Laatst»1 rii Telegrafische 4»<D iehien. Burgerlijke Stand. behoud van de gezondheid der geit en de inrichting van een 'modelstal duidelijk, omschreven z\jn. Ook zullen dezen zomer premiën verstrekt wor den aan die leden, Welke de meeste zorg besteden aan de verbetering van hun geitenstallen. Koninklijke Nederl. Landbouw- vereenigmg. Op de algemeene vergadering van deze vereeniging, die in het Paleis aan den Kneuterdyk te 's Gravenbage onder voorzitterschap van Prins Hen drik gehouden is, is o. a. besloten tot oprichting eener hoofdafdeeling voor de bevordering van het gebruik van goed zaaizaad en pootgoed. De bedoe ling daarvan is waarborgen te geven van goed en vooral soortecht zaaizaad. Provincie nieuws. Ovezande. Met ingang van 1 Maart a. s. is benoemd tot brieven gaarder alhier dhr. F. J. Schoorman, klompenmaker alhier. Het bouwen van de nieuwe pas torie voor de Ned. Herv. gemeente is Maandag gegund aan dhr. D. van der Poel, timmerman alhier. Driewegen, De chr. zangvereeni- ging Hosanna" van Baarland gaf Maandagavond in de Herv. kerk alhier eene openbare uitvoering. Een 16-tal nummers werden ten gehoore gebracht en verwierven de dankbaar heid van het talrijk publiek. In de pauze werd door den direc teur gezongen Eliza's vlucht, met orgel-begeleiding, wat eveneens zeer gewaardeerd werd. De uitvoering werd, zooais gebruikelijk, met dankzegging gesloten. Waarde. De landbonwerskneeht J. K. alhier had Maandag j.l het ongeluk door de gladheid te vallen, waarbij hij zich vrij ernstig bezeerde aan hoofd en schouder. Zy toestand was Dinsdag van dien aard, dat het raadzaam was genees kundige hulp in te roepen. Ellewoutsdijk. In het gedenkboek van hetgeen na 10 jaren door het Groene Kruis over geheel Nederland is gepresteerd, vindt men een eervolle vermelding van den heer J. C. van Hattum, van Ellewoutsdijk (overleden), die door een belangrijke gift de Ver eeniging het Groene Kruis alhier in staat stelde tot inrichting van een magazijn van verplegingsmateriaal. Baarland Ds. J. C. Koelewijn te Kruiningen heeft bedankt voor het beroep bij de Ger. gem. alhier. Maandag gaf de heer A. Brug- geman, burgemeester alhier, in ver band met zijn zilveren ambtsjubileum, een kinderfeest in de versierde lokalen der openbare school. Bij de komst van den Burgemeester, die het feest tot het einde bijwoonde, zongen de feestvierenden hem hunne liederen toe en besloten deze met een .lang zal hij leven". Hierna begon pas de vreugd. Door vlugge handen werden allen voorzien van melk, koek, bruidsuikers, sinaasappels, chocolade enz. De uitdeelingen werden natuur lijk afgewisseld door zang. Aan het einde dankte het hoofd der school den Burgemeester voor hetgeen hij den kinderen op dezen dag had doen genieten en sprak verder den wensch uit, dat de Burgemeester nog vele jaren werkzaam moge zijn, in het belang dezer gemeente. Borssele. Maandagavond verga derde alhier het musschengilde. In 1910 waren ingeleverd 1288 mnssehen en 1003 mnsscheneieren. Tot koning- werd gekozen dhr. W. Priester. Het aftredende bestuurslid A. Dnvekot werd herkozen. Wolfertsdijk. Gistermiddag ont stond bij den wagenmaker B. alhier een schoorsteenbrand, die zich nog al ernstig liet aanzien, daar de vlammen op een afstand goed zichtbaar waren. Door ijverige handen wist men ze evenwel spoedigte beheerschen. Alleen aan het dak werd eenige schade ver oorzaakt. Nieuwdorp. De werkman D. C bezig takken uit een boom te hakken, had het ongeluk dat een tak afbrak en. hem boven het oog trof. Hjj viel van den ladder en was verplicht zieh onder geneeskundige behandeling te Bteilen. Door den minister is de aanstel ling als onbezoldigd