niet voorkwamen. Velen die in de verwachting van stijgende koersen, na de vredelievende en vriendschap pelijke ontboezemingen bij gelegenheid van den negen tigsten verjaardag van Duitschlands keizer, stukken hadden gekocht, zagen hunne verwachtingen nivt be waarheid, brachten het materiaal weer ter markt en vonden slechts tot lagere prijzen koopers. Ook van andere beurzen kwamen dezelfde berichten omtrent trage en lustelooze zaken tot ons, zoodat de onver schilligheid, waaraan het beurspubliek mank ging, vrij wel internationaal was. Op de algemeene geldruimte maakte de Amster- damsche markt eene uitzondering, tot stijgende prijzen was ten onzent alleen geld te bekomenook deze factor was niet in 't voordeel der speculatie en hij vormde voor sommige eifectensoorten een bijkomende reden voor lagere prijzen. In geheel andere richting bewoog zich te dezen opzichte de Londensche beurs. Overeenkomstig de door velen geuite verwachting zagen directeuren der EDgel- sche bank zich genoodzaakt het discontocijfer van 3% op 3 pet. -te brengen en volgens «de Economist" zal het ook bij deze verlaging niet blijven, met het oog op hare sterke reserve en in de meening dat de vrede bewaard blijft. Volgens den weekstaat der Nederlandoche bank zijn op den 19den Maart jl. verminderd: de wisselporte- fenille met bijna twee millioen en de in omloop zijnde biljetten met circa vijf en een half millioen; de reke ningcourant-saldo's namen daarentegen met 4 lA mil lioen toe. Ooder de Europeesche Staatsfondsen maakten onze Nationale Schuldsoortea door hare vaste houding een vrij goede figuur; vooral was dit merkbaar in de 3% pets soort, die voor het buitenland in aanmerking kwam en met ongeveer pet. rijzing de beursweek eindigde. Metallieken sluiten pet. lagerHongaarsche goudrente ongeveer evenveel hooger. De gevolgen der lustelooze tendenz openbaarde zich hoofdzakelijk in de Russische fondssoorten; deze toch werden allen in meerdere of mindere mate getroffen, waarvan Ruslands inwendige fmanciëele politiek en de daling van den roebel de hoofdoorzaken waren. Hoe men de belangen en rechten van obligatiehouders be schouwt, bleek deze week uit de mededeeling dat op de aanstaande April-coupon der Losowo-Sewastopol een korting van 10 pet. belasting zal plaats vinden, nl. niet alleen de 5 pets. couponbelasting waaraan men van regeeringswege reeds onderworpen was maar nog buiten dien 5 pet. belasting over het dividend der gegai an deerde aandeelen, welke als onderpand voorgenoemde obligation bij de Staatsbank liggen. Een gelijk lot staat eerlang den obligatiehouders der Kursk-Charkow- Azow, Orel-Griasi te wachten die in dezelfde positie verkeeren. Het behoeft wel geen betoog dat deze maat regel een alleszins pijnlijken indruk heeft gemaakt en hoewel wij vreezen dat het bitter weinig baten zal hebben toch de heeren Lippman Rosenthal en Wertheim Gompertz, eertijds emittenten dezer leening, zich verplicht gerekend ernstige vertoogen bij den Minister van Financiën van Rusland in te dienen, zich al die maatregelen voorbehoudende, die zij in het belang der obligatiehouders gewenscht achten. De markt der Parijsche waarden was verdeeld. De 5 pets. obligatiën Italië wonnen pet.; evenzoo waren Por'ugeezen vast gestemd in verband met de geruchten van het oprichten eener nationale bank. Ook de zich opnieuw uitende geruchten omtrent eene op handen zijnde conversie werkten tot vastheid der koersen in deze soorten mede. Minder gelukkig brachten de Spaansche schuldsoor ten het er af, voor wie een flauwe tendenz en een verlies van pet. valt te constateeren. De heftige beraadslagingen in de Cortes, naar aanleiding van het door den minister Puijcerver ingediend belastings- voorstel van een zeker percentage op de coupons