zich het feit heeft voorgedaan, dat Zondagnacht jl. een gans met vier pooten ter wereld is gekomen. Slechts éen der pooten is van een zwemvlies voor zien, zoodat het diertje in het water niet vooruit kan komen, maar steeds daarin blijft ronddraaien. Ook het achterste gedeelte van het lichaam is eenigs- zins misvormd. den boom laten graven en zoodra deze gevonden wordt, trekt de stoet, waarin alle ambachten en bedrijven vertegenwoordigd zijn, met den gevelden boom en de goed gevulde ton aan het hoofd door het geheele dorp. Dat tot slot de ton bier leegge dronken wordt, behoeft voorzeker niet gezegd te worden. KrugerBdorp geweest, en hij spreekt in dankbare bewoordingen van de welwillendheid en oplettend heid van uw volk. Toen het gevecht geëindigd was toonden zij zich inderdaad edelmoedige tegenstan ders en rnyn dierbare zoon werd opgepast even lief bii teeder als hij het tehuis zou geworden zjjn. Lady Coventry en ik wagen het daarom UHEd. te vragen voor uw volk onzen hartelijken dank te aanvaarden voor al de buitengewone vriendelijkheid onzen zoon bewezen en wjj weoschen u te verzekeren dat de her innering hiervan nimmer uit ons geheugen zal ver dwijnen. Indien UHEd. Engeland zou bezoeken, wat wij hopen dat u doen zult, dan zullen wjj, hoop ik, u persoonljjk kunnen bedanken. Ik heb de eer te zijn, Uw gehooizame dienaar, Coventry." De vader van den pas overleden baron Moritz Hirscb was een origineel. Op een goeden dag, kort nadat hij door den Koning van Beieren in den adel stand was verheven, wandelde hij met Moritz, toen een jongen vae een jaar oi vijftien, door de Maxi- milianstrasse. De jongen liet zijn vader rechts loopen, maar plotseling nam deze hem by de hand en trok hem statig naar den anderen kant, zeggende>Mjjn zoon, wees zoo goed de eereplaats in te nemen. Je bent edeler dan je vader, want je hebt oen voor vader, en ik niet." Te Stuttgart wordt voor een zangersfeest eene hal gebouwd, die 8250 zitplaatsen, 4000 staanplaat sen, ruimte voor 140 eeregasteri, 8040 zangers en 50 muzikanten, te zamen dus 20,480 personen, zal bevatten. De zaal wordt 140 meter lang, 56 1/2 meter breed en 25 meter hoog. De kosten voor den bouw zijn geraamd op f 87,500 mark, terwyl de inrichting van het terrein, verlichting, waterleiding, versiering enz. nog 33,000 mark zal kosten, te zamen dus 120,000 mark. In de nabijheid van Como speelden onlangs eenige jongens oorlogje. De eene party stelde de Abessyniërs, da andere party de Italianen voor. Generaal Baratieri ontbrak natuurlijk niet, zoomin als Koning Menelik. De jongens liepon vooruit op den afloop van don strydzy lieten de Italianen de overwinning behalen en kregen Menelik in hun macht, zjj bonden hem aan handen en voeten, wier pen hem in een hut op stroo en staken dit in brand. Toen eenige voorbijgangers te hulp 8nelden,was do pseudo-Menelik reeds in de vlammen omgekomen In een omnibus te Berlijn stapte een jonge vrouw met haar kindje, dat op haar arm in slaap viel. Daar er een plaats naast haar vrjj was, legde zy het wicht op de bank. Een poosje later, aan de plaats barer bestemming gekomen, verliet zij de omnibus, zonder het kind mede te nemen. De con ducteur werd hierop attent gemaakt; hij liet stil houden, en 't gelukte nog, de vrouw te achterbalen om haar 'fc kind over te geven. Zij beweerde, dat zij geheel vergeten had, dat zy 't kind bjj zich had. Men klaagt in de Zuid-Atrikaansche Republiek over het groot aantal springbokken. Springbokken zjjn nog erger dan sprinkhanen, wordt er beweerd Voor die bewering deze aanhaling uit de Volksbode tot bewys »Ik vrees de springbokken meer dan een zwerm sprinkhanen, want de sprinkhanen vreten slechts al het gras op en daarvan is er weinig, en zonder kan ik klaar komen, maar de springbakken voitrappen het veld en vreten myn spaarveld glad schoon, zoo