mogelijkheid, dat da moeder liever de 500 iranca in eens uitbetaald krijgt, ol haar pensioen eerst op lateren leeftijd wil ontvangen. Messimy wil de onkosten van deze premies en de later nit te betalen pensioenen bestrijden öf nit de gewone middelen, öf nit een selaBting op de jonggezellen en op de familiehoofden zonder, of met slechts één kind- Deze belasting zon gebaseerd worden (zoo lang de inkomstenbelasting nog niet aangenomen is) op den aanslag in de personeele belasting en zou voor de jonggezellen en de familiehoofden zonder kinderen tweemaal too groot zijn als voor familievaders met slechts één kind Men ziet het, hoe minder kinderen, hoe meer belasting betalen en hoe meer kroost hoe voordeeliger voor de gelukkige moeder. Worden de voorstellen van Messimy aangenomen, dan is er in Frankrijk voor de vrouwen een nieuwe en zeer voordeelige betrekking geschapenjdan zullen zij er het meest in aanzien en financieel het gunstigst aan toe zijn, die er in slagen, in den kortst mogelij ken tjjd de meest mogelijke kinderen ter wereld te brengen. Wat toch al niet oen voorwerp van staatszorg kan zjjn 1 Oe verkiezingen in België. De groote dag is gekomen, de ver kiezingen in België hebben gisteren plaats gehad. De Indépendance Beige gaf aan dan vooravond van dien dag een laatste opwekking aan de kiezers en spoorde hen aan, een einde te maken aan het gehate stelsel, dat het land thans 23 jaar onderdrnkt. De tegenparty, ver volgde dan de Indé pendance,begrijpende, dat de „debacle" onvermijdelijk is, heeft getracht de vreesaehtigen ea twijfelaars te beïn vloeden. üp alle critiek van links heeft z?j slechts geantwoord met den kreet „Bonnot, Caiony"; z{j heeft zich laten verleiden tot de laagste, de hatelijkste handelingen. Thans weer verspreidt zij een prent van groven inhoudeen trap, waarop verschillende mannen, die elkaar de hand reiken. Bovenaan staat de vrijmetselarij, het bestaan van God ontkennend; dan volgt het libe ralisme, het socialisme, dat hand in hand staat met Ferrerop dezen volgt Fromentin, de Fransche anarehist- millionair, en Bonnot, die den keten slnit, met de revolver in de vuist. Daartegenover worden de gezagheb- benden van thans op platen en portret ten voorgesteld als beschermers van orde, vrijheid en voorspoed van het land. De openbare meening, alsdus besloot het blad, zal dergelijke praktijken Btreng veroordeelenzij zal inzien, dat een partjj,welke haar tegenstanders op dergelijke wijze gelijkstelt met apachen en moordenaars, moreel even diep gezonken is ais politiek; zjj zal begrijpen, dat het een groot sociaal gevaar zou zijn, indien men de macht liet in nanden van lieden, die voor geen leugen, geen laf heid, geen laag heid terugdeinzen, mits slechts hun haan victorie kraait. Intussohen zijn Zaterdag reeds de noodige maatregelen genomen om ordeverstoringen te voorkomen. Het geheele garnizoen van Brussel is Zondag en heden geconsigneerd, alle verloven en permissies zijn inge trokken. Voorbereidingen zijn ge troffen om, zoo noodig, troepen naar de hoofdstad te stnren. Te brusBel is een gedeelte der gendarmerie uit de provincies gekomen, om de politie macht aldaar te versterken. Ook in de industriecentra 1b de gendarmerie vermeerderd. Voor de Brusselsche burgerwacht zijn bevelen gegeven en loopplaatsen aangewezen. De Roode-Kruis-brigades zullen zieh op alle gebeurlijkheden voorbereid houden. Dat alles wijst er al op, hoe geheel anders de stemmingen in België ver- loopen dan in ons eigen kalm landje. De toestand in Fez. De berichten van Afrika's Noordkust luiden alles behalve rooskleurig. Ken berichtgever van het Fransche blad de Matin" meldde dezer dagen dat de verbinding tusBchen de hoofdBtad en Mequinez in het Zuidwesten ver