Abonneert U op „PAK ME MEE?', Geïllustr. Zondagsbl. van de Goesche Courant. ligt, en wel over een lengte van 215 M. Aangezien deze weg 's winters zoo wel onberybaar als onbegaanbaar is, zal hierdoor wederom een groote ver betering tot stand komen. Driewegen. De nienwe kiezerslijst alhier is vastgesteld met een getal kiezers van 127 voor de Kamer en Staten en 126 voor den Gemeenteraad. Heinkenszand. In de raadsverga dering alhier, Maandagmiddag gehou den, waren alle ledcfn tegenwoordig. De notulen werden gelezen en onver anderd vastgesteld. Diverse ingeko men stukken werden voor kennis geving aangenomen. De begrooting 1911 werd gewijzigd. Ingewilligd werd een verzoek derEsperanto-vereeniging alhier om haar vergaderingen in os openbare school te mogen houden, en goedgekeurd een verhoogd subsidie voor den aanleg van tramwegen op Zuid-Beveland door den heer Eng. Huijghebaart te Assebrouck. Het primitief kohier van den H. O. voor 1912 werd vastgesteld. lerseke. De voordracht voor hoofd van school 2 bestaat uit de heeren 1 J. Oom, onderwijzer met verplichte hoofdakte alhier; 2. J.van Loo, hoofd te Nieuwdorp Heer Arendskerke) 3 A. Visser te Oostdijk (Krabbendyke). Kwadondamme. Maandagmiddag werd door B. en W. dezer gemeente, nadat de onderhoudstermijn op 1 April "oor den aannemer was afge- loopen, opgenomen de bestrating met scoriae-bricks voor de kom alhier. Een en ander werd geheel in orde bevonden, zoodat het werk thans definitief is opgeleverd. Met ingang van 15 Mei is be noemd tot onderwijzer aan de bijzon dere school alhier, de heerA.de Vries, thans onderwijzer aan een instituut te Amsterdam. Nisse. Maandagavond hield de werklieden-vereeniging „Dient elkan der door de liefde», alhier, haar jaar vergadering. Dit het verBlag van den secretaris bleek, dat het ledental was gestegen tot 34, terwijl uit de rekening van den penningmeester bleek, dat de inkomsten waren geweest f 42.17 i/», de uitgaven f36.47, zoodat er een goed slot is van f5 70 i/j. De rekening van het ondersteuningsfonds sloot met een batig saldo van f525.74. Herkozen werden tot 1ste secretaris de heer H. Dane, tot 2e voorzitter de heer L. Huijssoon en tot lid van de commissie de heer A. van der Poest Clement. Gekozen werd tot bode de heer J. Moerland, in de plaats van den heer P. Hoogesteger, die daarvoor had bedankt. l)e jaarwedde van den bode werd verhoogd tot f7.50. Na afloop dezer werkzaamheden bleef men nog geruimen tijd gezellig bijeen. Door den Commissaris der Ko ningin in deze provincie is tot zetter voor 's Rijks directe belastingen be noemd de heer A. Slabbekoorn alhier, ter vervanging van den heer M. van Liere, die daarvoor wegens vertrek uit de gemeente heeft bedankt. Rilland-Bath. Het aantal kiezers bedraagt dit jaar voor de Tweede Kamer 362, voor de Prov. Staten 360 en voor den Gemeenteraad 342. Na herhaalde oproeping voorde betrekking van onderwijzer aan de O L. school te Rilland, heeft zich sléchts één sollicitant aangemeld. Zondag 14 April zal-ds. J. C. Fontein, predikant bij de Ned. Herv. Gem., zijn afscheid prediken, om Zon dag 21 April te Hurwenen zjjn in trede te doen. Oudelande. Benoemd tot hoofd der school te Brouwershaven de heer P. de Potter, hoofd der school alhier. Ovezand. Dinsdag, op de heenreis naar Goes, had- de huurkoetsier K-, uit Driewegen, even buiten deze ge meente, door hot verkeerd uitwijken van een achter hem komenden wagen, het ongeluk, met zijn rijtuig om te kantelen, waardoor twee der inzittende vrouwelijke passagiers door de glas scherven in dier mate werden gewond, dat zij de reis niet konden voortzetten en huiswaarts moesten keeren. Boven dien werd haar kleeding beschadigd. Ook het