der Binnenlandsche schuld, moet hiervoor als reden gelden. Doch ook de houders der Buitenlandsche schuld schenen niet volkomen gerustgesteld, althans de Londensche markt was voor deze soort eveneens onwillig en zij trad sterk als verkooper op De handel in Indische Bankwaarden was zonder eenige beteekenis en men schijnt voor deze de tijden die komen moeten te willen afwachten. De handel in obligatiën en aandeelen Dorrepaalsche Bank ligt na genoeg dood en menige beursdag gaat voorbij, zonder dat een enkel stuk van de hand wordt gezet. Alleen was de handel deze week van beteekenis in de aan deelen der Nederlandsch-Indische Handelsbank. Even weinig gedecideerdheid ontwaarde men bij den handel in Amerikaansche Spoonoegaandeelen, hoewel toch het einde der week ietwat vastere tendenz in het leven riep. Dit was meer bijzonder het geval in de Denver- en Nashvillesoorten, voor welke circa pet. verbetering valt te melden. De andere soorten bleven zonder noemenswaardige wijziging. Met 1 April worden o. a. geknipt de coupons van de 3 pet. N. W. S.de 5 pet. Met. Apr. Oct.de 5 pet. Portugal 1881; de 5 pet. Rusl. 5e en 6e Serie; de 5 pet. Rusl. 1864 en 1866; de 5 pet. Rusl. 1872; de 4% pet. Rus). 1875; de 4 pet. Spanje Buitenl. de 3 pet. Znid-Ital. Spoorw.de 5 pet. Losowo-Sewas topol de 5 pet. Poti-Tiflisde 7 pet. Chic. Madis. Ext.de 6 pet. Nashville Sinking Fundde 6 pet. South Pacific. Buitenlardsch Overzicht. Het Engelsche Lagerhuis zal vermoedelijk geene Paaschvacantie nemen, tenzij het vóór dien tijd da tweede lezing heeft behandeld van het ontwerp op de strafverordening in Ierland. Dit ontwerp bevat zeer strenge bepalingen. Het machtigt de magistraatsper sonen tot het booren van getuigen, ook dan wanneer er geen aangeklaagde is. Het schaft in zekere mate de jury volkomen af, kent aan twee magistraatsper sonen de uitspraak bij een kort geding toe, en tevens de macht, om een maximum van zes maanden tucht huisstraf uit te spreken voor misdadige samenspanning, het boycotten en dergelijke. Het bepaalt voorts de Verplaatsing van een proces, indien zulks wenschelijk voorkomt, en iu sommige gevallen verplaatsing der behandeling naar Engeland; dit laatste kan echter niet geschieden voor staatkundige misdrijven, maar alleen voor moord, poging tot moord, en gewelddadig binnen dringen van woningen. Het wetsontwerp is slechts van toepassing op de districten, door den onderkoning aangewezen. De onderkoning kan zekere handelingen onwettig verklaren, en bij proclamatie de vereenigingen aanwijzen, die onwettig bijeenkomen. Iudien een der Parlementshuizen die proclamatie verwerpt, dan is zij nietig. Iu Spanje schijnen weder revolutionnaire teekenen waargenomen te zijn. Te Madrid en in andere steden zijn een aantal personen gevat, verdacht van pogingen tot omverwerping van de tegenwoordige orde van zaken. Er zijn Ook weder proclamatiën gevonden om onder de soldaten te worden verbreid. Latere berichten melden echter, dat de regeering de zaak niet onrustbarend acht. De Pruisische kerkelijk-politieke wetsontwerpen, die bereids door het Heerenhuis zijn aangenomen, zijn zeer naar den zin van de Heilige Stoel. De Paus doet dan ook alle moeite om ze ook door het Huis van Afgevaardigden te doen aannemen, door zijne wenschen daaromtrent aan het centrum kenbaar te maken. Alle verschil tusschen Pruisen en de Curie zou daardoor worden weggenomen. Frankrijk staat vermoedelijk weder voor een mi- nisteriëele crisis. De begrootingscommissie heeft met 14 tegen 4 stemmen het krediet ter bezoldiging van het personeel der administratie in de provinciën ver worpen en men verwacht, dat de minister-pi esident Goblet de kabinetsquaestie aan de verwerping van den post door de Kamer zal verbinden. Gemengde Berichten. De losloopende honden maken het in onze ge meente steeds onveiliger. Drie weken geleden werd een jongen in den duim gebeten. Eenige dagen later werd een kat op straat door een hond dood gebeten, omdat zij een kluifje hadgisteren eindelijk werd een kind door een hond aangevallen en in den arm gebeten. 