om een Rnasischen en een Turkschen commissaris naar Bulgarije te zendenin de tweede plaats om daaraan toetevoegen een gedelegeerde van éen der overige groote mogendheden en in de derde plaats om door elk der zeven mogendheden een bestuurder te doen aanwijzen eene regeering dus van twee, drie of zeven personen. Of de Bulgaren eventueel met eene dergelijke regeling zouden ingenomen zyn en zoo maar kalm die vreemde regeerders hun land zouden laten binnentrekken wordt niet eens overwogen. Aangezien behalve Rusland nog geen der mogendheden van deze voorstellen officieel kennis heeft gekregen zal er voorloopig wel aan geen van allen uitvoering worden gegeven. De Servische Kamer heeft bij de jongste verkie zingen eene niet onbelangrijke meerderheid aan de ra dicale, d. i. de Russischgezinde partij, behouden. Gemengde Berichten. In de laatste dagen zijn alhier weer bij verschillende personen en op verschillende nachten peren en appels ontvreemd. Aan de voetsporen kon men zien dat het door volwassen personen geschied is. Men is zeer kalm te werk gegaan, de ladder is tegen den boom geplaatst en men is aan het plukken gegaan. Sommige eigenaars hebben des nachts gewaakt om de dieven te ontdekken en evenzoo de politie, doch te vergeefs. Een laatste diefstal op eene buitenplaats heeft ecbter de politie eenigsins op het spoor gebracht. Kolijnsplaat. Vrijdagnamiddag had hier een aller droevigst ongeval plaats. Terwijl de moeder achter aan 't werk was, wist een aanvallig jongetje van ruim anderhalf jaar zich meester te maken van de petro- leumkan en goot de gevaarlijke vloeistof bij en op het vuur. Al spoedig stond het kindje in brand en vloog naar achteren. De onderwijzer J. De Rijke slaagde er in, de vlammen te dooven, terwijl andere gedien stige buren het begin van brand in huis bluschten. De moeder zelf was radeloos. Het kind heeft veel en verscheidene diepe brandwonden aan de armen, den hals en het hoofdje bekomen, zoodat er volgens de verklaring van den geneesheer zeer weinig hoop op behoud bestaat. Zaterdag wilde de knecht van den landbouwer De Wit te Tolen de egge op zijne met twee paaiden bespannen slede leggen. Hoe het kwam weet men niet, doch op eens sloegen de paarden op hol en wel den straatweg op naar Poortvliet, welke juist druk bereden werd, zoodat eenige landbouwers in groot gevaar zijn geweest en zich met veel moeite hebben kunnen bergen aan den kant van den weg. Na eenige rijtuigen voorbij gehold te zijn, mocht het aan een paar menschen ge lukken bet hollend span tot staan te brengen door een geladen wagen, waar zij mede aankwamen, dwars op den weg te zetten. Ierseke. Het aantal in Sept. 11. door het telegraaf kantoor behandelde telegrammen bedraagt 701, waar van 433 met binnenlandsche en 268 met buitenland- scbe kantoren. Hoewel Engeland een groote afnemer van Zeeuwsche oesters is, wordt daartoe slechts weinig van de tele graaf gebruik gemaakt, bijv. in de bovenbedoelde maand werden maar 31 berichten gewisseld. In Sept. van 't vorige jaar werden 659 telegrammen behandeld. Middelburg. Als een bewijs hoe onvoorzichtig het is geene geneeskundige hulp in te roepen, wanneer die gevorderd wordt, dient het volgende. In eene gemeente in Zeeland werd dezer dagen een persoon ontboden, om bericht te doen aan de bekenden en tevens te zorgen voor de aangifte bij den burgerlijken stand, van het overlijden van een kind dat slechts eenige dagen oud was. Alvorens die persoon zoude vertrekken dit was in den voormiddag werd hem gevraagd of hij het lijkje ook eens wilde zien, dat in een aan grenzend vertrek was nedergelegd; doch hor groot was zijne ontsteltenis, toen hij bemerkte dat de lipjes zich bewogen. De aanzegging werd natuurlijk geschorst en een geneeskundige, die er tot dusver nog niet bij was geweest, gehaald welke het levendat vol gens de baker er reeds in den ochtend uit was nog