LOVE YOU". ADVERTS* na N Tell me your name and I love you wordt veratoord, als Koxane haar held schoon noemt. Dan weet da mismaakte Cyrano genoeg en, zich zeiven verzakend, beloolt hij Koxane, over Christian te waken. Zy is tevre den gesteld en vraagt hem te ver halen van het gevecht, dat hy den afgeloopen nacht heeft gehad, hy alleen tegen honderd. Koxane prjjst zijn schitterenden moed; zy kan er niet over nit: .honderd tegen één 1' En dan zegt Cyrano niets anders dan ,'k Heb heden méér gedaan". In deze woorden legt hy zjjn gansche, nn verloren leven bloot. Het is de tragiek van een ten doode gewond hart. En dit nn kwam niet voldoende uit in Vogel's voordracht. Ook het „Dit zyn de Gasconjer cadetten" had meerder effect,;by een minder snellen overgang, kunnen maken. Doch overigens zijn wij vol lof door het door don heer Vogel gepraes teerde. W(j hopen hem spoedig hier terug te zien en dan, geljjk hy ver dient, voor een geheel gevulde zaal Christelijke Volksbond. Maandagavond had in de .Prins van Oranje" alhier de jaarlyksche algemeene vergadering plaats van den christeiyken Volksbond, die werd by gewoond door de bestuursleden J. A. van Heel, voorz., J. Donner, secr., J. de Hoogh, penningm, en M. H. Harinck. Afwezig waren de heeren Joh. Pilaar en I. G. J. Kakebeeke, terwijl van den heer P. J. van de Ven bericht was inge komen. dat hy als bestuurslid bedankt Van de commisBie tot werkverschaffing waren tegenwoordig de heeren Joh. de Jonge Az., J. Adriaanse, J. A. Steketee en J. W. van de Weertafwezig was de heer J. C. Bruggeman. Van de ge wone leden was slechts een enkele opgekomen. Na opening door den voorz. was het eerst aan de orde 't verslag van de commissie tot nazien der rekening, bestaande uit de heeren P. van der Meulen, K. Le Cointre en H. Dronkers. Zy adviseerde de rekening goed te keu ren, zooals zy is ingediend, in ontvangst op f 3204,28, in uitgaaf op f 3118,005, dus met een goed slot van f 86,275. Op deze bedragen werd zy daarop vastgesteld, onder dankbetruiging aan commissie. Deze maakte verder de opmerking, dat het aantal leden van den Volksbond slechts 70 bedraagt, een aantal dat voor een gemeente als Goes veel grooter kon zyn, daar op de ledenlijst nog zoovele namen van ingezetenen worden gemist, die ge acht mogen worden lid van den Kond te kunnen en willen zyn. Naar aan leiding hiervan werden middelen be sproken om het ledental uit te breiden en spoorde de voorzitter de aanwezige aan, ieder in zyn kring het zyne te doen om nieuwe leden te werven, ten einde door vermeerdering van inkomsten het bestuur in staat te stellen de zoo hoogst nuttige .Werkverschaf fing" ten volle aan haar doel te doen beantwoorden. Nog merkte de commissie op, dat zoo weinig was ontvangen voor verrichte werkzaamheden by particulieren. Toch blijft er gelegenheid bestaan om by de werkverschaffing losse werklieden te verkrygen tot het uitvoeren van bezig heden by ingezetenen, die daarvan willen gebruik maken. Ook zal de commissie gaarne minderwaardige voorwerpen van de ingezetenen ont vangen om die door de werkloozen te laten repareeren en dan aan minvermogenden voor geringen prys over te doen, zooals dit in vorige jaren veel plaats had.Voor de mededeelingen aangaande werkzaamheden van den Christelyken Volksbond te Goes en voor het verslag der Werkverschaffing over het dienstjaar 1910/1911 werd verwezen naar de gegevens, die daar omtrent in ruim 100 exemplaren in de gemeente zyn verspreid. Tot lid van het bestuur in de vacature van de Ven werd met algemeene stemmen gekozen de heer Jos. Stieger en ais derde lid in de commissie tot het nazien der rekening de heer J. Plazier, inplaats van den heer Dronkers, die aftrad en niet