C. SINKE, Goesche Wasch- en Strij kinrichting* Hen gelukkig nieuwjaar toegewenscht aau vrienden, begunstigers en bekenden door J. Kopmels, Rijtuig- en "Wagenmaker, Nieuwstraat. Goes, 1 Jan. 1912. Aan onze geachte begunstigers, vrienden en bekenden, binnen en bui ten Goes een gezegend nieuwjaar toegewenscht door Gebrs. Kien, Kleermakers. Goes, 1 Jan. 1912. Heil en zegen toegewenscht aan stad- en landgeuooten bij de intrede van 1912. Dankzeggende voor het ge schonken vertrouwen in het afgeloopen jaar, beveel ik mij verder minzaam aan. C. de Kok Pz., Lange Vorststraat, voorheen Phs. Wessels. 1. LUTEIJN Az„ ('onllseiir, Cuisinier, Glacier. Goes. Veel heil en zegen wordt familie, vrienden, bekenden en begunstigers bij den aanvang van het n euwe jaar toe gewenscht, zoowel binnen als buiten deze gemeente. A. Bruinooge, Slager, Goes, Waterstraat. „ZELANDIA" GOES. Heilwensch aan vrienden en begun stigers. A. Schrijver. 1 Jan. 1912. De ondergetee.kende brengt langs dezen weg zijn beste heilwenschen aan vrienden en begunstigers, zoo binnen als buiten deze stad. J. A. Visser. Goe,s, 1 Jan. 1912. Veel zegen en voorspoed aan vrien den en begunstigers, zoowel binnen als buiten de, stad. Adr. Walrave, Meubelmaker. Goes, 1 Jan. 1912. Mijn heilwensch aan begunstigers, vrienden en bekenden, binnen en buiten de gemeente. J. W. van de Weert W.Jz., Bouwmeester. Mijn beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1912. M. Reijerse, Bloemist, Goes, Oostsingel. Aan mijne geachte begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de stad, bij de wisseling des jaars de beste heilwenschen. Iz. van Riet, winkelier. Koningstraat D no. 8, Goes. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers. A. Harthoorn. C. HarthoornOele. Slagerij. Goes, Voorstad, 1 Jan, '12. Mijne beste wenschen aan vrienden en begunstigers bij den aanvang van bet jaar 1912. Mij verder aanbevelend, 1. Melse, Spekslagerij. Goes, Stoofstraat D 137. weer. Opeens herinnerde hij zich, dat z'n huishoudster 's morgens had gezegd, naar familie te gaan. Nu moest hij zelf maar even kijken. Op de stoep stond een jeugdige vrouwengestalte. „Ben ik hier terecht bij meneer Dufour „Die ben ik zelf." „Ik zou u graag eveu willen spre ken." „Komt u dan maar mee 1" Hij ging de jonge dame vóór naar z'n kamer. „Neemt u plaats." Hij keek in een frisch, zeer bekoor lijk gelaat. „Ik beu Lucie", zei de onbekende, na een oogenblik gezwegen te hebben. En toeu ze bemerkte, dat hij haar niet begreep, voegde zij er aan toe „Uw kleindochter." Een plotselinge schok voerden heer Dufour door de leden. Waakte of droomde hij Neendat was geen droom, dal was werkelijkheid. Z'n stem klonk hem vreemd, toeu hij ant woordde -. Onze beste wenschen bij de intrede van 't Nieuwe Jaar. GROOTE KADE B 35. De beste heilwenschen bij de intrede van het nieuw begonnen jaar 1912 aan begunstigers, vrienden en beken den, zoowel binnen als buiten de stad. Dankbaar voor het genoten vertrouwen, bevelen wij ons beleefd opnieuw aan. Firma Pennings, Ganzepoortstraat, Goes., Bij den aanvang van het Nieuwe jaar bied ik mijnen vrienden, beken den en begunstigers mijne beste heil wenschen aan. Dankbaar voor het genoten ver trouwen, beveel ik mij beleefd aan. A. J. vau Aken, Boekbinder en Biniëerder. Goes, 1 Jan. 1912. Voorspoedig en gelukkig nieuwjaar toegewenscht door P. Cliamuleau, Goes, Beestenmarkt, mr. timmerman en aannemer, die zich voortdurend blijft aanbevelen als