Drukkers voor de Gemeente Goes en voor Gemeente-, Arm-, Kerk en Polderbesturen. Boek-, Courant- Handelsdrukkerij Papierhandel Levering van alle Drukwerken. Vlug, netjes, goedkoop. C. J. Kostense Mz. en Eehtgenoote. Kruidingen, 1 Jan. 1912. I P- t Algemecne heilwensch bij den aan vang van 1912 door MKostense. J. F. KostenseQoeuians. Bergen op Zoom, 1 Jan. 1912. Een gelukkig Nieuwjaar toege weusclit aan familie, vrienden en be gunstigers. J. Sonke en Eehtgenoote. Kruidingen, 1 Jan. 1912. C. A. de Vlieger. Kruidingen. Hartelijke gelukwensch aan familie, vrienden en begunstigers. P. de Smidt, mr. smid, en Eehtgenoote. Kruidingen, l Jan. 1912. S. B. Blok. A. Blokde Bruijne. Kruidingen, 1 Jan. 1912. \P-f- Onze beste wenschen aan familie en vrienden met 1912. J. Wondergem Mz., Dijkgraaf, en Eehtgenoote. Kruidingen, 1 Jan. 1912. Onze hartelijke gelukwensch aan familie, vrienden en begunstigers in 1912. .1. Krijger Az. en Eehtgenoote. Kruidingen, 1 Jan. 1912. Een gelukkig Nieuwjaar wordt toe- gewenschl aan familie, vrienden en begunstigers. D. Houtzager en Eehtgenoote. Kruidingen, 1 Jan. 1912. Vrienden, bekenden en begunstigers een gelukkig Nieuwjaar toegeweusclit. J. de Jonge Cz., Manufacturer, en Eehtgenoote. Kruiningen, 1 Jan. 1912. Bij dc wisseling des jaars onze beste wenschen aan familie, begunstigers en vrienden. M. C. Bouwens, mr. Sinid, en Eehtgenoote. Kruiningen, 1 Jan. 1912. N. F. van Dijke en familie. Bij den aanvang van het jaar veel geluk en zegen toegeweusclit aan familie, vrienden en begunstigers. J. van der Poel, mr. Timmerman en Eehtgenoote. Oudelaude, 1 Jan. '12. Bij den aanvang van het jaar Gods hesten zegen toegeweusclit aan familie, vrienden en bekenden. J. de Jager Wz., W ethouder. Oudelande, 1 Jan. '12. Gebr. Dominions, Rijwielhandelaars te Nieüwdorp, bieden vrienden en clientèle bij den aanvang van het jaar 1912 hunne beste wenschen aan. Ter wijl zij zich opnieuw in ieders gunst aanbevelen. Bij den aanvang van het jaar 1912 wenseht ondergeteekende zijn geachte familie, vrienden en hekenden zoo van hier als van elders Oods oiimisbaren zegen toe. Job. Karelse, ZuidKraaijert. Nieüwdorp, 1 Jan. '12. Veel heil en zegen aan begunstigers, familie en bekenden bij de intrede van 1912. Wed. J. DekkerNijsse. M. Nieuwenhuize Jz. Ovezand, 1 Jau. '12. Mijn beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1912. F. de JongeChamuleau, Koopman en Winkelier, Ovezand. Bij den aanvang van het nieuwe jaar Gods beste zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. Ij. van Weele en Eehtgenoote. Rilland, 1 Jan. '12. Mijne beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1912. Jac. de Baar, Molenaar, Ovezand. Ondergeteekende, winkelier en com- missionnair, wenseht familie, vrienden en begunstigers veel heil en zegen in 1912." Jan Verlare, Driewegen. Bij den aanvang van 'tjaar 1912 familie, vrienden eu bekenden Gods besten zegen toegewenscht. W. Rijn. Wethouder. Schore, 1 Jan. '12. Mijne beste wenschen en Gods zegen aan familie, vrienden en bekenden bij den aanvang van het jaar 1912 toe geweusclit. A. Rottier, Wethouder, en Echtgeuoote. Sehore, 1 Jan. '12. Aan familie, vrienden en begunsti gers bij de wisseling des jaars Gods beste zegen toegewenseht. M. Karelse en Eehtgenoote. Mt. Slager. Schore, 1 Jan. '12 Familie, vrienden en bekenden bij de wisseling des jaars veel heil en zegen toegewenscht. Mej. de wed. Stols en Kinderen. Schore, 1 Jan. '12. Gods beste zegen toegewenscht aan clientèle, vrieuden en bekenden. A. Stevense, winkelier. Schore, 1 Jan. '12. Bij de wisseling des jaars familie, vrienden en clientèle een gelukkig nieuwjaar