de heeren Fokker Co., De Credietvereeniging te Imsterdam Hadt je me maar ADVERTENTIEN. bekwame Boerenknecht, TE KOOP 1 vette Koe, 2 Kalfkoeien, 2 Stieren, 20000 K G Koe mest, 4 a 500 M2. Werk plaats. Agentschap Middelburg, Mr. J. A FOKKER Bij de wisseling des jaars onze beste wenschen aan familie, vrienden en be gunstigers. L. Meijers en Echtgenoote. Schoenmaker. Kloetinge. Bij den aanvang van het nieuwe jaar veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. Gebrs. Beenbakker, Timmerlieden. Kloetinge. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers bij deu aanvang van het nieuwe jaar door A. de Dreu, mr. bakker, en Echtgeuoote. Kloetinge. H. de Jonge, Café „Tol". Kloetinge. p. f. Heilwensch aan familie, vrienden en begunstigers bij de wisseling des jaars. Th. Dagevos en Echtgeuoote. Gemeente-Herberg. Kloetinge. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers bij de wisseling des jaars. Familie H. Blok Azn. Manufacturen. Kapelle. W. A. de Groene, Kapelle, handel in rijwielen, motoren, naai machines, nikkel- en verlakinrichting, verhuurder van rijwielen, wenscht vrien den en begunstigers een gelukkig Nieuwjaar. Onze beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1917. D. van Maris, mr. Timmerman, en Echtgeuoote. Kapelle. Familie, vrienden en begunstigers het beste toegewenscht in 1917. A. Kooman en Echtgeuoote. in zaden en groenten. Kapelle. Familie, vrienden en begunstigers, veel geluk en voorspoed toegewenscht door J. Tollenaar en Zuster, Kapelle. Familie, vrienden en begunstigers wordt een goed jaar toegewenscht door A. J. van Hee, mr. Smid, en Echtgeuoote. Kapelle. "Veel heil en zegen wordt familie, vrienden en begunstigers toegewenscht door C. J. van Willigen en Echteenoote. Kapelle. Veel heil en zegen wordt familie, vrienden en begunstigers toegewenscht in 1917. M. de Puit, winkelier, en Echtgenoote. Kapelle. Hartelijke gelukweusch in 't jaar 1917 aan vrienden en begunstigers. A. van Wingen, Molenaar, en Echtgenoote. Kapelle. Familie, vrienden en begunstigers het beste toegewenscht in 1917. J. Huissoon en Echtgenoote. Kapelle. Familie, vrienden en begunstigers een goed jaar toegewenscht. J. Daane. J. Wabeke eb Echtgenoote. Kapelle. Hartelijke gelukwensch aan mijne geachte familie, vrienden en begunsti gers, zoowel binnen als buiten deze gemeente. G. van Willigen en Zoon en Echtgenoote, in goud- en zilverwerken, enz. Kapelle. Familie, vrienden en begunstigers een gezegend jaar toegewenscht, H. K. Kramer, èn Echtgenoote. mr. Schilder. Kapelle. Heil en zegen wordt vrienden en begunstigers toegewenscht in 1917 door J. de Blieck en Echtgenoote. Café Postbrug". Kapelle. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers toegewenscht door J. van de Vreugde en Echtgenoote. Commissionair. Kapelle. Familie en vrienden wordt een ge lukkig jaar toegewenscht door Jan de Jager Jz. Kapelle. P. PAARDEKOOPER, Vrachtrijder, KAPELLE—GOES v.v wenscht zijn geachte clientèle, vrienden en kennissen een voorspoedig Nieuwjaar. 1 Januari 1917. In 1917 wordt aan familie, vrienden en begunstigers veel heil en zegen toegewenscht door J. Burger en Echtgenoote. Mr. Bakker. Kapelle. Heil en zegen aan familie, vrienden en bekenden bij de wisseling des jaars toegewenscht door Jacobus Smit. Kattendijke. De ondergeteekende wenscht allen vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar toe. 1. J. E. Feleus, onderwijzer. Kattendijke. Veel geluk en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. P. Nieuweubuijze en Echtgenoote. Kattendijke. Heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. Johs. van Kleunen. D. van KleunenLindenbergh. Kattendijke. Ondergeteekende wenscht familie, vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten de gemeente, een gelukkig nieuwjaar. C. Hundersmark en Echtgenoote. Wagenmaker. Kattendijke. Bij begin van 1917 veel heil en zegen aan familie, vrienden en beken den, binnen