_L Mi I I I MAISON GLEitü3I| AMSTERDAM. ■MÉ! aanvang van het nieuwe jaar te ondergeteekende familie, en begunstigers, zoowel bin- buiten de gemeente, een ge- aar. J. A. de Jager en Echtgenoole. óetinge. Een gelukkig jaar wordt begunstigers, Bmenden en bekenden van harte toe gewenscht. K. L. Kramer, Schilder. Kloetinge. 3ij den aanvang van bet nieuwe jaar Gods beste zegen aan vrienden en :guustigers toegewenscht door Jb. Beenhakker en Echtgenoote. Kloetinge. Hartelijke gelukwensch aan familie vrienden met 1918. D. Lindenbergh en Echtgenoote. Kruiningen. Met de intrede van 1918 heil en zegen toegewenscht aan vrienden en bekenden, zoo buiten als binnen deze gemeente. L. Nieuwenhuijze en Zoon. Kruiningen. Aan familie, vrienden en bekenden veel heil on zegen met de intrede van 1918. J. Krijger Az. Krj/ïningen. Johs. Kooyman. H. C. Kooymander Weduwen. Kruitningen. p. f. Aan/ mijn geachte clientèle een ge- lukkijf nieuwjaar, f J. de Jonge Cz. I en Echtgenoote. Kfuiningen. (Onze hartelijke gelukwenschen bij ds' wisseling des :aars. Kruiningen. J. Blok Az. en familie. Manufacturen. Heil en zegen bij den aanvang dezes toegewenscht aan vrienden en iden door J. Poley en Echtgenoote. Landbouwer. jen aan begunstigers, nden in het nieuwe N. van Sabben. ieuwenhuiseTjebbes. M. Nieuwenhuise. P- f- endijke. vrienden en begunstigers veel zegen toegewenscht bij de in- van het nieuwe jaar. W. J. Staal en Echtgenoote. Kiabbendijke. Smid. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden aan hunne geachte begunstigers, vrienden en be kenden een gelukkig Nieuwjaar. Abraham van de Sande Jz. en Echtgenoote. KrabbeDdijke. Mr. Timmerman. Eamilie, vrienden en bekenden een hartelyk Nieuwjaar toegewenscht. A. Lous en Echtgenoote. Krabbendijke. j 7 Mijn beste wenschen bij den aanvang 'van het nieuwe jaar aan vrienden, bekenden en begunstigers. M. Tollenaar en Eamilie. Krabbendijke. mr. Bakker. Aan begunstigers, ^vrienden en he mden een gelukkig nieuwjaar toege- !nscht. M. Otte, v/h. W. Krijger, Hotel „de Koophandel", rabbendijke. "V Bk wensch al mijn vrienden en be- •taden, zoowel binnen als buiten deze fiats, een gelukkig nieuwjaar. Dankend or het genoten vertrouwen, beveel i2 mij weer in ieders gunst aan. I. M. Kurvinck en Echtgenoote. Café „Spoorzicht". Krabbendijke. Mijn beste wenschen bij den aanvaug van bet nieuwe jaar aan vrienden, bekenden en begunstigers. C. Tollenaar en Kinderen, Gemeente-Ontvanger. Krabb' V Veel heil eu zegen in bet nieuwe jaar aan begunstigers, vrienden en bekenden. P. M. van Baren, Wagenmaker, en Echtgenoote. Krabbendijke. Bij de wisseling des jaars familie, vrienden en bekenden veel heil en zegen toegewenscht. C. C. Stok en Eamilie. Sebore. Veel heil en zegen toegewenscht aan allen, zoowel binnen als buiten deze gemeente. G. J. van Doorn. J. van DoornMallekote. Krabbendijke. Bij de wisseling des jaars wenschen wij families, clientèle en vrienden veel heil en zegen. Jacs. Goud en familie. Houthandel. Schore. Mijn beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1918. B. Poortvliet, Zaadteelt en Zaadhandel. Kwadendamme. Aan familie, clientèle, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar toe gewenscht door L. Willeboer en Echtgenoote. Winkelier. Sebore. Mijn beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1918. P. Verburg, Molenaar. Nisse. Gods besten zegen toegewenscht aan clientèle, vrienden en bekenden. A. Stevense, Schore. Winkelier. J. Dominicus, Bondsrij wielhersteller. Nieuwdorp. p. f. Aan alle vrienden, begunstigers en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. M. Kole, Schore. Beurtschipper. Bij de intrede van 1918 Gods on- misbaren zegen toegewenscht aan fami lie, vrienden en bekenden. J. A. de Jager, M. de JagerVan Damme. Oudelande. Bij de wisseling des jaars wenscht ondergeteekende clientèle en vrienden een gelukkig Nieuwjaar. M. in 't Anker, Schore. Molenaar. Bij den aanvang van bet jaar 1918 wenscht ondergeteekende familie, clien tèle en vrienden een gelukkig Nieuw jaar. H. v. Koeveringe, en Echtgenoote. Schore. Mr. Timmerman, Onze hartelijke gelukwenschen aan familie, vrienden en