's-Heer Arendskerke. In den loop van deze maand werden te Heinkenszand door een onbekend persoon kippen verkocht voor zulke lage prijzen, dat de politie vermoeden kreeg, dat deze kippen waren ontvreemd. Het is den alhier geplaatsten Brigadier-titulair Rijks veldwachter D. Buurman en den Gemeenteveldwachter J. Moddeikreke van Nieuwdorp met veel moeite gelukt, den verdachte op te sporen. Het is zekere M. Z. Jr., arbeider te Nieuwdorp. Hij heeft bekend veertig kippen te hebben ontvreemd ten nadeele van J. De Jager, landbouwer te 's-Heerenhoek en acht ten nadeele van J. Karelse landbouwer onder deze gemeente. Van een en ander is prosesverbaal opgemaakt. Heinkenszand. Maandagmiddag vielen van een bier brouwerswagen van Wemeldinge even buiten onze ge meente eenige ledige vaten, waardoor de paarden schrikten en op hol gingen met veel moeite mocht het den voerman gelukken de dieren in te houden, maar onder 's-Heer Arendskerke zijn de paarden voor de tweedemaal op hol gegaan, door het aftrekken van de leidsels. De voerman viel van den wagen en werd een eindweegs medegesleeptde paarden werden op den dijk buiten 's-Heer Arendskerke tot staan gebracht. Te Borsele had Dinsdag een der knechts van een landbouwer, onder het vervoeren van grond, het geluk een gouden tienfrancstuk van 1856 te vinden in ongeschonden toestand. De grond was opgedolven uit een drinkput voor het vee. Ylissingen. Heden heeft op de «Clyde" de offieiëele proefvaart plaats met de ten behoeve van den dag dienst der Maatschappij Zeeland gebouwde nieuwe mailboot «Engeland". Bij welslagen daarvan vertrekt de boot, onder com mando van kapitein H. L. Stasse, morgen van Greenock herwaarts en kan zij a. s. Zaterdagavond hier worden verwacht. Aan de kon. maatschappij «De Schelde" te Viis- singen is de vervaardiging en levering opgedragen van eene partij mortierstoelen, ten dienste der artillerie-, stapel-, constructie-magazijnen te Delft. Door het schip Stillwater, kapt. Tretis te Maas sluis van New-York aankomende, is aangebracht de equipage van het Engelsche scliip Vendome, van New- York naar Amsterdam met petroleum, welk schip Maandagavond bij den Noordhinder is verbiaud en die van het Noorsche barkschip »Nordeap" in het Engel sche Kanaal in zinkenden staat, door de opvarenden verlaten en door het schip «Vendome" aan boord genomen. Aan de lijn van den Ooster-stoomtramweg, nabij het landgoed Oranje Nassau's-Oord, heeft een konijnen- paar een der dwarsliggers zóó weten te ondermijnen, dat zij daar een nest hebben kunnen maken, waarin zich reeds twee jongen bevinden. Om de veertien treinen, die dagelijks passeeren, bekommeren zij zich niets. In Drente zijn in de vorige maand 24 personen zonder geneeskundige behandeling overleden en 8 zonder verloskundige hulp bevallen. Op verscheiden plaatsen laat de genees- en verloskundige hulp nog zeer veel te wenschen over. (D.) Door de Mij. tot exploitatie van staatsspoorwegen is aan den wegwerker Van Gelder, wiens vrouw deu tin dezer door den trein bij Arkel werd overreden, behalve 25 voor begrafeniskosten eene extra gift van 100 gulden geschonken. Tevens is hem toegestaan in het wachthuis te blijven wonen. Een en ander is eene vrijwillige daad van de Maatschappij, daar de korte tijd (slechts drie maanden) gedurende welken de vrouw in dienst is geweest, geen recht op eenigen onderstand gaf. (IV. R. Ct.) Zondagavond sloeg tijdens een hevig onweder de bliksem in een boerenhofstede onder Swalmen. Een gedeelte van het dak is verbrand. Van 1 tot 15 Mei zal er te Antwerpen eene internationale tentoonstelling van postzegels gehouden worden, waarvan de burgemeester, de hee.