men besloten: lo. liet ziekenhuis tijdelijk aan zijn be stemming te onttrekken en 2e als ziekenhuis tijdelijk aan zijn bestemming te onttrekken, en 2o. als zieken huis tijdelijk beschikbaar te stellen het gebouw in wijk B no. 98, hetwelk door het algemeen armbestuur be reidwillig kosteloos daartoe was aangeboden. Nu bracht de Voorz. den brandput op de Paarden markt ter sprake. De beste tijd voor het graven is volgens den gemeente-architect begin Oct. Deze heeft bestek en begrooting voor een put met een pomp gemaakt, volgens welke het graven zou komen op 392,81 en de pomp op ƒ310,23, samen ƒ703,04. Maar de Voorz. was gaan bedenken, dat die put voor een brandspuit, welke 600 emmers water in een kwar tier geeft, nooit water genoeg zal bevatten. Hij wilde dus aan de heeren een ander plan in overweging ge ven, om daarover in eene volgende vergadering van gedachten te wisselen, nl. aan het kerkbestuur der Ned. Herv. Gemeente verlof te vragen tot het bouwen van een regenbak bij de kerk en dien dan zeergroot te maken, bijv. tweemaal zoo groot als de reeds be staande. Zoo kreeg men tegelijk goed drinkwater, waar aan zoo dikwijls behoefte bestaat, en zou de bak zijn rente wel opbrengen. Met dien bak, en met den put van de wed. Van Hoorn, als men dien kon overnemen, en met de sloot achter het gemeentehuis meende de Voorz. bij brand binnen het dorp tegen watergebrek vrij wel gewaar borgd te zijn. Nu deelde de Voorz. mede, dat er voor den ver bouw van 't post- eu telegraafkantoor geleend moet worden. Da raming bedraagt ƒ6060, er is nog 2600 beschikbaar, en hij zou dus eene leening van 4000 willen voorstellen. De heer Lemson vroeg of er niets uit den post voor onvoorziene uitgaven kon gevonden worden. De Voorz. zeide dat die 594 bedroeg, dus z. i. niet toeliet er iets van te nemen. Een oogenblik later bleek, dat er behalve die 594 en de batige sloten van vorige jaren slechts 981 meer beschikbaar was, zoodat men aan 4000 nog niet genoeg zou hebben. De heer Sinke vroeg of men niet tegelijk voor de vergrooting van school 1 kon leenen. De Voorz. vond dit niet doelmatig, omdat men dan te veel geld eenigen tijd renteloos moest lateD liggen of zelf weer uitzetten. Er werd dan besloten om 5500 te leenen ad 4 pet., aflosbaar in 18 jaar. De Voorz. vroeg den heer Sauer, hoever het regle ment van orde voor den gemeenteraad reeds gevor derd was. De heer Sauer antwoordde dat het in de volgende zitting zou ingediend worden. Van de gelegenheid om nog iets te vragen of in het midden te brengen werd ruimschoots gebruik gemaakt. De heer Lemson vestigde in de eerste plaats de aandacht van den Voorz. op een punt van de Dam straat, waar het verschil in hoogte tusschen de straat en het aarde-trottoir minstens 20 c.M. bedroeg. De Voorz. had dit ook gezien en reeds last gegeven om het te vereffenen. De heer Lemson had opgemerkt dat er in den rijweg aan de binnenzijde van den dijk naar het spoor op eene plaats diepe greppels gegraven waren, die den weg onrijbaar maakten. Hij vond het gevaarlijk, dat er geen teeken ter waarschuwing geplaatst was. Bij het nazien van den ligger van wegen en voet paden bleek, dat de bedoelde weg niet publiek was, zoodat er .wel niets aan te doen zou zijn. De heer Lemson vropg nog of de dagelijksche op zichter voor publieke werken geen instructie had. De Voorz. antwoordde dat de Raad een ontwerp- instructie indertijd zoodanig bad besnoeid, dat Burg. en Weth. meenden het te moeten intrekken. Feitelijk is er geen dagelijksche opzichter, want de Raad had het oorspronkelijke plan om zoodanig ambtenaar aan te stellen gewijzigd en een gemeente-architect benoemd. De hoer Sinke meende, dat een ambtenaar die zoo veel te verrichten heeft wel dagelijksche opzichter mocht zijn. De Voorz. antwoordde: de Raad heeft het