19 4e Afdeeling. Voorschriften voor liet als woning in gebruik nemen ran gebouwen of gedeelten van gebouwen. Art. 47. Een gebouw of een gedeelte van een gebouw, laatstelijk niet als woning gebezigd, mag alleen dan als woning in ge bruik genomen worden wanneer voldaan is aan de voorschrif ten der artt. 4, 5, 6, 7 le en 2e lid, 9, 12 tot en met 44 en aan de door Burgemeester en Wethouders gestelde eischen. Het splitsen van de als woning gebruikte ruimte van een gebouw in meer woningen dan tot dusverre bestonden wordt beschouwd als het als woning in gebruik nemen van een gebouw, of gedeelte van een gebouw, laatstelijk niet als woning gebezigd. Art. 48. Indien een tot bewoning bestemd gebouw of alle andere werken, waarvoor vergunning gevraagd, voltooid zijn, moet daarvan onmiddellijk schriftelijk worden kennis gegeven aan Burgemeester en Wethouders die binnen acht dagen het ge bouw of werk doen opnemen en indien het aan de verorde ning of nadere voorschriften voldoet een scliriftelijk certificaat van goedkeuring afgeven. Hieuw gebouwde of vernieuwde woningen mogen in geen geval worden bewoond, alvorens zij naar het oordeel van Bur gemeester en Wethouders behoorlijk zijn gedroogd en boven staand certificaat van goedkeuring is verkregen. 6e Afdeeling. Tan het sloopeu ran gebouwen. Art. 49. Het is verboden, zonder voorafgaande schriftelijke kennis geving aan Burgemeester en Wethouders, een gebouw, muur of getimmerte aan den openbaren weg staande, of aan een ander gebouw, muur of getimmerte grenzende, geheel of ge deeltelijk af- of uit te breken.

Goessche Courant | 1905 | | pagina bijlage 19