timmerman, met selaar en jalouzieënmaker. Hartelijke gelukwensch aan familie, vrienden en begunstigers bij den aan vang vau het jaar 1912. M. Verbeem, Goes, Voorstad. Aan mijn geachte begunstigers, vrien den en bekenden binnen en buiten Goes een gezegend Nieuwjaar toege wenscht. door B. Ruijtenbeek, Mr. Schilder. Goes, 1 Jan. 1912. Rij den aanvang vau dit jaar brengt ondergeteekende haar hartelijken geluk wensch aan begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze gemeente. Wed. M. Rijk. Goes, 1 Jan. 1912. Heil- en zegenwensch aan al mijne begunstigers en vrienden, zoowel bui ten als binnen deze gemeente. J. C. Bruggeman, Schilder. Goes, 1 Jan. 1912. Mijn beste wenschen aau vrienden en begunstigers bij de intrede van het jaar 1912. Mij verder aanbevelend, J. de Bruine, Mr. Metselaar en Timmerman. Goes, 1 Jan. 1912. Aan vrienden en begunstigers, zoo wel binnen als buiten de stad, een gelukkig nieuwjaar toegewenscht. Firma I. Fokke. Goes, 1 Jan. 1912. Mijn beste wenschen aan vrienden en begunstigers bij de intrede van bet jaar 1912. Mij verder aanbevelend, J. Plazier. Goes, l.Jan, 1912. Heil en zegen toegewenscht bij de intrede van het nieuwjaar aan vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente. Wed. C. JLiuijk. Goes, 1 Jan. 1912. Bij de verwisseling van het jaar breng ik aan allen mijn beste heil wenschen. J. Brouwer, in Granen. Goes, 1 Jan. 1912. Zij knikte. Hij keek haar hulpeloos aanwist niet, wat verder te moeten zeggen. Docli zij voorkwam hem, door te vragen „Mag ik u geen hand geven „O zeker". Hij strekte ouwillekeurig de hand uit, welke zij drukte. Toen glimlachte ze even en zei „Ik zal m'n goed uitdoen. Het verschil tusschen hier en buiten is zoo groot". Ze deed bet, zonder verlof af te wachten. Ver volgens naar de theetafel gaande, schonk zij hem en zich zelve thee. De oude lieer Dufour zag dit alles aan, zonder een woord te kunnen uiten. Hij had kunnen denken, dat alles mogelijk was, behalve dit. Zeker: er waren oogeublikkeu geweest, waarin hij dacht, op een goeden dag z'n klein dochter voor zich te zien, nu ze tocli naar Rotterdam kwam. Dan zou ze hem, onder stroomen van tranen, bittere verwijten hebben gedaan om z'n harte loosheid. Zoo had hij het altijd zich voorgesteld en om die reden nog méér tegen het weerzien opgezien. Maar nu... Dit resolute deed hem aau ze- Mij n beste wenschen aan vrienden en begunstigers bij de intrede van het jaar 1912. Mij verder aanbevelende, A. van de Linde, Hofstede Klein Frankrijk". Goes, 1 Jan. 1912. Gods zegen toegewenscht aan onze geachte begunstigers, cliënteele en vrienden bij de intrede van 1912 door Jac. de Graaft' Cz. A. Schrijver, Prinses Julianastraat G 43, Goes. Zich tevens aanbevelend als timmer man en metselaar. De ondergeteekende wenscht aan vrienden en begunstigers, zoo binnen als buiten de stad, Gods onmisbaren zegen toe.Zij dankt voor genoten vertrouwen en beveelt zicli verder in ieders gunst aan, Firina Wed. A. Tamse, van gas en aanverwante artikelen. Goes, 1 Jan. 1912. Aan familie, vrienden en bekenden, een gelukkig, nieuwjaar. Fani. D. Rouw Sr. Goes. U. SOMER. ATELIER VOOR HEEREN- en DAMESKEEEDING NAARMAAT. Hoek Beestenmarkt D 115. f- Aan mijn geachte begunstigers, fa milie en bekenden een gelukkig Nieuw jaar. M. van de Velde. Vertegenwoordiger Firma A. Wilking, Goes. JOS. VAN ACKER, (firma G. vail der Hoek). Goes, Jan. 1912. G. N. Aan onze geachte clientèle de beste wenschen voor 1912. Firma