Advertentien. Een vijftienjarige knaap te Heinkenszand, die naai- het Instructie-bataljon te Kampen wilde, liet zich voorloopig door een dokter te Middelburg genees kundig onderzoeken, doch het zeldzame geval deed zich voor dat hij te tang was. Hij was zoodanig uit zijn krachten gegroeid, dat hij voor den dierst onge schikt werd verklaard. Zijne lengte bedraagt 1.86 M. 's-Heer Abtskerke. Als een bewijs, dat ook hier de aardappelen bij uitstek schottig zijn, mag dienen, dat een landbouwer circa 600 II.L. oogst van 1 11.A. gronds, terwijl een huisgezin, bestaande uit man, vrouw, drie aankomende kindereu en een knecht, volop at van 9 aardappelen, en er nog eene goede portie over bleef voor den hond. Gisteren is op het kabinet van den heer rechter commissaris door het hooren van getuigen een aanvang gemaakt met de. naar het zich laat aanzien, veel omvattende instructie omtrent de bekende vleeschhis- torie te Middelburg. Ovezand. Aan het door de handboogschutterij «Wil lem Teil" uitgeschreven concours namen de volgende sociëteiten deel«St. Sebastiaan", «Barbara", «Con cordia" en de «Vrije Schutters" van 's-lleerenhoek, «Soranus" van Heinkenszand. «Jacoba van Beieren" van Goes, «St. Sebastiaan", «Victoria" en «Vooruit gang zij ons Streven" van Kwadendamme, «De edele Handboog" van Oudelande, «Oefening en Uitspanning" van Hansweerd, «de Drie Korenbloemkens" van Krui- ningen, «St. Sebastiaan" van Ieiseke, «St. Sebastiaan" en «Willem Teil" van Ovezand, totaal 79 schutters. De eerste prijs op den lossan vogel werd behaald door J. B. Thomaes van «Willem Teil", de tweede door F. B. Thomaes en de derde door P. Van Stee, beiden van «Concordia"; de eeiste zijvogel door ge noemden F. B. Thomaes en de tweede door P. De Jonge van «de Vrije Schutters"; de beide kallen, één door C. Goense en één door A. Van den Bulck, beiden van «de Vrije Schutters". Alles iiep tot ieders genoegen in de beste orde af. Te Compascuum-kanaal is een diefstal gepleegd ten nadeele van een arbeider, die door jarenlange vlij- tigen arbeid een som van nagenoeg 700 had bespaard. De daderes is zijne dienstmeid, die in afwezig heid van de vrouw des huizes, en tijdens de man op het veld was, met het geld de grenzen over naar het Hannoversche is gevlucht, doch Zaterdag weer per post-omnibus naar Ter-Apel gekomen, waar zij her kend en aan den brigadier overgeleverd werd, die voor hare opzending naar Assen reeds gezorgd heeft. Van de gelden had zij p. m. ƒ50 verbruikt o. a. voor gouden versierselen. Het overige was nog in haar bezit. Een oppassend jongmenscb, zekere D. uit Sittard, laatst in betrekking te Amsterdam, is de dupe gewor den van Engelsche oplichters. In sommige Nedeiland- sche dagbladen was onlangs door eene firma te Londen een correspondent gevraagd onder zeer voordeelige voorwaarden. D. solliciteerde, en spoedig was men het omtrent de conditiën eens. Hij moest eene som van ƒ1000 storten en correspondentie voeren 6 uren daags daarvoor zou hij genieten 5 pet. van die 1000 en 200 fr. salaris per maand, met vooruitzicht op ver hooging, Hij begaf zich in het begin dezer maand naar Londen en werd bij de aankomst opgewacht door twee heeren, die hem naar een hotel brachten, alwaar zij na eene korte kennismaking de 1000 in ontvangst namen. Nauwelijks in het bezit van het geld hadden zij een voorwendsel om zich even te verwijderen. Zij kwamen echter niet terug en onze D. was van zijn geld beroofd. Onmiddellijk wendde hij zich tot den Nederlaodschen consul, doch het mocht tot heden niet gelukken de oplichters te achterhalen. Bij een brand, die