Rechtszaken. Da socialist F. Domela Nieuwenhuis is gisteren door de rechtbank te 's-Gravenhage veroordeeld tot een jaar celstraf en 50 boete, wegens boosaardig- lijke smaad en hoon, den Koning, en beleediging, den commissaris van politie Stork, aangedaan. De socialist Croll werd veroordeeld tot 50 boete, wegens beleediging en hoon, een openbaar ambtenaar (den burgemeester van Enschedé) aangedaan. Beide beklaagden waren bij de uitspraak afwezig. Er was een talrijk publiek, maar ongeregeldheden hadden niet plaats. Buitenlandsch Overzicht. De commissie uit den Franschen Senaat, waaraan het onderzoek van het ontwerp betreffende de ver banning der prinsen is opgedragen, bestaat uit 6 tegenstanders en 3 voorstanders, terwijl in de bureels 119 stemmen tegen en 106 voor de verbanning zijn uitgebracht. Er waren echter 60 leden afwezig en daardoor kan het wetsontwerp wellicht nog gered worden. De Engelsclie dagbladen zijn nog steeds vol over home-ruleterwijl de afgevaardigden overal manifesten uitvaardigen voor en tegen. Gladstone is naar Schot land vertrokken om politieke redevoeringen te houden en hij sprak op zijn tocht daarheen aan verschillende stations een kort woord. Maandag is de Sobranje of Nationale Vergadering geopend door den Vorst van Bulgarije, die zijn dank baarheid aan het volk uitsprak, dat als één man was opgestaan om het land te verdedigen en voor zijn eer en zijne vrijheid geene offers had ontzien. De helden daden der Bulgaarsche legers en hunne groote offers", zeide de Vorst, «hebben Bulgarije de sympathie der beschaafde wereld verschaft en hebben alle bezwaren en moeilijkheden uit den weg geruimd, die aan zijne gewettigde begeerte in den weg stonden". Na de her- eeniging van Bulgarije te hebben herdacht, zeide de Vorst: «De laatste oorlog heeft een nieuw tijdperk in onze geschiedenis geopend en heeft ons eene eer volle plaats geschonken onder de Staten van het Balkan schiereiland. Deze oorlog heeft het volk vertrouwen in zijn eigen kracht gegeven en de hoop op eene schit terende toekomst. Maar hij heeft ook de financiëele hulpbronnen van het land verzwakt en nieuwe lasten en nieuwe behoeften doen ontstaan". Ten slotte kon digde de Vorst de indiening van eenige wetsont werpen aan. De Standard verneemt uit Sofia, dat de positie der Bulgaarsche regeering plotseling critiek geworden is. Radoslavoff blijft op zijn ontslag aandringen en sleept een belangrijk deel der liberale partij mede. Daaren tegen bereidt Zankoff eene tegen de regeering gerichte beweging voor, voor welke hij den steun verwacht zoowel van de Russisch-gezinde partij, als van de ultra-natio- nalen. Hij verzet zich in eene in te dienen motie tegen de Turksche conventie, eischt volledige unie van alle Bul garen, en dienovereenkomstig het bijeenroepen eener Bulgaarsche nationale vergadering. Men verwacht storm achtige debatten en aanneming der motie, waardoor de geh»ele Bulgaarsche quaestie heropend zoude worden. Men zal zich herinneren dat de Engelsche dagbladen reeds voor vier weken het gerucht bevatten, dat Vorst Alexander van Bulgarije tot Koning zou uitgeroepen worden dit vermoeden krijgt, thans meer voedsel men meent dat de Sobranje het «Koninkrijk Bulgarije" zal uitroepen Totnogtoe is 't slechts een vermoeden, maar de mogelijkheid bestaat, dat eenige lieden den Vorst door zulk eene handelwijze in nieuwe moeielijk- heden pogen te brengen en men is zeer benieuwd naar de houding, welke de Sobranje in dezen zal aannemen. Gemengde Berichten. Aan het telegraafkantoor alhier werden gisteren hij gelegenheid van den uitslag der verkiezingen te Goes en te Middelburg niet minder dan 304 tele grammen behandeld. 