AFBRAAK en n Margarine-AgeDten DIENSTPL. EN MIL.-ISME "NIEUWE MEUBELEN. 100PVAKEOTS, DIGNUS JACOBS, Marktberichten. ADVERTENTIEN. Openbare Yerkooping. Woensdag 2 November1904, Edm. KUIJSSE. eene DIENSTBODE nog het volgende. Toen de minderjarige C. aan de Kade liep te venten, trok hij de aandacht van den Commissaris van Politie, die in hem een gesignaleerde meende te herkennen. De Commissaris sprak hem vriendoljjk aan, deed of hij een oude bekende was zeggende »Hé G.t ben je hier tegenwoordig? Je woonde vroeger toch in Amsterdam, daar en daar". »Ja, mijnheer", antwoordde de ander op gewekt, big iemand te ontmoeten, die hem scheen te kennen en nog niet be seffende, dat het eenvoudig te doen was om zijn identiteit vast te stellen. Kort daarop volgde zjjn arrestatie. Gisternamiddag vervoegde zich een persoon aan de woning van J. de Witte werkman alhier, met de vraag aan de huisvrouw, of ze ook erwtenlezers waren. Op de wedervraag wat hij daarmee te maken had, werd geantwoord, dat hij een opdracht had van den Burgemeester en om dit te doen gelooven hield hij een papier in de hand. Op do vraag, om haar de onderteekening van den Burgemeester te toonen, weigerde hij haar dateven wel gaf hij haar te kennen, dat genoemde werkzaamheden niet later dan 's avonds 7 ure mochten plaats hebben. De vrouw wees hem daarna de deur. Men zegt, dat deze persoon ook andore wij kon heeft afgeloopen. Wolf ei*isd ijk. Wolferis Fanfare" bracht Donderdagavond jl. een serenade met fakkellicht aan haren voorzitter, den heer A. van de Lindedie zijn 60sten jaardag vierde. Na door een der bestuurs leden te zijn toegesproken, werd het ge zelschap door hem op welsprekende wijze bedankt voor de hulde. Bestuur en mu zikanten werden daarna ruim onthaald en ook nog op andere wijze bedacht. Er was natuurlijk veel volk op do been, dat kon genieten van de muzieknummers, die voor de woning werden uitgevoerd. Als een zeldzaamheid kan worden gemeld, dat bij een landbouwer te Hein- kenszand, zulke groote aardappelen te vooFBcbjjn kwamen, dat er slechts 132 gingen in een H.L. van 70 K.G. Ofschoon dit jaar in 't algemeen een vruchtbaar aardappel-jaar is, is bovenstaande toch zeker een duidelijk bewijs, dat klaver- land gemest met een weinig guano, want hierin waren die aardappelen gepoot, uitstekend goede grond is om deze vrucht te verbouwen. Men dolf 130140 H.L. por gemet. fi3oede(censkes*ke. Ook wij onder vonden de gevolgen van den zwaren mist, die Woensdag vooral boven de Schelde hing. De Provinciale boot, die Woensdag hier omstreeks 9 uur moet aankomen, liet zich wachten en kwam pas om 1 uur aan, waarna de reis naar Terneuzen werd begonnen. Na een halfuur varens moest zij het anker even voorbij Baarland laten vallen, waarna na ruim drie uren aldaar gelegen te hebben do reis naar Terneuzen werd hervat, waar men in een vreeselijk dikke mist omstreeks half zeven arriveerde zonder verder Daar Vlissicgen te kunnen stoomen, zocdat passagiers voor Vlissingen aldaar moesten overnachten. 2£oliijn8plaa&, Werd in 't begin dezer week van hier, en naar waarheid, gemeld, dat de blazerschuit no. 23 van Ouddorp er niet in kon slagen de gezonken benzine motor te vinden, thans is men na lang zoeken er in geslaagd dit vaartuig te vinden. Het zit voorbij den oesterput in 100 voet diep water-en op 400 M. van den wal. Men zal thans trachten de boot te lichten. Omtrent een botsing van treinsn, die eergisteren bij Bloemendaal heeft plaats gehad, meldt een ooggetuige het volgende Het was een mistige morgen, en te 8 uur was er aan het stat ion te Bloemen daal niets bijzonders te zien (voor zoover men althans zien kon) dan een rangee- rende