Berrarens, Directie en Redactie van de öoesche Courant wenschen al haar lezers, adverteerders, correspon denten, enz in 1921 geluk, gezondheid en voorspoed. ^oes* 'slleer Arendskerfce OU. Zaadteelt Zaadhandel GOES. - 's-Ileer Abtskerke- Biezelinge. Borssele. Bij de intrede des Nieuwen jaars Gods besten zegen toegewenschtdan kend voor het genoten vertrouwen, beveelt ondergeteekende [zich bij voort during aan. A. de Bruijn, Aannemer. Bij den aanvang van het jaar 1921 wenscht ondergeteekende clientèle en vrienden hei] en zegen. B. J. Paasse, Sigarenmagazijn „Insulinde". De beste heilwenschen bij de intrede van het nieuw begonnen jaar 1921 aan begunstigers, vrienden en beken den, zoowel binnen als buiten de stad. Dankend voor het genoten vertrouwen, bevelen wij ons beleefd opnieuw aau. Firma Pennings, Ganzepoortstraat. Aan mijn geachte begunstigers, vrienden en bekenden een gezegend Nieuwjaar toegewenscht door J. P. Boshofl' Jr. Mijn beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1921. Fa. M. Reijerse, Bloemist, Oostsingel N V- CENTRAAL KLEEDINO MAGAZIJN. v./ll. F. Q. C. den" Hot,t.andeiï. Goes. p.f. Mijne besie wenschen aan vrienden en begunstigers bij den aanvang van het jaar 1921. Mij verder aanbevelend, I. Melse, Spekslagerij, Sfoofstraat D 137. Voorspoedig en gelukkig Nieuwjaar toegewenscht door P. Chamuleau, Beestenmarkt, mr. Timmerman en Aannemer, die zich voortdurend blijft aanbevelen als timmerman, metselaar en jalouzieëntnaker. Veel heil en zegen toegewenscht aan vrienden en begunstigers bij de intrede van het nieuwe jaar. L. de Jonge, Molenaar. Bij den aanvang van bet nieuwe jaar wenscht de ondergeteekende familie, vrienden en begunstigers, zoowel bin nen als builen de stad,een gelukkig jaar. F. J. Thiery, Winkelier. Geluk en voorspoed toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. G. S. Knijper, Schilder en Behanger. St. Jacobstraat. Ondergeteekende wenscht aan zijn geachte Clientèle, vrienden en bekenden, veel zegen en voorspoed. D. Knijper, Kleermaker, Keer- en Reparatie-inrichting. „De Kleine Bazar" W. VAN AKEN. Pf- Aan alle vrienden,- familie en be gunstigers een gelukkig Nieuwjaar. C. de Graaft', Kuiperij, Voorstad. Levert en repareert alle soorten Kui- perswerk, alsmede Mandenwerk, Rijs- en Heibezems, Stelen,Stokken, Rijven, enz. Bij den aanvang van het jaar 1921 wenscht ondergeteekende zijn geachten begunstigers een gelukkig jaar tevens dankend voor het zoo ruimschoots ge noten vertrouwen, beveelt hij zich wederom minzaam aan. tl. de Lange, Boek- en Handelsdrukker. Gods besten zegen aan een ieder toegewenscht. Dankende voor het door mij zoo ruimschoots genoten vertrouwen, beveel ik mij weder bij vernieuwing in een ieders gunst aan. Corns, van de Reepe, Schoenbandel en Schoenmakerij, Bij den aanvang van dit jaar brengen de ondergeteekeuden hunne hartelijke gelukwenschen aan begunstigers, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze gemeente. N.V. BEURT- EN VRACHTVAART „MARIA HELENA", GOES. V. h. OSSEWAARDE DEKKER. N. V. BO U W STOF F EN H A N DE L EN STEENHOUWERIJ, v/h M. D. de Putter. Goes. Vlissingen. C. J. van Liere, Melksalon ffde Landbouw", Groote Markt. M. Ruisaard, Vleescbhonwer en Spekslager, wenscht zijn geachte clientèle een ge lukkig Nieuwjaar. M. Rottier, v. h. P. Goedbloed, Lange Vorststraat C 222, Vleeschhouwerij en Spekslagerij. Hartelijk gelukwenseh met 't jaar 1921 aan mijne vrienden, begunstigers en bekenden. Dankzeggend voor bet aan mij gesehonken vertrouwen in bet afgeloopen jaar, beveel ik mij verder minzaam aan. A. Engelvaart, Mr. Smid, Lange Vorststraat. P. 1. SOM ER, Holl. Sigarenmagazijn, Groote Markt. p. f. De ondergeteekende brengt langs dezen weg zijn beste heilwenschen aan vrienden en begunstigers, zoo binnen als buiten deze srad, J. A. Visser. Mijn heilwensch aan begunstigers, vrienden en bekenden, binnen en buiten de gemeente. J. W. van de Weert W.Jz., Bouwmeester. Heil en zegen bij den aanvang van 1921 taan vrienden en begunstigers. Ons weder aanbevelend, W. J. van de Weert Zonen. Onze beste wenschen aan familie* vrienden en begunstigers voor 1921. Jobs. Kloosterman, Handel in Koloniale waren. Lange Kerkstraat C 22. GelukkigNieuwjaar toegewenscht aan vrienden en bekenden. Familie Horsten, Café ,/Slot Oostende." J. de Graag. M. de GraagDe Jonge. In goud en zilver. Groote Markt 2. Een gelukkig en gezegend jaar toe- j gewenscht bij den aanvang van 1921 aan mijn Clientèle, Vrienden en Bekenden. A. A. Somer, Sigarenhandelaar. P. van Iwaavdeu Cz. H. van Iwaardende Vrieze. h. g. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers. M. v. Stee, Schilder. 's-Heer Hendrikskinderenstr. D 95. Ondergeteekende wenscht bij deze zijn clientèle binnen en buiten de stad zijn beste wenschen. J. de Graaff. Voorstad 91. Voorspoedig jaar toegewenscht door C. Paasse, Sigarenfabrikant. L. J. Visser, Rijwielhandel, ,/üe Kampioen". Heil en zegen toegewenscht aan vrienden en begunstigers bij de intrede des nieuwen jaars. Namens wijlen de Wed. J. C. Bruggeman, Fain. Bruggeman. De ondergeteekende wenscht het geachte publiek een gelukkig jaar en beveelt zich beleefd aan voor alle voorkomende werken. M. W. Verplakke, Schilder, behanger en glazenmaker, St. Jacobstraat 46. Bij den aanvang van 1921 worden vrienden en clientele een gelukkig jaar toegewenschl. Opril. P. J. Glerum, In fijne Vleeschwaren. o. f. A. Hollander, Manufacturenhandel, Lange Vorststraat 34 -36- De beste heilwenschen bij de intrede van het nieuw begonnen jaar 1921 aan begunstigers, vrienden en beken den, zoowel binnen als buiten de stad. Dankend voor het genoten vertrou wen, beveel ik mij beleefd opnieuw aan. P. A, Verplakke, Schilder, - Nieuwstraat. Veel geluk en voorspoed aau vrien den en begunstigers. Zaeuwsche Glas- en Verifabriek, WATTEZJ& VOS. H. Schout en Echtgenoote. p. f. A. van den BergYan Gorsel, Koopman in Ijzerwaren, wenscht allen een voorspoedig Nieuw jaar. D. W. Lindenbergh en Echtgenoote. Vf- Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers. C. Butler en Echtgenoote. \V. P. Markusse. J. Markusse—Van Weele. m.g. Heil en zegen aan vrienden, be kenden en begunstigers bij de intrede van het nieuwe jaar. G. Mullie en Echtgenoote. Heil en zegen toegewenscht aan mijn vrienden en bekenden, bij wie ik mij in de gunst en vriendschap blijf aan bevelen. Koopman. C. van Boven en Echtgenoote. P. Traas en Echtgenoote. Pf- Bij den ingang van 1921 veel geluk en zegen toegewenscht. P. Jobse en Echtgenoote. In Kruidenierswaren. Heil en zegen bij de intrede van 1921 aan familie, vrienden en bekenden. H. van Iwaarden, Arts. Veel heil en zegen zij toegewenscht bij den aanvang van het nieuwe jaar aan vrienden, begunstigers en bekenden. Jacob Weststra te en Echtgenoote. Hartelijke gelukwenseh aan vrienden en bekenden bij de intrede van 1921 door Wed. P. van Breda en kinderen. Veel geluk en zegen wordt mijnen vrienden en begunstigers in Zuid- en Noord-Beveland van harte toegewenscht. J. J. Kramer en Echtgenoote. M. Boogerd. M. J. BoogerdMol. „Vredenhof". P- Mijn heilwenseh toegebracht aan familie, vrienden en bekenden, bij de intrede van het jaar 1921. Chr. M. van Iwaarden en Echtgenoote. Heil en zegen wordt aan familie, vrienden en begunstigers toegewenscht door J. J. Harthoorn en Echtgenoote, Bakker en Winkelier, Heil en zegen aan vrienden, beken den en begunstigers in het nieuwe jaar. D. van Damme en Echtgenoote. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van 1921. Jacob Smit Jr. en Echtgenoote, in Rijwielen en Naaimachines. Heil- en zegenwensch aan alle vrien den en bekenden, zoo hier als elders met den aanvang van 1921 door J. Tol hoek en Echtgenoote, Bakker. Hartelijke gelukwenseh in 't nieuw begonnen jaar aan vrienden en hekenden. G. Menlenberg en Echtgenoote. Heil en zegen aan vrienden, be kenden en begunstigers bij de intrede van het nieuwe jaar. J. Smit, Leerhandelaar. Heil en Zegen. J. Nagelkerke en Echtgenoote. Koopman. Bij den aanvang van 1921 onze hartelijke gelukwenschen aan begun stigers, vrienden en familie. M. A. Nijsse Chrz. en Echtgenoote, Broodbakker' Wed. C. de Ruiter. p. f. lie ondergeteekende wenscht zijnen begunstigers een gelukkig nieuwjaar toe en beveelt zich minzaam aan bij zijne medeburgers voor allerlei schilderwerk. P. J. Carels en Echtgenoote mr. Schilder en handel in Meubelen, Veel Heil en Zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van 1921. J. Minnaar. L. MinnaarOp 't Hof. Veel Heil en Zegen aan familie en bekenden bij het intreden van liet nieuw begonnen jaar. J. Burger. P. BurgerTol hoek. Veel heil en zegen bij de intrede van 1921 aan familie, vrienden en bekenden. Jac. van Hekke. en Familie. Coinmissionnair. p. f. Bij den aanvang van 1921 veel heil en zegen toegewenscht aau familie, vrienden en bekenden. M. A. Nijsse en Echtgenoote. Brievengaarder. Heil en Zegen. Gebr. De Ruiter. C. Beenhakker en Echtgenoote, Timmerman en Aannemer. V De ondergeteekeuden wenschen hun vrienden, begunstigers en bekenden in en buiten de gemeente, een gelukkig Nieuwjaar. A. Sanderse Mz. en Echtgenoote, Vleeschhouwer. Geluk en voorspoed bij de intrede van 1921, zoo binnen als buiten de ge meente, aan vrienden en bekenden. Chr. Nijsse, in kruidenierswaren, porcelein, glas- en aardewerk en manufacturen, enz. Een gelukkig nieuwjaar gewenscht aan begunstigers en bekenden. L. A. Dorst, Molenaar. Een gelukkig Nieuwjaar wordt ieder toegewenscht door J. M. Wisse, Hoofdvertegenwoordiger voor Zeeland der N.V. Gelria te Arnhem. Beleefd aanbevelend. L. Kole en Familie. Veel heil en zegen aau' familie, vrienden en begunstigers zoowel binnen als buiten deze gemeente toegewenscht door W. Schalkoord en Echtgenoote. Een gelukkig Nieuwjaar wordt toe gewenscht door Wed. J. Traas en dochter, in Manufacturen. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden bij de intrede van het Nieuwe jaar. H. Harinck, C. HarinckAllemekinders. Baarland. J. J. HOOGVLIET, M. HOOGVLIETBruggeman. p. f. J. BRUGGEMAN, P. BRUGGEMAN -Schipper. A. M. STEKETEE. p.f. Bij de jaarwisseling wenschen wij familie, vrienden, begunstigers en be kenden veel heil en zegen. Mars. Mnrre en Echtgenoote. Ondergeteekende wenscht aan allen een gelukkig jaar. C. van Damme Mz. Heil en zegen toegeweuscht aan familie, vrienden en begunstigers. J. Kloosterman. G. KloostermanRottier. Heilgroet aan familie en bekenden van M. Ferdinandusse en Echtgenoote. p. f. Bij den aanvang van 19S l wensch ik familie, vrienden en bekenden veel geluk en voorspoed. J. Bruinooge Jr., Wethouder. Familie, vrienden, bekenden en be gunstigers, veel geluk en zegen toege wenscht in liet nieuw begonnen jaar. C. de Krijger en Echtgenoote. Goud- en Zilverhandel, Meubelen enz. Bij de intrede van liet nieuwe jaar veel heil en zegen toegewenscht aau familie, beguustigers, vrienden en be kenden. F. W. Perrels, Molenaar. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van 1921. G. Minderhoud en Echtgenoote. Familie, begunstigers, vrienden en bekenden veel geluk en zegen toege wenscht bij de intrede van liet nieuw begonnen jaar. J. van de Velde en Echtgenoote. Winkelier. Bij den aanvang van liet jaar 1921 Gods besten zegen toegewenscht aan familie, vrienden, bekenden en be gunstigers. A. Nieuwenhuijse en Echtgenoote Mr. Smid. Bij den aanvang van 1921 veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. J. Priester Wz. en Echtgenoote. Landbouwer. Onze beste wenschen bij den aan vang van 1921 aan familie, vrienden en bekenden. B. A. Quist en Echtgenoote. Landbouwer^ - Aan familie, vrienden en begunsti gers veel heil en zegen toegewenscht bij den aanvang van het jaar 1921. J. van Liere en Echtgenoote. Mr. Bakker en Winkelier. Bij den aanvang van het jaar 1921 veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. P. Minderhoud Gz. en Echtgenoote, Veel heil eu zegen in liet nieuwe jaar aan familie, vrienden en bekenden, C. Allaart en Echtgenoote.

Goessche Courant | 1921 | | pagina 2