2> iï;ulli:k)\ Rechtszaken. Beursoverzicht. Twee eo twintig wachten nog Buitenlandse!) Overzicht. Gemengde Berichten. Op het twaalftal te Tolen, vacature ds. C. Schot, komen voor ds. Willemse te's-Heerenhoek, Van Boven te Souburg en 't Hooft te Koudekerke. Op Vrijdag H Nov. zal, naar de Midd. Ct. meldt, voor de arr.-rechtb. aldaar o. a. behandeld worden de zaak tegen C. v. E., beklaagd van diefstal met inbraak op het kantoor van den heer Jeronimus te Middelburg. De arrondissements-rechtbank te Maastricht heeft den kapelaan v. d. V., te Hoensbroek, die in de vorige week terecht stond wegens het toebrengen van ver wondingen, veroordeeld tot eene boete van 5 gulden, bij wanbetaling te vervangen door drie dagen gevan genisstraf, en in de kosten. In de gesteldheid der markt is gedurende het tijd vak der laatste acht dagen eene belangrijke wijziging gekomen en de speculatieve Amerikaansche Spoorweg- waarden hebben eene aanmerkelijke verbetering onder gaan. Of men nu werkelijk op een duurzame verbete ring mag hrpoü, daarvan valt nog weinig te zeggen, daar men bij ervaring weet dat er zoo weinig noodig is om in tijden van lusteloosheid op het gebied van den fondsenhandel aan de contramine de gelegenheid te geven om haar afbrokkelingssysteem klem bij te zetten. Dit bleek o. a. deze week toen onder de willige hou ding der beurzen op eens het bericht kwam dat de Leipziger Disconto Gesellschaft zich door overspecula- tiën voornamelijk in aandeelen Northam Pacific in moeielijkheden bevond. Op dien dag dreigde de behaalde winst weer verloren te zullen gaan en ware de Lon- densche beurs niet zoo krachtig opgetreden, dan had dit onverwachte voorval aan velen opnieuw teleurstel ling berokkend. Nu echter bleek de steun van de Engelsche haute fieance voldoende om het'kwaad te keeren en valt per saldo voor de geheele linie der Amerikaansche shares op eene gemiddelde winst van 254 pet. te wijzen. De Europeesche waarden waven niet geneigd om in de vlucht die hare zusterafdeeling kenmerkte mede te gaan hoewel ook bij deze rubriek op eene vrij vaste houding valt te wijzen en de koersen der meeste soorten eenige verbetering aantoonen. Doch de handel zelve bleef van luttele beterkenis en menige dag ver liep, waarop in de anders toongevende soorten geen stuk werd omgezet. Voor de Russische waarden werkte buitendien het bovenvermelde voorval te L-ipzig ont stemmend op het verloop der Berlijnsche beurs. Oeze nationale schuld-soorten waren meerendeels gedrukt, vooral was dit merkbaar bij de Integralen en de driepercents soortde 3 pets. soort hield zich nog het best en won ten slotte ongeveer pet. in prijs. Evenzoo bleef de markt der Indische waarden een verlaten aanzien houden. Wijzigingen in ongunstigen zin kwamen hiervoor bij de behandeling der aandeelen en obbgatiën Koloniale bank die respectievelijk en y» pet. moesten missen, bij die der aandeelen Neder- landsch Indische Handelsbank die pet. verloren en vooral bij die der Samarangsche Handelscompagnie die 1 $4 pet. terugliepen. Gunstig daarentegen onder scheidden zich de waarden der Ned. Ind. Landbouw- Maatschappij en die der Internat. Rotterdamsche, die eene verbetering van en pet. aanwijzen. De toestand der geldmarkt bleef stationnair nl. over vloedig en prolongatierente 2% a 3 pet. genoteerd, terwijl privaat-disconto 2y8 en 254 pet. gold. Volgens den staat der Nederlandsche bank loopende tot 15 October kwamen bij haar slechts geringe wij zigingen voor. De disconto portefeuille verminderde met 63 duizend gulden en de rekeningcourant-saldo's met vijf tondaarentegen groeiden de beleeningen met anderhalve ton en de goudvoorraad met y8 mil- lioen gulden aan. Metalliekendie de steun der Weener b. urs genoten, waren daarom vast gestemd, hoewel het koerscijfer