Veel heil en zegen aan begunstigers, vrienden en bokenden in het nieuwe jaar. E. J.' de Jong, Brouwer. Heinkenszand, 1 Jan. 1910. Mijn beste zegen toegewenseht aan vrienden, bekenden en begunstigers zoo hier alB elders. A. Mallekoote, Slager. Heinkenszand. Onze beste zegen toegewenseht aan familie, vrionden, bekenden en begunstigers zoo hier als elders. J. Minnaard, Bakker, en Echtgenoote. Heinkenszand. Ondergeteekenden wenscht bij den aanvang van het niouwo jaar aan vrienden, bekenden en begunstigers alle heil en zegen. J. Vermeulen, herbergier. Heinkenszand, Bvi den aanvang van het jaar 1910 wenschen ondergeteekenden aan fami lie, begunstigers, vrienden en beken den een gelukkig jaar. J. Dekker, timmerman en Echtgenoote. Heinkenszand, 1 Jan. '10 Veel geluk en zegen in het nieuw begonnen jaar aan familie, vrienden en bekenden. G. Meulenberg en Echtgenoote. Ierseke, 1 Jan. '10. Hartelijke Gelukwenseh aan familie, vrienden en bekenden. J. van de Velde en Echtgenoote. Ierseke (Zoute.) Drukkeijj Van der Pejjl, Ierseke. P f- Bjj de intree van het Nienwjaar wenschen ondergeteekenden aan fa milie, vrienden en bekenden des Heeren onmisbaren zegen toe. Ls. de Jager Gz. C. de JagerMeeuwse. Kapelle, (Z.B.) 1 Jan. '10 Hartelijke gelukwenseh in 't jaar 1910 aan vrienden en begunstigers. A. van Wingen, Molena ir, en Echtgenoote. Kapelle, 1 Jan. '10. Ondergeteekenden wenschen alle vrienden, bekenden en begunstigers een gelukkig en voorspoedig nieuwj aar. G. van Willegen en Zoon, en Echtgenoote. in goud- en zilverwerken. Kapelle, 1 Jan. '10. De ondergeteekende wenscht alle vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar toe. I. J. E. Feleus, onderwijzer. Kattendijke, 1 Januari 1910. De ondergeteekende wenscht alle begunstigers, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. J. Vermaire Sr., manufacturier. Kattendijke, 1 Januari 1910. De ondergeteekende wenBcht alle vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. F. J. Feleus, Postbode. Kattendijke, 1 Januari 1910. Heil en zegen toegewenseht aan familie, vrienden en bekenden bjj den aanvang van 1910. Jacobus Smit en Echtgenoote. Kattendijke, 1 Januari 1910. Ondergeteekende wenscht vrienden en begunstigers zoowel binnen als buiten de gemeente, een gelukkig nieuwjaar. Onder aanbeveling J. Keukelaar en vrouw, Schoenmaker. Kattendjjke, 1 Jan. 1910. Familie, vriendenen bekenden wor den met den aanvang van het jaar 1910 hartelijk gelukgewenscht door C. Staal Jz. Kattendijke, 1, Jan. 1910, Geluk en zegen gewenscht aan vrienden en bekenden in het aan- itaande jaar 1910. C. de Wilde Az. Kattendijke. Hartelijke gelukwenseh aan familie en vrienden -bjj den aanvang van het nieuwe jaar. Jacobus Staal Jz., en Echtgenoote. Kattendjjke, 1 Januari 1910. Aan familie, vrionden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. Wed. P. Zandeo. Kattendijke, 1 Jau. 1910. Veel geluk en zegen toegewenseht bij den aanvang van 1910 aan familie, vrienden en bekenden. P. Nienwenhuijse en Echtgenoote. Kattendjjke. Aan familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. C. Dominicus Jr., Rijwielhandelaar, Kattendijke. Heil en zegen toegewenseht aan familie, vrienden en begunstigers bij den aanvang van het jaar 1910. C. Hundersmarck, Wagenmaker. Kattendijke, 1 Januari 1910 Veel heil en zegen toegewenseht aan familie, vrienden en bekenden. Chr. Welleman en Echtgenoote. Kloetinge, 1 Jan. 1910. Veel heil en zegen toegewenseht aan tamilie, vrienden