Bij de wisseling des jaars onze beste wenschen aan familie, vrienden en be gunstigers. E. Meijers, Schoenmaker, en Echtgenoote. Kloetinge. Heil en zegen toegewenscht aan vrienden en bekenden bij de intree van 1915, binnen en buiten deze gemeente. Jacobus de Jonge Lz. Kloetinge. Bij de wisseling des jaars wenscht de j ondergeteekende Gods besten zegen aan vrienden en begunstigers. Familie Straub. Kloetinge. Bij den aanvang van het nieuwe jaar i Gods besten zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers door i Jan Beenhakker Jbz. en echtgenoote. Kloetinge. Een gelukkig jaarwordt begunstigers, vrienden en bekenden van harte toe gewenscht. K. L. Kramer, Schilder. Kloetinge. Bij den aanvang van het nieuwe jaar zij Gods beste zegen aan vrienden en begunstigers toegewenscht door Jb. Beenhakker en echtgenoote. Kloetinge. Heilwensch aan familie, vrienden en begunstigers bij de wisseling des jaars. A. Karman, Slager, eu echtgenoote. Kloetinge. Bij de wisseling des jaars onze beste wenschen aan vrienden en begunstigers. J. Allemekinders en echtgenoote. Handel in Rijwielen, Naaimachines, Kruidenierswaren, enz. KloetiDge. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden én begunstigers bij den aanvang van het nieuwe jaar door A. de Dreu, mr. bakker, en echtgenoote. Kloetinge. Bij den aanvang van het nieuwe jaar Gods onmisbare zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers door J. A. de Jager en Echtgenoote. Kloetinge. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van het nieuwe jaar. Joz. van der Vliet en kinderen. Kloetinge. Bij den aanvang vau het nieuwe jaar Gods beste zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. H. M. Harinck, winkelier, en echtgenoote. Kloetinge. Heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. P. J. Herdink eu Echtgenoote. Kloetinge. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de gemeente. J. Minnaar, Herbergier. Kloetinge. Veel heil eu zegen wordt toegewenscht aan allen, zoowel binnen als buiten deze gemeente. W. Schipper, Slager. Kloetinge. Bij de wisseling des jaars wenschen de ondergeteekenden alle vrienden en bekenden Gods besten zegen toe. A. Hollestelle en Echtgenoote en Kinderen. Hout en Fruithandel, Kloetinge. Veel heil en zegen in 1915. Kapelle. A. Nijssen. Hartelijke gelukwensch in 'tjaar 1915 aan vriendeu en begunstigers. A. van Wingen, Molenaar, en Echtgenoote, K apelle. Met de wisseling des jaars harte lijke gelukwenschen aan begunstigers, vrienden eu bekenden. W. Bierens Jr. Architect. Kapelle bij Goes. Heil eu zegen toegewenscht aan fa milie en kennissen door A. de Groene en Echtgenoote. Kapelle. Familie, vrienden en begunstigers veel geluk en voorspoed toegewenscht door J. Tollenaar en Zuster. Kapelle. Familie, vrienden eu begunstigers wordt een goed jaar toegewenscht door A. J. van Hee, mr. Smid, en Echtgenoote. Kapelle. Veel heil en zegen wordt familie, vrienden en begunstigers toegewenscht door C. J. van Willigen en Echtgenoote. Kapelle. Aan familie, vrienden en begunsti gers onze beste wenschen voor 1915. P. A. Vervaat en Echtgenoote. Nieuw Stationskofliehuis. Kapelle bij Goes. Familie, vrienden en begunstigers het beste toegewenscht in 1915. J. Huissoon en echtgenoote. Kapelle. Familie, vrienden en begunstigers een goed jaar toegewenscht. J. Daane. J. Wabeke en echtgenoote. Kapelle. Hartelijke gelukwensch aan mijne geachte cliënten, vrienden eu begun stigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente. G. van Willigen en Zoon en echtgenoote, in goud en zilverwerken, enz. Kapelle. Familie, vrienden en begunstigers een gezegend jaar toegewenscht. H. K. Kramer, mr. schilder, en echtgenoote. Kapelle. Heil en zegen wordt vrienden en begunstigers toegewenscht in 1915 door J. de Blieck en echtgenoote. Café „Postbrug". Kapelle. Heil en zegen aah familie, vrienden en begunstigers bij de wisseling des jaars. Familie H. Blok Azn. Manufacturen. Kapelle. Ondergeteekenden wenschen bij den aanvang van het jaar 1915 hun familie, begunstigers, vrienden en be kenden Gods zegen