Gemeente- Publicatiën. Voor de verschillende soorten van blaasinstrumenten bedroeg, de gemid delde levensduurvoor de fluit 61.2, de hobo 63, de fagot 63, de hoorn 64.4, de clarinet 65,2 en de trompet 69.1. De langere levensduur van de bespelers der zware instrumenten zal wel te danken zijn aan hun krachtige gezondheid, die hun de keus van deze instrumenten mogelijk maakte. Scliool en hïerk. Examens onderwijzer. By het Vrijdag te Middelburg gehouden examen werden geëxami neerd 8 raanl. cand. Geslaagd: P. J. Bom, Iersoke, H. van Loon, Tholen, H. J. Tolhoek, 's-Heer Arendskerke, A. C. Meyll, Oud-Vosmeer, J. Wave- rijn, Kruiningen, en A. P. Bil, St. Maartensdijk. De Utrechtsche tandheelkundige studenten. Men herinnert zich de zaak der Utrechtsche tandheelkundige studen ten, die staakten, omdat zij grieven hadden tegen den lector, den heer Grevers. Naar aanleiding van het antwoord, dat van de curatoren der universiteit op hun bezwaarschrift in kwam, hebben de heeren opnieuw vergaderd. Deze vergadering nam met algemeene stemmen de volgende motie aan: „De vergadering van tandheelkun dige studenten der rijksuniversiteit te Utrecht, vernomen het ter kennis gebrachte van het college van curatoren op hun request van 17 December 1910, en hare verwondering uitsprekende dat hunne uitvoerige, gegronde grie ven zoo onbevredigend zijn beant woord, overwegende dat zij niet langer dusdanig vruchteloos zal trachten te requestreeren, daar haar andere wet tige middelen ten dienste staan, om de aangetaste academische vrijheid te heroveren en den strijd voor recht en billijkheid te doen zegevieren, spreekt als hare meening uit, dat zij zich dit niet anders zou kunnen verklaren dan dat gedurende het tijdsverloop van December 1910 tot Mei 1911 door de betreffende autori teiten gezocht moet zijn naar de meest geschikte wijze om den heer Grevers alsnog een eervol aftreden mogelijk te maken en nu door ge noemde autoriteiten gehoopt wordt dit door deze zwakke rehabilitatie gevonden te hebben." Christelijke gymnasia. De Heraut toont zich zeer verheugd dat nu ook in Friesland het tot stand komen van een christelijk gymnasium verzekerd schijnt. Het vermeldt dan, dat voor en na in welhaast alle pro vinciën Christelijke gymnasia worden opgericht en schrijft dan ten slotte „Laat men nu de overwegend Room- sche provinciën Noord-Brabant en Limburg buiten spel en evenzoo Drenthe, waar onze krachten te gering zijn, dan bleven alleen Friesland en Zeeland over. Onze kloeke vrienden in Friesland hebben gevoeld, dat dit niet mocht, en daarom de handen ineen geslagen, om ook voor hun provincie een chris telijk gymnasium te stichten. Zal Zeeland straks dit goede voor beeld volgen Landbouw, Veeteelt en Visscherij. Verbod vee-vervoer. De minister van landbouw, nijver heid en handel heeft met ingang van 8 dezer het vervoeren of doen ver voeren van herkauwende dieren en varkens, voor zoover deze niet voor de exportslachterijen te Vlissingen zijn bestemd, uit de overige gedeelten van Nederland verboden naar een kring, omvattende de provincie Zeeland, benevens het Zuidhollandsche eiland Goeree en Overflakkee en bepaald, dat, wanneer bijzondere redenen af wijking van het sub. A. bedoelde verbod noodzakelijk maken, zoodanige afwijking kan worden toegestaan door den commissaris der Koningin in de provincie binnen welke de plaats van bestemming is gelegen, onder de door den betrokken districtsveearts te Dordrecht aan te geven voorwaarden. Landbouwcursus voor meisjes. Op het raadhuis te Oostburg heeft de voorzitter van de Zeeuwsche Landbouw-Maatschappij, de heer Do minicus, in tegenwoordigheid van het bestuur der atdeeling Oostburg