herkiesbaar was. De periodiek aftredende leden van het bestuur, de heeren J. de Hoogh, J. Donner en M. H. Harinck, werden by acclamatie herkozen. Allen namen hunne benoeming aan. De Voorzitter bracht tenslotte achter eenvolgens dank aan de leden der Commissie tot Werkverschaffing voor hunne belangelooze en zeer gewaar deerde diensten aan den concierge Hillebrand voor de goede wyze, waarop hij zyn betrekking vervult; aan de perB voor hare medewerking in het belang van den Bond en aan het Burgerlijk Armbestuur voor zyn ruime bijdrage. Verder beval hy de aan- Btaande collecte, die gehouden zal worden van 27 Nov. tot 2 Dec., ten zeerste aan in de liefdadigheid der burgery. Hy wees er op, dat door den gunstigen zomer de najaarswerkzaam heden spoedig zullen eindigen en in den winter de verdiensten schaarsch zyn of geheel ophouden. Voeding, kleeding, huishuur, brandstof en licht, heeft zelfs de armste noodig en alles iB tegenwoordig duur. Borgen by huisbaas of winkelier moet voorkomen worden, want dat is slechts verplaatsen van nood. Laten de ingezetenen daar om goed doende niet vertragen, maar evenals vorige jaren met een bereid willig hart hunne gaven offeren op het altaar der liefde. GKITENEOKKERIJ in züelanu. Onder pre«idium van den heer C Zwagerman'had hedenmiddag in ,de Prins van Oranje" de 3e alg. verg. plaats van de vereeniging ter bevor dering der geitenfokkery in Zeeland Na een welkomstwoord, inzonderheid aan den heer I. G. J. Kakebeeke, Kykslandbouwleeraar, gaf de voorz. verslag over den toestand der ver eeniging. Daaruit bleek, dat momen teel 43 vereenigingen zyn aangeslo ten, met 1919 leden en 2700 geiten, terwyl 55 tameiyk goede bokken in gebruik zyn, waarvan een 10-tal door den heer Tak van Serooskerke, een 2-tal door den heer W. Kakebeeke van Goes en 1 door den heer Hom bach cadeau gedaan werden aan de Prov. Vereen. Ook het volgend jaar zullen weer geen bokken uit Hessen kunnen worden aangevoerd wegens het mond- en klauwzeer. Kyk en provin cie gaven resp. f 800 en f 400 sub- Bidie, terwyl van andere zydon nog f 300 is ingekomen. Aan de volgend jaar te Middelburg te houden Land bouwtentoonstelling zal op reeds dit jaar vastgestelde wyze worden deel genomen. Het Bestuursvoorstel om 20 premies van f 5 te verdeelen over de krin gen werd na breedvoerige toelichting aangenomen, waarna allerlei vinger wijzigingen werden gegeven omtrent het nastreven van het juiste fokdoel, het verkrygen van een constant gei- tenras. De vraag of het mogelijk en wen- schelyk is, dat de dekbokken, by de aangesloten vereenigingen in gebruik, eigendom der P. V. worden, werd bevestigend beantwoord en de wyze, waarop die overdracht zal geschieden, scherp omljjnd vastgesteld. De idee, om voor gemeenschappe lijke rekening bokkenweiden te huren, vond by het Bestuur tegenstand met het oog op fin. bezwaren, waarmee de vergadering zich vereenigde. Ver der was men het algemeen eens, dat de bokkenhouders de vereenigingen veel te groote vergoedingen vragen, waarom het Bestuur de leden aanried, zich niet te zser door die houders te laten exploiteeren. Het nut van kringvergaderingen werd door den secr. uitvoerig uit eengezet, evenals het gemeenschap pelijk aankoopen van melkmeetfles- schen (nieuw model) door vereeni gingen uit denzelfden kring. In het reglement van de P. V. werden verschillende wyzigingen aan gebracht en een model-reglement voor de aangesloten vereenigingen be sproken. De heer Tak van Serooskerke werd wegens z'n groote verdiensten onder daverend applaus benoemd tot lid van verdienste der Prov. Ver. en nam die onderscheiding aan. Op voorstel van dhr. Tak werd daarna besloten den secr., den heer J. A. Lyppens, eene jaarlyksche gra tificatie