rijtuig werddeerlijk gehavend. Vermoedelijk zal de koetsier, die verkeerd uitweek, de gevolgen daar van te dragen krijgen. Wilhelminndorp. Het echtpaar H. de Bad mocht 2 April het genoegen smaken, zjjn diamanten bruiloftsfeest te vieren. Door een commissie was in de gemeente een lijst in circulatie ge bracht met het doel, het daarop ge- teekende bedrag aan de jubilarissen ter hand te stellen. De jongelui der gemeente hadden eeD prachtig ver sierde eerepoort voor de woning van het echtpaar geplaatst, welke des avonds schitterend verlicht was. Het muziekgezelschap „De Echo" ver hoogde de feestvreugde, door den ouden vau dagen een serenade met fakkel licht te brengen, die heel wat volk op de been bracht. Dat de Nederlandsche driekleur dien dag uit vele woningen wapperde, laat zich begrijpen. In echt feestelijke stemming werd de avond doorge bracht. Wolfertsdijk. De heer D. M. Sandee, onderwijzer te Krimpen aan den IJssel, geboortig van hier, staat no. 1 op de voordracht voor onderwijzer te Rot terdam. Maandagavond had in de school te Oostkerke het eindexamen plaats van den 2-jarigen landbouw winter- cursus. De le klasse werd gevolgd door 6 leerlingen en 1 toehoorder, die allen tot de 2o klasse werden bevor derd. De 2e klasse werd gevolgd door 7 leerlingen, aan wie het einddiploma kon worden uitgereikt. Aanwezig waren de heer Kakebeeke, Rijksland'oouwleeraar voor Zeeland, de commissie van toezicht en eenige belangstellenden. De heer Kakebeeke, ■lie de diploma's uitreikte, sprak de leerlingen toe met een woord van lof voor den betoonden ijver en hoopte, dat ze, door lid te worden van de hier bestaande vereeniging van oud-leer lingen, het .1. dc zonden trachten te onthonden.Eén der leerlingen dankte c'.toreenvolgens den heer Kakebeeke, commissie van toezicht en den onderwijzer Van der Slikke voor het geen ze in hun belang hadden gedaan en bood namens zijn medeleerlingen den heer Van der Slikke een souvenir aan, dat in dank door hem werd aanvaard. Reclame. Hst best gebleken Voedsel maag en darm lijdende jn de ontwikkeling achterlijk gebleven ■S «i P. I tl w H, Festival. In de gisteren gehouden vergadering is besloten, met het oog op de vele gezelschappen, welke deelnemen aan het festival op 2den Pinksterdag alhier, dit festival op drie plaatsen te doen houden en wel op de Groote Markt, op de Beestenmarkt en in den tuin der Soeieteit V. O. V. Ook is besloten, het vuurwerk te betrekken van de gunstig bekend staande pyroteehni- sehe fabriek v/h Rujjsch Co. te Utrecht. Afdeeling Zeeland Ned. Rundvee stamboek. In een der zalen van de Sociëteit V.O.V. alhier werd heden, onder voor zitterschap van den heer K. J. A. G. Baron Collet d'Eseury, de algemeene vergadering van de afdeeling Zeeland der Vereeniging „Het Nederlandsche Rundvee-stamboek" gehouden. De voorzitter herinnerde er aan, dat er bjj het hoofdbestuur plannen be staan, groote veranderingen in de Ver eeniging te brengen. De statuten wijziging is echter nog niet afgeloopen en nu kan alleen nog maar worden medegedeeld, dat het nieuwe plan van het hoofdbestuur is, de afdeelingen af te schaffen of haar de zelfstandigheid te ontnemen. Dan zal echter de tjjd gekomen zjjn, de Zeenwsehe afdeeling in een afzonderlijke Vereeniging om te zetten. De plannen daarvoor zul len in dat geval nog nader worden overwogen. Door het bestuur is een schrijven gezonden aan het hoofdbestuur der Z. L. M. met verzoek, met het oog op nog steeds voorkomende gevallen van mond- en klauwzeer de groote tentoonstelling dit jaar niet te doen plaats hebben. Hiertoe is door het hoofdbestuur der Z. L. M. besloten. De rekening der afdeeling over 1910 is door de commissie met het nazien