Zondagavond in de Spuistraat te Amsterdam woedde, werd door een brandwacht, in een hoek van haar woonvsrtrek aangetroffen een oude vrouw, die door den schrik geheel verbijsterd was en niet dan met geweld daartoe gedwongen de plek wilde verlaten, waar zij nog na 10 minuten toevens zeker den dood in de vlammen zou gevonden hebben. Met twee kleine kistjes, waarin hare bezittingen geborgen waren, werd zij door de wacht, die inmiddels hulp verkreeg, uit het brandend perceel gedragen en aan de buren ter bewaking overgegeven. Zaterdagmiddag begaf zich eene Rotterdamscbe koopvrouw met haar 7-jarig kind naar Kralingen om vruchten te koopen. In een tuin bezig zijnde met meloe nen te plukken, liep ongemerkt het kind weg. Een oogenblik daarna miste de vrouw haar kleine en vroeg aan den eigenaar van den tuin of hij haar kind niet had gezien. Deze begaf zich naar de sloot, zag op het water eenige blaasjes, die uit de diepte opborrelden, waarop hij zich gekleed te water begaf en het geluk smaakte de kleine, die op den bodem lag, nog levend aan de bedroefde moeder te mogen overgeven. De door de firma "Van Maenen en Van den Broeck te Antwerpen met hare stoomboot «Telegraaf III" dezeD zomer ondernomen geregelde dagelijksche dienst voor personen en goederen tusschen Antwerpen en Vlis- singen v. v., zal, naar men verneemt, met 1 October s. worden gestaakt, daar de ondernemers geen kans tien de exploitatie met vrucht voort te zetten. N. B. Ct. In een koffiehuis te 's Hage is gearresteerd een hovlogemakersbediende uit Amsterdam, die ten nadeele van zijnen patroon aldaar had ontvreemd een som gelds, een gouden horloge met dito ketting, ter waarde van ongeveer ƒ200, en een zilveren zakuurwerk. De zaak kwam uit, omdat de bediende het zilveren horloge aan een juffrouw trachtte te verkoopen, voor den billijken prijs van 50 cents. Op de stoomboot van Amsterdam naar Lemmer is Zaterdagnacht op de Zuiderzee een passagier over boord gevallen. Hoewel dadelijk gered, overleed hij na enkele oogenblikken. Volgens ontvangen inlichtingen zou de man te Nieuwer-Amstel wonen en op reis zijn geweest naar Sneek. Gisterochtend waren te Dordrecht de werklieden van den heer J. J. B. J, Bouvy bezig kisten met glas te laden, toen door een rukwind twee kisten omver werden geworpen. Een der twee knapen, éi1 er bij stonden, ontdekte dit nog bij tijds en week achteruit, joodat hij wel door de neervallende kisten op den grond werd geworpen, doch slechts een gebroken klomp en eene lichte verwonding bekwam. Zijn makker kreeg echter de gehtele vracht op het lichaam, zoodat hem hoofd en borst werden ingedrukt. Ofschoon spoedig van onder den zwaren last te voorschijn gehaald, bleek da ongelukkige knaap reeds overleden en kon de in allerijl ontboden geneeskundige slechts zijn dood constateeren. Door de politie, die spoedig ter plaatse aanwezig was, is een onderzoek ingesteld in hoeverre hier aan achteloosheid valt te denken. (D. C) Da twee kinderen, die onlangs te Leiden door een dol'en hond werden gebeten en dientengevolge op 's-rijks kosten naar Parijs werden gezonden, zijn, na de ondergane behandeling van prof. Pasteur, aldaar geheel hersteld teruggekeerd. Gistermorgen was een schoorsteenveger werkzaam aan de nok van een schoorsteen op een achterhuis te Amsterdam. Door het breken van de nok viel de man op het zeer slecht onderhouden dak en kreeg daar van den schrik een zenuwtoeval. Bij de minste bewe ging zou hij van het dak afglijden. Voorbijgangers zagen den toestand. Een hunner, Cornelis Bosdam, bedacht zich niet lang. Door het huis heen vond