Bij 4e wisseling des jaars onze beste heil wenschen aan familie, vrienden en begunstigers. P. Verburg Mz. en Echtgenoote. Bij den aanvang van het nieuwe jaar veel geluk en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. N M. Krijger Jz. en echtgenoote. Winkelier en Eierhandel. Heil en» zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers in het nieuw begonnen jaar. J. Verburg Mz. en Zuster. Mr. Timmerman. Bij den aanvang van 1921. onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. C. van de Velde, Rustend Landbouwer. Familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van 1921 allen een ge zegend en voorspoedig jaar door ons toegewenscht. P. Polderdijk en Echtgenoote. Veel hdl en zegen toegewenscht bij de intrSle van het nieuwe jaar aan familie, vrienden en bekenden. W. Priester en Echtgenoote, Rustend Landbouwer. Bij de intrede van 192 L aan familie, vrienden en bekenden veel heil èn zegen toegewenscht A. Bruinooge en Echtgenoote, Landbouwer. Driewegen. Bij de wisseling des jaars geluk en voorspoed toegewenscht aan vrienden en bekenden, zoowel buiten als binnen de gemeente. H. Paauwe, Manufacturen. Bij den aanvang van 1921 aan familie, vrienden en begunstigers een gelukkig jaar toegewenscht. A. Gastel. J. A. CastelVan der Maas. Bij den aanvang van 1921 aan familie, vrienden en begunstigers een gelukkig jaar toegewenscht. P. van Loo. M. van LooMarkusse. Ellewoutsdijk. Gelukwensch aan begunstigers, vrien den en hekenden. Familie H. Jansens, Winkelier. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekeiglen. D. Zoeter. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers in 1931. J. de Jonge Mz. G. de JongeReijerse. Hartelijk Nieuwjaar gewenscht aan familie, vrienden en bekenden. Abraham Luteijn en Echtgenoote. Veel heil en zegen in 1921 aan familie, bekenden en begunstigers. J. Rinders, Commissionnair. Veel heil en zegen aan familie, vrienden en bekenden in het nieuwe jaar. J. Nieuwenhuise. Geluk en voorspoed. A. Iluijzen. A. Hoogvliet en kinderen. P. J. Oele. C. J. n. OeleSmallegange, h. g. VGravenpolder. Bij den aanvang van het nieuwe jaar 1921 wenschen ondergeteekenden aan vrienden, bekenden en begunstigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente, een gelukkig Nieuwjaar toe. Gebroeders Verdonk, Conimissionnairs. Onze beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers bij de intrede van hef nieuwe jaar. J. Minnaar en Echtgenoote. Vrienden, bekenden en begunstigers wordt bij de intrede van het nieuwe jaar veel heil en zegen toegewenscht door J. van Damme en Echtgenoote, Smid. L. W. Woutersen. J. J. WoutersenStols, P-f- Heil en zegen aan vrienden en begunstigers in 1921 toegewenscht door J. A. darijsRijk, Herbergier en Zadelmakerij. Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers in 1921 toegewenscht door A. C. Eekhardt en Eehtgènoote. Bakker. Veel heil en zegen aau vrienden en begunstigers in 1921 door E. KesselaarImpens." Herbergier. Aan vrienden en begunstigers een gezegend Nieuwjaar toegewenscht. J Kruis Voorberge, mr. Timmerman. W. Vijverberg. J. VijverbergVan den Berg. P- f- Bij de intrede van 1921 onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. Wed. Lokerse en Kinderen. Bij de intrede van 1921 onze beste wenschen aan familie, vrienden J en bekenden. P. van Boven en Echtgenoote. Bij den aanvang van het nieuwe jaar 1921 wenschen ondergeteekenden aan vrienden, bekenden en begunstigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente, een gelukkig Nieuwjaar. J. Felius en Echtgenoote. Zaadhandelaar. Aan vrienden, bekenden en begun stigers een gezegend Nieuwjaar toe gewenscht door S. Joziasse en Echtgenoote, in rijwielen, motoren, enz. Bij de intrede van 1921 onze beste wenschen aan familie, vrienden, be kenden en begunstigers. A. de Dreu en Echtgenoote, mr. Bakker. Vrienden, bekenden en begunstigers wordt bij de intrede van het Nieuwjaar veel heil en zegen toegewenscht door Gebroeders Hoekman, in Rijwielen. 