constateerde. Eerst des avonds is het kind over leden. Hacsweerd. Gedurende September ontving het rijks telegraaf kantoor alhier 654 telegrammen ter behan deling, als verzonden 455, ontvangen 199. Het telefoonkantoor te Kruiningen verzond in Sep tember 49 telefonische berichten (telegrammen) en ontving er 39, totaal 88. De politie te Veere heeft Vrijdag de dienstbode Chr. v. D., woonachtig te Middelburg, gearresteerd, die bij herhaling haar jongste kind te vondeling legde. Zaterdag viel een stoker van de loopplank van het in het droogdok te Middelburg liggende mailstoom schip »Duitschland" in Iret dok. Hij is ernstig gekneusd en lijdt hevige pijnniette min is zijn toestand tamelijk gur.stig. Pieter Roggeveen te Hillegersberg vierde Zater dag zijnen lOlen verjaardag. Tusschen de stations Zuidbroek en Scheemda is door den van Groningen naar Harliogen gaanden sneltrein de wachter overreden. Hij was onmiddellijk dood. Bij een landbouwer te Vaassen, waar dezer dagen waarschijnlijk door het gebruik van vleesch van een ziek varken, een der dienstboden overleed, is ook de knecht aan dezelfde oorzaak gestorven. De andere dienstbode verkeert nog niet buiten gevaar, terwijl de overige huisgenooten langzaam in beterschap toe nemen. Toen dezer dagen eene weduwe te Maasland hare kas nazag, viel de lamp om, tengevolge waarvan een bedrag van ruim 1500 gulden verbrandde. Volgens het Huisgezin zou de heer v. F. in de laatste gemeenteraadszitting te Montfoort onder meer het volgende den Voorzitter hebben toegevoegd •Ter gelegenheid uwer herbenoeming tot burgemees ter dezer gemeente, wensch ik, zoow-1 in uw eigen belang als in dat der ingezetenen, dat u ia de eerst- \o!g.nde zes jaren niet zooveel domheden zult uithalen ah in dc zes voorafgegane." Te Bergen-op-Zoom zijn Danderdag de muren en bovenbouw van den nieuwen gasoven der vergroot wordende gasfabriek plotseling ingestort. Een der werk lieden heeft zich niet kunnen redden en werd door de neervallende brokken metselwerk getroffen. Zijn toe stand schijnt echter niet hopeloos te wezen. Een tweede werkman bekwam eenige liehte verwondingen. De doleerende gemeente in een der steden van de noordelijke provinciën heeft zoo meldt de Tijd een oud gebouw aangekocht, om tot kerk in te richten. Daar er eenige herstellingen noodig bleken werd een timmerman ontboden, die verklaarde, dat tot steun eenige palen moesten worden geheid, waarop een der hoofden van de gemeente op zalvenden toon aanmerkte: •Des Heeren goedheid kent geen palen." Dit herinne t aan het vrouwtje, dat haar mangel verkocht en met da handen in den schoot bleef zitten, gedachtig aan de spreuk »Wie op den Heere vertrouwt, dien mangelt niet." Wat wist het goede mensch ook van naamvallen! Door een schipper te De Cocksdorp op Tessel is uit zee eene koe meegebracht, die hij daar drijvende gevonden had. Ook zijn op de Vliehorst eenige schapen aangespoeld, zoodat er wellicht niet ver van de kust een veeboot vergaan is. De Amsterdamsche correspondent van het U. D. vertelt het volgende vermakelijke geval, dat bij de opvoering van Macbeth tijdens het letterkundig con gres, in den stadschouwburg te Amsterdam voorviel: Bij de opvoering van Macbeth, waarin de hoofd persoon vóór het begaan van den afschuwelijken moord, een soort van visioen krijgt, waarin hij het moordend wapen reeds meent te zien, staarde Bouwmeester met starren blik en uitgestrekten arm naar een der loges, waar de wethouder Van Lennep gezeten was. En toen hij daarop met schrikwekkend gebaar uitriep: Is dat niet een dolk schreeuwde er een boven van de galerij Neen, dat is Van Lennep! Te Deventer is Zaterdagochtend een kind van bijna 2 jaar in een kuip met water gevallen, hetgeen eerst door de moeder ontdekt werd, toen het kind dood was. De directeur der Rijks Hoogere Burgerschool 3 Willem II", te Tilburg, was bezig met scheikundige