De heer T. Van der Zee, burgemeester van Enschedé, is benoemd tot ridder der Orde van den Nederlandschen Leeuw. De viering van den 70en geboortedag van den dichter W. J. H o f d ij k werd Vrijdagavond te Amster dam ingeleid door de Kon. letterlievende vereeniging «Hooger zij ons Doel", van welke de Kennemer bard buitengewoon eerelid is, onder medewerking van de philharmonische kapel «Mozart." De heer H. Th. Boelen hield een feestrede, waarin hij, hoofdzakelijk door fragmenten van Hofdijks gedicht «Zuid en Noord", den dichter schetste, dien hij geluk wenschte met zijn benoeming tot ridder van den Ned. Leeuw. Ver schillende grootere en kleinere gedichten van Hofdijk werden daarna voorgedragen. De avond, welke, behalve door den dichter zelf, ook bijgewoond werd door zijn echtgenoote en dochter, werd met een bal besloten. De vergadering van sociaal-democraten in het «Walhalla" te 's-Gravenhage werd door den commis saris van politie opgeheven en het handschrift van den spreker, Van der Stadt, in beslag genomen, toen hij daaruit voorlas, dat men de wet op hoon en laster niet behoefde te eerbiedigen, waar de omstandigheden dit medebrengen, omdat zij niet door het volk gemaakt of goedgekeurd is. Deswege is eene klacht tegen Van der Stadt inge diend en de Arrondissements-rechtbank te 's-Graven hage heeft rechtsingang verleend en hem verwezen naar de openbare terechtzitting. Eenige weken geleden werd door een leider der anti-revolutionairen, met betrekking tot het wettelijk voorschrift betreffende de koepok-inenting, aan ouders, onderwijzers en schoolautoriteiten de raad gegeven om zich, als de omstandigheden dit medebrengen, te hande len of de wet, welke dit voorschrift bevat, niet bestond. Tegen het gevaarlijke van die leer hebben wij des tijds gewaarschuwd. Arnh Ct Kerkelijke Zaken en Onderwijs. Naar men ons bericht hebben heeren Kerk meesters van de Hervormde kerk te Amsterdam aan bet moderamen van de classicale vergadeiing doen weten, dat de classis dit jaar niet in de Nieuwe kerk kan worden gehouden, maar dat het lokaal «Frascati" door hen voor dat doel afgehuurd en beschikbaar gesteld is. De gewelddadigheden, waartoe men onder het schild der pretendent-kerkmeesters de jongste dagen over ging, in verband met de inmenging der politie, schijnt tot dit besluit aanleiding te hebben gegeven. (St.) Benoemd tot- afgevaardigde van de afdeeling Goes voor de algemeene vergadering van het Ned. Onderwijzers-Genootschap te Leiden de heer C. Snijder, hoofd der school te Wilhelminadorp. Rechtszaken. Arrondissements-rechtbank te Middelburg. Vrijdag zijn veroordeeldK. S., 35 j.. te Kruiningen, wegens diefstal, tot een jaar cel. C. J. M., 16 j., te Ierseke, en M. De K„ 15 j., te 's-Gravenpolder, wegens overtreding drankwet, ieder tot drie dagen cel. Heden werden veroordeeldC. B., 58 j., b/v. van J. B., te 's-Gravenpolder, wegens overtreding der drank wet tot 10 boeteJ. Van E., 18 j., te Hansweerd, wegens mishandeling tot 15 dagen celen 8 boete C. S., 23 j., te Hansweerd, wegens mishandeling tot 12 boete; J. A., 28 j., te Wolfertsdijk, wegens beleediging van een beambte in functie tot 8 boete A. R., 18 j., te Goes, wegens mishandeling tot 1 maand cel en 8 boete. Allen in de kosten. P. J. A. Kloppers, veroordeeld wegens mede plichtigheid aan de bekende ontvoeringszaak-Bulkley, beeft een verzoek om gratie ingediend bij Z. M. den Koningevenzoo mej. Schlingeman. In tegenspraak met een vorig bericht wordt hans gemeld, dat Domela Nieuwenhuis van het vonnis der rechtbank te 's-Hage wel in hooger beroep zal komen bij het gerechtshof. Men verzekert tevens, dat li ij daarbij door een algemeen bekend Haagsch advo- ciat zal worden verdedigd. Buitenlandsch Overzicht. In Engeland is men voortdurend bezig met het houden