- Leopold De Wael, het eere-voorzittei schap heeft aanvaard, en waarbij o. a. twee gouden medailles uitgeloot tl worden, nl. voor de verzameling, welke bet groot,* aantal zeldzame postzegels bezit, en voor de talrijkste ver zameling. Een ambtenaar van het Fransche Min van Oor log, Eyrolles, is ontslagen wegens betrekkingen die hij onderhield met Duitschland. Eyrolles was 8 jaren aan het Ministerie werkzaam; hij was algemeen bemind en had 12 jaren in Afrika gediend; hij is gehuwd en heeft 3 kinderen. Men zegt dat ten gevolge van zijn ontslag twee militaire attache's van groote Mogend heden zullen worden teruggeroepen; de Fransche politie is in het bezit van eenige zeer compromitteerende brieven, getekend «Charles." Deze «Charles" wordt thans opgespoord. De Koningin van Zweden, die herhaalde malen Amsterdam bezocht om zich onder behandeling van dr, Mezger te stellen, schijnt sterk achteruit te gaan. Zoodra bare bloedverwanten te Stockholm zullen zijn aangekomen, zal zij zich aan eene levensgevaarlijke operatie onderwerpen. De vorige week is in Duitschland weder een rechterlijke dwaling officiéél gebleken. Ia 1884 was een jonge man tot 8 jaar tuchthuisstraf veroordeeld, wegens doodslag, niettegenstaande hij alle schuld standvastig had ontkend. Ook in de gevangenis bleef hij daarbij en ging blijkbaar diep gebukt onder de veroordeeling. Voor eenige weken bezocht hem zijn broeder en deze was zoo ontdaan bij het zien van den wegkwijnenden gevangene, dat hij terstond naar den rechter zich begaf en zich zelf als den moordenaar aangaf. Bij een tweede onderzoek bleek die bekentenis waar te zijn, zoodat de beschuldigde tot 8 jaar tuchthuisstraf werd ver oordeeld. Zijn ongelukkige broeder werd in zijn eer her steld, maar moet zich zonder schadeloosstelling tevreden stellen met de verklaring in de Duitsche Staatscou rant, dat hij onschuldig was veroordeeld. Kardinaal Pecci, broeder van den Paus, is vrij ernstig ziek. De kardinaal is 84 jaar oud. Het rooken van tabak voor jongens beneden 17 jaar is door 't gemeentebestuur van Lüdenscheid, in Westfalen, verboden. Dergelijke verbodsbepalingen zijn vroeger reeds in meer Duitsche plaatsen genomen. In de jongste vergaderiDg van het geneeskundig gezelschap te Berlijn stelde prof. Senator den «houger- artist" Cetti voor, die na 11 dagen weder aan het eten was gegaan. Hij had bepaald zeker in dien tijd slechts zuiver water gedronken. Reeds nu constateerden Sena tor en Virchow, dat belangrijke wetenschappelijke re- sultateu waren verkregen, ter aanvulling van de leemte in de klinische kennis van de geneeskundigen. Het was bij de proef te doen om uitbreiding van hnn practische kennis en de toepassing er van op het ziekbed. Getti verklaarde, dat enkel zijn steike wilskracht alle gevoel van angst, honger en dorst, die 11 dagen lang in hem had onderdrukt. Slechts toen hem werd gezegd, op wel ken dag en uur hij weer zou beginnen te eten, was hij onrustig geworden en kon hij niet meer slapen van op gewektheid. Op zijn jongsten feestdag ontving Keizer Wilhelm 1648 telegrammen, waarvan 1297 uit Duitschland en 220 uit andere landen van Europa voorts 23 uit Azië, 92 uit Amerika, 10 uit Afrika en 6 uit Australië. Tusschen den grooten «St. Bernard", de abdij op deu top van den berg en de z. g. «Kantine van Proz", een toevluchtsoord voor reizigers, halverwege den top en den voet van den berg, is eene telephoon- verbindmg tot stand gekomen, die voor de reizigers van zeer groot nut is en voor de monniken het reddings werk aanmerkelijk lichter maakt. Ieder reiziger, die de