niet gewild. Na nog eenige discussie werd een voorstel om alsnog eene instructie vast te stellen met algemeene stemmen aangenomen. De heer Sinke vroeg hoe het kwam dat nog niets ter verbetering der haven was gedaan, hoewel er een flinke som voor uitgetrokken was. De Voorz. antwoordde, dat er nog geen tijd voor geweest was. Alles kan onmogelijk gelijk gebeuren. De heer Sinke beaamde dit, doch meende, dat toch een piar verbeteringen wel terstond konden bewerk stelligd worden, zooals het teren der palen, en het wegnemen van een uitwas. De Voorz. zou er orde op stellen. De heer Sauer klaagde, en anderen stemden er mee in, over den slechten toestand van de sloot van Polen tot het huis van den heer Job Bom. Daar werd nog veel over gesproken maar de con clusie was, dat er weinig aan te doen was. Ten slotte verklaarde de heer Van Oeveren slecht op de hoogte te zijn van de tiende-verhuring, zoodat hij niet voornemens was aan de jaarlijks terugkomende vraag om inlichtingen gevolg te geven. In overeen stemming met hem achtten allen het geschikter, dat de belanghebbende (het domein) een landbouwer raad pleegde. Daarna werd de vergadering gesloten. Onder de 18 jongelieden die bij het jongste examen voor machinistleerling der 2de klasse, tHellevoetsluis gehouden, de meeste punten behaalden, komen in orde der behaalde punten voorJ. J. Van Male van Breskens, K. M. Ingelse van Middelburg, J J. Bootsgezel van Breskens, en J. C. M. Visser van Kapalle. Z. M heeft goedgekeurd, dat de burgemeester van Kortgene, Kats en Kolijnsplaat, mr. L. A. Bjbau, is benoemd tot secretaris der beide laatstgenoemde gemeenten. In de Vrijdag gehouden zitting van den gemeente raad van Middelburg werd ingewilligd een verzoek van S. Verbrugge, koopman te Heinkenszand, om de op de stadsmestvaalt liggende meststoffen van de ge meente onder de hand te mogen koopen voor 500. Behoudens enkele andere voorwaarden, is op voorstel van den heer Snijders nog bepaald dat in die voor waarden zal worden opgenomen dat de aanvrager, de meststoffen koopende, zich verbinde de gemeente te vrijwaren voor alle moeilijkheden, over het weghalen tusschen de gemeente en den pachter kunnende ontstaan. In eene zitting met gesloten deuren werden de maat regelen besproken die moeten genomen worden indien de aanvrager, nu deze voorwaarde gesteld is, zijne aanvrage intrekt. (Af. Cf.) Vlissingen. Zondagavond te half zeven uren kwam uit zee alhier in de buitenhaven aan het Koninklijk Engelsche driemast-stoomjacht «Victoria and Albert", in last hebbende den Kroonprins van D u i t s c h- 1 a n d met gevolg, die heden- of Dinsdagavond met den sneltrein van Berlijn alhier wordt verwacht, over te brengen naar Port-Victoria, aan de monding der Theems, van welke plaats de reizigers per extra-trein zullen worden vervoerd naar Windsor, waar zij de a. s. viering van Koningin Victoria's jubileum gaan bijwonen. In den loop der volgende week worden nog ver scheidene andere vorstelijke personen alhier verwacht, o. a. de prinsen Wilhelm en Heinrich van Pruisen en waarschijnlijk ook de Koning van Denemarken, die allen het voornemen hebben, het feest van Engelands Koningin door hunne tegenwoordigheid opteluisteren en ook door een der Koninklijke Engelsche jachten vermoedelijk de «Osborne" zullen worden afgehaald. Naar men verneemt, zijn burgemeester en wet houders der gemeente Vlissingen voornemens, niet over te gaan tut de benoeming van een griffier, in plaats van den heer mr. F. N. Van der Bilt, die onlangs werd gekozen tot secretaris der gemeente, maar aan den gemeenteraad voortestellen die betrekking afte- schaffen en daarentegc-n eene nieuwe te scheppen, namelijk die van hoofdcommies ter gemeente secretarie. De 36ste algemeene vergadering der Neder- landsche maatschappij ter bevordering