's Heer Arendskerke. Woensdag II. zou de heer G. Nijsten als jongste stemopnemer per tilbury de stem bus van Borsele naar Goes overbrengen, toen op den dijk tusschen Heinkenszani en ons dorp zijn paard in een aanval van duizeling met man en tilbury in de sloot geraakte. Het rijtuig was erg gehavend, doch de heer Nijsten en het paard hadden geen letsel be komen, zoodat de reis kon vervolgd worden. Te Breskens trad Donderdag een paartje in het huwelijk, waarvan man en vrouw respectievelijk 68 en 73 jaar tellen. Door den burgemeester van Vrijenban, mr. Saaij- mans Vader, is aan de studenten-roeivereeniging »Laga" te Delft geweigerd, om bij den op Zondag 27 dezer' te houden roeiwedstrijd, ter gelegenheid van haar tien jarig bestaan, muziek te maken. Tengevolge daarvan is »Laga" genoodzaakt de muzikanten in eene groote schuit te plaatsen buiten Vrijenban's grondgebied. Iemand te Rotterdam, die zich veel aan het spiri tisme overgeeft, werd Dinsdag gevraagd of hij kans zag om de namen op de stembiljetten te lezen, terwijl dezen nog in de bus lagen een kunstje, dat waren spiiitisten niet moeielijk heet te vallen. De man gaf heel leuk ten antwoord, dat er te veel «nevel" was tusschen hem en de stembiljetten. Nbl Werd als bewijs van belangstelling en ijver voor de goede zaak medegedeeld, dat een stemgerechtigde, die tijdelijk te Berlijn verbleef, expres naar Zutfen reisde om zijne verplichtingen als kiezer te vervullen, ook van een kiezer uit Middelburg kan worden gemeld dat hij, tot herstel van gezondheid te Schlangenbad verblijvende, insgelijks om te stemmen de reis opzet telijk naar Middelburg heeft gemaakt. Verscheidene andere kiezers, die elders vertoefden, zijn even overge komen, om met een volgenden trein weder te vertrekken. Te Maastricht is eene vrouw vermoord gevonden, die herkend is als de huisvrouw van zekeren Claassens. Zij leefde gescheiden van haren man, die in het bui tenland als werkman vertoeft, doch, naar de verslagene den dag vóór den moord aan eeno vi ion !in heeft mede gedeeld, door haar te Maastricht zou gezien zijn. De vrouw leefde in kommervolle omstandigheden. Men vermoedt, dat wraak de aanleiding tot den moord ge weest is. Een der lezers van de IV. Gron. Ct. die Pink stermaandag aan 't station was, om met den trein naar Assen te gaan, schrijft o. a. het volgende, wat hij en niet zonder reden een schandaal acht. Naar Leeuwarden zouden een honderdtal, wat men in Gelderland noemtshannekemaaiers" vertrekken. Zij hadden zich allen voorzien van kaartjes 3de klasse en werden, niettegenstaande hevig potest, gepakt in goederen- en beestenwaggons. Bij het graven van het Tjonger-kanaal werden te Wolvega op den bodem van het riviertje eenige voorwerpen gevonden, waarvan enkele uit een oudheid kundig oogpunt niet zonder waarde zijn, o. a. eene spits van een piek, een ridderspoor en een paar dolken. Hoogst waarschijnlijk zijn deze zaken afkomstig van Munstersche krijgsknechten, die in het laatst van Augustus 1673 uit Steenwijk waren getrokken om een strooptocht in Friesland te ondernemen, maar door een der regimenten van prins Johan Maurits, onder aanvoering van den luitenant-generaal Hans Willem van Aijlva, nabij genoemde brug en te Mildom werden geslagen en teruggedreven. Ook vond men een gebakken steen uit het midden der vorige eeuw, waarin een adellijk wapen schijnt gesneden. Alles is opgezonden aan het Friesche genootschap. Een 26jarig meisje te Neerijnen bij Tiel, dat 10 jaren sprakeloos was, heeft eensklaps haar spraak vermogen herkregen. De bekende harddraver »Corsir" eigenaar de heer J. Henri Everts te Zaltbommel, heeft te Vincennes den eersten prijs (4000 franc) gewonnen. Een onbekend persoon is te Dordrecht door een trein overreden. Het misvormde lijk vond men op de rails. Onlangs brandde te Kootwijk een huis af, het welk aan de diaconie der Hervormde gemeente be hoorde. Het was geassureerd bij eene Belgische maat schappij. Deze weigerde, natuurlijk, de gewaarborgde som uit te betalen aan de mannen, die