kantine is gepasseerd, kan nu in geval van onweer of sneeuwstorm, aan het klooster worden gemeld, zoodat de monniken hem bijtijds ter hulp kunnen komen. Dezen zal daardoor menige vergeefsche tocht worden bespaard, daar zij zich thans niet, zoools vroeger op weg behoeven te begeven, ook dan wanneer geen reizigers onderweg zijn. De telephoon is hoezeer een nuttige, toch ook een vrij gevaarlijke uitvinding. Dit ondervond dezer dagen een heer te Berlijn, uit de aanzienlijkste kringen aldaar. Hij had in den schouwburg het ongeluk op de waaier van een naast hem zittende dame te trap pen en natuurlijk nam hij dadelijk de schade voor zijn rekening en beloofde de dame hare waaier gerepa reerd terug te bezorgen, waarbij hij haar telephoon-num- mer vroeg. Ongelukkig was zij de zuster van een beambte der telephoon-maatschappij i n de op de rijpen Leftijd ge komen en daarbij ongehuwde dame, vertelde haai broeder de geschiedenis, die er echter een verkeerde uitlegging aan gaf. Toen de waaier weder in orde was, vroeg de ga lante heer aansluiting met het nummer, dat de oude- jongejuffiouw hem had opgegeven, om haar kennis daar van te geven. Ongelukkig trof hij den broeder aan de tele phoon en deze, zonder een vraag aftewachten, riep zoodra hij den naam van den spreker gehoord had. «Gij hebt miju broederlijken zegen, weest gelukkig met elkaar". Eerst door een vrij hooge som is het den jongen man gelukt zich los te koopen. "Voorzichtigheid is dus ook bij telephoon gebruik zeer aan te bevelen. Laatste en telegraphische berichten. Ellewoudsdijk. Omtrent de quaestie van het ont voerde kind kan worden medegedeeld: dat de I2jarige E. P. Paulusse door de diaconie der Herv. gemeente te Ellewoudsdijk bij zekeren Lijs te Driewegen was verpleegd, doch daar zij, niettegenstaande zij eene uit muntende verzorging genoot, voortdurend wegliep ten einde bij hare familiebetrekkingen te zijn, opgevende dat zij het bij Lijs niet kon uithouden, zoo heeft de heer A. Postmus, nadat zij weèr naar Lijs te Drie wegen was teruggebracht, het kind uit de school op gewacht en ten zijnen huize opgenomen, evenwel tegen den wil van den voogd. Daar zij uit vrees van weder terugvoering niet op straat mocht komen en bedoelde Postmus handelde in strijd met de wet, heeft gisteren de Justitie uit Middelburg haar uit Postmus' woning doen verwijderen en terugbrengen ten huize van genoem den Lijs te Driewegen. Middelburg. In de heden gehouden zitting van den gemeenteraad is o. a. ingekomen een brief van me vrouw de wed. Pické, houdende mededeeling van het op den 18en dezer plotseling overlijden van haar echt genoot mr. C. J. Pické, in leven burgemeester dezer gemeente. (De waarnemende voorzitter de heer Ermerins wijdde een waardeerend woord aan zijne nagedachtenis) verder een brief van den Commissaris des Koningsin Zeeland, dat met ingang van 1 April a. s. tot bur gemeester alhier is benoemd jhr. mr. L. Schorer nog is ontvangen een brief van den heer Joh. Luteijn, dat hij zijn ontslag neemt als lid van den raad, over welk besluit de voorzitter ook zijn leedwezen betuigde; de verkiezing voor een nieuw lid zal plaats hebben den 26 April a. s. Vervolgens is besloten a. tot toe kenning van een wachtgeld van f 159,97 'sjaarsvoor den tijd van vier jaren aan A. Beaufort, veerman aan de overzetpont bij de Koepoort, welk veer door het leggen van een voetbrug weldra vervalt b. tot het verleenen van een jaarlijksch pensioen van f 266,66 aan den torenwachter W. Landman c. tot goedkeu ring van de rekening der dienstdoende schutterij over 1886 in ontvang en uitgaaf op f 3163,93; d. tot inwilliging van zes verzoeken van personen om alsnog op de kiezerslijsten te worden geplaatst. Vervolgens werd aan de orde gesteld het door Burg. en Weth. bereids aan de leden in .druk toege zonden voorstel betreffende het maken eener duin waterleiding alhier, waarover de deliberatiën werden aangehouden. Tot leden van het stembureau op 26 April e. k. werden benoemd de heerenmr. J. A. Van Hoek en D. Jeras; de overige leden tot plaatsvervangers. 