toe. Dankbaar voor liet genoten vertrouwen, bevelen zij zich weder minzaam aan. J. Burger, mr. bakker, C. BurgerZegers. Kapelle. Hartelijke gelukwensch aan mijne vrienden en begunstigers, zoowel binnen als builen deze gemeente. Jac. Almekinders, in manufacturen. Kapelle. Aan familie en bekenden een geluk kig nieuwjaar toegewenscht door J. Smit en echtgenoote. Kattendijke. Onze beste wenschen bij den aanvang van liet nieuwe jaar aan familie en vrienden. Jacobus Staal Jr. eu echtgenoote. Kattendijke. Familie, vrienden en bekenden wor den met den aanvang van het jaar 1915 hartelijk geluk gewenscht door j C. Staal Jz. Kattendijke. Aan familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar toegewenschl. W. van de Linde en echtgenoote. Kattendijke. Aan familie, vrienden en begunsti gers een gelukkig nieuwjaar. J. Hundersmarck en echtgenoote. Kattendijke. De ondergeteekende wensclit allen vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar toe. I. J. E. Feleus, onderwijzer. Kattendijke. Veel geluk en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. P. Nieuweuhuijze en echtgenoote. Kattendijke. Heel en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. Johs. van Kleunen D. van Kleunen—Lindeiibergh. Kattendijke. Ondergeteekende wenscht familie, vrienden en begunstigers zoowel binnen als buiten de gemeente een gelukkig nieuwjaar. C. Hundersmark, Wagenmaker, eu echtgenoote. Kattendijke. Bij begin van 1915 veel heil en zegen aan familie, vrienden en beken den. B. Smits, Timmerman. Kattendijke. Ondergeteekende wenscht familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. P. Korstanje en echtgenoote, Vrachtrijder te Kattendijke. Veel heil en zegen aan vrienden, bekenden eu cliënteele toegewenscht bij de intrede van bet nieuwe jaar. Steeds minzaam aanbevelend, C. van Velzen Cz. en echtgenoote. Boek- en Papierhandel. Krabbendijke. Familie, vrienden en begunstigers een gezegend jaar toegewenscht. D. van Maris, timmerman, en echtgenoote. Kapelle. Onze beste wenschen in 1915 aan familie, vrienden en begunstigers. J. van de Vreugde, Commissiounair, en echtgenoote. Kapelle. Allen gelukgewenscht in 1915. J. A. Nijssen Azn. E, NijssenButijn. Kapelle. W. A. de Groene, Kapelle, handel in rijwielen, motoren, naaimachines, nik kel- en verlakinrichting, verhuurder van rijwielen, wenscht vrienden en be gunstigers een gelukkig Nieuwjaar. Ondergeteekende wenscht vrienden eu begunstigers, zoowel binnen als bui ten de gemeente, een gelukkig nieuwjaar. Onder aanbeveling, J. Keukelaar en echtgenoote. Schoenmaker en Winkelier. Kattendijke. Ondergeteekende wenscht bij den aanvang van liet nieuwe jaar aan vrienden, bekenden en. begunstigers, zoowel binnen als buiten de gemeente, een gelukkig jaar toe. Hopende steeds heizelfde vertrouwen waardig te blijven, hem als voorheen geschonken. Aanbevelend, P. A. Snoep, in goud, zilver en uurwerken te Krabbendijke. Thans landweerplichtige te Vrouwepolder. P.S. Bestellingen, betalingen en verdere orders worden thans steeds liet en prompt uitgevoerd en aangenomen door den heer C. van Velzen Cz. te Krabbendijke. Familie, vrienden eu bekenden een hartelijk nieuwjaar toegewenscht. A. Lous en echtgenoote, Krabbendijke. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden aan hunne geachte begunstigers, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar J. Eavooij en echtgenoote, Krabbendijke. Mijn beste wenschen bij den aan vang van het nieuwjaar aan vrienden, bekenden en begunstigers. M. Tollenaar, mr. Bakker, eu familie. Krabbendijke. Veel heil en zegen wordt toege wenscht aan allen, zoowel binnen als buiten deze gemeente. G. J. v. Doorn Tliz. J. v. DoornMallekote. Krabbendijke. Aan vrienden en begunstigers veel beil en zegen toegewenscht bij de in trede van het nieuwe jaar. W. J. Staal, mr. Smid en echtgenoote. Krabbendijke. Bij den aauvang van het nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden aan hunne geachte begunstigers, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Abr. van de Z a ride Jz., mr. Timmerman, en