J o. sustk/E;, „DE VLIJT". 6. TH. MEÏJEB1NG. Directie en Redactie van de Goesche Courant wenschen al haar lezers, adverteerders, correspon denten, enz., in 1915 geluk, gezondheid en voorspoed. Veel heil en zegen toegewenscht aan vrienden en begunstigers. Minzaam aanbevelend, Jac. Vermeule, Schilder, Behanger en Glazenmaker. Goes, Westerstraat F 22. Hartelijke gelukwensch aan mijn ge achte clientèle en vrienden. P. Goedbloed, Vleeschhouwer en Spekslager. Goes. p. •J. M. Hoogesteger, Hotel Boudeling. Aan familie, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. Fam. 0. Rouw Sr. Goes. Mijn beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1915. M. Reijerse, Bloemist. Goes, Oostsingel. Aan mijne geachte begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de stad, bij de wisseling des jaars de beste heilweuschen. Iz. van Riet, Winkelier. Koningstraat D no. 8, Goes. Mijn beste wenschen aan vrienden en begunstigers bij den aanvang van het jaar 1915. Mij verder aanbevelend, I. Melse, Spekslagerij. Goes, Stoofstraat D 187. De beste heilweuschen bij de intrede van het nieuw begonnen jaar 1915 aan begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de stad. Dankbaar voor het genoten vertrouwen, bevelen wij ons beleefd opnieuw aan. Firma Pennings, Ganzepoortstraat, Goes. Bij deu aanvang van het nieuwe jaar bied ik mijnen vrienden, bekenden en begunstigers mijne beste beilwenschen aan. Dankbaar voor het genoten ver trouwen, beveel ik mij beleefd aan. Goes. A. J. van Aken, Boekbinder en Liniëerder. Voorspoedig en gelukkig Nieuwjaar toegewenscht door P. Chamuleau, Goes, Beestenmarkt, mr. timmerman en aannemer, die zich voortdurend blijft aanbevelen als timmerman, met selaar en jalouzieënmaker. Mijn beste wenschen aan vrienden en begunstigers bij de intrede van het jaar 1915. Mii verder aanbevelend, K. Pik, Stcenkolenliandelaar. Goes. Aan mijn geachte begunstigers, vrien den en bekenden, binnen en buiten Goes, een gezegend Nieuwjaar toege wenscht door B. Ruitenbeek, mr. Schilder. Goes. Veel heil eu zegen toegewenscht aan vrienden en begunstigers bij de intrede van het Nieuwjaar. L. de Jonge, Molenaar te Goes. Heil en zegen bij den aanvang van 1915 aan vrienden en begunstigers. J. den Herder. Mijn heilwensch aan begunstigers, vrienden en bekenden, binnen en buiten de gemeente. J. W. van de Weert W.Jz., Bouwmeester. Ondergeteekeiide wenscht haren ge- achteu begunstigers, met het nieuw begonnen jaar, den besten zegen toe. Firma L. Wessel Co. Goes. Het compliment van den dag aan mijn geachte clientèle. Centraa' Klecdimr-Magarljn, W HOLLANDER. Wed. VAN HOVE Zn., Slagerij. Goes. V' f- Bij den aanvang des jaars wenscht ondergeteekende zijn geachte clientèle, zoowel binnen als buiten deze gemeente, een in alle opzichten gezegend jaar toe, hopende met dezelfde gunst te worden vereerd als in het vorige jaar. J. A. Steketee. Goes. Heilwensch aan vrienden, bekenden eu begunstigers, zoo binnen als buiten deze stad. I. Fik, Slagerij. Goes. Firma Wed. J. G. HEIJKAM Massee. Goes. p. f. Gods besten zegen aan een ieder toegewenscht. Dankende voor het door mij zoo ruimschoots genoten vertrouwen, beveel ik mij weder bij vernieuwing in een ieders gunst aan. Gorus. van de Reepe, Schoenhaudel en Schoenmakerij, Pappgaaistraat. Kastelein der Sociëteit //V. O. V." Goes. pf. Mijn heilwensch bij de intrede van het Nieuwjaar aan mijn geachte cliën- tèle, vrienden en bekenden. L. Glerum, Vliss. Bierhandel. Goes. Heil en zegen bij de intrede 1915 aan vrienden en begunstigers. H. E. Blaauw, Goes. Turfschipper. Aan mijn geachte begunstigers, vrienden en bekenden een gezegend Nieuwjaar toegewenscht door J. P. Boshoff Jr. Goes. Bij den aanvang van dit jaar brengt ondergeteekende haar hartelijken geluk- wensch aan begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze gemeente. Wed. M. Rijk. Goes. H. SOM ER TELLER VOOR HEEREN- en DAMESK LEEDING NAAR MAAT. Hoek Beestenmarkt I) 118. P> f- Mijn beste wenschen aan vrienden en begunstigers bij de intrede van het jaar 1915. Mij verder