's-Gravenhage. TWEEDE KAMER. Ingekomen is eene suppietoire Indische begrooting tot aanleg van een spoorweg op Sumatra's Westkust. Aangenomen is een ontwerp tot aankoop van terrein voor den bouw van eene nieuwe strafgevangenis te Amsterdam. Besloten is tot publicatie van de Tjiomasstukken. Na een vinnig politiek debat en pro testen der rechterzijde is een voorstel De Beaufort met 5B tegen 9 stemmen aangenomen om het debat over de Grondwetsherziening op naderen dag te hervatten, zullende de Regeering dan nadere voorstellen doen. De Kamer is gescheiden waarschijnlijk tot 19 April, Ingezonden Stukken. Mijnheer de Redacteur Iu hoeverre het wenschelijk is, vleesch te eten van een varken, dat pas moeder geworden, of drachtig was en waarvan «geconstateerd" is, dat het gestor ven is door phosphorvergiftiging, laat ik daar. Maar de uitdrukking van den heer J. A. Geill, in zijn in gezonden stok in het vorig no. der G. Ct.«Geluk kig hebben de dieven de varkens niet opgegraven, waarvan de gevolgen onberekenbaar zouden geweest zijn", schijnt mij nogal aan bedenking ondeihevig te zijn. Het ergste wat te vreezen zon geweest zijn, had waarschijnlijk hierin bestaan, dat de dieven hun maag zouden oveiladen hebben, maar daarvoor zou de heer Geill wel raad geweten hebben, als zij dien hadden willen vragen. In den scheurkalender voor Landbouw enz. van Vorsterman Van Oijen las ik op 17 Maart jl.«Met het leggen van vergift in den tuin moet men zeer voorzichtig zijn, omdat de dieren, die daaraan sterven, zelf vergiftig worden. Phosphorus maakt daarop eene uitzondering; in genomen, veroorzaakt het den dood, doch verandert zelf in phosphorzuur, dat niet vergiftig is". Nu is eeu scheurkalender bezwaarlijk aan te halen als autoriteit, maar de heer Geill zal wel een of ander scheikundig werk bij de hand hebben, om den heer V. v. O. in dezen te controleeren. Hoogachtend Uw Dienstw. Dn. W. TE GEMPT. Hoedekenskerke, 29 Maart. Burgerlijke Stand Goes van 28 tot 30 Maart 1887. Geboren 28, Franciscus Lambertus, z. v. Fran- ciscus Lambertus Boenders en Tannetje Slabbekoorn. Posterijen. Staat van brieven, verzonden door het postkantoor te Goes, waarvan de geadresseerden op de plaats van bestemming onbekend zijn, over de 2e helft der maand Februari 1887. J. G. Koring, Rotterdam. Van het hulpkantoor Ierseke: H. Singes, Eind hoven. Krabbend ij ke: Ds. Van der Hout, Rotterdam. Wolfertsdijk: P. Wagenaar, Kockenge. Verzonden geweest naar Amerika. J. Mierus, Ohio Countij. België. Kloetinge; F. Van Blaissevelt, Steendorp, Verkoopingen en Verpachtingen. Datum. Plaats. Voorwerpen. Information. 1 Apr. 's Heer Arendsk,, mangels enz., De Ronde Bresser 2 Ellewoudsdyk, hofstede, P. Overman. 2 Krabbendyke, huis met erf, Prins. 8 Goes, winkelhuis en pakhuis, Mnlock Houwer. 5 f Goes, paarden enzPelle. 6 h 's-Gravenpolder, afbraak, P. Overman. 7 - "Wolfertsdyk, broodbakker^ enzPilaar. 11 Nisse, meubelen enz., P. Overman, 13 Kattendijke, inspan, Mulock Houwer. 14 h 's-Gravenpolder, beestenp en varkens, Pelle. 14/15 Goes, kleedingstukken, De Vos. 22 Biezelinge, woon- en winkelhuis, Gallis Merens. Biezelinge, bouwhoeve enzGallis Merens. Te houden Aanbestedingen. Datum. Plaats. Voorwerpen. Information. 31 Mrt. 's-H. Arendskerke, arbeiderswoning, A. Le Clercq, (Kruiningen.) 2 Apr. Goes, uitbreiding gasfabriek, Gemeente-bouwmeester. 13 Nisse, onderwijzersw. en gemeenteh., De Burgemeester cu A.De Muynck

Goessche Courant | 1887 | | pagina 2