FEUILLETON. Door vreemden wil beheerscht. 84/i pet. rente zal worden uitgekeerd. De premie zal ■voor zeven tienden betaald worden door de werkgevers, voor twee tienden door de werklieden en voor één tiende door het «bureau de bienfaisance" van de ge meente, waar de verzekerde arbeider gedomicilieerd is. Het Boulangismus is in Frankrijk geheel uit. De Bou- langistische partij bestaat zelfs niet meer in naam. De bal ling van Jersey heeft het Boulangistische comité ontbon den en zijn aanhangers in de Kamer nog een twintig tal de vrijheid teruggegeven. Zij mogen zich thans aansluiten bij de groep, die het best met ieders persoon lijke inzichten overeenstemt. Boulanger troost zich, zooals hij beweert, met de gedachte, dat wat de ver kiezingen niet vermochten door den steeds voorwaarts- strevenden geest des tijds zal tot stand worden gebracht. Zijne denkbeelden zullen ongemerkt, zonder verdere propaganda, ingang vinden, en zoo zal hij tocb eenmaal overwinnaar worden Waarschijnlijk lang na zijn dood. Hij zal dat dan met meer groote hervormers gemeen hebben. Het Voorloopig Bewind in Brazilië heeft te strijden met ernstige onlusten te Porte Allegre, de hoofdstad der zuidelijkste provincie Rio Grande del Sul, welke zeer moeilijk te bereiken is voor een leger en ge makkelijk te verdedigen. De Gouverneur der provincie werd door de opstandelingen afgezet, maar hij weigerde zijn post te verlaten. Toen gaf de Regeering bevel, troepen naar Porte Allegre te zenden. Eerst stuitte deze maatregel af op den onwil der soldaten; later is er toch een leger derwaarts gszonden. Een telegram aan de limes uit Buenos-Ayres meldt, dat in en bij Porte Allegre heftig is gestreden en dat ten slotte de troepen der Voorloopige Regeering eene beslissende nederlaag hebben geleden en de Gouver neur werd afgezet. De geheele provincie Rio Grande del Sul is thans onafhankelijk van de centrale Regee ring, die allen invloed heeft verloren. De dictatuur van Fonseca wordt nog slechts geduldfeitelijk heerscht er anarchie, om den Gouverneur te steunen. Da troepen verbroederden zich na het gevecht met het volk. Gelengde Berichten. Het klokkenspel alhier, dat weldra zich weder zal doen hooren, zal bij het heel uur spelen «Glocken spiel" uit de Zaubeifloïe van W. A. Mozartbij het half uur: «Loreley" van Friedrich Silcher; kwartier vóór heel uur«Abschied" (So leb' dann wohl) van Wen- sel Muller en kwart na heel uur een Boheemsch lied. Heinkenszaud. Maandag jl. is tegen zekeren H. D. alhier door de rijkspolitie proces-verbaal opgemaakt wegens erge mishandeling van een trekdier (ezel), waarvan door eenige dierenvrienden, die zich het lot van het arme dier aantrokken, aan de politie was kennis gegeven. Maandag jl. zijn te 's-Heerenhoek, Borsele en Nieuwdorp de Telefoontoestellen geplaatst en werden er proeven genomen die uitstekend voldeden, zoodat verwacht kan worden, dat deze kantoren eerstdaags voor den publieken dienst zullen geopend worden. Hanswecrd. Gistermorgen werd op de sluis een schip, dat nog vrij veel gang had met een kabel van staaldraad vastgelegd. Da kabel sprorg en trof den tij man M. K. zoodanig aan den arm, dat deze geheel stuk was. Kats. Gisteravond had de heer M. v. d. B. alhier het ongeluk, van het veerhuis op een driewielskar komende, door een' schok er af te vallen en het lin kerbeen te breken. Dr. J. L. Hage van Kolijnsplaat, spoedig ter plaatse aanwezig, verleende de eerste ge neeskundige hulp. Kolijnsplaat. Deze gemeente is sedert eenigen tijd eene tweede haven rijk geworden aan den westelijken kuip van den Oud-Noord-Bwenlandpolder waar vroe ger de oesterputten lagen. In den tijd der suikerpeen kan deze Dieuwe haven goede diensten bewijzen. 