Ingezonden Mededeeiingen Provincienieuws. rt r t. Gemeente- Publicatiën. Grondbelasting 399e Staatsloterij, 2e kl. tnssehen 1 en 3 Jani a.s., gedurende welke dagen H. M. In de Fransche hoofdstad zal verblijven. Prins Hendrik naar Londen. De Daily Mail heelt bericht ont vangen, dat Prins Hendrik der Neder landen op 24 April de tentoonstelling te Londen zal bezoeken en op 23 dezer aldaar zal aankomen. Tweede Kamer. Naar De Nederlander verneemt, zal de Tweede Kamer eerBt tegen 30 April worden bijeengeroepen ter open bare zitting. Dit is toe te achryven aan den arbeid der Commissie van Voorbereiding voor de Ziekteverzeke ring, voor de lnvaliditeits- en Ouder - domsverzekering, voor de Tariefwet, en van de Grondwetscommissie, die gedurende deze maand voortdurend zitting zullen hebben. De Paasehvacantie der Kamer, die, naar men aanvankelijk verwachtte, drie weken zou duren, zal dus een volle maand worden. Kamerverkiezingen in 1913. De heer Van Kol is, naar Het Volk meldt, teruggekomen op zijn aanvaar ding van een candidatuur voor Am sterdam IX en zal ook voor Enschede geen candidatuur voor de Tweede Kamer aanvaarden, noch eenige andere. Op de Eerebaan werd het zilveren eerekruis behaald door A. J.Brugge man Baarland, mot 58 punten en de zilveren medaille door J. V eststrate, 's-H. Arendskerke met 58 punten, na loting met J. .1. Hoogvliet van Baar land. Heinkenszand. Zaterdag jl. werd alhier veemarkt gehoudener waren tenminste paaltjes met reepen ge plaatst op de markt, om bet verwachte vee vast te zetten, maar dit laatste schitterde door afwezigheid. Slechts waren één schaap en één lam aange voerd. Een duidelijk bewijs, dat te Heinkenszand heelemaal geen behoefte bestaat aan het houden van een vee markt. Op hoogen leeftijd wordt dikwijls over de slechte werking der spijs verteringsorganen geklaagd en moet men er voor zorgen, dat zulke per sonen een licht verteerbaren en toch voedzamen kost krijgen,die tegelijk vol afwisseling is. Men neme dan eens een proef met „KUFEK E", dat deze eigenschappen tevens met een aan- genamen smaak in zich vereenigt en dat al menigmaal tot uitsluitend voed sel van oude menschen met een zwakke spijsvertering heeft gediend. Borsselen. Beroepen bjj de Gerei. Gemeente alhier ds. J. K. van Oordt, predikant te Middelburg. Colijnsplaat. Zaterdagmiddag werd alhier gearresteerd de milicien I. H. van het 3de regiment uit Middelburg, die zonder vergunning zijn garnizoen had verlaten. Onder politietoezicht is hjj naar zijn garnizoen teruggebracht. Driewegen. Dezer dagen had de zoon van den koopman P. alhier het ongeluk, zijn hand te kwetsen aan een stuk jjzer, waardoor dit lichaamsdeel zoodanig opzette, dat geneeskundige bohandeling moest worden ingeroepen. De dokter constateerde bloedvergitting. Na afgelegd examen voor de Kijkskweekschool en Christelijke kweekschool te Middelburg zjjn toe gelaten W. Nieuwenhuize en J. Ver- lare, beiden van hier. Ellewoufsdljk. De Nederlandsche Kerkbode vermeldt de namen van die predikanten der Ned. Herv. Kerk, die met de daad hun sympathie voor den liturgischen dienst hebben bewezen of zullen bewijzen. Tot deze voor gangers behoort ook ds. D. Bins Jr., alhier. 's-Gravenpolder. Uitslag van den Schietwedstrijd, alhier gehouden op 6 en 8 April, I. Korpsbaan met Marga. Maxi mum 300 punten. Ie prijs Zilveren medaille van 't Hoofdbestuur Volks weerbaarheid door .Nimrod" van 's-Heer Abtskerke, met 237 punten. 2e pr. Zilveren medaille van de afd. 's-Gravenpolder door „Nooit Terug" van 's-H. Hendrikskinderen met 224 punten. 3e pr. Bronzen medaille van „Oranje Nassau" 's-Gravenpolder door „Nederland en Oranje" van Kloetinge, met 220 punten. 