Rijksveldwachter van Castel alhier ingetrokken, daar hjj geen betrekking heeft waarvoor hij de bevoegdheid van Rijksveld wachter noodig heeft. De arbeider Moerman alhier, die 'B morgens naar de hoeve van Dekker reed, had het ongeluk door de glad heid te vallen, en een been te breken. Wis -enkerkè. Door den Commis saris d -r Koningin is benoe ml tot zetter m s Rijks directe belastingen alhier de heer Steph. J. de Regt, zulks ter vervanging van den heer J. de Looff. lerseke. In de Zaterdag gehouden jaarvergadering van het ziekenionds, onderafdeeliug der werkliedenvereni ging „Eendracht maakt Macht" alhier bleek dat het ledental thans 227 bedraagt. De ontvangsten bedroegen met in begrip saldo vorig jaar f2885,16, en de uitgavenaan den geneesheer 12684,40 en aan exploitatiekosten 143,03, samen f 2797,43.. De leden werden één jweek vrjjge- j steld van 't betalen der contributie, die op 21 cent per week en per huisgezin bleef vastgesteld. Tot bode werd herbenoemd de heer C. Filius. Krabbendljke. In de afd. Krab- bendyke van het „N. O. G." werd de heer J. Verhage, niet herkiesbaar, als voorzitter vervangen door den heer M. de Korte. Ter sprake kwam een onderzoek door het hoofdbestuur naar de be hoefte aan een 7e leerjaar op de volks scholen. Dit deze bespreking bleek, dat op alle scholen in de hoogste klasse kinderen zitten, die het 6e leer jaar doorloopen hebben en zooveel mogeljjk verder onderwijs genieten. Dit aantal loopt op sommige scholen, in de grootere dorpen b.v., tot over de helft van de bevolking van het 6e leerjaar. Men kan hierbij opmerken, dat zelfs onder de arbeidende bevol king deze behoefte bestaat en nog meer bestaan zou, indien de omstan digheden meebrachten, dat hun kind op dien leeftijd niets inbrengen kon. Een lezing over „Mijn geschiedenis onderwijs", te houden door den heer A. Visser, werd om de geringe op komst uitgesteld tot de Februari- vergadering. Middelburg. De Christ, kweek school alhier, welke thans tijdelijk in een gehuurd lokaal is gevestigd, zal Maandag 30 Januari in gebruik wor den genomen. Door den heer mr. P. Dielemanzal bjj die gelegenheid een feestrede wor den uitgesproken. Stadsnieuwe. Zullen we muntgas hebben Het ontwerp eener verordening, regelende de voorwaarden, waarop door onze gemeente Muntgas geleverd .wordt, is thans opgesteld. Volgens dit ontwerp zullen muntmeters geplaatst worden in kleine woningen of' gedeel ten van woningen, waarvoor de we- kelijksehe huurprijs ae som van f 3 niet te boven gaat, mits de verbruiker zich verbindt tot een verbruik van minstens 200 M3. 's jaars aan den ver bruiker kunnen in kosteloos gebruik worden afgestaan binnenleidingen, twee gascomfoten, twee hanglampen en een wandarmdaartegenover zal de prijs één cent per M3. meer bedra gen dan anders het geval is, maar zonder betaling van meter huur. Tegen dit ontwerp als zoodanig heeft, naar we vernemen, de fiuanci- eele commissie niets in te brengen. Maar wel heeft haar meerderheid be zwaar tegen het invoeren van muntgas. In de raadszitting van 3 April 1910 is een zee van bezwaren ingebraoht, waartegenover toen geen enkel voor deel is gesteld. Dus zeggen de heeren geen muntgas. Men heeft, dunkt ons, deze zaak van twee kaaten te bezien en wel van den zuiver commercieelen kant,waarop de gemeente zieh als exploitante der gasfabriek heeft te plaatsen en van den kant, waarop de gemeente als bevor deraarster van de belangen van alle klassen en standen in die gemeente ook nu ea dan heeft te gaan staan Commercieel bezien is het enkel de vraag of de invoering van muntgas het gasverbruik zal doen toenemen, in die mate, dat de te maken on kosten (inbegrepen het