aan het einde der week weinig van dat der voiige verschilde. Ook de gunstige vooruitzichten van het budget werkten tot dezen voorspoed m-de. Hongaren, Eenigszins gevleid door dit gezegde antwoordt de oude man»'k Geloof dat ik jelui nog één voor één in je want kon nemen, als 't noodig was, maar daar niet van. Nou zooals ik zei, ik heb altijd met den jongen opgetobt zoolang hij klein was, maar toen hij over de mazeltjes en pokkies heen was, groeide hij als kool. »'k Heb hem als zwabber meê naar boord genomen en ik ben jandori zelf z'n zeevader geweest aardig hè? Maar lang heeft 't niet geduurd; toen m'n wijf dood was, hadden we zoo geen t'huis meer aan wal en ieder ging zijn wereldschen driehoek. We hebben mekaar af en toe wel ereis gezien, maar er verliepen soms jaren dat we niet in mekaars koers liepen, 't Was of 'tspul sprak, was hij in de Oost, dan was ik in de West, en eindelijk wisten we niets meer van elkaar af. Driemaal heb ik schipbreuk geleden en ieder keer was ik m'n heele plunje en m'n hebben en houwen kwijt, maar telkens kwam ouwe Jan zelf weer boven water, nakend als een rot en met horger voor drie, hoor je! Ik heb altijd moed gehouwen en gevaren zoolang ik kon, maar de laatste keer dat ik aanmon steren wou, kijk! toen heb ik m'n nagels in m'n handen moeten zetten om niet te gaan huilen als een oud wijf, want toen zeiën ze me: »Jan! je bent te oud om te varen." Te oud! 0! dat's zoo bedroefd om tehooren, vooral als je voelt dat je nog handen aan 't lijf hebt, maar 'twas m'n borst, zie je? Dia lapte't me; die vermoerde kortademigheid heeft me verlakt! Jantje dacht ik, wat nou Nou kun je met een orgel gaan h open, of neenik wil jelui maar liever niet zeggen wat ik dacht Afijn 1 ik ben als een likkr la kae door 't leven gesukkeld; ik lub van alles onder de lrooge bescherming van het huis Rothschild blijvende, waren eveneens in gunstige stemming. De terugkeerende kalmte aan de Parijsche beurs bezorgde aan de daar meest geliefde soorten goede uitkomsten. De 3 pet. Portugalde 4 pet. Spaansche schuld en de Turksche waarden monteerden allen van y„ tot 3A pet. Minder gelukkig waren de 5 pet. Por- tugeezen die, geruild tegen de 5 pet. obligatiëri Trans- Afrikaansche Spoorweg-Maatschappij, aan het slot der week 1 pet. lager noteeren. De Engelsche markt trad deze week op nieuw als beschermster voor de Zuid-Amerikaansche Staatsfondsen op. Columbianen profiteerden hiervan het meest. Bui tendien ging een gerucht rond dat weer eerlang eene schuldregeling zal worden op touw gezet. Ook Peruanen ondervonden eene flinke reprise naar aanleiding van geruchten omtrent gunstiger gezind heid van de zijde der Chileesche regeering, alsmede dat Rotschild zitting zou nemen in het comité der Peru- aansche schuldeischers. Mexicanen noteerden als gevolg van die betere stroo- mirg 15% pet. na de vorige maal op 14% pet. te zijn gesloten. Intusschen bleef het brandpunt der beurs de hoek der Amerikaansche Spoorweg waarden. Wel werden aanvankelijk de opruimingen nog voortgezetdoch toen eenmaal in New-York de betere stemming de overhand kreeg was men te Amsterdam ook weer tot koopen geneigd. De als gewoonlijk het meest gewilde soorten als Union en Central Pacific, Denvers, Missouris en Nashville-soorten trokken hiervan het meeste profijt en zooals wij reeds boven vermeldden bedraagt het avans in deze soorten gemiddeld 2% pet. Ook de vraag voor dekking van contramine werkte tot dit herstel mede en alle angstverwekkende berichten die nog 14 dagen geleden de ronde deden werden óf niet meer geloofd óf niet geteld. Als zoodanig waren ook de obligatiesoorten gewild en daaronder meer in het bijzonder diegenen, die meer onder de speculatieve soorten worden gerekend te behooren. Ten slotte vinden wij het niet