4 lien die de vergoeding noodig hebben, en bovendien door den dienstplichtigeverzoekschriften enkel om ontheffing behoeven alleen onderteekend te worden door den dienstplichtige; 3o. Alle verzoekschriften moeten worden ingediend bij Burgemeester en Wethouders der gemeente van inwoning; wonen belanghebbenden buitenslands, alsdan bij Burgemeester en Wet houders der gemeente waar de dienstplichtige in het verlof- gangersregister voor de Landweer is ingeschreven Burgemeester en Wethouders zorgen voor de opzending der verzoekschriften 4o. De indiening der verzoekschriften moet geschieden zoodra mogelijk, in elk geval voor den elfden Juni 1906 5o. De beslissing op elk verzoek wordt door den Minister van Oorlog rechtstreeks ter kennis van belanghebbenden ge bracht wordt vergoeding toegekend, dan wordt daarbij tevens medegedeeld liet toegekende bedrag 60. De dag en de wijze van uitbetaling der toegekende vergoedingen zullen nader bij openbare kennisgeving worden bekend gemaakt. Burgemeester en Wethouders voornoemd noodigen mitsdien allen, die vermeenen aanspraak te kunnen maken op vergoe ding of ontheffing, uit, hunne daartoe strekkende verzoek schriften vóór den elfden Juni 1906 persoonlijk ter gemeente secretarie in te leveren, en wel bij voorkeur op Woensdag of Donderdag a. s.^ tusschen 9 uur vm. en 2 ure nm. Alsdan zal tevens aaD belanghebbenden gelegenheid worden gegeven hunne aanvragen toe te lichten, terwijl desgewenscht verder de noodige inlichtingen zullen worden verschaft. Goes, den 30 Mei 1906. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, DE KONING KOOIJ. De Secretaris, G. A. HAJENIUS.

Goessche Courant | 1906 | | pagina bijlage 6