bekenden. E. Smit, brievengaarder, M. SmitMol Oudelande. Heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. J. Korstanje, Koopman eD Commissionair, en Echtgenoote. Oudelande. Bij den aanvang van het jaar 1918 mijn hartelijken gelukwensch aan familie vrienden en bekenden. J. Mange en Echtgenoote. Schore. Bij de wisseling des jaars wenscht ondergeteekende clientèle, vrienden en kennissen veel heil en zegen. A. Anemaet, Schore. Mr. Schilder. Bij de intrede van bet nieuwe jaar Gods besten zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. J. de Dreu, D. de DreuWisse. Oudelande. Aan familie, vrienden en begunstigers bij de wisseling des jaars Gods besten zegen toegewenscht. M. Karelse en Echtgenoote. Schore. Mr. Slager. Aan familie, vrienden en begunsti gers een rijk gezegend jaar toegewenscht. M. de Vrieze en familie, Oudelande. winkelier. Bij de wisseling des jaars wenschen wij familie, vrienden en kennissen een gelukkig en gezegend jaar. A. Rottier en Echtgenoote. Sehore. Wethouder. Geluk en voorspoed bij de intrede van 1918 toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. M. van Wingen, W. van WingenMeeuwse. Oudelande. Begunstigers, familie en vrienden veel heil ea zegen bijj den aanvang van 1918. Wed. J. Kole—Poly, vrachtrijdster, Schorebrug. en familie. Veel heil en zegen toigewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. J. van der Poel en Echtgenoote, Oudelande. mr. Timmerman. Bij den aanvang van het jaar 1918 wenscht ondergeteekende clientèle en vrienden heil en zegen. G. Luijk en Echtgenoote. Vlake. Stationskoffiehuis. Gods besten zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. Jacob de Jager Wz. Oudelande. Ondergeteekenden wenschen bij de intrede van 1918 aan alle vrienden en bekenden een gelukkig jaar toe. I. de Bakker en Echtgenoote. Oudelande. Bij den aanvaDg van 't nieuwe jaar mijn hartelijken gelukwensch aan vrien den, begunstigers en kennissen. J. Beenbakker, Vlake. Commissionair. Heil en zegen gewenscht aan familie, begunstigers, vrienden en bekenden bij de intrede van bet nieuwe jaar. Gebr, Kopmels, Waarde. Mrs. Schilders. Mijn beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1918. Jac. de Baar, Molenaar. Ovezand. Ondergeteekende wenscht aan familie en bekenden een gelukkig^ nieuwjaar. M. Tolhoek Jz. E. W. TolhoekHarinck. Wilhelminadorp. L. van Weele, molenaar, ea Echt genoote te Rilland, wenscht familie en begunstigers een gezegend nieuwjaar toe. Onze beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers voor 1918. C. de Jonge Pz. en Echtgenoote. Herbergier en Fruitkoopman. Sebore. Heil en zegen toegewenscht bij de intrede van bet nieuwjaar aan familie, vrienden en begunstigers. A. de Graag, C. de GraagDe Jonge. Wilhelminadorp. mr. bakker. D. C. van Maldegem en Echtgenoote, winkelier. Sehore. p. f. Onze beste wenschen aan vrienden en clientèle voor 1918. Eirma D. Pieterse. Wemeldinge. Bij de wisseling des jaars familie, vrienden en clientèle een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. J. Rijn, Mr. Slager. Schore. Veel heil en zegen aan familie, vrienden en bekenden bij de intrede van 1918. Wed. P. Dekkerde Groene. Bij den aanvang van 't jaar 1918 familie, vrienden en bekenden Gods besten zegen toegewenscht. W. Rijn, Wethouder. Schore. Een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht door C. Smits en Zoon. Expeditie en Bevrachtingskantoor. Wemeldinge. Eamilie, vrienden en bekenden hei; en zegen toegewenscht door P. Lindenberg en Vrouw, Wemeldinge. Familie Smits, Hötel Wemeldinge, wenscht allen begunstigers, zoowel bui ten als binnen de gemeente, een voor spoedig nieuwjaar toe. J. Nijssen Pz. en Echtgenoote, wenschen bij de wisseling van het jaar allen vrienden en bekenden veel geluk en voorspoed toe. J. van den Hamer en Eamilie, Molenaar Wemeldinge. p. f. Ti. Lindenberg Cz. C. LindenbergDaaue. Huize Ostria. Wemeldinge. Bij de intrede van 1918 onze beste wenschen aan familie, vrienden en be kenden. P. A. Lindenbergh Ez. en Echtgenoote. Wemeldinge. Bij de intrede van 1918 wenscht ondergeteekende vrienden en begun stigers een gelukkig Nieuwjaar. D. J. Lindenbergh, Wemeldinge. mr. bakker. Aan