onbelangrijk te ver melden dat de heer Pierson van de firma Adolph Boissevain Co. van zijne reis naar Noord-Amerika is geretourneerd en voornamelijk aldaar heeft onder zocht den weg en de werken der Canadian-Pacific spoor weg-maatschappij. Genoemde heer heeft daaromtrent medegedeeld dat hij alleszins voldaan was over den toestand waarin hij de zaken aldaar heeft aangetroffen. Vooral het materieel en de gebouwen waren van uit muntende qualiteit en staken zeer gunstig af bij die van andere maatschappijen. Omtrent Bulgarije verneemt men dezer dagen totaal niets en alle aandacht is gevestigd op Frankrijk, waar de handelingen van Limouzin en Caffarel zoo langen tijd ruimschoots stof tot praten gaven. Het is nog niet bekend of Wilson werkelijk het Elysée zal verlaten, maar in de gisteren geopende Kamer is terstond de zaak van den handel in ridderorden enz. ter sprake gebracht. Het Bonapartistische lid Duneo d' Ornano heeft namelijk hét voorstel gedaan om een commissie van 22 leden te benoemen tot onderzoek der schan dalen betreffende de zaken van het ministerie van oorlog en van den heer Wilson. Hoewel de minister Rouvier het voorstel bestreed, is het met 378 tegen 155 stemmen urgent verklaard. Morgen zal de samen stelling der commissie geschieden. De Russische keizerlijke familie zal, indien de Oostzee bij haar vertrek uit Kopenhagen niet vrij meer is van ijs of andere bezwaren tegen de zeereis zich opdoen, de terugreis naar Petersburg over Zweden nemen. Aldus vernemen de Duitsche bladen, die, indien zich dit gerucht bewaarheidt, geene illusiën meer zullen kunnen maken omtrent den ernst der breuk tusschen Duitschland en Rusland. De Köln. Zeit. komt alweder terug op de geruchten omtrent eene ontmoeting tusschen de beide Keizers. Zij tracht thans te betoogen, dat men zich gerust over de teleurstelling heen mag zetten, omdat de vriendschappelijke ernst, welke de houding van Duitsch land ten opzichte van Rusland kenmerkt, sedert de gedaan, ik heb 't sums beroerd genoeg gehad, maar ik heb toch gegeten al was 't er dan ook naar geen spek in de balie hoor jeen 'n oorlam Ho maar «Je moet zien dat je in de bedeeling komt of in 't Diaconiehuis," zei een nicht van me, die een kom- menijswinkel hield; ze mocht me nog al lijden en was de eenigste die me zoo nu en dan ereis aan den bak vroeg. Ze gaf me 't adres van den Dominee die er over te zeggen had; ik naar 'm toe. Jan dacht ik, dat's nog zoo kwaad niet ouwe jongen! je kunt 't probeeren. Dominee! vroeg ik, ken jij me niet in't Diaconiehuis boegseeren, je zou er me een allemachtig groot plezier mee doen. Maar hij kon niet, 't speet hem wel, ik was geen lidmaat van de gemeente, afijn 1 dat kon de goeie man niet helpen; 'tgirg hem aan zijn hait, dat kon ik aan 'tzien, maar ik was er niet meege holpen. Kort daarop kwam die nicht van me te sterven, en ik had daardoor niemand meer waar ik ereis aan boord kon komen, 't Werd ten benauwde boelvan Dries had ik in jaren niets gehoord en ik dacht al zoo bij mezelf: 'tjoggie heeft zeker een buikie vol zeewater gekregen en genacht gezeid. Op een klein zolderkamertje in een nauwe steeg, heb ik toen een heele tijd zitten koekeloeren en als ik dan koud was en honger had, dacht ikJanje wordt te oud, beste jongen 1 magere Hein schijnt jou te vergeten, zou ja hem maar niet een eindje tege- zeilen, maar hmik bleef toch waar ik was en 't is heel goed geweest ook, want op een mooien dag kom ik een ouwe baksmaat tegen, goed opgetuigd en met een gevulde tronie waar ik pleizier in had. Hij was in de Stichting nou hij is ongelukkig al over de fokkeschoot die heeft gemaakt dat ik hier voor anker ben gaan liggen, 't Beviel me hier al da delijk een boel beter, dan in men vroeger logies, en ik knapte weérgaasch gauw op. Zie je