Sigarenmagazijn, De beste wenschen aan vrienden en begunstigers met 1916. M. C. Bouwens en Echtgenoote. Kruiningen. Begunstigers, vrienden en bekenden een gezegend nieuwjaar toegewensclit. AKrijger, mr. Bakker, en Echtgenoote. Kruiningen. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie en vrienden. P. van Iwaarden en Echtgenoote. Kruiningen. M. C. van Strien. Hotel „Wapen van Zeeland". Kruiuingen. p. Aan vrienden en begunstigers onze beste wenschen voor 1910. Familie Baarens. Kruiningen. Begunstigers en vrienden een ge zegend nieuwjaar toegewenscht. C. J. Oele, mr. Smid, en Echtgenoote. Kruiningen. Gelukkig uieuwjaar aan vrienden en begunstigers. Job Sinke en Echtgenoote. Kruiningen. J. Bruijnzeel. Café „Harmonie". Kruiningen. p. f. Familie, vrienden en bekenden, bin nen en buiten de gemeente, wordt een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht door Jacs. Krijger, Bondsweger-Schrij ver. Kruiningen. Mijn beste wenschen aan vrienden en begunstigers met 1916. Joh. A. W. Swart, Boomkweekerij. Kruiningen. Met de intrede van 1916 heil en zegen toegewenscht aan vrienden en bekenden, zoo buiten als in deze ge meente. L. Nieuwenhuijse en familie. Kruiningen. Hartelijke gelukwensch aan familie en vrienden met 1916. D. Lindenbergh en Echtgenoote. Kruiningen. Johs. Kooijman. H. C. Kooijmander Weduwen. Kruiningen. p. f. Aan vrienden en begunstigers een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. Jan Krijger Jz., mr. Timmerman. Kruiningen. N. F. van Dijke en familie. P- f- Familie, vrienden en bekenden, zoo wel binnen als buiten de gemeente, een gelukkig Nieuwjaar. J. Gok Bz. Kruiningen. Onze beste wenschen aan familie en vrienden met 1916. J. Wondergem Mz. en Echtgenoote. Kruiningen. Mijn hartelijke gelukweuschen aan familie en vrienden in 1916, Kruiningen. ■T. Krijger Az. Onze hartelijke felicitatie met het nieuw begonnen jaar. J. L. Mol en Familie. St. Maartensdijk. 19 16. De ondergeteekende wenscht aan vrienden en clientèle, zoowel in als buiten de gemeente, Gods besten zegen toe. Eu beveelt zich verder in ieders gunst aan. J. Dominicus, Rijwielhandelaar. Nieuwdorp. Met den aanvang van 1916 wenschen ondergeteekenden familie, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. J. J. Mol en Echtgenoote. Ovezaud. Mijn beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1916. Jac. de Baar, Molenaar. Ovezand. Onze beste wenschen aan familie, vriendeu en begunstigers voor 1916. C. de Jonge Pz. en Echtgenoote, Herbergier en Fruitkoopman. Schore. Mijn beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1916. Jac. Boonman, Rijwielhandel. Ovezand. D. C. van Maldegem en Echtgenoote, winkelier. Schore. p. f. Bij de wisseling des jaars familie, vrienden en cliëntèle een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. J. Rijn, Mr. Slager. Schore. Zalig Nieuwjaar. F. J. Schuermau, Brievengaarder. Ovezand. Aan familie, vriendeu en bekenden Gods onmisbare zegen toegewenscht bij den aanvang van 1916. J. de Jager Wzu., Wethouder. Oudelaude. Bij den aanvang van 't jaar 1916 familie, vrienden en bekenden Gods besten zegen toegewenscht. W. Rijn, Wethouder. Schore. Bij de intrede van 191G Gods on misbare zegen toegewenscht aau fa milie, vrienden en bekenden. J. de Jager Gz. M. de Jager-Bruinooge. Oudelande. Bij den aanvang van het jaar 1916 wenscht ondergeteekende cliëntèle en vriendeu heil en zegen. G. Luijk, Stationskoffiehuis. Vlake. Heil en zegeu toegewenscht aan fa milie, vrienden en bekenden. F. Smit, brievengaarder, M. Smit-Mol. Oudelande. Bij deu aanvang van 't nieuwe jaar mijn hartelijken gelukwensch aan vrien den, begunstigers en kennissen. J. Beenhakker, Commissionnair. Vlake. Heil eh zegen toegewenscht aan fa milie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van 1916. J. van der Poel, Mr. Timmerman, en Echtgenoote. Oudelande. HOLLANDSCU