toe te kennen, het bedrag daarvan te bepalen door het Bestuur. De heer I. G. J. Kakebeeke werd vervolgens by acclamatie benoemd tot adviseerend lid der P. V., welke be noeming gaarne werd aanvaard. Tenslotte werd de heer H. O. Hom- bach te Hulst benoemd tot eerelid der P. V. De plaats, vereen, te Borssele had een der door den heer Hom bach ge schonken geiten gewonnen en deze tegen de daarby gegeven voorschriften omtrent de verdere verloting onder hare leden verkocht, waarop werd besloten, dat deze daad alsnog onge daan moet wordeu gemaakt en den voorgeschreven weg gevolgd. Bieze- linge bleek ook niet geheel de voor schriften te hebben gevolgd, maar deze afwyking zal door de vingers worden gezien. Tot leden voor het nazien der reke ning over 1911 werden benoemd de vereenigingen Kloetinge en Drie wegen (by Terneuzen). Het uitgeven van een blaadje voor de vereeniging vond wel instemming by het Bestuur, maar de financiën laten dat niet toe, terwyl bovendien de kwestie, wie dat blad vol zal schrijven, groot bezwaar zou opleve ren. Het Zeeuwsch Landb. blad even wel stelde een gedeelte der plaats ruimte beschikbaar voor de mededee lingen der vereen., zulks tegen een gering bedrag, welk aanbod by acclamatie werd aanvaard. B(j de rondvraag werd geïnformeerd of de vergaderingen niet een maand later gehouden kunnen worden, met welke zienswijze rekening zal worden gehouden. Na nog verschillende mededeelingen en vragen werd daarop de vergadering onder dankzegging door den voorz. gesloten. Jubileum-Volharding. Ter viering van haar twintigjarig beBtaan gaf de gymnastiek-vereeni- ging .Volharding" gisteravond in de schouwburgzaal der sociëteit V, O. V. alhier een soirée. Voordat de uitvoe ring van het programma aanving sprak de voorzitter, de heer J. J. P. C. BartelBe, een enkel woord naar aanleiding van het jubileum. Hij dankte het vry talryk opgekomen publiek voor den steun, die de ver eeniging steeds is betoond en sprak de hoop uit, dat die in volgende jaren nog moge vermeerderen, niet alleen enfiuancieele, maar vooral eenmoreele steun, zonder welke een vereeniging niet kan blyven bestaan. Spr. achtte de vereeniging nog niet wat zy zyn kou, ia vergelijking met zastervereeni- giagen in plaatsen, kleiner dan Goes. Na de opgekomenen en ook zijn mede leden een genoegelyken avond toege- wenscht te hebben, werd een program ma uitgevoerd, dat bestond uit vrije oefeningen, oefeningen aan Kek, en Brug en Laddergroepen door leden en aspiranten, die allen naar hun beste krachten werkten, blijkbaar tot tevre denheid van het publiek. Ter afwisseling van het gymnastisch gedeelte werden door den heer P. Leenhouts van Vlissingen eenige ko mische voordrachten gegeven, die niet weinig medewerkten om het genot van den avond te verhoogen. Na de pauze werd door den heer C. Sinke, kastelein der sociëteit en oud-lid der vereeniging, een zilveren medaille met inscriptie, onder een paBsende toespraak, aan de vereeniging aangeboden. Door den voorzitter"werd zy dankbaar aanvaard met den wensch, dat zy vele jaren aan het vaandel moge prijken en de uitvoeringen der vereenigiag al dien tjjd in de sociëteit V. O. V. zullen plaats hebben. Een geanimeerd bal besloot dezen feest avond. Christelijks: Nationals Werkmansbond. Heden werd in de Prins van Oranje alhier een Landdag gehouden van de leden der afdeelingen in Zeeland van den Chr. Nat. Werkmansbond. Uit elk der afdeelingen, fungeerde een lid als afgevaardigde. Na opening door den voorz. van het Prov. Comité, ds. J. de Visser van Middelburg, trad als eerste spreker op de heer P. J. Na- huysen, Bondsvoorzitter te Utrecht over .Ziekteverzekering". Daarna hield Dr. J. Th. de ViBser, Eere-Voor- zitter van den