daarvan belast goedgekeurd. De ont vangsten bedragen f 5336,89, de uit gaven f 3829,29 i/j, zoodat er een goed slot is van f 1507,61 Vs- De rekening der afdeeling over 1911 sluit met een batig saldo van f 1776,50 i/a- Zy zal later nog in behandeling komen. Da rekening over de Provinciale subsidie bedraagt f 3000 in ontvang en uitgaaf, die van de Rijkssubsidie in ontvang f 8363,65 in uitgaaf f 7593,99, zoodat er een goed slot is van f 769,66 i/j. Beide rekeningen zullen nader worden onderzocht. Tot lid van. de commissie voor het nazien der rekening over 1911, we gens aftreding van den heer P. Lin denbergh Cz., die niet meer herkies baar is, werd benoemd de heerC.de Back. Aan den heer Lindenbergh weid hulde gebracht voor de door hem verrichte werkzaamheden. Aan de orde was de benoeming van 3 bestuursleden, wegens periodieke aftreding van de heeren H. J. Dorst, M. Kostense en C. Zwagerman. De heer Kakebeeke wees hierbij op een advertentie in het Z. Landbouw blad, waarin op de wensehelijkheid gewezen werd, in het bestuur ook iemand uit Zeeuwseh-Vlaanderen te benoemen. Hij meende, dat het 't beste was, in een der eerstvolgende ver gaderingen deze zaak nader te rege len. Dit zon hier kunnen gebeuren, door b.v. het aantal bestuursleden van 9 tot 11 uit te breiden, voor welk plan in de vergadering sympathie werd gevonden. In de volgende vergadering zal deze bestuursuitbreiding in be handeling komen. De aftredende bestuursleden werden vervolgens herbenoemd. Wegens bedanken van den voorzit ter, den heer K. J. A. G. Baron Collot d'Eseury, was vervolgens aan de orde de benoeming van een nieuw bestuurs lid. De heer Coilot D'Eseury wees er op, dat het beBluit, om ontslag te nemen, hem veel heeft gekost, maar tijdgebrek heeft hem hiertoe gedwon gen. Hoewel bij ook het plan heeft, als hoofdbestuurslid zyn ontslag te nemen, wil hij hiertoe thans nog niet overgaan. De heer W. Kakebeeke bracht den aftredenden voorzitter hulde voor alles, wat hy voor de afdeeling heeft gedaan. Tot bestuurslid werd vervolgens met algemeene stemmen benoemd de heer W. Collot d'Eseury, zoon van den aitredenden voorzitter. Het ligt in de bedoeling van het bestuur, dat de nieuwbenoemde eer lang alB secretaris zal optreden, terwijl de heer W. Kakebeeke in dat geval voorzitter wordt. Tot afgevaardigden naar de alge meene vergadering in 1912 te houden, werden benoemd de heeren C. Zwa german en H. J. Dorst, en tot plaatsver vangers de heeren C. Znidweg on B. Giljam. Ter tafel kwam nu het voorstel om het „Zeeuwseh Landbouwblad" als orgaan der afdeeling aan te nemen. De heer Kakebeeke lichtte dit voorstel toe. Er wordt een vaste bijdrage van f 100 gevraagd, benevens f50 voor elk 100-tal couranten, dat toegezonden wordt aan hen, die geen lid zyn van de afd. van Landbouw. Voorgesteld werd nu i'75 te verleenen, te betalen door de kas der vereeniging en de provinciale oommissie. Een kolom plaatsruimte wordt dan iedere week beschikbaar gesteld. Men wil dan f 25 voor 50 toegezonden exemplaren be stemmen. Ook particulieren worden in de gelegenheid gesteld hunne bijdragen aan ,het blad toe te zenden. Volgens deze uiteenzetting werd besloten. Van den heer C. L. Braet en 10 anderen was een adres ingekomen in zake toekenning van punten voor atstamming en opbrengst-gegevens. Men meende opgemerkt te hebben, dat stieren van vereenigingen voor gingen boven die van particulieren. De heer Zwagerman lichtte daarbij, de stierenkeuring toe. Deze zijn z. i. geheel onpartijdig. De exlra punten voor afstamming en productie-gege- vons zyn thans verlaagd. Het streven is het exterieur meer op den voorgrond te stellen. De heer Been de Hnllu deelde nog mede, dat