broken is, dat een karavaan in dit gebied is leeggeplunderd en verschil lende inlandsche dorpen platgebrand zijn. Vindt dit bericht bevestiging, dan is do toestand veel ernstiger geworden, aangezien fcoz dan ook van de zee is afvasloton, '/.oodaf het garnizoen nog tl ohis mei behulp van de draadiooze telograaf in veroindiag kan komen met de reeds afgezbnden of nog te zanden versterkingen. Lyautey, de nieuwbenoemde resi dent-generaal van Marokko, heeft zjjn troepen in twee afdeelingen gesplitst de eene helft is belast met de bewaking en rechtstreeksche verdediging der hoofdstad, de andere helft zal trachten door uitvallen den kring, welken de belegeraars om Fez gesloten hebben, te verwijden, zoodat de belegerden een beetje minder in het gedrang zullen komen. Intns-chen wordt er door het moederland zoo spoedig mogelyk voor de noodige versterkingen gezorgd. Het 5a bataljon van het eerste regiment zouaven, hetwelk te Nogent- sur-jtaroe Ugt, zal naar Tunis worden gezoiden, ore dasr de naar Marokko vertrekkend.- troepen te vervangen. Te Toulon wordt op hat oogenbiik een vervangingstroep voor Marokko samengesteld nit de vrijwilligers ven alle regimenten. In dezelfde stad 1b een detachement van het 22e regiment koloniale troepen, 850 man sterk, aangekomen,dat Zondag naar Marokko zou vertrekken. Een tweede bataljcn vertrekt Zaterdag a s. De kwestie der ritueele moorden in Rusland. Het begint eindelijk een beetje hel der te worden in de harde koppon der Russische gerechtsambtenaren. De journalist Brasnl, die eenigen t«d geleden den officier van justitie inlichtingen verstrekte omtrent den waren moordenaar van een Russisch knaapje, is Woensdag door den rechter van instructie ondervraagd. Het ver hoor, dat zich ook over de door Brasul opgegeven getuigen uitstrekt en don geheelen dag duurde, heeft reeds gewichtige dingen aan het licht ge bracht. Er wordt reeds met de moge lijkheid rekeniDg gehouden, dat de ten onrechte beschuldigde jood tegen 'n borgtocht op vrije voeten zal gesteld worden. Volgens de mededeelingen van Brasul zijn niet minder dan negen personen by den moord betrokken. Is het niet teekenend, voor land en volk, dat hier een buitenstaander, een journalist, aan politie en justitie de gegevens meet verstrekken tot het opsporen van misdadigers, die zjj zelf niet kunnen of willen ontdekken B i n ii e n i a a si. Het koninklijk echtpaar te Parijs. Het koninklijk echtpaar is te Parijs met groot enthousiasme ontvangen. Op het perron waren Zaterdagmiddag bij aankomst de President der Fransche republiek, met zjjn 8chtgenoote, en talrijke autoriteiten aanwezig. Door een dubbele haag van juichende en enthousiaste Paryzenaars werd vervol gens naar het ministerie van buiten- land8che zaken gereden, terwijl des na middags in het paleis van den president een galadiner plaats had, waarbij door de Koningin en president Fallières hartelijke toespraken worden gewis seld. Des avonds woonde de Koningin een voorstelling in de opera bjj. De grondwetsherziening. De staatscommissie voor de grond wetsherziening heeft niet minder dan 54 vergaderingen van de voltallige commissie gewijd aan de uitvoering barer opdracht, torwyl het aantal der vergaderingen van de verschillende subcommissies op het driedubbele ge schat wordt. En dan nog zoo'n hopeloos resul taat 1 District Emmen. Uit het district Emmen is de vorige week opnienw aan Het Volk hetzelfde gerucht van vroeger gemeld, n 1 dat de heer dr. P. H. Roessingh, de afge vaardigde ter Tweede Kamer van dat distriet, aan de besturen der vrgzin- nige kiesvereenigingen heeft ver zocht, hem voor 1913 niet opnieuw candidaat te stellen. Het Vaderland kan verzekeren, dat dit bericht hetwelk dit blad reed3 vroeger heeft