van een nieuwen regenbak, volgens de bepalingen van art. 39ter. daarin te voorzien. Zij zullen deze vergunning nimmer verleenen, indien de aansluiting aan de waterleiding mogelijk is, door het leggen van buizen in straten of wegen of in grond, welke behoort aan den eigenaar der woning en de kosten daarvan voor den eigenaar der woning niet hooger zijn dan die, van het herstellen van den bestaanden of het bouwen van een nieuwen regenbak. Kan de eigenaar der woning zich met de uitkomsten van het onderzoek van Burgemeester en Wethouders niet ver eenigen, dan kan^ hij binnen acht dagen, nadat de uitkomsten van het eerste onderzoek te zijner kennis zijn gebracht, de gezondheidscommissie uitnoodigen het water door een anderen deskundigen bacteriologisch en kwalitatief te doen onder zoeken, welk onderzoek dan beslissend is. De kosten van dit onderzoek komen ten laste van de belanghebbende als dit onderzoek er ook toe leidt, dat de bak geen goed en betrouwbaar drinkwater levert, anders worden de kosten ook van dit onderzoek, door de gemeente gedragen. Als de regenbak, die tengevolge van het bepaalde bij het tweede en derde lid van dit artikel onbruikbaar verklaard is, hersteld is, mag het water uit zoodanigen bak niet gebruikt worden, voordat Burgemeester en Wethouders verklaard hebben, dat hun gebleken is, dat de bak volkomen waterdicht is." Artikel 9. •Voor de woorden: ,,drie maanden" in den eersten regel van artikel 51 te lezen ,,één maand." Artikel 10. Artikel 52 te doen vervallen en daarvoor te lezen Ieder ter bewoning bestemd bestaand gebouw moet voor

Goessche Courant | 1917 | | pagina bijlage 7