zich te Kootwijk diakenen noemen, maar het niet zijn. Het klass. bestuur van Harderwijk, dat naar de wet ver plicht is te Kootwijk te doen wat des kerkeraads is, weigert dit te doen, en blijft weigeren niettegenstaande den uitdrukkelijken last van het prov. kerkbestuur van Gelderland. Om dus den armen te Kootwijk geen belangrijke schade te doen beloopen, zullen er strenger maatregelen moeten genomen worden tegen mannen, die vrijwillig lid zijn en lid blijven van een klass. bestuur, maar de kerkwetten niet willen handhaven. (Dagblad). Het schip Vereeniging 1", groot 850 K. M., schipper Krull, geladen van Duitschland naar België, verloor op de Oosterschelde een zwaard en bekwam daardoor een groot lek. Met pompen wordt het schip bovengehouden en men zal trachten met duikers het gat dicht te maken. Het ligt te Wemeldinge in de haven. Op een stuk land te Giessen-Nieuwkei k is in den kop van een 3% meter hoogen knotwilg een aalbes senboompje ontsproten dat zóó welig tiert, dat het reeds flink vruchten draagt. Ten behoeve van den in Juli te Bergen-op-Zoom te houden schietwedstrijd, uitgeschreven door den Bond van schutterijen in Noord-Brabant, heeft de gemeente eene toelage verleend van 200 en een prijs beschik baar gesteld ter waarde van ƒ50. De Koninklijke Deventer Tapijtfabriek handhaaft haar gevestigden roemz:j zal eerlang een zeer groot tapijt afleveren aan den grootvorst Wladimir van Rusland. Zeer zelden ziet men den bliksem op zoo'n vreemde manier een huis havenen als dat Zaterdag avond gebeurde in de pastorie te Noordwijk, gemeente Marum. In de beide voorkamers, studeerkamer, keuken, zolder en kelder zijn de glazen, plafonds, muren en andere deelen beschadigd. Bij de voordeur en boven in den gevel werden gaten in den muur geslagenin den omtrek van de schel, waarvan de draden smolten, is alles als door zwavel verbrand. Op het bovenvertrek werd da stoel vóór de studeerkamer omgeworpen. In de alkoof werd de beddeplank weggerukt en het attri buut, dat er op behoort, omvergeworpen. Er onder, in den kelder, werden potten met melk omhoog ge smeten en op twee plaatsen is daar een gaatje in den muur. Ia het achterhuis werd een aker met melk in de lucht gesmeten en smolten de waterbuizen naar den regenbak op meer dan ééne plaats. Boven op het huis werden vele pannen in gruis geslagenin één woord het geheele buis ziet er van voor tot achter en van hoven tot beneden vreemd uit. Alleen in de tuinkamer, waar, heel toevallig, alle huisgenooten waren, is niets gebeurd. Maandag ontvingen 22 kiezers in het kiesdistrict Zutfen, meerendeels pachters van den heer mr. W. baron Van Heeckeren van Keil, het volgend telegram «Ik verzoek u zeer beleefdelijk, maar ook zeer «dringend, om morgen (Dinsdag) te willen stemmen «op baron Brantsen Van de Zijp en op mr. J. D. C. «baron Van Heeckeren van Keil. Is uw biljet reeds «ingevuld met andere namen, haal ze dan maar door «en schrijf onze namen er voor in de plaats." (Was geteekend): Jonker Carel Van Heeckeren. De heer en mevrouw S. uit Vianen, den fen Juni naar Parijs vei trokken om zich onder behand ling van Pasteur te stellen, als zijnde vermoedelijk door een dollen hond gebeten, zijn na eene behandeling van 10 dagen Zondag teruggekeerd. De vaccinatie geschiedde in de zijde en was zonder pijn. Het inenten zelve geschiedt kosteloos. Naar wij vernemen is aanvraag gedaan om 2 andere personen, uit Vianen, op rijkskosten naar Parijs te zenden, teneinde onder behandeling van Pasteur te komen, en is dit toegestaan. Bereidwillig heeft de heer S. de zorg op zich genomen dit tweetal naar Parijs te begeleiden. (IV. R. Cl.) Te Flenu (België) hebben 2500 arbeiders in de kolenmijnen het werk gestaakt. De arbeiders te Qua- regnon werden genoodzaakt met werken op te houden door eene talrijke bende, welke door de gendarmen daarna belet werd