Burgerlijke Stand van Goes. Van 2731 December. How.-afk.29, Willem Snoep, 27 i., jm. te Goes, en Dirkje-de Fouw, 27 j., jd. to Coiyneplaat. Overleden: 30, Mvlnoe Verbeam, 11 j., t. v. Adrlanoe Verbeem en Jaonmlt.» Koomeh; 30, Pi «ter Verborg, 64 jgehuwd met Janna Lena van der Hey de. Sport. Voetbal. Door het slechte weder zijn Zondag alle BondawedetrjjJen voor de Zuide lijke klussen nltgeiteld Bij de wisseling des jaars aan familie, vrienden en bekenden, zoowel buiten als binnen de gemeente, een gelukkig jaar toegewenscht. Wed. C. Paauwe, Driewegen. in Manufacturen. Veel heil en zegen toegewenscht met ingang van het nieuwe jaar aan familie, vrienden en bekenden. J. Nieuwenhuise A. NieuwenhuiseBruinooge. Ellewoutsdijk. Bij de intrede van het jaar 1918 wenschen wij familie, vrienden en be gunstigers een gelukkig Nieuwjaar toe. Dankbaar voor het genoten vertrouwen, beleefd aanbevelend. J. de Jonge Mz. C. de JongeReijerse. Ellewoutsdijk. Gelukwensch aan familie, vrienden, :n bekenden in 1918. C. van de Velde en Echtgenoote. Ellewoutsdijk. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie vrienden en bekenden. C. Bruinooge. E. Bruinoogede Jager. Ellewoutsdijk. Onze gelukwensch voor 1918 aan milie, vrienden en bekenden. Jacs. Smallegange Jz. Martina Smallegangev. Dijke. Ellewoutsdijk. Veel heil en zegen toegewenscht aan nilie, vrienden en begunstigers in 18. J. Verheijke I en Echtgenoote. Ellewoutsdijk. Veel heil en zegen toegewenscht aan .milie, vrienden en bekenden. D. Zoeter. Ellewoutsdijk. Heilwensch in 1918 aan familie, ienden en begunstigers. A. Huyzen. A. HnyzenHoogvliet. Ellewoutsdijk. Bij de intrede van 1918 onze beste nschen aan familie, vrienden en be nden. Wed. Lokerse en Kinderen, 's Gravenpolder. Jnze beste wenschen aan familie, oden en begunstigers bij de intrede het nieuwe jaar. J. Minnaar, en Echtgenoote. Gravenpolder. il en zegen aan vrienden en be- igers in 1918 toegewenscht ioor P. J. Reijerse, Herbergier, ravenpolder. 1 heil en zegen aan vrienden, len en begunstigers. P. llubregtse en Echtgenoote. iravenpolder. Timmerman. de intrede van 1918 onze beste ren aan familie, vrienden en len. P. van Boven en Echtgenoote. ravenpolder. 1 heil en zegen aan vrienden en itigers in 1918 door I Familie van de Kreeke, Bakker. s Gravenpolder. Bij den aanvang van het nieuwe jaar 1918 wenseht ondergeteekende aan vrienden, bekenden en begunstigers, zoowel binnen als buiten deze ge meente, een gelukkig Nieuwjaar. J. Pelius en Echtgenoote. 's Gravenpolder. Zaadhandelaar. Geluk en voorspoed in het nieuwe j&ar toegewenscht door W. Vijverberg en Echtgenoote. Molen. 's Gravenpolder. Bij den aanvang van het nieuwe jaar 1918 wenschen ondergeteekenden aan vrienden, bekenden en begunstigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente, een gelukkig nieuwjaar toe. Gebroeders Verdonk, 's Gravenpolder. Kooplieden. Heil en zegen aan vrienden, beken den en begunstigers. J. de Graag. M. de GraagDe Jonge. Iu goud en zilver, 's Gravenpolder. Aan vrienden en begunstigers een gezegend Nieuwjaar toegewenscht. J. Kruis Voorberge, mr. Timmerman. 's Gravenpolder. Vrienden, bekenden en begunstigers wordt bij de intrede van bet nieuwjaar veel heil en zegen toegewenscht door A. Bakker en Echtgenoote, 's Gravenpolder. Slager. Scbotter. Bij den aanvang van het Nieuwe jaar 1918 wenseht ondergeteekende aan vrienden, bekenden en begunstigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente, een gelukkig Nieuwjaar toe. J. Verboom, 's Gravenpolder. Sckilder. Vrienden, bekenden en begunstigers wordt bij de intrede van het nieuwe jaar veel heil en zegeD toegewenscht door J. van Damme en Echtgenoote. 's Gravenpolder. Smid. L. W. Woutersen. J. J. WoutersenStols. 's Gravenpolder. p. f. Bij den aanvang en gedurende het jaar 1918 wordt vrienden, begunsti gers, ja allen, veel heil en zegen toe gewenscht door C. Kosten, 's Gravenpolder. Houtkooper. Aan familie, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. J. Rouw, In Eandbouwartikelen. 's Heer Hendrikskinderen. Veel geluk en zegen aan vrienden en bekenden in het nieuw begonnen jaar. D. Rouw Sr. 