BEHANGSELPAPIEREN Tegen den slepersknecht A. T. te Middelburg, die in Dec. met zijn wagen op een brug aldaar een man overreed, met het ongelukkig gevolg, dat de over reden# schier onmiddellijk daarna bezweek, werd des wege een gevangenisstraf van 3 maanden geëischt. Buitenlandse!) Overzicht Woensdag heeft Bismarck officiëel afscheid genomen van den Duitschen Keizer. Op zijn tocht naar en van hit keizerlijk paleis vielen hem stormachtige ovaties van de zijde van het publiek ten deel. De correspondent te Berlijn van de N. B. Ct. seint daaromtrent het volgende Woensdagmorgen te omstreeks half elf uren heeft Bismarck zich naar het keizerlijk paleis begeven, om persoonlijk van den Keizer afscheid te nemen. Zoowel voor zijn paleis in de Wïlheïmstrasse als op dtn w g Unter den Linden tot aan het keizerlijk paleis, stond eene talrijke menigte, die den voorbijrijdenden kanselier begroette met blijken van eerbiedige hoogachting. Bis marck droeg de historische witte-kurassiers uniform met den breeden gelen band der orde van den Zwarten Adelaar. Hij zag er zeer opgewekt uit, en beantwoordde, door het geopende portierraam, alle groeten ten vriende lijkste. Verscheiden dames wierpen hem bloemen toe. Eenige minuten na den kanselier kwam de Keizer, die een wandelrit gemaakt had, in het paleis aan. Keizer «u kanselier hadden daarop een onderhoud dat onge veer een uur duurde, waarna Bismarck ook van de Keizerin afscheid nam. Intusschen had zich, bij bet heerlijkste voorjaarsweder, een® groote menscbenmassa verzameld voor het paleis, die met de grootste span ning het terugkeeren van den kanselier verbeidde. Toen Bismarck tegen twaalven weder verscheen, weerklonk een daverend hoezee-geroep door de lucht. De eenvou dige equipage van den kanselier werd letterlijk bestormd; de menigte wierp zich haast tusschen de paarden, zwaaiend met hoeden en zakdoeken, en tot op de treden van het rijtuig klimmend. Voor het in de buurt gelegen zoogeD. Nederlandsche paleis, waar thans de groothertog van Baden woont, hield Bismarck's rijtuig plotseling stil. Bismarck stapte er uit, om den groothertog een afscheidsbezoek te brengen. Op dat zelfde oogenblik stond hij door de gansche menigte omringd. De politie agenten, alles wat maar in den weg stond, werden op zij gedrongen, en midden in den, onophoudelijk Hoch Hoch jubelenden drom, moest Bismarck tred voor tred zich vooruit duwen. Ten slotte kon bij de hand ter nauwernood meer aan de militaire muts brergen om t® groeten. Dames wierpen hem bare bloemruikers toe, of trachtten hem hare rozen op te dringeD. Uit de menigte werd geroepennde paarden uit spannen", waarop de bedienden van den prins zoo gauw mogelijk zorgden het rijtuig in de naburige toegangs poort van het paleis van Keizerin-F;iedrich te trekken, en de ijzeren deuren te sluiten. De ovatiën waren van buitengemesn hartelijken aard. Het sprong in bet oog hoe friscb en flink Bismarck was. Hij sprong vlug nit het rijtuig, 6n was in alle zijne bewegingen zoo lenig als hij in de laatste jaren zelden gezien werd. Eene hooggestemde menigte, bestaande uit leden van allerlei leeftijd en stand: arbeiders, burgers, aanzien lijken, alsook voorname dames en vrouwen uit het volk, dreigden in hunne opgewondenheid Bismarck op zijüe groote kurassierslaarzen te trapper, zijn® uniform van bet lichaam te scheuren en hem zelfs plat te drukken. Een burgerman schreeuwde als razend»Tot weder- ziens, doorluchtige prins, tot wederziensHonderden liepen hijgende achter het rijtuig en trachtten door het opene portier hem de hand te drukken, enz. Aan de berichten ontleen ik nog, dat er reeds dadelijk na Bismarck's vertrek uit het kasteel, in de onmiddellijke nabijheid daarvan, op de groote paleisbrug, dezelfde stormachtige manifestaties plaats hadden. De paarden van Bismarck's rijtuig schenen wegens het oorverdoo- vende