Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers in 1916 toegeweuscht door P. Reijerse, Herbergier. 's Gravenpolder. Vrienden, bekenden eu begunstigers wordt bij de intrede van het Nieuwe jaar veel heil en zegen toegeweuscht door Jac. Pierloos en Echtgenoote. Rijwielhandel. 's Gravenpolder. Veel heil en zegen aan vrienden, bekenden en begunstigers. P. Hubregtse en Echtgenoote. 's Gravenpolder. Geluk en voorspoed in het nieuwe jaar toegeweuscht door W. Vijverberg en Echtgenoote. Molen. 's Gravenpolder. Bij den aanvang en gedurende het jaar 1916 wordt vrienden, begunsti gers, ja allen, veel heil en zegen toe geweuscht door C. Kosten, Hontkooper. 's Gravenpolder. Bij de intrede van 1916 onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. P. van Boven en Echtgenoote. 's Gravenpolder. Bij de intrede van 1916 onze beste wenschen aan familie, vrienden en be kenden. Wed. Lokerse en kinderen. 's Gravenpolder. Heil en zegen aan vrienden, beken den en begunstigers. J. de Graag. M. de Graag-de Jonge. In gouc^n zilver. 's Gravenpolder. Aan vrienden en begunstigers een gezegend Nieuwjaar toegewenscht. J. Kruis Voorberge, Mr. Timmerman. 's Gravenpolder. Gemeente-Herberg 's Gravenpolder. Vf' Onze beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers bij de intrede van bet nieuwe jaar. Gebroeders Verdonk. 's Gravenpolder. Bij den aanvang van bet nieuwe jaar 1916 wenschen ondergeteekeuden aan familie, vrienden en bekenden een gezegend nieuwjaar toe. H. Kousemaker, Brievengaarder, en Echtgenoote. 's Gravenpolder. Onze beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers bij de intrede van het nieuwe jaar. J. Miuuaar en Echtgenoote. 's Gravenpolder. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van het nieuwe jaar. A. Mallekoote, Slager, en Ecbtgeuoote. Heinkenszand. lu 1916 wordt aan familie, vrieuden en begunstigers veel heil en zegen toegewenscht door P- f- C. A. Snijder, Schilder. ijsjgj Nieuwjaarsgroet aan familie, vrien den en bekenden. Eamilie J. Zuidweg Sr. Heinkenszand. Onze beste wenschen aan familie, vrienden en begunsligers in 1916. J. P. de Regt, Schilder, en Echtgenoote. Heinkenszand. Veel heil en zegen aan begunstigers, vrienden en bekenden toegewenscht in het nieuwe jaar. E. J. de Jong, brouwer, en Echtgenoote. Heinkenszand. Aan familie, vrienden en begunsti gers onze beste wenschen voor J916. P. A. Vervaat en Echtgenoote. Nieuw Statiouskoffiehuis en Draineerbuizenh. Kapelle bij Goes. J. Burger en Echtgenoote. Mr. Bakker. Kapelle. Veel heil en zegen in 1916. A. Nijssen en familie. Kapelle. Eamilie, vrienden en begunstigers het beste toegewenscht in 1916. J. Huissoon en Echtgenoore. Kapelle. Eamilie, vrienden en begunstigers een goed jaar toegewenscht. J. Daane. J. Wabeke en Echtgenoote. Kapelle. Hartelijkeu gelukwensch aan mijne geachte clientèle, vrienden en begun stigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente. G. van Willigen en Zoon en Echtgenoote, in goud- en zilverwerken, enz. Kapelle. Familie, vrienden en begunstigers een gezegend jaar toegewenscht. H. K. Kramer, mr. schilder, en Echtgenoote. Kapelle. Heil en zegen wordt vrienden en begunstigers toegewenscht in 1916 door J. de Blieck en Echtgenoote. Café „Postbrug". Kapelle. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers bij de wisseling des jaars. Familie H. Blok Azn. Manufacturen. Kapelle. W. A. de Groene, Kapelle, handel in rijwielen, motoren, naaima chines, nikkel- en verlakinrichting, verhuurder van rijwielen, wensclit vrien den en begunstigers een gelukkig Nieuwjaar. Onze beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1916. IX van Maris, mr. Timmerman, en Echtgenoote. Eamilie, vrienden en begunstigers het beste toegewenscht in 1916. A. Kooman, in zaden en groenten, en Echtgenoote. Kapelle. Familie, vrienden eu begunstigers, veel geluk en voorspoed toegewenscht door J. Tollenaar eu Zuster. Kapelle. Eamilie, vrienden en begunstigers wordt een goed jaar toegewenscht door A. J. van Hee, mr. Smid, enj Echtgenoote. Kapelle. Veel heil en zegen wordt familie, vrienden en begunstigers