proeven voor de leerlingen. Hij had een cylinder met waterstofgas in de hand, waarmede hij in aanraking kwam met een gasvlam. Een ontploffing volgde, de cylinder sprong en de stukken glas verwondden den leeraar in het gezicht en aan zija hand. Te Midwolda (Oldambt) is een arbeider, die eene koe uit het land haalde, door dit beest zoodanig toege takeld, dat hij na veel lijden is bezweken. De man was weduwnaar en laat zes kinderen na. Vijf koekbakkers vestigden zich in dezelfde straat. De eerste zette op zijn uithangbord: Het beste gebak van Rotterdam!" Wacht, zegt da tweede, dat zal ik je afleeren, en met drie voet hooge letterteekens plaats hij op het uithangbord Het beste gebak van Nederland!!" Mooi, zegt de derde, maar ik weet wat beters, en hij laat schilderen: Het beste gebak van Europa!!!" Neen maar, dat zijn kinderen, zegt de vierde, en plaatst op den gevel van zijn huis: Het beste gebak der geheele wereld!!!!" j Arme vijfde, hooger kan hij niet, hij is ten einde raad, maar daar vindt hij toch wat, ja dat zal uit stekend zijn Het beste gebak hier uit de straat!!!!!" (R. N.) Sedert drie weken heerscht te Nes, op Ameland, diphtheritis. De epidemie schijnt zeer kwaadaardig. Op eene bevolking van 600 a 700 inwoners zijn er nu reeds dertien kinderen aan bezweken, terwijl er onder de vele zieke kinderen nog verscheidene in gevaarlijken toestand verkeeren. Gedurende het badseizoen te Vlissingen, dat op 11 Juni geopend werd en Maandag 3 October zal wor den gesloten, werden 4359 heeren- en 2222 dames-, alzoo in het geheel 6581 baden genomen. Het vorige jaar maakten 5087 heeren en 2420 dames, totaal 7507 personen, van de baden gebruik. NR. Ct.) Het Leger des heils" heeft gisteren te Haarlem het vuur geopend. In het lokaal »Felix Favore" wer den de openings-bijeenkomsten geleid door den staf- kapitein Tyler, kapitein Palstra, luitenant Govaarts, adjudant Schoch, mevrouw adjudant Schoch enz. Een van hen sprak in het Engelsch, wat door een ander in het Hollandsch werd overgebracht. Vioolspel be geleidde de liederen, welke verstoord werden dooi allerlei straatiiederen en uitroepen van »leve Domela Nieuwenhuis" enz De zaal was stampvol. Bij het uit eengaan had de politie werk om de Orde te handhaven.' Onschuldig veroordeeld. Op het Duitsche oorlogsschip »Gneisenau" diende vóór een paar jaren een zekere matroos Beige, die, te Kaapstad gekomen, met eenige andeien verlof kreeg om aan wal te gaan. In een herberg ontstond toen twist, waarbij een mulat werd gedood. Beige werd, als van dien doodslag ver dacht, gevangengenomen en, ondanks zijn ontkentenis van schuld, door den Engelschen rechter tot 15 jaren dwangarbeid in een strafkolonie veroordeeld. Onlangs echter kwam zijn onschuld aan 't licht. Op den 90n verjaardag van Keizer Wilhelm werd Beige op last der Koningin van Engeland in vrijheid gesteld en thans dient de matroos weer aan boord van 't Duitsche schip Bismarck". Vier aardwerkers waren bezig nabij het station Rouaan te arbeiden, toen zij door den sneltrein van Dieppe verrast werden. Drie hunner werden vermor zeld. De vierde dankte het leven aan het feit dat een der anderen, door de locomotief op zijde geworpen, hem trof en een eind terugwierp. Te Bouchain heefteen grondeigenaar op de jacht zijn 12-jarigen zoon gedood. De arme jongen zag een haas uit een knollenveld te voorschijn komen; hij maakte er zijn vader aandachtig op; deze wees met de hand om te bukken, een schot valt, het kind staat op; er volgt een tweede schot en het kind valt ver- pietteid neer. r. Sarah Bernhardt heeft weer een nieuwe reclame uitgedacht. Onder dm titel »Ceci tuera cela" heeft zij een drama in één bedrijf 5 personen geschreven, dat reeds door den directeur van het Odéon aangeno men is- Het volgende drama wordt uit Cambridge (Ohio) medegedeeld. Op een jongmensch, Harris genaamd, zijn twee re