en aanhooren van politieke redevoeringen voor n tegen home-rule. De heer Gladstone ontwikkelt daarbij een kracht, die men bij een man van zijn leeftijd zeker niet meer zou durven verwachten Vrijdag sprak hij te Manchester, deze week zal hij het woord voeren te Birmingham, Leeds en Liverpool. In Bir mingham zal hij zelf optreden als tegen-candidaat van den heer Chamberlain. Ook Bradlaugh heeft een manifest aan de kiezers uitgevaardigd. «Gij hebt de keus, zegt hij, tusschen Salisbury en Gladstonede nieuwe democratie kan niet voor Salisbury stemmen toen zijn partij aan het roer was, weigerde zij uitbreiding van het kiesrecht en een betere verdeeling van de politieke macht toe te staan. Bedenkt dat de naam Gladstone meer dan een vierde van een eeuw is verbonden aan maatregelen tot emancipatie van het volk. Stemt voor recht voor Ierland, dat is uw plicht, voor welmoedige behande ling der Ieren, die lang in uw naam onrechtvaardig werden geregeerd." In de troonrede, welke bij de sluiting van het En- gelsche Parlement is uitgesproken, zegt de Koningin onder anderen, dat zij het besluit om het Lagerhuis te ontbinden, genomen heeft, om de wenschen des volks te leeren kennen over de quaestie, of eene Ier- sche wetgevende macht voor de leiding der Iersche zaken zal worden ingesteld. Zij spreekt ook hare vol doening uit over het einde van den oorlog, die in Bulgarije gewoed heeft en geeft te kennen, dat de toestand in Egypte verbetert, waardoor het mogelijk zal zijn, de Engelsche krijgsmacht in dat land te ver minderen. Te Konstantinopel heeft de Russische zaakgelastigde de Porte kennis gegeven van een schrijven, door hem uit St.-Petersburg ontvangen, waarbij hem verzocht wordt, de Porte opmerkzaam te maken op de verschil lende afwijkingen van het organieke statuut van Oost- Rumelie, door vorst Alexander volvoerd, en aan te dringen op eene krachtige tusschenkomst van de zijde van Turkije. Gemengde Berichten. Gisteren ging vrouw De B. van hier naar een kersenboomgaard in den Wilhelminapolder, welken boomgaard zij in huur had. Onderweg is zij onpasselijk geworden, door den bootwagen teruggevoerd en thuis komende overleden. Kloetinge. De spiegelruiten, die het tegenwoordig in verschillende steden zoo hard te verantwoorden hebben, krijgen het thans zelfs op ons stille Kloetinge te kwaadze beginnen splinternieuwe vijanden te krijgen onder schapenDie nu nog ontkent dat er revo lutie in de lucht zit, ondanks het anti-revolutionaire stormgeloei, is wel een optimist. Ziehier wat hier Vrijdag gebeurd is: Een kudde schapen ging langs het marktveld onder behoorlijk geleide van den herder en zijn trouwen Filax. Een van het witgewolde" gezelschap veroorloofde zich een wandeling op zijn eentje. Filax, de nop den dwaalweg" zijnde wandelaarster weder nop de rechte baan" willende brengen, schoot van ter zijde op haar toe. Maar het schaap, dat op dit oogenblik met den kop van de kudde afgekeerd, juist voor een huis met lage spiegelruiten stond, zag zijne makkers in die ruiten en snelde er met zulk een vaart op toe, dat het in eens door een ruit heensprong en vierkant in de kamer terecht kwam. Filax was voorzichtig genoeg de afge dwaalde op dien gevaarvollen weg niet te volgen. Het schaap, zich omkeerende, zag door het andere raam zijne makkers buiten en, niettegenstaande dat het deerlijk gekwetst was, snelde het reeds toe om zich door de andere ruit op nieuw een weg te banenmaar juist bij tijds werd het door de haastig toesnellende bewoners gegrepen. De ongenoodigde vreemde bezoekster werd hierop beleefd door den heer des huizes en familie langs den gewonen weg de voordeur uitgelaten. St.