den eersten landbouwcursus voor meiBjes geopend. Deze cursussen zullen ge houden worden te Oostburg en Groede. Aan de lessen welke over twee jaren verdeeld zijn, zal een 50-tal meisjes boven de 15 jaar deelnemen. Stadsnieuws. De a s. vliegdagen. Hoewel het Eerste Zeeuwsche Vlieg- comité ons mede deelde, dat de heer Archer met een monoplane (eendekker) zou demonstreeren en de heer Mulder met een tweedekker, meldt men ons thans van andere zijde, dat dit juist omgekeerd moet zijn, overigens een feit van weinig importance natuurlijk. Omtrent genoemde vliegeniers zelf vernemen we het volgendeDhr. Archer, die hier zal vliegen met eene machine van ongeveer hetzelfde type, als waarmee Jan Olieslagers het vorig jaar te Rotterdam heeft gevlogen, was vroeger eenigen tijd leider eener in- duijtrieele onderneming, wierp zich daarna op de aviatiek en gaf als aviateur, als een der eersten in ons land, verleden jaar te Breda en te Twello demonstraties, die nu niet be paald alle even succesvol waren Te Twello toch was het bjjna een aan eenschakeling van tegenslagen. Wie herinnert zich niet de berichten dien aangaande in de groote bladen, boe Archer by eene overhaaste landing te Twello, nadat hjj eindelijk even van den grond omhoog was geweest, in een haag verdwaalde, waarbij hjj de toeschouwers verbaasde door zijn koelbloedigheid Verder memoreeren we, dat zijn vluchten niet zeer hoog zijn, dat hy zelden de gewoonte van beroemde pilotes als Wijnmalen, Le- gagneux, Latham e. a. volgt om na enkele luchtcirkels uit het gezicht te verdwijnen en eerst na geruimen tjjd weer terug te keeren en dat hij de aanwezigen niet doet beven doof een gewaagde vol plané. En dat vluch tige spel van stügen en dalen, dat scherend strijken langs huizen en boomtoppen, dat dalend voortglijden tot dichtbij een heuveltje, een hok, een paar boomen, om dan met een vlugge stijging er even over heen te glippen, dat voor hen, die reeds meer dere vliegers gezien hebben, de charme heeft in elegance en gevaarlijkheid daarvan zal men bjj den heer Archer niets zien 1 Bedriegen we ons niet, dan had deze vliegenier nog al eens te kampen met de zwaartekracht en prefereerde hy de rechte- voor de rondvluchten. Laten we hopen, dat hy thans min der heggen en slooten moge ontmoe ten dan te Twello, en dat hy bij bladstille kalmte in zegevierende vlucht rondzwieren mag De heer Mulder was voor ons een nog grooter onbekende. Alleen wisten we, dat hy onder leiding van dhr. Archer aan de vliegschool te Gilze- lijjen zyn diploma heeft gehaald. De secretaris der Eerste Ned. Vliegver- eeniging te Breda was evenwel zoo vriendelijk ons by gaande inlichtingen te verschaffen. „De heer Mulder zal met een een dekker vliegen van het type Blériot (bekend door zijn vlucht van Calais naar Dover met ditzelfde soort toestel). Hjj is leermeester van de Eerste Nederlandsche Vliegveieeniging, van welke vliegschool hy de eerste leerling is geweest en ook de eerste Neder lander, die zijn brevet als vliegenier gehaald heeft. Tot nu toe zijn er in Nederland nog slechts drie brevetten behaald als vliegenier, namelyk door dte heeren Mulder, Bakker en Bussel, alle drie leerlingen van de Eerste Nederland sche Viiegvereeniging te Breda. De heer Mulder nu is de meest koene en de brutaalste vliegenier, die men zich denken kan, een man om zoo te zeggen zonder zenuwen. Op den lOen Januari van dit jaar vloog hy op het terrein bij Breda, toen plot seling een cylinder van zyn motor uit elkaar sprong. De stukken ijzer vlogen hem om de ooren, maar Mulder bleef kalm, daalde in een schitterende vol-plané (zweefvlucht) en stond daar na doodbedaard by zyn machine te kyken. Een