volverschoten gelost. De ongelukkige, hoewel beide kogels hem in het hoofd waren gedrongen, had den moed en de kracht zich naar het spoorwegstation te begeven en per spoor naar Caldwell te gaan, verschei dene mijlen zuidelijk van Cambridge. Hoewel zijn won den doodelijk zijn is Harris in de plaats van bestem ming aangekomen, zonder een oogenblik het gebruik zijner geestvermogens verloren te hebben en hij heeft medegedeeld dat het een jonge, mooie vrouw was, Louisa Morrison genaamd, die op hem heeft gescho ten omdat hij haar niet wilde huwenverdere bij zonderheden heeft de gekwetste niet kunnen me.dedeelen Een kind van 77 jaar. Te New-York overleed miss Caroline Tebass, die tot haar 77e jaar het uiter lijk voorkomen, de natuur en het wezen van een kind had behouden. Zij had zich normaal ontwikkeld tot haar 12e jaar, maar toen waren alle groei en ontwik keling blijven stilstaan. Tot heden waren wel derge lijke gevallen van stilstand in de ontwikkeling van het individu bekend, zegt V Union médicale, maar de aldus misdeelden werden nooit ouder dan 30 jaar. De vorige week Zondag heeft te Friedrichsham in Finland een brand gewoed, waarbij 28 huizen ver nield zijn. De schade wordt geraamd op anderhalf millioen Finsche marken. Vijf honderd personen heb ben have en goed verloren en zijn zonder dak. De grootste speculant in California, de heer Dres- bach te Francisco, heeft zijn betalingen gestaakt met een deficit van 30 mille gulden. De graanprijzen on dergingen een afwisselende daling. De Chineesche generaal Tchengki-Tang heeft te Parijs een verhandeling gehouden over het gebruik van sommige insecten in de geneeskunde in China. Voor kroep worden van oude muren zeven nesten genomen van groote spinnen, waarvan er minstens twee levende spinnen moeten bevatten. Met bijvoeging van 2 gram aluin wordt er een soort van deeg van gemaakt, waarna het geheel tot asch wordt verbrand. Door middel van een bamboezen buisje wordt van die asch in de keel van den zieke geblazen, die zich dadelijk van zijn kwaal verlost gevoelt. Op het hygiënisch congres te Weenen werd een electrische mikroskoop door dr. Strieker veitoond waar mede een vergrooting van 4000 wordt verkregen. De bouw der bloedlichaampjes kon daarmee duidelijk wor den gezien op een afstand van 12 meter. Blijkens nadere bekendmaking van het departe ment van politie te Basel, van 15 S-pt. II. wordt bericht, dat eene belooning van duizend franken is uitgeloofd voor de ontdekking en terugbezorging van de 5-jarige Bertha Brunner, die op 6 Augustus 11. door een onbekend persoon werd geroofd en thans vermoed wordt zich te bevinden onder eenen troep zigeuners of kermisreizigers. Ingeval van opsporing wordt onmiddellijk daarvan bericht ingewacht aan het departement van justitie. Voor de rechtbank te Lorient waren Donderdag een man en vrouw verschenen, waarvan de laatste echtscheiding vroeg wegens mishandeling van den man, met wien zij vier jaren getrouwd was. Daar de vrouw geen middelen heeft, vroeg zij kosteloos rechtskundigen bijstand. De man ging aan het jammeren en riep •Mijn arme vrouw, van wie ik nu voor altijd zal gescheiden zijn!" Er werd hem onder het oog ge bracht, dat dit nog niet was uitgemaakt; alleen was beslist dat aan de vrouw van rechtswege een advocaat zal worden toegevoegd. De man verliet toen de rechts zaal, en liet, terwijl hij de deur opende, zijne vrouw vóórgaan. Eenige oogenbltkken daarna viel hij zijne vrouw van achter met een mes aan en bracht haar zes wonden in den rug en den hals toe. De moorde naar werd terstond gevat. De vrouw verkeert in be denkelijke toestand. Een heer te San-Francisco had zich aan de bank een wissel laten uitbetalen en daarbij opgemerkt dat een persoon, dien hij volstrekt niet kende, hem zeer opmerkzaam gadesloeg. Nieuwsgierig of de onbekende hem volgen zou, en om van zijn geld volkomen zeker te zijn, stak