3 Art. 6. Tot leden der vereeniging kunnen worden aangeno men de mannelijke ingezetenen der gemeente, die daartoe de vereisehte geschiktheid bezitten. Zij worden door den hoofdcommissaris aangenomen. Het getal der leden is onbepaald personen die zich aan misbruik van sterkedrank schuldig maken, alsmede personen, die wegens diefstal of andere misdrijven on herroepelijk zijn veroordeeld geweest, mogen niet tot leden worden aangenomen. Art. 7. Ieder, die als lid wordt aangenomen, is verplicht eene entree van vijf gulden te betalen en bovendien een contributie te voldoen van drie gulden zestig cents 's jaars. Yóor de entreegelden zijn betaald, wordt de aange- nomene niet als lid beschouwd, terwijl hij wordt ge schorst, zoodra hij vóór het einde eener maand niet het twaalfde gedeelte der contributie en bij straf van boete, deze niet geheel heeft voldaan. Blijft de voldoe ning der contributie gedurende drie maanden achter wege, dan kan de achterstallige van zijn lidmaatschap vervallen verklaard worden. Dit geschiedt door den hoofdcommissaris. Art. 8. De leden der vereeniging, daartoe opgeroepen, zijn verplicht hunne diensten te bewijzen daar en op den tijd als hun door of vanwege de commissarissen wordt aangezegd, op straffe van schorsing voor éene week. Er zullen dagelijks, zoo dit noodig blijkt, minstens vier leden, door de commissarissen aan te wijzen, in het vergaderhuis aanwezig moeten zijn en blijven, op verbeurte voor ieder, die daaraan niet voldoet, van dertig cents. Art. 9. De in dienst zijnde leden zullen in het vergaderhuis aanwezig moeten zijnin de maanden November tot en met Februari des morgens te 8, in Maart en October te 7, in April tot en met September te 6 uren. Dit uur

Goessche Courant | 1887 | | pagina bijlage 3