Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. Jac. van der Maale en Echtgenoote. Koopman en Commissionnair. 's Heer Arendskerke. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. A. Schipper en Echtgenoote. Koopman, 's Heer Arendskerke. Bij den ingang van 1917 veel geluk en zegen toegewenscht. P. Jobse en Echtgenoote. In Kruidenierswaren. 's Heer Arendskerke. Gelukkig nieuwjaar aan allen. M. C. IJzerman. In Manufacturen en lleeren- Mode-Artikelen. 's Heer Arendskerke. De beste wenschen bij de intrede van het nieuwe jaar aan familie, vrienden en bekenden. H. Harinck en Echtgenoote. 's Heer Abtskerke. Vrede en voorspoed toegewenscht in 1917 aan familie, vrienden en be kenden door W. van Liere en Echtgenoote. 's Heer Abtskerke. Ondergeteekenden wenschen familie, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. C. van Damme en Echtgenoote. Baarland. Ondergeteekenden wenschen bij de intrede van 1917 hunne familie, vrien den, begunstigers en bekenden een rijk gezegend jaar. P. Braam en gezin. Baarland. Bij den aanvang van het jaar 1917 wenscht ondergeteekende aan familie, vrienden, bekenden en begunstigers een gelukkig jaar toe. Mar. Murre en Echtgenoote. Baarland. Heil- en zegenwensch aan al mijne begunstigers, familie en vrienden bij de intrede van het nieuwe jaar. J. Murre en Echtgenoote. Baarland. Bij de intrede van 1917 wenschen wij familie, vrienden, bekenden en be gunstigers geluk en voorspoed. A. M. Huijssen. C. J. Huijssen Burger. Baarland. Veel geluk en zegen aan begunsti gers, vrienden en bekenden bij de jaarwisseling. II. M. Vercouteren en Echtgenoote. Baarland. Bij de jaarwisseling wenschen wij familie, vrienden, begunstigers en be kenden veel heil en zegen. G. Moerland Gz. en Echtgenoote. Baarland. Bij de intrede van 1917 wenschen wij vrienden en bekenden veel geluk en voorspoed. Chr. Wisse en familie. Baarland. J. J. Hoogvliet. M. HoogvlietBruggeman. Baarland. V. f. Bij de intrede van 1917 wenschen wij familie, begunstigers, vrienden en bekenden veel geluk en voorspoed. Gebrs. Mol, Smederij en Rijwielhandel. Baarland. Ondergeteekenden wenschen familie, vrienden en bekenden geluk en voor spoed in het pas begonnen jaar. A. Nijsse Gz. en Echtgenoote. Baarland. Wij wenschen familie, vrienden en bekenden veel heil en zegen bij de intrede van het Nieuwe jaar. Jvan Wingen en Echtgenoote. Baarland. De familie HoogvlietMonté, wenscht familie, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. Baarland. Bij den aanvang van het jaar veel heil en zegen toegewenscht aan familie, begunstigers, vrienden en bekenden. W. P. Perrels, Molenaar. Borsselen. Familie, begunstigers, vrienden en bekenden veel geluk en zegen toege wenscht in het nieuw begonnen jaar. J. van de Velde en Echtgenoote, Winkelier. Borsselen. Veel heil en zegen toegewenscht aan tamilie, vrienden en bekenden bij den aanvang van 1917. J. Priester Wz., Landbouwer, en Echtgenoote. Borsselen, Bij den aanvang van het jaar 1917 Gods besten zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. A. Nieuwenhuijse, Borsselen. Mr. Smid. Bij den aanvang van 1917 onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. B. A. Quist, Landbouwer, en Echtgenoote. Borsselen. Heil en zegen in bet Nieuwe jaar. C. Allaard en Echtgenoote. Borsselen. Bij den aanvang van 1917 onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. C. van de Velde, rustend Landbouwer. Borsselen. B, de Vos en Echtgenoote. Brievengaarder. Borsselen. m. g. Familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van 1917 allen een ge zegend jaar door ons toegewenscht. P. Polderdijk en Echtgenoote. Borsselen. Bij de wisseling des jaars onze heil- wenschen aan familie, vrienden en be gunstigers. P. Verburg Mz. en Echtgenoote. Borsselen. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers in bet nieuw begon nen jaar. J. Verburg Mz., Timmerman, en Zuster. Borsselen. Veel heil en zegen toegewenscht bij den aanvang van het jaar 1917 aan familie, vrienden en begunstigers. L. Nieuwenhuijse, Mr. Smid. Borsselen. Bij den aanvang van 1917 mijn beste wenschen aan familie, vrienden en be gunstigers. Wed. A. Mol. Borsselen. Familie, begunstigers, vrienden en bekenden veel geluk en zegen toege wenscht in het nieuw begonnen jaar. C. de Krijger en Echtgenoote. Borsselen. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van 1917. 0. Blok Az., Part., en Echtgenoote. Borsselen. Bij de intrede van 1917 wenschen wij familie, vrienden en bekenden veel geluk en voorspoed. J. Bruinooge Jr., Wethouder, en Echtgenoote. Borsselen. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van 1917. G. Minderhoud en Echtgenoote, Borsselen. Bij den aanvang van 1917 aan familie, vrienden en bekenden Gods besten zegen toegewenscht. C. Traas. Biezelinge. Bij deze brengen wij onze beste wenschen aan familie, vrienden en be gunstigers bij den aanvang van 1917. P. van Iwaarden. A. van IwaardenDe Vrieze. Biezelinge. Heilgroet aan familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van 1917, M. Ferdinandusse, Waterb. Ambtenaar, Biezelinge. Heil en zégen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. Jan Kloosterman, Bakker. Biezelinge. Alle begunstigers, vrienden en be kenden een gelukkig jaar toegewenscht Opnieuw aanbevelend, G. Hundersmarck, mr. Smid. Biezelinge. Veel heil en zegen aan begunstigers, familie en vrienden, W. Bierens, mr. Timmerman, Biezelinge. Allen Gods besten zegen. P. Fraanje Jz. Biezelinge. Allen veel heil en zegen toegewenscht. P. Butler, mr. Smid. Biezelinge. Een gelukkig jaar toegewenscht aan begunstigers, familie en vrienden. M. de Jonge, mr. Schoenmaker. Biezelinge. Bij de wisseling des jaars de harte lijkste gelukwenschen aangeboden aan begunstigers, familie en vrienden. W. Bierens Jr. L. L. BierensDe Kam. Architect. Biezelinge. Bij de intrede van het nieuwe jaar de beste wenschen voor iedereen. Aanbevelend, C. J. Butler. Rijwielhandel. Biezelinge. Gods zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden bij de intrede van het nieuwe jaar. C. de Back. Colijnsplaat. Bij den aanvang van 1917 Gods onmisbare zegen toegewenscht aan familie ea vrienden. C. de Jager en Echtgenoote. Driewegen. Veel heil en zegen toegewenscht met ingang van het nieuwe jaar aan fami lie, vrienden en bekenden. J. Nieuwenhuise A. NieuwenhuiseBruinooge. Ellewoutsdijk. Bij de intrede van het jaar 1917 wenschen wij familie, vrienden en be gunstigers een gelukkig Nieuwjaar toe. Dankbaar voor het genoten vertrouwen, beleefd aanbevelend. J. de JoDge Mz. C. de JongeReijerse. Ellewoutsdijk. Gelukwensch aan familie, vrienden en bekenden in 1917. C. van de Velde en Echtgenoote. Ellewoutsdijk. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie vrienden en bekenden. C. Bruinooge. E. Bruinoogede Jager. Ellewoutsdijk. Veel heil en zegen toegewenscht bij den ingang van het Nieuwe jaar, aan familie, vrienden en begunstigers. Anth. Huvzen. A. HuyzenHoogvliet. Ellewoutsdijk. Onze gelukwensch voor 1917 aan familie, vrienden en bekenden. Jacs. Smallegange Jz. Martina Smallegangev. Dijke. Ellewoutsdijk. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers in 1917. J. Verheijke en Echtgenoote. Ellewoutsdijk. Gelukkig Nieuwjaar. Iz. Nortier en kinderen. Ellewoutsdijk. Gods besten zegen toegewenscht aan clientèle, vrienden en bekenden. A. Stevense, Winkelier. Schore. Aan alle vrienden, begunstigers en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. M. Kole, Beurtschipper. Schore. Bij de wisseling des jaars wenscht ondergeteekende clientèle en vrienden oen gelukkig Nieuwjaar. M. in 't Anker, Molenaar. Schore. Bij den aanvang van het jaar 1917 wenscht ondergeteekende familie, clien tèle en vrienden een gelukkig Nieuw jaar. H. v. Koeveringe, Mr. Timmerman. Schore. Bij den aanvang van het