en bekenden P. Allemekinders en Echtgenoote, Kloetinge, 1 Jan. 1910. Bij de intrede van het nieuwe jaar wordt allon, zoo binnen als buiten de gemeente, door mij heil en zegen toegewenseht. A. van 't Westende. Kloetinge, 1 Januari 1910. Bij de wisseling des jaars wenscht de ondergeteekende Gods besten zegen aan vrionden en begunstigers. Familie Straub. Kloetinge 1 Jan. 1910. By den aanvang van het nieuwe jaar Gods besten zegen toegewenseht aan familie, vrienden en begunstigers. M. H. Harinck, winkelier en vrouw. Kloetinge, 1 Januari 1910. Gods onmisbaren zegen toegewenseht aan vrienden, bekenden en begun stigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente. Dankende voor het genoten vertrouwen, beveelt hij zich weder in ieders gunst beleefd aan. A. Glerum Azn., Horlogemaker. Kloetinge, 1 Januari 1910. Bij de wisseling des jaars onze beste wenschen aan vrienden en begunsti gers. C. Blomaard en Echtgenoote. Kloetinge, 1 Januari '10. Veel heil en zegen aan familie, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de gemeente, toegewenseht door Wed. M. van LiereZandee. Kloetinge, 1 Jan. '10. Bjj den aanvang van het nieuwe jaar Gods besten zegen toegewenseht aan familie, vrienden en begunsti gers door Jan Beenhakker Jhz. en Echtgenoote. Kloetinge, 1 Jan. '10. Bij den aanvang van het nieuwe jaar Gods besten zegen toegewenseht aan familie, vrienden en begunsti gers door J. Slabbekoorn en Echtgenoote. Kloetinge, 1 Jan. '10. Een gelukkig jaar wordt begunsti gers, vrienden en bekenden van harte toegewenseht. K. L. Kramer, Schilder. Kloetinge, 1 Jan. '10. Bjj den aanvang van het nieuwe jaar zjj Gods beste zegen aan vrienden en begunstigers toegewenseht door Jb. Beenhakker en Echtgenoote. Kloetinge, 1 Jan. '10. Bjj de wisseling des jaars onze beste wenschen aanvrienden en begunstigers J. Allemekinders en Echtgenoote. Handel in Rijwielen. Naaimachines, Kruidenierswaren, enz. Kloetinge, 1 Jan. '10. Bjj den aanvang van het nieuwe jaar Gods onmisbaren zegen toege wenseht aan familie, vrienden en be gunstigers door J. A. de Jager en Echtgenoote. Kloetinge, 1 Jan. '10. H de Jonge, café „Tol", Kloetinge. p. f. Bjj den aanvang ivan het nieuwe jaar wenscht de ondergeteekende familie, vrienden en begunstigers zoowel binnen als buiten de gemeente, een gelukkig jaar. Wed. M. Daane, Slagerjj Kloetinge, 1 Januari 1910. Bij de intrede van het nieuwe jaar wordt allen, zoo binnen als buiten de gemeente, door mij he'l en zegen toe gewenseht. P Bal. Kloetinge, 1 Jan 1910. Veel heil en zegen toegewenseht aan familie, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de gemeente. J. Minnaar, Herbergier. Kloetinge, 1 Januari 1910. Heil en zegen toegewenseht aan familie, vrienden en begunstigers bjj den aanvang van het nieuwe jaar door W. Staal, mr. bakker, en echtgenoote. Kloetinge, 1 Januari 1910. Ondergeteekende wenscht familie, vrienden en begunstigers een gezegend nieuwjaar. P. A. Trimpe, Schilder en Kamerbehanger. Kloetinge, 1 Januari 1910. Veel geluk en zegen wordt mjjnen vrienden en begunstigers in Zuid en Noord-Beveland van harte toege wenseht. Wed. W. Akkenaar. Kloetinge, 1 Januari 1910. Heil en zegen toegewenseht aan familie, vrienden en begunstigers. P. J. Herdink en Echtgenoote. Kloetinge, 1 Januari 1910. Het compliment van den dag. J. P. Krjjger, B. B. Krijger—de Graaff. Krabbendijke, 1 Jan. '10. Familie, vrienden en bekenden een hartelijk nieuwjaar toegewenseht. Wed. Lous en Zoon. Krabbendijke, 