's H. II. kinderen. Jb. ROUW en Echtgenoote. In Landbouwwerktuigen. iloedebenskerke Aan familie, vrienden, bekenden en begunstigers een gelukkig jaar toege wenscht. M. H. Dekker en Echtgenoote. Gelukkig Nieuwjaar toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden door H. Uittel-hoeve en Echtgenoote, Café „l)e Schelde". Aau familie, vrienden, bekenden eu begunstigers, een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. L. Eous en Echtgenoote, Slager. Hartelijke gelukwensch in 1921 aau familie, begunstigers en bekenden. Jan Lagrand en Echtgenoote, Timmerman. Heiukenszaiid. Heil en zegen aan familie, bekenden eu begunstigers bij den aanvang van het Nieuwjaar. Wed. D. Rijk en Zonen. Nieuwjaarsgroet aan vrienden en be kenden toegewenscht in het Nieuwjaar. J. Vermeulen, bakker. Nieuwjaarswensch aan vrienden, be kenden en begunstigers in het Nieuw jaar. Gebr. Almekinders, Rijwiel- Meubelhandel. Onze beste wenschen aan familie, vrienden eu begunstigers in 1921. J. P. de Regt en Echtgenoote. Schilder. Nieuwjaarsgroet aan vrienden, be kenden en begunstigers toegewenscht in het Nieuwjaar. J. C. v. Iwaarden, Bakker. lerseke. J. van de Velde e* Echtgenoote, Oesterkweekcr. p f. Kapelle. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van het nieuwe jaar. A. van Wingen en Echtgenoote- Kattendijke. Bij den aanvang van 1921 wenschen wij familie en vrienden een recht gelukkig jaar. Jacobus Staal Jz. en echtgenoote. Familie, vrienden en bekenden wor den met den aanvang van het jaar 1921 hartelijk gclukgewenscht door C. Staal Jz. Heil en zegen toegewenscht aan familie en kennissen door den Postbode van Kattendijke. OndergeteekentU wenscht! vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten de gemeente, een gelukkig nieuwjaar. Onder aanbeveling, J. Keukelaar en echtgenoote, Schoenmaker en Winkelier. Hartelijk gclukgewenscht in 1921 aan familie, vrienden en begunstigers door S. van Koeveringe en echtgenoote. Vrachtrijder. De ondergeteekende wenscht aan familie en begunstigers een gelukkig nieuwjaar en beveelt zich verder weer in ieders gunst aan. A. van Waarde Jz., Schoenmaker. Bij 't begin van 1921 veel heil en zegen aan familie, vrienden en beken den, binnen en buiten de gemeente. B. Smits en echtgenoote. Timmerman. Heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. Jobs. van Kleunen. 1). van Kleunen Lindenbergli. Heil en zegen aan familie, vrienden en blekenden bij de wisseling des jaars toegewenscht door H. J. Minnaar en Echtgenoote. De ondergeteekende wenscht allen vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar toe. 1. J. E. Feleus, Hoofdonderwijzer. Krabbendijke. ADR. TOLLENAAR. Familie, vrienden en bekenden een hartelijk Nieuwjaar toegewenscht. A. Lous en Echtgenoote. Mijn beste wenschen bij den aanvang van het nieuwe jaar aan vrienden, hekenden en begunstigers. M. Tollenaar en Familie, mr. Bakker. Aan begunstigers, vrienden en be kenden een gelukkig nieuwjaar toege wenscht" M. Otte, v/h. W. Krijger, Hotel ,,de Koophandel". Ik wenscli al mijn vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze plaats, een gelukkig Nieuwjaar. Dankend voor het genoten vertrouwen, beveel ik mij weer in ieders gunst aan. I. M. .Kurvinek en Echtgenoote Café „Spoorzicht". Mijn beste wenschen bij den aanvang van het nieuwe jaar aan vrienden, bekenden en begunstigers. C. Tollenaar en Kinderen, Gemeente Ontvanger. Aan vrienden en begunstigers veel heil en zegen toegewenscht bij de intrede van het nieuwe jaar. W. J. Staal en Ethtgenoote. Smid. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden aan hunne geachte begunstigers, vrienden en be kenden een gelukkig Nieuwjaar. Abraham van de Sande Jz. en Echtgenoote, Mr. Timmerman. Kloetinge. GEBRs. TRIMPE, Vf- Bij den aanvang van het nieuwe jaar weuscht oudergeteekende Gods besteu zegen aan familie en begunstigers. Wed. L. Meijers. Een gelukkig jaar wordt vrienden en bekenden van harte toegewenscht. W. Schipper en Echtgenoote, Slager. Een gelukkig jaar wordt begunstigers, vrienden en bekenden van harte toe gewenscht. K. L. Kramer, Schilder. Bij deu aanvang van het nieuwe jaar Gods besten zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers door Jan Beenhakker Jbz. en Echtgeno ote Veel heil en zegen toegewenscht aan vrienden en bekenden. P. J. van der Vliet en Echtgenoote. Groe. Visch en Kaashandel. Heilwensch aan familie, vrienden en begunstigers bij de wisseling des jaars. Th. Dagevos en Echtgenoote. Gemeente-Herberg. Misse Mijn clientèle, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. A. Hoebeke, Kleermaker. Mijn beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1921. P. Verburg, Molenaar. Kruiiiingeii. Jobs Kooijman IIC. Kooijmander Weduwen P-f- Onze hartelijke gelukwensehen met 1921. Jan Krijger en Echtgenoote, Mr. Timmerman. Oudelande. Ondergeteekende wenscht aan