6) Vervolg.) Op zekeren prachtigen dag in de maand Mei daalde de zon langzaam naar de toppen der begroeide heuvels en zij liet de vensters en de zinken daken van het slot Hohenwartburg haar gouden stralen weerkaatsen. Het nog groene koren in de vlakte werd door het avondlicht een weinig geel getint en de rivier slingerde zich als een zilveren band door het heerlijke landschap. Onder de lindeboomen vóór de veranda zat vorstin Sophie van Hohenwartburg in een gemakkelijken schom melstoel. Zij was even twintig jaar, in den vollen bloei van hare eigenaardige, op het eerste gezicht minder verblindende dan wel aantrekkelijke en boeiende schoonheid. Hare gestalte was slank en buigzaam en deed door hare zachte lijnen donken aan de teedere, liefelijke vormen van het Iodo-Germaansche rashare trekken waren fijn besneden, hare gelaatskleur was teeder, bijna doorschijnend bleek, zonder lijdend te schijnen; het donkerbruine, zacht golvende haar om gaf in eenvoudiger, maar netten tooi haar voorhoofd; hare groote oogen van onbestemde kleur keken na denkend, soms schuw en vragend van onder de lange wimpers. De vorstin droeg een hoogst eenvoudig kleed van lichtgrijze wollen stof en hield in hare blanke handen een tapisserie-werk, dat het nog niet voltooide wapen van het vorstenhuis te 2ien gaf, omgeven door een krans van rozen en viooltjes en naast haar stond op een tafeltje een glazen schotel met geurende bloemen. Het handwerkje, waarmede de vorstin zich onledig hield, vorderde echter niet veel, want elk oogenblik liet zij de handen in den schoot vallen om met vroolijk gelaat en een gelukkig lachje te kijken naar een groepje, niet ver van haar verwijderd, dat inderdaad wel waard was den arbeid een oogeDblik te staken. Onder den naasibijzijnden lindeboom namelijk zat op een stoeltje een aardig lief knaapj* van ruim een jaar, dat er voor zijn leeftijd zeer sterk en gezond Terwijl zich Maandagavond jl. boven Biezelinge eene onweersbui ontlastte, ontstond daar brand in de schuur van den landbouwer J. Blok. In zeer korten tijd stond het geheele gebouw in lichte laaie, maar toch gelukte het nog aan A. de Waard daaruit een varken te redden; doch te vergeefs poogde hij ook twee koeien en een kalf, welke in 't brandende pand waren, daaruit te verwijderen. Deze dieren kwamen in de vlammen om. Ook het woonhms van den heer B. vatte vuur; en aanvankekelijk bestond er groot ge vaar, dat het evenals de schuur zou afbranden maar dit werd toch door goed aangewende maatregelen der brandweer voorkomen. De schuur was tegen brand schade verzekerd. Zaterdagnamiddag gingen te Franeker 3 knapen van 10 a 11 jaren zonder verlof hunner ouders baden. Twee vprdwenen terstond in de diepe Schalsumervaart. Op het hulpgeschreeuw van den derde, die nog op den wal stond, kwam iemand ijlings toeschieten, en het ge lukte dezen vrij spoedig de drenkelingen op het droge te brengen, maar de laatste dien hij ophaalde, het lOjarig zoontje eener weduwe, was reeds dood. De oudstrijder van Waterloo, Willem Wubbe te Leiden, is overleden. Hij bereikte den zeldzaam hoogen ouderdom van 96 jaren. Hij heeft den veldtocht mee gemaakt op 18 Juni 1815 bij Waterloo en Mont St.- Jean. Heel wat gevaren heeft hij daar doorstaan. Bij Waterloo b. v. werd het paard, dat hij bereed, in het heetst van het gevecht onder hem doodgeschoten. Nabij Noordbarge is een dennenbosch van on geveer 1.75 H. A. vernield door een brand, waarvan de oorzaak niet bekend is. Zaterdagmorgen zijn te Roermond, ten nadeele van den koopman J. E, ruim 1000 uit een gesloten kast ontvreemd. De dader is te Dusseldorf aangehouden. Maandagochtend kwam de stoomtram, die onge veer half negen van Keppel naar Deutichem vertrekt, in botsing met een voertuig, doordat het paard schrikte en dientengevolge den wagen achteruit tegen de tram aandreef. Hoewel alle moeite werd aangewend om de tram tijdig te doen stoppen, geraakte een wiel van den wagen beklemd tusschen twee goederenwagens en werd een eindweegs meegesleurd, waardoor het