dat het niets waard is Zoo sprak een boer uit het Prieska-district onlangs tot ons. En zyn vriend uit het Calvinia-district bevestigde dit. SpriDgbokken zyn nu bjj duizenden en duizendsn in de wereld tusschen Priaska en Victoria West en af naar Fraserburg. Voor een boer is het geen aardigheid een sprinkbok te schieten. Op vele plaat sen stapt de baas van de plaats slechts van zyn stoep en voor zonsondergang heeft hij er tusschen de 100 en 200 en zelfs m«er geschoten. Wjj ver nemen, dat zelfs een predikant van een der N.W. dorpen binnen 'n klein uurtje nabji het dorp Prieska acht bokken heeft geschoten. Velen schieten niet omdat er pleizier in is, maar omdat men verplicht is de bokken van het spaarveld te verdrijven. En wanneer de bokken maar gejaagd wordea en naar de randjes in kleine klompjes gaan, dan kan een oumeid met een kerrie ze doodslaan. Vreemd is het ook dat de bokken, wanneer zy van onder komen, dat is van Namakwaland, spek vet zyn, maar net, nadat zy by het water zyn ge weest, vrorden zij mager. We zouden gaarne willen weten hoeveel duizen den van springbokken er dit jaar of in het trek- seizoen doodgeschoten zijn en nog worden. Sommige buiten winkels in de Britsche town- en Prieska- districten verkoopen soms in ééi maand over de 10,000 patronen. Laatste en telegraphische berichten. Hedenmiddag vergaderde op de bovenzaal van het café »Hartman" alhier de Vereeniging van burgemeesters, secretarissen en ontvangers, gevestigd te Goes, die bygewoond werd door 7 bestuurs- en 11 gewone leden. De voorzitter, jhr. M W. de Jonge van Ellemeet, burgemeester van Oosfc-Capelle, de vergadering ope nende, deelde mede, dat het aantal liden constant gebleven was en dus nog 86 bedraagt, als volgt verdeeldle klasse 20, 2de 13, 3e 16, 4e 25 en 5e 12. In de vorige vergadering was besloten om aan de vereenigingen van burgemeesters en secretarissen in de andere provinciën kennis te geven van de oprichting dezer vereeniging, met opwekking om in denzelfden geest pogingen te willen in het werk stellen. Deze maatregel heeft niet veel succes gehad. In Noord-Brabant is in 1894 een gelyk fonds op gericht, doch het is nog niet in werking getreden de provincie Noord-Holland wenscht geen vereeni- ging op te richten; Zuid-Holland verzocht toezending van reglementen enz., doch liet verder niets van zich hooren Friesland berichtte, dat men reels in vroegere jaren eene poging had beproefd, maar zonder succes Utrecht heeft eene beslissing aangehouden, Limburg, Overysel en Drente zonden geen antwoord; Gro ningen heeft besloten tot oprichting van een pensi oenfonds uit Gelderland kwam alleen antwoord van de vereeniging in het graafschap ZatpheD, die meldde dat het voorstel nog niet was behandeld, omdat de vereeniging slechts éénmaal 's jaars vergadert. Hierna werden de notulen der vorige algemeens vergadering gelezen en goedgekeurd, waarna de rekering over het afgeloopen dienstjaar werd goed gekeurd en vastgesteld in ontvang op f 1121 31 in uitgaaf op f 211,05s en derhalve met eei goed slot van f 910,255. Alsnu kwam in behandeling een bestuurs voorstel omtrent belegging van kasgeld. Dit voorstel had tot strekking het bestuur te macht-gen de thans in kas zjjnde gelden tot een bedrag van f 1352,62 te beleggen by de coöpera- tieve voorschotveieeniging en spaarbank te Goes waar zy tot nogtoe belegd zyn, en zulks omdat op bet oogenbhk eene belegging in inschrijvingen op het Grootboek bjj den lagen rente-standaard te scbadelyk voor de vereeniging aou zjjn. Hieiover ontspon zich eene zeer langdurige dis cussie, waarbjj door sommige leden werd betoogd, dat het vcorstel in stryd was met art. 23 van het huishoudelijk reglement, terwyl het bestuur zyn voorstel verdedigde met de bewering, dat het voor schrift van art. 23, nl. belegging in inschrijving op het Grootboek, wel