hij het in zijn broekzak en hield het krampachtig vast. In zijn andere hand had hij een g laden revolver en hij meende dus dat het geld veilig genoeg was bewaard. Hij verliet het lokaal, en de ander volgde hem oogenblikkelijk op den voet. Plotseling vermiste hij het geld dat hij nog zooeven in de hand hield. Snel draaide hij zich om, zette den vreemdeling de revolver op de borst en liet hem in hechtenis nemen. Bij een onderzoek op het politie-bureau vond men waar lijk het gestolen geld bij dezen kunstenaar in zijn vak. Nu kon evenwel de bestolene zich volstrekt niet verklaren, hoe zijn geld hem afhandig was gemaakt, ja hij verzekerde zelfs dat bij zijn hand niet uit zijn zak had gehaald en hij beloofde den zakkenroller een som gelds ter belooning, wanneer deze hem wilde verklaren, hoe hij het kunststuk had volbracht. De handige dief nam het aan en vertelde dat hij hem van tijd tot tijd met een veertje aan het oor gekitteld had en terwijl zijn slachtoffer even de hand aan 't oor bracht, had hij hem het geld ontrold. Op bet internationaal congres tegen het mis bruik van alcoholische dranken, dat te Zlirich gehouden werd, werd o. a. een voordracht gehouden over de noodzakelijkheid en de inrichting van dronkaards- asylen. De spreker, die dit onderwerp inleidde, ver klaarde dat er te Lintorf bij Duisburg (Duitsch- land) twee dergelijke inrichtingen bestaanhet eene, het mannenasyl sedert 1851, het andere, voor meer bevoorrechte standen, sedert 1879. Het eerste heeft tot nu toe 198 lieden opgenomen. De verpleeg den betalen 120 tot 150 mark. Het grondbeginsel der genezing is volstrekte onthouding van alle alcoho lische dranken. 25 pet. van de verpleegden hebben de inrichting als geheel hersteld verlaten. Rekent men echter diegenen van wie, wegens een te kort verblijf eene volkomen herstelling niet te verwachten is, dan stijgt dat aantal wel tot 58 pet. Te Weenen hebben de inspecteuren van de scholen door hunne mededeelingen er den stoot aan gegeven, dat de gemeenteraad zich bezig houdt met de vraag of er niet eenige verbetering kan worden gebracht in den toestand van de kinderen, die dikwijls onvoldoende of in 't geheel niet gevoed, op school komen. De Presse deelt de volgende cijfers hieromtrent mede: 119 school kinderen kregen doorgaans geen middagmaal, bij 324 kwam dit nog meer keeren voor, 585 hadden over 't algemeen gebrek aan voedsel, 266 hadden 's middags slechts een stuk brood, 184 hadden geen warm mid dagmaal, en 900 hadden 's middags slechts brood en koffie of groente. Hierbij wordt tevens opgemerkt dat het aantal des winters zeer toeneemt en aan een enkele school bedraagt het aantal kinderen, die onvoldoend voedsel krijgen, 400. Laatste en teiegraphische berichten. Gedurende de vorige maand viel alhier volgens den regenmeter 55.2 m.M neerslag over 14 regenda gen, tegen 66.6 m.M. in Sept. '82; 116.45 m.M. in Sept. '8349.6 m M. in Sept. '8496.4 m.M. in Sept. '85 en 17.9 m.M. in Sept. '86. De gemiddelde regenhoeveelheid voor de maand Sep tember is voor Utrecht 68 m.M., zoodat September over het geheel nog wat te droog was. Er is dan ook volstrekt nog niet voorzien in het tekort, in onzen drogen zomer ontstaan. 's-Heer Abtskerke. Ter beroeping van een piedi- kant alhier is het volgende drietal geformeerdds. Van Oosterzee te Sliedrecht, ds. Loen te Grijpskerke en ds. Metz te Giesen-Nieuwkerk. 