trein, bestaande uit zand- en goe derenwagens, een eindje glibberige rails, op het parron een paar reizigers, die iets te vroeg waren voor den trein van 8.12. en verder de nattige eenzaamheid van een landschap in den mist. Plotseling kwam een zandt rein aange reden uit de richting Santpoortdaar weerklonken signalen en kreten van ran geerders, en alles stelde zich in beweging om de noodlottige botsing te vermijden. Een moedig spoorwegman werpt zich op de rails, maakt in minder dan geen tijd zjjn lichaam tot seinpaal en zwaait krach tig met de beide armen. Van alle zijden gefluit en geroep, maar tevergeefs. Men hoorde het knarsen van staal en het kraken van hout, een doffe slag en het was gedaan. De linkerlantaarn van de locomotief was ingedrukt, de buffer afgebroken, een goederenwagen omvergeworpen en een paar andere gederailleerd.en Bloemen daal kon in zijn geschiedenis gewagen van een heusch spoorwegongeluk, maar waarbij echter behalve wat materieele schade, geen ongelukken vielen te betreu ren. De Bloemendalers bekeken het geval van de aangename zijde. Zij wandelden, voor zoover zjj naar Haarlem of Amster dam moesten, bedaard naar de electrische tram, of wachtten aan het station tot de trein uit Haarlem gekomen was, die ze verder zou brengen. Behalve dat sommi gen een uurtje later in stad kwamen, ging alles zijn geregelden gang. De stationschef zorgde voor het ver voer der passagiers, hetgeen werd ver traagd door het overstappen, en onmid dellijk werd begonnen met het opruimen der ontspoorde wagens. Thans is de rust weergekeerd te Bloemendaal en rijden de treinen weer ongestoord# In de beetwortelsuikorfabriek te Standdaarbuiten is een werkman bekneld geraakt tusschen een kamrad van de pulppers. E'en arm werd geheel verplet terd en over het geheele lichaam liep de man verder wonden op. Aanvankelijk dacbt men dat hij dood was, doch na eenigo oogenblikhen koerde hot bewust zijn terug. Men vreesde evenwel voor zijn leven. Een vreeselijk ongeval trof een 22- jarigen diamantbewerker te Amsterdam. Op de diamantslijperij, waar hij werkte, is hij door het vliegwiel der machine gegrepen en een groot aantal malen rond geslingerd en te pletter geslagen. Het lichaam van den ongelukkige was geheel uiteengeslagen, zoodat de bloedige stuk ken aan molens en ramen kleefden. De eerste steenkolenmijn. Te Amsten- rade (Limburg) wappert op don boortoren aan het Mareboseh de vlag, ten toeken, dat de eerste steenkolenlaag bereikt is. Men is bezig bij befc Watersleijderbosch, gelegen tusschen Sittard en Doen rade, een boortoren te plaatsen. Eenige jongens hebben den avond- brugwachter aan de brug tusschen Ko ning-en Boekhorststraat to 's Gravenhage, die niet erg bij do jeugd in de gunst schijnt te staan, oen kool gestoofd. Toen do brug tot het doorlaten van oenigo schuiten nogal lang geopend bleef tot groot ongeduld van het zich voor de hekken verdringendo publiok, en de brug wachter haar wilde toedraaien, gelukte dit niet en moest de ontevreden monigto nog langer geduld oefenen. De jongens hadden eenvoudig mot een dik touw een hok van het beweegbare gedeelte aan den wal vastgemaakt. De brug kon eerst toegedraaid worden, toen een politieagent de verbinding had afgesneden. Het publiek lachte, maar op het gelaat van den brugwachter stond het tegendeel to lezen. Men meldt aan de Limb. Koerier van 15 dezer uit Seboot-BudelIn den avond kwamen de gebroeders JP. oud 19 jaren, en M. oud 16 jaren, voerlieden, wonende te Weert, alhier aan met paard en kar, beladen met man gel wortelen. Laatstgenoemde volgde de kar por fiets beiden hadden goed gedronken ter gele genheid, dat eerstgenoemde dien dag voor de