gejubel schichtig te zullen worden. Het rijtuig moest op de brug stilhouden en Bismarck nitstappen. Op staanden voet was hij door eene saamgepakte menigte omringd en moest hij met de omstanders tallooze malen een handdruk wisselen; onder daverende jubel kreten werden hem frisscbe bloemen uitgereiktbij ging toen met de woorden»Neen, dat mag niet gebeuren", persoonlijk tegen, dat da paarden voor het rijtivg afgespannen werden. Graaf Herbert Bismarck heeft zijn ontslag gekregen. Als zijn opvolger wordt genoemd baron Von Marscball, vertegenwoordiger van Baden in don Bondsraad, van wiens politieke talenten en diplomatieke ondervinding weinig bekend is, zoodat zijne benoeming het bewijs zou zijn, dat de Keizer zelf de leiding der bniten- landsche zaken in handen houden wil. De Dnitsche Keizer schijnt van plan, zoo spoedig mogelijk met zijne bondgenooten den Keizer van Oos tenrijk ea den Koning van Italië een onderhoud te willen bewerken, teneinde hen in te lichten omtrent de redenen van Bismarck's aftreden en hun den nieuwen Rijkskanselier voor te stellen. De internationale arbeids conferentie is met haren arbeid zoo ver gevorderd, dat h«den de laatste zitting van de volle commissie is gehouden, ter afdoening van eenige nog onbeslist gebleven vraagstukken. Het slot- protocol zou heden ondsrteekend worden. Hot geeft een overzicht van de uitkomsten der beraadslagingen van de commissiehet zal voor de verschillende Re geeringen den grondslag opleveren voor verdere weder- zijdsche onderhandelingen over de wijze, waarop de door de conferentie genomen beslinten door wettelijke voorschriften in toepassing kunnen worden gebracht. D® Kamer van afgevaardigden in Spanje heeft de wet tot iovoering van het algemeen stemrecht aan genomen. Gemengde Berichten. Gistermiddag had een zoontje van P. B. het ongeluk door struikelen in de Kade alhier te vallen. D» Labeur, het groot gevaar ziende, waarin het kind ver keerde, sprong ijlings te water, wist het al zwemmende t® bereiken en het behonden op het droge te brengen. Naar man ons mededeelt sterven verscheidene Noord-Hollandsche kalveren, die in den laatsteu tijd nogal in deze streken zijn ingevoerd. Men schrijft dit toa aan het verschillend g;halte der melk. Te VHeerenhoek was Donderdag de telefoonlijn reeds in zoover gereed dat de palen zijn gesteld en de draad is gespannen van af het telefoonkantoor naar Heinkenszand. De werkzaamheden worden derhalve met spoed uitgevoerd. Bij den landbouwer J. Van Iwaarden te Krui- niogen heeft een schaap niet minder dan 5 lammeren gegeven, en bij een inwoner van Oudelande heeft een hen met goed gevolg veertien kipeieren uitgebroed. Kolijnsplaat. Met het voorjaar schijnt de lust tot land verhuizen hier weer te ontwakeD. In het begin der volgende maand zullen 4 huisgezinnen, samen 13 personen tellende, deze gemeente verlaten, om hun geluk in de Nieuwe Wereld te gaan beproeven. Iergebe. Naar men zegt zou door ean paar werk gevers overeengekomen ïijn om geen voorstanders vao het Htilshger meer in hun werk te nemen. Wij be twijfelen of dit de rechte manier is om dat Leger te bestrijden, Ierseke. Dinsdagavond merkte een landbouwer, die uit de stad huiswaarts keerde, dat zijn paard kreupel was. Den volgenden morgen werd bet dood in den stal gevonden. Het was waarschijnlijk aan het vuur bezweken. Men meldt uit Bath Gistermiddag éen uur werd door J. Vermeulen, bevarende de tjalk Vertrouwen," de noodvlag ge- heschen, waarop het stoomschip »De Argus," van de jacht en visscherij en de commiezen te water te Bath zich naar boord hebben begeven, waar zij vernamen dat er veel water in het schip was. Na het water zooveel mogelijk uitgeschept te hebben, is het mogen gelukken de tjalk behouden in de haven alhier te brengen. 