hij spoedig den weg naar het dak en klauterde tegen de pannen op naar de plaats waar de schoorsteenveger lag. Maar nu was goede raad nog duurder. Hoe den man er af te krijgen Een coliegaschoorsteenveger trachtte er bij te komen, maar was genoodzaakt we gens het breken der pannen terug te gaan. Bosdam, daardoor bemerkende hoe de toestand was van het dak, verbrijzelde dit op de plaats waar hij zich met den nagenoeg bewusteloozen schoorsteenveger bevond, en bracht hem behouden op den zolder van het huis. Johan Jansen, te Zevenaar, zich sedert jaren valschelijk uitgegeven hebbende voor Jacob Schneider, en te dier zake in de voorgaande week gearresteerd (zie ons vorig no.) is wederom op vrije voeten gesteld. Er is evenwel wegens zijne handelingen en zijn huwelijk onder eenen valschen naam een rechtsvervolging tegen hem ingesteld. Door de heeren Thompson en Co. van Hamburg zal, zooals men weet, te Assen een export-varkens slachterij opgericht worden. Het hoofdbestuur van het genootschap ter bevordering van den landbouw in Drenthe beeft genoemde firma verzocht baar in te lichten omtrent de soort en zwaarte van voedsel voor de door haar te koopen varkens. Het plan bestaat, jaarlijks in die slachterij pi. m. 50,000 varkens te slachten, dat is ongeveer 1000 per week. De heeren Thompson en Co. leveren bijna uitsluitend «geschroeid" spek voor de Engelsche markten. De varkens zullen in ons land aangekocht worden, te Assen geslacht en in een oven geschroeid en daarna gezouten. Deze halve gezouten varkens worden naar Engeland verzonden, daar gerookt en daarna verkocht. (F. C.) De klompenmaker S. te Delfshaven heeft in een der jongste regenachtige nachten zijn vrouw en kind op straat gejaagd. Zij aanvaardde met den kleine in hare armen den tocht naar haar oude woonplaats, waar zij voorloopig bij de politie een onderkomen kreeg. Een paar dagen later kwam S. zijn vrouw opsporen en zou haar mishandeld hebben, indien hem dit niet verhin derd ware. Voor een aantal toegestroomde vrouwen, die de lynchwet op hem wilden toepassen, nam hij de vlucht, maar werd door de politie achterhaald en in bewaring gesteld. Misbruik van sterkedrank is we derom oorzaak. Te Brussel werd druk gesproken over het raad selachtig verdwijnen van een uitdrager van de rue du Jardin des Olives, Keymolen, een weduwnaar, die met zijn nicht woonde en een aardig vermogentje had. Hij was van plan naar Engeland te gaanop den dag, waarop hij verdween, ontving hij een lang bezoek van twee vreemdelingen, een Duitscher en een Ame rikaan, wien hij den inhoud van zijn brandkast liet zien. Daarna waren beiden vertrokken en hadden zij de stad verlaten. Keymolen ging het huis uit, sedert dien had men niets van hem gehoord en uit de brand kast werd ongeveer 32.000 frs. aan fondsen vermist. Keymolen is thans echter teruggekeerd; hij had zich te Londen goed geamuseerd, niet wetend dat hij in zijn eigen huis was bestolen. Men is de gestolen fondsen reeds op het spoor. In het drukste gedeelte van Buffalo zal door een vermogend ingezetene een groot kinderspeelhuis worden ingericht. De zalen zullen lang, goed verlicht en lnchtig zijn en vol met hobbelpaarden, prentenboe ken, poppen, schommels, velocipèdes, draaimolens, ke gelbanen, hoopen zand en allerlei speelgoed dat ooit is uitgedacht. lederen middag zullen er in een der zalen voorlezingen gedaan worden en sprookjes ver teld, of zullen marionetten-theathers, pantomime's en andere voorstellingen de jeugdige toeschouwers in ver rukking brengen. Ieder kind uit de stad heeft vrij toeganger wordt alleen verlangd