4e pr. Bronzen me daille van den heer J. de Graag Gz. alhier, door „Pro Patria" van Nisse met 218 punten. II. Personeele baan met Marga. Maximum 120 punten. Prijzen (kunst voorwerpen) werden behaald door A. Braam, 's-H. AbtskerkeJ. v. d. Perel, Kruiningenj J. WeBtveer, 's-Gra venpolder j J. Bruggeman, Baarland P. J. v. d. Dries, HeinkenszandM. Kribbe, 's-GravenpolderA. J. Brug geman, Baarland G. de Jonge, Baar land A. J. Lindenberg, Kruiningen C. Slabbekoorn, HeinkenszandA. v. Fraassen, KloetingeG. Duindam Kruiningen C. Blommaard, Kloetin ge J. Weststrate, 's-Heer Arends kerke; M. Slabbekoorn, Heinkens zand C. Braam, 's-H. AbtskerkeC. Zuidweg, 's-GravenpolderP. de Jon ge, 's-H. Abtskerke; C. J. Bos,Nisse; A. Kopmels, 's-Gravenpolder; A. de Jonge, 's-H. Abtskerke. III. Vrije baan. (geldprijzen) met cylinder of buks. Maximum 36 punten J. J. Hoogvliet, Baarland, 5 X 36 A. J. Bruggeman, Baarland, 2 X 3®i 6X35; J. Weststrate, 's-H. Arends kerke, 2 X 36> 4 X 35M- Walraven, Kwadendamme, 1 X 36, 3 X 35; C. Moeliker, 's-Gravenpolder IX36' 1 Jl. Zaterdag werd door den land bouwer A. de Winter alhier b(j de politie aangifte gedaan, dat te zijnen nadeele een paar pakken kunstmest stoffen, welke op een stuk land waren geborgen, ontvreemd zijn. Een onder zoek is ingesteld. Maandag vergaderde de vereeni- ging tot instandhouding van de Christe lijke school alhier. Tegenwoordig waren 23 leden. De vergadering werd met gebed door den voorzitter, den heer C. de Schipper, geopend. De secretaris bracht het jaarverslag uit, waaruit bleek, dat de toestand gunstig genoemd kan worden. Door den pen ningmeester werd rekening en ver antwoording gedaan, waarbij meege deeld werd, dat plm. f 160 aan con tributie was ontvangen en dat er was uitgegeven ongeveer f119. Het goed slot werd in de kas der schoolver- eeniging gedeponeerd. Het bedrag was minder dan hot vorige, wegens meer dere uitgaven. Ter kennis werd ge bracht, dat het getal leden met eenige is vermeerderd. De aan de beurt van aftreden zijnde bestuursleden W. Allé- wijn te Heinkenszand en A. Slabbe koorn te Nisse werden met grooto meerderheid van stemmen herkozen, waarna de vergadering met dank zegging door ds. Bramer werd ge sloten- 's-Heer Arendskerke. De nieuwe kiezerslijst alhier is vastgesteld met een getal kiezers van 597 voor de Tweede Kamer en Provinciale Staten, en 553 voor den gemeenteraad. Had Zondagavond by het ver rollen van boomspillen het zoontje van den rijksveldwachter D. het on geluk, zich zoodanig aan den voet te bezeeren, dat hij huiswaarts gedra gen moest worden, gisteren had het zoontje van den arbeider P. W., werk zaam in de boterlabriek, het ongeluk, met een emmer kokend water van de trap te vallen, waarbij hij ernstige brandwonden bekwam. Na verbonden te zjjn werd hij huiswaarts gedragen. 's Heerenhoek. Dezer dagen had alhier een reizend scharenslijper de brutaliteit, bjj een winkelierster eenige kaarten met garnituurwerken weg te nemen en deze later tegen verminderde prijzen aan den man te brengen. Door het menigvuldig bezoek in den winkel kreeg de winkelierster argwaan en bemerkte, dat haar een groot gedeelte garnituren was ontfutseld. Weldra werd de politie met de zaak in kennis gesteld, die den verdachte in zjjn logement uit zijn bed haalde. Den volgenden dag werd hij naar Middelburg overgebracht. lerseke. Volgens de N. H. Ct. heeft ds. M. J. G. J. van de Poll, te Elburg, voor het beroep naar de Ned. Herv. Gemeente alhier bedankt. Gisteren is een vaartuig van hier, dat op de Zuiderzee aan het visschen van mosselen was, tegen de Friesche kust bjj St. Annaparochie