Bij" de intrede van'hefjaarj 1912 familie, begunstigers, vrienden en be kenden Gods besten zegen toegewenscht Daarbij mijn dank voor het genoten vertrouwen in 't verleden jaar. Tevens hoop ik alweer met dezelfde gunst vereerd te worden. Cs. Mol, ^molenaar. A. Mol—-Smallegauge. Driewegen, 1 Januari 1912. Geluk en voorspoed wenschen wij onzen vrienden, bekenden en begunsti gers toe. A. Huisen. A. Huisen Hoogvliet. Ellewoutsdijk, 1 Jan '12. Familie, begunstigers, vrienden en bekenden allemaal een rijk gezegend jaar toegewenscht. Dankbaar voor de vele blijken van vriendschap en vertrouwen beveel ik mij voor 1912 weer bij u allen aan. A. Smallegauge en Echtgenoote, Manufacturen, Heeren- es Kinder- kleeding, enz. Driewegen, 1 Jan. '12. Onze hartelijke gelukwensch in 1912. J. L. Mol. H. C. MolNelisse. Driewegen. Onze gelukwensch aan familie, vrien den en bekenden. Jacs. Smallegauge Jzn. en Echtgenoote. Ellewoutsdijk, 1 Jan. '12. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. C. Bruinooge. E. Brninoogede Jager. Ellewoutsdijk, 1 Jan. '12. Geluk en voorspoed toegewenscht in 1912 aan vrienden en bekenden. J. Nieuwenbuise. A. Nieuwenhuise Bruinooge. Ellewoutsdijk, 1 Jan. '12. Bij den aanvang van het jaar 1912 wenschen ondergeteekendeB hunnen ge- achten begunstigers, familie, vrienden en bekenden Gods onmisbaren zegen toe. Dankbaar voor het genoten vertrou wen, beleefd aanbevelend, J. Burger, Mr. Bakker. M. BurgerSmallegange. Ellewoutsdijk, 1 Jan. '12. Veel heil en zegen in bet nieuw begonnen jaar aan collega's, vrienden en bekenden. A. Rottier, Gemeeuteveldwachte r. 's Heer Abtskerke. W. P. MARKUSSE. J. MARKUSSEvan WKBLÏ. s Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. m.g. Veel jheil en zegen worden familie, vrienden en begunstigers toegewenscht in 1912 door J. van Schaik en Echtgenoote. Café de Commerce. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Bij de iutrede van 1912 wenscht ondergeteekende familie, vrienden en begunstigers een voorspoedig jaar toe. P. Verburg, Moleuaar. 's Heer Abtskerke. De oudergeteekeuden wenscheu fa milie, vrienden en bekenden een ge lukkig nieuwjaar toe. J. Timmerman, Veldw., en Echtgenoote, en Kinderen, 's Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Hartelijke galakwensch aan vrienden en bekenden bij de intrede van 1912 door Wed. P. van Breda, en Kinderen. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Veel heil en zegen in 't nieuwe jaar aan familie, vrienden en begunstigers zoowel binnen als buiten de gemeente. Jan Sanderse, Slager en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Veel heil en .zegen in het nieuwe jaar toegewenscht aan familie, vrien den en begunstigers door M. Paauwe en Echtgenoote. Handel in rijwielen, 's Heer Arendskerke. Bij den aanvang van 1912 onze har telijke gelukwenschen aan begunstigers, rrieudeu en familie. M. Nijsse Cbrz. en Echtgenoote, Broodhakker 's Heer Arendskeake. Heil jen zegen. J. Nagelkerke, koopman, 's Heer Arendskerke.' Heil en zegen. M. IJzerman, in Manufacturen, 's Heer Arendskerke. Bij den aanvang van 1912 veel heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. M. A. Nijsse en Echtgenoote. 'a Heer Arendskerke. Veel heil en zegen zjj toegewenscht bij den aanvang van het nieuwe jaar, aan vrienden, begunstigers en beken den. Jacob Weststrate en Echtgenoote. 's Heei Arendskerke, 1 Jan. 1912. De ondergeteekende wenscht zijnen vrienden, begunstigers en bekenden in en buiten de gemeente een gelukkig Nienwjaar. Chr. A. Harthoorn Wz. en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. 1912. M. BOOGERD M. J. BOOGERD—Mol. 's Heer Arendskerke 1 Jan. 1912. Heil en zegen toegewenscht aaa mijne begunstigers, vrienden en beken den, bij wie ik mij in de gunst en vriendschap blijf aanbevelen. D. van der Male, Schoenmaker, 's Heer Arendskerke, 1 Jan. 1912. Heil en zegen. A. Olivier. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. 1912. De ondergeteekende wenscht zijnen vrienden, begunstigers en bekenden ia en buiten de gemeente een gelukkig nieuwjaar. A. Sanderse mr. Slager, 's Heer Arendskerke, 1 Jau. 1912. Heilwensch aan familie, vrienden en bakenden bij den aanvang van het Nieuwe jaar. P. de Jonge en Echtgenoote. 's-Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. D. W. LINDENBERG en Echtgenoote. p. f. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. 1912. Bij den aanvang zan 1912 wenscht ondergeteekende familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. Jac. Nijsse en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke, l Jan. 1912. De ondergeteekende wenscht zijnen begunstigers een gelukkig nieuwjaar toe eu beveelt zich minzaam aan bij zijne medeburgers voor allerlei schilderwerk. P. J. Carels, mr. Schilder en handel in meubelen, en Echtgenoote. 