BIJVOEGSEL U0K8CHË COUKANT. ZATERDAG 1 JANUARI 1910 No. 1. Vaarwel en Welkom. Dit is geen uur, Dat kwam en gaat als die Tan [alle dagen j Staat het niet stil midden van [ons driftig jagen, Kalm eiland Tan verhevenheid [en duur. Fe. van Eeden. Op den oudejaarsavond fluistert de herinnering1 van alles, wat voorby is gegaan. Soms van uren, waarin wy ons, zelfs daarna, nog niet durven indenken, en als zulke schrikgestalten ons omringen, komt opnieuw de huive ring over ons en wy wenken met de hand: gaat weg! Daarnaast herinneringen, waarin het een wellust is zich nu te vermeien, er in rond te dolen als in een schoon gebloemd veld, nog eens weer zich het hart op te halen aan wat toen zoo streelend en zoo liefelijk was, aan alle goedB, dat vriendelijke menschen ons bewezen, aan de geneugten van eene vriendschap, waarop wij met de jaren vaster mochten bouwen. Al het goede en schoone dat wij genoten nog eens smaken, zoo geheel daarin op gaan, dat werkelijkheid en schijn zich nauwelijks meer scheiden laten, zoo verloren daarin dat hoe langer zoo meer beelden van wat was ons om ringen, van dit jaar, van vroegere jaren, in bonte rij, gezichten die ons aanzien, vroolyke stemmen in onze ooren, ondervindingen van waardee ring en hulp en raad, die wij nog eens ondervinden, gansch het verleden ons omringend nu in een volheid van weelde, die ons de oogen sluiten on uit dezen stroom van dankbare heu genis dtinken doet met lange, be- geerige teugen. En dan vaarwel 1909 Welkom 1910. Weer Btaan we voor het onbekende. Is dit eigenlijk niet zoo eiken dag en uur Niemand, die den voet verplaatst op den levensweg, weet immers of die schrede door een andere zal ge volgd worden, noch waarheen die weg hem voeren zal. Doch nooit dringt zich het besef dier onzekerheid krachtiger aan ons op dan bij het begin van een nieuw jaar. Uet is alsof wij een nieuwen cursus aanvangen, zonder oenige waarborg dat wy hem ten einde zullen brengen. Wy zien de onzen aan en de vraag of we by het sluiten van den cursus nog by elkander zullen zjjn wordt niet gesteld, want niemand kent het antwoord. We treden elkaar bljjde tegemoet en al is de gulle toon der heilwenschen niet altyd gesteund door de harmonie der daden, we aarzelen toch niet in het uitspreken der wenschen. Als er toch werkelijk iets bleef hangen Voorbijtrekkende dampen laten zelfs op het hardBte gesteenten een neer slag achter. We hebben allen stille of uitge sproken wenschen en verlangens en de vervulling daarvan gunnen we onzen verwanten en vrienden wanneer we hun op Nieuwjaarsdag toeroepen geluk en voorspoed. Dit wenschen we allen toe die ons woord bereiken mag. Directie en Kedactie van de Goesche Courant wenschen al haar lezers, adverteerders, correspon denten enz. in 1010 geluk, gezondheid en voorspoed. BS den aanvang van het Nieuwe jaar bied ik mijnen vrienden, beken den en begunstigers mijne beste heil wenschen aan. Dankbaar voor heit genoten ver trouwen, beveel ik mij beleefd aan. A. J. van Aken, Boekbinder en Liniëerder. Goes, 1 Januari 1910- Aan mijn geachte begunstigers, vrienden en bekenden een gezegend Nieuwjaar toegewenscht door J. P. Boshoff Jr. Goes, 1 Januari 1910. Hartelijke gelukwensch aan familie, vrienden en bekenden- J- A. van Boven. Goes, 1 Januari 1910. «910. C. Breen Dzn. en Echtgenoote. Café-Restaurant „Prins v. Oranje", Goes. P- f Voorspoedig on gelukkig nieuwjaar gewenscht door J. C. de Beste Az-, Beestenmarkt, Goes, die zich voortdurend beleefd blijft aanbevelen als timmerman, metselaar en jaloeziemaker. Ondergeteekende wenscht zijn fa milie, vrienden en begunstigers een