Chr. Nat. Werkmans bond,een voordracht over .Deelneming aan het sociale leven." Deze Landdag ▼alt juist samen met de herdenking van het 15-jarig bestaan der afdeeling .Goes". Met het oog op dit jubileym werden de afgevaardigde als feestge nooten uitgenoodigd. Na afloop der vergadering had een gemeenschappe lyke maaltijd plaats, waaraan alle aanwezigen tegen zeer geringe ver goeding konden deelnemen. Geslaagd. Te Venlo slaagde voor het examen voor de vrye- en orde-oefeningen der gymnastiek mej G. J. M. do Hullu, leerlinge de R. N. L. alhier. Veemaret. Op de gisteren gehouden veemarkt waren aangevoerd: 2 vette varkens, 4 schapen, 1 hit, 21 melkkoeien, 6 Btieren, 50 ossen, 150 pinken, 57 kal veren en 64 vaarzen. De handel was levendig. Er werd dan ook tegen goede pryzen verkocht, Ci'orincienleuwg. Kruiningon. Herbenoemd tot bur gemeester alhier, de heer J. H. O. Dominions, secretaris dezer gemeente. Heinkenszand. Te Grootebroek is Zondag de dienstbode van den pastoor, die eerst sedert een paar dagen van hier naar die plaats was verhuisd, in den kelder gevallen en bewusteloos opgenomen. Zy is aan de gevolgen van den val overleden. Krabbendijke. Herkozen tot no tabelen van de Ned. Herv. Kerk de heeren Th. Lagendijk en P. Schouwe naar. In plaats van den heer J. Moer land werd gekozen de heer P. Smit. Ds. J. Sybrandy alhier komt voor op het tweetal te St. Pancras en Heer Hugowaard. Kapalle, In de Maandagavond ge houden vergadering van het kies college werd tot ouderling herkozen de heer J. Almekinders en tot diaken gekozen de heer K. van Willigen, deze laatste in plaats van den heer C. Kar man, die niet meer in aanmerking wenschte te komen. Waarde, De gemeenteraad stelde in zijn vergadering van Maandagj.l. vast een suppletoir kohier H. O. tot een bedrag van f 19.33 en een id. Hondenbelasting ad f 6.25. Voorts werd op verzoek van Ged. St. een wyziging gebracht in de begrooting ▼oor 1912. Bij de Maandag gehouden stem ming zyn herkozen tot notabelen by de Ned. Herv. Gemeente alhier de heeren C. Bal en A. Pieper. Schore. Door den heer A. Rottier, president-kerkvoogd der Ned. Herv. Kerk alhier, is aan kerkvoogden en notabelen dier kerk medegedeeld, dat hy niet meer in aanmerking wenscht te komen voor eene herbe noeming als kerkvoogd. Dit is reeds de derde president-kerkvoogd, die in enkele jaren tjjds voor die functie be dankt, en allen bewezen rondweg, dat zjj aftreden, wijl zij zich niet kunnen voegen naar de wijze van handelen van hun secretariB, tevens kerkvoogd (den heer burgemeester) die met de goederen en financiën der kerk me nigmaal handelt alsof er geen kerk voogden en notabelen bestaan. Als nu binnenkort een nieuwe presi dent is benoemd, zal de Ned. Herv Kerk te Schore vermoedelijk de on gekende eer te beurt vallen, dat zy in 5 jaren tjjds 5 presidenten-kerk voogd aan 't roer zag, n.l. de heeren C. de Jonge, Johs. Glerum, Jac. Zoetewejj, A. Kottier en den nog te benoemen. Kloetinge De afdeeling „Kloetinge" ▼an het „Groene Kruis" hield Maan dagavond haar eerste algemeene ver gadering. In die vergadering deelde de voorzitter mede, dat de vereeniging thans 106 leden telt en dat de statuten goedgekeurd zyn by Koninklijk besluit van 16 Oct. 1911. Uit de rekening bleek, dat aan contributie ontvangen is f 210,75. De uitgaven bedroegen f 94 voor aangeschafte artikelen, op richtingskosten en bodeloon. Voor het verstrekken van versterkende midde len was rnim f 100 uitgetrokken, terwyl de post „onvoorzien" f 9 be droeg. By de behandeling van het voorstel om aan te sluiten by de afoeeling „Zuid Bevelandvan het Groene Kruis, zette de heer Coeneu, gemeente arts, de voordeelen van aansluiting uiteen. Aangezien de aid. „Kloetinge" nog- kort bestaat en nog niet over de noodige middelen kan beschikken, werd besloten, dit pnnt aan te honden tot een volgende vergadering. Vanwege de vereeniging zal in den loop van 1912 door den heer Coeneu een cursus gegeven worden in „eerste hulp bij ongelukken". Deze cursus, waarvoor 12 lessen van 1uur noodig zyn, zal op een nader t9„.hppalen datum beginnen. 