risico) meer dan goed te maken zijn, of dus de gasfabriek er financieel goed by varen zal. Al schijnt het ons, dat deze vraag met het ontwerp der verordening in de hand met ja te beantwoorden zou zijn, wy willen voorloopig hieromtrent ons oordeel opschorten Maar een andere vraag is, of de gemeente niet verplicht is tegemoet te komen aan de behoeften van hen, wien het gebruik van gas op de gewone wyze niet convenieert en die door de wijze van betaling en door het kosteloos gebruik van comforen en lampen in staat zullen zijn gas te gebruiken. Ook daarmee hebben de heeren rekening te houden En misschien kan naast deze de gemeenteraad by zijn beslissing nog een andere overweging, zy het van minder beteekenis, doen gelden n.l. deze, dat het brandgevaar door het afnemend gebruik van petroleum waar schijnlijk zal verminderen. Groene krdis. De buitengewone vergadering van de Aid. „Goes" van het Groene Kruis, gisteravond in do „Prins van Grapje" alhier gehouden, werd door den voor zitter, Dr. Coenen, geopend met een warm woord van dankbare hulde aan de nagedachtenis van het overleden bestuurslid, Dr. J. L. Goomans. Daarna deelde hij medele. dat door Mej. E. Stieger aan de Afd. is gescuimken een ziekenwagen, die be stemd is om herstellende zieken daar in te lateu roudrijden. Het bestuur heeft dit geschenk, onder dankbetui ging aan Mej. S., gaarne aanvaard 2e. dat door wylen Mevr. E. van der BiltLa Motthe tot hare eenige erf gename voor gelijke deelen zyn be noemd, na aftrek van eenige legaten, Weezenverpleging voor Zuid-en Noord Beveland, de Zuid-Bevelandsche Dor cas, do Afd. Goes van het Groene Kruis en de ziekenverpleging alhier deze erfenis werd mede dankbaar aangenomen, en 3e. dat ook te Kloe- tinge een Afdeeling is opgericht, zoo dat nu in byna alle gemeenten van Zuid-Beveland een Afd. is gevestigd. In de vacature-Goemans werd tot lid van het bestuur benoemd dhr. I. D. Fransen van de Putte, uit een aanbeveling, bestaande uit den be noemde, Ds. Tj. H. Siemclink en A IV. Kloos. Een der aanwezige leden vroeg waarom voor deze vacature niet weder een medicus was aanbevolen. De voorzitter antwoordde, dat nu nog twee medici in het bestuur zitting hebben en dit voldoende wordt ge- j acht en het wensehelyk is geoordeeld, dat ook de gewone leden in het be- j stuur zijn vertegenwoordigd. Dat tot nu toe drie medici in het bestuur zitting hadden vindt zyn oor zaak daarin, dat door hen de Afdee ling van het Groene Kruis alhier is opgericht. Te water. Nauwelijks heeft een nachtvorstje de wateren met een dnnne ijslaag overdekt of jeugdige waaghalzen mee- nen de draagkracht ervan te moeten onderzoeken. Dat dat hun het leven kan kooten of althans zeker een nat pak en wat daarmee thuis vaak ge paard gaat, bezorgen, schijnt bij die bengels maar byzaak. Zoo ging het ook den 14-jarigon A. S., die zich Maandagmiddag op de plassen in de Poel waagde en al heel gauw tot aan z'n hals door het ijs zat. Gelukkig, dat zyn makkers hem nog met ver eende krachten weer op het droge wisten te trekken. Iets dergelijks overkwam gister namiddag een leerling der Ambachts school, ongeveer in dezelfde buurt. Hy bleef weliswaar tot boven zyn middel aan de oppervlakte, maar zyn redding ging heel wat moeilijker dan die van z'n collega-waterspringer. Eerst na een lat te hebben gehaald kon men den onvoorzichtigen scholier uit zyn netelige positie verlossen. Misschien dat dit frissehe bad hun yswoede wat bekoeld heeft Eene doelmatige verbetering. In eene speciaal daarvoor bijeen geroepen vergadering van mannelijke leden der Ger. Kerk alhier, is besloten dat kerkgebouw van centrale ver warming te voorzien. De onaangename