paard achterover viel en met de voorpooten in een passagiers wagen terecht kwam. Het voertuig werd geheel ver pletterd het paard, dat met den kop tegen het bo venste gedeelte van den passagierswagen te land kwam, viel bewusteloos neder, en zal waarschijnlijk aan de gevolgen bezwijken. De passagiers der tram kwamen met den schrik vrij. Te Appelscha hielden Zaterdagavond de besturen der socialistische werkliedenvereeniging en der vrouwen vereniging een bijeenkomst in bun gewoon vergader lokaal, waartoe o >k de verveners uitgenoodigd waren, van welke echter geen verscheen. Deze houden zich aan het contract m^t de arbeiders aangegaan en door dezen onderteekend, en laten 2ich hoegenaamd niet met de bijeenkomsten der strikers in. De beide be sturen besloten eeDstemmiDg het werk niet te her vatten, bleven bij hun eisch van 1 meer loon voor het drogen van een dagwerk turf en ramen het be sluit der verveners op Maandagavond nog eens tot een vergadertng uit te noodigen, om zoo mogelijk algemeen accoord te treffan. Vele arbeiders hebben met hun bazen afgerekend andere strikers wilden dit niet, wijl de vervener van het verdiende loon de schulden aftrok door hen in zijn winkel gemaakt, dat volgens het oordeel der ar beiders in strijd was met het contract. Sommige verveners hebben kenbaar gemaakt, dat in hun winkels aan arbeiders niet meer zal geborgd worden. Het laden der schepen gaat goed vele zijn geladen ver trokken. Zij werden meestal door de schippers-zelven geladen, geholpen door boerenarbeiders en enkele goed gezinde veenwerkers. Tal van schepen komen opvaren om bevracht te wordenslpchts enkele zijn ledig vertrokken. uitzag. Zijr.o blauwe oogen herinnerden door opslag en uitdrukking aan de moeder, terwijl het dikke haar het kleine hoofdje met goudblonde krullen bedekte. Hat kind had een wit kleedje aan met een blauwe ceintuur en het was druk bezig met een pop, die een soldaat voorstelde en met een ruikertje bloemen, dat een meisje van den leeftijd der vorstin met een vriende lijk open gelaat hem voorhield. Blijkbaar waren pop en bloemen voor den knaap slechts geschikte voor werpen om de vernielzucht bot te vieren, die in de eerste levensjaren van een mensch zich zoo krachtig weet te doen gelden. De kleine wierp de bloemen dooreen, rukte er de kelkjes af en gaf door een vroolijken kreet van zijne vreugde over dit vernielingswerk blijk. Het lieve, jonge, meisje met bare helder witte schort, en het met bloemen spelende kind vormden inderdaad een liefelijke groep, die zeker voor het oog der moeder bijzonder aantrekkelijk moest zijn, want de vorstin wendde nauwelijks bare blikken er van af. De kleine graaf Kurt von Montau, de stamhouder van Hohenwartburg, keerde voor een oogenblik zijne aandacht van de bloemen af en hield zich stil en ijverig met zijn pop bezig. Eensklaps deed bij een luiden juichkreet hooren. Het was hem gelukt een knoop van de uniform van den soldaat los te rukken en hij wierp die lachend en kraaiend van plezier ver van zich. De vorstin, die dit spelletje gevolgd had, lachte bijna even luid en hartelijk als de kleine en de kindermeid scheen trotsch op het bewijs van kracht, dat het kind geleverd bad. Niettemin hief zij dreigend den vinger op en reide: «Maar, Kurt, dat moogt ge niet doeü. Gij hebt den armen soldaat een knoop afge trokken hij zal straks gestraft worden als hij in zulk een uniform zich voor papa moet vertoonen." De kleine keek haar verbaasd en met die half schuwe overmoedigheid aan, waarmede kinderen gewoon zijn eene bestraffing op te nemeD, waarvan zij het gewicht in twijfel trekken. Het lachen der vorstin leidde hem spoedig af en nu slingerde bij het soldaatje zelf ver van zich, strekte de armpjes uit en beproefde van zijn stoeltje op te staan, terwijl hij duidelijk met zijn helder stemmetje «mama! mama!'' riep. De meid hielp hem uit zijn stoel