2ij was geladen met steen, komende van Antwerpen en bestemd naar Delft. Breskeng. Woensdag 11. is door de politie alhier gevankelijk naar Middelburg overgebracht zekeren D., slachter van beroep, die van zijn eenen buurman een slijpsteen ontvreemdde en verdacht wordt, bij den anderen, een graanhandelaar, verscheidene diefstallen van graan «n meel gepleegd te hebben. De Singer-Maatschappij van New-York alom bekend als eigenaresse van de grootste en van ouds, meest gerenommeerde Daaimachinenfabrieken der wereld heeft al weder eene volgens een geheel nieuw systeem gebouwde Familie-Naaimachine in den handel gebracht, en oogst er mede het dan ook ruimschoots verdiende succes. Deze nieuwe machine is zoo practisch in elkaar gezet, dat ze met recht een model van een voud grnoemd mag worden, en dientengevolge natuurlijk ook grootere duurzaamheid belooft en minder gemak kelijk aan storingen zal zijn onderworpen dan meer gecompliceerd gebouwde machines van vroegere uit vindingen. De positie van de naald wordt bij deze nieuwe machine door de machine zelf geregeld, zoo, dat het onmogelijk is een naald verkeerd in te zetten: iets wat, zooals onze dames weten, tot nog toe zoo vaak gebeurde, en tengevolge had, dat ook de beste machine slordig werk moest leveren. Het schuitje der nieuwe machine is niet meer van gaaijes voorzien, want het lastige iarijgen van den draad is afgeschaft en heeft eene vibreerende beweging, zoomede een ron den vorm, opdat naaldbrcken niet meer voorkomen kan. Buitendien werkt de machine bijna onhoorbaar, want de levenmakende kamraderen zijn vervangen door toepassing van eene as. Hier ter stede bevindt zicb het depot der Singer-Maatschappij, zooals bekend is, uitsluitend bij mej. de wed. Faberij de Jonge. Iemand, die kippen houdt, had opgemerkt dat een zijner dieren wel pogingen deed om voeder te gebruiken maar het opgepikte telkens liet vallen. Nadat dit negen dagen geduurd had, meende de eige- Daar goed te doen het dier to dooden, doch op raad van een buurman onderzocht hij den bek der kip en vond daarin een schelp, die haar het slikken onmogelijk maakte. De schelp kon met eenige moeite verwijderd worden en de kip onderging de operatie zonder *enig letsel te lijden. Zij weerde zich dapper om de door het gedwongen vasten geleden schade weer in te halen en zij bekwam zeer spoedig. Een treurig feit had Dinsdagmorgen plaats op de fabriek der machinale houtbewerking van den heer Van der Lee, te Wenum, onder Apeldoorn. Twee ge huwde personeD, J S. en P. B. genaamd, kregen ruzie. Van ruzie kwam het tot eene kloppartij. J. S. giDg naar het kantoor en klaagde over P. B., tevens te kennen gevende, dat hij dar politie van het voor gevallene kennis wilde geven. De heer V. d. Lee ontraadde hem dit, en J. S. ging weer naar de werkplaats terug. D»ar gekomen, grijpt hij een beitel en brengt ®r P. B. op het onverwachts een steek mede in den buik toe, zoodat deze nedervalt Dr. D., uit Vaassen, in der haast ontboden, onder zocht de woade, doch gaf wainig hoop, zoodat men aan het behoud van het leven van P. B. twijfelt. Deza is pas kort gehuwd, terwijl de dader drie kin deren heeft. De dader stelde zich ter beschikking van de politie te Apeldoorn, welke hem voorloopig in bewaring stelde. Als een bewijs hoe lang een kip zonder voedsel blijven kan, diene, dat een kip van een landbouwer te 's-Gravemoer met het dorschen in de maand Januari onder het stroo is geraakt en daaruit dezer dagen bezwijmd maar nog levend te voorschijn kwam. Thans is zij weer de onde. Om zwarte aalbessenstruiken veel groeikracht te verschaffen, zelfs als ze oud zijn, wordt aanbevolen altijd met jong hout te werken en de loten op den wortel af te snijden als zij 3 of 4 jaar oud zijn. Proefnemers, die op deze wijze hun struiken behan delden, krijgen veel vruchten en zware bessen van struiken, welke reeds 20 jaar ond zijn, welken ouder dom natuurlijk alleen de wortel bereikt heeft. <R. N.) Te Horst zijn