1 Jan. '10. Bjj den aanvang van het nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden aan hunne geachte begunstigers vrienden en hekenden een gelukkig nieuwjaar. J. Lavooi en Echtgenoote. Krabbendijke, 1 Jan '10. Ondergeteekende wenscht vrienden en begunstigers een voorspoedig nieuwjaar. J. Slink, Smid. Krabbendijke, 1 Jan. '10. Mijn beste wenschen bjj den aan vang van het nieuwe jaar aan vrienden bekenden en begunstigers. M Tollenaar en familie, Mr. Bakker. Krabbendijke, 1 Jan. '10. Mjjn beste wenschen bjj den aan vang van het nieuwe jaar aan vrienden bekenden en burgers. C. Tollenaar en Echtgenoote, Gemeente ontvanger. Krabbendjjke, 1 Jan. '10. Veel heil en zegen aan begunstigers vrienden en beienden in het nieuwe jaar. N. van Sabben en Echtgenoote. Krabbendijke, 1 Jan. '10. De beste wenschen voor 1910 aan familie vrienden en begunstigers. D. J. Zandee M ZandeeVeriare. Molenaar, Krabbendjjke. Veel geluk en zegen in het nieuw begonnen jaar, aan familie, vrienden en bekenden. A. de Kok. Krabbendijke, 1 Jan. '10. Bjj de wisseling des jaars wenscht de ondergeteekende Gods besten zegen aan familie, vrienden en begunstigers. P. Verburg, vrachtrijder. Kortgene, 1 Jan. '10. Familie Van Arenthals. P-f Kortgene, 1 Jan '10. Begunstigers en trienden een ge zegend Nieuwjaar toegewenseht. C. J. Oele, mr. Smid, en Echtgenoote. Krniningen, 1 Januari 1910, Aan familie, vrienden en begun stigers bjj den aanvang des jaars Gods bosten zegen toegewenseht door M. Baveco en Echtgenoote. Kruiningen, 1 Januari 1910. Aan vrienden en begunstigers onze beste wenschen voor 1910. Familie Baarens. Kruiningen, 1 Januari 1910. Eon gelukkig fNieuwjaar toege wenseht aan familie, vrienden en be gunstigers. J. Sonkeg^J en Echtgenoote. Kruiningen, 1 Januari 1910. Mjjn beste wenschen aan vrienden en begunstigers in 1910. Joh. A. W. Swart, Boomkweekerjj. Kruiningen, 1 Januari 1910. Onze beste wenschen aan familie en vrienden met 1910. J. Wondergem Mz., Djjkgraaf, en Echtgenoote. Kruiningen, 1 Januari 1910. Veel heil en zegen in 't nieuwe jaar aan vrienden en bekenden. C. van [waarden, Gezworen v/h.Waterschap Kruiningen, sn Echtgenoote. Kruiningen, 1 Januari 1910. Veel heil en zegen toegewenseht aan familie, vrienden en begunstigers bjj den aanvang van 1910. Job Sinke, W inkelier, en Echtgenoote. Kruiningen, 1 Januari 1910. Veel heil en zegen toegewenseht aan familie, vrienden en begunstigers met 1910. M. Boone, Molenaar, en Echtgenoote. Krniningen, 1 Januari 1910. Bjj de wisseling des jaars onze beste wenschen aan begunstigers en vrienden. J. Blok Az., Manufacturier, en Echtgenoote. Krniningen, 1 Januari 1910. JOHs. KOOIJMAN. H. C. KOOIJMAN—der Weduwe. Pf- Krniningen, 1 Januari 1910. Algemeene heilwenBch bjj den aan vang van 1910 door M. Kostense. J. F. Kostense—Goemans. Kruiningen, 1 Januari 1910. Bjj de wisseling dos jaars onze beste wenschen aan familie, begunstigers en vrienden. M. C. Bonwens, mr. Smid en Echtgenoote. Kruiningen, 1 Januari 1910. Een gelukkig Nieuwjaar wordt toe gewenseht aan familie, vrienden en begunstigers. Jacs. Bruijnzeel en Eclitgenoote. Krniningen, 1 Januari 1910. Met de intrede van 1910 heil en zegen toegewenseht aan vrienden en bekenden, zoo buiten als in deze ge meente. A. Ie Clercq en Familie. Kruiningen, 1 Januari 1910. N. F. VAN DIJKE en Echtgenoote. p. f. Kruiningen. Een gelukkig Nieuwjaar wordt toe gewenseht aan familie, vrienden en begunstigers. D. Houtzager en