tegengesproken, ook ditmaal onjuist is. Mogelijk is de oplossing van deze tegenstrijdigheid gelegen in net vol gende Naar de Asser Ctverneemt, heeft dr. Roessingh n.l., bjj zijn bezoek aan Emmen, Maandag 11. aan het bestuur van de centrale kiesvereeniging „Drenthina" gevraagd, of in het dis trict een vryzinDig man was, dien men aangewezen achtte, om in 1913 eventueel als zyn opvolger te worden gekozen, indien h(; geen oandidateui' meer mocht willen aanvaarden. Daarop is een ontkennend antwoord gegeven en is by den heer Roessingh er op aan gedrongen, een eventueele candidatnnr weer aan te nemen. De heer Roessingh toonde zich daar toe voorloopig bereid. tit de JPer». der „bedrijtsvrSheid", kunnen wjj slijten als kiespijn. Patrimonium is goed georganiseerd en kan als zij wil eene opruiming honden het kleine groepje ehristeiyk- historisehen op menige plaats zonder kiesvereeniging bewijst voldoende, wat een krachtige wil vermag". Het gaat zoetjes-aan kraken in de coalitie I Hechtiuken. By bevelschriit der Arrondissements- Raehtbank te Middelburg is rechts ingang verleend, met last tot ge vangenhouding en instructie, tegen Th. H35 j., arbeider, geboren en wonende te Hontenisse, thans gedeti neerd te Middelburg, beklaagd van poging tot doodslag en zware mis* handeling gepleegd op rij" vren-w Stadsnieuw,-,. Ontevreden christelijke arbeiders. Zoowaar gaat nu ook „Patrimonium" tegen de coalitie mopperen. Een Frie- sche briefschrijver iaat zieh in het jongste nummer als volgt in het or gaan van het chr. werkliedenverbond uit „Nu ben ik met u eens, dat Patri- monium wel wat heel gereserveerd is, wat heel zacht, een beetje krachti ger zou waarlyk niet te veel zgn. Ik weet wel, dat eene nieuwe par ty vorming u wel zou aanstaan. Daarop wil ik thans niet ingaan, maar u wei zeggen, dat vele Rechtsche Kamer leden blgkbaar het daar op aansturen. Die heeren, die zoovele bezwaren heb ben om onzen Talma te volgen, weten liehteiyk niet, hoevele bezwaren wjj hebben hen op het kussen te brengen. Velen banner zullen moeten toestem men, dat hnnne verkiezing tot Kamer lid niet Remonstrantsch was, d. w. z. een beloaning naar verdienste, maar een Gereformeerde. Eu nu moge men ons zeggen, door uw halfbroer te kiezen komt ook uw broeder in de Kamer, maar als die halfbroeder mijn broeder zoovele malen den voet dwar3 zet, dan is onze winste spoedig te tollen. Dit moeten wy wel in het oog honden: een span paarden, waarvan de eene vooruit wil en de andere achteruit, al is het dan ook ia naam Vergadering van ingelanden van dsn Pkrponcherpolder. In de heden te Goes gehouden ver gadering van ingelanden van den „dn Perponcherpoldnr" werd de rekening over het dienstjaar 1911/12 in ontvaDg en uitgaaf vastgesteld op f 1109,54 eu f1163,56, dus met een nadeelig slot van f 54,02. De begrooting voor het dienstjaar 1912/13 werd in ontvang en nitgaaf vastgesteld op f 1238,09 met een post onvoorzien van f 56,29 i/i, terwijl het dgkgeschot bepaald werd op f7 per hectare. Kerkgenootschappen. Blijkens de 9e tienjaarlyksche telling is gebleken, dat te Goes het aantal in woners, naar de kerkgenootschappen, als volgt kan worden verdeeld. Mannen. Vrouwen. Nederl. Hervormd 1973 2269 Waalsch Hervormd 1 Remonstrant 7 3 Christel. Geref. 10 9 Doopsgezind 16 26 Evangel Lutherseh3 5 Hersteld 1 Geref. Kerken 432 548 Roomsch Kath. 669 724 Ond Roomsch Ned. Israëliet 7 10 Portngeeseh Israël. Andere kerkel. ge zindte 161 176 Geen kerkel. 