dat handen en gezicht schoon gewasschen zijn en dat het kind zich behoorlijk gedraagt. In elke zaai zal iemand aanwezig zijn om de orde te handhaven, de ondengenden tot rede te brengen, de kleineren te helpen en de spelen te leiden waar dit noodig mocht zijn. Het nieuwste op het gebied der verkiezingen. In het Dagblad lezen wij: «Wij hebben gemeld, dat de journalist Léandri tot lid van den arrondissements- ra:q( van Bastia verkozen is. Deze verkiezing zal, naar uit Bastia gemeld wordt, nietig worden verklaard, daar gebleken is dat de Bonapartistische partij 30 dooden en afwezigen heeft laten medestemmen." De feesten te Philadelphia werden onder het fraaiste weder voortgezet. Op de Beurs had een groote receptie plaats. President Cleveland hield een rede, waarin hij o. a. zeide, dat het feest beteekende de overwinning van de vaderlandsliefde op het egoisme. Generaal Sheridan hield een revue over de troepen. Te Londen heeft een koopman in diamanten op straat voor 72.000 gld. aan diamanten verloren. Hij heeft 6000 gld. beloofd aan den eerlijken vinder. De heer Aug. De Waele te Gent, is op dit oogenblik in onderhandeling met het gemeentebestuur dier stad, om reddingstrappen te plaatsen aan de gevels der verschillende schouwburgen. Het zijn trap pen met leuningen, die toegevouwen tegen den nevel geplaatst, niet meer dan twintig centimeters uitsprong hebben. Door een zeer gemakkelijk mechanisme, dat in beweging kan gesteld worden door iedereen, woiden deze trappen uitgeschoven en maken zij een uilig red dingsmiddel uit. Dezer dagen zijn wederom nihilistische plak katen te St.-Petersburg verspreid, waarop een nieuwe propaganda door de daad aangekondigd wordt. Onder ander nieuws vertellen de nihilisten dat, dank zij de propaganda door de bannelingen in Siberië gemaakt, 25 politieke gevangenen hebben kunnen ontsnappen, in hun vlucht gevolgd door 43 gevangenbewaarders. Laatste en telegraphische berichten. Wolfertsdijk. Hedenvoormiddag hield de gemeente raad een openbare vergadering, die door al de leden werd bijgewoond. Als ingekomen werd een brief voor gelezen van het burg. armb. alhier, waarin het te kennen geeft den secretaris ontvanger van dat col lege gemachtigd te hebben om tegen refu van ont vangst het bewuste breiwerk aftegeven aan den per soon, die door het dag. bestuur hiertoe wordt aange steld (dus niet terug brengen). Tevens is bericht van Ged. Staten ingekomen nopens de wijziging van het reglement van het burg. armbestuur dat hierdoor goed gekeurd is. Alsnu kwam de instructie van een klok luider ter tafel. Volgens een besluit van den gemeente raad van 15 Nov. 1873 moeten particulieren voor het luiden der klok bij een begrafenis 6 per uur betalen. De voorzitter stelde voor, daar de vaste jaarwedde van 5(1 voor dien ambtenaar al min genoeg is, hem ook een gedeelte van de opbrengst af te staan. De heer Jacob stelde voor geen jaarwedde te bepalen, maar het luiden aan den minsten inschrijver te gunnen. De heer Phüipse was hier tegen, ieder is daar z. i. niet voor geschikt. De voorzitter en de andere leden waren het hiermee eens, zoodat er met 6 stemmen besloten werd: lo. De instructie in haar geheel vast- testellen zooals zij door burgemeester en wethouders werd voorgesteld2o. de jaarwedde te behouden op 50 en bovendien l/« van het bedrag van het luiden d-r klok, dat de gemeente geniet als er bij be grafenissen gebruik van wordt gemaakt, en 3o. solli citanten hiervoor op te roepen. Alsnu werd overge gaan tot het benoemen van 3 leden voor het burg. armbestuur, zijnde bet gansche bestuur, tengevolge van het wijzigen van het reglement, afgetreden. Achtereen volgens werden, telkens met 4 stemmen, benoemd de heerenD. W. Den Herder. J. Kallemein en Jan Op 't Hof. De heer J. Kallemeindie tegenwoordig was, gaf te kennen, dat hij voor die betrekking bedankte, zoodat er tot een nieuwe stemming werd overgegaan en in zijn plaats weder met 4 stemmen benoemd werd de heer Pieter Goetheer Jz. 