en steunde hem, Een der leiders dezer «strike" heeft per week/3Ó a 45 schade, een loon, dat hij met zijn zoons met het turfgraven verdiende. Vele arbeiders wier vrouwen geen turf drogen zoo dat zij niets met de werkstaking te maken hebben willen gaarne den arbeid hervattan doch durven dit niet of willen zich niet verzetten tegen de besluiten van den socialistenbond. De woordvoerder van Emmenes is weer naar den Haag vertrokken. Een feit is het, dat de meeste werkstakers met vuurwapenen gewapend zijn. De militairen en rijksveldwachters doorkruisen dagelijks de venen, de brigade maréchaussée vertoeft in het dorp. De burgemeester is eiken dag in de veenderij aanwezig. Vele strikers maken zich tot ver trek gereed. De schade is groot; de schoone, lange dagen gaan met niets doen voorbij. 120 arbeiders uit Smilde zijn Maandag begonnen omstreeks 80 schepen te laden. Er is een sterke militaire macht in de veenderij. Smilderarbeiders hebben nu ook het turfgraven hervat voor de verveners van Appelscha. Nader meldt men omtrent bovenbedoelde vergade ring De vergadering werd uitgeschreven door de besturen der werkliedenvereeniging «Eendracht" en der vrouwen- vereenigiDg, waarbij verveners werden uitgenoodigd. Tegen dien tijd kwamen genoemde besturen in het bepaalde lokaal, doch geen enkele vervener verscheen. Beide besturen hebben besloten vol te houden. Dinsdag werd eene vergadering van de vrouwen en later eene bijeenkomst van de mannen gehouden. De vrouwen besloten de werkstaking vol te houden. De socialist Emmenes voerde weder het woord. Er is meer volk aan den arbeid in de veenderijsommigen zijn aan het turfgraven. De witporseleinen isolatoren aan de telegraaf palen hebben vooral te lijden van de vernielzucht der jeugd. Men heeft toen op straatwegen ijzeren klok- vormige isolatoren iDgevoerd, hierdoor werd echter de isolatie der geleidingen geschaad. De Belgische tele- graafadministratie heeft nu de witporseleinen isolatoren een grijsbruine tint gegeven, gelijk aan da kleur der palen, waardoor zij minder in het oog liepen. Men heeft geconstateerd, dat daardoor 50 pet. minder isola toren beschadigd werden. Nabij het station NulandGtffen is een wach tersvrouw door den voorbijsnellenden personentrein aangereden en zwaar aan de borst gekneusd. De trein stopte onmiddellijk na het ongeval, en nam de vrouw naar Oss mede, waar zij in het gasthuis werd opge nomen. Haar toestand moet vrij ernstig zijn. Te Amsterdam moest een twaalfjarige knaap Zaterdag zijn onvoorzichtigheid zwaar betalen. Op weg naar school sprong hij op een tramwagen en liet zich, toen hij den conducteur zag naderen, er af glijden, viel en geraakte onder een van den tegenovergestelden komenden tram. Toen de wagen stilstond en de knaap er onder van daan was gehaald, was hij reeds dood. Aan boord van de Japansche stoomboot «Seitz Marie" had op de reis van Japan naar Corea een ontploffing plaats. De boot werd geheol vernield en 25 personen verloren het leven. Twee Turksche dokters worden door Bismarcks lijfarts prof. Schweninger onderwezen ïu zijn ontvet- tingsmethode. De Groote Heer te Konstantinopel had Schweninger verzocht hem te behandelen, maar de dokter antwoordde dat hij Duitschland niet kon ver laten. Dezer dagen stortte in een fort bij Namen het gewelf boven een regenbak in, hetgeen een aantal menschen het l(vn kostte. Het onheil werd veroor zaakt door zware wagens met materiaal, welke op rails over den regenbak liepen. Een der werklieden nu was er in geslaagd zich aan de rails vast te grij pen on zoo den doodelijken val te verhoeden. Voor dat bij naar boven kon klimmen rolden echter ette- voorover gebogen, onder de armen, terwijl hij zwaaiende, maar toch met flnke stappen over het zachte kiezel zand naar zijne moeder waggelde. De vorstin richtte zich half op en strekte hem hare armen tegemoet. «Daar komt hij 