306 264 3584 4036 Totaal 7620. Prorincieaieuws. Onweer- Heeft het Zaterdagmiddag boven ons eiland losgebroken onweer zich in Goes bepaald tot het omwerpen van eenige boomen en het afbreken van tairyke jonge takken, vanuit alle deeleu vau Zuid-öevelaud ontvangen wg thans berichten van meerdere of mindere schade, door dit korte maar hevige onweer aan velden en gewas sen toegebracht. Ook de bliksem eischte nog eenige gelukkig niet mensohelgke offers. Te 's Gravenpolder werden, over een afstand van bgna een half nar gaans, van meer dan 200 boomen de kronen afgerukt. De weg was dan ook totaal versperdop enkele plaat sen was er dan ook geen doorkomen aan en een groot aantal werklieden moest onmiddeliyk beginnen met bglen en hakmessen vry baan te maken. Te Heinkenszand werden talrijke boomen neergeveld. Ook te Schare heeft een geweldige storm gewoed, waardoor een 50 tal boomen ais glas afbraken In 't station Vlake sloeg de bliksem in en daardoor ontstond hier een begin van brand, dat echter door 't personeel direct gebluseht werd. Enkele rieten daken van landbonw- schnren leden stormschade en de telegrafische gemeeenschap werd door 't breken der draden gestoord. Te Waarde werd een rund vau de gebroeders F. in de weide door den bliksem getroffen en gedood. Te Kruiningen werden 160 populieren aan den Zanddyk stuk geslagen, waardoor het verkeer werd gestremd. De groote hoeveelheid ge vallen regenwater heeft vooreerst weer voorzien in drinkwater, waaraan allar- wege gebrek was en veld en tuin, waarin het zaad lag te wachteD op het noodige vocht voor ontkieming, belangrjjk opgefrisehc. De bliksem vernielde een gaslantaarn. Te s-lieer Hendrikskinderen werden vele boomen van hun kruin beroofd, en telefoonpalen omvergeworpen. Ook hier werd het verkeer tg deljjk gestremd. Te Kapette bemerkte men boven een deel van de gemeente een wind hoos, die vele boomen in tweeën deed splijten. Op den Biezelingschendijk lagen wel een 20 groote takken, die in hun val de 7 telefoon- en telegraafdraden had den meegenomen, zoodat de verbin- ding van Holland met Zeeuwse h- Vlaaudeien langs deze lynen totaal verbroken was. Te Kortgene werden 2 koeien van den landbouwer D. Kallewaard door den bliksem getroffen en gedood, i Te Jerseke woedde een onweersbui, die mat een hevige stormvlaag gepaard ging. Bg den oesterput der Mij. „Een dracht" lagen drie vaartuigen, die door het stooten tegen den Bteiger van den put gevaar liepen, beschadigd of ver brijzeld te worden. Urn dit te voorkomen, maakte een der vaartuigen een weinig zeil om van den steiger at te raken, doch woei daarby omver. De schipper kon een plank grijpen, waarop hy naar den steiger dreef, waar hg door hulpvai. - dige handen bewusteloos aan den wal werd gehaald, lig werd gelukki.: spoedig, door toepassing der bekende middelen, weer tot bewustzyn ge bracht, zoodat de inmiddels ingeroepen geneeskundige hulp oanoodig was. De knecht had zich op het op zij liggende scheepje kunnen bergen.doc dit zou hem weinig gebaat hebber, indien de stoomboot „De Schelp" van de Mij. Eendracht, die van haar ankers geslagen was, niet ter hulp ware ge- s. eld.Zy had de voldoening den knecht te redden. Nog twee andere stoon.- boo:en kwamen ter plaatse om te helpen, maar hulp was niet me-r noodig. Inmiddels was het omgeslagen vaartuig gezonken en ook de beide andere hebben avery bekomen. Borssoion- Zaterdagavond trad iu het schoollokaal alhier als sprekoi op de heer Raamsdonk van Baar land, ten einde te geraken tot het oprichten van een afdeeling volks weerbaarheid met een schietvereeni ging als onderdeel. Na doel en strek king duideljjk uiteen gezet te hebben en verklaard te hebben, wat „weer baar zyn" beteekent, werd er een atdeeiing opgericht met aanvankelijk 45 leden, waaruit een commissie van 5 laden weid benoemd om do zaken onderling te regelen. Hoinkenazand. Vrjjdag had een hnnrkoetsierskneehi, toen hy uit het rytnig op da tree en vandaar op den grond stapte, het ongeluk zijn vo-t te outwrieh.en mot net gevolg, dat hg niet kon loopeu en naar huis moest worden vervoerd. 