Nieuwjaar mijn hartelijken gelukwensch aan familie en vrienden. J. Mange en Echtgenoote. Schore. Bij de wisseling des jaars wenscht ondergeteekende clientèle, vrienden en kennissen veel heil en zegen. A. Anemaet, Mr. Schilder. Schore. Aan familie, vrienden en begunsti gers bij de wisseling des jaars Gods besten zegen toegewenscht. M. Karelse en Echtgenoote, Mr, Slager. Schore. Onze beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers voor 1917. C. de Jonge Pz. en Echtgenoote. Herbergier en Fruitkoopman. Schore. D. 0. van Maldegem en Echtgenoote, winkelier. Schore. p. f. Bij de wisseling des jaars familie, vrienden en clientèle een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. J. Rijn, Mr. Slager. Schore. Bij den aanvang van 'tjaar 1917 familie, vrienden en bekenden Gods besten zegen toegewenscht. W. Rijn, Wethouder. Schore. Bij de wisseling des jaars familie, vrienden en bekenden veel heil en zegen toegewenscht. Mej. de wed. Stols en Kinderen. Schore. Bij de wisseling des jaars bieden wij families, cliëntèle en vrienden onzen hartelijken gelukwensch. Jacs. Goud en familie, Houthandel. Schore. Aan familie, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht door W. de Bakker en Echtgenoote. Schore. Familie Smits, Hótel Wemeldinge, wenscht allen begunstigers, zoowel bui ten als binnen de gemeente, een voor spoedig nieuwjaar toe. J. Nijssen Pz. en Echtgenoote, wenschen bij de wisseling van het jaar allen vrienden en bekenden veel geluk en voorspoed toe. J. van den Hamer en Familie, Molenaar Wemeldinge. p. f. L. Lindenbergk Cz. C. LindenberghDaane. Huize Ostria. Wemeldinge. Bij den aanvang van 1917 wenschen ondergeteekenden familie, vrienden en bekenden een gezegend nieuwjaar. F. Burger en Echtgenoote. Wemeldinge. Familie, vrienden en bekenden, zoo wel binnen als buiten de gemeente, wordt een rijk gezegend jaar toege wenscht. A. de Groene en Zoon. Wemeldinge. Aan familie, vrienden en bekenden een voorspoedig jaar toegewenscht door J. Lindenbergh Cz., aannemer, en Echtgenote. Wemeldinge. Familie, vrienden en bekenden heil en zegen toegewenscht door P. Lindenberg en Vrouw. Wemeldinge. Bij de intrede van 1917 onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. E. Lindenbergh en Echtgenoote. Wemeldinge. Aan een ieder wordt een gelukkig nieuwjaar toegewenscht door Jobs, de Bourgraaf en Echtgenoote. Handel in schapen. Wemeldinge. Geluk en zegen toegewenscht in 1917 aan familie, vrienden en beken den, zoowel binnen als buiten deze gemeente door W. Dekker en Echtgenoote. Wemeldiuge. Bij den aanvang van 1917 wenschen ondergeteekenden hun vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. M. van Oosten en Echtgenoote. Wemeldinge. Vrienden en bekenden wensch ik een gelukkig jaar. J. Karelse Az. Boomkweeker. Wemeldinge. Onze beste wenschen aan vrienden en cliëntèle voor 1917. Firma D. Pieterse. Wemeldinge. Veel heil en zegen aan familie, vrienden en bekenden bij de intrede van 1917. Wed. P. Dekkerde Groene. Wemeldinge. Bij de intrede van 1917 wenscht ondergeteekende vrienden en begunsti gers een gelukkig Nieuwjaar. D. J. Lindenbergh, mr. bakker. Wemeldinge. Aan familie, vrienden en bekenden een voorspoedig jaar toegewenscht door A. Lindenbergh Pz. en Echtgenoote. Wemeldinge. Aan familie, vrienden en bekenden een voorspoedig jaar toegewenscht door C. de Back. Wemeldinge. De beste wenschen voor 1917 aan allen. Wemeldinge. M. Korstanje en Kinderen. Hotel. Bij de intrede van 1917 wensehen wij vrienden en begunstigers een geluk kig Nieuwjaar. Adr. Pieterse, mr. bakker, en Echtgenoote. Wemeldinge. Geluk en zegen toegewenscht in 1917 aan familie, vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente. J. Anthonise en Echtgenoote. Wemeldinge. Aan familie, vrienden en bekenden een gelukkig 1917 toegewenscht. C. Zuijdweg, rustend Landbouwer. Wolfertsdijk.

Goessche Courant | 1917 | | pagina 3