voorspoedig jaar. Hy dankt voor het genoten vertrouwen en beveelt zieh weder in dezelfde gunst aan. H. Bliek, Zeeuwsehe Fruitwinkel, Goes, 1 Jan. 1910. He" en zegenwensch aan al mijne begunstigers en vrienden, zoowel bui ten als binnen deze gemeente. J. C. Bruggeman, Schilder. Goes, 1 Januari 1910. By de verwisseling vau het jaar breng ik aan allen myn beste heil wenschen J. Brouwer, in Granen. Goes, 1 Januari 1910. Heilwensch aan allen. Firma Wed. P. J. van der Does Lz. Verkoophuis. Goes, 1 Januari 1910. Mijn beste wenschen aan vrienden en begunstigers by de introde van het jaar 1910. Mjj verder aanbevelend, J. de Brujjne. Mr. Metselaar en Timmerman. Goes, 1 Januaii 1910. Aan vrienden en begunstigers, zoo wel binnen als buiten de stad, een gelukkig nieuwjaar toegewenscht. Firma I. Fokke. Goes, 1 Januari 1910. Heil en zegen toegewenscht bij de intrede van 1910 door Gebr. De Graaft, Prinses Julianastraat G 39, Goes. Zich tevens aanbevelend als tim- merman en metselaar. Mijn heilwensch by de intrede van het nieuwjaar aan mijn geachte clien tele. L. Glerum. Vliss. Bierhandel Goes, 1 Jan. 1910. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenscht ondergeteekende zijn ge achte clientèle, vrienden en bekenden veel heil en zegen. C. J. Groenendijk, Vleeschhouwer, Goes. Firma Wed. J. G. HEIJKAM— Masses. V Goes, 1 Januari 1910. Algemeene „Heilwensch" by den aanvang van 1910 door N. Hendrikse en gezin. Goe3,1 Jan. '10. Gods besten zegen toegewenscht aan vrienden en begunstigers bij den aanvang van het jaar. Met dank voor het genoten vertrouwen, beveel ik mjj verder beleefdelijk aan. Wed. A. Hoogeland. Magazyn: „de Zwaluw." Goes, 1 Januari 1910. Heil en zegen bij den aanvang van 1910 aan vrienden en begunstigers. J, den Herder. Het compliment van den dag aan mijn geachte cliSntèle. N. V. Centraal Kleeding-MagazjjD, y/h. F. Q. C. DEN HOLLANDER. Goes, 1 Januari 1910. Heil en zegen toegewensoht bjj de intrede van het Nieuwjaar aan familie, vrienden en begunstigers. Firma Gebr. den Hollander, Schilder. Goes, 1 Jan. 1910. Het compliment van den dag aan vrienden en begunstigers. Goes, 1 Januari 1910. J. Huige. Hartelijke nieuwjaarswensch aan begunstigers, vrienden en bekenden. D. Jacobs, Handel in Nieuwe Meubelen, Nieuwstraat D 195. Goes, 1 Jarinari 1910. Hartelijke gelukwensch aan vrien" den en begunstigers binnen en buiten de stad. Joh. de Jonge Az. Goes, 1 Januari 1910. Bjj het intreden van 1910 wenscht de ondergeteekende baar vrienden en begunstigers Gods besten zegen toe. Firma J. Faberjj do Jonge, in Goud en Zilver. Goes, 1 Januari 1910. Een gelukkig nieuwjaar toege wenscht aan -vrienden, begunstigers en bekenden door J. Kopmels, Rijtuig- en Wagenmaker, Nieuwstraat. Goes, 1 Januari 1910. Aan onze geachte begunstigers, vrienden en bekenden, binnen en bui ten Goes een gezegond nieuwjaar toegewensoht door Gebrs. Kien, Kleermakers. Goes, 1 Januari 1910. Heil en zegen toegewenscht aan stad- en landgenooten bij de intrede van 1910. Dankzeggende voor het ge schonken vertrouwen in hetafgeloopen jaar, beveel ik mjj verder minzaam aan. C. de Kok Pz., Lange Vorststraat. Voorheen Phs. Wessels. I. LUTEUN Az.. Confisenr, Cuisinier, Glacier. Gors. Gods beste zegen toegewenscht aan vrienden en bekenden bij den aanvang van 1910. C. Labeur, handel in schapen. Goes. Met de intrede van het nieuwe jaar een ieder veel heil en zegen toege wenscht. Goes, 1 Januari 1910. P. M. de Looff. Heil en zegen toegewenscht bjj de intrede van het nieuwjaar aan vrien den en begunstigers, zoowel binnen als buiten deze gemeente. Wed. C. Luyk. Goes1 Januari 