1 daar komt hij 1" nep de meid, zorgende dat het kind niet te haastig liep. Weldra was de korte afstand afgelegd en de vorstin hief haar zoon op den schoot en zoende hem hartelijk. Een oogenblik liet de kleine zich dit welgevallen, maar toen wrong hij zich los, greep naar de bloemen op de tafel om daarmede zijn spel voort te zetten en ze naar alle kanten rond te strooien. «Wat ben ik toch gelukkig riep de vorstin, terwijl ze den blik, die door vreugdetranen verduisterd werd, omhoog richtte. Het kindermeisje vouwde de handen en zeide op hartelijken toon, die van volle toewijding getuigde «God zegene u en doe u gelukkig blijven, u en den vorst en den jongen graaf. Och, och", vervolgde zij op den toon van eene oude getrouwe, die hare mees teres nader staat dan anderen en zich daarom wat vrijer mag uiten, «ik herinner mij nog levendig, hoe de vorst hij was toen nog graaf Montau voor het eerst bij ons op Neuburg kwam bij mijnheer uw vader, graaf Kronstein, en hoe u, gravin vorstin wil ik zeggen des avonds bij het ontkleeden zeide: «wat is die graaf Montau een vertelend mensch De vorstin lachte, maar het meisje vervolgde: «Het was ook zoo, de graaf was wat koel en teruggetrokken en hij scheen zich weinig om de dames te bekomme ren maar ik zag toch dadelijk, dat mijne meesteres het niet zoo erg meende, want ze begon altijd weder over den vervelenden graaf en als hij dan telkens en telkens terugkwam, dan ging ze wat gaarne met hem in het park wandelen, hoe langer hoe liever, en dan moet het gesprek wel niet zoo erg vervelend geweest zijn, want ze kwamen telkens beiden zoo opgewonden* terug en keken elkander zoo erg lief aan, dat, toen eindelijk de verloving bekend werd, die voor mij geen nieuwtje meer was, wezenlijk niet." «Gij hebt dus een beetje voor spion gespeeld, Betty", zeide de vorstin, hartelijk lachende, half om de her inneringen, die het gesnap der meid bij haar wakker riep, half om den ijver, waarmede de kleine graaf de lijke wagens aan en bij zag het oogenblik aankomen, waarop hij zich zou moeten laten vallen of hem de vingers zouden verbrijzeld worden. Het angstzweet brak hem uit. Daar hoorde hij een luid rumoer en een oogenblik later werd alles stil. Hij werkte zich in allerijl omhoog en zag, dat de wagens nog even bij tijds van het spoor waren geloopen. Half schreiend van ontroering verhaalde hij zijnen toegeschoten kamera den hoe hij behouden bleef. Menigeen heeft zich het hoofd gebroken wat Stanley wel zou gaan doen, nu hij in de beschaafde wereld terug is gekeerd. Het schijnt dat hij zal gaan trouwen met miss Dorotby Tennant, wel bekend in de Londensche kringen. Zij heeft zich bezig gehouden met de kinderen uir de sloppen van Oost-Londen en in het English Illustrated Magazine eenige aardige schetsjes van haar ondervindingen gegeven. Ock als schilderes heeft zij naam. In het begin van Juli zal het huwelijk waarschijnlijk gesloten worden. Een Engelsch methodist-zendeling in Japan, met name M. Large, is door een zevental gemaskerde Ja panners den 7 dezer in zijn eigen huis te Tokio ver moord geworden. Zijne echtgenoote werd schandelijk mishandeld, verscheidene vingers werden haar afge sneden, en de heer Large werd op dertien verschil lende plaatsen gestoken, zoodat de dood zoo goed als plotseling was. De moordenaars verdwenen, nadat zij het een en ander geroofd hadden, maar een hunner werd later gevat. Te Dover is eene steenkolenlaag ontdekt, op dezelfde diepte als te Calais. Er zou dus, onder het Kanaal door, eene steenkoollaag bestaan, die de lagen van Fransch en Belgisch Vlaanderen verbindt met die van Somersetshire in Engeland. Reeds in 1826 werden die lagen vermoed. Omtrent een vreeselijk ongeluk bij Ratibor worden de volgende bijzonderheden gemeld. Van de naburige dorpen waren op Hemelvaartsdag een aantal jonge meisjes van 12 tot 14 jareD, die van de