vol-plané is gewaagd als men het opzettelijk doet, hoeveel te meer dus als men nog geen halve seconde heeft om er over na te denken Den 25 Maart 1.1. meldde de 's-Her- togenbossche Courant van Mulder, dat hy bij sterken wind eenige vluchten had gedaan op 60 k 70 M. hoogte". Aldus genoemde secr De vele in de vliegwereld geroemde eigenschap pen van den heer Mulder zullen ze ker ook onder de Zeeuwen groote verwachtingen doen opkomen omtrent de Goesche vliegdagen. Dat die dan niet beschaamd mogen worden 1 Het Vischfoortje in de Koningstraat. Omtrent genoemd poortje, waarover wy in ons vorig nummer een bericht opnamen, vernemen wy nader dat dit niet zal verdwijnen, wat we trouwens al meenden te mogen veronderstellen, maar voor rekening der gemeente zal gerestaureerd worden. Daar het nieuwe perceel B. no 9, als we reed's meldden, in oud-Hollandschen stijl zal worden opgetrokken zal bovendien het vischpoortje in een meer passende omgeving beter uikomen. Intusschen blijft voor het andere poortje, waarover we schreven, de ingang tot de vroegere rederykers- i kamer „De Nardusbioeme" op do Kreukelmarkt, restauratie hoogst ge- wenscht. En giften daarvoor blijven dus welkom. Gevolgen van de voetbalwoede. Zaterdagavond waren eenige jongens op de Kloetingsche weidjes aan het voetballen, waarby de 12-jarige A. Weststrate alhier het ongeluk had te vallen en zijn rechterarm te ont wrichten, zoodat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Pruvincie nieuws 's Rijks directe belastingen. Op de ljjst van hoogst aangeslage- nen in 's Ryks directe belastingen in onze provincie komen o. a. voor dhrn. Adriaaii Dekker, Simon Dekker, J. A. van Heel, J. C. H. 1 iollmanu, mr. Chr. Lucasse, J. C. E. Massee, A. F. de Paauw, Johannes Pilaar, Johannes Marinus Pilaar, J. Pyke, I. D. Fran sen v. d. Putte, J. Fransen v. d. Putte, J. Staal, H. J. Stieger en J. M. P. Stieger, allen te Goes. J. A. Trimpe Burger, Th. R. Claus, A. M. Peman Kakebeeke, allen te Kloetinge. H. A. Hanken, te Wilhelminadorp, jhr. 0. B. M. van Citters, te Heinkenszand, P. Dekker Jz. te Wemeldinge, J. Blok Jz. en J. Kakebeeke, te Kr ibbendijke, J. L. F. A. de Groof, te Kruiningen, J. v. d. Velde en I. Willemsen, te Ierseke, J. J. van Gorsel, te Rilland- Bath, Dirk Wisse, te Borssele, en L. v. Oeveren, te Kortgene. Kloetinge. In de gemeenteraads vergadering van Zaterdag 6 Mei werd benoemd tot onderwijzer mot verplichte hoofdacte dhr. J. Felius van Oosterland. Daarna werden eeni ge wyzigingen aangebracht in de be grooting met betrekking tot de drink waterleiding. Besloten werd over te gaan tot het bouwen van een nieuwe woning voor het hoofd der school op: de plaats van de bestaande woning. Tot leden van het stembureau voor de a. s. gemeenteraadsverkiezing werden aangewezen de heerenM. Eversdyk eD C. Beenhakker. Van hot ingediende bestek omtrent het bestra ten van den Achterweg werd afgezien wegens de hooge kosten. Zaterdag geraakte de landbou-. wèrsknecht J. S. van Kloetinge ih den Wilhelmfnapolder 'óp hol met. het.ge- volg, dat hy tusgchen de paarden terecht kwam en 'zijn been zoo zeer bezeerde, dat het erg gezwollen is en hy niet kan loopeD. Biezelinge. Tot buitengewoon op zichter bjj de herstellingswerken aan de Schore-, Post- en Bonzybrug is benoemd dhr. M. H. Ferdinandusse alhier. Heinkenszand. Gistermiddag om stond bij den timmermansknecht P. H. alhier een schoorsteenbrand, die zich uitbreidde tot den zolder. Buren wisten met eenige emmers water het vuur te dooven. In de jaarvergadering der werk- maDsvereeniging „Vreest God, eert den Koning" bleek dat in 1910 was ontvangen f92,10, f9 en f 1,51, respec tievelijk van de