alle vrienden en bekenden bij den {aanvang Tan het nieuwe jaar veel heil en zegen toe. I. de Bakker. Bij de intrede van het nieuwe jaar Gods hesten zegen toegewenscht aan familie, vrienden en hekenden. Jacob de Jager Wz. Sr. Aan familie, vrienden en bekenden Gods onmisbaren zegen toegewenscht bij het begin van het nieuwe jaar. J. A. de Jager, M. de Jagervan Damme. Aan familie, vrienden en begunsti gers een rijk gezegend jaar toegewenscht J. van der Poel en Echtgenoote, Mr. Timmerman. Bij de intrede van het nieuwe jaar heil en zegen toegewenscht aan familie, rienden en bekenden. Jan de Dreu en kinderen, 't Hof Watervliet. Qyczand. Mijn beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1921. Johs van der Poel, Timmerman en Metselaar. Schore. Bij de wisseling des jaars wenscht ondergeteekende clientèle en vrienden een gelukkig Nieuwjaar. M. in 't Anker Molenaar. Bij de wisseling des jaars familie, vrienden en clientèle een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. J. Rijn, Mr. Slager. Bij den aanvang van 't jaar 1921 familie, vrienden en bekenden Gods besten zegen toegewenscht. W. Rijn, Wethouder. Veel geluk en voorspoed toege wenscht aan familie, vrienden eu be kenden door Familie De Bakker. Chr. Glerum Gemeente Secretaris Schore. m. g. Bij den aanvang van het jaar 1921 wenscht ondergeteekende familie, Clien tèle en vrienden een gelukkig Nieuw jaar. H. v. Koeveringe eu Echtgenoote, Mr. Timmerman. Bij den aanvang van het jaar 1921 mijn hartelijken gelukwensch aan familie vrienden en bekenden. J. Mange en Echtgenoote Bij de wisseling des jaars wenschen wij familie, clientèle en vrienden veel heil en zegen. Jacs. Goud en Echtgenoote. Houthandel. Aau alle vrienden, begunstigers eu bekenden een gelukkig Nieuwjaar. M. Kole, Beurtschipper. Aan alle vrienden, begunstigers eu bekenden een gelukkig Nieuwjaar. Adr. Mieras, Winkelier. Vlake. Bij den aanvang van het jaar 1921 wenscht ondergeteekende. clientèle en vrienden heil en zegen. G. Luijk en Echtgenoote. Stationskoffiehuis. Wemeldinge. Bij de intrede van 1921 onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. E. Lindenbergli en Echtgenoote. L. Lindenberg Cz. 0. LindenbergDaane. Huize Ostria. Onze beste wenschen aan vrienden en clientèle voor 1921. Firma D. Pieterse. Bij de intrede van 1921 onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. P. A. Lindenbergli Ez. en Echtgenoote Geluk en zegen toegewenscht in 192 aan familie, vrienden en begunstige- zoowel binnen als buiten deze gemeen J. Anthoiiise en Echtgeno Bij de intrede van 1921 onze bf wenschen aan familie, vrienden bekenden. A. 1'. Lindenbergli Ez. L. Lindeiiberghde Back. Aan familie, vrienden en bekende l een voorspoedig jaar toegewenscht io J. Lindenbergli Cz. en Echtgenoote, Aannemer. Familie, vrienden en bekenden hei' en zegen toegewenscht door P. Lindenberg en Vrouw. Geluk eu zegen toegewenscht in 1921 aan familie, vrienden en bekenden, zoo- wel binnen als buiten deze gemeente door W. Dekker en Echtgenoote. Bij den aanvang van 1921 wenschen ondergeteekenden familie, vrienden en bekenden een gezegend Nieuwjaar. F. Burger eu Ecktgeneotc. Bij de intrede van 1921 wenscht ondergeteekende vrienden en begunsti gers een gelukkig Nieuwjaar. D. J. Lindenbergli, mr. Bakker, en Echtgenoote. Aau familie, vrienden en bekenden een voorspoedig jaar toegewenscht door C. de Back, rustend Landbouwer. Wolfaartsdijk. Aan begunstigers, vrienden en be. kenden een gezegend Nieuwjaar to. - gewenscht bij de intrede van 1921. W. Haartsen en Echtgenoote. Mr. Schilder. Aan familie, vrienden en bekenden Gods besten zegen toegewenscht met ingang van het nieuwe jaar. A. Beenhakker. W. BeenhakkerKlap, Brievengaarder. Bij den aanvang van het nieuwe jaar veel heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers. P. den Herder, Rustend Timmerman. Aan familie, begunstigers, vrienden en bekenden een gezegend Nieuwjaar toegewenscht. A. den Herder en Echtgenoote. Timmerman. Bij den aanvang van het nieuwe jaar aan familie, vrienden en bekenden een gezegend nieuwjaar toegewenscht. C. van Weele en Echtgenoot. (Perponclierpolder.) Bij deu aanvang van 1921 wenschmi ondergeteekenden aan familie, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. D. v. d. Voorde en Echtgeno e. Wolphaartsdijk (Veer.) Onze beste wenschen aan alle vn i- den en bekenden. J. Lindenbergli en Echtgenoot.

Goessche Courant | 1921 | | pagina 3