verbrijzeld. De bemanning is gered. Kloetinge. Op de voordracht voor hoofd der school alhier komen de volgende heeren voor 1. Hoek, te IJzendijke2 A. de Visser, te Oost- dijk 3 M. Pruijsen, te Kruiningen. bendijke en Waarde. Reeds is door do besturen dier ge meenten een vergadering voor dat doel te Krabbendjjke gehouden. Een vrouw alhier had bij het afgieten van aardappelen het ongeluk, het kokende' water over haar beoneu te krjjgen, met het noodlottig gevolg, dat zij hevige brandwonden bekwam. Geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Wiihelminadorp. Het zoontje van den heer J. Schipper alhier bad het ongeluk van den zolder te vallen, waardoor het kind een been brak. «■rovioi, rv DLUOiutu^o, m. N 34, 1 X 32J- Bruggeman, Baarland, 5 X 33A. v. Fraassen, Kloetinge, 2 X 35C. Overbeeke, 's-Graven polder, 1 X 35. 3 X 3* I M. Slabbe. koorn, Heinkenszand, 1X 35, 2 X 34- Kats. Tot kweekeling aan de Ryks kweekschool voor onderwijzers te Middelburg is benoemd A. M. van Weele alhier. Nisse. Ter vervanging van den heer M. van Liere is tot kerkvoogd der Ned. Herv. kerk alhier benoemd de heer J. Bos. Ovezand. Zaterdagvoormiddag ge raakte, terwijl de ouders waren gaan werken, het drie jarig zoontje van den arbeider O. in een sloot. Geheel be wusteloos werd het door de buren op het droge gehaald. Na toepassen der hulpmiddelen mocht het na eenigen tijd gelukken de levensgeesten weder op te wekken. Oudelande. Op Hemelvaartsdag, 16 Mei a.s., houdt de vereeniging „Ons Genoegen" alhier een concours in het boogschieten. Rilland-Bath. Het fanfaregezel schap „Vroolijk Voorwaarts" van Bath zal op 19 Juni a.s. deelnemen aan het festival te Vlissingen. Behalve een festival zal dien dag aldaar tevens een concours voor mannenkoren en gemengde zangvereenigingen worden gehouden. Op do voordracht voor onder wijzer aan de O. L. school te Billand komt slechts voor de heer J. Waverijn, onderwijzer te Wissenkerke. Plannen bestaan tot oprichting eener gemeenschappelijke gasfabriek voor de gemeenten Killand-Bath, Krab- Wolfertsdijk. Omstreeks 2 uur in den nacht van Zondag op Maandag jl. werden de inwoners dezer gemeente uit hun slaap opgeschrikt door klok gelui. Ai spoedig bleek het hun, dat de timmerman «bergplaats van den heer F. Verburg een prooi dor vlam men was geworden. Deze bergplaats stond dicht bjj de Herv. kerk en dicht bjj de timmermanswerkplaats van ge noemden Verburg, zoodat er zeer veel gevaar bestond voor deze gebouwen, alsmede voor enkele dichtbij staande huizen. De hitte was zöó sterk, dat de ruiten der huizen aan de overzijde der straat stuk sprongen en de verf geheel oprimpelde. Hoewel al het blusschingsmateriaal, bestaande uit drie spuiten, aanwezig was, kon toch niet verhinderd worden, dat de geheele bergplaats met een grooten voorraad timmerhout, benevens eenige rijwielen, twee kruiwagens, een handkar en een partij bakbloem en varkensvoer van den bakker A. van de Linde totaal in de vlammen opgingen. De andere omliggende gebouwen beliepen zeer geringe schade. De oorzaak is onbe kend de schade wordt door assurantie gedekt. - De heer D. M. Sandee, geboortig van hier, thans onderwijzer te Krim pen a/d IJsel, is benoemd tot onder wijzer aan school no. 76 te Botterdam. Wemeldinge. In de Zaterdagavond gehouden gemeenteraadszitting waren tegenwoordig alle leden. Eenige inge komen stukken werden voor kennis geving aangenomen. Een aantal Raads besluiten waren door Ged. Staten goedgekeurd. Op een verzoek van M. Sehouwenaar Jz., om een uitweg voor zijn nieuw te bouwen woning, zal met het Bijk onderhandeld worden, ten einde die te verkrijgen. Aan den heer