echtgenoote. Krabbendijke. Veel heil en Zagen in het nieuwe jaar aan begunstigers, vrienden en bekenden. P. M. van Baren, Wagenmaker, en echtgenoote. Krabbendijke. Veel heil en zegen aan begunstigers, vrienden en bekenden in bet nieuwe jaar. Krabbendijke. N. van Sabben en echtgenoote. Aan begunstigers, vrienden en beken den een gelukkig nieuwjaar toege wenscht. M. Otte v/h W. Krijger. Hotel „de Koophandel". Krabbendijke. Ik wenscli al mijn vriendeu en be kenden, zoowel binnen als buiten deze plaats, een gelukkig nieuwjaar. Dan kende voor |het] genoten vertrouwen beveel ik mij weer in ieders gunst aan. I. M. Kurvinck en echtgenoote. Café „Spoorzicht". Krabbendijke. De beste wenschen aan vrienden en begunstigers bij den aanvang van 1915. M. C. Bouwens en Echtgenoote. Kruiniugen. Een gelukkig nieuwjaar toegewenscht aan vrienden en begunstigers. Familie. Eindhout. Kruiniugen. Begunstigers, vrienden en bekenden een gezegend nieuwjaar toegewenscht. A, Krijger, mr. Bakker, eu Echtgenoote. Kruiuingen. C. J. Kostense. A. S. KostenseVan Dijke. P- Kruiningeu. J. Sonke en Echtgenoote. 1'f- Kruiniugen, Mijn beste wenschen bij den aan vang van het nieuwjaar aan vrienden, bekenden en begunstigers. C. Tollenaar, Gemeente-Ontvanger, en kinderen. Krabbendijke. P. Penne H. PenneEindhout. P Kruiniugen. Hartelijke gelukwensch aan vrienden en bekenden. Familie J. van Dijke. Kruiningeu. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van 1915. Job. Sinke, Winkelier, en Echtgenoote. Kruiniugen. Mijn beste wenscheu aan vrienden en begunstigers met 1915. Joh. A. W. Swart, Boomkweekerij. Kruiniugen. Onze beste wenschen aan familie en vrienden met 1915. .1. Wondergem Mzn. en Echtgenoote. Kruiniugen. Een gelukkig nieuwjaar wordt toe gewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. D. Houtzager en Echtgenoote. Kruiningeu. Onze beste wenschen met de wisse ling des jaars. J. Blok Az. en Echtgenoote, Kruiningeu. Manufacturen. Aan familie, vrienden en begunsti gers een gelukkig nieuwjaar toege wenscht. C. van Sparrentak en Echtgenoote, Kruiningeu. Manufacturen. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie en vrienden. P. vau Iwaarden en Echtgenoote, Kruiningen. Begunstigers eu vrienden een gezegend nieuwjaar toegewenscht. |C. .1. Oele, mr. Smid, en Echtgenoote. Kruiningen. Aan vrienden en begunstigers onze besle wenschen voor 1915. Hartelijken gelukwensch aan familie eu vrienden met 1915. D. Eindenbergh en Echtgenoote. Kruiningen. Met de intrede van 1915 heil eu zegen toegewenscht aan vrienden en bekenden zoo buiten als in deze ge meente. E. Nieuwenhuijse en familie. Kruiningen. M. C. v. Strien. Hotel „Wapen van Zeeland". p. f. Kruiningen. Kruiuingen. Familie Baarens. Familie, vrienden en bekenden, zoo wel binnen als buiten de gemeente, een gelukkig nieuwjaar. J. Cok Bz. Kruiniugen. Aan vrienden eu begunstigers een gelukkig nieuwjaar toegewenscht. Jan Krijger Jz., mr. Timmerman, en Echtgenoote- Kruiningen. Familie, vrienden en bekenden bin nen en bniten de gemeente wordt een gelukkig nieuwjaar toegewenscht. Jacs. Krijger. Bondsweger-sch rij ver. Kruiuingen. Vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar toegewenscht. E, Witte. C. WitteBruijnzeel. In Galanteriën, Goud en Zilver. Kruiningeu. N. F. van Dijke en familie. Kruiningen. Mijn hartelijke gelukwenschen aan familie en vrienden in 1915. J. Krijger Az. Kruiningen. Johs. Kooijman. H. C. KooijmanDer Weduwen. P- /- Kruiningeu. Een gelukkig en goed Nieuwjaar. J. L. Mol. H. C. MolNelisse eu familie. St. Maartensdijk. De ondergeteekende wenscht aan vrienden en clientèle, zoowel binnen als buiten de gemeente, Gods besten zegen toe. En beveelt zich weder in ieders gunst aan. J. Dominicus, Rijwielhandelaar. Nieuwdorp. Zalig nieuwjaar. E. -I. Schuerman, brievengaarder. Ovezaud. Aan mijn geachte clientele een ge lukkig nieuvijaar. Jac. Boonman. Rijwielhandel. Ovezand. Mijn., beste wenschen aau familie, vrienden eu begunstigers in 1915. Jac. de Baar, Molenaar, Ovezand.

Goessche Courant | 1915 | | pagina bijlage 3