haren tocht voort te zetten. De werkstaking dreigt algemeen te worden. De gouverneur van Henegouwen is naar eenige punten vertrokken, waar de werkstaking zich heeft geopen baard, en een escadron lanciers heeft zich naar Hornu begeven, terwijl een ander escadron straks naar Qua- regnon zal vertrekken. Volgens berichten van gisteren breidt de werkstaking zich uit in de Borinage. Te Quaregnon, Jemappes en Flenu namen 5000 arbeiders er aan deel. Des ochtends zijn 18 werkstakers te Quaregnon door de gendarmen gevangen genomen. Eene bende van 800 werkstakers, van roode vlaggen voorzien, begaf zich van Quaregnon naar Jemappes, en wierp alle gereedschappen, welke in loodsen ge borgen waren, in het kanaal. Daarna drongen zij door inklimming in eene ijzerpletterij en noodzaakten de werklieden den arbeid te staken. Vervolgens begaven zij zich naar andere fabrieken, doch sloegen, bij de nadering der gendarmerie, op de vlucht. Twee batal jons soldaten zijn naar Jemappes, Quaregnon en Was mes gezonden. Te Verviers is een der aanzienlijkste mannen van de liberale partij in dat arrondissement, de heer Victor Deheselle, van Spa, doodgevallen toen hij het stembureau verliet, waar hij aan de verkiezing had deelgenomen. De heer Deheselle was een groot philan- troop. Eene nieuwe wijze om van trouwlustigheid het bewijs te leveren, had, zoo meldt de Tügliche Rund schau, onlangs plaats. De heer X. vond in eene sigaar, waarvan hij 't puntje afsneed, een opgerold stukje papier. Het stukje was beschreven en de vervaardigster der sigaar vroeg den eventuëelen rooker daarin ten huwelijk. Zij gaf op 18 jaren oud te zijn, een lief uiterlijk te bezitten en eene goede opvoeding genoten te hebben; haar vermogen bedroeg 210 mark. Onge lukkig was de sigaar in handen van een getrouwd persoon gekomen, waardoor alle moeite van de ar beidster verloren ging. Vancouver, een stadje aan het uiteinde van den spoorweg van Canada naar den Oceaan, is, naar luid van een telegram, geheel door brand vernield. Van de vijfhonderd huizen, die de plaats telde, zijn flechts tien overeind gebleven. Tien personen zijn in de vlam men omgekomen en velen zijn deerlijk gewond. De schade wordt op meer dan 2% millioen gulden ge schat. In het Trocadéro te Parijs heeft de uitreiking der bekroningen plaats gehad voor de tentoonstelling van «bébés". Er waren er in het geheel 3908 tentoon gesteld twee jurys moesten, de een over de gezond heid, de ander over de schoonheid uitspraak doen. Er werden 2 eerste, 2 tweede, 2 derde eere-medailles toegekend. Een van de kinderen, uit Roubaix, oud 5% jaar, woog 114 Fr. ponden en was 1 m. 27 lang De Parijsehe bankier Darway heeft zich in de richting van Brussel verwijderd, met achterlating van een passief van fr. 500.000. Daar hij wellicht ook Nederland met een bezoek zal vereeren, zij men op zijn hoedes Volgens te New-York uit Santiago, in Chili, ontvangen berichten, hebben er den 15en dezer ernstige onlusten geheerscht tijdens de verkiezingen. Veertig lieden vonden den dood, en verscheidenen werden gewond. De werkstakingen te Aveyron en te Saint-Quentin hebben geheel opgehouden. De strijd heeft 108 dagen geduurd en niettegenstaande het stoken van Basly, Guercy en Roche, zijn de arbeiders tot inkeer gekomen, toen zij overtuigd waren, dat de strijd voor hen niets dan nadeel kon opleveren. Rochefort eischt, dat, nu de overeenkomst tusschen werkgevers en werklieden tot stand is gekomen, Roche en Guercy in vrijheid worden gesteld, omdat zij slechts opgetreden waren als onder handelaars. De regeering zal echter wel zoo wijs han delen van niet naar Rocheforts praatjes te luisteren. Aan Jobann Most, den redacteur der socialis tische Freiheitte New-York, is onlangs een voorstel gedaan, dat hem niet weinig zal verrast hebben. De handige directeur van een museum op Coney-Island, het bekende