der pharmacie zal gehouden worden op 22 en 23 Juni a. s. in Musis Sacrum te Arnhem. De student der polytechnische school C h. C. C o o m a n s is, tot zijne practische vorming, gedurende de zomermaanden door den Minister van Waterstaat, Handel en Nijverheid als buitengewoon opzichter aan gesteld bij de werken van het kanaal door Zuid-Beveland. De postpakketten voor Ned. - Indië moeten stevig.en zorgvuldig worden ingepakt, zullen zij ter verzending worden toegelaten. Elk pakket moet van éen adreskaart en twee douane-verklaringen ver gezeld gaan. De pakketten moeten 's avonds vóór den vertrekdag der stoomschepen te Amsterdam of Rot terdam zijn aangebracht. Ook met den dagdienst VlissingenQueensborough kunnen postpakketten voor Engeland verzonden worden de gelegenheid tot verzending bestaat dus tweemalen daags. Vrijdag had te Apeldoorn de inwijding plaats van het kinderziekenhuis «Mary" door Mevr. B u 1 k 1 ey gesticht, ter eere van de nagedach tenis van haar «onvergetelijke dochter Mary en uit liefde voor haar kleinkinderen Henri en Martinus Hoek." Bij de inwijding waren veel vrienden en bekenden van mevr. B. tegenwoordig. Het ziekenhuis is voor 10 kinderen ingericht en fraai gelegen nabij de Soerensche bosschen. Als een bewijs van de oprechte waardeeriug, welke de medewerking van een zevental liberale Kamerleden vindt bij hen, onder wier leiding zij zich bij den strijd tegen de waarborgen in artikel 194 der Grondwet hebben aangesloten, wordt uit 's-Gra- venhage het volgende medegedeeld aan de Arnh. Cf. Toen de Tweede Kamer op 6 Juni na de aanneming van het geamendeerd voorstel-Schaepman uiteenging, richtte een van de aanvoerders der katholieke partij overluid en zegevierend de volgende woorden tot een geestverwant«Haffmans heeft eens gezegdde liberalen gunnen ons zelfs de glazen in onze schoolvensters niet maar nu hebben de goede menschen hunne eigen glazen ingegooid 1" De aanneming van het gewijzigde voorstel-Schaep man tot vervanging van art. 194 der Grond wet is ook, misschien wel het meest, door ous, Isra ëlieten, te betreuren, zegt De Israëliet. Immers het werpt den grondslag der neutraliteit van de onder wijswetten 1806, 1857 en 1878 totaal omver. Het amendement-Vos de Wael riep «vrede, vrede", maar men zal het zien en ondervinden vrede zal er niet komen en het openbaar onderwijs zal vruchteloos de dupe van den schippergeest zijn geworden. Anti-revo lutie en clericalisme kunnen als minderheden niet dan «strijdende" bestaan. Hopen wij, dat het, nu slechts met eene kleine meerderheid, door medewerking van zeven liberale overloopers aangenomen voorstel bij de tweede lezing het wettige 2U der stemmen niet zal verkrijgen. L;ever geene herziene Grondwet dan zulk eene 1 Te Scheveningen blijft de rust bewaard doch duurt de gisting voort Het militair detache ment blijft voorloopig daar gestationeerd. De droogmaking der Zuiderzee, zegt de heer A. Huet in «Eigen Haard", kan alleen met goed gevolg geschieden, wanneer de hulpmiddelen beschikbaar zijn om haar tot een goed einde te brengen. Maar hoe komen wij aan het noodige geld? Daarop is maar éen antwoord te geven. Wij moeten beginnen gronden in te dijken in de Zuiderzee, polder voor polderdan kan men aanvangen met een kapi taal van matigen omvang en de opbrengst van den eenen polder levert het geld, noodig voor het droog leggen van den volgenden. Deze wijze van werken is mogelijk door den bijzonderen toestand der gronden in de Zuiderzee. Langs den zuidelijken oever toch liggen uitstekende gronden, niet lager dan 2.5 M. be neden laag water. Oaa die te kunnen indijken, zijn geen buitengewoon omvangrijke werken noodigalleen j zou de vraag zijnvan waar krijgt men de specie voor de dijken Daarop geeft de schrijver ten ant woord door de open doorgraving van