Hnjjghebaert werd op zijn ver zoek de subsidie voor de Zuid-Beve- landsche tram met f 50 verhoogd en gebracht op f 350 voor de eerste 20 jaren, met dit beding, dat de tram in 1915 in exploitatie zal komen. De heeren P. Lindenbergh, J. Lindenbergh en De Broekerd zjjn benoemd, om het tramplan te onderzoeken en, zoo mogelijk, voor Wemeldinge nog eenige verandering aan te brengen. Up het verzoek van den A. N. W. B., om op eenige hoofdwegen borden aan te brengen, werd afwijzend beschikt. Met het oog op het groot aantal leerlingen op de handwerkschool zal een helpster worden opgeroepen tegen f 50 beloo ning por jaar. Het plan tot het restau- reeren der woning van het hoofd van school I is in bewerking. Tot leden der commissie tot onderzoek der reclames H. O. werden benoemd de heeren P. Lindenbergh, J. Linden bergh en F. Wabeko. Nadat het plan en de begrootingen voor het stichten van een stoenkolengasfabriek door de commissie waren toegelicht, werd met algemeene stemmen besloten tol het stichten van een gasfabriek en die in eigeri boheer te nemen. B. enW. werden gemachtigd een geldleening aan te gaan en do benoodigde terreinen aan te koopen. De uit te voeren wer ken zullen worden opgedragen aan de Maatschappij tot Exploitatie van Gemeentebedrijven te Utrecht. Op de aanbiedingen der andere verlichtings maatschappijen werd afwijzend be schikt. waarmede men gezamenlijk oen rjj- toertje door de Goesche straten zou maken, 't Was een hoogst „gezellig" ritjezoo nu en dan werden een paar vrienden onderweg opgepikt en hier en daar er weer enkele afgozet, zoodat steeds voor de noodige variatie ge zorgd werd. Het paard liep zoo hard als het nog nooit in zjjn loven had gedaan en do leidsels waren in zulke bekwame handen, dat de politie meer dan eens op moest treden om onge lukken te voorkomen. Nadat het il- lustre gezelschap, na dwars over de Markt te zijn gereden, zich in een herberg in de Ganzepoortstraat aan hot een en ander te goed had gedaan, achtte de politie het geraden, het paard aan den teugel te laten nemen en het stapvoets naar zijn stal in de Voorstad terug te brengen. Tegen den vroolijkeu koetsier-eigenaar werd proces-verbaal opgemaakt. Bedankt. Ds. G. van Beenen, predikant bij de Gereformeerde Gemeente te Leiden, heeft voor het beroep alhier bedankt. Schietoefeningen. De schietoefeningen tot verhooging van 's lands weerkracht zullen, voor zoover zjj ressorteeren onder het gar nizoen Middelburg, worden gehouden gedurende het tijdvak van 1 Mei 30 Augustus a.s. en wel te Goes, eiken Zaterdag van 6—8 n.m. op de baan der schietvereeni- ging „Koningin Wilhelmina te Kruiningen, eiken Woensdag van 6 30—7 30 n m. op de baan der schiet- vereeniging „Christiaan de Wet" en te Middelburg, eiken Zaterdag van 14 n.m. op de schietbaan langs den Wostdjjk. 3 8 II1 e IJ W Ii. N, V. Gobsohe Courant. In de Zaterdag door het bestuur en aandeelhouders dezer vennootschap gehouden algemeene vergadering wer den balans-, winst- en verliesrekening goedgekeurd. Daaruit bleek, dat ook 1911, evenals de vorige jaren, een voorspoedig jaar is geweest. CoNCEET, A.s. Vrijdag, 12 April, zullen mej. Medi Fentsch en de heer Dick Ljjsen, solo-harpiste en solo-cellist uit Inter laken, in de concertzaal van de sociëteit V. O. V. een concert geven. Over de praestaties van beide artisten wordt in tal van bladen met lof ge schreven het zal dus een avond kunnen worden ved hoogstaand kunstgenot. Fisüisse en Blokzijl. Naar wy vernemen is de kans zeer groot, dat de bekende journalisten- chansonniers, Louis Fisuisse en Max Blokzjjl, hier nogmaals zullen op treden en wel in Mei a. s. Een vhoolijk rijtobrtje. Zekere