zeebad Eldorado, bij New-York, heeft hem in allen ernst het aanbod gedaan, hem gedurende het badseizoen in het midden van zijn etablissement ten toon te stellen, in een ijzeren kooi. Most zou daarvoor driehonderd dollars (750 gulden) 's weeks ontvangen, zoolang het engagement duutde. Deze tweede Barnum wilde zelfs zijn sujet verze keren, dat men hem niet te zeer kwellen zou en dat hij uitstekend verpleegd zou worden. Daarentegen wilde hij Most wel verzoeken, tegen het begin van het engagement zijn haar en baard wat te laten groeien, opdat hij er echt woest revolutionair zou uitzien. Most had op dezen brief niets geantwoord hij ont ving toen een tweeden, waarin de hardnekkige direc teur hem aankondigde, dat hij dan zijn beeld in was zou laten maken, en hem in de kooi stoppen met een aantal celebriteiten, den zeeroover Hicks, den moorde naar Nemo en andere boeven. Daar de Amerikaansche wet zulk eene handeling niet voorzien heeft, kan de redacteur der Freiheit hiertegen niets doen. De Dresdener Zeitung geeft onder het opschrift «mislukte wraak" een grappig verhaaltje. Drie jonge dames hadden elkander eeuwige trouw gezworen, als vriendinnen. Hierbij behoorden lange verzen in de we- derzijdsche poëzie-albums en het uitwisselen van por tretten. Maar wat baten de heiligste en innigste ge voelens tegenover eene diepe krenking? Magda, een der drie vriendinnen, de mooiste, had de zonde be gaan, op het laatste bal van den winter, zonder er hare vriendinnen van te verwittigen, in een nieuw, schitterend toilet te verschijnen, en was daarmede ook naar eisch gefêteerd geworden. De vriendinnen zwoeren wraak. Een «welgemeende huwelijksaanvraag" in êen der Berlijnsche bladen bood deze gelegenheid. De beide schandelijk gekrenkten schreven er op, en legden in den anoniemen brief het portret harer vroegere vriendin Magda. Wat gebeurde echter? De huwelijksaanvraag was welgemeend geweest, een jong dokter zocht eene vrouw. Hij kwam naar het bewuste stadje, wist er de dame te zien en te spreken te krijgen, was over haar verrukt, wist zelf een aangenamen indruk te maken, en was spoedig met baar verloofd. Of de vriendinnen de bruiloft bijwoonden, wordt niet gemeld. Een Münchener blad geeft de geschiedenis eener samenzwering. Een oude leeraar aan een gymnasium had het nooit zoover kunnen brengen, dat hij orde hield in zijne klasse. De leerlingen kwamen steeds op school zonder huiswerk gemaakt te hebben, en ver oorloofden zich gedurende de les alle mogelijke dwaas heden. De docent was daaraan reeds zou gewend, dat hij het niet eens meer opmerkte. Op een dag spraken echter de leerlingen af, dat zij den volgenden morgen hunne les behoorlijk zouden kennen, en zich gedurende het geheele uur voorbeeldig zouden gedragen. Zoo gezegd, zoo gedaan. Toen den volgenden dag de leeraar het schoolvertrek binnentrad, was de klasse stil als een muis. Verwonderd keek hij rond. Hij gaat naar den katheder en legt er zijn boeken neer. Hij begint zich ongerust te gevoelen. De les begint. Onberispelijke antwoorden worden gegeven. De Livius in zijne hand begint te beven. De verdere vragen van den «profes sor" worden keurig beantwoord, de geheele klasse zit er in het diepste zwijgen bij. Plotseling trilt de oude heer over het geheele lichaam, werpt zijn boek weg, en roept met stentorstem over de geheele klasse: «Dat wil ik niet toelaten, dat is een schandelijke samenzwering!" Laatste en telegraphische berichten. Ierseke. OESTERBEURS. Zaaigoed verkocht ad 5. Borsele. Gisteren hielden ingelanden van den calami- teuzen polder Borsele alhier eene vergadering, die door 17 leden werd bijgewoond. In de eerste plaats werd overgegaan tot behandeling der rekening van de ontvangsten en uitgaven over het dienstjaar 1885/6. Na onderzoek besloot de vergadering de rekening goedtekeuren met een nadeelig saldo van 