het adreB betrof ontevredenheid over de eischen. Deze zijn nu reeds zeer veel verminderd. Hij bracht zyn dank voor de aangebrachte verbeteringen. Het adres werd daarna voor kennisgeving aaD genomen. Vervolgens werden eenige mede- deelingen gedaan aangaande de in 1912 te houden stiereDkeniingen en de te verleenen bydragen aan ver eenigingen. De begrooting voor 1912 werd voorloopig vastgesteld op f 595104, met een bedrag voor onvoorzien van f611.05'/». Het gewone provinciaal crediet zal weer worden aangevraagd door het bestuur. Ook zal het bestuur de plaats voor de volgende vergaderiag der afdee ling vaststellen. dileiiieiigd Nieuws. Ische munter. Te Amsterdam is &1 lag een ralsche munter aan gehouden. Hy gaf eenige valsche dub beltjes iu betaling aan een kastelein in de Westerstraat, die het onmiddellijk bemerkte en de geldstukjss niet wilde aannemen. Daarop nam hij ze terug, legde er eenige goede dubbeltjes voor in de plaats en ging heen met zjjn vrouw, die buiten stond te wachten. De kastelein volgde hen en leverde hem aan de politie over. Zeventien valsche dubbeltjes werden op hem bevonden. Het is niet den eersten keer, dat hy wegens valsche muntery in handen der politie geraakt. Zyn vrouw sehynt geheel onschuldig te zyn en van de zaak niets af te weten. Vergiftiging. In het gezin van den loodgieter Wollenberg te Nij megen heeft zich Maandag vergiftiging voorgedaan, ten gevolge van het ge bruik van bruine boonen. Van de tien kinderen werden er zeven in het Wil- helmina-ZiekenhuiB opgenomen. Een meisje van drie jaar is overleden, de anderen gevoelen zich na de braking nogal goed en hebben weer hersteld het ziekenhuis verlaten. De politie stelt een onderzoek in. Zelfmoord. Maandagmiddag schoot zich te Bergen op Zoom op zyn kamer een jonge 2e luitenant van de veld artillerie voor het hoofd De dood moet, volgens den officier van gezond heid, bijna onmiddellijk na bet schot zijn ingetreden. De overledene was geboortig uit Leiden en eenige zoon en volgens zijn huisgenooten een zeer oppassend en oogenschynlyk levenslustige jonge man. Men verbaasde zich dan ook algemeen over zyn onverklaarbare wanhoopdaad. Hy was hier te Bergen op Zoom tijdelijk gedetacheerd aan de rijschool. Ontploffing. Maandagavond heeft in een woning te Tilburg een hevige gasontploffing plaats gehad, die vr{j aanzienlijke schade aan huis en in boedel veroorzaakte. De meubelen in de kamer, waar de ontploffing plaats greep, werden geheel vernield. Geen enkele ruit bleef er heel, de rechter- muur viel dwars door de kamer tegen den linkermuur. De oorzaak is, d.it de heer des huizes, die een sterke gaslucht had waargenomen, naaf het lek zoekende, daarbij een lucifer gebruikte. De man en ook zyn dochter, die by de ont ploffing toesnelde, kwamen er goed af. Krasee oudjes. Te Winterswijk kwam voor eonige dagen bet 80-jarige echtpaar Speelberg, dat 42 jaar in Amerika woont, en vandaar de reis had gemaakt om hun oude woonplaats te bezoeken. Ze zjjn van daar weer alleen naar Amerika teruggekeerd. Prettige leerlingen. By de gytnna- stiekuitvoering te 's Gravenzande werd uit do jas van den nieuwbenoemdeu directenr een portemonnsie me* geld gestolen. De jas hing in een kleed kamer, alleen voor leden toegankelijk. Gezelügen indruk zal die man krijgen van zijn leerlingen! Verduistering. Te Breda heeft de heer Van den Berg, directeur van een woningbureau, bij de politie aan gifte gedaan, dat ziju loopknecht J. Kiel, dien hij 1 April had uitgezonden om huishuur op te hglen, niet is teruggekeerd- Kiel heeft circa f1500 aan quitan- ties geïnd en heefL ook de liets van den heer Van den Berg meegenomen. Oude schuld. Een zeeman uit Rotterdam werd 15 jaar geleden wegons diefstal tot 3 maanden gevan genisstraf veroordeeld. Tot op Maan dag wist hy vry te blijven uit de handen van het gerecht. Maar nu heeft een rechercheur hem aan de Lloydkade aldaar aangehouden. 