's-Heer Arendskerke. De heer C. EverBdyk, rijksveldwachter, is van Waterlandfcerkje uaar hier verplaatst. Kloetinge. De heer J. Mol Lousis benoemd tot onderwijzer aan school II te Wemeidinge. Ovezand.Vrijdagnamiddag werden in de omniddellyke nabyheid van het dorp, door een windhoos, eenige boomen afgebroken en de telephoonlyn beschadigd. Wisse. In de Vrydagmiddag gehou den vergadering van ingelanden van de buitenpolders van Nisse is de rekening 1911/12 vastgesteld in ontvang op f 2230,26 i/s en in ui' gaaf up f 1835,33 i/a, dus met een goed slot van f394,93. De begrooting voor 1912/13 werd vastgesteld met een post van onvoor van f 250,26. Het dgkgeschot is be paald als het vorige jaar. Tot dykgraaf werd benoemd, in plaats van den heer M. van Liere, die naar elders vertrekt, de heer M. Mol, met 7 van 9 stemmen. De heer J. Vermue verkreeg 1 stem. Als gezworen werd, iuplaats van den heer M. Mol, gekozen de heer J. Vermue met 7 van de 9 stemmen. De heer D. de Winter verkreeg 1 stem. Adhaesie werd betuigd inzake het verzoek van het comité om een bij drage voor uitbreiding van de tram op Z.-Bev. In de Vrgdag gehouden ver gadering van ingelanden van het waterschap „Nissestelle" werd de rekening over het dienstjaar 1911/12 vastgesteld in omvang op f 1641.16:> en in nitgaaf op f 1631 29», dns met een goed slot van f9.87. De begroe ting voor het dienstjaar 1912/13 werd vastgesteld in ontvang op f2934.31, in uitgaaf op f2770.335 met een post van onvoorzien vau f 163 97®. Het ver zoek van E. Huyghebaert om ver hooging van subsidie voor don tram weg werd met f10 ingewilligd. Het verzoek van het comité tot uitbreiding van het ontworpen tramwegnet werd ook ingewilligd door in beginsel steun te verieenen. De heer de Winter werd herkozen tot dykgraaf. Wolfertsdijk. Zaterdagavond deed het muziekkorps „Wolferts fanfare" een muzikale wandeling van het dorp Oostkerke, naar Oud-Sabbinge, om aldaar in de muziektent verscheidene nummers ten gehoore te brengen. Ongeveer tien uur keerde het corps naar het dorp terug. Stond verleden jaar de muziektent op Oostkerke, dit jaar is zy op Oud-Sabbiuge geplaatst, zoodat de inwoners van Oud Sabbinge nu om de veertien dagen muziek in de tent zulien hebben. Daar het ge zelschap onder het spelen van een opgewekten marsch door de dorpstraat trok, bracht dit voel volk op de been, dat de wandeling naar Oud-Sahblnge meemaakte. Wemeidinge. Vrydagavond ver gaderde de raad. Tegenwoordig walen alle leden. De voorzitter deelde mede, dat het besluit tot het aangaan van eon geld- leeniag voor de gasfabriek niet door Gedep. Staten is goedgekeurd. De voorzitter en de heer Lindenbergzullen by Gedep. Staten dat besluit eens gaan bespreken. Op de hofstede „Olmenstein" in Abbekindoren werden Zaterdagmiddag door den hevigen wind, waarmee het onweer gepaard ging, een zeventigtal boomen gebroken. De bliksem sloeg in een wachthuisje, zonder evenwei schade te veroorzaken. Op don watertoren wapperen lustig de Duitsche en HollandBche driekleuren, ten teeken, dat de acht yzeren gebinten de hoogte bereikt hebben, waarop het reusachtige water reservoir geplaatst zal worden. Het werk geniet aigemeene belangstelling. De Zangvereeniging „Crescendo" hoopt Woensdag 19 Jnni a s. deel te nemen aan het concours te Vliasin gen. De Pir.ksterweek met haar verschillende wedstryden is voor de onderafdeolingen der Vereeniging „Volksweerbaarheid" alhior een waar succes geweest. De sehietvoreeniging „Voor Neerland en Oranje", welke deelnam aan de schietwedstrijden te Wemeidinge, Zie- rikzee en Koudekerke, zag zich ver rijkt met niet minder dan 5 medailles. O. m. behaalde zy op den Bonds- korpawedstrijd te Zierikzee den len prjjs, zijnde een verguld bronzen eere- kruis van Z E. den Minister van Oorlog, terwijl op den Prov. wedstrjjd te Koudekerke als len prys behaald werd een medaille van H. M. de Koningin Moeder. By den Provincialen schietwed strijd, gehouden te Koudekerke, be haalde de heor P. Coruelissen alhier het diploma in den Gewestelyken wedstryd vanwege den Zeeuwsehen Schietbond met 97 punten (max. 108 p.) Vfeuws. Inbraken Te Empel (N.