1310. Mjjn beste wenschen aan vrienden en begunstigers by de intrede van het jaar 1910. Mjj verder aanbevelende, A. van de Linde, Hofstede „Klein Frankrijk". Goes, 1 Januari 1910. Een voorspoedig jaar gewenscht door P. J. Maartense en kinderen. Goes, 1 Januari 1910. Al onzen vrienden en begunstigers een gezegendjaar toegewenscht door de Firma Gebrs. Mulder, Korte Kerkstraat, Goes, 1 Januari 1910. Gods besten zegen toegewenscht aan vrienden en begunstigers met den aanvang van het jaar. Met dank voor het genoten vertrouwen, beveel ik my verder beleefdelijk aan. J. A. van der Mark, Timmerman enz. Goes, 1 Januari 1910. C. NONrfEKES, Papegaaistraat in Manufacturen en Modes. Geluk en voorspoed toegewenscht aan familie, vrienden en begunstigers J. Nieuwonhujjse Pz., in Graan en Meel. Goes, 1 Jannari 1910. Bij den aanvang van het nieuwe jaar, wenscht ondergeteekende zjjn geachte clientèle en vrienden veel heil en zegen, zoowel binnen als bulten Goes. A. Okké, Boomkweeker. Goes, 1 Januari 1910. J. P e e m a n, Hotel Café Restaurant „Tivoli", p. f. Goes. Mjjn beste wenschen aan vrienden en begunstigers bjj de intrede van het jaar 1910. My verder aanbevelend, J. Plazier. Goes, 1 Januari 1910. Mijn beste heilwenschen bij de in trede van het nieuw begonnen jaar 1910 aan mijne begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de stad. Dankbaar voor het genoten vertrouwen, beveel ik my beleefd opnieuw aan. P. A. Pennings, Ganzepoortstraat, Goes. Heilwensch aan vrienden, bekenden en begunstigers, zoo binnen als bui ten deze stad. L Pik, Slagerij. Goes, 1 Januari 1910. Mjjn beste wenschen aan vrienden en begunstigers bij de intrede van het jaar 1910. Mjj verder aanbevelend K. Pik, Steenkolenhandelaar, Goes 1 Januari 1910. Gods hesten zegen aan een ieder toegewenscht. Dankende voor het door mij zoo ruimschoots genoten vertrou wen, beveel ik mij weder by ver nieuwing in een ieders gunst aan. Corns, van de Reepe, Schoenhandel en Schoenmakerij, Papegaaistraat. Aan mjjn geachte begunstigers, vrienden en bekenden binnen en bui ten Goes een gezegend Nieuwjaar toegewenscht, door B. Huytenbeek, Mr. Schilder. Goes, 1 Januari 1910. De ondergeteekende wenscht zijnen begunstigers een gelukkig Nieuwjaar toe en beveelt zich minzaam aan bjj zijne medeburgers voor allerlei tim merwerk. G. van Riet, Koepoort, Goes. Bjj den aanvang van dit jaar bren gen de ondergeteekenden hunne har telijke gelukwenschen aan begunsti gers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze gemeente. Wed. M. Rjjk en Kinderen. Goes, 1 Januari 1910. Bij den aanvang van het jaar 1910 Gods beste zegen toegewenscht aan familie, vrienden en bekenden. D. Rouw en familie. Goes, 1 Januari 1910. Heil en zegen in het nieuwjaar toe gewenscht aan vrienden en begun stigers, onder dankzegging voor het genoten vertrouwen beveel ik mij wederom dit jaar in uwe gunst aan. G. Reijerse, Bloemist (Brouwersgang). Mjjn beate wenschen aan familie, vrienden en begunstigers in 1910. M. Reyerse, Bloemist, Goes, Oostsingel. Aan mijne geachte begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de stad, by de wisseling des jaars de beste heilwenschen. Iz. van Riet, winkelier. Koningstraat D no. 8, Goes. H. H. SOMER, \- Klokstr. C 160. Heeren- en Dameskleedingmaga- zjjn, Heeren- en Kinderconfectie, Mode-artikelen. Pf- By den aanvang des jaars wenscht ondergeteekende zijn geachte cliën- tèie zoowel binnen als buiten deze gemeente, een in alle opzichten geze gend jaar toe, hopende met dezelfde gunst te worden vereerd als in het vorige jaar. J. A. Steketee. Goes, 1 Januari 1910. Aan vrienden en begunstigers, zoo wel binnen als buiten de stad, een gelukkig Nieuwjaar. H. J. Stieger Zn. Goes, 1 Jannari 1910. „ZELANDIA" GOES. Heilwensch aan vrienden en begun stigers. A. SCHRIJVER. 