1lij is ter besdhikking van de justitie gesteld. Zakkenrollers aan t werk. Ter gelegenheid van de Palmpaarden markt te Utrecht hebben zakkenrollers danig hun slag geslagen. Verschillende per sonen kwamen by de politie aangitte doeD, dat zij hun portemonnsie ol portefeuille misten, w. o. er by waren met bedragen van f1025, f325, f 440, f 210, enz. De daders kon men echter niet te pakken krijgen. De gevonden dynamietpatronen. Ds. O., te Westervoort, sctirjjft aan De Ned., dat van gevonden dynamiet patronen op zjjn stoep geen sprake iB. Wei hebben Zaterdagmorgen soldateD, tjjdens een kleine manoeuvre, schoten gelost vlak voor de pastorie, en toen kunnen er eenige patronen voor 't hek in den tuin zyn gevonden. Volgens een bericht in De Gelderl. waren de gevonden dingen afgewerkte elementen uit een electrische zaklan taarn. Een driftig harbier. Te Velp ont stak do barbier J. zóó in drift, dathy Zijn bediende G. V. met een schaar eenige steken in rug en nek toebracht. De gewonde werd in het ziekenhuis verhonden. Tegen den driftigen bar bier werd proces-verbaal opgemaakt. Oók een request! Uit een request van Blericksche Landbouwers „De Blericksche Landbouwers, ge zien den onmogelyken toestand der wegen ton gevolge van den aanleg der tram Venlo—MaasbreeHelden, gelet, en zoo voort, en zoo voort, spreken de hoop uit, dat de Blericksche Raadsleden zullen bewijzen niet te zyn de Chinee'en van Limburg". Gekanteld. Dinsdagochtend is te Scheveningen bij het binnenkomen in de haven door een rukwind de garna- lenboot „Scheveningen 6" gekanteld. Van de vier inzittende personen kon den slechts drie met moeite worden gered. De vierde is evenwel jammerlijk verdronken. Een spoorwegongeluk. De eerste reizigerstrein van Aalst naar Antwer- pen-Zuid werd Dinsdagochtend om ongeveer 5 uur te Hemixem aangere den door een goederentrein. De drie laatste rijtuigen van den personentrein werden verbrijzeld, 15 personen, allen werklieden, werden min of meer zwaar, doch niet één levensgevaarlijkgewond. Slaapziekte. De 20-jarige M. W., te Kampen, knecht op een motorschuit, is door slaapziekte aaDgetast. Zater dagavond legde hij zich ier ruste en alle pogingen, ook van medische zijde, om hem wakker te krijgen, hebben tot heden gefaald. Hij is naar het ziekenhuis overgebracht. Een nieuwe botervervalsching. Een boterhandelaar van Bressoux, een voorstad van Luik, had een werkelijk vernuftig middel uitgevonden om aan het vervalsehte produet, dat hjj ver kocht, een uiterlijk van echte, ge waarborgde Hollandsebo boter te geven. Hij kleedde dat product name lijk aan, door het te omgeven met een omhulsel Hollandsche boter, ongeveer 2 c.M. dik en dragende het Neder landsche botermerk. Een inspecteur der levensmiddelen vond onder de Hollandsche laag een goedje, dat 40% Belgische margarine bevatte, vermengd met sesamolie en aardappelmeel. De „boter"handelaar in quaestie werd tot 300 francs boete veroordeeld. Watertoevoer. Uit de advertentie van een bewoner te Velden, uit dank baarheid voor een geblnschten brand „Mijn hartelyhen dank aan do brandweer van dorp en Sehandelo en aan allen, welke zoo krachtig mede gewerkt hebben tot biusschiDg van den brand op 19 Maart jl. en aan de jongedochters in bet bijzonder voor den voldoenden watertoevoer, waar door ondanks den sterken wind het woonhuis is gespaard gebleven." Jeugdige zelfmoordenaars. Drie jongens van een gymnasium te Berlijn, tnsschen de zeventien en achttien jaar oud, zyn