's-Gravenhage. EERSTE KAMER. Jhr. Coenen is toegelaten en het adres van antwoord onveranderd vastgesteld. De Kamer is op reces gescheiden. Haarlem. De Provinciale Staten van Noord-Hol land hebben gekozen tot lid vao de E> rste Kamer, in plaats van mr. Pijnappel, dhr. C DONKER, Notaris te Benningbroek, met 32 van de 65 stemmen, na her- stemmirg met mr. H. L. M. Luden, vice-president der rechtbank en lid van den gemeenteraad van Am sterdam, die 30 stemmen had. Correspondentie. AanWij lazea het bericht in het door u bedoelde blad en namen het bereids daaruit over. Afloop Aanbestedingen en Verkoopingen. Gisteren werd in het koffiehuis «De Prins van Oranje" alhier, ten overstaan van Notaris Mulock Houwer geveild een woon- en winkelhuis met erf, in de Klokstraat te Goes, toebehoorende aan dhr. P. Dentz. Kooper, werd dhr. J. Van der Weele, voor de sont van 2400 en 15 voor losse goederen, alles behalve 12% pet. onkosten. Bij de gehouden aanbesteding door het Gast' huisbestuur alhier is de levering gegundvan tarwe' brood aan R. Scheele voor 10 54 ct. per K.G., van rundvleesch aan E. Sloover voor 49 ct. per K.G. en van kalfsvleesch aan denzelfde voor 68 ct. per K.G. van New-Castlekolen aan wed. M. v. d. Reit voor 74 ct. de H.L. en van Ruhrkolen aan I. Fokke voor 48 ct. de H.L. 325e Staatsloterij, 5e kl. Prijzen van 100 en daarboven. Trekking van Dinsdag 20 September, 2e lijst. Nos. 5147, 11002, 12791, 15524 en 18910 elk 200. Nos. 5131, 7981, 10215, 11366, 12488, 14379, 14383, 17307 en 19448 elk ƒ100. Trekking van Woensdag 21 Sept. 3e lijst. No. 6218 f 15000. Nos. 3674, 15711, 16518 en 18168, elk ƒ1000 Nos 9745,13074,16936, 20164 en 20744, elk ƒ200. Nos. 3319, 4350, 5153, 5250, 7930, 8870, 9300, 11557, 16699, 19295 en 20281, elk ƒ100. Watergetijen voor lerseke. DAGEN. HOOGWATER. LAAGWATER. voobm. Nam. voorm. Nam 22 September 6.20 6.43 0.28 0.50 23 7 6 7.31 1.13 1.36 24 7.59 8.29 2.1 2.29 25 95 9.45 2.59 3.35 26 10 30 11.14 4.15 5.— 27 11.54 5.44 6.24 28 0.31 1.4 7.1 7.34 Burgerlijke Stand Goes van 19 tot 21 Sept. 1887. Geboren: 21, Gerard Christiaan, z. v. Gerard Reijerse en Neelfje Kousemaker. Overleden 20, Petrus Jacobus, 3 w., z. v. Adriaan Marius Cornells De Jonge Mnlock Houwer en Forra Dominicus Van den Bussche. Verkoopingen en Verpachtingen. Datum. Plaats. Voorwerpen. 22 Sept. Baarland, verp. bouw- eu weiland, 22 Goes, panden, 22 Hansweerd, brikken, 22 Goes, heiveiling hofsteden, Goes, lerseke, afbraak, hotel en koffiehuis, Oct Bij Goes, rijtuigen enz Baarland, huish. goederen enz., Heinkenszand, plantsoen, lerseke, woonhuis en schuur, Goes, woon- eu winkelhuis, Goes, menbil. goederen, Kapelle, wagenmakerij, Vlleer Arendskerke, bouwland. Informatiön. P. Overman. Bank van leening. Hollmann. J. M. De Graaff, Aardenburg. Hollmann. De Vos en mr. Ja- cobse Boudewijnse. Pilaar. P. Overman. Pilaar. Gallis Mereni. Mulock Houwer. Pelle. Gallis Merens. Pilaar. Ie houuen Aanbestedingen. Datum. Plaats. Voorwerpen. Information. 