maatsals je zoo van lag-r wal weêr 'n beetje vlot raakt dan begin je ook zoo over een en ander te prakkizeeren Russische politiek een voor Duitschland vijandigen weg insloeg, zeker geen verandering zou hebben ondergaan, indien de Czaar aan Keizer Wilhelm, zijn eerwaardigen bloedverwant, een bezoek had gebracht, want dit bezoek zou geenerlei waarborg geven voor eene verandering van Rusland's politiek". Iedere stap, die zou kunnen worden uitgelegd als een teeken, dat Duitschland zulk ëen bezoek wenschte, zou met het grondkarakter van de Russische politiek van Duitschland volkomen on ver eenigbaar zijn, beweert h -t Keulsche blad nu. En het laat daarop volgen: «Houdt men dit in het oog, dan zal men het verklaarbaar vinden, dat de leider onzer buitenlandscbe staatkunde het bericht van een tamelijk onbekende telegraafagentuur, over het bezoek van den Czaar aan den Keizer, heeft opgevat als een kwaadwillig verzinsel van den vijand der Duitsche staatkunde, omdat daardoer opnieuw de schijn wordt aangenomen en het praatje wordt uitgestrooid, als zou Duitschland te vergeefs getracht hebben, den Czaar tot dit bezoek te bewegen. Hedenmorgen was er in de Lange vorststraat alhier verkooping van eenen inboedel wegens schuld vordering. De zoon des huizes kocht alles in tot een gezamenlijk bedrag van f 8,70. Niet éen uit het publiek deed een bod. Eenige jaren geleden werd dezelfde inboedel op dergelijke wijze geveild, en bracht toen ruim 34 op. Bij de brug over de haven alhier stonden gisteren als naar gewoonte een troepje mannen bijeen, leunende tegen de ijzeren staven, toen de kop van een der stee- nen palen brak waarin de staven bevestigd zijn, en zekere A. F. achterover plonste in het water, waaruit hij echter spoedig weder gered werd, zoodat hij met den schrik en een nat pak vrijkwam. Krabbendijke. Door de onbezoldigde Rijksveld wachters A. Kooman en C. Van Wijk zijn binnen de jongst afgeloopen 14 dagen met klemmen in het jacht veld van hun patroon, den heer baron A. Terwange, te Antwerpen, gevangeneen otter, vijf bunsings en drie wezels. Vooral laatstgemelde beambte is een kun stenaar in dat bedrijf. Eenige dagen geleden ging een met suikerpe nen beladen vrachtkar met twee paarden bespannen, toebehoorende aan P. N., te Krabbendijke op de» hol, doch de paarden werden spoedig door den aldaar wonenden landbouwer C. Wabeke tot staan gebracht. Tegelijkertijd schrok de herbergierster weduwe V. daarvan zoodanig dat zij in zwijm op den grond viel. De Rijksveldwachter Van Schalkwijk, die juist daar passeerde, paste op haar do voorschriften, voor dat doeleinde in gebruik gegeven, toe, zoodat zij spoedig weder haar werkzaamheden kon vervolgen. Waterlandkerkje. In den nacht van Maandag op Dinsdag 11. gelukte het aan een brutalen dief, afkomstig van St. Laurens (België), door te dringen in de keet van den landbouwer J. onder deze gemeente woonachtig. Eer hij zich met het een en ander uit de voeten kon maken, werd hij door J. op heeterdaad betrapt en in de keet opgesloten, totdat hij uit zijnen toestand werd verlo t door de politie, die hem in 't bezit bevond van een paar kousen, die hij drie weken geleden uit dezelfde woning had ontvreemd. In het departement Groede van de Maatschappij tot nut van 't algemeen trad Dinsdagavond voor een zeer talrijk gehoor als spreker op de heer dr. J. W. Lieftinck van Rauwerd. Zijne lezing, handelende over »Iiat opvoedend element in de Volksschool" werd met 'de meeste belangstelling gevolgd. Spreker heeft een goeden indruk achtergelaten. De heer Bevelander Schoo, hoofd der school alhier, sloot de bijeenkomst met een voordracht. Maandagavond geraakte, tijdens eene hevige bui, eene plaat van het dak in de smederij van «De Schelde" te Vlissingen los en kwam op het hoofd