zal worden nageleefd, doch alleen wordt uitgesteld met het oog op den rente standaard. De bestryders wenschten aanvulling van het reglement met eene bepaling, dat het kasgeld tijdelyk, telkens voor een jaar, onder goedkeuring van de algemeene vergadering zou kunnen worden belegd bij de ccöp. voorschotvereen. te Goes, doch het bestuur wees er op, dat eene dergelyka wijziging van het reglement eerst in een volgende vergadering kan worden behandeld. Een voorstel van den heer Snellensecretaris der gemeente Zieriksee, om het bestuur uit te noodigen tegen eene volgende algemeen e vergadering, eene wijziging van art. 23 voor te bereiden, ondervond bjj den voorzitter bezwaar met het oog op de aan staande vernieuwing van het bestuur. De heer Van der Bilt La Mottheadministrateur, constateerde, dat alleen de bedoeling van het be- stuurs-voorstel is geweest 1/2 pet. rente te winnen. Waar nu tegen dat voorstel bezwaren worden ge opperd, op grond van art. 23 van het huishoudelijk reglement, daar stelde hij voor te beslissen, dat telkens als er f 1000 kasgeld is, deze zullen belegd worden is inschrijvingen op het Grootboek. Jhr. Van Reigersberg Versluijssecretaris, merkte daartegen op, dat dit voorstel geheel in overeen stemming is met het voorschrift van art. 28, en dat dus hetzelfde resultaat op eenvoudiger wjjze kan worden verkregen door intrekking van het bestuurs-voorstei. Dit werd daarna ingetrokken. Alsnu werd eene pauze gehouden, waarna over gegaan werd tot verkiezing van vier bestuursleden, waarvan drie wegens periodieke aftreding en een wegens het bedanken van den heer J. Dieleman Wx., afgevaardigde van de vereeniging van Burgemeesters en Secretarissen in Oosteljjk Zeeuwsch-Vlaanderen. Ter vervanging van jhr. De Jonge van Ellemeet, aftredend afgevaardigd© van Walcheren, die niet meer in aanmerking wemchte te komen, werd met 14 Btemmen benoemd de heer J. A. Geldof, secre taris en ontvanger der gemeente Veere. Jhr. Da JoDge van Ellemeet verkreeg 2, de heer Keateloo 1 stem. Ter voorziening in de vacature-Vermejjs, afge vaardigde van Schouwen, werd de heer Vermeys herkozen met 17 Etemmen (l biljet was blanco); en in de vacature-Elenbaas, gekozen uit de alge- meene leden, de heer Elenbaas met 15 stemmen. Op den heer De Bruijn van Melis- en Mariënkerke waren 2 stemmen uitgebracht (1 biljet was blanco). Al de benoemden lieten zich de op ben uitgebrachte keuze welgevallen. In de vacature-Dieleman werd benoemd de heer L. N. Stubbé met 17 stemmen (1 biljet was in blanco). Hem zal van zijne benoeming worden ken nis gegeven. Als laatste punt van de agenda kwamen in be handeling eenige voorstellen der heeren C. Risseeuw en G. Aling Savenhuysea tot wjjxiging van het huishoudalyk reglement en de instructie van den administrateur. De wijziging van art. 7 werd, eenigs- zins geamendeerd door het bestuur, aangenomen. Over de voorgestelde wjjziging van artikel 8, die door het bestuur werd ontraden, ontspon zich eene breedvoerige discussie. De voorstellers verdedigden haar op grond der billijkheid, omdat door die wjjzi ging elk lid, dat meer dan ééne betrekking bekleedt, weliswaar meer zou moeten contribueoren, maar tevens uitzicht heeft op een of meer uitkeeriogen, ook sis hy nog niet voor cd zijne betrekkingen beeft bedankt. Daartegen werd door verschillende bestuursleden aangevoerd, dat velen de vereeniging steunden zonder de bedoeling er zelf nut van te hebben, doch die zich die uitgaven getroosten in het belang der gemeente-ambtenaren. Wanneer zy echter door het voorstel Risseeuw c. s. genoodzaakt werden meer te moeten contribueeren, zouden vermoedelyk velen voor hun lidmaatschap bedanken. Wel voeren de voor stellers daartegen aan, dat daarentegen anderen juist by aanneming van hun voorstellen zullen toetreden, maar waar te dien opzichte alle