Holland op zijn Smalst. Verbindt men die beide wei ken, dan, zegt hij, betaalt men het eer, met het andere, en tegen dat do nieuwe vaarweg van Amsterdam naar de Noord zee gereed is, heeft men 50,000 H.A. best land aan gewonnen, die 100 millioen gulden kunnen opbrengen. Zoo heeft het werk een dubbel belang, want niet alleen een belangrijke landaanwinning, maar tegelij kertijd een gewichtige verbetering voor Amsterdams groothandel zal er het gevolg van zijn. Kerkelijke Zaken en Onderwijs. Aan de Hervormde gemeente te Borsele is bij testamentaire beschikking van wijlen den heer C. Smit, in leven notabele aldaar, eene som van f 400 gelegateerd, vrij van successierechten. Kolijnsplaat. Bij de herstemming voor een lid van het kiescollege der Ned Herv. kerk, alhier Zaterdag 11. gehouden, werden uitgebracht 146 geldige stemmen, als op den heer A. D. Snoep 86 en op den heer J. Janse Kz. 60 stemmen, zoodat eerstgenoemde gekozen is. Daardoor is het ^iescollege thans weer voltallig. Voor eene te stichten kerk der doleerenden te Middelburg is aan schenkingen en inschrijvingen reeds bijeen 9800, terwijl het aangekochte huis in de Bogardstraat ook reeds uit geschonken gelden is betaald. (A\ R Cf.) De heer Ph. J. Muskens, pastoor te Bergen-op- Zoom, vierde Vrijdag zijn 25jarig jubilé. Niet alleen van geloofsgenooten maar ook van andersdenken vielen hem vele blijken van toegenegenheid ten deel. De recep tie werd o. m. bijgewoond door predikanten en leden van het Protestantsch en Israëlitisch kerkgenootschap. Kolijnsplaat. De zevende algemeene vergadering der onderwijzersvereenigingen in het arrondissement Tolen zal niet, zooals errst bepaald was, hier den 8 Juli a. s. gehouden worden maar te Kortgene in de «Stads-wijnkelder" den 22 Juli a. s. Aan den heer C. Van Weele, hoofd der school te Duivendijke, tot gelijke betrekking benoemd te O. W. Souburg, is op zijn verzoek eervol ontslag verleend tegen I Augustus a. s. Het salaris van het te benoe men hoofd is bepaald op f 850. Moge ook hier een klein offer aan de tijdsomstandigheden zijn gebracht, toch maakt de geringe omvang daarvan een gunstige vertooning, als men Duivendijke met andere plaatsen vergelijkt, waar men minimum-lijders kweekt. Landbouw en Veeteelt. In Westelijk Zuid-Beveland heeft men redenen van tevredenheid over den toestand dei' landbouw gewassen. Het koolzaad belooft een tamelijke opbrengst; de vruchtzetting is goed gelukt. Tarwe en gerst konden voller staan, doch zien er overigens vrij wel uit. Erwten en paardeboonen beginnen zich beter te ver- toonen dan een paar weken geleden. Vlas staat goed, doch mist nog de vereischte mooie kleur. Wortel gewassen gaan langzaam vooruit. Vooral aardappels waren traag in de opkomst. Men meldt uit Zevenbergen: Het beetwortelge- was laat hier in de omstreken veel te wenschen over, en is bij andere jaien vergeleken circa vier weken ten achteren. Op verscheidene velden is men verplicht overzaaiingen te doen, wegens de slechte opkomst der plantjes. Insecten richten op vele akkers schade aan, en het onkruid tiert weelderig. De veldvruchten staan over het algemeen goed. De paardeboonen groeien malsch, en de platte boonen bloeien volop, zoo meldt men uit Arnemuiden aan de N. R. Cf. De tarwe staat kloek en vertoont eene prachtige blauwgroene kleur. Met uitzondering van enkele par tijtjes belooft het vlas eene bevredigende opbrengst. De ooftboomen zijn veelbelovend en de weilanden, waarvan hooi zal geoogst worden, groeien welig. De aardappels zijn ook in deze streken zeer ongelijk op gekomen en vertoonen bij vergelijking met de andere veldvruchten een veel schraler uitzicht. Buitenlandsch Overzicht. In den Dnitschen Rijksdag kwam Vrijdag aan de orde het wetsontwerp, waarbij de Regeering wordt gemachtigd in het Rijksland