's H. Arendskerkc. Dinsdagmor gen kwam de herbergier J. v. S. alhier tot de ontdekking, dat er van zyn hoop aardappelen ongeveer zeven H.L. verdwenen waren. Rilland Bath, Voor de betrekking van onderwijzer aan de Openb. L. S. te Rilland hebben zich 3 sollicitanten aangemeld. Aan het herhalingsonderwys, dat dit jaar te Bath en te Rilland gege ven wordt, wordt deelgenomen door 17 jongens en 4 meisjes. Tot gemeenteveldwachter is be noemd de heer P. v. d. Jagt, thans in gel(jke betrekking te Kokkengen (Utrecht). In de gisteren gehouden raads vergadering werden tot hoofd, onder wijzer en onderwijzeressen van hether- halingsonderwjjs te Rilland benoemd de heeren M. Nieuwenhuise en J. C. P. M Weststrate, Mej. F. Fruit v. Hertog en mej. E. Rozemond, terwyl dit onderwijs te Bath aan dhr. M. Petri, hoofd der school aldaar, werd opge dragen. Kolijnsplaat' J.l. Dinsdagavond hield de sedert vele jaren alhier ge vestigde ijsclub „Ons Genoegen" hare gewone jaarlyksche vergadering in het hotel „Zeelandia". Uit de rekening en verantwoording van den penningmees ter nleek, dat het goed slot thans de mooie som van f 146,67 bedraagt. Daardoor werd dan ook besloten by goed weer en ijs dezen winter van wege deze vereeniging ijsfeesten te geven op hare baan in de „Valle", vlak b(j het dorp. De periodiek af tredende bestuursleden, de heer J. Nieuwdorp als voorzitter en de heer D. J. Anemaat als secretaris, werden by acclamatie herkozen en namen deze benoeming aan. Laaiate en I el erratische Uerlcnten. Tweede Kamer. In de heden gehouden zitting van de Staten-Generaal werd voortgezet de behandeling van het kiesrecht-adres, op voorstel der sociaal-democraten aan H. M. de Koningin te richten. De heer Ooeman Borgesius betuigde als voorzitter van de Liberale linie sym pathie met het algemeen kiesrecht, doch kon zich niet in alle deelen met het door den h«er Troelstra gesprokene vereenigen, omdat deze in zyn strek king z.i. te ver ging. De heer Ooeman Borgesius verklaarde zich vóór een gedeeltelijke herziening van de grond wet, om vóór alles de kwestie van het kiesrecht te kunnen regelen. De heer Kuyper kon het hiermede niet eens zijn. Er is een Staatscom missie iDgeBteld tbt grondwetsherzie ning. Nu ging het volgens zyn mee- ning, niet aan, dit werk ongedaan te maken en van de Kroon een gedeel telijke grondwetsherziening te eischen. leiegratiseli V» eerbericht Verwachting tot den avond van 16 dezerMatige tot krachtige Zuidelijke tot Z.W.-lyke of WeBteljjke wind, meest zwaarbewolkt, waarschijnlijk regen buien, zelfde temperatuur. Alarkibericbten. GOES, 14 November 1911. Aanvoer blijft gering. Nieuwe Tarwe, (100K.G.) f 9,— a f 9,25 Essex Tarwe a Nieuwe Rogge Wintergeist Zomergerst Haver Kookerwten Kroonerwten Bruine Boonen Karwijzaad Eieren per 100 stuks boter per K.G. Middenprijs eieren per 25 stuks f 2,—. idem boter f 0,67 per halve kilo. Eieren aan particulieren verkocht voor 9 cent per stuk. Eenieieren 5 cent per stuk. Boter idem to,72 per halve kilo. Aan ver «act gering, Mee ruim. a - a - 8,50 a - - 16,50 a -17,— - ï5,5o a i7,5o - 17,— a - 18,— - a - 8»— a - 1,30 a - 1,36 Opgave van den Marktzetter der Mij v. Landbouw, afd. Heinkenszand, Boter f 1,32 a f 1,36 per KG. Rekenprijs f 1,36 per K.G. Aan particulieren verkocht voor f 1,45 per K G. Eieren f 8,a f 8,06 per 100 stuk»-. Rekenprijs