van den oven smid terecht, die daardoor eene ernstige schedelbreuk heeft bekomen. De fabriek »de Schelde" te Vlissingen is zoo overstelpt met arbeid dat thans met dag- en nach - en daardoor kwam het dan, dat ik weêr aan mijn Dries begon te denken. Ik piekerde zoo bij mezelfGod weet hoe die aap van 'n jongen hij loopt nou ook al naar de zeventig 't in de wereld heeft, als hij niet Hmaardig hedat je zoo 't vaste idéé kan krijgenhij is niet naar de haaien, 'n Oud mensch kan alevel zoo z'n eigen prakkezasies hebben en ik had er nou een over m'n Driesik dacht maar al door'k wou dat die jongen hier ook was en op 'n mooie morgen, zit ik in 't zonnetje voor de deurik piekerde weer zoo over alles en nog watdaar komt een van de heeren met een ouwe halfblinde kerel aanzeilen. Ik weet niet hoe 't kwam maar 'twas of iemand me zei «Jandaar is ie kijk 'm ereis goed in zijn fa cie 't is Dries En 't was 'm niet waar Joggie 1 ik praaide je dadelijk Zegaap van een jongen, slaap je Waarachtig hij is onder zeil hoorStil, maats laat hem maar slapen, ik zal hem zoo dadelijk te kooi brengen. Veel spraaks heeft hij niet over voor 'n ander, maar zooveel heb ik wel van hem gehoord dat hij zoo ongeveer ït zelfde 'toertje door de wereld heeft gemaakt als zen vaareerst in de groote vaart, toen langen tijd fin de kustvaartziek geweest, afijn 1 ellende met zuur bier, hoorje. En daarom dank ik God dat ik hem hier heb en hij zijn boddy nog eens te goed kan doenhij heeft hier een leven als een prins ik zal hem nou maar wakker maken. Kom kuiken! wordt eens wakker! Sakkerloot wat poeiert hij door! Hei! Mo! moet ik je nou schudden? Zoo slaap-osl Sta je nou studdy? Vooruit dan, hou je maar aan je vaartje vast joggieKomT Genacht mannen! 't weêr is bedaard; 't briesje wat er nou nog staat doet geen kwaad meer. Blijf jelui nog zitten Niet Nou dan alle hens naar kooi Slaap wel ouwe Jan 1" ploegen gewerkt zal worden, Helaas komen verschil lende werken waarschijnlijk niet op tijd klaar, wat tot aanzienlijke schadevergoeding zal leiden. (DM.) De ongeregeldheden te Hoensbroek hebben nog niet opgehouden. Dinsdagavond heeft de wed. S., die met den kapelaan Th. v. d. V. in de vijandschap van het publiek deelt, wedeiom op eenen troep rumoer- makers geschoten. Proces-verbaal is tegen haar op gemaakt door den maréchaussée van Heerle, die eiken avond ter plaatse moet zijn. Naar men verneemt, is de genoemde kapelaan voornemens voor zijne verplaat sing naar Neeritter te bedanken. Het stoffelijk overschot van «blinde Bastjaan"-, in leven veerman van WoudrichemLoevestein, is met de meeste eer door de militairen van het kleine gar nizoen Woudrichem en der bezetting van Loevestein, alsmede door voorname ingezetenen der plaats, ter aarde besteld. Te Roermond is een «Fluitsocieteit" opgericht. In de Herderinnestiaat in Den Haag leest men op een bord: «Hofzuiveraar en van andere insecten'^ Op een familie-partijtje te Oud-Beierland waren de gasten Zaterdag niet weinig verrast, toen als dessert krieken werden rondgediend, die er uitzagen en smaakten alsof ze pas van den boom geplukt waren. De gastheer had ze in den zomer in ffesschen gedaan en die, na ze luchtdicht gesloten te hebben, in den grond begraven. Een predikant in de nabijheid van Harlicgen ging dezer dagen naar een der leden van zijn gemeente, een half uur van het dorp verwijderd, de boodschap brengen, dat hij tot diaken was benoemd. Hij vond den benoemde niet thuis en daar de meid hem geen ander schrijfgereedschap kon verschaffen, schreef bij met krijt op het deksel van de karn zijn boodschap. Den volgenden dag komt er een jongen met een krui wagen voor de deur der pastorie en verlangde dominee te spreken. Op den kruiwagen bevond zich een groote aardappelbak, waarop evenzeer met krijt