benauwende lucht van de vuurstoven zal daarmee uitgebannen zijn, zoodat zeker velen deze verandering zullen toej uiehen. (iieiueng«l Nieuws, Staking van den dienst. De Eerste Groninger Tram staakt dei. geheelen dienst met 1 Februari op de lijn Wil- dervank Zuidbroek eu de lijn Veen- damNieuwe Pekela. Een] zaakwaarnemer'We lezen in het Utr. Dagbl. Bet zal eenige maanden geleden zyn, dat zieh in den omtrek van den Vlen- tensehenweg te Utrecht een „zaak waarnemer" vestigde, die tegelijkertijd een incassobureau oprichtte, speciaal voor den winkelstand. Doeh al spoedig waren de klachten over dezen praeti zyn en zijn invorderingsbureau van dien aard, dat de politie meende het publiek ernstig te moeten waarschu wen tegen het aanknoopen van relaties met dezen zaakwaarnemer. Op een goeden dag waren praetizyn en incas sobureau, dank zy de mededeelingen van politie, verdwenen. Na dezen beeft thans een tweede het gewaagd den kleinen winkelstand te hulp te komen hy vestigde zich op den Daalsehendyk aldaar, noemde zich „rechtsgeleerd adviseur", en verspreid de strooibiljetten, waarop met groote letters stond gedrukt, dat dit infor matiekantoor zieh speciaal wensehte te richten tegen „oneerlijke concurren tie", „zwendelpractyken", enz. enz. Er zjjn wederom kleine nering doenden geweest, die dezen praetizyn hun vertrouwen hebben geschonken eu zelfs grootere winkeliers zyn er weer eens ingevlogen. Met dit gevolg, dat de brave lieden zieh zien bedrogen. De „zaakwaar nemer" is Zondag heel stiekum ver trokken, zonder adres achter te laten, blijkbaar bang voor de politie, die hem de laatste dagen precies naging. Intusschen is er daar ter stede een banketbakker, die aan den „praetizyn appelbollen heeft geleverd, met den Nieuwjaarsdag en voor z'n levering thans geen cent betaling geniet. Hy heeft gezelschap aan een juffrouw van een kruidenierswinkel, die eenige we ken lang alles „op het boekje" op den Daalsehendijk thuis bezorgde en haar goed vertrouwen nu met geen halfje ziet beloond. Zoo zyn er meer, die van hun „prae tizyn" hebben te vorderen. Maar myüheer is er niet meer waar hij zit, weet men niet. De politie, aan wie men heden z u nood kwam klagen, kon er niet veel anders aan doen dan de menschen waarschuwen voor 'n vol gende maal. Tekort in kas. Bij de polderkas sen in beheer bij den heer Wortman, burgemeester van Zaamslag, die de vorige week op de jacht het leven liet, is een tekort bevonden van ruim f20.000 Een slachtoffer van het ijs. Zondag middag waagde zieh een viertal kin deren op het ys van de Oostgraeht te Gorinchem. Het ys brak met het ongelukkig gevolg, dat een der kin deren erdoor zakte en verdronk. Verdacht van brandstichting. Naar (men aan de, „Midd. Crt." uit Houtenisse meldt, heeft uien de twee landloopers, die in de schuur van de afgebrande hofstede van den heer Van de Voorde, onder Walsoorden, nacht verblijf hadden, iu den nacht van den brand, te Lillo (i'elgié) aangehouden. Het zyn twee ontvluchten uit de in richting te Hoogstratenhet Belgische Veenliuizen. Er rusten op hen ernsti ge vermoedens den brand te hebben veroorzaakt. d.v. Johannes Okké en Adriana Verhuist, 17, Gerard, z.v. Matthys Glerum en Frederika den Toonder, Jan, z.v. Mattheus Fokke en Jacoba Wissekerke. Overleden: 16 l'ieternella Jacoba Cappon 39 j. gehuwd met Jaeob Visser. Johannes, z.v. Hnbregt Johan nes Uubregtse en Lena van Prooye. middelburg, 18 Jan. Naar het Huis van Bewaring alhier is overgebracht, G. v. D., 17 jaren, schippersknecht te Wolphaartsdijk, tegen wien door de Arrondissements-Reohtbank alhier rechtsingang was verleend met bevel tot gevangenneming ter zake van diefstal. Hevige