De Paauw Co., v/h. Nathan Emanuel. Roode Winkel. Goes. Wed. VAN HOVE Zn., Slagerij. Goes. 1 Januari 1912, P- f- Bij den aanvang des jaars wenscht ondergeteekende zijn geachte clientele, zoowel binnen als buiten deze gemeente, een in alle opzichten gezegend jaar toe, hopende met dezelfde gunst te worden vereerd als in het vorige jaar. J. A. Steketee. Goes, 1 Jan. 1912. Heilwensch aan vrienden, bekenden en begunstigers, zoo binnen als buiten deze stad. I. Pik, Slagerij. Goes, 1 Jan. 1912. Bij liet intreden van 1912 wenscht de ondergeteekende haar vrienden en begunstigers Gods besten zegen toe. Firma J. Faberij de Jonge, in Goud en Zilver. Goes, 1 Jan. 1912. naam aan. En ja ze bad de trekken van haar vader, doch fijner. Alleen die oogen 't was, of hij na jaren weer in de oogen zag van dien zoon, wiens verlies hij altoos betreurd had. En ondanks zicli zeiven werd hij wee moedig gestemd, Hij voelde, toch eindelijk wat te moeten zeggen. Hulpeloos vroeg hij „Wel en hoe hadt je je mij voor gesteld Zij lachte een kort, zacht lachje. „Net, zooals u er uit ziet." „Hoe kou jij je nu een voorstelling van me maken vroeg hij, moediger ge worden. „Je hebt me nooit gezien." „Nee, dat is waar. Maar vader heeft me veel van u verteld. En later toen hij dood was, moeder ook". „Daar zullen de honden dan wel geen brood van gegeten hebben," bromde hij. „U vergist u", zei ze met haar lieve, zachte stem. „Ze hielden beiden veel van u, en ze hadden erg mede lijden met u". „Medelijden riep hij driftig." Met de intrede van liet nieuwe jaar een ieder veel heil en zegen toege wenscht. Mej. Baerents. Goes, 1 Jan. 1912. Ondergeteekende wenscht haren ge- achten begunstigers, met bet nieuw begonnen jaar den besten zegen toe. Firma I. Wessel Co. Goes, 1 Jan. 1912. Kastelein der Sociëteit „V. O. V." Goes, I Jan. 1912. p. f. Mijn heilwensch bij de intrede van het nieuwjaar aan mijn geachte clien tele, vrienden en bekenden. L. Glerum, Vliss. Bierliandel. Goes, 1 Jan. 1912. Aan mijn geachte begunstigers, vrien den en bekenden een gezegend Nieuw jaar toegewenscht door W. P. van Dort, "Viscbliaudel, Goes, 1 Jan. 1912. Firma Wed. J. 0. HEIJKAM— Massee. - Goes, 1 Januari 1912. Algemeene „Heilwensch" bij den aanvang van 1912 door N. Hendrikse Goes, 1 Jan. 1912. gezin. Aan mijn geachte begunstigers, vrienden en bekenden een gezegend Nieuwjaar toegewenscht door .1. P. Boshof!' Jr. Goes, 1 Jan. 1912. Heil en zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden In bet jaar 1912. A. M. Steketee, en Echtgenoote. Baarland, 1 Jan. 1912. Heil en zegenwensch aan al inijne begunstigers, familie en vrienden bij de intrede van het nieuwe jaar. J. Murre en Echtgenoote. Baarland, 1 Jan. 1912. Bij den aanvang van het jaar 1912 wenscht ondergeteekende aan familie, vrienden, bekenden en begunstigers een gelukkig jaar toe. Mar. Murre, Huurkoetsier, en Echtgenoote. Baarland, 1 Jan. 1912. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie, begunstigers, vrienden en be kenden, zoowel in als buiten Goes, bij de intrede van het jaar 1912. D. Koole en Echtgenoote, Huurkoetsier. Baarland, 1 Jan. '12. Ondergeteekenden wenschen familie en vrienden veel zegen en voorspoed in het pas begonnen jaar. Chr. Wisse, en Echtgenoote. Baarland. „Daat heb ik bun nooit om gevraagd. Begrijp je?" „Toch is liet zoo. M'n ouders hebben heel veel ontberingen geleden, doch ze gingen geheel en al in elkander op. En ik herinner me nog, hoe vader dikwijls