was geschreven «Ik bedank voor het diakenschap." «Het is tegenwoordig verschrikkelijk met da dienstbodenis de klacht van menige huisvrouw. Tegenwoordig Maar vroeger was het niet veel beter, getuige een «huis- en hofreglement", uitgevaardigd in een plaatsje in Duitschland door zekeren heer Har- denberg, den lOen Maart 1665. Daarin toch leest men Wie niets van de preek onthoudt, krijgt zijn mid dagmaal in plaats van op de tafel op den grond voor- gediend wie vloekt moet een uur lang met bloote knieën op een harden plank liggenwie in eenen open brief kijkt, die niet aan hem geadresseerd is, wordt weg gejaagd wie zijnen tijd verslaapt krijgt tot straf zes zweepslagen wie met ongewasschen handen aan tafel komt moet de beweging maken alsof hij de handen wascht, terwijl een ander hem daarop verscheidene xweepslagen toedientwie een glas overvol schenkt en er daarna zelf een slok uitdrinkt ontvangt twintig slagenwie vuile glazen presenteert, kan kiezen tus schen vier oorvijgen of boete daar het onuitstaan baar is als dienstboden langzaam eten, wordt hun een kwartier uurs toegestaan en wie dan niet klaar is dien wordt het eten voor den neus weggenomenwie de voorgezette spijzen niet wil eten moet de volgende vier-en twintig uren vasten. Dezer dagen overleed te Vucht een ongeveer 90jarige grijsaard, wiens vrouw door bedelen in beider behoeften voorzag. Gedurende zijne ziekte werd voor hem door de Ludwina-vereeniging een ledikant ver strekt, waarin echter de oude man niet overgebracht wenschte te worden. De reden daarvoor bleek eerst na zijn dood. toen men in zijn ,bed eene som van onge veer 300 verborgen vond. De «gezamenlijke marktbewoners" der nu ge sloten tentoonstelling van voedingsmiddelen te Amster dam hebben in een schrijven aan de hoofdcommissie dier tentoonstelling hun leedwezen betuigd over het feit, dat aan geen hunner eenige officiëele onderschei ding is te beurt gevallen voor de wijze, waarop zij met zooveel kosten en moeite getracht h bben het Slaap wel ouwe JanSlaapt wel ouwe pikbroeken, flinke mannen die, toen 't Uw tijd was hebt gewaakt, gewerkt, gezwoegd voor U en voor anderen. Slaapt allen welGe hebt Uw rust wel verdiend, want moeilijk was Uw leven, hard Uw werk en be scheiden Uw loon. Slaapt gerust, legt zonder zorg Uw hoofden neder, er zijn in Nederland goede vrienden die voor U waken, veel harten die voelen, veel handen die geven gaarne geven voor den grijzen Janmaat. Zestig oude zee-robben liggen thans kalm en tevre den in de Prins-Hendrik Stichting voor anker maar Twee-en-Twintig wachten nog met reikhalzend ver langen totdat het tij gunstig is om er binnen te loopen. Zoolang het ebbe is, moeten zij wachten, hopen en bidden dat de vloed komt. Zal diê komen? Zeker Daaivoor zullen de Hollanders zorgen ieder hunner heeft zeemansbloed in de aderenieder hunner heeft een gave over, klein of groot, voor de kinderen der zee. Is dat zoo niet? J. V. M. Jr. Bestuurderen der Prins Hendrik-Stichting te Egmond aan Zee wenschen aan deze woorden niets toe te voegen dan dat elke gift, ook de kleinste, hen dank baar stemt, omdat er véél noodig is. Bestuurderen zijn de heeren A. C. Wertheim, voor zitter, Heerengracht 615, G. W. A. Van Laer, vice- voorz., Keizersgracht 538, H. J. Jolles, secretaris, Tes- selschadestraat 5, W. G. Wendelaar, penningmeester, Stadhouderskade 157, allen te Amsterdam; C. De Groot, penningmeester, Egmond aan Zee D. Bonnerman, Bin nenkant 22, AmsterdamH. H. P. De Wit, Wester straat 15, Rotterdam; G. C. Van Veen, O. Z. Voor burgwal 59, Amsterdam Th. A. Quarjer, Bemuurde Weerd, Utrecht; H. G. Van Munster, Heerengracht, Amsterdam; Jb. Koeman, Egmond aan Zee; G. E. A. Van Hall, secr.-administrateur, Dapperstraat 53, Amsterdam.

Goessche Courant | 1887 | | pagina 2