f 8,— per 100 stuks. Aa» particulieren verkocht voor f o,per 100 stuks. Eierenverkoop. Onderafdeeling Zuid-Beveland V. P. N. Aangeroerde eieren 725 stuks. Prijs t 8,06 per 100 stuks. Velllngivertonlging „Zuld-8«v«land". Veiling van 14 November 191 r. Goud Reinet 12 a 20 ct. Zure Belle fleur 10 a 18 ct. Zoete Bellefleur 10 a 12 ct. Armhaarde 10 a 14 ct. Sterappel 16 ct. Zoete Holaart 8 a 10 ct. Weidragers io a 15 ct. Gieze Wildemann 12 a 15 ct. Dorothee Royal ïo a 14 ct. Court Pendu 10 a 12 ct. Druiven 36 a 46 ct. Alles per K. G Roode Kool 7 a 8 ct. per stuk. Hazen f 1,60 a f 1,85 per stuk. Handel zeer vlug. ^OTTERDAM, 14 November 1911. Op de veemarkt waren aangevoerd39 paarden, veulens, exeis, 899 magere *n 573 vette runderen, 157 vette, 184 nuchtere en 140 graskalveren, schapen of lammeren, varkens, 435 biggen, hokken of geiten. Koeien en ossen 37 tot 44 a 45 ctstieren 28 tot 33 act., vette kalveren 45 tot 571 a— ct., export kalveren ct., schapen tot ct., fokschapen tot ct., 1-jarige lammeren f tot f—varkens tot ct., lichte varkens voor export a ctalles per tialve kilo. Melkkoeien f 155 a f 290, kalfkoeien f 155 a f300, stieren f 120 a 1280, pinken f90 a f135, graskalveren f35 a f 75, vaarzen f 130 a f155, alles mager vee; biggen f7,50 a 1 12,—slachtpaarden f40 a 1140, werk paarden t6o a i 200, hitten f60 a f200. Nuchtere kalverentok- f 14 a 120, slacht- tg,a f 13. Biggen f 1,20 a f 1,50 per week. Vette koeien en ossen met goeden aan voer. Naar beslist puike qu*liteit was goede vraag, die ongeacht de hooge vraagprijzen vlug werd verhandeldook de afwijkende soorten waren behoorlijk gewild en werden tot flinke prijzen verkocht. Stieren met geringen aanvoer en tragen handel. Vette kalveren waren in de beste soor en goed te verkoopen, ofschoon tegen lagere no teering. Mindere qualreit daaren egen met bijzonder weinig kooplust en gedrukte prij zen, zoodat die met verlies moesten worden opgeruimd. Tengevolge van de groot* Gorcumsche veemarkt was de aanvoer ter magere markt belangrijk minder dan anders, een en anüer was van beslisten invloed op den h ndel Melk- en kalikocian met zeer' weinig handel. Ossen met geringen aanvoc-r duur en met weinig vraag. Gr.tskalveren beperkt aangevoerd en tamelijk goed te verkoopen. n jong vee ging niet veel om. Nuch.ere kalveren prijshoudend, doch met tragen handel. Handel in werkpaarden matig, in slacht paarden gewoon en in hitten viug. In biggen had de verkoop een matig :rloop. Op de botermarkt werden heden aange voerd 60/8, 25/16 vn. en 182 stukken van kilo. Prijzen: ie kwal. t 69, 2e kwal. 165, 3e kwal. t 61 per 40 kg.stukken van V, kg. 82V, k 877, c. Ha.giirüjke Stuud vau óoc». Van 13—15 Nov. Huw. aang.14, Willem Pleter de Fouw, 24 j. jm., te Helder en Elisabeth Domina Adriana Hollemans, 24 j. jd. te Goes. 14, Leendert van Dellen, 36 j. weduwnaar van Lena Verjaal, en Jo hanna Verjaal, 26 j. jd. te Goes Lor< ebüoiidentie. Plaatsgebrek noodzaakt ons, een tweetal ingezonden stukken tot een volgend nr. te laten liggen. Ondertrouwd: L. VAN DELLEN en JOHa. VERJAAL. Goes, 14 Nov. 1911. Voor de bewijzen van deelne ming, ontvangen by het overlijden van onzen vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, betuigen wy onzen dank. J. SMIT. J. SMIT—Staal en familie. Kattendyke, Nov. 1911. By vonnis der Arrondissement-Recht bank te Middelburg, d.d. 13 November i 911, is C. Nonnekes, inanutactarier, wonende te Goes, verklaard in staat van faillissement, met benoeming van den Edelachtbaren heer Jhr. Mr. W. H. iJOEUFFT tot rechter commissaris en an ondergeteekende tot curator. Mr. J. H. M. STIEGER, Advocaat en Procureur te Goes, Goes, 13 November 191L 1

Goessche Courant | 1911 | | pagina 2