-Annaland. Met goed gevolg werd Zaterdag 26 dezer aan den Calamiteusen Suzanna polder tusschen dijkpaal 12 en 13 een kraagstuk gezonken, groot 658 ML Dit kraagstuk dient tot steun van de daar ter plaatse verder te maken Lessinesche steenglooiing. De huurders van kersenboomgaarden te Ka- pelle ondervinden den invloed der verdiensten, welke door de oestercultuur in oostelijk Zuid-Beveland wor den afgeworpen. Kon vroeger een spreeuwenwachter voor f 2 in de week worden bekomen, thans is men verplicht het dubbele dier som te geven, wil men de titularissen niet naar Ierseke zien vertrekken. 's-Heerenlioek. Zaterdag den 26 Juni gaf de Hand boog-sociëteit »Concordia" alhier een concours naar den lossen vogel, waaraan Hoor 62 schutters van 12 verschillende sociëieiten werd deelgenomen. De hoofd vogel 25,die, niettegenstaande meest alle pijlen op hem gericht waren, hardnekkig bleef staan, is ver loot in 5 deelen, welke aan verschillende sociëteiten ten deel vielen, namelijk aan «Concordia" alhier 2 deelen, aan «Doel naar Hooger" van Wolfertsdijk, aan «Soranus" van Heinkenszand en aan »de Vrije Schutters" alhier, ieder 1 deel, terwijl de zijvogels a 12,50 zijn afgeschoten door C. Bergervoet van Jacoba Van Beijeren" van Goes en door J. Van 't Westeinde van «de Vrije Schutters" alhier, die tevens een kal a 5, heeft afgeschotende 2e kal werd door A. Van Boven, lid van «Soranus" van Heinkenszand, bemachtigd. Be gunstigd door een schoonen dag weer, liep alles in de beste orde af. Zondagnamiddag werd door de Handboogsociëteit «De Vrije Schutters" alhier Koning geschoten op den lossen vogel, waarbij de meeste punten behaald werden door C. Goens Hz., welke dientengevolge als Koning werd geproclameerd. 's-Heerenhoek. Dat de tijd der 's-Heerenhoeksche kermis daar is, kan men zien in de almanakken, en ook weet men het van ouds, maar wie het niet weet, kan het op de plaats zelve niet zien, want er staat noch kraam noch carroussel, noch iets dat op een kermistentje gelijkt. De vroeger zoo druk bezochte Killeshoeksche kei mis, zooals de oudjes ze nog wel noemen, kan men dus gerust als dood beschouwen het eenige oliekoeken kr aam dat er gestaan heeft is nog vóór de kermis begon vertrokkenbehalve bovengenoemd concours, zijn er geen vermakelijkheden te bespeuren. Borsele. Men spreekt hier van kwaad in het loof der aardappels. Het is te hopen dat het droge weder de gevreesde ziekte in haren loop moge stuiten. Heinkenszand. In een huisgezin onder deze gemeente zijn de mazelen uitgebroken; twee kinderen, die sedert eenige dagen uit Vlissingen in dat huisgezin gelogeerd zijn, zijn daaraan lijdende. Twee jongelingen van Alblasserdam, die door een kat gebeten waren, zijn naar Parijs vertrokken, om zich onder behandeling van prof. Pasteur te stellen. Het onderzoek, te Utrecht ingesteld moet aan het licht gebracht hebben, dat de kat dol was. Bij de herstelling van een pand, toebehoorende aan een weeshuis, te Zutfen, heeft men een prachtig gobelin, achter een behang, ontdekt. De provisoren van het gesticht hebben het voor 550 verkocht aan een koopman aldaar. Woensdagnacht is in de Ringvaart van de Haar lemmermeer een met stroo geladen schuit tot het water toe afgebrand. De schipper heeft zich kunnen redden, doch de knecht is verbrand. De praam was beladen met p. m. 2000 bossen stroo en is later ge zonken. Van den schipper is nog ruim 300 gulden aan geld verbrand. Teneinde de menigmaal voorkomende ongeregeld heden bij gelegenheid der inspectie over de grootver lofgangers tegen te gaan, zullen op den 28en en 29en Juni a. s. te Middelburg patrouilles worden uitgezonden, tot handhaving der orde op de openbare straat. (M. Cf.) Op onderscheidene plaatsen te Amsterdam zijn Zaterdagnacht groote oranjekleurige biljetten aange plakt, waarop met groote letters gedrukt was»weg met het Koningschap, waarvan een Pop in Den Haag woont. Leve Domela