en buiten de gemeente. B. Smits, Timmerman. Kattendijke. Ondergeteekende wenscht familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. P. Korstanje en Echtgenoote. Vrachtrijder te Kattendijke. Heil en zegen toegewenscht aan familie en kennissen door den Postbode van Kattendijke. Ondergeteekende wenscht vrienden en begunstigers, zoowel binnen als bui ten de gemeente, een gelukkig nieuwjaar. Onder aanbeveling, J. Keukelaar en Echtgenoote. Winkelier. Kattendijke. Veel heil en zegen toegewenscht in 1917 door J. Dominicus, Mr. Smid, en Echtgenoote. Kattendijke. Familie, vrienden en bekenden wor den met den aanvang van het jaar 1917 hartelijk geluk gewenscht door C, Staal Jz. Kattendijke. Mijn beste wenschen aan vrienden en begunstigers in 1917. H. de Jonge, Mij. Petrolifêre. Kwadendamme. P. C. NieuwenhuiseTjebbes. M. Nieuwenhuise. p. f. Krabbendijke. Aan vrienden en begunstigers veel heil en zegen toegewenscht bij de in trede van het nieuwe jaar. W. J. Staal en Echtgenoote. Smid. Krabbendijke. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden aan hunne geachte begunstigers, vrienden en be kenden een gelukkig Nieuwjaar. Abraham van de Sande Jz. en Echtgenoote. Mr. Timmerman. Krabbendijke. Familie, vrienden en .bekenden een hartelijk Nieuwjaar toegewenscht. A. Lous en Echtgenoote. Krabbendijke. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden aan hunne geachte begunstigers, vrienden en be kenden een gelukkig jaar. J. Lavooij en Echtgenoote. Krabbendijke. Mijn beste wenschen bij den aanvang van het nieuwe jaar aan vrienden, bekenden en begunstigers. M. Tollenaar, mr. Bakker, en Familie. Krabbendijke. Aan begunstigers, vrienden en be kenden een gelukkig nieuwjaar toege wenscht. M. Otte, v/h. W. Krijger, Hotel „de Koophandel'^ Krabbendijke. Bij den aanvang van 1917 wenscht ondergeteekende aan familie, vrienden, bekenden en begunstigers een gelukkig jaar. Dankend voor het genoten ver trouwen, beveelt hij zich weer in ieders gunst aan. D. Snoep en Echtgenoote, Horlogemaker en Reparateur van Gouden- en Zilverwerken. Krabbendijke. Ik wensch al mijn vrienden en be kenden, zoowel binnen als buiten deze plaats, een gelukkig nieuwjaar. Dan. kend voor het genoten vertrouwen beveel ik mij weer in ieders gunst aan_ I. M. Kurvinck en Echtgenoote. Café „Spoorzicht". Krabbendijke. Mijn beste wenschen bij den aanvang van het nieuwe jaar aan vrienden, bekenden en begunstigers. C. Tollenaar, Gemeente-Ontvanger. en Kinderen. Krabbendijke. Veel heil en zegen in het nieuwe jaar aan begunstigers, vrienden en bekenden. P. M. van Baren, Wagenmaker, en Echtgenoote. Krabbendijke. Veel heil en zegen aan begunstigers, vrienden en bekenden in het nieuwe jaar. N. van Sabben. Krabbendijke. Bij den aanvang van 1917 wensch ik vrienden, bekenden en begunstigers en verdere cliëntèle een voorspoedig en gelukkig jaar toe. Hopende het zelfde vertrouwen te genieten, mij in 't afgeloopen jaar geschonken. P. A. Snoep, in goud, zilver, uurwerken enz. Krabbendijke. Veel heil en zegen toegewenscht aan allen, zoowel binnen als buiten deze gemeente. G. J. van Doorn. J. van DoornMallekote. i Krabbendijke. 1 Onze beste wenschen bij de intrede van 1917. Familie J. Blok Az. Manufacturen. Kruiningen. Familie, vrienden en bekenden, bin nen en buiten de gemeente, wordt een gelukkig Nieuwjaar .toegewenscht door Jac. Krijger, Bondsweger-schrij ver. Kruiningen. Met de intrede van 1917 heil en zegen toegewenscht aan vrienden en bekenden, zoo buiten als in deze gemeente. L. Nieuwenhuijse en Zoon. Kruiningen. Aan familie, vrienden en bekenden veel heil en zegen met de intrede van 1917. «J. Krijger Az. Kruiningen. Aan familie, vrienden en begunsti gers een rijk gezegend jaar toegewenscht. M. de Vrieze en Familie, Winkelier. Oudelande. Hartelijke gelukwensch aan familie en vrienden met 1917. D. Lindenbergh en Echtgenoote. Kruiningen. Geluk en voorspoed by de intrede van 1917 toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. M. van Wingen. W. van WingenMeeuwse. Oudelande. Aan vrienden en begunstigers een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. Jan Krijger Jz. mr. Timmerman. Kruiningen. Bij de intrede van 1917 Gods on misbaren zegen toegewenscht aan familie vrienden en begunstigers. Johs. Meeuwse, Mr. Smid, en Echtgenoote. Oudelande. Onze beste wenschen aan familie en vrienden met 1917. J, Wondergem Mz. en Echtgenoote. Kruiningen. Johs. Kooijman. H. C. Kooijmander Weduwen. Kruiningen. p. f. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. J. Korstanje, Commissionnair, Koopman in boter en eieren, en Echtgenoote. Oudelande. Aan familie, vrienden en begunsti gers een gelukkig Nieuwjaar toege wenscht. D. Houtzager en Echtgenoote. Kruiningen. Mijn beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1917. Jac. de Baar, Molenaar. Ovezand. De ondergeteekende wenscht aan vrienden en cliëntèle, zoowel in als buiten de gemeente, Gods besten zegen toe. En beveelt zich verder in ieders «unst aan. J. Dominicus, Rijwielhandelaar. Nieuwdorp. Vrienden en begunstigers een ge lukkig jaar. J. M. Hage, Stationskoffiehuis, Rilland. Bij den aanvang van het jaar 1917 wenscht ondergeteekende cliëntèle en vrienden heil en zegen. G. Luijk, Stationskoffiehuis. Vlake. Onze hartelijke gelukwenschen aan alle vrienden en bekenden bij de intrede van het nieuwjaar. I. de Bakker en Echtgenoote. Oudelande. Bij den aanvang van 't nieuwe jaar mijn hartelijken gelukwensch aan vrien den, begunstigers en kennissen. JBeenhakker, Commissionnair. Vlake. Heil en zegen toegewenscht in 1917. P. van Wingen. E. van WingenVan Damme. Oudelande. Heil en zegen bij de intrede L917 aan vrienden en begunstigers. H. E. Blaauw, Goes. Turfschipper. Aan familie, vrienden en bekenden Gods onmisbaren zegen toegewenscht bij den aanvang van het nieuwe jaar. Jacob de Jager Wz. Oudelande. In 1917 veel geluk en voorspoed toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente. S. de Winter, Likeurstokerij en Wijnhandel „De Bijenkorf", Potterstraat 250. Bergen op Zoom. Bij de intrede van 1917 Gods on misbaren zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. J. de Jager Gz. M. de JagerBruinooge. Oudelande. Onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van bet nieuwe jaar. E. Smit, Brievengaarder, M. SmitMol. Oudelande. Gevraagd tegen 1 Maart een ter bevroniDg Hendriks-Hoeve te Waarde. Adres PANNY, Krabbendjke. Heil en ~egen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van het nieuwe jaar. J. van der Poel en Echtgenoote. mr. Timmerman. Oudelande. Febr. en Maart rekeoirg, keur uit 8, J. HU [GE, Krenkelmarkt, Goes. Vrienden en begunstigers een ge lukkig jaar. L. van Weele, Molenaar, Rilland. bericht, dat aan den heer H. ORONKERS te BOES met ingang van 1 Januari 1917 cp de m^est eervolle wijze ontslag is verleend als CORRESPONDENT TE GOES en dat in zijn plaats als correspondenten zullen optreden KASSIERS COMMISSIONNAIRS IN EPEECTE" te MIDDELBURG, MET BIJKANTOOR TE GOES. Het kantoor te GOES b 1 ij f t gevestigd GROOTE MARKT C GO- De Agent te Middelburg, 10 Nieuwe leuke Voordrachtboekjee die anders f t,— kosten, alsTwee jongens alt de Baa{es. De twee Hengelaars. Besoek b$ Medam 1.mormand. Twee boeiemvriendinnen. De mannelijke Dienstbode. Het Jaar 2000 of de omgedraaide huishouding, etc. etc. te veel om alles op te noemen. Wfl geven daarby Een boek met 110 Volksliederen, sooals: de Vlaamsche Loeaw etc. Verder 't boekDe Komiek, grappige liederen om voor te dragen. Coupletten Een zucht om vrede. Een Koningin Wilhelmina album met 30 fijne platen. Een gezelschapsspel. Het boek van Tolstoi: De Groote Sociale Misdaden en bovendien 4 boeken met Detective Verhaleu. Beusenkoopje 1 Alles by elkander voor 10,90 fr. thuis (postw. of -zegels), Boekh. .EXCELSIOR", v. Beuningea- plaln 13, Amsterdam.

Goessche Courant | 1917 | | pagina bijlage 2