verdwenen, en -ondanks Ijverige nasporiDgen heeft men geen spoor van hen kunnen vinden. In brieven aan hun ouders, die zjj achter hebben gelaten, hebben zy verklaard, dat zy zich het leven wilden benemen. Zy waren op school niet overgegaan. Te Jena heeft een jongen van zestien jaar, nadat zyn vader bem over iets 'onderhouden had, zelfmoord gepleegd en by Griesheim heeft een jongen van het gymnasium zich door het spoor laten overrijden, omdat hjj was bljjven zitten. Onveilig Parijs. Er is Maandag te Parjjs byna weer een aanslag ge daan op een banklooper, die 50,000 frank by zich had in goud en een millioen in bankpapier. Do twee man nen, die den aanslag wilden plegen, zijn gepakt op het oogenblik, dat zij hun slag wilden slaan. Men gelooft niet, dat zy met de auto-bandieten in verbinding staan. Zij waren voor hun wandaad volledig uitgerust met een hamer, tangen, een spuit, cyaankali en pistolen. Laatsir en elegranschc Berichten» Uitreiking diploma's ambachtsschool. In tegenwoordigheid van het be stuur, directeur en leeraren van de ambachtsschool, henevens van ver schillende autoriteiten, had hedenmid dag de uitreiking der diplomat aan de leerlingen dier school plaats. De voorz. de heer C. C. Cóomans, heette in de eer ste plaats den burgemeester, als hoofd der gemeente, welkom, en hield daarna een toespraak tot dc scheidende leer lingen, waarin hjj hun wees op den grooten stap, dien zij thans doen, van de school in het werkelijke leven. Hjj wees er hun op, dat nu de grondslag voor hun verder werken is gelegd. Hy toonde aan, in hoeveel gunstiger conditie zy staan als andere jongelui, die hunne opleiding in een werkplaats ontvangen, hoopte, dat de strjjd, dien zy zouden te voeren hebben, tot een overwinning mocht leiden en dat zy steeds met dankbaarheid aan de oude school zullen mogen terug denken. In aansluiting daarop hielden de Burgemeester, als hoofd der gemeente, en de heer De Ruyter de Wildt, als lid van het Burgerlijk Armbestuur, een toespraak tot de jongelui, waarby de laatste er op wees, hoeveel ook het B. A. aan het vak onderwijs ver plicht is. Nadat de diploma's waren uitge reikt, werd de plechtigheid gesloten. Van de le naar de 2e klasse werden bevorderd Afd. Timmeren: J. C. E. Vroegop, C. Dekker. J. M. v. d. Berge, E. A. de Bourgraaff, A. J. Foudraine, A. Veri-uig, C. J. Luyks, J. G. v. Baaien. Z. Elsman, P. L. Brug- geman,' J. F. Baarends, J. J. Goedqge- buur, afgewezen 5, niet medegedaan 1. Afd. Smeden: J. M. Koole, M. Reijerse, A. Pols, J. Schouwenburg, G. J. Brand, M. J. Jansen van Noordwijk, G. C. Melse, J. Th. Wentink, afgewezen 4. Afd. Schilderen: M. De Dreu, M. de Wilde. Van de 2de naar de 3de klasse. Afd. Timmereij: A. J. M. Jacobs, M. W. deBruyne, G. M. Willeboer, J. A. Hoogvliet, M. P. M. Wondergem, J. W. de Vrieze, J. de Kok, J. P. Welleman, G. M. Lindenbergh, afgewezen 2, ziek 1. Afd. Smeden. M. Meeuwsen, C. J. Luijk, A. P.C. Vermast, J. le Mair, H. Hyman, P.v. d. Klooster, L. A. de Jonge, afge wezen 2. Afd. Schilderen. G. C. Knijper. Het einddiploma werd uitgereikt aan Afd. Timmeren: C. v. Oosten, E. G. Lindenbergh, B. Exter v. d. Brink, A. C. Pannjj. Afd. Smeden: G. v. d. Velde, P. J. Maartense, C. A. Bakker, L. Glerum, J. de Bad, P. J. v. d. Voorde. Afd. Schilderen: Afgewezen 1. Een tentoonstelling van het werk der jongelui leverde weer het onom- stootelyk bewijs van de groote op voedende kracht, die er van het vak onderwijs hier ter stede uitgaat. Alioop Aanbestediügcn en Verfcoopingeo. Kapelle. Heden werd door notaris Liebert alhier voor de erfgenamen van Mejuffrouw de weduwe J. Markusse De Jager, publiek geveild Onder Kapelle

Goessche Courant | 1912 | | pagina 2