Bij den aanvang van dit jaar brengt ondergeteekende baar hartelijken geluk wensch aan begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze gemeente. Wed. M. Rijk. Goes. Mijn heilwenseh aan begunstigers, vrienden en bekenden, binnen en buiten de gemeente. J. W. van de Weert W.Jz., Bouwmeester. Ondergeteekende wenscht haren ge- achten begunstigers, met het nieuw begonnen jaar, den besten zegen toe. Birma I. Wessel Co. Goes. Het compliment van den dag aan mijn geachte clientèle. NVCentraal Kleedltig-Magazfjn, v/h. F. Q. C. DEN HOLLANDER. Goes. Bij den aanvang van het nieuwe jaar bied ik mijnen vrienden, bekenden en begunstigers mijne beste heilwen- schen aan. Dankbaar voor het genoten vertrou wen, beveel ik mij beleefd aan. Goes. A. J. van Aken, Boekbinder en Liniëerder. Voorspoedig en gelukkig Nieuwjaar toegewenscht door P. Chamuleau, Goes, Beestenmarkt, mr. timmerman en aannemer, die zich voortdurend blijft aanbevelen als timmerman, met selaar en jalouzieënmaker. Mijn beste wenschen aan vrienden en begunstigers bij de intrede van het jaar 1916. Mij verder aanbevelend, K. Pik, Steeukolenhandelaar. Goes. Heil en zegen toegewenscht bij de intrede van bet Nieuwjaar aan familie, vrienden en begunstigers. J. den Hollander, Schilder. Goes. Hartelijke nieuwjaarswensch aan be gunstigers, vrienden en bekenden. D. Jacobs, Handel in Nieuwe Meubelen, Nieuwstraat D 195. Goes. Heil en zegen toegewenscht aan stad- en landgenooten bij de intrede van 1916. Dankzeggende voor het geschon ken vertrouweu in het afgeloopen jaar, beveel ik verder minzaam aan. C. de Kok Pz., Lange Vorststraat, voorheen Phs. Wessels. I. LÜTEIJN Az.. Coutlseur, Cuisinier, Blader Goes. Al onzen vrienden en begunstigers een gezegend jaar toegewenscht door de Firma Gebrs. Mulder, Korte Kerkstraat. Goes. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenscht de ondergeteekende familie, vrienden en begunstigers, zoowel bin nen als buiten de stad, een gelukkig jaar. F. J. Thiery, Winkelier. Goes. Gods besten zegen toegewenscht aan vrienden en bekenden bij den aanvang van 1916. C. Labeur, handel in schapen. Goes. Veel heil en zegen toegewenscht aan vrienden en begunstigers bij de intrede van het nieuwjaar. L. de Jonge, Molenaar te Goes. Heil en zegen bij den aanvang van 1916 aan vrienden en begunstigers. D. W. den Herder. Ondergeteekende wenscht aan zijn geachte Clientèle, vrienden en bekenden veel zegen en voorspoed. D. Kuijper, Kleermaker. Keer- en Reparatie-inrichting. Th. de Bart wenscht zijn vrienden en begunstigers een gezegend Nieuwjaar toe. Verder zich in de gunst aanbevelend. Goes. Lange Vorststraat. GOESCHE STEENHOUWERIJ, Firma LEENPOEL en DE KAM, wenscht haren geachten vrienden en begunstigers een gelukkigNieuwjaartoe. Bij den aanvang van het jaar 1916 wenscht ondergeteekende clientèle en vrienden heil en zegen. B. J. Paasse. Sigarenmagazijn „Insulinde" Goes. Heilwenseh aan vrienden en begun s tigers. L. de Beste, Goes. D 95. Hartelijke gelukwensch aan mijn geachte clientèle en vrienden. P. Goedbloed, Vleeschhouwer en Spekslager. Goes. Aan mijn geachte begunstigers, vrienden en bekenden een gezegend Nieuwjaar toegewenscht door J. P. Boshoff Jr, Goes. Aan familie, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. Fam. D. Rouw Sr. Goes. Mijn beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1916. M. Reijerse, Bloemist, Goes, Oostsingel. Aan mijne geachte begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de stad, bij de wisseling des jaars de beste heilwenschen. Iz. van Riet, winkelier. Koningstraat D no. 8, Goes. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers. A. Harthoorn. C. HarthoornOele. Slagerij. Goes, Voorstad. Mijne beste wenschen aan vrienden en begunstigers bij den aanvang van het jaar 1916. Mij verder aanbevelend, I. Melse, Spekslagerij. Goes, Stoofstraat D 137. De beste heilwenschen bij de intrede van het nieuw begonnen jaar 1916 aan begunstigers, vrienden en beken den, zoowel binnen als buiten de stad. Dankend voor het genoten vertrouwen, bevelen wij ons beleefd opnieuw aan. Firma Pennings, Gauzepoortstraat, Goes. Heil en zegen toegewenscht aan mijn begunstigers, vrienden en bekenden, bij wie ik mij in de gunst en vriendschap blijf aanbevelen. C. van Boven en Echtgenoote Stationskoffiehuis. 