's-Gravenhage. De Hooge Raad heeft heden ver worpen het cassatieberoep van het Openb. Min. bij het Kantongerecht te Goes tegen een vonnis, waarbij vier personen uit Goes zijn ontslagen van rechtsvervolging wegens het rapen van mosselen onder Kattendijke. Ingezonden Stukken. Mijnheer de Redacteur In de courant van 11. Donderdag wordt door iemand, die zich Aspirant noemt, in losse schetsen, de vraag gesteld, of de keuring van vleesch enz. wel uitvoer baar en afdoende kan zijn. (De schrijver bedoelt zeker door een wetenschappelijk keurmeester Als de regeericg van ernst doordrongen is, om eene wet reden van bestaan te geven, dan wordt er niet terug gedeinsd om alle mogelijke bezwaren en tegen stand te overwinnen, die de invoering daarvan in den weg staan. Hebben de wetten op den kinderarbeid en op het misbruik van sterkendrank, welke ten doel hebben om indirect voor het welzijn der menschen te waken, haar weg niet gevonden Fn zou dan eene wettelijke bepaling, welke direkt de gezondheid en het leven der burgers moet beschermen, van zoo veel minder menschenliefde getuigen als de eerstgenoemde wanneer de keuring van alle gebruik en voedingsmid delen door kundige wetenschappelijk gevormde mannen plaats had? Leveren de treurige ervaringen in onze nabijheid, die vermeerderd worden door voorbeelden welke de couranten dagelijks aangeven, geene genoeg zame blijken, om op zijn hoede te zijn dat men zich afvraagt: swat zullen wij gebruiken, dat onscha delijk en zuiver is T' Ik kan niet begrijpen waarom eene plaats als Goes geen wetenschappelijk keurmeester kan bezitten, wiens eenig werk zou moeten zijn, alle mogelijke voeding en gebruiksmiddelen scheikundig en microscopisch te onderzoeken, vóór dit alles in den handel gebracht wordt. Zouden de inwoners niet met meer gerustheid eetwaren enz. gebruiken als ze de verzekering hadden, dat alles van h t zuiverste gehalte was Waarom be helpt men zich met menschen als keurmeester aan- testellen, die hoegenaamd geene geschiktheid bezitten, om zoodanige gewichtige betrekking naar behooren te vervullen Dan is de aanstelling van een kundig man onuitvoerbaar, als men liever gelden uitgeeft zonder nuttig doel, dan dezelve te besteden om het leven en de gezondheid der menschen te beveiligen. Goes, dat zijn welvaren aan onze dorpen te danken heeft, waai uit Dinsdags vrachten bij vrachten van allerlei gebruiks middelen worden uitgevoerd, moest niets mogen af leveren, tenzij wij dorpelingen de zekerheid hadden dat alles zuivere waar was. En zouden wij niet gaarne de moeite betalen aan een keurmeester, die ons verzekeren kon, dat onze wintervoorraad goed en zuiver was Niet gaarne zou ik een blaam op onze Goesche slachters werpen, als waren zij onbekwaam om oppervlakkig een levend of geslacht beest te beoordeelen, maar men zal van hen niet kunnen vorderen dat zij de verzeke ring geven of een varken al of niet met ltgio trichinen is bedeeld. Het microskoop moet daarin den weg wijzen. Uitvoerbaar en afdoende is de aanstelling van een wetenschappelijk keurmeester, hetzij op bevel der re geering, die voorgelicht kan worden door de genees kundige staatsregeling, of door plaatselijke verordening, in het leven te roepen. Dan zou het platteland, dat dikwijls het depót is, vanwaar ziek en geslacht vee naar de steden wordt ingevoerd, het debiet kunnen staken en dan zeker als onze scherpe maar flinke politie in last kreeg een nauwlettend oog te houden als ergens een varken of koe ziek geslacht wordt, waarmede onze agenten toch altijd bekend zijn. En het zijn niet onze schrandere landlieden, die ziek vee naar de steden laten verhuizen, maar het zijn de vilders die overal rondsnuffelen, die het ruiken, als hier of daar een ziek beest zich be vindt, en die door hunne handlangers daarin worden bijgestaan. Enkele zware boeten en gevangenisstraf zouden wel voldoende zijn om die schandelijke mis bruiken in eens den kop in te nijpen, en schrik te verspreiden. Ik sluit mijn artikel met de hoop dat uit wrijving van denkbeelden het eenige ware worde geboren. Nisse, 1 October 1887. J. A. GEILL. Afloop Aanbestedingen en Verkoopingen. Door het bestuur der waterkeering van het calam. waterschap EllewoudsdijkBorsele werd Vrij dag aanbesteed het leveren en verwerken van 768 scheepston steen, geraamd op/1920. Minste inschrij- J

Goessche Courant | 1887 | | pagina 2