leden, begunstigers, collecten en boeten, aan zieken en andere uitgaven te zamen uitgegeven f38,87, in kas op heden met de vorige gelden f 403,02. Als bestuursleden wer den herkozen dhrn. J. Tramper, secre taris en J. Verschiere Jz., penning meester, en benoemd tot leden van bystand dhrn. M. IJzerman en Jac. Priem, die beiden hunne benoeming aannamen. De bode, dhr. P. de Jonge, werd als zoodanig herbenoemd. Ten slotte deelde de voorz. nog mede dat er een begunstiger was bijgekomen. Ellewoutsdijk. Bij het te Middel burg gehouden schriftelijk examen voor candidaat gemeente-secretaris en ambtenaar ter secretarie slaagde nog dhr. J. N. Molhoek alhier. Krabbendijke. De jonge politie honden, die door A. Koeman, jacht opziener alhier, 6 weken geleden zijn aangekocht, werken uitstekend, zelfs zóó sterk, dat voorwerpen van een vreemde op 100 M. en verder onder den grond verborgen, zonder aarzelen te voorschyn worden gebracht. Boven dien verrichten de dieren ook nog veel andere kunsten, te veel om alles op te noemen. Wel een wonder bij honden, die nu 5 maanden oud zijn 1 Wissenkerke. J.l. Zaterdagavond werd in de openbare school alhier de jaarvergadering van de werklieden- vereeniging „Hulp in Nood" gehouden. Uit het verslag van het bestuur bleek, dat het ledental was geklommen tot 55. Het aantal begunstigers was gelijk gebleven. Over het afgeloopen boek jaar was ontvangen aan contributien en inleg f 267,70, van begunstigers f31,50 en aas rente f29,37, samen f328,57, uitgegeven aan ziekengeld voor 164 dagen f 147,60 en wegens overlijden, vóór de uitkeeringsweken om waren, f72, samen f219,60. Sala rissen, drukwerk enz. f 51,82 samen f271,42 Goed slot dus f57,15 en van vorige jaren f 741,31. Totaal in kas f798,46 Bij acdïamatie werden de periodiek aftredende penningmeester P. M. v. d. Heyde en de commissaris Janus Stokman verzocht hunne be- trekkingen te blijven vervullen, Wat i door beiden onder applaus werd toe gezegd. Besloten werd onder de be paling „geen uitkeering bij ongeval enz. door eigen schuld", ook te doen vallen uitgelokte vechtpartijen en dergelijke. Nog werd besproken in hoever de vaste arbeider valt onder de bescher mende bepalingen van het Arbeids contract, nit welke bespreking bleek dat de boer zich by de verzekering van zyn volk alleen bepaalt tot de inwonende dienstbaren, in de meening, dat voor uitwonende, doch vaste arbei ders geen uitkeering door het Arbeids contract wordt geëischt. Ook bleek, dat op dat gebied nog veel onopzettelij ke of gewilde onwetendhfeid heerscht. Algemeen werd't dan ook wenschelyk geacht, daarover en ook over 't ter sprake gebrachte ouderdoms pensioen, by der zake kundige sprekers voor lichting te zoeken. Kamperland. In de Vrydag gehou den vergadering van ingelanden van den Soelekerke polder zyn, ter voorzie ning in de vaoature wegens periodieke aftreding van'den gezworene Laban Bierens, die met het oog op zyn 72- jarigen leeftijd niet meer in aanmer king wenschte te komen, op de voor dracht geplaatst de heeren no. 1 P. Dieleman, no. 2 D. Verburg en no 3 G. C. Maris Kz. en in die vaB den Onrustpolder, wegens gewone aftre ding van den gezworene G. H. Leen dense, de heeren no 1 G. H. Leen- dertse, no. 2 Jacob Lnendertse en no. 3 Jacs. Verburg, allen landbouwers alhier. Middelburg. De heer jhr. C. J. J. A. van Teylingen, lid van (ten gemeente raad, zal binnenkort deze gemeente verlaten. Hierdoor ontstaat een vaca ture in het tweede distriit. Vlissingen. DeGi meenteraad heeft besloten mede te werken tot de op richting eoner vereeniging van Ned gemeenten. Het voorstel van li. en W. tot een gewijzigde indeeling van de verschillende kiesdistricten werd be