zei, medelijden met u te hebben, omdat u door uw harde onbillijkheid u het leven zoo eenzaam en zoo kil hebt gemaakt.". „Heeft je moeder je soms opdracht gegeven, mij met dien onzin op het lijf ie komen jallen vroeg hij, heel ruw nu. „Neen", antwoordde ze zacht. „Ze heeft me alleen gezegd, zoodra ik in Rotterdam was gekomen, u op te zoeken, omdat u 't zoo eenzaam zou hebben. Dat heb ik gedaan. En nu ga ik weer been, grootvader". Een zonderling, beklemmend gevoel overviel hem. „Wanneer zie ik je weer?" „Wanneer u me roept." Ze noenulc hem 't hotel, waar zij logeerde. „Dat doe ik nooit 1" zei hij in een poging, z'n hart opnieuw te verklarden, De familie Hoogvliet! Baarland wenscht vrienden, beflen en be gunstigers een gelukkigieuwjaar toe. Veel geluk en voorspoltoegewenscht aan vrienden en begujigers bij den aanvang van 1912. Moerland, Baarland. Molenaar. Heil en zegen toegfuiselit bij de intrede, van het nieuweaar. Job. i Roo en kinderen. Biezeliuge, 1 Jan. '1 Veel heil en zegen tgewenscht aan familie, vrienden en bjunstigers met 1912. C. JJlutler, Handel in Rijwielen Naaimachines en geëmailleerf Artikelen. Biezelinge. Met de wisseling dejaars mijn har telijke gelukwensche» sn vrienden en begunstigers. W. lerens, Jr. .ouwkundige. Biezelinge 1 Jan. '2. Heil en zegen bij e wisseling des jaars, toegewenscht au" familie, vrien den en begunstigers. K de Jonge, Schoensen Gareelmaker. Biezelinge. Heil en zegen voc 1912, aan vrien den en begunstigers. PiFraanje, Jz. Agent in Sigaren, Wijen,Likeuren, enz. Biezelinge. Veel heil en zeen wordt familie, vrienden en bekendn bij den aanvang van liet nieuwe jaai toegeweuscht. M. Felinandusse, Waterbciwk. Ambtenaar. Biezelinge, 1 Jai '12. De familieMenheere Stations Koffiehis, Biezelinge. Veel geluk en zegen aan familie, vrienden en beguntigers. Bij de intrede >n liet nieuwe jaar, geluk en zegen togewenseht aan vi'ieu-" den en bekenden oor P.vnu Iwaarden. Molenaar. Biezelinge. Bij den aanvilg van bet jaar veel heil en zegen toejpwensclit aan familie, begunstigers, vrijden en bekenden. J. M. Rottii en Echtgenoote, Men aar. Borssele, 1 Jai '12. Bij den aanvag van het nieuwe jaai' wenscht onergeteukemle familie, vrienden en beenden een gelukkig jaar toe. J. Blok en Echtgenoote. Borssele. Familie, begnstigers, vrienden en bekenden veel ;eluk en zegen toege wenscht- iu hë.tnieuw begonnen jaar. i van de Velde en Echtgenoote. Winkelier. Borssele, 1 an. 1912. Heil en zege toegewenscht aan mijne begunstigers, rienden en bekenden, bij wie ik mijin de gunst en vriend schap blijf agoevelen. C. de Kok en Fichtgeiioote. in goud en zilver. Borssele, lJan. '12. Hij zag liaa gaan. En töeu... toen kwam een njelooze teerheid over hem, hij snelde har na, de gang in... Maar de dur viel reeds in het slot. Ze was gegaa. Hij keerden de kamer terug, treurig, vol woede oj ziclr zelf. Z'n blik viel op het verblikte portret van de vrouw, die hij sleets zoo kort had mogen liefhebben, 'oen steunde hij het hoofd in de bande en snikte. Even sleets. Als een nan, die een onwrikbaar besluit liee! genomen, stond hij op, nam papier en schreef „M'n liefste Lucie. Ik eb jc laten gaan in een oogenblik, at ik niet wist, wat ik deed. Kom'onmiddellijk terug naar je grootvader, lie liet zoo eenzaam beeft en zoo ki' en je voor altijd bij zicli wil boudeii' En ze kam, zonder dralen. Het uietve jaar was goed begonnen voor den oden beer Dufour.

Goessche Courant | 1912 | | pagina 2