2,46%. De ontvangsten bedroegen 33184,21% en de uitgaven ƒ33186.68. Daarna werd aan de orde gesteld de begrooting van de ontvangsten en uitgaven voor het dienstjaar 1886/7, geraamd in ontvang en uitgaaf op 33184,21% met een dijkgeschot van 26,30 per Hectare, uitgezonderd de Vroonen, die voor '/a belastbaar zijn. De vergadering besloot be grooting en heffing onveranderd goed te keuren. Vervolgens werd stemming gehouden voor de ver vulling der vacature van Dijkgraaf, op 1 Augustus 1886 te ontstaan. Met algemeene stemmen werd dhr. L. Rottier Jz. tot Dijkgraaf herkozen. Eindelijk werd mededeeling gedaan van eenige ingekomen stukken, welke allen voor kennisgeving werden aangenomen. Omtrent het verkiezingsfeest te Middelburg meldt men ons nog van andere zijde: Zoodra de gunstige uitslag der verkiezing gisteren bekend was, werd door het bestuur der liberale kiesvereeniging «Eendracht maakt macht" alhier dadelijk tot alle liberale kiezers eene uitnoodiging gericht, om zich des avonds te acht uur met hunne dames in eene gezellige bijeenkomst te vereenigen. Dat deze uitnoo diging sympathie had, bleek uit de zeer talrijke op komst, daar de groote zaal van het schuttershof overvol wasook een groot aantal dames bevond zich onder de aanwezigen. Toen even na het bepaalde uur van samenkomst het nieuw gekozen lid de heer J. P. I. Buteux binnenkwam, werd deze door een daverend applaus en met fanfares begroet en hem door den voorzitter den heer mr. E. Fokker hartelijk met den verkregen uitslag geluk gewenscht, waarop de heer Buteux in niet minder hartelijke bewoordingen zijnen dank betuigde. Hetzelfde had weder plaats toen tegen tien uren de heer A. Smit die eerst te Vlissingen eenige ova- tiën mocht ontvangen de zaal binnenkwam, gevolgd door het bestuur der liberale kiesvereeniging «Plicht en Recht" aldaar. De avond werd, afgewisseld met muziek en toespraken waaraan bijna geen einde kwam zéér gezellig doorgebracht. De opgewon denheid was groot, ieder gevoelde behoefte zijn hart lucht te geven en zelfs door eene jonge dame werd het woord gevoerd. Wat ook nog de feestvreugde verhoogde, was, dat er van tijd tot tijd pakken tele grammen met gelukwenschen (ruim 60 in het geheel) aan de bestuurstafel werden bezorgd, uit alle oorden van het rijk en zelfs kwam er een reeds uit het bui tenland. De Voorzitter had de beleefdheid ze allen voor te lezen, die dan met daverend gejuich werden begroet. Eerst na elf uren scheidde men noode van eene bijeenkomst, die nog lang in het geheugen zal blijven van ieder die haar bijwoonde. Ylissingen. Naar men verzekert zou van anti-revolu tionaire zijde het voornemen zijn opgevat, voor de nu noodzakelijk geworden nieuwe verkiezing voor de Prov. Staten het oud-lid der Staten, den heer W. A. Graaf van Lijnden te Middelburg, weder candidaat te stellen. Verkooplngen en Verpachtingen. Datum. 19 Juni, 19 v 21 - 22 22 23 23 24 25 v 30 30 80 3 Juli, 7 8 14 - 5 Aug. Sept. Plaat». Nisse, Ierseke, Voorwerpen. hoefje, woonhuis en erf, Wemeldinge, huis en erf, Woensdrecht, koolzaad, Goes, woonhuis, Kruiningen, huisraad, woning enz., Kattendijke, bouw- en weiland, Goes, meubelen enz., Rilland, koolzaad, Waarde, hofstede, Kapelle, hooi, rogge en aardappelen 's Heer Abtskerke, inspan, St.-Philipsland, inspan, Wolfertsdijk, verp. bouwland, Goes, meubilaire goederen, Goes, panden, Goes, woonhuis, slachthuis enz., Goes, Jaoob- of Sloepolder, Wemeldinge, gemeente-herberg, Information Pilaar. P. Overman. Gallis Merens. Van de Ven. Mulock Houwer. Prins. Mulock Houwer. Mulock Houwer. Mulock Houwer. Mulock Houwer. Pelle. Pilaar. Franse. Mulock Houwer. Pelle. Bank van leening. Pilaar. Gallis Merens. Gallis Merens. Te houden Aanbestedingen. Datum. Plaats. Voorwarpen. Information. 26 Juni, O.-Bevelandpolder, onderhoud. Polderbestuur.

Goessche Courant | 1886 | | pagina 2