nationale militie had geloot. Na aldaar nog in een bierhuis te zjjn geweest, ver trokken zij. Door de duisternis verdwaal den zij en reden van den weg een voet pad op in de richting der zinkfabriek. Nauwelijks een 100 passen op dat pad zijnde, kantelde de kar om, met het go- volg, dat kar en paard in een diepen put violen. Pgeraakte onder de kar, zoo, dat de as van den wagen hem de borst indrukte en hij onmiddellijk een lijk was, terwijl zijn broer oveneons de hoogte afreed en met lijn fiets tegen de kar viel en zich verwondde, 's Morgens werden beiden gevonden. Uit Rome komt het bericht, dat de soldaten van de lichting 1880, die kort geleden onder de wapens moesten komen, de Sint Sylvester kazerne te Vicenca in brand gestoken hebben. Men beeft den brand gesticht in de zaal, waar het hooi opgestapeld ligt, het vuur verbreidde zich vandaar met buiten gewone snelheid. De brandweer moest het dak naar beneden halen. Door dezen brand te stichten hebben de reservisten willen protesteeren tegen het volgens hen onzinnige bevel om onder de wapens te komen. De X-stralen of Röntgenstralen blijken gevaar op te leveren voor de ge neeskundigen die er mede werken. Bijna al de geneesheeren der Lon- densche ziekenhuizen, die met X-stralen werkten, alsook hunne adsistenten zijn aangetast door een ziekte, welke zich openbaart in ontsteking van de handen, zweren en pijn in handen, armen en borst, enz. Dr. Hall Edwardsvan Birmingham, hield in het Geneeskundig Genootschap te Oxford een voordracht over deze ziekte, waaraan hij zelf lijdt en riep de hulp zijner collega's in voor het genezen daar van. Hij zelf is van oordeel, dat, wie er eenmaal door is aangetast, niet kan ge nezen en tot dusverre schijnen de andere geneeskundigen van dezelfde meoning te zijn. Het eenige voorbehoedmiddel is, bij het werken met X-stralen metalen hand schoenen te dragen, omdat de stralen, gelijk men weet, moeilijk door metaal heendringen. Maar dat heeft ook zijn bezwaren. Voor de behandelde patiënten leveren de X-stralen dat gevaar niet ophet bedreigt alleen degenen, die lang en her haaldelijk de handen blootstellen aan de rechtstreeksche stralen. Ook is de ziekte niet besmettelijk. Uit New-York wordt aan de Petit Bleu geseind, dat Edison door de X-stralen een verschrikkelijke brandwonde heeft ge kregen. Bij lijdt vreeselijk, ofschoon zjjn leven niet in gevaar is. Vijf en negentig rijke inwoners van de Amerikaansche stad Cleveland hebben een nieuw middel gevonden om hun on tevredenheid over de administratie in hun geboortestad aan den dag te leggen. Zij hebben een model dorp gesticht, waar alleen de leden van hun familie in worden toegelaten. In deze sprookjesplaats zijn noch restaurants, noch magazijnen, noch offieiëele politie-agentenafzonderlijke wachters zijn aangesteld om de menschen en hunne bezittingen te beschermen. Water, gas en electriciteit zijn met de grootste zorg aangelegd. Ten slotte bezit het dorp een administratie zonder weerga, waarin alles in overeenstemming is mot de wenschen der rijke Yankees. Een proef bij Bamurn en Bailey. Eenigen tijd geledön is een interessante proef genomen op de wilde dieren uit de menagerie van Barnum en Bailey. Bier, wijn en likeuren met water aangelengd en aantrekkelijk gemaakt door toevoeging van suiker werden dezen gevangenen voor gezet om te zien of ze van nature een voorliefde hadden voor deze dranken. De proef werd genomen onder leiding van Dr. Gibbons van New-York, en heeft bewezen, dat alle dieren olifanten, giraf fen, apen, leeuwen, tijgers, nijlpaarden enz., enz., op enkele uitzonderingen na, niet gediend zijn van het vocht, dat mil- lioenen menschen nog altijd