Vrienden, bekenden e begunstigers wordt bij de intrede vu het nieuwe jaar veel heil en zegen toepwenscht door J. vanDamme, mr. Smid. Gravenpolder. GEMEENTE-HEIBERG, 's Grave n poder. P- Allen ingezetenen vn 's Graven polder een gelukkig niuwjaar toege- wenscht. Wl Vijverberg, molenaar. 's Gravenpolder. Vrienden, bekenden e begunstigers wordt bij de intrede va het nieuwjaar veel heil en zegen toegwenscht door A pakker e ecbtgenoote. 's Gravenpolder. Bij den aanvang van et nieuwe jaar 1915 wenschen ondergteekendeu aan familie, vrienden en tekenden een gezegend nieuwjaar toe. A. Kousaiaker, rie ven gaard er; en ohtgenoote. 's Gravenpolder. Onze beste wensche; aan familie» vrienden en begunstiger bij de intrede van het nieuwe jaar. J. linnaar ei Echtgenoote. 's Gravenpolder. Aan familie, vriende en bekenden een voorspoedig jaar toeewenscht door P. in Boven '.^flitgenoote. 's Gravenpolder. Veel heil en zegen z toegewenscht bij den aanvang van }t nieuwe jaar aan vrienden, begunstigd en bekenden. Jacob Veststrate i Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Bij den aanvang vi L915 onze hartelijke gelukwenscbt aan begun stigers, vrienden en Renden. Janian Hekke i Echtgenoote. 's Heer Arendskerkf Veel geluk en zeg wordt mijnen vrienden en begunstirs in Zuid- en Noord-Beveland van hae toegewenscht. J, Kramer h Echtgenoote. 's Heer Arendskerki Mijn heilwensch pgebracht aan familie, begunstigers, rienden en be kenden bij de intrede 11 het jaar 1915. Chr. M. vi Iwaarden n Echtgenoote. Café'ol. 's Heer Arendskerki Veel heit en zegen a familie, vrien den en begunstigers j den aan vaag van het nieuwe jaar. JohH art hoorn n Echtgenoote, in Gd en Zilver. 's Heer Arendskerkj Geluk en voorspa oij de intrede 1915, zoo binnen f buiten de ge meente, aan vriéndenu bekenden. O. Nijsse, in kruidenierswaren, rseleiu, glas- en aardewerk en mauufairen enz. 's Heer Arendskerk Heil en zegen welt aan familie, vrienden en begunstirs toegewenscht door J. ['Harthoorn n Echtgenoote, Bakl en Winkelier, 's Heer Arendskerl Heil en zegen toeie-nscht aan mijn begunstigers, vrieudeen bekenden, bij wie ik mij iu de gu en vriendschap blijf aanbevelen. (van Boven fn Echtgenoote. Stationskofliehuis. 's Heer Areudskeif Heilwensch aan folie, vrienden en bekenden bij den ivang van het nieuwe jaar. Iiilie Bedet. 's Heer Arendsker Veel heil eu zei bij de intrede van 1915 aan fane, vrienden en bekenden. Jac. van Heklen Echtgenoote, connsiounair. 's Heer Arendskei Veel heil en zegjzij toegewenscht bij den aanvang vibet nieuwe jaar aan vrienden eu beiden. No te boom en Echtgenoote. 's Heer Arendskö. Bij den aanvang van 1915 onze hartelijke gelukwenschen aan begunsti gers, vrienden en bekenden. P. Mol en Echtgenoote, Smid. 's Heer Arendskerke. Hartelijke gelukwensch aan vrienden eu bekenden bij de intrede van 1915 door Wed. P. van Breda en Kinderen. 's Heer Arendskerke. De ondergeteekeude wenscht zijnen beguustigers eeu gelukkig nieuwjaar toe eu beveelt zich minzaam aan bij zijne medeburgers voor allerlei schilderwerk. P. J. Carels, mr. Schilder en handel in Meubelen, en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen toegewenscht aan mijne begunstigers, vrienden en bekenden, bij wie ik mij in de gunst eu vriendschap blijf aanbevelen. D. van der Male, Schoenmaker. 's Heer Arendskerke. Heilwensch aan familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van het nieuwe jaar. P. de Jonge en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. 1). W. Linden berg en Echtgenoote. p- 's Heer Arendskerke. Bij den aanvang van 1915 wenscht ondergeteekeude familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. Jac. Nijsse en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. De ondergeteekenden wenschen familie, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar toe. J. Timmerman, Veldw., eu Echtgenoote en Kinderen. 's Heer Arendskerke. Bij de intrede van het nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden aan familie, vrienden en begunstigers veel heil eu zegen. Jacob de Ruiter en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen aan vrienden, he kenden eu begunstigers bij de intrede van het nieuwe jaar. G. Mullie en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. H. Schout en Echtgenoote. p. f. 