Nieuwenhuis; gedrukt op de Nihilistische drukkerij." De politie rukte de biljetten in den vroegen morgen af. Een vrouw te Gorinchem, die lijdende was aan rheumatiek, ontving dezer dagen den raad, zich in te smeren met petroleum en dan, na het geheele lichaam van top tot teen met dat vocht te hebben ingewreven, op een stoof met vuur te gaan zitten. De vrouw volgde den raad op, doch natuurlijk met het ongelukkig gevolg, dat zij met hevige brand wonden naar het gasthuis moest worden overgebracht. Om witte stroohoeden te wasschen wordt aan bevolen den hoed door middel van een spons meteen vijf percents oplossing van citroenzuur te wasschen. Daarna moet men hem zorgvuldig met schoon water afwasschen en in de zon laten drogen. Blijkens een vanwege den directeur der weesin richting te Neerbosch door het geheele land verspreide circulaire wordt op krachtige medewerking aangedron gen, opdat nog dit jaar met den bouw van het achtste weeshuis kan aangevangen worden. Dat de boterprijzen in de laatste jaren sterk daalden, bewijzen de volgende cijfers, ons uit Friesland gemeld omtrent de prijzen in Mei/Juni: 1883, 85 a 90 ets.; 1884, 70 a 75 ets.; 1885, 45 a 55 ets., en 1886, 45 a 50 ets. per kilo. Het «gemaak" bij den veehouder is tegenwoordig gering. Zooveel mogelijk legt men zich dan ook op kalveren- en varkensmesten toe. (Dagbl Te Doetinchem deed zich Donderdagavond een vreemd natuurverschijnsel voor. Nadat 't vroeg schemer was geworden en men tusschen half 9 en 9 uren een onweder met zwaren regen had gehad, klaarde tegen half 10 de lucht op en werd het zoo licht als midden op den dag, wat tot ieders verbazing ongeveer een half uur duurde, toen 't weer langzamerhand duister werd. Een 50tal Amsterdamsche debitanten der Staats loterij waren Donderdagavond bijeen om te spreken over eenige grieven, nl. dat zij vóór de wet van 23 Juli 11. op elk lot 3 verdienden en hun winst thans slechts 1 is dat zij vroeger 10 loten konden nemen en thans slechts 5, en dat de collecteurs zoo veel mogelijk den kleinhandel in loten tot zich trekken. Men besloot, daartegen een adres te richten aan den directeur der Staatsloterij, met verzoek om de collec teurs te beperken in hun macht tegenover de debitan ten, zoodat de verhouding weder wordt gelijk zij was vóór de wet van 23 Juli 11. Dezer dagen had, naar de Veend. Ct. verhaalt, te Noordbroek een grappig voorval plaats. Iemand, die met paard en rijtuig naar L. was geweest, wilde op den terugtocht, hoewel hij reeds duchtig van de «vergunning" gebruikt had gemaakt, nog een «zeupje" koopen en liet daartoe, bij een herberg gekomen, paard en rijtuig zoo lang onbeheerd staan. Toen hij met zijn beneveld brein weer in den wagen klom, bemerkte hij niet, dat een grappenmaker paard en rijtuig had om gekeerd. Hij reed weg, kwam laat in den avond te S. terug en 't paard begaf zich instinctmatig weer naar de herberg, waar zijn meester 's middags had uitge spannen. Gelukkig was men daar nog op en hielp men den inmiddels ontnuchterden man, die niet anders meende dan dat hij betooverd was, weer op weg. Hij kwam daarna zonder ongevallen, maar eerst om onge veer 5 uren in den ochtend, thuis, tot vreugde van zijn vrouw en kinderen, die den geheelen nacht in de grootste ongerustheid op bem gewacht hadden. Da Standard verneemt uit Rome dat acht socialisten, onder wie eenige candidaten voor het parlement, te Milaan in hechtenis genomen zijn, onder aanklacht van het stoken van oproer. In Lombardije hebben talrijke andere arrestatien plaats gehad. Van overheidswege worden overal de arbeidersvereenigingen ontbonden, hetgeen niet weinig opzien wekt. Een Iersch kolonist van Nieuw-Mexlco heeft, zoo zegt men, een geheele zilvermijn gelegateerd ten behoeve van Iersch-Protestantsche liefdadige instellingen. In