR1E II een Locds of Bergruimte TE KOOP SIM NICOLA A.S-ET AL AGE Boekhandel P. A. H. Pieterm &n,Goes 200 Wilgen- en Canada-Tronk boomen, 47 Populieren en 25 Wilgenboomen, GGMM1WW, Korte Vorststr. 7-9, Goes. N. V,. Mij. SANITAS. 30 vaam droog Olmen-vaamhout en 2200 droge Olmenmusters Opneming Voetpaden met de Kunstwerken uaa Voor het plaatsen van incourante niet ter be.,rze van Amsterdam verhandelbareobligaties en aan- dealen in soliede naamlooze vennootschappen cn het aanbrengen van effecten-orders, wordt door Amster- damscho beurs-firma op nader overeen te komen voorwaarden relatie gezocht met ter plaatse goed ingevoerde personen van standing. Brieven met uitvoerige inlichtingen onder motto Beurs No. 1063 aan adv. Bureau BOLREK Amsterdam, Prinsengracht 514. In deze Etalage vindt men een uitgebreide Keuze in Pfachlwsrken, Romans, longnns- en Meisjesboeken, Prentenboeken. G^sota Sorteering Luxe Post en verder vele artikelen, geschikt voor St Nicolaas CadeaüX Heden overleed tot, onze diepe droefheid onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd-, Groo'- en Over grootvader de heer GERARD MEULENBERG Dz. in den ouderdom van bijna 80 jaren. Namens de Familie Wed. G. MEULENBERG— citsmas. 's Heer Arendskerke 26 Nov.'21. GROOTE HOUTVEILING. J. C. H. HOLLMANN te Goes, zal op ZATERDAG 3 DECEMBER, 1921, ten verzoeke van de Nieuwe Goesche Houthandel. A. des voormiddags om 10 uur bij dhr. Vermont te 's-HEER ARENDSKERKE en B. des namid dags om Vit uur bij dhr. Poleij te WOLFERTSDIJK doen veilen en verkoopenGroote partij NIEUWE HOUTWAREN w.o. Vlotdelen, breede schaaldelen, Schroten, Latten, Baddings 2x3 en een partij gesch. en gepl. Plankhout. De Notaris E. C. VAN DISSEL te Goes, zal op Dinsdag 6 December 1921 des avonds om 8 uren te Goes, in „De Prins van Oranje", teu verzoeke van den heer A. JACOBS Jr. publiek verkoopen ie Goes, aan den Oostsingel no. 235, groot 1 A. 77 c.A. Verhuurd aan den heer C. LOGGE IS. Op gebruik bij de betaling. Dagelijks te bezichtigen. Inlichtingen ten kantore van den Notaris. De notaris L. A. BETH te Elle- woutsdijk, zal op Zaterdag 10 December 1921, des middags ten 12 uur te Oildelande, tegen contante betaling, in hst Ojienhaar verkoopen A. voor mej. J. J. dö Backer te Haarlem, staande aan den Vijfzoodijk, en B. voor den heer C. Mc ij aard Pz., te Oudelaude, staande in den boomgaard nabij L, de Broekert, Te beginnen aan den Vijfzoodijk. PATENT-GENEESMIDDELEN. Injectie-, oo--, neus- en oogspuitjes, Elastfeke kousen, Buikbanden, W ind- kussens, Warmwaterzakken, enz. enz. VRAAG PRIJSCOURANT. N. V, M IJ. SANITAS. Opgericht in 1902. Middelburg Lange Delft B. 13e. Vlisslngen St. Jacobsstraat 1. Rotterdam Korte Hoogstraat 37. VOORSTELLINGEN OM; 1 uur2'/a uur4 uur 51/s uur7 uur en 8'luur tegen Matinee-prijzen s Drama in 5 Acten. Spoedige radicale genezing door de bekende pillen PRIJS f 2,60. Vlisslngea, St, Jacobsstraat 1, Middelburg, Lange Delft B 13a. Botterdam, Korte Hoogstraat 37. in de onmiddellijke nabijheid van het Station Goes groot 80 tot 140 M2. Brieven met opgaaf van prijs en juiste omschrijving onder letter J. bureau van dit blad. DE ONTVANGER-GRIFFIER van het Waterschap Hoedekenskeike zal tot ontvangst van riijkgschot, pach ten enz van het jaar 1921/22 zijn laatsten zitdag houden op Donderdag 1 December 1921 des voormiddags van 9.30 uur tot 11 uur te Kwadentfamm3 bij P. de Baas en des namiddags van 12 30 uur tot 2 uur te Hoedekenskerke in 't Ge meentehuis. Geheele aanzuiver! lg van het nog verschuldigde wordt beleefd en dringend verzocht. De Ontv.-Griffier voornoemd, J. v. d. DRIES. bij C. KOSTEN te 's Gravenpolder. Gemeente WEMELDINGE. te beginnen op 8 DECEMBER 1921. De Burgemeester der gemeente Baarland maakt lekend le. Ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet zal eene commissie uit Gedeputeerde Staten der provincie Zeeland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen ingenieur en het hoofd van het bestuur der gemeente, in het gemeentehuis aldaar zitting houden den 15 December 1921, te 4 ure, teneinde de bezwaren van belanghebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van een spoorweg van Goes over 's Heer Arendskerke, Borsselen en Hoedekens kerke naar Goes, van Goes over 's Heer Arendskerke naar het Woi- phaartsdijksche veer en van Goes naar Wemeldinge. Belanghebbenden worden uitgenoo- digd hunne bezwaren ter plaatse en ure voormeld, mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te deelen 2e. De stukken, bedoeld in het eerste lid van artikel 12 der Onteigenings wet, worden, ter voldoening aan het tweede lid van dat artikel, ter inzage van een ieder nedergelegd ter Secretarie der gemeente van 28 November 1921, totdat de commissie hare werkzaam heden binnen de gemeente lieeft vol bracht 3e. Het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in het laatste lid van artikel 12 van meergenoemde wet, zal vcor een ieder ter inzage liggen ter secretarie -vaD Goes. De Borgemeester voornoemd, J. ERMERINS. 28 November 1921. De Burgemeester der gemeente Borsselen maakt bekend le. Ter voldoening aan artikel 10 des Onteigeningswet zal eene commissie nit Gedeputeerde Staten der provincie Zeeland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen ingenieur en het hoofd van het bestuur der gemeente, in het gemeentehuis aldaar zitting houden den 15 December 1921, te 11 ure, teneinde de bezwaren van belanghebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van een spoorweg van Goes over 'a Heer Arendskerke, Borsselen en Hoedekens kerke naar Goes, van Goes over 's Heer Arendskerke naar het Wol- phaartsdijksehe veer en van Goes naar Wemeldinge. Belanghebbenden worden uitgenoo- digd hunne bezwaren ter plaatse eu ure voormeld, mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te deelen 2e. De stukken, bedoeld in het eerste lid van artikel 12 der Onteigenings wet, worden, ter voldoening aan het tweede lid van dat artikel, ter inzage van een ieder nedergelegd ter Secretarie der gemeente van 28 November 1921, totdat de commissie hare werkzaam heden binnen de gemeente heeft vol bracht 3e. Het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in het laatste lid van artikel 12 van meergenoemde wet, zal voor een ieder ter inzage liggen ter secretarie van Goes. De Burgemeester voornoemd, J. L. RICHEL. 28 November 1921. De Burgemeester der gemeente Driewegen maakt bekend le. Ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet zal eene commissie uit Gedeputeerde Staten der provincie Zeeland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen ingenieur en het hoofd van het bestuur der gemeente, iu liet gemeentehuis aldaar zitting houden den 15 December 1921, te 1$ ure, teneinde de bezwaren van belanghebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van een spoorweg van Goes over 's Heer Arendskerke, Borsselen en Hoedekens kerke naar Goes, van Goes over 's Heer Arendske.ke naar het Wol- phaartsdijksche veer en van Goes naar W emeldinge. Belanghebbenden worden uitgenoo- digd hnnne bezwaren ter plaatse en ure voormeld, mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te deelen 2e. De stukken, bedoeld in hel eerste lid van artikel 12 der Onteigenings wet, worden, ter voldoening aan het tweede lid van dat artikel, ter inzage van een ieder nedergelegd ter Secretarie der gemeente van 28 November 1921, totdat de commissie hare werkzaam heden binnen de gemeente heeft vol bracht 3e. Het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in het laatste lid van artikel 12 van meergenoemde wet, zal voor een ieder ter inzage liggen ter secretarie van Goes. De Burgemeester voornoemd, L. W. B. A. MULDER. 28 November 1921. De Burgemeester der gemeente Hllewoutsdijk maakt bekend le. Ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet zal eene commissie uit Gedeputeerde Staten der Provincie Zeeland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen ingenieur en het hoofd van liet bestuur der gemeente, in het gemeentehuis aldaar zittiug' houden den 16 December 1921, te 2'/i, ure teneinde de bezwaren van belanghebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van een spoorweg van Goes over 's Heer Arendskerke, Borsselen en Hoedekens kerke naarj Goes, van Goes over 's Heer Arendskerke naar het Wol- phaartsdijksche veer en van Goes naar Wemeldinge. Belanghebbenden worden uitgenoo- digd hunne bezwaren ter plaatse en ure voormeld, mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te deelen 2e. De stukken, bedoeld in het eerste lid van artikel 12 der Onteigenings wet, worden, ter voldoening aan het tweede lid van dat artikel, ter inzage van een ieder nedergelegd ter Secretarie der gemeente van 28 November J921, totdat de commissie hare werkzaam heden binnen de gemeente beeft vol bracht 3e. Het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in liet laatste lid van artikel 12 van meergenoemde wet, zal voor een ieder ter inzage liggen ter secretarie van Goes. De Burgemeester voornoemd, E. A. VAN DER BENT. 28 November 1921. De Burgemeester der gemeente Goes maakt bekend le. Ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet zal eene commissie uit Gedeputeerde Staten der provincie Zeeland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen ingenieur en het hoofd van het bestuur dei gemeente, in het gemeentehuis aldaar zitting houden den 16 December 1921, te IV/i ure, teneinde de bezwaren van belanghebbenden aan te hoofen tegen het plan van aanleg van een spoorweg van Goes over 's Heer Arendskerke, Borsselen en Hoedekens kerke naar Goes, van Goes over 's Heer Arendskerke naar het Wol- pbaartsdijksche veer en van Goes naar Wemeldinge. Belanghebbenden worden uitgenoo- digd hunne bezwaren ter plaatse en ure voormeld, mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te deelen 2e. De stukken, bedoeld in bet eerste lid van artikel 12 der Onteigenings wet, worden, ter voldoening aan het tweede lid van dat artikel, ter inzage van een ieder nedergelegd, ter Secretarie der gemeente van 28 November 1921, totdat de commissie hare werkzaam heden binnen de gemeente beeft vol bracht 3e. Het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in liet laatste lid van artikel 12 van meel genoemde wet, zal voor een ieder ter inzage liggen ter secretarie van Goes. De Burgemeester voornoemd, HAJENIUS. 28 November 1921. De Burgemeester der gemeente 's Gravenpolder maakt bekend le. Ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet zal eene commissie uit Gedeputeerde Staten der provincie Zeeland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen ingenieur en het hoofd van het bestuur der gemeente, in het gemeentehuis aldaar zitting houden den 14 December 1921, te 10 ure, teneinde de bezwaren van belanghebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van een spoorweg van Goes over 's Heer Arendskerke, Borsselen en Hoedekens kerke naar Goes, van Goes over 's Heer Arendskerke naar het Wol- phaartsdijksohe veer en van Goes naar Wemeldinge. Belanghebbenden worden uitgenoo- digd hunne bezwaren ter plaatse en ure voormeld, mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te deelen 2e. De stukken, bedoeld in het eerste lid van artikel 12 der Onteigenings wet, worden, ter voldoening aan het tweede lid van dat artikel, ter inzage van een ieder nedergelegd ter Secretarie der gemeente van 28 November 1921, totdat de commissie hare werkzaam heden binnen de gemeente heeft vol bracht 3e. Het uitgewerkt plan van het geheele werk bedoeld in het laatste lid van artikel 12 van meergenoemde wet, zal voor een ieder ier inzage liggen ter secretarie van Goes. De Burgemeester voornoemd, D. P. PRüMERS. 28 November 1921. De Burgemeester der gemeente 's Heer Abtskerke maakt bekend le. Ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet zal eene commissie uit Gedeputeerde Staten der provincie Zeeland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen ingenieur en het hoofd van het bestuur der gemeente, in bet gemeentehuis aldaar zitting houden den 14 December 1921, te 11 ure, teneinde de bezwaren van belanghebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van een Spoorweg van Goes over 's Heer Arendskerke, Borsselen en Hoedekens kerke naar Goes, van Goes over 'sHeer Arendskerke naar het Wol- pliaartsdijksche veer en van Goes naar Wemeldinge. Belanghebbenden worden uitgenoo- digd hunne bezwaren ter plaatse en ure voormeld, mondeliug of schriftelijk aan genoemde commissie_ mede te deelen 2e. De stukken, bedoeld in het eerste lid van artikel 12 der Onteigenings wet, worden, ter voldoening aan het tweede lid van dat artikel, ter inzage van een ieder nedergelegd ter Secretarie der gemeente van 28 November 1921, totdat de commissie hare werkzaam heden binnen de gemeente heeft vol bracht 3e. Het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in het laatste lid van artikel 12 van meergenoemde wet, zal voor een ieder ter inzage liggen ter secretarie van Goes. De Burgemeester voornoemd, W. VAN LIERE. 28 November 1921. De Burgemeester der gemeente 's Heer Arendskerke maakt bekend le. Ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet zal eene cummissie uit Gedeputeerde Staten der provincie Zeeland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen ingenieur en het hoofd van het bestuur der gemeente, in het gemeentehuis aldaar zittiug houdenden 13 December 1921, te 11 '/a ure, teneinde de bezwaren van belanghebbende i aan te hooren tegen het plan van aanleg van een spoorweg van Goes over 's Heer Arendskerke, Borsselen en Hoedekens kerke naar Goes, van Goes over 's Heer Arendskerke naar het Wol- phaartsdijksohe veer en van Goes naar Wemeldinge. Belanghebbenden worden uitgenoo- digd hunne bezwaren ter plaatse en ure voormeld, mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te deelen 2e. De stukken, bedoeld in het eerste lid van artikel 12 der Onteigenings wet, worden, ter voldoening aan het tweede lid van dat artikel, ter inzage van een ieder nedergelegd ter Secretarie der gemeente van 28 November 1921, totdat de commissie hare werkzaam heden binnen de gemeente heeft vol bracht 3e. Het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in bet laatste lid van artikel 12 van meergenoemde wet, zal voor een ieder ter inzage liggen ter secretarie van Goes. De Burgemeester voornoemd, LEWE VAN NIJEN8TEIN. 28 November 1921. De Burgemeester der gemeente 's Heerenlioek maakt bekend le. Ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet zal eene oommissie uit Gedeputeerde Staten der provincie Zeeland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen ingenieur en het hoofi van het bestuur der gemeente, in het gemeentehuis aldaar zitting houdenden 15 December 1921, te 98/r ure, teneinde de bezwaren van belanghebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van een spoorweg van Goes over 's Heer Arendskerke, Borsselen en Hoedekens kerke naar Goes, van Goes over 's Heer Arendskerke naar het Wol- phaartsdijksche veer en van Goes naar W emeldinge. Belanghebbenden worden uitgenoo- digd hunne bezwaren ter plaatse en ure voormeld, mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te deelen 2e. De stukken, bedoeld in het eerste lid van artikel 12 der Onteigenings wet, worden, ter voldoening aan het tweede lid van dat artikel, ter inzage van een ieder nedergelegd ter Secretarie der gemeente van 28 November 1921, totdat de commissie hare werkzaam heden binnen de gemeente heeft vol bracht 3e. Het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in het laatste lid van artikel 12 van meergenoemde wet, zal voor een ieder ter inzage liggen ter secretarie van Goes. De Burgemeester voornoemd, TH. C. LUIJCKX. 28 November 1921.

Goessche Courant | 1921 | | pagina 3