kansberekening ont breekt, daar meeut het bestuur zeer beslist de aanne ming der voorstellen te moeten ontraden. De vereeni ging is indertjjd opgericht in goed vertrouwen op den steun van velen, die niet direct belanghebbenden zyn, en die steun is haar niet onthouden, maar ontberen kan de vereeniging ze allerminst, zonder zekerheid 1 dat zij worden opgewogen door steun van andere zijde. Nadat de voorstellers hun denkbeeld nog nader hadden verdedigd, werd de wjjziging van art. 8 ver worpen met 14 tegen 4 stemmen, waarna de overige voorstellen werden ingetrokken. De agenda hiermede afgehandeld zjjnde, vroeg en bekwam de heer J. O. Gerritsenlid van het be stuur, het wo3rd, en zmde o. a. bet volgende Omtrent het knaapje dat Vrijdagnamiddag te Ter-Neuzen door een locomotief werd overreden, deelt de Tern. Ct. nader mede, dat het rechterbeen onder de knie is geamputeerd. Verder bleek het beentje boven de knie te zyn gebroken rn is het ingezet. De toestand van het knaapje, dat weinig last van pjjn schijnt te hebben, is overigens gunstig te noemer. In den nacht van Zondag op Maandag is in de Nederl. Hervormde Kerk te Breukelen ingebroken. Men heeft waarschijnlijk gezocht naar het zilver, den vorigen dag bjj de bediening van het avond maal gebruikt, dat echter daarna door den koster mede naar huis genomen was. Alle kasten in de kerk en de consistoriekamer waren met geweld geopend. Het schijnt dat er niets is meegenomen. Zondag woedde te Deurne een felle brand. Twee boerenwoningen zijn totaal afgebrand. Van de inboe dels is zoo goed als niets kunnen gered worden. De brand is veroorzaakt door bet slaan van de vlammen in een pan, waarin inen bezig was koeken te bakken. Bijna elke trein brengt in Harderwijk militairen aan, die met een vrywillige verbintenis bij het In disch leger overgaan, of voor 2 jaar daar by gedeta cheerd worden. Er zyn dagen dat er 40 4 50 man aankomen. De schutterij te Bergen-op-Zoom rukte de vo rige week voor den eersten keer uit en bjjgevolg zouden ook de schutten der laatste lichting hun eerste lessen ontvangen. Het marcheeren geschiedde natuurlijk slecht. Het mooiste tooneeltje bestond hier in, dat een korporaal bij het »Over geweer" dit wapen liet vallen, waarna zyn zes schatters hetzelfde deden en de toeschouwers een hoera lieten hooren. In den nacht van 25 op 26 dezer is de post bode P., op zyn weg van Piershil naar Zuidland, volgens zyn opgave, onder Biert (gemeente Geervliet) aangerand en afgezet. Door een hevigen slag tegen het hoofd viel hy bewusteloos in eene sloot en bij het herkrygen zyner zinnen ontwaarde bij dat zyn horloge en portemonnaie met circa f 100 gestolen waren. De postzak met de brieven bleef ongedeerd. Later zijn de ledige portemonnaie en eenig los geld dicht bjj de pi cats der aanranding teruggevonden. Met h«t oog op de werkstakingen in de Exloër Monden is aldaar eene brigade marechaussees aange komen. Er hebben daar ongeveer 600 arbeiders het werk gestaakt, en eene loonsverhooging van 50 cent per dagwerk voor korte, en van 75 cent voor lange turf geëischt. Sommige verveneis hebben voor die verhooging geteekend. By andere verveners, die niet wilden teekenen, hebben eenige oproermakers de glas ruiten verbrijzeld. Uit Ter Apel schryft men De aangekondigde werkstaking in de Weerdinger, Ter Apel en Emmer Compascuum venen is thans algemeen ingetreden, en dewijl ook te Valtermoad met zijn groote buiten afliggende veenny verheid alle werk heeft opgehouden, moet de uitgestrektheid dezer werkstaking op 5 uren gaans gerekend worden. In de Compascuumvenen is de vraag vooral om meer loon voor het turfgraven, en in de Valter en Weer dinger venen meer byzonder voor het baggelen of korte turf6preiden. 