geld wordt dit legaat vertegenwoordigd door een ronde som van 200,000 dollars. De uitvinder van een nieuw iiltreertoestel, de ingenieur Breyer te Weenen, is door het feit, dat watten de zwamkiemen uit de lucht terughouden, op de gedachte gebracht om door eene nog fijner ver deelde stof alle vreemde organismen uit het water te verwijderen. Hiervoor scheen het asbest hem bij zonder geschikt, en inderdaad gelukte het hem van uit zoo fijn mogelijke asbest-vezels een weefsel van de grootste fijnheid en gelijkmatigheid samen te stel len. De op deze wijze verkregen micro-membranen worden tot toestellen vereenigd, die in elke gewilde grootte, van de kleinste zakfiltreermachine tot de fil- treertoestellen voor de waterverzorging van geheele steden, gemaakt kunnen worden. Volgens proeven van professor Weichselbaum te Weenen houdt het micro- membraanfiltreertoestel van Breyer werkelijk alle micro organismen en ook alle ziektekiemen bij het filtreeren van vochten achter. De Duitsche Vereeniging voor gezondheidstechniek heeft in hare laatste algemeene vergadering de groote waarde van dit toestel voorde hygiène geconstateerd. Gladstone heeft op z;jne verkiezingsreis een elixer gebruikt, dat bijzonder geschikt scheen om zijne spreekorganen te restaureeren. Dit is thans in En geland in den handel gebracht. Er wordt bijgevoegd dat hij daarvan elf halve liters dronk. Een Brit meent, dat men met zulk eene hoeveelheid wel eene dynastie zou kunnen restaureeren. In de steenkolenmijn Saint Marie, bij Lure, heeft eene ontploffing van mijngas plaats gehad24 mijnwerkers zijn gedood. Een opzichter en 16 mijn werkers zijn in leven maar bevinden zich, onder het puin, en ongelukkigerwijs zullen eenige dagen met het opgraven verloopen. Als de ontploffing overdag plaats gehad had, zouden er 150 slachtoffers geweest zijn. Duizend Romeinsche graven zijn onlangs in de buurt van Gurkfeld, in Beneden-Krain, nabij Dernovo, ontdekt geworden. Uit een geschiedkundig oogpunt is deze vondst van groote waarde en heeft zij dan ook reeds een rijk Materieel geleverd voor de kennis van het Romeinsch leven, dat in het museum van Laibach ondergebracht is. Vooral opmerkenswaardig is de over vloed van antieke sieraden, de menigte vaatwerken en tranenfleschjes, die uitgegraven werden. De uitgravin gen zullen voortgezet worden en men verwacht verder nog rijken buit. Een advokaat had twee misdadigers te verde digen, van welke de een overdag, de ander 's nachts gestolen had. Met het oog hierop, zeide hij in zijn schitterend pleidooi«De ambtenaar van het open baar ministerie heeft het bij mijn eersten cliënt als eene verzwarende omstandigheid aangemerktdat deze op klaarlichten dag met ongeloofelijk brutaliteit een diefstal begaan heeft. Thans wordt bij mijn tweeden cliënt de omstandigheid dat hij in het gevaarlijk nach telijk uur gestolen heeft, als verzwarend beschouwd. Nu vraag ik toch den geachten ambtenaar van het openbaar ministerieWanneer moet de kerel dan stelen 1" In de New Harbour Channels te Singapore is een visch van 5 meter lang, door de inlanders ikanpokol genaamd, gevangen. Het dier werd eerst aangeschoten en toen was er een haak in zijn lichaam geslagen en werd hij met een lang touw aan eene boot vastgemaakt. Hij zwom toen echter met eene vaart van 10 mijl met de boot zeewaarts, zoodat de boot zeker een ongeluk zou gekregen hebben, zoo niet eene stoombarkas te hulp was gekomen. Deze sleepte eindelijk boot en visch naar wal. Men schatte het gewicht van het dier op 1500 Engelsche ponden. Laatste en telegraphische berichten. Wolfertsdijk. De rede van mr. Fokker, hier heden gehouden, werd door een dertigtal personen bijgewoond. De spreker ontwikkelde op de bekende gronden den politieken toestand in Nederland en brak ten