de burgemeesters te be noemen buiten den gemeenteraad en ook buiten de gemeente. Hierover haiden zeer heftige discussiën plaats, want, de Elzasser afgevaardigden protesteerden ten sterkste tegen dezen maatregel, wat nog toenam toen de vrijconservatieve afgevaardigde Kiirdorff opmerkte dat Duitschland reeds laDg genoeg toegeeflijk en lank moedig geweest is wilden de Elzassers volstrekt Fran- schen zijn, dan konden zij zich toch waarlijk niet beklagen als zij in het vervolg naar Fransch model met strengheid geregeerd zouden worden de wet was voor Duitschland een daad van noodweer. Een voorstel van Windthorst tot verzending naar de commissie werd verworpen en tot de tweede lezing beslotende aanneming van het ontwerp is daarmede verzekerd. In de Italinnnsclie Kamer had dienzelfden dag eene interpellatie plaats over de staatkunde van de regeering tegenover het Vaticaan. De regeering was zeer gereser veerd in haar antwoord. Hare denkbeelden betreffende de verhouding tusschen Staat en Kerk zijn onveranderd dezelfde gebleven, aldus verklaarde de Minister van Eeredienst. Zij is afkeerig van elke vervolging, en van den hoogsten eerbied be zield voor de vrijheid van geweten. Voor het Ministerie van Eeredienst is de tegenwoordige Paus voorzeker geen gewoon man, en de tijd kan misschien den Staat en de Kerk nader tot elkander brengen, maar de Re geering zal geen enkele inbreuk maken op de natio nale rechten. Italië heeft slechts één hoofdden Koning. Crispi, Minister van Binnenlandsche Zaken, zeide dat de denkbeelden, door zijnen ambtgenoot ontwikkeld, gedeeld worden door het geheele Kabinet. De Regeering zoekt geene verzoening, daar zij met niemand in oorlog is, en van hetgeen er op het Vaticaan gebeurt, weet zij niets en wil zij ook niets weten. Gemengde Berichten. Vrijdagavond voegde zekere B. op den Stations weg alhier eenige beleedigende woorden toe aan iemand, die daar voorbijkwam. Deze gaf B. een oorveeg, die hem over de straat deed tuimelen. De politie kwam natuuilijk spoedig tusscheobeiden, waarvan B. gebruik maakte om ook deze nog eenige onaangenaamheden te zeggen. Een en ander lokte natuurlijk spoedig een oploopje uit. Een 4-jarig meisje alhier slikte al spelende een koperen bikkeltje in, tengevolge waarvan het kind thans ongesteld is. De verwachting, opgewekt door de talrijke bloe sems der pereboomen, wordt, nu de vrucht zich gezet heeft, niet beschaamd. Daarentegen hebben de perziken, abrikozen, pruimen en kersen nog al door den wind en het schrale wéér geleden. De druiven en moerbeziën beloven een goede opbrengst. Bij de appelboomen is de vrucht nog niet ontwikkeld, zoodat daarvan nog weinig valt te zeggen. Van de spoorweghalte of stopplaats Noord- Kraaiert wordt een tamelijk gebruik gemaakt. Den eersten dag (Donderdag) waren er 7 passagiers (de achtste kwam te laat); den tweeden dag (Dinsdag) 3 en laatstleden Donderdag 21. De handboog-sociëteit «St. Sebastiaan" te Krab- bendijke zal dit jaar een concours houden op Zaterdag 16 Juli, waartoe alle sociëteiten op Noord- en Zuid- Beveland zullen worden uitgenoodigd. Kolijnsplaat. De korenmolenaar W. S., van wien we onlangs meldden, dat hij door het vallen van de galerij in zorgwekkenden toestand verkeerde, is, hoe wel nog niet geheel hersteld, thans alle gevaar te boven. Te Nieuwediep is Vrijdag vanwege de Noord en Zuid-Hollandsche reddingsmaatschappij opnieuw een proeftocht gehouden met de reddingsboot, ingericht voor oliestorting, ditmaal in de branding van den Razenden Bol en langs de kust bij Falga. Zoowel de boot zelf als de olie-inrichting voldeden thans, nu men met betrekking tot de buisjes de noodige voorzorgen had genomen, volkomen aan de gestelde eischen. De vereeniging «Excelsior", ter bevordering van volksvermaken te Middelburg, heeft het