toegewenscht. J. Rijn, Mr. Slager. Schore, l1'12. Bij de wisseling des jaars wenseht ondergeteekende clientèle, vrienden en bekenden een gelukkig nienwjaar. G. Luik, Heugsteuhouder, Stationskoffiehuis, Vlake. Vlake, 1 Jan. '12. Veel geluk en zegen aan vrienden eji begunstigers in 1912 toegewenscht. J. Beenhakker, Commissipnnair, Vlake. Vlake, 11'12. Aan alle vrieuden, begunstigers eu bekenden een gelukkig Nieuwjaar. M. Kole, Beurtschipper. Schore, 11'12. Bij de wisseling des jaars familie, vrienden en kennissen veel heil en zegen toegewenscht. J. Verhaag en, Brievengaarder. Schore, 1 Jan. '12. Bij de wisseling des jaars wenseht ondergeteekende clientèle en vrienden een gelukkig nieuwjaar. M. in 't Anker, Molenaar. Schore, 1 Jan. '12. Onze beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers voor 1912. C. de Jonge Pz. en Eehtgenoote, Herbergier en Fruitkoopman. Schore, 1 Jan. '12. Bij den aanvang van het jaar 1912 wenseht ondergeteekende familie, clien tèle en vrienden een gelukkig nieuw jaar. H. v. Koeveringo, Mr. Timmerman. Schore, 11'12. Bij den aanvang van het Nieuwjaar mijn hartelijke gelukwensch aan familie en vrienden. J. Mange en Eehtgenoote. Schore, 1 Jan. '12. Bij den aanvang van het nieuwe jaar clientèle, vrienden en kennissen onze hartelijke gelukwensch. A. K. Blok, mr. Schoenmaker, Schore, 1 Jan. '12. Bij de wisseling des jaars .familie, vrienden en clientèle Gods besten zegen toegewenscht. M. Iloone, mr. Smid, en Familie. Schore, 1 Jan. '12. Der familie, vrienden eu kennissen wordt bij den aanvang van 1912 Gods hesten zegen toegewenscht. Johs. Glerum Chrz., en Eehtgenoote. Schore, 1 Jan. '12. Bij den aanvang van het Nieuwjaar mijn hartelijke gelukwensch aan familie en vrienden. Chr. Rijn, Schaaphouder. Vlake, 1 Jan. '12. Ondergeteekendeii wenschen vrienden en bekenden, zoo binnen als buiten de gemeente, een gelukkig nieuwjaar. A. Llndenbergh Pz. en Eehtgenoote. Wemeldinge, 1 Jan. '12. Onze beste gelukweiischen bij den aanvang van 1912 aan vrienden en bekenden. J. Traas en Eehtgenoote. Wemeldinge, 1 Jan. '12. De beste wenschen voor 1912 aan allen. M. Korstanje en Kinderen. Hotel. Wemeldinge, 1 Jan. '12. Veel heil en zegen toegewenscht aan vrienden en begunstigers. J. Anthonise, mr. Slager, en Eehtgenoote. Wemeldinge, 1 Jan! '12. Bij den aanvang vaa 1912 wenschen ondergeteekendeii liua vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. M. van Oosten eu Eehtgenoote. Wemeldinge, 1 Jam '12. Vrienden en bekenden wensch ik een gelukkig jaar. J. Karelse Az. Boom kweek er. Wemeldinge. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wordt allen veel heil en zegen toegewenscht door Jolis. de Bourgraaf en Eehtgenoote. Wemeldinge, 1 Jau. '12. Bij de intrede van 1912 wenschen wij vrienden en begunstigers een ge lukkig nieuwjaar. Familie de Groene, Stalhouderij. Wemeldinge, 1 Jan. '12. Bij de intrede van 1912 wenschen wij vrienden en begunstigers een geluk kig nieuwjaar. Adr. Pieterse, mr. Bakker en Eehtgenoote. Wemeldinge, 1 Jan. '12. Familie, vrienden en bekenden heil en zegen toegewenscht door P. Lindenberg eu vrouw. Wemeldinge, 1 Jan. '12. Aan familie, vrienden en bekenden een voorspoedig jaar toegewenscht door C. de Back en Dochter. Wemeldinge, l Jan. '12. Aan familie, vrienden eu bekenden een voorspoedig jaar toegewenscht door Ant. Laven en Eehtgenoote. Wemeldinge, 1 Jan. '12. Heil en zegen aan vrienden, begun stigers en bekenden bij de wisseling des jaars. J. van den Hamer, mr. Molenaar, en Eehtgenoote. Wemeldinge, 1 Jan. '12. Onze beste wenschen aan vrienden en clientèle voor 1912. Wemeldinge. fa. IX Pieterse.

Goessche Courant | 1912 | | pagina bijlage 3