Brand. Rotterdam, 18 Jan. Op het eta blissement „Fyenoord", Maatschappij voor öeheeps- en Werktuigbouw, ge legen aan de rivier, brak gisteravond raim 9 uur een zware brand uit, in de voormalige ketelmakery, een hou ten gebouw van circa 150 meter lengte, waaraan grenst de modelmakerij en waarnaast het administratiegebouw der fabriek staat, waar 1600 man werkzaam zyn. Weldra was het een vuurzeede ketelmakeiij was spoedig over de volle lengte een en al vlam men, terwyl de modelkamer mede aangetast nerd. Alle stralen der brand weer, die werkte met 8 handspuiten en 8 stoomspuiten, werden gericht op het kantoorgebouw, waar de boeken en brandkast reeds uit gered waren. Te 11 uur waren de modelkamer en de ketelmakery uitgebrand en was de brandweer het vuur meester. De stoomschepen „Tjimanoek" der Java-China-Japan-lyn en de „Kember- gan",der Koninklijke Petroleum-Bron- nen, beide op stapel staande, bleven gespaard. De opstallen en de inventaris zjjn verzekerd. Gasontploffing. Voorhout, 18 Jan. Gisternamiddag zou een opkooper uit Leiden een door het bestuur vau het R. K. Seminarie alhier afgedankten gasketel bezichti gen, die, doordat men een eleotrische verlichting heeft aangebracht, niet meer noodig was. De man zou den ketel inspecteeren om er de dikte van te bepalen. Onder deze bewerking had er een geweldige ontploffing plaats. De ketel bleek nog met gas gevuld en er is wellicht een vonk bijgekom -.n. Hoe het zy, de ketel vloog uit elkaar en de man werd zeer ernstig verwond. Bewusteloos werd hy opgenomen. De geneesheer van het Seminarie, dr. Bots, geloofde echter dat de verwondingen niet levensgevaarlijk zyn. Andere ongelukken hadden niet plaats. Alleen werd de werkplaats, waarin de ketel stond, erg beschadigd. Aanslag in de Kamer. Parijs, 18 Jan. Gisternamiddag, terwyl de afgevaardigde liazimbaud zieh op het spreek gestoelde bevond, werden van de publieke tribune twee revolverschoten gelost in de richting van de bank der ministers. M, Mirman directeur van het Openbaar Armwezen, de minister van Binnenlandsche Zaken en een regeeringseommissaris werden gewond. De dader werd gearresteerd. Ilct is een zekere Gineime, gewezen griffier bjj bet kantongerecht te Pau hij werd wegens geestelij ke afwijkin gen ontslagen. Naar gemeld wordt, is de wond van Mirman niet ernstig. De mijnwerkersstaking geëindigd Luik, 18 Jan. De mijnwerkers te Luik hebben besloten den arbeid te hervatten. Scheepsramp bij Kiel. Kiel, 18 Jan. De onderzeeboot H 3 is in de Heikendorfer bocht gezonken De reddingsboot „Vulkan" van de keizerlijke werf is met een groote kraan van hier vertrokken ter as sistentie. Later telegram. Van de 30 koppen sterke bemanning van de II 3 zyn er 26 gered. Vier mensehen bevinden zich eehter in den cominandotoren. Men zal om hen te bergen de boot moeten lichten. I b eg rafiscii H eerbericht naar waarnemingen in den morgen van 18 Jan. medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometestand 782,5 te Clermont. Laagste barometerstand 743,0 te Haparanda. Verwachting tot den avond van 19 dezerzwakke tot matige meest Z. W.-ljjke wind, nevelig tot betrokken, weinig of geen neerslag, zelfde tem peratuur. Van 1618 Jan. •i-Uii Staatsloterij, 5e kl Trekking van Maandag 16 Jan. le ljjst. ƒ25000: 15472 1000 10076 3362 70: 1374 1410 19.16 4097 5395 5411 5453 5456 10041 10046 1 113 Nieten1360 1373 1405 1412 1465 1494 1940 1945 4084 5378 5382 5461 5493 9292 10008 11140 15513. Trekking van Dinsdag 17 Jan. 2e lyst. ƒ2000: 5889 - 1C00: 6361 70 4028 5379 5477 9286 10710 11123 Nieten 1414 1437 1443 1445 1448 1905 4082 4103 5412 5480 5481 9260 92751003410039 11112. Goes. Getrouwd: 18, Heurieus Josephus