1 Jan. 1910. De ondergeteekende brengt langs dezen weg zjjn beste heilwensehen aan vrienden èn begunstigers, zoo binnen als buiten deze stad. J. A Visser. Goes, 1 Januari 1910. Heil en zegen by den aanvang van 1910 aan vrienden en begunstigers. Ons weder aanbevelend, W. J. van de Weert Zonen. Goes, 1 Januari 1910. A. M. v. d.. WEERT Mr. Smid. Pf. Veel zegen en voorspoed aan vrien den en begunstigers, zoowol binnen als buiten de stad. Adr. Walrave, Meubelmaker. Goes, 1 Januari 1910. Mijn heilwensch aan begunstigers, vrienden en bekenden, binnen en bui ten de gemeente. J. W. van de Weert W.Jz. Bouwmeester. Ondergeteekende wenscht haren ge- achten begunstigers, familie, vrienden en bekenden, zoo binnen als huiten deze gemeente met het nieuw begon nen jaar voor hunne personen en zaken den besten zegen toe. Firma I. Wessel Co. Goes, 1 Jannari 1910. Heil en zegen toegewenscht aan be gunstigers en vrienden door Gebr. Do Ruiter, Kleermakers en Barbiers. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. 1910. Veel heil en zegen in 't Nieuwe jaar aan familie, vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten de gemeente. Wed. J. Traas, in Manufacturen. 's Heer Arendskerke 1910. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers by den aanvang van 1910. Jacb. Smit Jr. en Echtgenoote. in rijwielen en naaimachines, 's Heer Arendskerke, 1 Jan. 1910. By den aanvang van 1910 onze hartelijke gelukwenschen aan begun stigers, vrienden en bekenden. Jan van Hekke en Echtgeyoote. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. 1910. Veel geluk en zegen wordt mijnen vrienden en begunstigers in Zuid- en Noord-Beveland van harte toege wenscht. J. J. Kramer en Echtgenoote. 's lieer Arendskerke, 1 Jan. 1910. Ondergeteekende wenscht zijnen vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar toe L. van Vessem. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. 1910. Heil- en zegenwensch aan al myno begunstigers en vrienden, zoowel bui ten ais binnen deze gemeente. P. de Jonge, Winkelier. 'sHeer Arendskerke, 1 Jan. 1910. Heilwensch aan familie, vrienden en bekenden bjj den aanvang van het nieuwe jaar Familie Bedet. 's Heer Arendskerke 1910. Heil en zegen bij de intrede van 1910 aan familie, vrienden en bekenden. H. van Iwaarden, Arts. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. 1910. Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers, zoowel binnen als buiten de gemeente, bij het intreden van het nieuwe jaar. H. de Jonge, Steenkolenhandel. ■g Heer Arendskerke, 1 Jan. 1910. Heilwensch aan allen. P. Traas en Echtgenoote. 's Heer .Arendskerke, 1 Jan. 1910. Heil en zegen toegewenscht aan mijne begunstigers, vrienden en be kenden, by wie ik my in de gunst en vriendschap blijf aanbevelen. M. IJzerman, in Manufacturen, 's Heer Arendskerke, 1 Jan. 1910. By de intrede van het nieuwe jaar wenschen ondergeteekenden aan fa milie, vrienden en begunstigers veel heil en zegen. Jacob de Ruiter en Echtgenoote. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. 1910. Heil en zegen aan familie, vrienden en begunstigers by den aanvang van 1910. Wed. C. Meulenberg. 's Heer Arendskerke, 1 Jan. 1910. Hei) en zegen toegewenscht aan mijne begunstigers, vrienden en be kenden, by wie ik mij in de gunst en vriendschap blijf aanbevelen. P. Snoodyk en Echtgenoote. 's-Heer Arendskerke, 1 Jan. 1910

Goessche Courant | 1910 | | pagina bijlage 1