A. V. alhier wilde gisteren met zijn vrienden eens duchtig 3den Faaschdag vieren en noodigde hen daarom uit, eens met hem do bloe metjes buiten te zetten. Hij was de gelukkige eigenaar van een ouder- wotsch karretje en een dito paard, Voetbal Zeelandia 1—H. M. S. I. 1—1. Begunstigd door mooi weer, werd deze wedstrijd Zondag, eersten PaaBCh- dag, gespeeld onder leiding van scheidsrechter Boorda uit Breda. Klok slag 2 uur bracht de Bredasche raid- denvoor den bal aan het rollen en al dadeljjk ontwikkelde zich een mooi, forsch spel, dat gedurende den gehee- len wedstrijd geen oogenblik in woest spel ontaardde, iets, waaraan de meeste Zeeuwsche Competitie-elftallen wel eens een voorbeeld mogen nemen. Zeelandia had 3 invallers, terwijl H. M. S. er 2 telde. Beide partijen gaven goed spel te zien en het vrij talrijk opgekomen publiek, ongeveer 500man. was dan ook zeer enthousiast. De Zeelandia-voorhoede, inzonderheid de 3 binnenBpelers, combineerde uitste kend, de buitens zetten dikwijls goed voor. Dan weer is het Zeelandia-doel dan weer het H. M. S.-doel in gevaar, maar aanvankelijk werd er niet ge doelpunt. Eindelijk zag de Zeelandia- middenvoor een opening, hjj schoot en nummer één was ter wereld,... Zee landia leidt met 1—0 H. M. S. stelde alles in het werk, om een tegenpunt te maken, maar de Zeelandia-verde- diging weerde zich uitstekend, en vooral de doelman wist ettelijke raaien op schitterende wijze te redden. Zoo ging de rust in en nog steeds leidde Zeelandia met 10. Ook na rust ging het spel vrijwel gelijk op. H. M. S. zette er nu alles op, om gelijk te maken. De voorhoede combineerde goed, maar, voor doel gekomen, word over- of naastgesehoten. Eindelijk, nadat er 15 min. gespeeld waren, wist de Bredasche rechtsbuiten met een scherp, hard schot gelijk te maken. Beide elftallen zetten er alles op, om de leiding te nemen. Het spel ver plaatste zich zeer vlug. Nauwelijks werkte de Zeelandia-doelman weg, of nog geen minuut later moest de H. M. S.-doelverdediger weer handelend optreden. Eindelijk was het tjjd, en beide vereenigingen hadden de puntjes gedeeld. Een woord van hulde komt H. M. S. toe voor het mooie, faire spel. Zeelandia B. C. de Gand. 2—1. Z. wint don opgooi en verkiest eerst met den feilen wind in den rug te spelen. Precies 2 uur trappen de Gen tenaren af, maar de Zeelandia-voor hoede bemachtigt den bal en gaat, ondanks den bevigen wind, goed com bineerend op het vijandelijk doel af. De Gentsohe verdediging is echter op haar post en weet alle gevaar te be zweren. Na 5 minuten spelens krygt Z. een strafschop te nemen, die door den spil in een doelpunt wordt omge zet. Zeelandia is nu voortdurend ster ker en weet nog éénmaal het net te vinden door mooi inloopen van den rechtsbinnen. Kort hierop gaat de rust in. Na de hervatting wordt Zee landia meer en meer teruggedrongen, doch de verdediging geeft geen kamp en speciaal de Zeelandia-doelverdedi- ger is schitterend; hij houdt er alles uit. Na ongeveer een kwartier weet Gent door den rechtsbuiten een zeer mooi tegenpunt te maken. Alles wordt er nu op gezet om gelyk te maken, doch Z. houdt braaf Btand, de voor hoede breekt af en toe gevaarlijk door en eens weet de Belgische doelver- dediger een bjjna zeker doelpunt te voorkomen, door op den bal te gaan liggen, de hiervoor toegekende vrfje schop wordt weggewerkt. Gent krygt een strafschop te nemen, die echter jammerlyk naast getrapt wordthet regent hoekschoppen op het Z.