Groote Markt C 54. AANBEVOLEN MERKEN: LA ESQUISITA 21/. cent. EL CAMPü 2 Vu GUILLAUME TE.LL 3 LA IDEA 4 FLOR DE ESPAGNE 4 OLIVIA 5 REIN AS DEL MAR 6 Aanbevelend, P. I. SO BK ER. Onze beste wenschen aan vrienden en bekenden bij den aanvang van het nieuwe jaar. I. de Bakker en Echtgenoote. Oudelaude. Geluk en voorspoed bij de intrede van 1916 toegewenscht aan familie, vrienden eu begunstigers. M. de Vrieze,- winkelier, en Familie. Oudelande. Aan familie, vrienden en bekenden een gezegend jaar toegewenscht. M. van Wingen en Echtgenoote. Oudelaude. Bij den aanvang van 1916 wenschen ondergeteekenden familie, vrienden en bekenden een gezegend nieuwjaar. F. Burger en Eehtgeuoote. Wemeldinge. Bij de intrede van 1916 Gods on misbare zegen toegewenscht aan fa milie, vrienden en begunstigers. Johs. Meeuwse, mr. smid, en Echtgenoote. Oudelande. Bij den aanvang vau het nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden huu ge- achten begunstigers en vrienden een gelukkig jaar. H. Kosten Cz., Timmerman en Aannemer, en Echtgenoote. Wemeldinge. Bij de wisseling des jaars familie, vrienden en bekenden veel heil en zegen toegewenscht. Mej. de wed. Stols en Kinderen. Schore. Gods hesten zegen toegewenscht aan clientèle, vrienden en bekenden. A. Stevense, Winkelier. Schore. Bij de intrede van 1916 onze beste wenschen aan familie, vrienden en be kenden. P. A. Liudenbergh Ez. en Echtgenoote. Wemeldinge. Aan alle vrienden, begunstigers en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. M. Kole, Beurtschipper. Schore. Bij de intrede van 1916 onze beste wenschen aan familie, vrienden en be kenden. A. P. Lindenbergh Ez. L. Liudenberghde Back. Wemeldinge. Bij de wisseling des jaars wenscht ondergeteekende cliëntèle en vrienden een gelukkig Nieuwjaar. M. in 't Anker, Molenaar. Schore. Bij de intrede vau 1916 wenscht ondergeteekende vrienden en begunsti gers een gelukkig nieuwjaar. D. J. Lindenbergh, mr. bakker. Wemeldinge. Bij deu aanvang vau het jaar 1916 wenscht ondergeteekende familie, cliën tèle eu vrienden eeu gelukkig Nieuw jaar. H. v. Koeveringe, Mr. Timmerman. Schore. Aan familie, vrienden en bekenden een voorspoedig jaar toegewenscht door A. Lindenbergh Pz. en Echtgenoote, Wemeldinge. Bij den aanvang van het Nieuwjaar mijn hartelijken gelukwensch aan familie en vrienden. J. Mange en Echtgenoote. Schore. Aan familie, vrienden eu bekenden een voorspoedig jaar toegewenscht door C. de Back. Wemeldinge. Bij de wisseliug des jaars wenscht ondergeteekende cliëntèle, vrienden en kennissen veel heil en zegen. A. Anemaet, Mr. Schilder. Schore. De beste wenschen voor 1916 aan allen. M. Korstanje en Kinderen. Wemeldinge. Hotel. Aan familie, vrienden en begunsti gers bij de wisseling des jaars Gods besten zegen toegewenscht. M. Karelse en Echtgenoote. Mr. Slager. Schore. Bij de intrede van 1916 wenschen wij vrienden en begunstigers een geluk kig nieuwjaar. Adr. Pieterse, mr. bakker, en Eehtgeuoote. Wemeldinge. Bij den aanvaug van 1916 wenscheu ondergeteekenden hun vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. M. van Oosten, en Echtgenoote. Wemeldinge. Vriendeu en bekenden wensch ik een gelukkig jaar. J. Karelse Az. Boomkweeker. Wemeldinge. Onze beste wenschen aan vrienden en clientèle voor 1916. fa. D. Pieterse. Wemeldinge. Veel heil en zegen aan familie, vrienden en bekenden bij de intrede van 1916. Wed. P. Dekkerde Groene. Wemeldinge. Aan familie, vrienden en bekenden een voorspoedig jaar toegewenscht door Ant, Laven, en Echtgenoote. W emeldinge. Heil en zegen aan vrienden, begun stigers en bekenden bij de wisseling des jaars. J. v. d. Hamer, mr. molenaar, en Echtgenoote. Wemelding. Familie Smits, Hotel Wemeldinge, wenscht allen begunstigers, zooveel bui ten als binnen de gemeente, een voor spoedig Nieuwjaar toe. J. Nijssen Pz. en Echtgenoote, wenschen bij de wisseling