slotte een lans voor de beide candidaten der liberale partij. De heeren Oranje en De Jonge uit Goes vingen een debat met den spreker aan en opperden verschillende bezwaren tegen het gesprokene. De heer Fokker repli ceerde en wederlegde de geopperde bezwaren. Ingezonden Stukken. Mijnheer de Redacteur 1 Vergun mij eene kleine ruimte in het no. der Goesche Courant dat hedenavond in het licht ver schijnt, om mijne vreugde kenbaar te maken over de zegepraal, die de liberale partij door de lezing van den heer Vorsterman Van Oijen op jl. Zaterdag behaald heeft. Toen de heer Lobman te Goes zijne politieke rede uitsprak, waren er meerdere liberalen onder zijn ge hoor, en waarvan er drie, die niet konden instemmen met het gesprokene, van de gelegenheid tot debat ge bruik maakten, gedachtig aan het oud vaderlandsche spreekwoord Wie zwijgt, stemt toe Jl. Zaterdag waren onder het gehoor van den heer Vorsterman Van Oijen onderscheidene anti-revolutionairen, zelfs het bestuur der anti-revolutionaire kiesvereeniging «voor Nederland en OranjeToen nu, nadat de spr. op zoo duidelijke wijze had aangetoond, hoe de heer Lohman zijne beginselen over boord geworpen, en aan de drijf- en eerzucht van zijn partij opgeofferd had, hoe hij had te kort gedaan aan den eerbied, het Hoofd van den staat verschuldigd, en hoe hij, zeggende te streven naar rechtsgelijkheid, het ver krijgen dier rechtsgelijkheid heeft verhinderd, althans belemmerd toen had men, wanneer de anti-revolu tionairen daarmede niet instemden, mogen verwachten, dat althans de leden van het bestuur van «voor Nederland en Oranje" hunne gevoelens tegenover die van den spreker hadden verdedigd. Hoeveel ook aan de anti-revolutionairen kan te last gelegd worden, eene beschuldiging van Petrus'misdrijf wil ik hen nog niet aanwrijvenm. a. w.ik wil hen nog niet in staat achten tot eene verloochening van den heer, dien zij dienen, tot een negeeren van den candi- daat, dien zij den kiezers als de geschikte man, om het Nederlandsche volk te vertegenwoordigen, aan prijzen. Of zouden zij het oude oprechte Zeewsche karakter zoo zeer verzaken, dat zij een ander ge voelen verbreiden, dan wat zij door hun zwijgen toonden te deelen 1 Neen, M. de R.zoo diep acht ik hen niet gezonken. Veeleer houd ik hel er voor, dat de eenvoudige dorps school voor hen is geworden, wat de weg naar Da mascus voor Paulus was, en dat de woorden van den heer V. v. O. hen tot andere inzichten hebben gebracht want geen andere gevolgtrekkingen kunnen uit de hou ding van het bestuur der anti-revolutionaire kiesver eeniging gemaakt worden. Dus van tweeën éenóf een Petiusverloochening, óf een Paulus-bekeering. En aangezien ik nu het laatste, ook om de eer van de leden van gezegd bestuur, aanneem, verwacht ik van hen eene Paulus-handelingeen prediken, met al de kracht, die in hen is, van de nieuwe leer die zij be lijden. Het is hun plicht, om openlijk, met woord en daad, hunne kiezers voor te lichten, dat zij zijn be keerd van de dwaling huns wegs en dat zij de candi- datuur van de heeren Jhr. J. L. C. POMPE VAN MEERDERVOORT en Mr. L. A. BVBAU ondersteunen en hunne verkiezing aanprijzen, want dat zij overtuigd zijn geworden, en daarom gezwegen hebben op jl. Zaterdag, dat de heer Lohman zich als volksvertegenwoordiger heeft onmogelijk gemaakt. 28 Juni 1886.GEEN KIEZER. Te houden Aanbestedingen. Datum. Plaats. Voorwerpen. Informatiën. 2 Juli, Middelburg, bouw van een zelfregis- treerenden getijdemeter, aan het hoofd te Zieriksee. Raming f8000. Ryksingen. Goes. Burgerlijke Stand Goes van 2528 Juni 1886. Ondertrouwd den 25, Jacobus Pelle, 24 j., jm., te Middelburg en Tannetje Barbara Van der Does, 23 j., jd., te Goes. Geboren: den 25, Agatha Maria Cornelia, d. v.

Goessche Courant | 1886 | | pagina 2