streden door den heer Van der Meer. Deze had vorral bezwaar tegen de verdeeling van district II, vooral op grond, dat .dit district, tot nog toe het eenige rechtsche district, voor de rechterzijde verloren zou kunnen gaan. Naniens B. en W. zeide de wethouder v. Niftrik, dat B. en W. bij de indee ling van de kiesdistricten niet hebben overwogen, welke partij daarby het meeste voordeel zal hebben, doch alleen het belang van de gemeente op den voorgrond is gesteld en vooral om te trachten het aantal kiezers zooveel mogelijk over de kiesdistricten te verdeelen. Het voorstel van B. en W. werd ten slotte met 10 tegen 5 stemmen aangenomen. Het was een zuivere partijstemmingalle rechtsche leden stemden tegen het voorstel. Ueiueugd \ieutts. Door den trein aangereden. Nabij Kornjum (Fr.) is een petroleumwagen aangereden door een trein van de Noord Friesche Locaalspoor. De koet sier werd van den bok geslingerd en is bewusteloos opgenomen. In zorge- lijken toestand is hij naar Stiens ver voerd. Bloedvergiftiging. Zekere J Jansen, wonende op de Ossche-Schayk onder Oss, krabde onlangs een puistje stuk op den neus, waardoor bloedvergifti ging onstond. Thans is hij aan de gevolgen overleden. Vernietigd. Men herinnert zich wellicht, dat bij de debatten over de oorlogsbegrooting afkeuring is uitge sproken over het verspreiden ouder de militairen van het boekwerkje „Ge zondheidsleer voor den soldaat" van dr. Janssen, dir.-off. van gezondheid thans is, naar het llbld. meldt, van hoogerhand bevolen dat de nog aau- wezige voorraad van die boekjes, by de onderdeelen van het leger berus tende, moet vernietigd worden. Al weer een/ Reuter seint uit Sjanghai, dat de Fransche aviateur Vallon van een groote hoogte is ge vallen en onmiddellijk dood was. Laatste «li l'e(«grati.>th« Bericiifeii. Goes Ontsiag-birgemsester. Op zyn verzoek is eervol ontslag verleend aan J. E. de Koning Kooij, burgemeester alhier. Examens Onderwijzer- Middelburg, 8 'Mei 1911. Heden geëxamineerd 8 nianl. cand. Geslaagd de heerenC. A. Hartog, Tholen, S. Melse, Nieuwdorp. Polderverjriiüeriugeii. Mei. 9,10 en 12. De verschillende polders, Wissenkerke. 11. Waterschap Kruiningen, Krui ningen. 17. Nieuw-Kraayertpolder, 's-Heeren- hoek. H.H. Ontvangers-Griffiers, die de poldervergaderingen hierin wenschon aangekondigd te zien, verzoeken we ons tydig de opgaven te zenden. VI e«r»>erï»hi naar waarnemingen in den morgen van 8 Mei medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De BtU. Hoogste barometerstand 771.5 te Riga. Laagste barometerstand 743.4 te Seydisfjord. Verwachting tot den avond van 9 dezerZwakke tot matige Oostelyke tot N.O -lyke wind, gedeeltelijk be wolkt, waarschijnlijk droog weer, zelfde temperatuur. tturgcriijktt Stand van Woes Van 5 8 Mei. lste Huw.-afk.7, Lieven Snoodyk, 23 j., jm. te 's Heer Arendskerke en Janna van Liere, 28 jjd. te 's Heer Arendskerke, onlangs te Goes7, Jo hannes Knuist, 25 j, jm. te Goes en Cornelia Philipse, 25 j., jd. te 's He :r Arendskerke7, Cornelis de Graaff, 27 j weduwn. van Adriana Dekker te Goes en Laurina Kooman, 29j.,jd. te Kapelle, onlangs te Kloetinge. Geboren: 6, Jannetje, d. v. Adriaan Marinua van Paassen en Corne|ia Jobse; 8, Olga Marina, d. v. Willém Pieter van der Harst en Maria Eugenia Berlage6, Adriana Pieternolia, d. v. Marlinus Roose en Pietcrnella Anna Elisabeth Clement. Sin t.tl. riehu n. Rotterdam, 8 Mei. Vlas weinig handel, voorraad uit verkocht, marktaanvoer 580 st. blauw 44 a 58 st., seizoen geëindigd be schouwd. Aardappelen tameljjke aan voer weinig vraag, Zeeuwsche blauwe f4,80 a f5,bonten f4,80 a f5,10, overigens prijshoudend. Granen buiten- laudsehe zeer