10 ct. is de eisch in beide gevallen. Voor het turf graven wordt betaald per man f 1.40 en men vraagt f 1.50, 't welk p. m. f 11/2 hooger kosten geeft voor het dagwerk. Een goede turfgraver verdient per dag p. m. f 2.20 a f 2.60 voor het baggelen wordt be taald f0.90 per roede in 't lage (te spreiden) en fl a f 1.10 per roede op 't hooga (te spreiden). Ook daarvoor wil men 10 ct. meer bedingen. Het laat zich echter aanzien, dat er weinig van meer loon komen zal. De boeren zyn allen zeer vroeg en voorlyk met hunne werkzaamheden, en hebben er misschien al eenigszins op gerekend dat er licht een week van stilstand zou kunnen invallen. Tot heden is alles zeer rustig. Op last der politie en marechaussee, welke surveilleert, blijven de her bergen gesloten. In de gevangenis te Roermond kreeg een ge vangenbewaarder, toen hij zich in de cel vervoegde van een gevangene, die gebeld had, een hevigen slag met ten der pooten van do ijzeren bedkrib op het hoofd. Hy viel bewusteloos in de cel neder en werd door den gevangene, een jeugdig Duitscher, die wegens diefstal tot 6 maanden veroordeeld is, in de oei opgesloten, waarop deze de vlucht wilde nemen. Hg werd echter nog in het gebouw, met veel moeite, gegrepen. De gevangenbewaarder, die ook nog andere wonden bekomen heeft, is buiten levensgevaar. Men schryft uit Zeeuwsch-Vlaanderen O D. 't Schynt, dat de dag van 1 M i van oudsher een dag van feestvieren, van rusten geweest is. Zoo wordt sinds overoude tjjden in enkele dorpen hier en vooral in het naburige België nog het feest van den Meiboom gevierd. Reeds lang voor de Mei maand in het land is, vormt zich eone commissie, soms uit 40 4 50 personen bestaande, die nu en dan vergaderingen houden om de feesten te bespreken •n te zorgen, dat alles naar de oude gebruiken plaats heeft. Op 1 Mei, dus aanstaanden Vrjjdag wordt de Meiboom geplant, dat is een net vei sierde spar, tot aan de kruin gepeld. Deze wordt feesteljjk rondge dragen en op één der voornaamste punten van het dorp in den grond gezet. Gedurende de geheele Mei maand worit de boom d)or daartoe aangewezen mannen verzorgd en op den laatsten dag gaat een ■toet van een 50 tal personen er op uit, om hem te vellen. Daarbij hebben eigenaardige plechtigheden plaats, terwijl fluiters en liedjeszangers rondgaan om de feestvreugde te vergrooten. Een of ander vermo gend ingezetene heeft in den nacht een ton bier onder Uit den jongsten slag tegen de Matabelen wordt de volgende zelfopc flerende daad vermeld. Een der blanke soldaten, Frank Baxter, zag een ernstig gewonden korporaal, wien het paard onder het lichaam was doodgeschoten. Toen steeg Baxter af, zette zjjn kameraad op zyn paard en stelde hem in etaat te ontsnappen. Maar Baxter zelf werd tege lijkertijd door de Matabelen overmeesterd eB gedood. Bjj de parade, die den volgenden dag te Bulu- wayo werd gehouden, bracht kapitein Napier in warme bewoordingen hulde aan het heldhaftig ge drag van Baxter. Hevige stormen hebben te Varese Lombardo den klokketoren van St Fermo zwaar beschadigd. Het uit jjzeren platen bestaande koepeldak werd opgetild en 150 meter verder in een tnin neerge- slingerd. In de provincie Bergamo waren aan den rech ter Adda-oever 15 werklieden bezig met grondwerk voor de afleidiDg van water tot de productie van electrisch arbeidsvermogen. Eensklaps stortte een tunnel, waarin zij werkten, in, zoodat allen levend begraven werden. Eerst na een zwaren arbeid van zes uren gelukte het de arme lieden nog levend uit bun vreeseljjke positie te verlossen. Onlangs is op den gletseher Sint-Theodulus niet ver van Zermatt een 18-jarig Tilorer meisje op treurige wijze om het leven gekomen. Met een Italiaansch werkman was zy op weg gegaan om zich naar gemelde plaats te begeven. Door de duisternis en sneeuwbuien op den gletseher overvallen, was zy weldra buiten staat haar reisgezel te volgen, zoodafc zij ten laatste uitgeput in de sneeuw neerzonk. Haar