's Heer Arendskerke. P. Traas en Echtgenoote. f. 's Heer Arendskerke. Heil eu zegen bij de intrede van 1915 aan familie, vrienden en bekenden, H. van Iwaarden, Arts. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers, zoowel binnen als buiten de gemeente, bij het intreden van het nieuwe jnar. H. de Jonge, Steenkolenhandel. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. J. Meulenberg en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers. Wed. J, Beenhakker en Kinderen. 's Heer Arendskerke. Heil eu zegen aan vrienden en be gunstigers bij de intrede van het jaar 1915. E. J. Versluis en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Heil en Zegen. Gebr. De Ruiter, 's Heer Arendskerke. Heil en zegen aan familie, vrieuden en begunstigers bij den aanvang van 1915. Jacob Smit Jr. en Echtgenoote. In Rijwielen en Naaimachines, 's Heer Arendskerke. Wed. F. de Ruiter. p.f. 's Heer Arendskerke. V eel heil en zegen in 't nieuwe jaar aan familie, vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten de gemeente. Wed. J. Traas en Dochter, in Manufacturen, 's Heer Arendskerke. Bij den aanvang van 1915 onze har telijke gelukwenschen aan beguustigers, vrienden en familie. M. A. Nijsse Chrz. en Echtgenoote, Bakker en Winkelier. 's Heer Arendskerke. Wed. C. de Ruiter. 's Heer Arendskerke. P f Veel heil en zegen zij toegewenscht bij den aanvang van het nieuwe'jaar aan vrienden, bekenden en begunstigers. I. Meulenberg en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. J. van der Poel en Echtgenoote. f- 's Heer Arendskerke. Veel heil en zegen aan familie, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze gemeente, toegewenscht door N. Otte en Echtgenoote. Heer Arendskerke. Heil en zegen aan vrienden, beken den en begunstigers iu bet nieuwe jaar. D. van Darnme en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Geluk en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. M. de Schipper en Echtgenoote, in Manufacturen, 's Heer Arendskerke. Heil en zegen aan vrienden eu be gunstigers. C. Butler eu Echtgenoote. 's Heer Arendskerke, W. P. Markusse. J. MarkusseVan Weele. 's Heer Arendskerke. m. g. M. Boogerd. M. J. BoogerdMol. 's Heer Arendskerke. p. f. De ondergeteekenden wenschen hun vrienden, begunstigers en bekenden in en buiten de gemeente eeu gelukkig Nieuwjaar. Chr. A. Harthoorn Wz. en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen wordt aan familie, vrienden en beguustigers toegewenscht door P. Jobse en Echtgenoote, winkelier. 's Heer Arendskerke. Veel heil en zegen aan familie en bekenden bij het intreden van het nieuw begonnen jaar. J. Burger. P. BurgerTol hoek. 's Heer Arendskerke. Heil en zegen toegewenscht aan mijn begunstigers, vrienden en bekenden, bij wie ik mij in de gunst en vriendschap blijf aanbevelen. A Dobbelaar, Vrachtrijder, 's Heer Arendskerke. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van 1915. J. Meijers en Echtgenoote, Schoenmaker, 's Heer Arendskerke. Heil en zegen. J. Hagelkerke, Koopman, 's Heer Arendskerke. Heil en zegen. M. IJzerman, in Manufacturen, 's Heer Arendskerke. Hartelijke gelukwensch in 'i nieuw begonnen jaar aan vrienden en bekenden. G. Meulenberg en Echtgenoote. 's Heer Areudskerke. Heil en zegen aan vrienden, be kenden en begunstigers bij de intrede van bet nieuwe jaar. J. Smit, Leerhandelaar. 's Heer Arendskerke. Hartelijke gelukwensch aau vriendeu en bekenden bij de intrede van 1915. A. Olivier, in Manufacturen. 's Heer Arendskerke Heil- en zegenwensch aan alle vrien den eu bekenden, zoo hier als elders, met den aanvang van 19J5 door J. Tol hoek en Echtgenoote, Bakker. 's Heer Arendskerke. Bij den aanvang van 1915 veel heil en zegen toegewenscht aau familie, vrienden en bekenden. M. A. Nijsse en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Bij den aanvang van 1915 wenschen wij familie, vrienden en bekenden Gods onmisbaren zegen toe. M Vermeule en Echtgenoote. 's Heer Hendrikskinderen. Een gelukkig jaar wordt u, cliënten, familie en vrienden, toegewenscht. Jb Rouw, in machinerieën, zaden, enz. 