aanbevelend, J. de Bruine, Mr. Metselaar en Timmerman. Goes. P. I. SOM ER, lloll. vSi ga reu magazijn, Goes. Goes. p. f. Heil en zegen toegewenscht aan slad- en landgenooten bij de intrede van 1915. Dankzeggende voor het geschon ken vertrouwen in het afgeloopen jaar/ beveel ik mij verder minzaam aan. C. de Kok Pz., Lange Vorststraat, voorheen Phs. Wessels. I. LUTE1JN Az.. C'onflseiir, Cuisinier, Glacier. Goes. Bij den aanvang van het jaar 1915 wenscht ondergeteekende zijn geachten begunstigers een gelukkig jaartevens dankend voor het zoo ruimschoots ge noten vertrouwen, beveelt hij zich wederom minzaam aan. Goes. H. de Lange, Stoom-, Boek- en Handelsdrukker. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenscht de ondergeteekende familie, vrienden en begunstigers, zoowel bin nen als buiten de stad, een gelukkig jaar. F. J. Thiew Goes. fjj* W inkelier. Gods besten zegen toegewenscht aan vrienden en bekenden bij den aanvang van 1915. C. Labeur, handel in schapen. Goes. Bij den aanvang van dit jaar brengen de ondergeteekendeu hunne hartelijke gel uk wenschen aan begunstigers, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze gemeente. Motordienst GoesRotterdam, M. Ossewaarde en J. Dekker. Goes. Aan vrienden en begunstigers, zoo wel binnen als buiten de stad, een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. Firma I. Fokke. Goes. Heil en zegen toegewenscht bij de intrede van bet Nieuwjaar aan vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente. Wed. C. Luijk. Goes. éi Bij de wisseling van het jaar breng ik aan allen mijn beste beil wenschen. J. Brouwer, in Granen. Go De ondergeteekende brengt langs dezen weg zijn beste hei (wenschen aan vrienden en begunstigers, zoo binnen als buiten deze stad. I. A. Visser. Goes. Heil eu zegen bij deu aanvaug van 1915 aan vrienden en begunstigers. Ons weder aanbevelend, W. J. van de Weert Zonen. Goes. Bij de wisseling des jaars aan vrienden en begunstigers onze beste wenschen. SOES. f" 1 L.ANGEVF.LD."| Magazijn van Huishoudelijke artikelen. I Goes. In Bij de wisseling des jaars Gods besten zegen toegewenscht. M. de Bokx eu echtgenoote. Goes. Ondergeteekende wenscht zijn vrien den en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Joh. Gunst. Handel in touw- en mandenwerk enz. Veel geluk en. zegen aan familie, vrienden en bekenden op 1 Jan. 1915. Jac. Veerhoek en vrouw. Goes. Winkelier. Veel geluk en voorspoed wensch ik toe aan begunstigers, vrienden en be kenden bij den aanvang des jaars. Sigarenmagazijn Insulinde. Goes, Een gelukkig Nieuwjaar aan vrienden en begunstigers. Goes. C. de Graafl'. Handel in en reparatiën aan 'alle Kuipwerk. Al ouzen vrienden en begunstigers een gezegend jaar toegewenscht door de Firma Gebrs. Mulder, Korte Kerkstraat. Goes. Ondergeleekenden wenschen familie, vrienden en bekenden geluk en voor spoed in het pas begonnen jaar. A. Nijsse Gzn. en echtgeuoote. Baarland. Heilgroet aan familie, vrienden en bekenden. A. M. Steketee en echtgenoote. Baarland. Bij de intrede van 1915 wenschen wij familie, vrienden en bekenden veel geluk en voorspoed. Chr. W isse en familie. Baarland. Bij de jaarswisseling wenschen wij begunstigers, vrienden en bekenden veel heil en zegen. G. Moerland Gz. en echtgenoote. Baarland. Bij de intrede van J915 wenschen ondergeteekendeu hun familie, begun stigers, vrienden eu bekenden veel geluk en voorspoed. Gebrs. Mol. Smederij en Rijwielhandel. Baarland. in het pas begonnen jaar wenschen wij familie, vrienden en bekenden veel heil en zegen. J. van Wingen en echtgenoote. Baarland. J. J. Hoogvliet. M. HoogvlietBruggeman. Baarland. P- f. Veel heil eu zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden, bij den aanvang van 1915. G. Minderhoud en Echtgenoote. Borsselen. Bij den aanvaug van het jaar veel heil en zegen toegewenscht aan familie, begunstigers, vriendeu en bekenden. Gebr. Perrels, Molenaars. Borsselen. Familie, begunstigers, vrienden en bekenden veel geluk en zegen toege wenscht in het nieuw begonnen jaar. J. van de Velde en Echtgenoote, Winkelier. Borsselen. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden bij den aanvaug van 1915. J. Priester Wz., Landbouwer, en Echtgenoote. Borsselen. Veel heil en zegen toegewenscht bij den aanvaug van het jaar 1915 aan familie, vrienden en begunstigers. A. Nieuwenliuijze, Smid. Borsseleu. Bij den aanvang van 1915 onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. P. A. Q,uist, Landbouwer, en Echtgenoote. Borsselen. C. Allaart en Echtgenoote. Borsselen. m. g. Bij den aanvaug van 1915 onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. C. van de Velde, rustend Landbouwer. Borsselen. B. de Vos en Echtgenoote. Brievengaarder. Borsselen. m. g. Familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van 1915 allen een ge zegend jaar door ons toegewenscht. P. Polderdijk, Echtgenoote en Kinderen. Borsselen. Bij den aanvang van 1915 mijn beste wenschen aan familie, vrienden en be gunstigers. Wed. A. Mol. Borsselen. Familie, begunstigers, vrienden en bekenden veel geluk en zegen toege wenscht in het nieuw begonnen jaar. C. de Krijger eu Echtgenoote. Borsselen. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden eu bekenden bij den aanvang van 1915. J. Blok Az., Part., en Echtgenoote. Borsseleu. Bij den aanvang van 1915 mijn beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. J. Bruinooge Sr. Borsselen. Bij de willing Wes jaars onze heil» wenschen aa| familie, vrienden en be gunstigers. Verburg Mz. en Echtgenoote. Borsselen. Heil en ze$i en begunstig! nen jaar. J. V Borsselen. aan familie, vrienden in het nieuw bcgon- urg Mz., Timmerman» en Zuster. Veel heil en legen toegewenscht bij den aanvang Ai het jaar 1915 aan familie, vriendi n en begunstigers. IJN'ieuwenhuijze, 8mid. Borsselen. Bij den aanvrtgvan het Nieuwejaar wenschen onder^eekenden aan familie, vrienden en begiftigers een gelukkig jaar toe. J. de Kiiger en Echtgenoote, t. Bakker. Borsseleu. Geluk en vooijpoed aan vrienden, bekenden en begulstigers. Ailh. Huijzen, A. Huijven— Hoogvliet. Schipper. EHewoutsdijk. Bij de intrede v^n het jaar 1915 wensch ik familie, vlienden en begun stigers een gelukkig ^ïieuwjaar. W. Priester en Echtgenoote, Molenaar. Ellewoutsdijk. Bij den aanvang vaf hetJaarTöTö wrenscht oudergeteekendi zijnen geachten begunstigers, familie, vrienden en be kenden Gods onmisbaren zegen toe. Dankbaar voor het gemten vertrou wen, beleefd aanbevelend, J. de Jonge Mz., Mr. Bakker. Ellewoutsdijk. Veel heil en zegen toegewenscht met den ingang van het nieuwe jaar aan familie, vrienden en bekenden. J. NieuwenhuiseBruinooge. Ellewoutsdijk. Gelukwensck aan familie, vrienden en bekenden in 1915. G. van de Velde en Echtgenoote. Ellewoutsdijk. s Graven poldei J. de Graag M. de Graagde Jonge. L 9. Aan vriendeu en begunstiger een gezegeud Nieuwjaar toegewenscht. J. de Graag, mr. Bakker. 's Gravenpolder. Heil en zegen bij de intrede van het nieuwe jaar aan vrienden en be gunstigers. Wed. Lokerse en kinderen. 's Gravenpolder. Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers in 1915 toegewenscht door P. Reijerse, Herbergier. 's Gravenpolder. Vrienden, bekenden en beguustigers wordt bij de intrede van het nieuwe jaar veel heil en zegen toegewenscht door Jac. Fierioos, Rijwielhandelaar, en echtgenoote. 's Gravenpolder. Heil eu zegen bij de ihtrede van het nieuwejaar aan vrienden en begunstigers. L. Dingemanse en echtgenoote. 's Gravenpolder. Aan vrienden en begunstigers een gezegend Nieuwjaar toegewenscht. J Kruijs Voor berge, mr. Timmerman. 's Gravenpolder. Veel heil en zegen aan vrienden en bekenden en begunstigers. P. Hubregtse. M. HubregtseVan Weele. 's Gravenpolder. Met begin van het Nieuwjaar wen schen wij den vrienden en begunstigers een gelukkig Nieuwjaar. Gebroeders Verdonk. 's Gravenpolder. Bij den aanvang van liet nieuwe jaar 1915 wenscht ondergeteekende aan vrienden, bekendeu en begunstigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente, een gelukkig nieuwjaar toe. M. Anthonisse, Slager, en Echtgenoote. 's Gravenpolder.

Goessche Courant | 1915 | | pagina 2