vast. Meel f 11,75, kalm. Bouwman herten prijshoudend, stil, f 12,25 f 12,75 f 11,50 f 12,—. Binnenlandsebe Tarwef 9,50 k f 11,75 Haver - 0,- 0, Lijnzaad (voerzaad) - 13,- ljjnzaad (zaaizaad) - - Bruine Boonen- - Koolzaad. - 11,50„- 12,— Karweizaad - 12,— - Mais, mixed st. - 132,- Eieren Zeeuwsche 3,30 - 3,75 Overmaasche - 3,30- 3,80 Varkensmarkt Rotterdam. Veeaauvoer varkens 829, 26 4 24 i'j ct. Licht soort 24 4 23 cttrager handel. ingezonden Stukken. Buiten verantwoordelijkheid der Re dactie. De opname van de in deze rubriek voorkomende artikelen bewijst geenszins dat de Redactie er mede instemt.) Geachte Redactie Vergun mij, naar aanleiding eener advertentie in uw blad van den heer J. Schog te Oudelande, de mededee- ling dat deze eene onjuistheid bevat. Aangezien nl. de beer Schog niet be hoort tot die handelaars, welke zich onder openbare Controle der Rijks landbouwproefstations hebben gesteld, is de aanbieding zyuer waren onder de toevoeging- „onder openbare Con trole R. L. Proefstations" onjuist. Bovendien merk ik nog op dat de proefstations zich niet bezig houden met het controleeren van „straalpy- pen" en „slangen" zooals uit genoemde advertentie volgen zoude. Ten slotte maak ik van deze ge legenheid gebruik te berichten dat bij ministrieele beschikking van 24 Ja nuari jlvoorkomende in de Ned. Staatscourant van 25 Januari, no. 21, met ingang van 1 Juli a.s. dc bepa lingen, onder welke de Rijkslandbouw proefstations zich belasten niet het onderzoeken in openbare ccjutróle van voederstoffen, kunst- en handelsmest- stoften en van praeparaten ter bestrij ding van aardappel- en andere plan tenziekten en hunne grondstoffen, zyn mgetrokken, terwijl die voor het on derzoeken in openbare controle van zaaizaden gehandhaafd blyven. Dringend beveel ik tevens koopers en verkoopers van bovengenoemde stoffen aan voortaan bij koop en ver koop gebruik te maken van de „Alge meene Handelsvoorwaarden (bij ver korting A. El. V.)", vastgesteld door het Hoofdbestuur der „Vereeniging van Koopers onder Algemeene Han delsvoorwaarden" en het bestuur der „Vereeniging van Fabrikanten van en Handelaars in kunstmeststoffen en voederstoffen", met medewerking van het College van Directeuren der Rijks landbouwproefstations, en welke, met de daarby behoorende Arbitrage voor schriften, gedeponeerd zijn ter griffie van de Rechtbank te Amsterdam. De Directeur v/h Rijkslandbouwproefstation Goes, Dr. J. C. DE RUIJTER DE WILDT. Afloop Aanbestedingen en Verknopingen. 's-Heerenhoek. Vrydag werd door den notaris van Campen voor dhr. P. Knuyt en de erven Mej. C. v. d. Dries, in de herberg- van B. de Jonge, publiek verkochteen huis en erf met tuin- en bouwland te Nieuwdorp, gem. 's-H. Arendskerke. Kooper van het huis, enz. werd dhr. A. de Winter te 's-IIeerenhoek voor f 407 en van het bouwland dhr. G. van Dijke te 's.H. Arendskerke voor f 485. Kats. Bij de op Vrydag gehouden aanbesteding van den gewonen jaarl. onderhond van den calam. Leendert Abrahampolder, dienstjaar 1911)12, werd als volgt ingeschrevenL. v. d. Velde, Bruinisse, f 3084M. Jacobs, Goes, f3089; M. Hoogesteger, Wemel dinge, f3170Keulemans, Middelburg, f 3196; Ferdinandusse, Biezelinge, f 3230J. Elenbaas, Sint Annaland, f3256 A. Verbnrg, Colijnsplaat f3370 L. C. Maas, Wissenkerke, f 3375. Litloting Obligatiën. Burgemeester en Wethouders van Goes brengen tor algemeene kennis, dat op 5 Mei j.l zjjn uitgeloot om op 1 Jnli 1911 te worden afgelost lo. Twee obligation, not. 43 en 67 ad f 5n0, van de geldlcening groot f34000,aangegaan in 1901/02 voor aan- en verbouw vau scholen, het verrichten van baggerwerk in de Vest

Goessche Courant | 1911 | | pagina 2