Directie en Redactie van de Goesche Conrant wenschen al haar lezers, adverteerders, correspon denten, enz,, in 1914 geluk, gezondheid en voorspoed Firma J. 3. KLUBERG, F I LANGEVELD en Echtgenoote, O. SINKE, Heilwensch aan vrienden en begun stigers. L. de Beste, Goes. D 95. Veel heil en zegen toegewenscht aan vrienden eu begunstigers. Minzaam aanbevelend, Jac. Vermeule, Schilder, Behanger en Glazenmaker. Goes, Westerstraat F 22. SCHOENMAGAZIJN. Opril A 15,rGtoea.'!.Tr*> Hartelijke gelukwensch aan mijn geachte clientèle en vrienden. P. Goedbloed, Vleeschhouwer en Spekslager. Goes. Corns, van Strien, Rijwielhandel en Automobielverhuurder. Voorstad, Goes. p. f. Hartelijke gelukwensch aan mijn geachte clientele en vrienden. S. G. Koen, Goes. Grossier. Aan mijn geachte begunstigers, vrienden en bekenden een gezegend Nieuwjaar toegewenscht door J. P. Boshoff Jr. Goes. Aan familie, vrienden en bekenden, een gelukkig Nieuwjaar. Fam. 1). Rouw Sr. Goes. Mijn beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1914, M. ReijerBe, Bloemist, Goes, Oostsingel. Aan mijne geachte begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de stad, bij de wisseling des jaars de beste beilwenschen. Iz. van Riet, winkelier. Koningstraat D 110. 8, Goes. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers. A. Harthoorn. C. HarthoornOele. Slagerij. Goes, Voorstad. Mijne beste wenschen aan vrienden en begunstigers bij den aanvang van bet jaar 1914. Mij verder aanbevelend, I. Melse, Spekslagerij. Goes, Stoofstraat D 187. De beste heilwenschen bij de intrede van het nieuw begonnen jaar 1914 aan begunstigers, vrienden en beken, den, zoowel binnen als buiten de stad. Dankbaar voor het genoten vertrouwen, bevelen wij ons beleefd opnieuw aan. Firma Pennings, Ganzepoortstraat, Goes. Bij den aanvang van het nieuwe jaar bied ik mijnen vrienden, bekenden en begunstigers/ mijne beste, heilwen schen aan. Dankbaar voor het genoten vertrou wen, beveel ik mij beleefd aan. Goes. A. J. van Aken, Boekbinder en Liniëerder. Voorspoedig en gelukkig Nieuwjaar toegewenscht door P. Chamuleau, Goes, Beestenmarkt, mr. timmerman en aannemer, die zich voortdurend blijft aanbevelen als timmerman, met selaar en jalouzieënmaker. Mijn beste wenschen aan vrienden en begunstigers bij de intrede van het jaar 1914. Mij verder aanbevelend, K. Pik, Steeukolenhandelaar Goes. Aan mijn geachte begunstigers, vrien den en bekenden, binnen en buiten Goes, een gezegend Nieuwjaar toege wenscht door B. Ruitenbeek, mr. Schilder. Goes. ff Bij'fden aanvang [van dit jaar brengt ondergeteekende baar hartelijken geluk wensch aan begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze gemeente. Wed. M. Rijk. Goes. H. H. SO MER. ATELIER VOOR HEEREN- en DAME8KLEEDING NAAR MAAT. Hoek Beestenmarkt D 115. p. f. Mijn beste wenschen aan vrienden en begunstigers bij de intrede van het jaar 1914. Mij verder aanbevelend, J. de Bruine, Mr. Metselaar en Timmerman. Goes. P. 1. SOM ER, Holl, Sigarenmagazijn, Goes. Goes. p. f. Heil en zegen ioegewenscht bij de intrede van het Nieuwjaar aan familie, vrienden en begunstigers. Firma Gebr. den Hollander, Schilder. Goes. Hartelijke nieuwjaarswensch aan be gunstigers, vrienden en bekenden. D. Jacobs, Handel in Nieuwe Meubelen, Nieuwstraat D 195. Goes. Heil en zegen toegewenscht aan stad- en landgenooten bij de intrede van 1914. Dankzeggende voor het geschon ken vertrouwen in bet afgeloopen jaar, beveel ik mij verder minzaam aan. C. de Kok Pz., Lange Vorststraat, voorheen Phs. Wessels. I. LUTEIJN Az., t'onflseur, Cuisinier, Glacier. Goes. Al enzen vrienden en begunstigers een gezegend jaar toegewenscht door de Firma Gebrs. Mulder, Korte Kerkstraat. Goes. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenscht de ondergeteekende familie, vrienden en begunstigers, zoowel bin nen als buiten de stad, een gelukkig jaar. P. J. Thiery, Winkelier, Goes. Gods beste zegen toegewenscht aan vrienden en bekenden bij den aanvang van 1914, C. Labeur, handel in schapen. Goes. Veel heil en zegen toegewenscht aan vrienden en begunstigers bij de intrede van bet nieuwjaar. L. de Jonge, Molenaar te Goes. Heil en zegen bij den aanvang van 1914 aan vrienden en begunstigers. J. den Herder. Aan onze geachte begunstigers, vrienden en bekenden, binnen en buiten Goes, een gezegend nieuwjaar toege wenscht door Gebr. Kien, Kleermakers. Goes. Mijn heilwensch aan begunstigers, vrienden en bekenden, binnen en buiten de gemeente. J. W. van de Weert W.Jz., Bouwmeester. Met de intrede van het nieuwe jaar een ieder veel heil en zegen toege wenscht. Mej. E. P. Baerents. Goes. Ondergeteekende wenscht haren ge- acbten begunstigers, met het nieuw begonnen jaar, den besten zegen toe. Firma I.'j Wessel Co. Goes. Het compliment vau den dag aan mijn geachte clientèle. N.Y. Centraal KlpedloK-MagaitJ», v/h. F. Q. C. DEN HOLLANDER Goes. Heil en zegen bij de intrede 1914 aan vrienden en begunstigers. H. E. Blaauw; Goes. Turfschipper. Magazijn van Huishoudelijke artikelen. Bij den aanvang van dit jaar brengen de ondergeteekenden hunne hartelijke gelukwenschen aan begunstigers, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze gemeente. Motordienst Goes Rotterdam, M, Ossewaarde en J. Dekker, Goes. Aan vrienden en begunstigers, zoo wel binnen als buiteu de stad, een ge lukkig Nieuwjaar toegewenscht. Firma I. Fokke. Goes. Heil en zegen toegewenscht bij de intrede van het Nieuwjaar aan vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente. Wed. C. Luijk. Goes. Bij de wisseling van het jaar breng ik aan allen mijn beste heil wenschen. .1. Brouwer, in Granen. Goes. De ondergeteekende brengt langs dezen weg zijn beste heilwenschen aan vrienden en begunstigers, zoo binnen als buiten deze stad. Goes. J. A. VISSER. Bij de wisseling des jaars Gods besten zegen toegewenscht. M. de Bokx en Echtgenoote. Heil en zegen bij den aanvang van 1914 aan vrienden en begunstigers. Ons weder aanbevelend, W. J. van de Weert Zonen. Goes. Een gelukkig Nieuwjaar aan vrienden n begunstigers. Goes. C. de Graaft. Handel in en reparatiën aan alle Kuipwerk. Bij den aanvang van het jaar 1914 wenscht ondergeteekende zijn geachten begunstigers een gelukkig jaar, tevens dankend voor het zoo ruimschoots ge noten vertrouwen, beveelt hij zich wederom minzaam aan. Goes, H. de Lange, Boek- en Handelsdrukker. Wad. VAN HOVE A Zn., Slagerij. :-t Goes. p. f. Bij den aanvang des jaars wenscht ondergeteekende zijn geachte clientèle, zoowel binnen als buiten deze gemeente, een in alle opzichten gezegend jaar toe, hopende met dezelfde gunst te worden vereerd als in het vorige jaar. J. A. Steketee. Goes. Heilwensch aan vrienden, bekenden en begunstigers, zoo binnen als buiten deze stad. Goes. 1. Pik, Slagerij. Bij het intreden van 1914 wenscht de ondergeteekende zijn vrienden en begunstigers Gods besten zegen toe. T. Faberij de Jonge, in Goud en Zilver. Goes. Firma Wed. J. G. HE1JKAM Massxi. Goes. P- f. Gods besten zegen aan een ieder toegewenscht. Dankende voor het door mij zoo ruimschoots genoten vertrouwen, beveel ik mij weder bij vernieuwing in een ieders gunst aan. Corns, van de Reepe, Sohoenhandel en Schoenmakerij. Papegaaistraat.. Kastelein der Sociëteit „V. O. V." Goes. p.f. Mijn heilwensch bij de intrede van het Nieuwjaar aan mijn geachte clien tèle, vrienden en hekenden. L. Glerum, Vliss. Bierhandel. Goes. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, begunstigers, vrienden en be kenden, zoowel in als buiten Goes, bij de intrede van het jaar 1914. D. Koole en Echtgenoote, Huurkoetsier. Baarland. De familie Hoogvliet te Baarland wenscht vrienden en begunstigers een gelukkig Nieuwjaar. t Bij de intrede van 1914 wenschen wij vrienden en bekenden veel geluk en voorspoed. Chr. Wisse. Baarland. en familie. Heil en zegenwensch aan al mijne begunstigers, familie en vrienden bjj de intrede van het nieuwe jaar. J. Murre en Echtgenoote. Baarland. Bij deD aanvang van bet jaar 1914 wenscht ondergeteekende aan familie, vrienden, bekenden en begunstigers een gelukkig jaar toe. Mar. Murre, Baarlaud. en Echtgenoote. Heilgroet aan