dagelijks gebruiken. De Koningstijgers wilden eerst het vocht oplikken, maar nauwelijks hadden zjj het mot de tong aangeraakt, of ze trokken de lippen terug en gingen brom mend achter in do kooi liggen. Slechts twee van de veertig olifanten wilden den drank proeven en die twee hadden nog aan één slok genoeg. Een bruine beer slochts dronk alles op, wat hem voorgezet werd, en was dan ook spoedig zoo dronken, dat geen mensch het hem verbeteren zou. De ijsbeer daar entegen liet whisky, bier on wijn onaan geroerd on deed zich tegoed aan een bakje met levertraan. Do hyena's schop ten do kannen omver. Waren maar alle menschen in dit op zicht gelijk aan de dieren Te Winthrop in Massachusetts wer den 4 soldaten gedood en 7 gewond door het springen van een kanon in het fort. Het ongeluk werd veroorzaakt doordat het kruit ontplofte, voordat het sluitstuk word aangebracht. Den sergeant, die bet stuk moest afvuren, werd het hoofd af gerukt en de armen en beenen van de andere Boldaten werden tot op 12 meters afstand weggeslingerd. De ontploffing was zoo hevig, dat ze te Boston op 12 mijlen afstand werd waargenomen, waar zelfs een aantal ruiten sprongen. Een schot was reeds afgevuurd en voor het tweede werden juist de toebereidselen gemaakt. Zij, die nabij het kanon stonden, werden letterlijk in stukken geruktvelen wer den neergeworpen of gewond door scher ven van het kanon en van den kogel. Een dikke rookwolk bleef eenige minuten boven do plaats des onheils bangen en toen deze optrok, zag men hoe groot het onheil was. Een operatie uit den goeden ouden tijd. Karei de Dikke leod vreeselijk aan hoofdpijnen. Een heelmeester, die hem wilde genezen, sneed een stuk uit zijn schedel en zette den patiënt daarop op zijn hoofd, om de pijnen er uit te laten vloeien. Het kostte den man zijn leven. Tegenover deze operatie »uit don goe den ouden tijd" in 't laatst der 9e eeuw staat er een uit den jongeren tjjd laatst der 19e eeuw die ook wel verdient vereeuwigd te worden. Een boor met een groot gezwel boven op het hoofd komt een bekenden won derdokter vertellen, dat de gediplomeerde artsen hem niet durven opereeren. »Niet durven opereeren 1" roept onze vrind verbaasd uit. »Maar 't beteekent heele- maal niets. Kom maar eens mee". Hij maakt een pook gloeiend in de kachel, neemt een scherp broodmes, pakt het gezwel beet, trekt het wat uit, snijdt het met één snee af en schroeit de wond fluks dicht met de gloeiende pook. Deze patiënt was gelukkiger dan Karei de Dikke. Hij bleef in leven. Bij het schuttersfeest te Zoitz wor stelde een metselaar in een tent met een neger, om een prijs. De neger bleek al ras veel sterker dan de metselaar, die wel-is-waar lid was van »Kraft Heil" en allerlei trucs kende, maar door don neger gemakkelijk werd overwonnen Dit was niet het ergste, fljj werd met zoo- voel kracht x>golegd", dat zijn halswervel brak en hij den volgenden dag overleed. De neger is ofschoon hij beweerde ge heel volgens de regels dor kunst gewor steld te hebben, tot 6 maanden gevan genisstraf veroordeeld, wegens het door nalatigheid veroorzaken van den dood. De kranten uit Indo-China, dezer dagen te Marseille aangekomen, maken melding van een wervelstorm, van een ongehoorde kracht, die te Annam gewoed heeft, den lOen September. Te Hué werden alle Europeesche buizen beschadigd, enkele werden geheel ver woest, o. a. het hospitaal. Van de ijzeren brug, gelegd over de rivier van Hué tegenover de hoofdstad, worden vier bo gen meer dan 80 M. meegenomen. Alle inlandsche huizen in de vlakte, zijn als 't ware afgesneden de wegen in de binnenlanden zjjn versperd. Een mis sionaris de heer Dangelyer, vicaris gene raal