'sHeer Arendskerke, 1 Jan. 1912. Veel heil eu zegen bij de intrede van 1912 aan familie, vrienden en bekenden. Jac. vau Hekke, commissionair, en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke. Geluk en voorspoed bij de intrede 1912 zoo binnen als builen de ge meente aan vrienden en bekenden. Chr. Nijsse, in kruidanierswaren, porselein, glas-en aardewerk en manufacturen, enz. 's Heer Arendskerke. Veel heil eu zegen zij toegewenscht bij den aanvang van bet nieuwe jaar aan rrieudeu en bekenden. J. Noteboom en Echtgenoote. 'sHeer Arendskerke, 1 Jan '12. Veel heil eu zegen in't nieuwe jaar aau familie, vrieuden en bekenden zoowel binnen als buiten de gemeente. A. de Visser, en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van 1912. Wed. C. Meulenberg. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. 1912. Heil en zegen toegewenscht aan mijn begunstigers, vrienden en bekenden, bij wie ik mij in de gunst en vriendschap blijf aanbevelen. C. van Boven en Echtgenoote. Stationskoffiehuis, 's Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Heil en zegen toegewenscht aan familie, vrieuden en bekenden. J. Meulenberg en Echtgenoote. 'sHeer Arendskerke, 1 Jan 12. Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers. Wed. J. Beenhakker en Kindereu. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers bij de iutrede van het jaar 1912. P. J. Versluis en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Heil en Zegen. Gebr. De Ruiter, 's Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Veel heil en zegen in 't Nieuwe jaar aan familie, vrienden en begunstigers, zoowel binne» als buiten de gemeente. Wed. J. Traas en Dochter, in Manufacturen. 'sHeer Arendskerke '12. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van 1912. Jacob Smit Jr. en Echtgenoote. In Rijwielen en Naaimachines, 's Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Bij den aanTang van 1912 onze hartelijke gelukwenschen aan begun stigers, vrienden en bekenden. Jan van Hekke en Echtgenoote. 'sHeer Arendskerke, 1 Jan. '12. Veel geluk en zegen wordt mijnen vrienden en begunstigers in Zuid- en Noord-Beveland van hartetoegewenscht. J. J. Kramer en Echtgenoote '8 Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Veel heil en zegen in het Nieuwe jaar aan begunstigers, vrienden en be kenden. Anth. Schipper, 's Heer Arendskerke 1 Jan. 1912. Ondergeteekende wenscht zijnen vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar toe. L. van Vessem. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Mijn heilwensch toegebracht aan familie, begunstigers, vrienden en be kenden, bij de intrede van het jaar 1912. Chr. M. van Iwaaiden en Echtgenoote. Café Tol. 's Heer Arendskerke, Jan. '12. Veel heil eu zegen aan familie, vrien den en begunstigers, bij den aanvang van het nieuwe jaar. Joh. Harthoorn en Echtgenoote, in Goud en Zilver, 's Heer Arendskerke. Heilwensch aan familie, vrienden eu bekenden bij den aanvang van het Nieuwe jaar. Familie Bedet. 'sHeer Arendskerke '12. Heil en zegen bij de intrede van 1912 aan familie, vrienden en bekenden. H. van Iwaarden, Arts. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers, zoowel binnen als buiten de gemeente, bij het intreden van het Nieuwe jaar. H. de .Jonge, Steenkolenhandel. 'sHeer Arendskerke, 1 Jan. '12, Heil en zegen wordt aan familie, vrienden en begunstigers toegewenscht door J. J. Harthoorn en Echtgenoote, Bakker en Winkelier. 'sHeer Arendskerke, 1 Ju. '12. Bij de intrede van het Nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden aan familie, vrienden en begunstigers veel heil eu zegen. Jacob de Ruiter eu Echtgenoote. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Heilwensch aan allen. P. Traas eu Echtgenoote. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Heil en zegen toegewenscht aau mijne begunstigers, vrienden en beken den, bij wie ik mij in de gunst cn vriendschap blijt aanbevelen. A. Dobbelaar, vrachtrijder. 'sHeer Arendskerke, 1 Jan. '12. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van 1912. J. Meijers en Echtgenoote. Schoenmaker. 'sHeer Arendskerke, 1 Jan. '12. Heil- en zegenwensch aan alle vrien den en bekenden zoo hier als elders met den aanvang van 1912 door J. Tolhoek en Echtgenoote. Bakker. 's Heer Arendskerke, l Jan. '12. Hartelijke gelukwensch in 't nieuw begonnen jaar aan vrienden en beken den. G. Meulenberg en Echtgenoote. 