familie, vrienden en bekenden een voorspoedig jaar toegewenscht door A. Lindenbergh Pz. en Echtgenoote. Wemeldinge. Aan familie, vrienden en bekenden een voorspoedig jaar toegekend door C. de Back. Wemeldinge. De allen. beste wenschen voor 1918 aan Wemeldinge. M. Korstanje en Kinderen. Hotel. Bij de intrede van 1918 wensehen wij vrienden en begunstigers een ge lukkig Nieuwjaar. Adr. Pieterse, en Echtgenoote. Wemeldinge. Mr. bakker. Geluk en zegen toegewenscht in 1918 aan familie, vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente. J. Anthonise en Echtgenoote. Wemeldinge, Bij de intrede van 1918 onze beste wenschen aan familie, vrienden en be kenden. A. P. Lindenbergh Ez. L. Lindenberghde Back. Wemeldinge. Bij de intrede van 1918 onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. E. Lindenbergh en Echtgenoole. Wemeldinge. Aan een ieder wordt een gelukkig Nieuwjaar toegeweuscht door Johs. de Bourgraaf en Echtgenoote. Wemeldinge. Handel in Schapen. Geluk en zegen toegewenscht in 1918 aan familie, vrienden en beken den, zoowel binnen als buiten deze gemeente door W. Dekker en Echtgenoote. Wemeldinge. Bij den aanvang van 1918 wenschen ondergeteekenden hun vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. M. van Oosten en Echtgenoote. Wemeldinge. Vrienden en bekenden wensch ik een gelukkig jaar. J. Karelse Az. Wemeldinge. Boomkweeker. Bij den aanvang van 1918 wenschen ondergeteekenden familie, vrienden en bekenden een gezegend nieuwjaar. F. Burger en Echtgenoote. Wemeldinge. Eamilie, vrienden en bekenden, zoo wel binnen als buiten de gemeente, wordt een rijk gezegend jaar toege wenscht. A. de Groene en Zoon. ^■l Wemelduige. Aan familie, vrienden en bekenden een voorspoedig jaar toegewenscht door J. Lindenbergh Cz, en Echtgenoote, Wemeldinge. aannemer. Aan begunstigers, vrienden en be kenden een gezegend Nieuwjaar toe gewenscht bij de intrede van 1918. W. Haartsen en Echtgenoote, Wolfaartsdijk, mr. Schilder. Aan familie, vrienden en bekenden een gelukkig jaar toegewenscht. J. Lindenbergh en Echtgenoote. Wolfaartsdijk. Een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. van der Voorde. C. van der VoordeParhan. Wolfaartsdijk. Bij den aanvang van het nieuwe jaar veel heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers. Jb. Westplate en Echtgenoote. Wolfaartsdijk. Slager. S. Berrevoet en Echtgenoote, Vrachtrijder. Wolfaartsdijk. p. f. Aan familie, vrienden en begunstigers veel heil en zegen in het nieuwe jaar. W. J. Polderman en Echtgenoote, Wolfaartsdijk. commissionair. Bij den aanvang van het nieuwe jaar veel heil en zegen aan familie, vrien den en begunstigers. P. den Herder, Wolfaartsdijk. timmerman. Bij de wisseling des jaars onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. P. Korstanje. A. Korstanjede Groote- Wolfaartsdijk. Aan familie, vrienden en bekenden Gods besten zegen toegewenscht met ingang van het nieuwe jaar. A. Beenhakker. W. BeenhakkerKlap. Wolfaartsdijk. Aan familie, vrienden en begunstigers veel heil en zegen toegewenscht met het nieuwe jaar. M. Zandee, Kleermaker en Winkelier, Wolfaartsdijk. en Echtgenoote. Veel heil en zegen aan familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van het nieuwe jaar toegewenscht. 0. van Weele en Echtgenoote. I Wolfaartsdijk (Perponcherpolder). Veel heil en zegen in het nieuwe I jaar aan familie, vrienden en begun-l J. Wolfaartsdijk. Poleij, Herbergier, en Echtgenoote De Firma ERANS BERKVENS, Sigarenfabrikant, Eindhoven Opgericht 1878, wenscht aan alle menschen een gi lukkig en voorspoedig 1918. In 1918 veel geluk en voorspoe toegewenscht aan familie, vrienden e begunstigers, zoowel binnen als buite deze gemeente. S. de Winter, Likeurstokerij en Wijnhand „De Bijenkorf", Potterstraat 250. Bergen op Zooi; Mijn beste wenschen aan famil vrienden en begunstigers bij den -- vang van 1918. A. Mourer. Goud, Zilver en Galanterie Bergen op Zoom. A. C. J. van Bijlevelt, Middelburg. Handel in Paktouw, Bindtouw Katoenkoord. P- I Onze hartelijke felicitatie, nieuw begonnen jaar 1918. Familie J. L. Mol. St. Maartensdijk.

Goessche Courant | 1918 | | pagina 6