van de missie, is gedood. De storm heeft zich langs deze heele kust doen gevoelen, en heeft ook nog een schip breuk veroorzaakt. In het Galicische plaatsje Koscw heeft een joDgon van een jaar of acht tien, 's nachts in een aanval van verstands verbijstering zijn vader en moeder en nog een jongeren broer, met een bijl dood- Te Feignies stapten uit den snel trein uit Brussel twee voornaam gekleede heeren uit, die, daar zij zonder bagage reisden, door de Fransche douane wer den doorgelaten zonder onderzoek. Toen zij beiden gepasseerd waren, zeide de een tot de anderedat ging goed. In deze toevallig gehoorde uitdrukking vond een beambte aanleiding deze twee personen nog eens afzonderlijk te nemen en in dit interview werd voor 40.000 francs Brus- selsche kant van hnn lichaam afgewon den. De monschelijke spoelen logeeren tijdelijk op kosten van het Fransche volk. Melton Priorde bekend teekenaar van de 111. Londen News, is uit Oost- Azië te Londen terug. Hij had veel te weinig naar zijn zin gezU n, maar toch waren er twee paarden onder hem dood geschoten. Ingezonden Stukken, (Buiten verantwoordelijkheid der J edactie). Mijnheer de Redacteur Vergun mij s. v. p. voor hel onder staande 6en plaatsje in uw blad. Onze gemeente is weer een \erbods- bepaliug rijker geworden en wel ene om trent een bergplaats voor asch en ander vuil, waarvan onze gemeento :-l reeds stiefmoederlijk was bedeeld, cLeh nu hiervan geheel is verstoken. Naar ik hoop zal onze gemeenteraad wel verder de handen aan den ploeg slaaü, en zich er van vergewissen dat op het oogenbtik in onze gemeente geen enkele publieke bergplaats voor het bovenge noemde is, hetgeen ongetwijfeld grooten last veroorzaakt. Mocht het bestuur onzer gemeente kunnen besluiten om in deze behoefte te voorzien, dan had het een prooien stap gedaan op den weg voor den reinigings dienst, en zou voorzeker grooten (Jank inoogsten van do burgc-rs. U Mijnheer de Redacteur hij voorbaat dankende voor do verleende plaa'sruimte, toeken ik, achtend, EEN BAARLANDER. (Wij hebben ons do vrijheid veroor loofd, een paar zinnen uit dit stuk te schrappen, daar do befeekenis daarvan niet duidelijk was. Red.). Laatsta en telegrapiusetse berk-Uten, Driewegen. In de gisteren gi houden raadsvergadering is besloten, de indorlijd bepaalde jaarlijksehe bijdrage gedurende 20 jaren, ad f 90,'s jaars, voor de aan te leggen stoomtram Borsele— Goes Wolfertsdijkscheveer, te verhoogen met 13 0/0. Ook in do gemeenten Misse en Gve- zande is besloten tot verhooging dor bijdrage met 130/q. Correspondentie. Aan den schrijver over de meeting te Ka- pelleStukken waarvan de schrijver zich niet aan ons bekend maakt, kunnen in geen geval worden opgenomen. Watergetijen voor lerseks. Burgerlijke Stand van Koes. van 1921 October. Getrouwd 20, Jan Dierx, 67 j., we duwnaar van Johanna Hoelands, te Goes en Maatje Maria Adriaanse, 55 j. jd. te O. en W. Souburg. Geboren 24, Abraham Cornells, z. v. Johannes Sinke en Pieternella Adriana Schuiliug. Weerbericht. Vrijdag 21 October 1904. Daling van den barometerstand in West Europarijzing in Zweden en Oost Duitschland. Een eerste depressie bevindt zich ten W. van de Britsche eilanden. Laagste barometerstand 755 teStornoway. Eene ondiepe depressie is verschenen. Gebied van hooge drukking boven Scan dinavië. Hoogste barometerstand 770 te Hernösand. Gebied van hooge drukking in N. Oostelijke richting verplaatst. Da ling van temperatuur in N. O. Europa. VerwachtingZwakke Z. O. wind, be trokken lucht, nevelig. VGrkoopinges en Verpachtingen. October. 26 Kloctinge, houtwaren, herberg-inventaris en beestiaal, Hollmann Verhoek. November. 1 Goes, beesttaai, Hollmann Verhoek. 