Echtgenoote. Kruiningen, 1 Januari 1910. Veel heil en zegen toegewenseht aan familie, begunstigers en vrienden. P. van Iwaarden, Huurkoetsier, en Echtgenoote. Kruiningen, 1 Januari 1910. Vrienden, bekenden en begunstigers een gelukkig Nieuwjaar toegewenseht. J. de Jonge Cz. Manufacturier, en Echtgenoote. Kruiningen, 1 Januari 1910. P. PENNE, mr. Scli'lder H. I'ENNE—Lindhout. p. f. Kruiningen, 1 Januari 1910. Or.ze hartelijke gelukwenseh aan familie, vrienden en begunstigers in 1910. J. Krijger Az. en Echtgenoote. Kruiningen, 1 Januari 1910. Bjj den aanvang van het nieuwe jaar Gods besten zegen toegewenseht aan familie, vrienden en begunstigers. A. Paasse, mr. Timmerman. Kruiningen, 1 Januari 1910. Harteljjke gelukwenseh aan familie en vrienden mot 1910. D. Lindenbergh en Echtgenoote. Kruiningen, 1 Januari 1910. Een, in alle opzichten, zeer geluk kig jaar toegewenseht aan familie, vrienden en begunstigers. Familie Lindhont. Kruiningen, 1 Januari 1910. Met de intrede van 1910 heil en zegen toegewenseht aan vrienden en bekenden, zoo buiten als in deze ge meente. L. Nieuwenhnjjse en Familie. Kruiningen, 1 Januari 1910. Bjj den aanvang van het jaar 1910 wenscht ondergeteekende aan alle vrienden en bekenden zoo van hier als van elders Gods onmisbaren zegen toe. Job Karelse, landbouwer, Zuid-Kraaiert, Nieuwdorp. GEBRs. DOMINICUS, Rijwielhandelaars te Nieuwdorp, bieden vrienden en elienteele, bjj den aanvang van het jaar 1910, hunne beste wenschen aan terwijl zjj zich op nieuw in ieders gunst aanbevelen. Bjj de intrede van het jaar 1910 wenschen wjj alle familieleden, vrien den, bekenden en begunstigers heil en zegen. J. Dekker en Echtgenoote. Ovezand, 1 Jan. '10. Bjj de intrede van het nieuwe jaar bieden ondergeteekenden aan vrien den en bekenden hun beste wenschen aan. I. de Bakker en Echtgenoote. Oudelande, 1 Jan. '10. Bjj den aanvang van het nieuwe jaar GodB beste zegen toegewenseht aan familie, vrienden eu begunstigers. L. van Weele, en Echtgenoote. Rilland, 1 Jan. 1910. Harteljjke gelukwenseh bjj den aan vang van het nieuwe jaar. J. Nieuwenhnjjse, en Echtgenoote. Timmerman, Rilland. riarteljjke gelukwenseh bjj den aan vang van het nieuwe jaar. L. van Weele en gezin. Molenaar, Rilland. Familie, vrienden en bekenden bjj de wisseling des jaars veel heil en zegen toegewenseht. Mej. de wed. Stols en Kinderen. Sohore, 1 Jan. 1910. Bij de wisseling des jaars wenscht ondergeteekende, clientele en vrien den, een gelukkig nieuwjaar. M. in 't Auker, Molenaar. Sohore, 1 Jan. 1910. Bjj de wisseling des jaars familie, vrienden en kennissen Gods besten zegen toegewenseht. L. de Jonge Cz. en echtgenoote. Schore, 1 Jan. 1910. Bjj de wisseling des jaars wenscht ondergeteekende clientèle, vrienden en bekenden een gelukkig nienwjaar. G. Lnik, Hengstenhouder, Stationskoffiehuis, Vlake. Vlake, 1 Jan. 1910. Bjj de wisseling des jaars familie, vrienden en clientele Gods besten zegon toegewenseht. M. Boone, mr. smid, en Familie. Sohore, 1 Jan 1910. Bjj de wisseling des jaar» den vrien den en kennissen veel heil en zegen toegewenseht. J. Verhaagen, Brievengaarder. Schore, 1 Jan. 1910. 's Heeren zegen toegewenseht aan familie, vrienden en bekenden in 1910. Schore, 1 Januari 1910. Wed. M. J. Glerum - v. d Brink. J. H. Glerum. Onze beste wenschen aan familie, vrienden en begunstigers voor 1910. C. de Jonge Pz. en echtgenoote, Herbergier en Fruitkoopman. Schore, 1 Jan. 1910.

Goessche Courant | 1910 | | pagina bijlage 3