-doel, maar de verdediging weet alles te verwerken. Nog een paar uitvallen van de voor hoede en Zeelandia heeft haar vierden internationalo gewoniien, hoewel eenigszins geflatteerd. Een gelyk spel had de verhouding beter weergegeven. Scheidsrechter Roorda voldeed. Om half vyf had in do bovenzaal van hötel „Boudeling" de uitreikiDg van eon herinneringsmedaille aan de Gentsche club plaatsde eere-voor- zitter van Zeelandia voerde hierby het? woord; de Belgische aanvoerder ant woordde met een kernachtige toe spraak in het Vlaamsch. Nog dient vermeld te worden, dat vóór het begin van den wedstrijd do eere-voorzitter van de Goesche vereeniging in een toespraak den naamdag van den Bel gischen koning herdacht en een drie werf hoera op den vorst instelde. Het Paaschprogramma van GOES was eveneens goed voorzien het be gon reeds Zondagmorgen om negen uur mot een wedstrijd GOES-eomb. tegen een elftal, bestaande uit leden der Harmonie „Euphonia". Ondanks het vroege uur waren er tamelijk veel toeschouwers, die een wedstrijd vol leuke momenten te zien kregen en zich dan cok wel geamuseerd zullen hebben. Met de rust leidde GOES met 3—0, na de rust doelpunten beide partijen nog eenmaal, zoodat GOES met 4—1 won. Om half elf werd gespeeld GOES— Concordia (G.) welke wedstryd GOES met 5—0 won stand bij de rUBt 4- 0. 's Middags speelde GOES I tegen Victoria 1 uit Bergen-op Zoom. Victoria won den opgooi en precies 2 uur trapte GOEri af. Er ontwikkelde zich dadeljjk een vlug spel, met Victoria iets in de meerderheid, maar de GOES- verdediging wist allo gevaar te be zweren, totdat, na ongeveer een kwar tier 8pelens,de middenvoor vanVictoria uit een hoekschop fraai doelpuntte. Even voor rust doelpuntte de rechts buiten, welk punt echter wegens buitenspel ongeldig werd verklaard. De rust treedt in met 1—0 voor Vic toria. Na de rust pakte GOES flink aan en beide partgen wogen tegen elkaar op; eindelijk wist de linksbinnen van GOES de partyen op gelijken voet te brengen, in welken stand geen ver andering meer kwam, zoodat deze wedBtrijd in een geljjk Bpel 11 eindigde. De uitslagen van de met de Paasch- dagen gespeelde wedstrijden zijn dus Zondag 7 April GOES comb.—Euphonia elftal 4—1. GOES II—Concordia I (G.) 5—0. GOES I—Victoria I 11. Zeelandia IH. M. S. I 11. Maandag 8 April Zeelandia II—E. M. M. I (M 5—0. Zoelandia IR C. dc Gand 21. Dinsdag 9 April: Zeelandia III (M.)Zeelandia II 02 HollandBelgië. In verband met den Nedorland- België-wedstryd op 28 April te Dor drecht heeft de Maatschappij tot Exploitatie van S.S. o.a. besloten, den volgenden goedkoopen trein te laten loopen vanVlissingen, Middelburg, Goes, Kapelle-Biezelingc, Bergen-op Zoom, Roosendaal naar Dordt. Heenreis Vertrek Vlissingen 9.14 Middelburg 9.53 Goes10.19 Kapelle10.51 Aankomst Dordt12.20 Terug reis: Vertrek Dordt5.55 Aankomst Kapelle7.52 Goes8.04 Middelburg 8.29 Vlissingen 8.40 De kaarten zfjn verkrijgbaar aan de stations van 15 tot en met 27 April. De prijzen van Goes uit bedragen le klasse f2, 2e kl. 11,50, 3e kl. f 1. Ter secretarie van de gemeente zal gedurende dertig dagen ter inzage van de belanghebbenden liggen eene opgave van de uitkomsten der meting of schatting van perceelen voor de in deze gemeente. De verzoekschriften om hormeting, herschatting of vernietiging der ge dane meting of schatting, alsmede de bezwaarschriften, kunnen binnen der tig dagen na heden op ongezegeld papier aan heeren Gedeputeerde Staten dezer provincie worden ingediend. Goes 1 April 1912. De Burgemeester van Goes, J. B. DE BEAUFORT. Trekking van Dinsdag 9 April le 1. ƒ5000 9617 - 1000: 365 67217261 400 27410388 18007 19759 100: 1781 6893 14274 30: 23 69 112 113 1569 1618 5649 6829 6830 7316 7324 7325 7328 7366 7430 10097 16093 1961119612 19617 19618

Goessche Courant | 1912 | | pagina 2