's Heer Arendskerke, Heilwenseh aan familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van het nieuwe jaar. Familie Bedet. 's Heer Arendskerke. Veel heil en zegen bij de intrede van 1916 aan familie, vrienden en bekenden. Jac. van J lekke, commissionnair, en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Veel heil en zegen zij toegewenscht bij den aanvang van het nieuwe jaar aan vrienden en bekenden. J. Noteboom en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen. M. IJzerman, in Manufacturen, 's Heer Arendskerke. Bij den aanvang van 1916 veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. M. A. Nijsse en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Veel heil en zegen in 't nieuwejaar aan familie, vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten de gemeente. Jan Sanderse, slager, en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. De ondergeteekende wenscht zijnen begunstigers een gelukkig nieuwjaar toe en beveelt zich minzaam aan bij zijne medeburgers voor allerlei schilderwerk. P. J. Carels, mr. Schilder en handel in Meubelen, en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen bij de intrede van 1916 aan familie, vrienden en bekenden. H. van Iwaarden, Arts. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers, zoowel binnen als buiten de gemeente, bij het intreden van het nieuwe jaar. H. de Jonge, Steenkolenhandel, 's Heer Arendskerke. Heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. J. Meulenberg en Echtgeuoote, 's Heer Arendskerke. Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers. Wed. J. Beenhakker en Kinderen. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers bij de intrede van het jaar 1916. F. J. Versluis en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Heil en Zegen. Gebr. De Ruiter, 's Heer Arendskerke. Veel heil en zegen in 't nieuwe jaar aan familie, vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten de gemeente. Wed. J. Traas en Dochter, in Manufacturen, 's Heer Arendskerke. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van 1916. Jacob Smit Jr. en Echtgenoote. In Rijwielen en Naaimachines, 's Heer Arendskerke. Wed. F. de Ruiter. P- f- 's Heer Arendskerke. Veel heil en zegen aan familie en bekenden bij het intreden van het nieuw begonnen jaar. J. Burger. P. BurgerTolhoek. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen toegewenscht aan mijn begunstigers, vrienden en bekenden, bij wie ik mij in de gunst en vriendschap blijf aanbevelen. A. Dobbelaar, vrachtrijder. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van 1916. J. Meijers en Echtgenoote. Schoenmaker, 's Heer Arendskerke. Heil- en zegenwensch aan alle vrien den en bekenden, zoo hier als elders, met den aanvang van 1916 door J. Tolhoek en Echtgenoote. Bakker. 's Heer Arendskerke, Hartelijke gelukwensch in 't nieuw begonnen jaar aan vrienden eD bekenden. G. Meulenberg en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen aan vrienden, be kenden en begunstigers bij de intrede van het nieuwe jaar. •T. Smit, i Leerhandelaar. j 's Heer Arendskerke. Hartelijke gelukwensch aan vrienden en bekenden bij de intrede van 1916. I A. Olivier, in Manufacturen, 's Heer Arendskerke. Heil en zegen. J. Nagelkerke, koopman, 's Heer Arendskerke. Bij den aanvang van 1916 onze hartelijke gelukwenschen aan begun stigers, vrienden en familie. M. A. Nijsse Chrz., Broodbakker, en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Wed. C. de Ruiter, 's Heer Arendskerke. P- Veel heil en zegen zij toegewenscht bij den aanvang van het nieuwe jaar aan vrienden, bekenden en begunstigers. P. W. Stoutjesdijk, Molenaar. 's Heer Arendskerke. J. van der Poel en Echtgenoote. p. f. 's Heer Arendskerke. Veel heil en zegen aan familie, vrien den en bekenden, zoowel binuen als buiten deze gemeente, toegewenscht door N. Otte en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen aan vrienden, beken den en begunstigers in het nieuwe jaar. D. van Damme en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Geluk en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. M. de Schipper en Echtgenoote, in Manufacturen, 's Heer Arendskerke. Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers. C. Butler en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. W. P, Markusse. J. MarkusseVan Weele. 's Heer Arendskerke. m. P. Traas en Echtgenoote. p. f. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen wordt aan familie, vrienden en begunstigers toegewenscht door J. J. Harthoorn en Echtgenoote, Bakker en Winkelier, 's Heer Arendskerke. H. Schout en Echtgenoote. P- f- 's Heer Arendskerke. A. van den Berg-van Gorsel, Smid, ziuk- en kachelwerk, wenscht allen een voorspoedig Nieuw jaar. s Heer Arendskerke. D. W. Lindenberg en Echtgenoote. p. f. 's Heer Arendskerke. Bij den aanvang van 1916 wenscht ondergeteekende familie, vrienden en begunstigers een gelukkig Nieuwjaar. Jac. Nijsse en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. De ondergeteekenden wenschen familie, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar toe. J. Timmermau, Veldw., Echtgenoote en Kinderen. s Heer Arendskerke. Bij de intrede van het nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden aan familie, vrienden en begunstigers veel heil en zegen. Jacob de Ruiter en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen toegewenscht aan mijne begunstigers, vrienden en bekenden, bij wie ik mij in de gunst en vriendschap blijf aanbevelen. D. van der Male en Echtgenoote. Schoenmaker. 's Heer Arendskerke. Veel heil en zegen zij toegewenscht bij den aanvang van het nieuwe jaar aan vrienden, begunstigers en bekenden. Jacob Weststrate en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Bij den aanvang van 1916 onz hartelijke gelukwenschen aan beguw stigers, vrienden en bekendèn. Jan van Hekke en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Veel geluk en zegen wordt mijnen vrienden en begunstigers in Zuid- en Noord-Bevelaud van harte toegewenscht. J. J. Kramer en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. M. Boogerd. M. J. BoogerdMol. 's Heer Arendskerke. P- f- Mijn heilwenseh toegebracht aan familie, begunstigers, vrienden en be kenden, bij de intrede van het jaar 1916. Chr. M. van Iwaarden en Echtgenoote. Café „Tol". 's Heer Arendskerke. Veel heil en zegen aan familie, vrien den en begunstigers bij den aanvang van het nieuwe jaar. Joh. Harthoorn en Echtgenoote, in Goud en Zilver, 's Heer Arendskerke. Geluk en voorspoed bij de intrede 1916, zoo binnen als buiten de ge meente, aan vrienden en bekenden. Chr. Nijsse, in kruidenierswaren, porcelein, glas- en aardewerk en manufacturen enz. 's Heer Arendskerke. De ondergeteekenden wenschen hun vrienden, begunstigers en bekenden in en buiten de gemeente een gelukkig Nieuwjaar. Chr. A. Harthoorn Wz. en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Heilwenseh aan familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van het nieuwe jaar. P. de Jonge en Echtgeuoote. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen aan vrienden, be kenden en begunstigers bij de intrede van het nieuwe jaar. G. Mullie en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Mijn heilwenseh toegebracht aan familie, begunstigers, vrienden en be kenden bij de intrede van het jaar 1916. P. Weststrate, Bakker, en Echtgenoote. 's Heer Hendrikskinderen. Veel heil en zegen aan familie, vrien den en bekenden. J. Hariuck en Echtgenoote, 's Heer Hendrikskinderen. Een gelukkig jaar wordt u, cliënten, familie en vrienden toegewenscht. Jb. Rouw, in machinerieën, zaden, enz. 's Heer Hendrikskinderen. Veel geluk en zegen aan vrienden en bekenden in het nieuw begonnen jaar. Wed. J. F. Buise. 's Heer Hendrikskinderen. Heil en zagen toegewenscht aan onze vrienden en bekenden bij de intrede van dit jaar. An. Zandee en Familie, 's Heer Hendrikskiuderen. Veel geluk en zegen aan vrienden en bekenden in het nieuw begonnen jaar. D. Rouw Sr. 's Heer Hendrikskinderen. Veel heil en zegen toegewenscht aan alle vrienden en bekenden bij de intrede van het nieuwe jaar. J. Schipper, Schotter. 's Heer Hendrikskinderen. Bij den aanvang van 1916 wenschen wij familie, vrienden en bekenden Gods onmisbaren zegen toe. M. Vermeule en Echtgenoote. 's Heer Hendrikskinderen.

Goessche Courant | 1916 | | pagina 2