plan gevormd nog dezen zomer een muziekfestival te organiseeren tot deelneming waarvan Belgische, Noord-Brabantsche en Zeeuwsche muziekkorpsen worden uitgenoodigd. Zaterdagochtend vroeg is de heer P. Eul met zijn scheepje «Lohengrin" van Delftshaven naar Vlis singen vertrokken, om van daar de reis naar Engeland voort te zetten. Tegen de rupsenplaag geeft een chemicus het volgende middel aan de hand: «Wil men oogenblik- kelijk de rupsen verwijderen, zonder boomen te be schadigen, dan moet men die boomen bespuiten met eene zeer zwakke oplossing van potasch (koolzure kali)". Hij staat voor het gevolg er van in, daar het middel door hem is toegepast op ooftboomen. Het is wel de moeite waard, van zulk een eenvoudig mid del de proef eens te nemen. Toen een schipper de vorige week des nachts in de Noordzee zijn net ophaalde en daarbij in de onmiddellijke nabijheid van eene andere schuit was gekomen, zag hij tot zijne groote verbazing, dat hij niet alleen visch, maar ook een mensch had gevangen, en wel een visscher van die andere schuit, die, zonder dat de anderen het hadden bemerkt, over boord ge vallen en gelukkig in het net van den toevalligen buurman geschoten was, die hem nu spoedig weder boven water had, zoodat de gelukkige er zonder eenig letsel afkwam. De 100,000 is in de thans afgeloopen 324e staatsloterij tot op de 100 laatste nommers in de bus gebleven, zoodat nu door den winner is verkregen de som van 130,000 100,000 prijs en 30,000 premie.) De prijs is Zaterdag gevallen op no. 14205 en te Amsterdam getrokken, waar o. a een koffie huishouder een half lot had. Vrijdag werd te Haarlem een twintigste lot voor honderd gulden verkocht. Dit geval heeft zich sedert de 229e Staatsloterij (21 Juni 1856) niet voorgedaan, Voor de rechtbank te Amsterdam werd de vorige week een man vrijgesproken, die in een kleerenmagazijn een jas had aangepast en er toen mede was wegge- loopen. In de dagvaarding stond, dat hij de jas had gestolen. Er moest in staan dat hij ze had verduisterd. Op dien grond was de procureur-generaal van oordeel, dat hij moest worden vrijgesproken en de rechtbank deelde die meening. Geen sterveling zal zich vermeten hierop eene aan merking te maken, allermist de man, die de jas mede- nam. Maar het maakt toch op leeken een zonderlingen indruk, dat iemand straffeloos eene jas mag mede- nemen, omdat men zegt dat hij ze gestolen heeft, terwijl men had behooren te zeggen dat hij dit kleeding- stuk, dat hij n.b. openlijk en zichtbaar aan het lijf droeg, verduisterd had. Salomo heeft eens gezegd, dat men niet al te recht vaardig moest wezen. (Arnh. Cl.) In het weekblad de Hervorming van 4 Juni 11. komt eene waarschuwing voor van den heer J. Chr. Gewin, tegen de algemeen hier te lande heerschende meening, dat ieder, die een gezin bezoekt, waar kleine kinderen zijn, welstaanshalve verplicht is, die kinderen te kussen, soms tot in het schier oneindige toe. De heer Gewin geeft een eenvoudig, maar treffend verhaal van een gezin, dat zijn eenig kind, een aan vallig dochtertje van 5 jaren, aan een hevige keel ziekte moest verliezen, tengevolge van het kussen door eene vriendin des huizes, van wie het later bleek, dat zij, hoewel onbewust, die ziekte onder de leden had, toen zij het kind omhelsde. tri n irnrrniiiii i ■iiiiii i nuiiiiiii li i i fin i mil iiiiiimii ii i i ■imiiiii Laatste en telegraphische berichten. Vrijdag a. s. wordt voor de Rechtbank te Mid delburg behandeld de zaak tegen den heer J. M. K., te Goes, beklaagd dat hij op 31 December jl. des na middags omstreeks half 3 uur, jagende in het jacht veld onder 's-IIeer Arendskerke nabij de spoorbaan, op een vogel, die vloog uit het riet, zich bevindende in eene sloot, tusschen het jachtveld en die spoorbaan,

Goessche Courant | 1887 | | pagina 2