ker kelijke communie kwameD, bij Slawikau aan den oever van de Oder verzameld om zich te laten overzetten. De voerman gebruikte een klein vaartuig. Zij waren echter bijna over, toen op een twintigtal schreden van den oever de boot omsloeg. Een volwassen vrouw, moeder van zes jonge kinderen, en 46 meisjes raakten te water. Men hoorde een vreeselijk gegil en toen niets meer. De veerman redde zich zwemmende. Zes kinderen werden levend onder het vaartuig van daan gehaald. De anderen verdronken onder het oog harer op den anderen oever staande ouders en van de andere kerkgangers. Er zijn tot dusver nog pas elt lijken gevonden. Garuimen tijd geleden werd een gruwelijke moord in een onbewoond huis te West-Ham op een jong meisje gepleegd. Da dader is nog steeds onbekend en de sleutels van het huis waren nog 6teeds zoek. Nu is het huis evenwel verhuurd en bewoond. Een paar dagen geleden schrikte de meid, doofdat zij in den nacht iemand hoorde loopen. Gisternacht hoorde men weder leven bij het vlieringraam. Des middags stelde men een onderzoek in en nu bleek het dat verscheiden baksteenen verwijderd waren uit den muur, die den zolder afscheidt van het aangelegen huis, dat onbe woond is. Een stuk bordpapier stak door de opening, waaraan de sleutels bevestigd bleken te zijn, die zoo lang vermist waren. Laatste 8n telegraphlsche berichten. Middelburg. Iu de heden gehouden zitting van den gemeenteraad 2ijn o. a. vastgesteldde rekening der dienstdoende schutterij in ontvang en uitgaaf op 3173,81 de rekening der plaatselijke gezondheids commissie in ontvang en uitgaaf op 78,92de rekening der gemeente-gasfabriek in ontvang op 68286.55, 2 in uitgaaf op 49176,73, goed slot 19109 82^2, alles over 1889. bloemen door elkander wierp. «Voor spion gespeeld", riep het meisje, «dat was volstrekt niet noodig 1 Ik kende mijne meesteres genoeg, om in haar blik te kunnen lezen wat er in haar omging. Wij zijn immers samen opgegroeid en ik had maar éene vrees, dat ik u zou moeten verlaten. Wat was ik blij, toen ik met u hierheen mocht gaan om bij de vorstin kamenier te worden, zooals ik vóór dien tijd bij de gravin was geweest. En het was maar goed ook, want iD dit groote huis mocht mijne meesteres onder al die bedienden wel eene vertrouwde hebben, die alles ziet en niets verzwijgt van wat ze ziet en hoort." «Ja, ja", zeide de vorstin «het was ook goed en ik ben ook zeer blij, dat ik u bij mij heb. Het is zoo prettig iemand in zijne omgeving te hebben, die men zoo volkomen vertrouwen kan. En dat kan ik u immers geheel en al I" «De goede God, die in mijn hart kan lezen, ziet, dat daarin slechts trouw, aanhankelijkheid en liefde voor mijne meesteres gevonden worden", sprak het meisje, terwijl zij de hand der vorstin kuste. «Gij hebt u dan ook maar dadelijk meester gemaakt van de opvoeding en de zorg over mijn kleinen Kurt", zeide de gravin lachend, «zoodat hij haast meer van u houdt, dan van zijne eigene moedermaar, dat zeg ik u, dat zal niet lang meer duren. Zoodra hij een jaar twee, drie is, heeft de vorst gezegd, moet hij onder mannelijke leiding komen en dan moet de onde Rein- hold uwe taak overnemen". «Dat zullen wij dan wel zien 1" riep Batty. «De vorst heeft natuurlijk te bevelen, maar zulk een wreed bevel zal toch wel niet uitgevaardigd worden. Da oude Reiuhold kan een goed kamerdienaar voor den vorst zijn, maar met den jongen graaf zal hij zoo gemak kelijk niet kunnen omgaan en de kleine Kurt zal wel zoolang pruttelen tot men hem zijn Betty teruggeeft". «Neen, neen", zeide de vorstin, «mijn man heeft het bepaald gezegd en dan gebeurt het ook". Zij leunde weder achterover in haar stoel en liet bet kind op haar schoot op en neder dansen. Het kind juichte van plezier en Betty keek met stralenden blik naar de schoone en gelukkige jonge moeder. (Wordt vervolgd

Goessche Courant | 1890 | | pagina 2