familie, vriendeD en bekenden bij den aanvang van 1914. A. M. Steketee en Echtgenoote Baarland. Aan allen mijn beste wenschen voor 1914. C. J. Batier, in Rijwielen, naaimaobines en geëmailleerde artikelen. Heilgroet aan familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van 1914. M. Ferdinandusse en Echtgenoote. Biezelinge. Veel geluk en zegen aan familie vrienden en begunstigers. familie Menheere Stations Koffiehuis. Biezelinge. Bij de wisseling des jaars mijn hartelijke 'gelukwenschen nan begunsti gers, familie en vrienden. W. Biereus Biezelinge. mr. Timmerman. Bij de wisseling des jaars mijn hartelijke gelukwenschen aan begunsti gers, familie en vrienden. M. de Jonge mr Schoen- en Gareelmaker. Biezelinge. Heil en zegen toegewenscht bij de intrede van 1914. Joh. de Roo en Kinderen. Biezelinge. In 1914 veel geluk en voorspoed toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente. Minzaam aanbevelend, P. van Iwaarden, en Echtgenoote. Biezelinge. Molenaar. Ondergeteekende wenscht aan familie, vrienden en begunstigers bij de wisse ling des jaars veel heil en zegen toe. A. Kloosterman, Biezelinge. in Machinerieën. Heil en zegen toegewenseht aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvaDg van 1914. Wed. C. Kloosterman en Zoon. Biezelinge. Veel heil en zegen toegewenscht bij den aanvang van het jaar 1914 aan familie, vrienden en begunstigers. L. Nieuwenbuijze, Smid. Borssele. Bij den aanvang van bet Nieuwejaar wenschen ondergeteekenden aan familie, vrienden cn begunstigers een gelukkig jaar toe. J. de Krijger en Echtgenoote, Mr. Bakker. BorsselB, 1. Jan. 1914. Veel heil en zegen toegewenscb aan familie, vrienden en bekenden, bi den aanvang van 1914. G. Minderhoud en Echtgenoote. Borssele. Bij den aanvang van het jaar veel heil en zegen toegewenscht aan familie, begunstigers, vrienden en bekenden. Gebr. Perrels, Molenaars. Borssele. Familie, begunstigers, vrienden en bekenden veel -geluk en zegen toege wenscht in het nieuw begonnen jaar. J. van de Velde en Echtgenoote, Winkelier. Borssele. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van 1914. J. Priester Wz., Landbouwer, en Echtgenoote. Borssele. Veel heil en zegen toegewenscht bij den aanvang van bet jaar 1914 aan familie, vrienden en begunstigers. A. Nieuwenbuijze, Smid. Borssele. Bjj den aanvang van 1914 onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. Borssele. B. A. Quist, Landbouwer, en Echtgenoote. C. Allaart en Echtgenoote. Borssele. ui. g. J. van Duijne, gem.-ontvanger, en Echtgenoote, wenschen allen vrienden en bekenden een gelukkig nieuw jaar. Borssele, 1 Jan. 1914. Bij den aanvang van 1914 onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. C. van de Velde, rustend Landbouwer. Borssele. B. de Vos en Echtgenoote. Brievengaarder. Borssele. m. <j. Familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van 1914 allen een ge zegend jaar door ons toegewensobt. P. Polderdijk, Echtgenoote en Kinderen. Borssele. Bij den aanvang van 1914 mijn beste wenschen aan familie, vrienden en be gunstigers. Wed. A. Mol. Borssele. Familie, begunstigers, vriendeu en bekenden veel geluk en zegen toege wenscht in het nieuw begonnen jaar. C. de Krijger en Echtgenoote. Borssele. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van 1914. J. Blok Az., Part. en Echtgenoote. Borssele. Bij den aanvang vanj 1914 onze beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. H. van Liere, Commissionnair, en Echtgenoote. Borssele. Bij den aanvang van 1914 mijn beste wenschen aan familie, vrienden en bekenden. J..Bruinooge Sr. Borssele. Bij de wisseling des jaars onze heil wenschen aan familie, vrienden en be gunstigers. P. Verburg Mz. en Echtgenoote. Borssele. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers in bet nieuw begon nen jaar. J. Verburg Mz., Timmerman, en Zuster. Borssele. Ondergeteekende wenscht vrienden en begunstigers een gezegend Nieuwjaai en beveelt zich voorts in eens ieders gunst aan. W. J. van Waarde, in Goud en Zilver, Driewegen,

Goessche Courant | 1914 | | pagina 2