makker stelde alles in het werk om haar weer op de been te brengen, doch het was t* vergeefs. Hij strekte zich daarom naast de ongelukkige neer, om haar zooveel mogelijk te beschutten. Des mor gens vroeg blies zij echter in zyn armen den laatsten adem uit. De werkman kwam eerst den volgenden avond laat te Zermatfc aan, half dood van honger en koude. Men was in Amerika reeds lang beducht, dat de wilde buffels spoedig zouden uitaterven en had hun daarom in het National Park een toevluchts oord gegeven. Het schynt evenwel, dat de hoofd opzichter van dit park niet over de noodige mid delen beschikt om te waken tegen de talryke wild dieven, die, op de grenzen van het park wonende, jacht op de buffels maken. Deze jacht is zeer loonend, daar men grof geld betaalt voor een buffelhuid of een buffelkop. Voor 2 jaar liepen er 200 buffels in het National Park en nu zyn er nog slechts 50, die aanhoudend door wilddieven vervolgd worden. Men denkt er nu aan, de dieren naar eene andere streek te vervoeren, waar zy werkeljjk beschermd zijn en zich, onder de natuurlijke levensvoorwaarden, kunnen voortplanten. Het National Zoological Park te Washington zou daarvoor de aangewezen plaats zjjn en men hoopt, dat de dieren daarheen zullen worden overgebracht, omdat men anders bevreesd is, dat de Amerikaansche buffdl totaal zal worden uitgeroeid. Eenige dagen geleden ontstond in een der orthodoxe kerken te Varna een vreeselijke paniek. Het schynt, dat een sluier van een vrouw door een waskaars, welke zij in haar hand droeg, in brand was geraakt. Hierop bAgon men te roepen Brand 1 Red jeHet gevolg was, dat een hevig gedrang ontstond, waarbij 21 vrouwen en kinderen werden dood gedrukt. Het feit, dat onlaags te Varna de Armenische school met den geesteljjke verbrand zjjn, had het publiek zoo angstig gemaakt, dat zulk een paniek ontstaan kon. De 23jarige echtgenoote van een handschoenen fabrikant, in een voorstad van Praag gevestigd, is dezer dagen een vreeselijk ongeluk overkomen. Op de wandeling ontdekte zij dat haar handschoenen gevlekt waren. Zy begaf zich naar huis en bestreek de vlekjes met benzine. Langs den spiegel gaande en ziende dat het gekroesde haar over haar voorhoofd een weinig in de war was, greep zij een spiritus- lamp, om er een friseer ijzer mede te verwarmen. By die beweging vatte de met benzine bestreken handschoen, waarmede haar hand bedekt was, vlam. Do ongelukkige, haar tegenwoordigheid van geest kwijt, raakte met den brandenden handschoen haar kleederen aan en stond in minder dan geen tijd in lichte laaie, een levende fakkel geljjk. Toen haar echtgenoot op het hulpgeschrei het vertrek binnen stormde en met veel moeite de vlammen had gebluscht, bood de arme vrouw, eenmaal om haar schoonheid bekend, een ontzettend schouwspel aan. Het gelaat was één brandwond, en evenzo0 de ooren, terwyl de handen tot op het been verbrand waren. De geneeahteren hebben dan ook alle hoop op behoud laten varen. Te Boston is dezer dagen een goestelyke, Karl Horst, met mej. Emilie Dilkenin het huweljjk getreden. De echtvereeniging werd ingezegend door de moeder der bruid, mevr. Martha Dilken, een der meest populaire ziel verzorgsters in d« Unie. (Vcid.) Bjj een proces wegens dierenmishandeling, dat dezer dagen te Londen voor den politierechter kwam, bleek uit de verklaringen der getuigen, dat jaarlijks wel 26,000 oude en bruikbare omnibuspaarden uit Londen naar Rotterdam en Antwerpen verscheept worden, om daar verwerkt" te worden tot »rund- vleesch ia blikjes" met Amerikaansche etiquetten. President Ki tiger heeft den volgenden briefont- vangen van lord Coventry, dd. 5 Maart: »Uw HoogEd. Gisteren kwam mjjn zoon, majoor Hon. C. J. Coventry, onder Go Is zegen hier aan. Hjj was gewond en verscheidene weken ia het hospitaal te

Goessche Courant | 1896 | | pagina 2