-Br.) heelt men gepoogd op verschillende plaatsen in ta breken. Met behulp van een lijkbaar klommen de dieven in de K. K. kerk dooi een openstaand raam. Bangs een touw zjjn ze van binnen in de kerk afgedaald. Offerbussen en sacrisliedeur werden geforceerd met breekijzers, die zij bjj den smid te Empel hadden gestolen, terwijl zjj tevens daar een paar nieuwe schoenen meegenomen hebben. Offerbussen en de deur van de sacristie waren te sterk voor de brcekyzers, die in de kerk werden gevonden. De sleutels van een deur en van de kerk werden door hen meegenomen. Er wordt ver der niets vermist. Verder braken zy in in de sigarenfabriek van De Bekkar, waar ze alles doorsnuffelden, doch slechts drie gulden aan geld buit- maakten. In de boterfabriek waren ze al niet gelukkiger, want hier vonden ze slechts een party postzegels. Het geld was in veiligheid. Blijkbaar heb ben zy alleen het oog gehad op geld. Men zoekt naar de daders, doch heeft nog geen spoor ontdekt. Liefdesdrama. In den nacht van Vrjjdag op Zaterdag, omstreeks half één, heelt aan den Znidwal te 's-Gra- venhage een liefdesdrama plaats ge had met treurigen afloop. Een meisje en een jongen uit den burgerstand kregen oneenigheid, met het gevolg, det het meisje eensklaps te water sprong. De jongeman sprong haar dadeiyk na. Met dreggen werden beiden na eenige oogeablikken op het droge gebracht. Het meisje bleek echter reeds te zyn overleden. De jongeman werd ter verpleging opge nomen in het Gemeente Ziekenhuis. Verdronken. Toen te Culemborg de stoomboot „Concordia V" van Rotterdam zon aauleggen naast „Con cordia IV", die reeds van Arnhem aan den steiger was aangekomen, viel by het ophalen van de balustrade op onverklaarbare wjjze een 25-jarige dekkneeht te water en verdween enkele oogenblikken later in de diepte. Alle pogingen tot redding waren vruchteloos. De ongelukkige zou heden te Rotterdam iu ondertrouw gaan. Een hert in een park. In het Valkenberg te Breda, een park midden in de stad gelegen, is een hertenjacht gehouden. Van het terrein der Koninklyke Militaire Academie kwam eensklaps een reebokje, naar Bchatting ongeveer twee jaar, overzwemmen naar het park. Daar werd dadelijk jacht ge maakt op het dier, dat het erf op liep van den parkopzichter, waar het thans zit opgesloten. Waar het beest vandaan kwam, is niet bekend. Moord. Toen Zondagavond een. bejaarde geeBtelyke de St. Nicolaas- kerk te Rome binnentrad, W8rd hjj van achteren aangevallen door een man, die hem met een dolksteek in den rug zwaar verwondde. De deder sprong daarna op een rijwiel en ont kwam. De aanleiding tot zjjn daad wordt gezocht in een proces, dat de kerk sedert geruimen tyd met een RomeinBChe familie voert. Onlangs werd ook een prieBter door een broe der van den dader met een dolksteek verwond. ingezoudeu Stukken. (Buiten verantwoordelijkheid der lie dactie. De opname van de in deze rubriek voorkomende artikelen bewijst geenszins, dal de Bcdactie er mede instemt.) Mijnheer de RedakteurI I Plaats s. v, p. deze regelen in Uw veelgelezen blad. iiy voorbaat dank. 't Heeft er veel van, of in Goes de één aües, de ander niets mag. Wanneer na twaalven ingezetenen van onbe sproken gedrag naar de meening van 'n agent iets te hard op straat spreken

Goessche Courant | 1912 | | pagina 2