2-1. een door heu te bepalen tijd te reinigen ot te doen reinigen naar den eisch van het werk, Akt. 66. Geen slaapgelegenheid mag in een stal zijn aangebracht of daaraan grenzen, tenzij daarvan zoodanig geseheiden, dat er geen vocht of schadelijke uitdampingen uit den stal in de slaapgelegenheid kunnen doordringen. Akt. 67. Het houden van dieren kan, indien daardoor hinder wordt veroorzaakt, door Burgemeester en Wethouders voor bepaalde woningen worden verboden. 8e Afdeeling. Beroep op den Raad. Art. 68. Van de besluiten van Burgemeester en Wethouders, waarbij eene vergunning, bedoeld in art. 5, of in het 2de lid van art. 6 van de Woningwet, hetzij voorwaardelijk wordt verleend, hetzij wordt geweigerd, kan de aanvrager der vergunning binnen 30 dagen nadat hem van dit besluit is kennis ge geven, bij den Baad in beroep komen. Art. 69. Van de besluiten van Burgemeester en Wethouders, waarbij zij, krachtens deze verordening, nadere eiseben met betrekking tot de gebouwen vaststellen, kan diegene, aan wieu de eiseben zijn gesteld, binnen 30 dagen, nadat hem van het besluit is kennis gegeven, in beroep komen bij den Baad. Art. 70. Het beroep, in de vorige artikelen bedoeld, wordt ingesteld bij een aan den Raad te richten verzoekschrift. Art. 71. De Raad neemt binnen ééne maand na liet instellen van het beroep eene beslissing, doch kan deze éénmaal voor den tijd van ééne maand verdagen. Van het besluit van den Baad wordt door Burgemeester

Goessche Courant | 1905 | | pagina bijlage 23