de landbouwer L^mmon, diens vrouw en zoon door hun eigen karnhond aangevallen en alle drie zoodanig verwond, dat zij het bed moeten hou ien. Het dier, verdacht van hondsdolheid, is daarna afgemaakt. De Rijksveearts zal het lijk onderzoeken. Ook te Heusden en Duasen zijn twee personen en t een groot aantal honden door een aan razernij lijdend hondje gebeten. Het is nog niet gelukt het dier af te maken. De gebeten personen lieten de wonden uitbranden en de gebeten honden, waaronder pracht exemplaren, werden afgemaakt. LI, Maandag hebben drie Pruisen vreeselijk huis gehouden bij den herbergier en winkelier L., te Holset, gemeente Vaals. Terwijl een hunner voorgaf iets te willen koopen en met de vrouw, die alleen in huis was, naar den winkel ging, slopen de twee anderen de trap op naar de slaapkamer, braken daar een kastje open en stalen daaruit 100 mark, 30 francs, 1 muntbiljet van 10 en vele gouden voorwerpen. Toen de vrouw het gedruisch hoorde, liep zij den winkel uit en onmiddellijk de trap op. Dit kwam haar echter duur te staan. Men pakte haar beet en poogde haar een prop in den mond te duwen toen de dieven daarin niet slaagden, sloeg men haar met een breekijzer op het hoofd, zoodat zij bewusteloos ter aarde zonk en bovendien gevaarlijk gekwetst werd. De buren waren intusschen opmerkzaam geworden, dat er iets buitengewoon* in de herberg van L gaande was. De heer B. snelde het eerst ter hulp doch hij kreeg een messteek in den nekeen tweede persoon ontving twee steken in het been. Ondertusschen kozen de booswichten het hazenpad, doch worden achtervolgd, zoodat zekere Claasen, kleermaker uit Aken, spoedig aan onze maréchaussées kon worden overgeleverd. De juffrouw in het melkhuisje op den Nieuwen- dijk te Amsterdam was druk bezig met haar kopjes en glazen te vullen, toen zij eensklaps werd opge schrikt door een dof klinkende, zware basstem (in het dagelijk8ch leven ^grogstem" genoemd) die een broodje met kaas en een glas melk bestelde. ïAIs je blieft, mijnheerantwoordde de juffrouw werktuigelijk, de hand uitstrekkend naar de stolp, waaronder de broodjes zich lagen te koesteren in het lieve voorjaarszonnetje. »Als je blieft, mijnheerI" en beladen met den zwaren Jast van cacao'* levens-elixer in gezelschap van een mollig kaasbroodje, begon zij haar uitdeeling. »Een broodje met kaas, mijnheer F' spreekt de melkDymph, bet tafeltje van den heer naderend. Bedeesd als zij was, had zij de oogen neergeslagen, maar de vrouwelijke nieuwsgierigheid is groot, en aldus waagde zij even den blik op te slaan naar den bezoeker» Tegelijk voer haar een koude rilling door de leden en sidderde zij, als had de influenza haar te pakkeD. De heer met zijn basstem bleek te zijn een dame! De juffrouw vloog achter haar buffet terug en waagde het niet den man-vrouw aan te zien. En toen hij den naasten weg vroeg naar de Rosmai ijnstecg, antwoordde zij klappertandend. De patroon komt thuis on verneemt wat er voor gevallen is. Allerlei ijselijke denkbeelden dooikraisen zijn brein. Den vovigen avond had hij van Jack the Ripper gelezen en van de jongste misdaad in Petersburg. IJlings spoedt hij zich naar de politie en deelt alles mede. Een rechercheur zal in 2ijn melkhuis de wacht houden, en op den loer zitten of de vermonde kerel zich wellicht vertoont. Den volgenden middag, de klok sloeg juist kwartier over tweeën, slaakte de juffrouw achter het buffet een kreet. Daar wandelde »hij" kalm, ruslig voorbij. Ja, hij was 't wel met zijne grijze japon, en blauw hoedje met een veer De rechercheur grijpt moedig zijn wandelstaf en volgt den vermomde op den voet. Tot aan den Haarlemmerdijk loopt het tweetal ongemerkt achter elkaar. Plotseling boudt de geheim zinnige voor een comestibles-magazijn stil en treedt binnen. De rechercheur natuurlijk ook. En op het oogenblik dat de bastem naar zeen potje