's Heer Hendrikskindereu. Veel geluk en zegen aan vrienden en bekenden in het nieuw begonnen jaar. Wed. J. E. Buise. *8 Heer Hendrik skin déren. Heil en zegen toegewenscht aan onze vrienden en bekenden bij de intrede van dit jaar. Au. Zandee en familie. 's Heer Hendrikskinderen. Mijn heilwensch toegebracht aan familie, begunstigers, vrienden en be kenden bij de intrede van het jaar 1915. P. Weststrate, Bakker, en Echtgenoote. 'a Heer Hendrikskinderen. Veel geluk eu zegen aan vrienden eu bekenden in het nieuw begonnen jaar. D. Rouw Sr. 's Heer Hendrikskinderen. Veel heil en zegen toegewenscht aan alle vrienden en bekeuden bij de intrede van het nieuwe jaar. J. Schipper, Schot ter, 's Heer Hendrikskinderen. Bij den aanvang van 191.5 wenschen ondergeteekenden hun vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. M. van Oosten. en Echtgenoote. Wemeldinge. Vrienden en bekenden wensch ik een gelukkig jaar. J. Karelse Az. Boomkweeker. Wemeldinge. Onze beste wenschen aan vrienden en clientèle voor 1915. fa. D. Pieterse. Wemeldinge. Veel heil en zegen aau familie, vrienden en bekenden bij de intrede van 1915. Wed. P. Dekker - de Groene. Wemeldinge. Aan familie, vrienden eu bekenden een voorspoedig jaar toegewenscht door Ant. Laven, en Echtgenoote. Wemeldinge. Heil en zegen aan vrieuden, begun stigers en bekenden bij de wisseling des jaars. J. v. d. Hamer, mv. molenaar, en Echtgenoote. Wemeldinge. Familie Smits, Hotel Wemeldinge, wenscht allen begunstigers, zoowel bui ten als binnen de gemeente, een voor spoedig Nieuwjaar toe. J. Nijssen Pz. en ï&vtgenoote, wenschen bij de wisseling van het jaar allen vrienden en bekendeu veel geluk en voorspoed toe. Wemeldinge. Aau familie, vrienden eu bekenden een voorspoedig jaar toegewenscht door J. Lindenbergh Cz-, aannemer, en Echtgenoote. Wemeldinge. Bij den aanvang vau 19J 5 wenschen ondergeteekenden familie, vrienden en bekenden een gezegend nieuwjaar. E. Burger en Echtgenoote. Wemeldinge. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden hun ge- achten begunstigers en vriendeu een gelukkig jaar. H. Kosten Cz Timmerman en Aannemer, en Echtgenoote. Wemeldinge. Bij de intrede van 1915 onze beste wenschen aan familie, vriendeu en be kenden. P. A. Lindenbergh Ez. en Echtgenoote. Wemeldinge. Bij de intrede van 1915 onze beste wenschen aan familie, vrienden en be kenden. A. P. Lindenbergh Ez. L. Lindenberghde Back. Wemeldinge. Bij de intrede van 1915 wenscht ondergeteekeude vriendeu en begunsti gers een gelukkig nieuwjaar. D. J. Lindenbergh, mr. bakker. Wemeldinge. 't Compliment van den dag. L. Lindenbergh en Echtgenoote. Wemeldinge. Aan familie, vrienden en bekenden een voorspoedig jaar toegewenscht door A. Liudenbergh Pz. en Echtgenoote. Wemeldinge. Aan familie, vrienden en bekenden eeu voorspoedig jaar toegewenscht door C. de Back. Wemeldinge. 4 De beste wenschen voor 1915 aan allen. M. Korst an je en Kinderen. Wemeldinge. Hotel. Bij de intrede van 1915 wenschen wij vrienden en begunstigers een geluk kig nieuwjaar. Adr. Pieterse, mr. bakker, en Echtgenoote. Wemeldinge. Familie, vrienden en bekendeu, zoo wel binnen als buiten de gemeente, wordt een rijk gezegend jaar toege wenscht. A. de Gropue en Zoon Wemeldinge. Bij de intrede van 1915 wenschen wij vrienden en begunstigers een ge lukkig nieuwjaar. Familie de Groene. Stalhouderij. Wemeldinge. Familie, vrienden en bekenden heil en zegen toegewenscht door P. Lindenberg en Vrouw Wemeldinge. Bij de intrede van 1915 onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden, E. Lindenbergh en Echtgenoote. Wemeldinge. Aan een ieder wordt een gelukkig jaar toegewenscht door Johs. de Bourgraaf en Echtgenoote. Handel in schapen. Wemeldinge. Geluk en zegen toegewenscht in 1915 am familie, vrienden en beken den, zoowel binnen als buiten deze gemeente door W. Dekker en Echtgenoote. Wemeldinge. Veel heil en zegen toegewenscht aan vrienden en begunstigers. J. Anthonise, mr. Slager, eu Echtgenoote. Wemeldinge. Een voorspoedig jaar toegewenscht aan begunstigers, vrienden en beken den door A. Willeinsen, mr. Timmerman, eu Echtgenoote. Wemeldinge.

Goessche Courant | 1915 | | pagina 3