Hubertus Hornix 28 j. jm. te Breda en Antoinette Elizabeth Maria van Aeker 21 j. jd. te Goes. Geboren: 16, AdrianaFieterneUa Jiiifitiibtmiuen. GOES17 Jan. 1911 Alle artikelen waren tamelijk aangevoerd. Ft or bruine loonen was goede vraag. Oude Tarwe, per Heet. f a Nieuwe 1 anve, per 100 K.G. - 9,a - 9,50 Essex Tarwe a - Nieuwe Rogge n - 7.a - 0,— Kroonerwten - 12,-— a - 16, Wmtergerst, per 100 KG. - 8,50 a- 8,75 Zomergerst, C/ieval - 8,— a - 8,40 Kar wij zaada - Bruine boonen - lo,a - 13,50 Paardeboonen - a - Winterkoolzaad a - Haver - 6,25 a - 7, Kookerwten -13a - 14,— Boter per K.G. - 1.24 a - 1,30 Eieren, per 100 stuks - 5,a - 5,50 Middenprijs eieren f 1,30 per 25 stuks, idem boter f 0,6per halve kilo. Eieren aan particulieren verkocht voor f per 25 stilles. Boter idem f 0per halve kilo. Aanvoer eieren geringboter ruim. Opgave van den Marktzetter der Mij. v. Landbouw, afd. Eeinkenszand Boter f 1.26 a f 1,30 per K.G. Rekenprijs 1,27 per K.G. Aan particulieren verkocht voor f 0, per K.G. Eieren f 5,20 a f 5,50 per 100 stuks. Rekenprijs f5,30 per 100 stuks. Aan particulieren verkocht voor f 0,— ger 100 stuks. Eierenverkoop. Onderafd. Zuid-Bev. V. P. N. Aangevoerde eieren 3600 stuks. Prijs f 5,50 per 100 stuks. ROTTERDAM, 17 Jan. 1911. Op de veemarkt waren aangevoerd54 vaarden, veulen, ezel, 827 magere m 345 vette runderen179 vette301 nuch- ere en graskalveren, 3 schapen of ammeren2 varkens, 136 biggen, >okken of geiten. Koeien en ossen 32 tot 40 a 41 c., stieren '12 tot 36 a c., kalveren 50 tot 57* a 60 c., tette export-kalveren c., schapen tot e., fokschapen c., 1-jarige lammeren ot c., lammeren tot c., varkens tot c. en lichte varkens vooexport a e., alles per 1 t kilo. Melkkoeien f 165 af 200, kalfkoeien f180 i f ölO, slieren f 130 a f285, pinken f 115 i f140, graskalveren f a fvaarzen 125 a f190, alles mager vee biggen f8, f 15,slachtpaarden f 40 a f110, werk- l aarden f 60 a f 300, hitten f 60 a f 260 Nuchtere kalveren: fok- f 15,a f20,— slacht- f8,50 a f 12,50. Biggen f 1,60 a f 1,90 per week. Vtie runderen flink aangevoerd i oor alle soorten Er was veel handel. Naar alle qualiteilen bestond veel vraag. Puik s, oe- lim vee zeer gezocht. In sommige gevallen werd le boren nol'eering besteed, omzet vlot tend. ttellig w„rdl alles verkocht. Stieren middelmatig aangevoerd. Handel vlug, z >o- wtl zware als lukte gced gewi.d Scoedig was alles verkocht. Vette k..loeren met vlug geren handel. De beste v.aren spoedig opge- ruit id Prijzen stijgende. Omzet regelmatig vlotie id. Ale.k- en kalfkoeien aanvoer beperkt. Er was naar alUs goede vraag. Over't al geme n uias de /ia» del mmdi r dan vorige week door te hooge vraagprijzen. Jong vee met gorin' gen aanvoer in weiuig handel Nuchtere kalveren handel stoepend, prijzen stationair. Paarden voor alles rr.et vlugg n omzet. Handel in b ggen van weimg beteekenis. Op de botermarkt toerden aangevoeld i6 8 en 26/16 n. en 200 stukken a l/9 kilo. i rijs le qual f 64, 2e qual. f 60, 3e qual. f 57. Per l/s kilo 80 d 85 ct. Een zikenmandie niet adverteert is te Iaat geboren Hij had moeten leven in den tijdtoen er nog geen couranten bestonden. ADVERTËNT1EN. Getrouwd: H. J. H. HORNIX, Landmeter v. h. Kadaster, A. E. M. VAN ACKER, die mede namens wederzydsebe fa milie bedanken voor de vele blyken van belangstelling, by hun huwelyk ondervonden. Goes?' 18 Januari 1911' Heden overleed, na een gedul dig Iyden van eenige weken, onze waarde Broeder en Oom de heer LEENDERT ROTTIER Izaakszoon in den ouderdom van bijna 67 jaren. Namens de familie, JAN ROTTIER Iz. Algemeene kennisgeving. Borssele, 16 Jan. 1911.

Goessche Courant | 1911 | | pagina 2