mosterd" vroeg, legde de man der wet zijne zware hand op den schouder van zijn arrestant. Er was echter een zmaar" bij. De ijverige recher cheur bad geen dienaren bij zich, en aldus werd de winkelier op den Haarlemmerdijk voor een kwartiertje tot onbezoldigd rijksveldwachter gepromoveerd, speciaal met het doel om den misdadiger" te bewaken. Edoch, niet ieder gevoelt zich geroepen de taak der politie te allen tijde te steunen. De brave comestibles- magazijn-houder vertrouwde het zaakje niet en laat, in afwezigheid van den rechercheur, den geheimzinnige ontsnappen. Maar de gerechtigheid waakte, vertegenwoordigd door den melkhuishouder van den Nieuwendijk. Op de Prins Hendrikkade wist hij aan twee agenten te beduiden, welk gevaarlijk sujet daar ongehinderd langs 's heeren weging ging. De vermomde weid dies gevat en naar het bureel in de Oudebrugsteeg gevoerd. Daar gekomen, verklaarde de fraaie baryton met al het grove timbre van zijn Toreador-geluid, dat hijhulponderwijzeres te Weespercarspel was Een geneesheer wordt tot nader onderzoek ontboden. Men brengt hem voor de wandelaar. En leukweg zei de dokter, dat nader onderzoek niet noodig was. De vervolgde, gevreesde, in hechtenis ge nomen melkdrinker was wel degelijk een dame t Dit alles is geschied in den jare 1890, half Maart, in de hoofdstad van het Koninkrijk der Nederlanden. (N. v. N) In Broad-street to Birmingham stond een teles- koop, gericht op een van de planeten. Iedereen werd uitgenoodigd er door heen te kijken, het kostte niets. Er kwamen dan ook zooveel liefhebbers, dat de politie zich er mede moest bemoeien. Zij, die door het werktuig keken, zagen de aan kondiging van iemands benefice-voorstelling in een van de schouwburgen voor den volgden avond. De schrijfster van den open brief aan den Czaar, Tzebrikowa, is op hoog bevel in vrijheid gesteld en het onderzoek geschorst. De heer Lonis Wolfors, Nederlander van afkomst' mandenmaker te Londen, heeft weder van het Eogelsch postkantoor voor 3 jaren, tegen 20,000 p. st. of ƒ240,000 per jaar, de leveiiDg van manden voor het brievenvervoer verkregen. Daar het leven bij vele dieren gedurende langer of korter tijd schijnt op te houden, zou de mensch eveneens in een dergelijken toestand van schijndood kunnen worden gebracht, aldus redeneert dokter Tanner, zooals men zich zal herinneren, de Amerikaan, die in 1882 gedurende 40 dagen vastte, en daarmede het voorbeeld aan Succi, Merlatti, en anderen »vasters" gaf. Thans wil dokter Tanner een andere proef nemen hij verbeeldt zich namelijk, dat de mensch in een toestand gebracht kan worden, die den schijndood nabij komt, en, naar men zegt, wil hij de proef op zich zelf nemen. Tusschen zeggen en doen is echter nog een groot verschil. Er zal ter gelegenheid van den vierhonderdsten verjaardag der ontdekking van Amerika in niet minder dan vijf Spaansche steden een standbeeld voor Columbus worden opgericht namelijk te Rabida, Barcelona, Sala manca, Valladolid en Grenada. In al deze plaatsen heeft de groote wereldontdekker gewoond. Tot de feesten, die te Madrid zullen plaats hebben (er zal ook eene groote tentoonstelling worden gehouden van Amsrikaansche voortbrengselen), zijn Genua, de ge boorteplaats van Columbus, en de verschillende Staten van Amerika genoodigd vertegenwoordigers te zenden. Te Klausenburg is een schooljuffrouw die hevig aan griep geleden heeft in een verdooving vervalleü, die reeds eenige dagen duurt. Het is onmogelijk haar eenig voedsel te doen innemen, en men vreest daarom dat zij van uitputting bezwijken zal. De geneesheertn houden dit voor een geval van, la Nona. Volgens Viethen's ^Geschiedenis van Ditmaischan" heersebte deze zonderlinge ziekte in 1439 epidemisch. »De lijders", dus wordt daarin vermeld, »sliepen 3 dagen en 3 nachten en waren half dood als zij ont waakten." Bismarck heeft al zijne ordeteek