Bijvoegsel behoorende bij de Qoesche Courant van Maandag 1 Augustus 1921, No. 90. EERSTE AANVULLING No. 99 De Burgemeester en Wethouders van Goes, doen te weten, dat door den Raad dier gemeente in zijne vergadering van 14 Juli 1921 is vastgesteld de volgende verordening De Raad der Gemeente Goes Overwegende de wenschelijkheid om bepalingen vast te stellen tot beteugeling van drankmisbruik door personen, die als openbare dronkaards bekend staan Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethouders alsmede het advies der Commissie voor Strafverordeningen Gelet op de Gemeentewet Besluit: le. In te trekken de bij Raadsbesluit van 10 Juni 1921, no. 13 vastgestelde Verordening tot wijziging der Verordening op de Tapperijen in de Gemeente Goes 2e. Vast te stellen de volgende verordening Verordening tot wijziging der Verordening op de Tapperijen in de Gemeente Goes. Artikel I. Tusschen de artikelen 8 en 9 wordt.ingevoegd een nieuw artikel, genummerd 8bjs en luidende als volgt 1. Het is verboden in tapperijen toe te laten personen die meermalen wegens openbare dronkenschap veroor deeld zijn of die bekend staan als openbare dronkaards en wier namen door den burgemeester aan den tapper zijn opgegeven 2. Personen als in het eerste lid bedoeld, die zich in een tapperij bevinden, zijn verplicht op eerste aanmaning van een beambte van politie terstond te vertrekken. 3. Het eerste en tweede lid zijn niet van toepassing op personen, bedoeld in artikel 6. Artikel II. Aan het slot van artikel 11 wordt toegevoegd een nieuwe alinea, luidende als volgt die van art: 8 bis met geldboete van ten hoogste f 25, of hechtenis van ten hoogste 6 dagen. Zijnde deze verordening aan de Gedeputeerde Staten van Zeeland volgens hun berigt van den 22 Juli 1921, No. 178, 3e Afdeeling in afschrift medegedeeld. En is hiervan afkondiging geschied,.waar het behoort, den 2 Augustus 1921. De Burgemeester en Wethouders voornoemd, D..D. v. d. BOUT L.B. De Wnd. Secretaris, J. LODDER.

Goessche Courant | 1921 | | pagina bijlage 1