's Heer Hendrikskinderen. Veel heil en zegen toegewenscht aan alle vrienden en bekenden bij de intrede van het nieuwe jaar. J. Schipper- 's Heer Hendrikskinderen. Bij den aanvang van 1918 wenscben wij familie, vrienden en bekenden Gods onmisbaren zegen toe. M. Vermeule en Echtgenoote, 's Heer Hendrikskinderen. Mijn heilwensch toegebracht aan familie, begunstigers vrienden en be kenden bij de intrede van het jaar 1918. P. Weststrate en Echtgenoote, Bakker. 's Heer Hendrikskinderen. Aan familie, vrienden en begunstigers Gods beste zegen toegewenscht in den nieuwen tijdkring. Dankende voor de gunst, beveel ik mij opnieuw aan. Jac. Snoodijk, en Echtgenoote, winkelier, 's Heer Hendrikskinderen. Aan familie, vrienden en bekenden Gods besten zegen toegewenscht in den nieuwen tijdkring. Jb. Zandee en Echtgenoote. 's Heer Hendrikskinderen. Mijn beste wenschen aan vrienden en begunstigers. Ch. P. Serrarens Jr. Zaadhandel. 's Heerenhoek. Onze beste wenschen aan vrienden en bekenden en begunstigers toege wenscht in het Nienwjaar. Jac. Vermeulou, Heinkenszand. Herbergier. Heil en zegen aan familie, vrienden en bekenden. H. van Iwaarden. Heinkenszand. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van bet Nieuwjaar. A. Mallekoote en Echtgenoote. Heinkenszand. Slager. Nieuwjaarsgroet aan familie, vrienden en bekenden. J. Vermeulen en Zoon, Heinkenszand. Bakker. C. A. Snijders. Schilder en Meubelbandel. Heinkenszand. p. f. Heil en zegen aan familie en be gunstigers bij den aanvang van bet Nieuwjaar. E. J. de Jong/ Heinkenszand. Bierbrouwer. Onze beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1918. J. P. de Regt en Echtgenoote. Heinkenszand. Schilder. De heer en Mevrouw Becking Halbertsma bedanken allen die hen geluk wenschten, en wenschen weder- keerig een ieder alles goeds in 1918, Hoedekenskerke. Gelukkig Nieuwjaar aan familie, vrien den en begunstigers. J. La Grand en Echtgenoote. Hoedekenskerke. Timmerman. Familie, begunstigers, vrienden en bekenden veel geluk en voorspoed toegewenscht in bet nieuw begonnen jaar. M. H. Dekker, Bakker. Joha. DekkerVan Damme. Hoedekenskerke, Hartelijke gelukwensch in 't jaar 1918 aan vrienden en begunstigers. A. van Wingen en Echtgenoote. Kapelle. Molenaar. Familie, vrienden en begunstigers het beste toegewenscht in 1918. J. Huissoon en Echtgenoote. Kapelle. Familie, vrienden en begunstigers een goed jaar toegewenscht. J. Daane. J. Wabeke en Echtgenoote. Kapelle. Hartelijke gelukwensch aan mijne geachte familie, vrienden en begunsti gers, zoowel binnen als buiten deze gemeente. G. van Willigen en Zoon en Echtgenoote, in goud- en zilverwerken, enz. Kapelle. Familie, vrienden en begunstigers een gezegend jaar toegewenscht. H. K. Kramer en Echtgenoote. Kapelle. jmr. Schilder. W. A. de Groene, Kapelle, handel in rijwielen, motoren, naai machines, nikkel- en verlakinrichting, verhuurder van rijwielen, wenseht vrien den en begunstigers een gelukkig Nieuwjaar. Onze beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1918. D. vin Maris en Echtgenoote. Kapelle. mr. Timmerman. Veel geluk en voorspoed in het nieuw begonnen jaar toegewenscht aan begunstigers, vrienden en bekenden. D. C. Nijsse. J. J. NijsseVerboom. Brood-, beschuit-en kleingoedbakkerij. Kapelle. Heil en zegen aan allen. H. J. Ie Clercq en Echtgenoote. Kapelle. Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers in 1918. W. Pieterse en Echtgenoote, Kapelle. mr. Smid. Veel heil en zegen toegewenscht aan vrienden begunstigers in 1918. H. Moerman, mr. Smid- Kapelle. Den burgers wensch ik al te gaar Een rijk gezegend Nieuwe jaar. 't Is mijn oprechte zielebeê: De hemel schenke spoedig vreê. Van distributie Bon-gepiak, Steekt men zoowat geen cent op zak. Zoodra de vrede komt tot stand, Tot heil van 't dierbaar vaderland, Laad ik mijn kar. vast boordevol Met panmekoek en braadvetbol. En 'k deel die aan mijn klanten uit, Zoowaar als 'k beet Kapelle. Marien de Puijt. In kruidenierswaren. Bij den aanvang van het. jaar 1918 Gods onmisbaren zegen toegewenscht aan clientèle, familie en vrienden. Dankbaar voor het genoten vertrou wen, beleefd aanbevelend, J. Burger, Kapelle. mr. Bakker. Veel heil en zegen toegewenscht aan vrienden en begunstigers bij de intrede van het nieuw begonnen jaar. A. van Wingen en Echtgenoote, Kapelle. molenaar. Familie, vrienden en begunstigers, veel geluk en voorspoed toegewenscht door J. Tollenaar •en Zuster. Familie, vrienden en begunstigers wordt een goed jaar toegewenscht door A. J. van Hee en Echtgenoote. Kapelle. Veel heil en zegen wordt familie, vrienden en begunstigers toegewenscht door C. J. van Willigen en Echtgenoote. Kapelle. Heil en zegen wordt vrienden en begunstigers toegewenscht in 1918 door J. de Blieck en Echtgenoote. Café „Postbrug". Kapelle. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers toegewenscht door J. van de Vreugde, Commissionair, en Echtgenoote. Kapelle. Familie en vrienden wordt een ge lukkig jaar toegewenscht door Jan de Jager Jz. Kapelle. De ondergeteekende wenseht allen vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar toe. I. J. E. Feleus, eu Echtgenoote. Kattendijke. Veel geluk ea zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. P. Nieuwenhuijze en Echtgenoote. Kattendijke. Heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. Johs. van Kleunen. D. van KleunenLindenbergli. Kattendijke. Ondergeteekende wenseht familie, vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten de gemeente, een gelukkig nieuwjaar. C. Huudersmark en Echtgenoote. Kattendijke. Wagenmaker. Bij begin van 1918 veel heil en zegen aan familie, vrienden en beken den, binnen en buiten de gemeente. B. Smits, Timmerman. Kattendijke. Veel heil en zegen toea 1918 door J. Domini en El Kattendijke. De ondergeteekende wensc familie, vrienden en begunstigel gelukkig Nieuwjaar toe. A. van Waarde, Kattendijke. Schoenmakg Familie, vrienden en beka worden met den aanvang van he1 1918 hartelijk geluk wenseht 0. Staal Jz.l Kattendijke. Ondergeteekende wenseht familie, vrienden en begunstigers een gelukkig Nieuwjaar. P. Korstanje en Echtgenoote. Kattendijke. Vrachtrijder. Heil en zegen toegewenscht aan familie en kennissen door den Postbode van Kattendijke. Ondergeteekende wenseht vrienden en begunstigers, zoowel binnen als bui ten de gemeente,een gelukkig Nieuwjaar. Onder aanbeveling, 3. beukelaar en Echtgenoote, Winkelier. Kattendijke. H. de Jonge, Ca ié „Tol". Kloetinge. - p. f\ Heilwensch aan familie, vriem begunstigers bij de wisseling des jaar Th. Dagevos en Echtgenoot Gemeente-Herberg. Kloetinge. Bij de wisseling des jaars onze bes wenscben aan familie, vrienden en gnnstigers. L. Meijers en Echtgenoot! Schoenmaker. Kloetinge. Bij den aanvang van bet nieuwe jaer veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. Gebr.s Beenhakker, ,S Timmerlieden. Kloetinge. te-V. Bij de wisseling des jaars w'jenscht de ondergeteekende Gods besten zsgen aan vrienden en begunstigers. Gebr. Stqaub. Kloetinge. Veel heil en zegen toegewensodit aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van het nieuwe jaap Jozi van der Vliet en Kinderenl Kloetinge. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. P. Almekinders en Echta Kloetinge. Veel heil en zegen won aan allen, zoowe' deze gemeente. Kloetinge. Ben gelukkig jaar won ers, vrienden en bekenden Kloetinge. A. Gebrs. Trimpe, Export in Fruit, Groenten en Aardappelen. Kloetinge. p, f. Bij de wisselings des jaars wenschen I wij alle vrienden en bekenden Gods 1 besten zegen toe. C. Hollestelle Az. en Echtgenoote. Kloetinge. Hout en fruitham Bij den aanvang van het nieuw jaa. zij Gods beste zegen aan vrienden en begunstigers toegewenscht door H. M. IJarinck en Echtgenoote. Kloetinge. winkelier. Bij den aanvang van het nieuwe ja; Gods besteu zegen toegewenscht aa_ familie, vrienden en begunstigers door Jan Beenhakker Jbz. j en Echtgenoote/ Kloetinge. J Bij de wisseling des jaars we/eo wij allen vrienden en bekender^ besten zegen toe. Wed. A. IIoliestelV en Ki/ Hout- ent F/®eA Kloetinge. Bij den aanvang van het nieuw jajj zij Gods beste zegen aan familie, W' den en begunstigers toegewenschttdooi A. Karman en Echtgenoote. Kloetinge. Slager. Bij de wisseling des jaars onze beste wenscben aan vrienden en begunstigers. J. Almekinders en Echtgenoote. Handel in Rijwielen, Naaimachines, Kruidenierswaren, enz. Kloetinge.

Goessche Courant | 1918 | | pagina 5