van het jaar allen vrienden en bekenden veel geluk en voorspoed toe. P. Liudenbergh Cz. O. LindenberghDaaue. Huize Ostria. Wemeldinge. Bij de intrede van 1916 wenschen wij vrienden en begunstigers een ge lukkig nieuwjaar. Familie de Groene. Stalhouderij. Wemeldinge. Familie, vrienden en bekenden heil en zegen toegewenscht door P. Lindenberg en Vrouw. W emeldinge. Bij de intrede van 1916 onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. E. Lindenbergh en Echtgenoote. Wemeldinge. Aan een ieder wordt een gelukkig jaar toegewenscht door Johs. de Bourgraaf en Echtgenoote. Handel in schapen. Wemeldinge. Geink en zegen toegewenscht in 1916 aan familie, vrienden en beken den, zoowel binnen als buiten deze gemeente door W. Dekker en Echtgenoote. Wemeldinge. Veel heil en zegen toegewenscht aan vrienden en begunstigers. J. Anthonise mr. Slager, en Echtgenoote. Wemeldinge. Familie, vrienden en bekenden, zoo wel binnen als buiten de gemeente, wordt een rijk gezegend jaar toege wenscht. A. de Groene en Zoon. Wemeldinge. Aan familie, vrienden en bekenden een voorspoedig jaar toegewenscht door .T. Liudenbergh Cz., aannemer, en Echtgenoote. Wemeldinge. Bij de wisseling des jaars onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. P. Korstanje. A. Korstanjede Groot». Wolphaartsdijk. Aau mijne geachte begunstigers, fa milie en bekenden een gelukkig nieuw jaar toegewenscht. Jac. Timmermans en Zoon. Commissionnair in Aardappelen, Ajuin, Hooi en Stoo. Wolphaartsdijk, 't Veer. Bij den aanvang van het nieuwe jaar veel heil en zegen aan familie, vrien den en begunstigers. P. den Herder, mr. Timmerman. Wolphaartsdijk. Aan familie, vrienden en bekenden Gods besten zegen toegewenscht met ingang van het nieuwe jaar. A. Beenhakker. W. Beenhakker—Klap. Wolphaartsdijk. Aan familie, vrienden en begunstigers veel heil en zegen toegewenscht met het nieuwe jaar. M. Zaudee en Echtgenoote. Kleermaker en Winkelier Wolphaartsdijk. Veel heil en zegen aan familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van het nieuwe jaar toegewenscht. C* van Weele en Echtgenoote. Wolphaartsdijk (Perponcherpolder). Veel heil en zegen in het nieuwe jaar aan familie, vrienden en begun stigers. J. Poleij en Echtgenoote. Herbergier. Wolphaartsdijk. Aan familie, vrienden en begunstigers veel heil eu zegen in het nieuwe jaar. W. J. Poldermau eu Echtgenoote. Commissionnair. Wolphaartsdijk. Veel heil,,en zegen in het uieuwe jaar toegewenscht aau familie, vrienden en begunstigers. W. Haartseu en Echtgenoote. mr. Schilder. Wolphaartsdijk. Hartelijke gelukwensch aau familie, vrienden en bekenden. J. Lindenbergh en Echtgenoote. Wolphaartsdijk. Heil en zegen toegewenscht aan vrienden, bekenden en begunstigers. J. Verboom en Echtgenoote. Bakker en Winkelier. Wolphaartsdijk. Aan familie, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. D. v. d. Voorde. C. v. d. VoordeParhan. Wolphaartsdijk. Oudergeteekeudc wenscht aan familie en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. M. Tolhoek Jz. E. W. Tolhoekflarinck. Wilhelminadorp. Heil en zegen toegewenscht bij de intrede van het Nieuwjaar aau familie, vrienden en begunstigers. A. de Graag, mr. Bakker. C. de Graagde Jonge. Wilhelminadorp. De Firma FRANS BERKVENS, Sigarenfabrikant, Eindhoven, Opgericht 1873, wenscht aan alle menschen een ge lukkig eu voorspoedig 1916. In 1916 veel geluk en voorspoed toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente. S. de Winter, Likeurstokerij eu Wijnhandel „De Bijenkorf", Potterstraat 250. Bergen op Zoom. Mijn beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers bij den aan vang van 1916. A. Mourer, Goud, Ziiver en Galanterieën. Bergen op Zoom. Joh. de Jonge. Th. de JongeZoeter. N. Vennep. p. f. Johs. Hobbel Jbz., Uienzaadteler, Ooltgensplaat. 1 Jan. 1916. p. f.

Goessche Courant | 1916 | | pagina bijlage 4