30 Sept. Borsele, onderhoudswerken, Waterschap Elle- woudsdijk en polder Borsele. Marktberichten. GOES, 20 September 1887. De vrij ruime aanvoer van alle artikelen ruimde tot verlaagden prijs flink op. Oude TARWE per hectoliter a Nieuwe TARWE r 6,— a 6,40 Nieuwe ROGGE 4.70 a 4.90 Nieuwe WINTERGERST 4.50 a 4,80 ZOMERGERST 4,25 a - 4,40 HAVER 2.50 a 2,60 Nieuwe KOOK-ERWTEN 1— a 8,— MESTINGERWTEN a BRUINE BOONEN 9,— a 9,75 WINTER-KOOLZAAD a KARWIJ-ZAAD a BOTER per K. G. (Ned.<B1.22 a 1,25 EIEREN per 100 stukB 3,50 3,60 ROTTERDAM. 19 September 1887. Tarwe. Jarige Zeeuwsche met goeden toevoer, ondervond weinig kooplust en ofschoon 20 ets. lager, was die moeielijk te plaatsende beste f7, 7,30, soms daarboven, goede en mindere f6,30, 6,80. Nieuwe dito was ook ruim ter markt, die 10 ets. iager langzaam koopers vond, de beste f 6,90, 7,20, soms daarboven, goede en mindere f 6,20, 6,80 Nieuwe Canada 5,25,5,75. Rogge. Ofschoon Iulandsche niet ruim aangeboden, moest die toch 10 ets. lager norden afgegeven De beste 4 80, 5,10, voor de zaai daarboven, mindere i 4,40, 4,70. Gerst. Van Zeeuwsche Winter was de aanvoer minder groot en kon daardoor tot vorige prijzen geplaatst worden, de beste f 4,50, 4,80, mindere t 4,20, 4,40. Dito Zomer van f3,80, 4,50, Chevalier f5, 5,70. Haver. Van Jarige komt weinig meer voor. Nieuwe flauw onveranderd, van i 2,25, 3,25. Paardenboonen Van nieuwe weinig ter markt, die iets lager verkocht zijn van f5,25, 6,10. Duivenboonen, Jarige f 7,25 8. Nieuwe nog niet ter markt. Bruine Boonen. Van het nieuwe gewas met redelijken aanvoer onveranderd van f9,75, 11,50. Witte Boonen. Jarigealsvorenf6,75,7,75,nieuwe nog niet aangevoerd. Nieuwe Blauwe Erwten met ruimen aanvoer 25 ets. lager, de beste 17,75, 8, mindere f7,25, 7,80. Niet-kokende f5,75, 6,25. Schokkers f7, 8,50. Koolzaad nominaal, f8, 9. Hennepzaad f5,50 a 6,50. Kanariezaad redelijk ter markt en tot vorige prijzen te plaatsen. Het beste f9, 9,50, minder f8,25 a 8,75. Meelbericht. Gedurende de vorige week ging er in zaken weinig om. De noteeringen bleven onver anderd Amerikaansch Meel wordt vast op vorige prijzen gehouden en zoo in de beste als in de ordinaire soor ten minder aangebeden. Heden was de markt zeer stil en kwam er in de prijzen geen verandering. Aanvoer vau Zeeuwsche ajuin heden circa 7000 H L Prijs voor groote f2,10, voor kleine fl,20 per 50 kilo. Zeeuwsche eieren f3,50 a f3,70 de 100 stuks. ROTTERDAM, 20 September 1887. Op de veemarkt waren heden aangevoerd: 726 vette runderen, 1090 magere dito, 174 vette- en gras kalveren, 115 biggen. De prijzen waren als volgt: vette Runderen le qual. 66 c„ 2e qual. 60 c„ 3e qual. 55 c., kalv. le qual 85 c„ 2e qual. 80 c., 3e qual. 75 c.,-schapen le qual. 55 c, 2e qual. 50 c„ alles per kilo, varkens le qual. 22 c., 2e qual. 21 c., 3e qual. 20 c., licht soort 19 a 20 c. per kilo. De prijzen der boter waren heden als volgtle qual. (62, 2e qual. f58, 3e qual. f54, per 'I, kilo 55 a 75 ets. Aardappelen. Jammen poters f l,a 1,40, Zeeuw sche blauwe f 1,60 a 1,80, champions f 1,40 a 1,50, mag num bonum f 1,75 a 2,10, alles per heet. Bij geringen aanvoer handel vlugger. Ondergeteekende betuigt zijn wel- gemeenden dank aan allen, die hem op 17 dezer blijken van belangstelling hebben be toond. Borsele, 20 Sept. 1887. A. VAN OVERBEEKE Chri. Voor de vele blijken van belangstel ling, ontvangen bij gelegenheid van mijn 70sten jaardag op 17 dezer, betuig ik mijn oprechten dank. 's-Heer Hendrikskinderen. P. VERBOOM. Ondergeteekenden betuigen langs dezen hunnen hartelijken dank aan de Weledelgeb. heeren VAN HOBOKEN en gevolg, voor de milde bijdragen, hun op de dagen van 5 tot 17 Sept. geschonken. JAN MOL. JOHANNIS MAAT. VICTOR VERMAST, Baarland, Sept. 1887.

Goessche Courant | 1887 | | pagina 3