2 Goes, afbra&k en loopvarkens, Hollmann Verhoek. 2 Goes, vendutie, Hollmann Verhoek 8 's-Gravenpolder (Zwake), boomen, Mulock Houwer. 3 Goes, houtwaren, Hollmann Verhoek. 8 's Gravenpolder, hoornen, Mulock Houwer 4 Borsele, bouw- en weiland, VanderKloes 5 Kapelle, wisschen en hakhout, Mulock Houwer. 7 Wemeldinge. woonhuis, bouwland en boom gaard, Mn'ock Houwer. 9 Heinkenezand, boomen, Van Cleef. 10 Heinkenszand, id., id. 10 Kapelle, boon en, Mulock Houwer. 11 Heinkenszand, houtwaren, varkens, Hollmann Verhoek. 14 Oostdijk, boomen, Mulock Houwer. 15 Goes, boomen (in verschillende gemeenten), Liebert. 15 Kwadendamme, boomen, P. Overman. 15 Heinkenszand, id., id. 16 Kortgene, boomen, Roelof. 16 's-Ileerenhoek, houtwaren, varkens, Hollmann Verhoek. 16 Nisee, boomen, P. Overman. 17 VGravenpolder, idid. 18 Baarland id., id. Dagen. 22 Oct. 23 24 25 26 27 28 Hoogwater, j Laag water. Vrm. Nam. Vrm. Nam. 1.59 2.12 7.44 7.57 2.34 2.45 8.16 8.30 3.9 3 20 8.44 9.— 3.43 3.53 9.15 9.29 4.16 4.25 9.34 10.34 4.48 4 54 10.20 10.33 5.18 5 25 10.56 j 11.13 Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland." Opgaaf voor de groote veiling van 21 Oct. 1904. Peren f 2,40 tot f 2,80, ?appels [f 3 per H.L., blauwe druiven 15 c. per ct£. MIDDELBURG 20 October 1904. Ter graanmarkt van beden was de sanvo.er nit Walcheren maar redelijk, hoofdzakelijk bestaande uit nieuwe T*rwe ea Kroocerwten, die van Witte Boonen was niet groot, van andere artikelen was het aanbod gering. De noteerin^ is als volgt: Jarige Walch Tarwe kan men als opgeruimd be schouwen, nieuwe dito is naar kwaliteit verkocht van f 7,6') tot f7,7ft, Rogge en Wintergtrst niet tor markt, Zomergeret f 4,66 a 4,76, Walch Witte ftoonen van f 14 50 a 14 75, Walch ronde Bruine Boonen 25 et hooger en van f11,50 tot f 11,75 raar deugd gekocht, lange dito f 12 nominaal, Paardenboouen f6,60, groene Kookerwten f8 75, Kroonerwten konden lager worden gekocht, van f 8,40 tot f 8,60 naar kwaliteit Boter f 1,10 a f 1,20 per kilo Bieren f 5,90 per 100 stuks. De Deurwaarders HOLLMANN VERROEK to Goes zullen des voormiddags om 10 uur, in »do Prins van Oranje", te G o e svoor hunne principalen, vorkoopen: EENE PARTIJ en daarna gH; eikenh. Boogkabi- netten, Kasten, Tafels, AfësïsL stoelen, Spiegels, Ca napé, Bedden en Dekens, Kachel, Parapluie's, Boeken, Glas- en Aardewerk, enz. enz. KIJKDAG Dinsdag te voren. Aangenaam is het mij U kennis te kunnen geven, dat ik gemachtigd ben Suikerbeeten per spoorweg geleverd, per gehalte aan te kcopen voor 12 per 140/o suiker, plus 1,20 per graad en bovendien f 0,12 per 1/1() graad bo ven de 14 0/q. Gewicht en gehalte aan Fabriek vast te stellen. Levering franco Fabriek. Vracht 2,60 per duizend K.G. bruto. Ook ben ik in de gelegenheid gesteld voor 8uikerbeeten, op wagen geleverd, el* gulden per 1000 K.G. netto te beste den on betaling contant. Westdorpe, October 1904. gevraagd, die Kruideniers en Bakkers bezoeken. Br. fr. lett. T. T. B., bureau van dit blad. Tegen November gevraagd door Mevrouw D. DE KONINGDekker. Over do lasten van zal op Zaterdag a. s. 22 Oct., 8 uur, io de P. v. O. (gr. zaal) te Goes spreken: ALB. KEuning, van Amsterdam. Toegang 10 cent. Arbeiders 5 cent. Debat vrij. Deze vergadering is voor miliciens en hunne ouders en allen, die met bezorgdheid over het leger denken Het Best. afd. Goes v. d. L. Bond v. Miliciens. Goedkoop en s o 1 i e d zijn de mahoniehouten en geschilderde Boogkabinetten, Bureaux, Secretaires, Penantkasten, Tafels, Stoelen, Spiegels, ■vernikkelde Buiskachels, Lampen, enz. enz. bij Meubelmaker, Nieuwstraat 195, GOES.

Goessche Courant | 1904 | | pagina bijlage 2