'sHeer Arendskerke, 1 Jan. '12. Heil en zegen aan vrienden, beken den eu begunstigers bij de intrede van het Nieuwe jaar. J. Smit, Leerhandelaar. 'sHeer Arendskerke, 1 Jan. '12. Wed. C. DE RUITER. 'sHeer Arendskerke, 1 Januari '12. f- Gelukwensch aan allen in het nieuwe jaar. K. K. Geuze, Echtgenoote Zoon. 'a Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. F. DE RUITER en Echtgenoote. p. f. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Veel heil en zegen zij toegewenscht bij den aanvang van het nieuwe jaar aan vrienden, bekenden en begunstigers. I. Meulenberg en Echtgenoote. 'sHeer Arendskerke, l Jan. '12. J. van der Poel en Echtgenoote. p. f. 's-Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Veel heil en zegen aan familie, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze gemeente toegewenscht door N. Otte eu Echtgenoute. 's-Heer Areudskerke, '12. j^Een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden, binnen en buiten de gemeente door J. Zandee en Echtgenoote. 's-Heer Arendskerke. Terlucht. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers bij de intrede van '12. Wed. A. de Priester en Kinderen. 's-Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Heil en zegen aan vrienden, beken den en begunstigers in het nieuwe jaar. D. van Damme en Echtgenoote. 's-Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Geluk en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers. M. de Schipper en Echtgenoote. in Manufacturen. 's-Heer Arendskerke, L Jan. '12. Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers. C. Butler en Echtgenoote. 's-Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. |Bij den aanvang van 1912 onze har telijke gelukwenschen aan begunstigers, vrieuden en bekenden. P. Mol en Echvgeuoote. Smid. 's-Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Heil en zegen in bet nieuwe jaar aan familie en vrienden. W. C. Engel aar. 's-IIeer Arendskerke, 1 Jan. '12. Heil en zegen toegewenscht aan mijne begunstigers, vrieuden en be kenden, bij wie ik mij in de gunst en vriendschap blijf aanbevelen. P. Snoodijk en Echtgenoote. 's-Heer Arendskerke, 1 Jan. '12. Ondergeteekende wenscht zijn familie, vrieuden, bekenden en oud-collega's zoo bier als elders een gelukkig nieuwjaar. J. Stoel, Oud-Brievengaarder. Heinkeuszand, 1 Jan. '12 Veel heil en zegen aan begunstigers, vrienden en bekenden toegewenscht in het nieuwe jaar. E. J. de Jong, brouwer, en Echtgenoote. Heinkenszand, 1 Jan. '12. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, begunstigers, vrienden eu be kenden, zoo binnen als buiten de gemeente. J, Vermeulen, bakker, eu Echtgenoote. Heinkenszand, 1 Jan. '12. Onze beste zegen toegewenscht aan familie, vrienden, bekenden en begun stigers, zoo hier als elders. J. Minnaard, bakker, en Echtgenoote. Heinkenszand, 1 Jan. '12. Bij den aanvang van bet jaar 1912 wenschen ondergeteekenden aan familie, begunstigers, vrienden en bekenden, een gelukkig jaar. J. Dekker, timmerman, en Echtgenoote. Heinkenszand. 1 Jan. '12. Veel heil en zegen aan vrienden eu begunstigers met den aanvang van het nieuwe jaar. Jac. Vermeulen, herbergier, eu Echtgenoote. Heinkenszand. Heil eu zegen aan familie, vrienden en begunstigers, bij den aanvang tan het nieuwe jaar. J. P. de Regt, schilder, en Echtgenoote. Heinkenszand, 1 Jan. '12. Mijn beste zegen toegewenscht aan vrienden, bekenden en begunstigers. A. Mallekoote, slager, en Echtgenoote. Heinkenszand, 1 Jan. '12. Veel heil en zegen aan begunstigers, familie, vrienden eu bekenden toege wenscht in het nieuwe jaar. M. Rijk, Schoen- en Zadelmaker. Heinkenszand. Bij de iutrede van het Nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden aan familie, begunstigers, vrienden en bekenden geluk eu voorspoed. J. de Regt, Wiukelier, en Echtgenoote. Heinkenszand. J. D. Elenbaas. J. J. Elenbaas—Mol. f- Hoedekenskerke, 1 Jan. '12. Een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. G. Jeronimus. Hoedekenskerke. Mijn heilwensch toegebracht aan familie, begunstigers, vrienden en be kenden bij de intrede van het jaar 1912. P. Weststrate, Bakker, en Echtgenoote. 's Heer Hendrikskinderen, 1 Jan.J 2. Veel heil en zegen aan familie, vrienden eu bekenden. J. Harinck en Kchtgenoote. 's Heer Hendrikskinderen, 1 Jan. '12. Bij den aanvang van het jaar 1912 heil en zegen toegewenscht aau alle vrienden en bekenden. Joris Schipper en Echtgenoote. 's Heer Hendrikskinderenl 1 Jan. '12. Heil en zegen toegewenscht aan vrienden en begunstigers in bet nieuwe jaar 1912. Wed. Joh. Schipper eu Familie, in Groenten. 's Heer Hendrikskinderen, 1 Jam '12»

Goessche Courant | 1912 | | pagina bijlage 2