toegeweuscht door C. J. van Willigen en Echtgenoote. Kapelle. Veel heil eu zegen wordt familie, vrienden en begunstigers toegewenscht in 1916. M. de Puit eu Echtgenoote, winkelier. Kapelle. Hartelijke gelukwensch in 'tjaar 1916 aan vrienden en begunstigers. A. van Wingen, Molenaar, eu Echtgenoote. Kapelle. Heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. P. J. Herdink en Echtgenoote. Kloetinge. Veel heil en zegeu toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de gemeente. J. Minnaar, Herbergier. Kloetinge. Bij de intrede van het nieuwe jaar wordt allen, zoo binnen als buiten de gemeente, door mij heil en zegen toe gewenscht. P. Bal. Kloetinge. Bij de wisseling des jaars wenscht de ondergeteekende Gods besten zegen aan vrienden en begunstigers. Familie Straub. Kloetinge. Bij den aanvang van het nienwe jaar Gods besteD zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers door Jan Beenhakker Jbz. en Echtgenoote. Kloetinge. Bij den aanvang van het nieuwe jaar Gods besten zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers door Wed. J. Slabbekoorn eu kinderen. Kloetinge. Een gelukkig jaar wordt begunstigers, vrienden en bekenden van harte toe gewenscht. K. L. Kramer, Schilder. Kloetinge. Bij den aanvang van het nieuwe jaar zij Gods beste zegen aan vrienden en begunstigers toegewenscht door Jb. Beenhakker en Echtgenoote. Kloetinge. Ondergeteekende wenscht familie, vrienden en begunstigers een gezegend Nieuwjaar. P. A. Trimpe, Schilder eu Kamerbehanger. Kloetinge. Veel heil en zegen wordt toegewenscht aan allen, zoowel binnen als buiten deze gemeente. W. Schipper, Slager. Kloetinge. Bij den aanvang van het nieuwe jaar Gods besten zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. H. M. Harinck, winkelier, en Echtgenoote. Kloetinge. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van het nieuwe jaar. Joz. van der Vliet en Kinderen. Kloetinge. Bij tie wisseling des jaars onze beste wenschen aan familie, vrienden en be gunstigers. L. Meijers, Schoenmaker, en Echtgenoote. Kloetinge. Heil en zegen toegewenscht aan vrienden en bekenden bij de intree van 1916, binnen en buiten deze gemeente Kloetinge. Jacobus de Jonge Lz. Heilwensch aan familie, vrienden eu begunstigers bij de wisseling des jaars. Th. Dage vos eu Echtgenoote. Gemeente-Herberg. Kloetinge. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. Chr. Welleman en Zoon. Kloetinge. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. P. Almekinders en Echtgenoote. Kloetinge. Bij den aanvang van het nieuwe jaar veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. Gebrs. Beenhakker, Timmerlieden. Kloetinge. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van het nieuwe jaar door A. de Dreu, mr. bakker, en Echtgenoote. Kloetinge. H. de Jonge, Café „Tol". Kloetinge. p. f. Bij de wisseling des jaars wenschen wij allen vrienden en bekenden Gods besten zegen toe. A. Hollestelle, Echtgenoote, en Kinderen. Hout- en Fruithandelaar. Kloetinge. Bij den aanvang van het nieuwe jaar zij Gods beste zegen aan vrienden en begunstigers toegewenscht door A. Karman, Slager, en Echtgeuoote. Kloetinge. Bij de wisseling des jaars onze beste wenschen aan vrienden en begunstigers. J. Almekinders en Echtgenoote. Handel in Rijwielen, Naaimachines, Kruidenierswaren, enz. Kloetinge. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenscht de ondergeteekende familie, vrienden en begunstigers, zoowel bin nen als buiten de gemeente, een ge lukkig jaar. J. A. de Jager en Echtgenoote. Kloetinge. De ondergeteekende wenscht aan vrienden en begunstigers een gelukkig Nieuwjaar toe en beveelt zich verder in ieders gunst aan- Aanbevelend, A. van Waarde, Schoenmaker. Kattendijke. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. J. Hundersmarck en Vrouw. Mr. Schilder. Kattendijke. Familie, vrienden en bekenden wor den met den aanvang van het jaar 1916 hartelijk geluk gewenscht door C. Staal Jz. Kattendijke. B—glMII II II il-MWIl Heil en zegeu aan familie, vrienden en bekenden bij de wisseling des jaars toegewenscht door Jacobus Smit en Echtgenoote. Kattendijke. De ondergeteekende wenscht allen vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar toe. I. J. E. Feleus, onderwijzer. Kattendijke. Veel geluk en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. P. Nieuwenhuijze en Echtgenoote. Kattendijke. Heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. Jobs. van Kleunen D. van Kleunen—Lindenbergh. Kattendijke. Ondergeteekende wenscht familie vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten de gemeente, een gelukkig nieuwjaar. C. Hundersmark, Wagenmaker, en Echtgenoote. Kattendijke. Bij begin van 1916 veel heil en zegen aan familie, vrienden en beken den. B. Smits, Timmerman. Kattendijke. Ondergeteekende wenscht familie vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. P. Korstanje en Echtgenoote, Vrachtrijder te Kattendijke. Heil en zegen toegewenscht aan familie eu kennissen door den Postbode van Kattendijke. Ondergeteekende wenscht vrienden en begunstigers, zoowel binnen als bui ten de gemeente, een gelukkig nieuwjaar. Onder aanbeveling, J. Keukelaar en Echtgenoote, Winkelier. Kattendijke. Veel keil en zegen toegewenscht in 1916 door J. Dominicus, Mr. Smid, eu Echtgenoote. Kattendijke. Veel heil eu zegen toegewenscht aan allen, zoowel binnen als buiten deze gemeente. G. J. van Doorn. J. van Doom Mallekote. Krahbendijke. Aan begunstigers, vrienden en be kenden een gelukkig nieuwjaar toege wenscht. M. Otte, v/b. W. Krijger, Hotel „de Koophandel". Krahbendijke. Bij den aanvang van 1916 wenscht ondergeteekende aan familie, vrienden, bekenden en begunstigers een gelukkig jaar. Dankend voor het genoten ver trouwen, beveelt hij zich weer in ieders gunst aan. D. Snoep en Echtgenoote, Horlogemaker en Reparateur van Gouden- en Zilverwerken. Krahbendijke. Ik wensch al mijn vrienden en be kenden, zoowel binnen als buiten deze plaats, een gelukkig nieuwjaar. Dan kend voor het genoten vertrouwen, be veel ik mij weer in ieders gunst aan. 1. M. Kurvinck en Echtgenoote. Café „Spoorzicht". Krahbendijke. Mijn beste wenschen bij den aanvang van het nieuwe jaar aan vrienden, bekenden en begunstigers, C. Tollenaar, Gemeente-Ontvanger, en Kinderen. Krahbendijke. Veel heil en zegen in het nieuwe jaar aan begunstigers, vrienden en bekenden. P. M. ran Baren, Wagenmaker, en Echtgenoote. Krahbendijke. Veel heil en zegen aan begunstigers, vrienden eu bekenden in het nieuwe jaar. N. van Sabben en Echtgenoote. Krahbendijke. Bij den aanvang van het jaar 1916 wenscht ondergeteekende zijn geachte clientèle, familie, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar toe. Dankend voor het genoten vertrouwen, ondervon den in het afgeloopen jaar, beveelt hij zich wederom opnieuw in ieders gunst aan. P. A. Snoep, in Goud, Zilver en Uurwerken. Krahbendijke. Een gelukkig en voorspoedig jaar toegewenscht aan familie, vrienden, bekenden en verdere clientèle. C. van Velzen Cz. en Echtgenoote. Boek- en Papierhandel. Aan vrienden en begunstigers veel heil en zegen toegewenscht bij de in trede van het nieuwe jaar. W. J. Staal en 'Echtgenoote. Smid. Krahbendijke. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden aan hunne geachte begunstigers, vrienden en be kenden een gelukkig Nieuwjaar. Abraham van de Sande Jz. en Echtgenoote. Mr. Timmerman. Krahbendijke. Familie, vrienden en bekenden een hartelijk Nieuwjaar toegewenscht. A. Lous en Echtgenoote. Krahbendijke. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden aan hunne geachte begunstigers, vrienden en be kenden een gelukkig jaar. J. Lavooij en Echtgenoote. Krahbendijke. Mijn beste wenschen bij den aanvang van het nieuwe jaar aan vrienden, bekenden en begunstigers. M. Tollenaar, mr. Bakker, en Familie. Krahbendijke. Onze beste wenschen bij de wisse ling des jaars. Familie J. Blok, Manufacturen. Kruiningen. Hartelijken gelukwensch aan vrienden en begunstigers bij den aanvang van 1916. E. van Sparrentak. Kruiningen. Aan onze geachte clientèle wordt bij deze een gelukkig jaar toegeweuscht. P. Witte en Zoon, Handel in Galanterieën, Goud en Zilver.

Goessche Courant | 1916 | | pagina bijlage 3