enen doen taxee- ren, waaronder er slechts een paar zijn, die hij voortaan Dog bij de eene of andere gelegenheid wil drageD. Naar hetgeen men daaromtrent nader verneemt, heeft hij dit gedaan met het oog op zijne nalatenschap. Hij had van nagenoeg alle souvereinen de hoogste ridderorden, meest met de insignia in brillanten, ontvangen. Alleen de ketting der Orde van den Zwarten Adelaar en de insigne der Orde van het Gulden Vlies moeten, inge volge de daaromtrent bestaande bepalingen, bij zijn overlijden worden teruggegeven. Al de overige, te zamen getaxeerd op ver over de 100,000 mark, blijven aan zijne familie en zullen nu, met andere kostbare voor werpen, bijv. bekers, schilden, enz.die hem als eervolle onderscheidingen zijn aangeboden, voor zijne erven gedeponeerd worden. Door het tribunaal van Berlijn is rrchtsingang verleend tegen een indastriëal, dio een uitgebreiden handel dreef in decoratiën en titels, die hij tegen vast tarief verkocht en waarvan de voorwaarden bij circulaire over de geheele wereld verspreid werden. Zoodoende heeft genoemde fabrikant zich binnen eenige jaren een aanzienlijk vermogen verzameld door het verkoopen van ridderorden, door het aanstellen van hofleveranciers, zelfs door het verleenen van doctorale titels van verschillende universiteiten. De uitslag van dit geding wordt met belangstelling tegemoet gezien. Voor eenigen tijd vertrok, zooals men zich zal herinneren, een Engelsche dame, om in de plaats van den overleden edelen pater Damiene de melaatschen te Molokai op de Sandwicheilanden te gaan verplegen, derwaarts. Thans wordt gemeld, dat zij niet tot de kolonie toegegelaten is omdat zij tot de Dominicanen behoort, terwijl de melaatschen-kolonie onder toezicht staat van de van Regeeringswege gesteunde zusters van het Heilige Hart. Zij is nu te Kalili, het wacht oord voor lijders aan melaatschheid. Ia het Salzkammergut heeft een buitengewoon hevige orkaan gewoed. Ia den omtrek van Wiessen- bach werden geheele bosschen vernield en duizenden boomen ontworteld of geknakt. Te Wiessenbach en elders woeien vele daken van de huizen. Ook werden daar, alsmede te Steinbach en Ischl, schokken van aardbeving gevoeld. Eenige Indische vrouwen doen in een blad van Bombay een oproeping aan baar zusters, om de vrouw van den gouverneur, lady Reay (mevr. Mackay) vóór haar vertrek als blijk van dankbaarheid, voor wat zij voor de Indische vrouwen heeft gedaan, een verzame ling iclandsche kledingstukken, sieraden enz. als her innering aan Bombay aan te bieden. Laatste en telegraphlsche berichten. Tot de lessen der B. A. S. zijn heden in verband met den nieuwen cursus van de ambachtsschool na afgelegd examen voorloopig toegelatenW. F. Van Riet, D. Cense, L. M. Buijtendijk, J. Van der Peijl, W. Krngers, C. Saoep, L. Boltersdorf. 's Gravcnliage. TWEEDE KAMER. Langdurig i6 beraadslaagd over het ontwerp, verbiedende bet dragen van wapenen. Het werd bestreden door de hh. Har- togb, Van Houten en Liefiinck als onuitvoerbaar en als belemmering der vrijheid, door den heer Nieuwen- huis als een verkapte socialistenwetdaarentegen ver dedigd door de hh. Engelberts, De Beaufort en den Minister. Art. 1 is onveranderd en de geheele wet aangenomen met 53 tegen 20 st; De Kamer ging op reces uiteen. New-York, 28 Maart. Een verschrikkelijke orkaan vernielde in Phillipolis 200 huizenhet stadhuis stortte in tijdens een feest, waardoor 300 menschen werden gedood. Reclames. DE GROOTSTE KEUZE VAN vindt men in het Magazijn van H. J. Van Noppen te Ooet. •mwaxTSBtM-saWBTJU» ïlüw 111 I il M Afloop Aanbestedingen en Ver&oopmgen. Het bestuur der bouwvereniging lEigen Haard" te Middelburg heeft het bouwen van 19 arbeiders woningen, aanbesteed op 20 Maart, gegund aan den laagsten inschrijver, den heer A. Goedemondt te j Hansweerd, voor 18780. (Af. Ot

Goessche Courant | 1890 | | pagina 2